Internetowe zgłoszenia do imprezy: Puchar Polski Sanok, 9-10.12.2023 | |||||||||||||||||||
500 m kobiet (1) | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
PUCZEN Gabriela | 2006-07-16 |
Z/0128/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
48.66/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
MAZUR Olga | 2009-10-25 |
Z/0098/23
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
3 | |
STAPIŃSKA Anna | 2008-04-06 |
Z/0249/18
|
47.32/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
ŁAGODZIC Zuzanna | 2009-01-22 |
Z/0193/20
|
50.08/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
KRAWIEC Julita | 2008-07-31 |
Z/0063/17
|
41.56/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
GAWORECKI Nikola | 2009-12-02 |
Z/0657/20
|
59.19/22 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
CZWERENKO Justyna | 2009-12-12 |
Z/0270/18
|
51.14/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
WIEJOWSKA Maja | 2005-07-19 |
Z/0076/16
|
47.27/21 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
STYK Marzena | 2006-12-24 |
Z/0266/18
|
45.61/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 |
Z/0090/21
|
45.80/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
FALSKA Malwina | 2007-10-29 |
Z/0712/15
|
48.25/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
DOMITRZ Helena | 2008-10-28 |
Z/0151/16
|
45.26/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
BRAUN Zofia | 2007-02-15 |
Z/0738/15
|
41.00 | 40.86/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 |
Z/0734/15
|
41.25 | 41.25/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
KUBIN Liwia | 2004-09-11 |
Z/0698/15
|
42.75 | 42.13/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
43.99 | 42.72/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
17 | |
MARSZAŁEK Zofia | 2010-06-29 |
Z/0092/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
44.21 | 42.85/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
18 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 |
Z/0143/18
|
44.27 | 43.61/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
KANIA Maria | 2000-08-13 |
Z/0804/15
|
45.34 | 45.14/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
KANIA Maria | 2000-08-13 |
Z/0804/15
|
45.34 | 45.14/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 |
Z/0144/18
|
45.42 | 44.08/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
KOPCZAK Jagoda | 2007-11-16 |
Z/0818/15
|
45.85 | 44.00/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
OBIREK Hanna | 2010-03-09 |
Z/0088/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
45.89 | 44.96/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
24 | |
DYMKOWSKA Urszula | 2008-03-14 |
Z/0136/18
|
47.00 | 46.41/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
MAŚLANKA Nikola | 2005-04-14 |
Z/0819/15
|
47.48 | 45.20/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
47.94 | 47.94/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
27 | |
WRÓBEL Brygida | 2009-04-20 |
Z/0079/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
48.15 | 46.17/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
28 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
49.85 | 47.93/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
500 m kobiet (2) | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
PUCZEN Gabriela | 2006-07-16 |
Z/0128/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
48.66/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
MAZUR Olga | 2009-10-25 |
Z/0098/23
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
3 | |
STAPIŃSKA Anna | 2008-04-06 |
Z/0249/18
|
47.32/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
ŁAGODZIC Zuzanna | 2009-01-22 |
Z/0193/20
|
50.08/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
KRAWIEC Julita | 2008-07-31 |
Z/0063/17
|
41.56/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
GAWORECKI Nikola | 2009-12-02 |
Z/0657/20
|
59.19/22 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
CZWERENKO Justyna | 2009-12-12 |
Z/0270/18
|
51.14/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
WIEJOWSKA Maja | 2005-07-19 |
Z/0076/16
|
47.27/21 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
STYK Marzena | 2006-12-24 |
Z/0266/18
|
45.61/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 |
Z/0090/21
|
45.80/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
FALSKA Malwina | 2007-10-29 |
Z/0712/15
|
48.25/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
DOMITRZ Helena | 2008-10-28 |
Z/0151/16
|
45.26/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
BRAUN Zofia | 2007-02-15 |
Z/0738/15
|
41.00 | 40.86/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 |
Z/0734/15
|
41.25 | 41.25/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
KUBIN Liwia | 2004-09-11 |
Z/0698/15
|
42.75 | 42.13/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
MARSZAŁEK Zofia | 2010-06-29 |
Z/0092/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
44.21 | 42.85/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
17 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 |
Z/0143/18
|
44.27 | 43.61/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
KANIA Maria | 2000-08-13 |
Z/0804/15
|
45.34 | 45.14/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
KANIA Maria | 2000-08-13 |
Z/0804/15
|
45.34 | 45.14/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 |
Z/0144/18
|
45.42 | 44.08/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
KOPCZAK Jagoda | 2007-11-16 |
Z/0818/15
|
45.85 | 44.00/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
OBIREK Hanna | 2010-03-09 |
Z/0088/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
45.89 | 44.96/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
23 | |
DYMKOWSKA Urszula | 2008-03-14 |
Z/0136/18
|
47.00 | 46.41/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
MAŚLANKA Nikola | 2005-04-14 |
Z/0819/15
|
47.48 | 45.20/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
47.94 | 47.94/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
26 | |
WRÓBEL Brygida | 2009-04-20 |
Z/0079/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
48.15 | 46.17/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
1000 m kobiet | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
PUCZEN Gabriela | 2006-07-16 |
Z/0128/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:42.30/22 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
MAZUR Olga | 2009-10-25 |
Z/0098/23
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
3 | |
STAPIŃSKA Anna | 2008-04-06 |
Z/0249/18
|
1:35.85/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
ŁAGODZIC Zuzanna | 2009-01-22 |
Z/0193/20
|
1:41.63/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
KRAWIEC Julita | 2008-07-31 |
Z/0063/17
|
1:22.94/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
GAWORECKI Nikola | 2009-12-02 |
Z/0657/20
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
7 | |
CZWERENKO Justyna | 2009-12-12 |
Z/0270/18
|
1:47.49/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
WIEJOWSKA Maja | 2005-07-19 |
Z/0076/16
|
1:38.72/21 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
STYK Marzena | 2006-12-24 |
Z/0266/18
|
1:30.07/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 |
Z/0090/21
|
1:30.05/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
FALSKA Malwina | 2007-10-29 |
Z/0712/15
|
1:39.22/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
DOMITRZ Helena | 2008-10-28 |
Z/0151/16
|
1:31.86/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
BRAUN Zofia | 2007-02-15 |
Z/0738/15
|
1:20.21 | 1:20.21/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 |
Z/0734/15
|
1:23.17 | 1:22.36/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
KUBIN Liwia | 2004-09-11 |
Z/0698/15
|
1:24.23 | 1:20.73/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:28.82 | 1:27.25/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
17 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 |
Z/0143/18
|
1:31.38 | 1:29.39/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
KANIA Maria | 2000-08-13 |
Z/0804/15
|
1:32.89 | 1:31.58/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
KANIA Maria | 2000-08-13 |
Z/0804/15
|
1:32.89 | 1:31.58/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
OBIREK Hanna | 2010-03-09 |
Z/0088/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:34.45 | 1:33.82/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
21 | |
KOPCZAK Jagoda | 2007-11-16 |
Z/0818/15
|
1:35.38 | 1:28.65/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
MAŚLANKA Nikola | 2005-04-14 |
Z/0819/15
|
1:35.55 | 1:30.49/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 |
Z/0144/18
|
1:37.49 | 1:30.97/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
WRÓBEL Brygida | 2009-04-20 |
Z/0079/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:39.42 | 1:37.56/22 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
25 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
1:40.27 | 1:37.60/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:43.44 | 1:41.71/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
27 | |
DYMKOWSKA Urszula | 2008-03-14 |
Z/0136/18
|
1:46.33 | 1:37.49/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
1500 m kobiet | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
PUCZEN Gabriela | 2006-07-16 |
Z/0128/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:35.21/22 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
KANIA Maria | 2000-08-13 |
Z/0804/15
|
2:21.35/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
KANIA Maria | 2000-08-13 |
Z/0804/15
|
2:21.35/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
MAZUR Olga | 2009-10-25 |
Z/0098/23
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
5 | |
STAPIŃSKA Anna | 2008-04-06 |
Z/0249/18
|
2:27.42/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
ŁAGODZIC Zuzanna | 2009-01-22 |
Z/0193/20
|
2:38.73/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
GAWORECKI Nikola | 2009-12-02 |
Z/0657/20
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
8 | |
CZWERENKO Justyna | 2009-12-12 |
Z/0270/18
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
9 | |
WIEJOWSKA Maja | 2005-07-19 |
Z/0076/16
|
2:32.63/21 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
STYK Marzena | 2006-12-24 |
Z/0266/18
|
2:20.67/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 |
Z/0090/21
|
2:20.04/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
FALSKA Malwina | 2007-10-29 |
Z/0712/15
|
2:41.08/22 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
DOMITRZ Helena | 2008-10-28 |
Z/0151/16
|
2:26.56/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
WRÓBEL Brygida | 2009-04-20 |
Z/0079/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:31.19/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:29.49/21 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
OBIREK Hanna | 2010-03-09 |
Z/0088/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
MARSZAŁEK Zofia | 2010-06-29 |
Z/0092/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
18 | |
CZAPNIK Aleksandra | 2005-05-29 |
Z/0075/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:10.07/20 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
BRAUN Zofia | 2007-02-15 |
Z/0738/15
|
2:05.39 | 2:05.39/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 |
Z/0734/15
|
2:09.16 | 2:07.36/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
KRAWIEC Julita | 2008-07-31 |
Z/0063/17
|
2:15.10 | 2:09.84/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
KUBIN Liwia | 2004-09-11 |
Z/0698/15
|
2:18.83 | 2:03.05/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 |
Z/0143/18
|
2:21.79 | 2:21.79/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 |
Z/0144/18
|
2:24.79 | 2:24.35/22 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
MAŚLANKA Nikola | 2005-04-14 |
Z/0819/15
|
2:29.64 | 2:20.74/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:30.58 | 2:30.58/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
27 | |
DYMKOWSKA Urszula | 2008-03-14 |
Z/0136/18
|
2:34.82 | 2:34.06/22 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
KOPCZAK Jagoda | 2007-11-16 |
Z/0818/15
|
2:35.67 | 2:16.66/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
29 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
2:38.56 | 2:38.56/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
3000 m kobiet | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
6:04.40/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
PUCZEN Gabriela | 2006-07-16 |
Z/0128/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
5:29.17/22 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
3 | |
MAZUR Olga | 2009-10-25 |
Z/0098/23
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
4 | |
STAPIŃSKA Anna | 2008-04-06 |
Z/0249/18
|
5:21.82/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
ŁAGODZIC Zuzanna | 2009-01-22 |
Z/0193/20
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
6 | |
KRAWIEC Julita | 2008-07-31 |
Z/0063/17
|
4:45.49/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
CZWERENKO Justyna | 2009-12-12 |
Z/0270/18
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
8 | |
MAŚLANKA Nikola | 2005-04-14 |
Z/0819/15
|
5:01.31/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
STYK Marzena | 2006-12-24 |
Z/0266/18
|
5:09.59/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 |
Z/0090/21
|
5:07.14/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
FALSKA Malwina | 2007-10-29 |
Z/0712/15
|
5:46.34/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
DOMITRZ Helena | 2008-10-28 |
Z/0151/16
|
5:17.57/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
MARSZAŁEK Zofia | 2010-06-29 |
Z/0092/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
15 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
16 | |
CZAPNIK Aleksandra | 2005-05-29 |
Z/0075/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
4:46.31/19 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
BRAUN Zofia | 2007-02-15 |
Z/0738/15
|
4:28.38 | 4:28.38/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 |
Z/0734/15
|
4:33.31 | 4:33.31/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
KUBIN Liwia | 2004-09-11 |
Z/0698/15
|
4:55.01 | 4:19.86/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 |
Z/0143/18
|
5:16.20 | 5:13.79/22 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
KOPCZAK Jagoda | 2007-11-16 |
Z/0818/15
|
5:35.46 | 5:24.36/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
KANIA Maria | 2000-08-13 |
Z/0804/15
|
5:40.73 | 5:17.70/22 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
KANIA Maria | 2000-08-13 |
Z/0804/15
|
5:40.73 | 5:17.70/22 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 |
Z/0144/18
|
5:43.77 | 5:43.75/22 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
DYMKOWSKA Urszula | 2008-03-14 |
Z/0136/18
|
6:04.89 | 6:04.89/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
Bieg drużynowy kobiet | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 |
Z/0143/18
|
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
3 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 |
Z/0144/18
|
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
4 | |
PUCZEN Gabriela | 2006-07-16 |
Z/0128/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
KANIA Maria | 2000-08-13 |
Z/0804/15
|
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
6 | |
KANIA Maria | 2000-08-13 |
Z/0804/15
|
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
7 | |
MAZUR Olga | 2009-10-25 |
Z/0098/23
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
8 | |
DYMKOWSKA Urszula | 2008-03-14 |
Z/0136/18
|
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
9 | |
STAPIŃSKA Anna | 2008-04-06 |
Z/0249/18
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
10 | |
ŁAGODZIC Zuzanna | 2009-01-22 |
Z/0193/20
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
11 | |
KRAWIEC Julita | 2008-07-31 |
Z/0063/17
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
12 | |
GAWORECKI Nikola | 2009-12-02 |
Z/0657/20
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
13 | |
CZWERENKO Justyna | 2009-12-12 |
Z/0270/18
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
14 | |
STYK Marzena | 2006-12-24 |
Z/0266/18
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
15 | |
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 |
Z/0090/21
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
16 | |
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 |
Z/0734/15
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
17 | |
FALSKA Malwina | 2007-10-29 |
Z/0712/15
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
18 | |
DOMITRZ Helena | 2008-10-28 |
Z/0151/16
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
19 | |
BRAUN Zofia | 2007-02-15 |
Z/0738/15
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
20 | |
WRÓBEL Brygida | 2009-04-20 |
Z/0079/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
21 | |
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
22 | |
OBIREK Hanna | 2010-03-09 |
Z/0088/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
23 | |
MARSZAŁEK Zofia | 2010-06-29 |
Z/0092/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
24 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
25 | |
CZAPNIK Aleksandra | 2005-05-29 |
Z/0075/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
500 m mężczyzn (1) | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
STRZYŻOWSKI Antoni | 2009-09-26 |
Z/0002/22
|
44.72/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 |
Z/0736/15
|
42.44/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 |
Z/0083/18
|
41.46/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
ŚLIWKA Mateusz | 2005-09-14 |
Z/0483/15
|
37.10 | 36.74/23 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 |
Z/0746/15
|
37.45 | 37.34/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
6 | |
HOSTYŃSKI Szymon | 2006-09-20 |
Z/0589/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
37.49 | 37.26/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||
7 | |
RZEPKA Maksymilian | 2003-08-19 |
Z/0822/15
|
37.65 | 37.65/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 |
Z/0123/17
|
38.02 | 38.02/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
9 | |
GUTOWSKI Wojciech | 2003-10-19 |
Z/0629/15
|
38.09 | 37.48/21 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
KARCZEWSKI Karol | 2001-02-27 |
Z/0071/17
|
38.38 | 38.24/21 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 |
Z/0176/19
|
39.02 | 39.02/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
KRÓLIKOWSKI Stanisław | 2008-01-24 |
Z/0553/15
|
39.81 | 39.81/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 |
Z/0263/18
|
40.26 | 39.01/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 |
Z/0591/15
|
41.39 | 39.16/22 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
KRAWCZYK Mikołaj | 2006-10-25 |
Z/0130/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
41.56 | 40.58/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
16 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 |
Z/0679/15
|
41.91 | 40.19/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
WEŁNICKI Mateusz | 2008-12-14 |
Z/0093/21
|
42.00 | 42.00/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
TUCHARZ Michał | 2008-07-09 |
Z/0052/18
|
43.23 | 42.49/23 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
CICHOCKI Alan | 2008-08-18 |
Z/0228/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
43.52 | 42.70/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
20 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
43.88 | 41.84/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
21 | |
WITKOWSKI Filip | 2002-01-09 |
Z/0230/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
45.29 | 43.97/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
22 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 |
Z/0009/23
|
46.92 | 46.92/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 |
Z/0009/23
|
46.92 | 46.92/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 |
Z/0009/23
|
46.92 | 46.92/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
500 m mężczyzn (2) | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
STRZYŻOWSKI Antoni | 2009-09-26 |
Z/0002/22
|
44.72/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 |
Z/0736/15
|
42.44/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 |
Z/0083/18
|
41.46/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
ŚLIWKA Mateusz | 2005-09-14 |
Z/0483/15
|
37.10 | 36.74/23 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 |
Z/0746/15
|
37.45 | 37.34/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
6 | |
HOSTYŃSKI Szymon | 2006-09-20 |
Z/0589/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
37.49 | 37.26/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||
7 | |
RZEPKA Maksymilian | 2003-08-19 |
Z/0822/15
|
37.65 | 37.65/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 |
Z/0123/17
|
38.02 | 38.02/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
9 | |
KARCZEWSKI Karol | 2001-02-27 |
Z/0071/17
|
38.38 | 38.24/21 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 |
Z/0176/19
|
39.02 | 39.02/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
KRÓLIKOWSKI Stanisław | 2008-01-24 |
Z/0553/15
|
39.81 | 39.81/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 |
Z/0263/18
|
40.26 | 39.01/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 |
Z/0591/15
|
41.39 | 39.16/22 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
KRAWCZYK Mikołaj | 2006-10-25 |
Z/0130/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
41.56 | 40.58/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
15 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 |
Z/0679/15
|
41.91 | 40.19/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
WEŁNICKI Mateusz | 2008-12-14 |
Z/0093/21
|
42.00 | 42.00/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
TUCHARZ Michał | 2008-07-09 |
Z/0052/18
|
43.23 | 42.49/23 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
CICHOCKI Alan | 2008-08-18 |
Z/0228/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
43.52 | 42.70/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
19 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
43.88 | 41.84/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
20 | |
WITKOWSKI Filip | 2002-01-09 |
Z/0230/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
45.29 | 43.97/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
21 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 |
Z/0009/23
|
46.92 | 46.92/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 |
Z/0009/23
|
46.92 | 46.92/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 |
Z/0009/23
|
46.92 | 46.92/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
1000 m mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
KARCZEWSKI Karol | 2001-02-27 |
Z/0071/17
|
1:15.96/21 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:19.81/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
3 | |
STRZYŻOWSKI Antoni | 2009-09-26 |
Z/0002/22
|
1:34.56/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 |
Z/0679/15
|
1:20.82/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 |
Z/0736/15
|
1:27.10/22 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
ŚLIWKA Mateusz | 2005-09-14 |
Z/0483/15
|
1:12.06 | 1:11.78/23 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
RZEPKA Maksymilian | 2003-08-19 |
Z/0822/15
|
1:13.14 | 1:13.14/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 |
Z/0123/17
|
1:14.06 | 1:14.06/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
9 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 |
Z/0746/15
|
1:14.29 | 1:13.58/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
HOSTYŃSKI Szymon | 2006-09-20 |
Z/0589/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:15.90 | 1:15.18/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||
11 | |
KRÓLIKOWSKI Stanisław | 2008-01-24 |
Z/0553/15
|
1:24.24 | 1:22.02/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 |
Z/0591/15
|
1:24.34 | 1:18.26/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 |
Z/0263/18
|
1:24.39 | 1:19.20/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
TUCHARZ Michał | 2008-07-09 |
Z/0052/18
|
1:27.49 | 1:27.49/23 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
CICHOCKI Alan | 2008-08-18 |
Z/0228/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:28.89 | 1:28.89/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
16 | |
WEŁNICKI Mateusz | 2008-12-14 |
Z/0093/21
|
1:29.76 | 1:29.37/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
KRAWCZYK Mikołaj | 2006-10-25 |
Z/0130/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:34.80 | 1:25.34/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
18 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 |
Z/0009/23
|
1:36.05 | 1:36.05/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 |
Z/0009/23
|
1:36.05 | 1:36.05/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 |
Z/0009/23
|
1:36.05 | 1:36.05/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
WITKOWSKI Filip | 2002-01-09 |
Z/0230/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:38.76 | 1:27.58/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
1500 m mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
KRÓLIKOWSKI Stanisław | 2008-01-24 |
Z/0553/15
|
2:10.51/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
STRZYŻOWSKI Antoni | 2009-09-26 |
Z/0002/22
|
2:29.36/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 |
Z/0736/15
|
2:14.60/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 |
Z/0083/18
|
2:14.71/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
CICHOCKI Alan | 2008-08-18 |
Z/0228/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:15.69/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
6 | |
ŚLIWKA Mateusz | 2005-09-14 |
Z/0483/15
|
1:52.24 | 1:51.27/23 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
GUTOWSKI Wojciech | 2003-10-19 |
Z/0629/15
|
1:52.77 | 1:51.02/21 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
RZEPKA Maksymilian | 2003-08-19 |
Z/0822/15
|
1:53.24 | 1:51.59/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
9 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 |
Z/0123/17
|
1:54.44 | 1:54.44/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
KARCZEWSKI Karol | 2001-02-27 |
Z/0071/17
|
1:55.52 | 1:55.52/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 |
Z/0746/15
|
1:56.41 | 1:54.64/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
HOSTYŃSKI Szymon | 2006-09-20 |
Z/0589/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:58.64 | 1:58.23/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||
13 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 |
Z/0176/19
|
2:02.58 | 2:01.84/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 |
Z/0679/15
|
2:07.55 | 2:03.86/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 |
Z/0263/18
|
2:07.90 | 2:04.34/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:11.44 | 2:03.73/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
17 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 |
Z/0591/15
|
2:12.60 | 2:00.65/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
WEŁNICKI Mateusz | 2008-12-14 |
Z/0093/21
|
2:12.89 | 2:12.89/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
TUCHARZ Michał | 2008-07-09 |
Z/0052/18
|
2:22.63 | 2:13.85/23 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 |
Z/0009/23
|
2:28.84 | 2:28.84/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 |
Z/0009/23
|
2:28.84 | 2:28.84/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 |
Z/0009/23
|
2:28.84 | 2:28.84/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
KRAWCZYK Mikołaj | 2006-10-25 |
Z/0130/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:36.44 | 2:17.88/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
24 | |
WITKOWSKI Filip | 2002-01-09 |
Z/0230/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:42.61 | 2:17.72/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
3000 m mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
KRÓLIKOWSKI Stanisław | 2008-01-24 |
Z/0553/15
|
5:00.46/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
KRAWCZYK Mikołaj | 2006-10-25 |
Z/0130/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
5:19.84/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
3 | |
WITKOWSKI Filip | 2002-01-09 |
Z/0230/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
5:00.71/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
4 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
4:38.62/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
STRZYŻOWSKI Antoni | 2009-09-26 |
Z/0002/22
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
6 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 |
Z/0591/15
|
4:29.38/22 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
HOSTYŃSKI Szymon | 2006-09-20 |
Z/0589/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
4:19.54/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 |
Z/0736/15
|
4:55.06/22 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 |
Z/0083/18
|
4:45.18/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 |
Z/0009/23
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
11 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 |
Z/0009/23
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
12 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 |
Z/0009/23
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
13 | |
GUTOWSKI Wojciech | 2003-10-19 |
Z/0629/15
|
3:58.58 | 3:52.05/21 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
ŚLIWKA Mateusz | 2005-09-14 |
Z/0483/15
|
3:58.95 | 3:58.02/21 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 |
Z/0746/15
|
4:03.31 | 4:00.17/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 |
Z/0123/17
|
4:04.23 | 4:04.23/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
RZEPKA Maksymilian | 2003-08-19 |
Z/0822/15
|
4:05.38 | 4:05.38/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
KARCZEWSKI Karol | 2001-02-27 |
Z/0071/17
|
4:11.59 | 4:08.20/21 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 |
Z/0176/19
|
4:38.05 | 4:29.06/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 |
Z/0679/15
|
4:41.06 | 4:24.18/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 |
Z/0263/18
|
4:47.88 | 4:29.21/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
TUCHARZ Michał | 2008-07-09 |
Z/0052/18
|
5:05.76 | 4:58.62/23 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
5000 m mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
KRAWCZYK Mikołaj | 2006-10-25 |
Z/0130/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
9:08.48/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
KRÓLIKOWSKI Stanisław | 2008-01-24 |
Z/0553/15
|
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||||
3 | |
WEŁNICKI Mateusz | 2008-12-14 |
Z/0093/21
|
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||||
4 | |
WITKOWSKI Filip | 2002-01-09 |
Z/0230/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
9:24.12/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
GUTOWSKI Wojciech | 2003-10-19 |
Z/0629/15
|
6:59.82/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
RZEPKA Maksymilian | 2003-08-19 |
Z/0822/15
|
7:36.40/20 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
HOSTYŃSKI Szymon | 2006-09-20 |
Z/0589/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
7:45.15/22 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
9 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 |
Z/0123/17
|
7:09.35/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 |
Z/0591/15
|
7:36.92/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
ŚLIWKA Mateusz | 2005-09-14 |
Z/0483/15
|
7:00.11/22 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 |
Z/0746/15
|
7:17.98/22 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 |
Z/0736/15
|
8:23.87/22 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
KARCZEWSKI Karol | 2001-02-27 |
Z/0071/17
|
7:52.12 | 7:13.27/22 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 |
Z/0176/19
|
8:07.98 | 7:37.62/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 |
Z/0679/15
|
8:13.57 | 7:34.39/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 |
Z/0263/18
|
8:21.52 | 8:18.69/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
Bieg drużynowy mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
WEŁNICKI Mateusz | 2008-12-14 |
Z/0093/21
|
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||||
2 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 |
Z/0176/19
|
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||||
3 | |
KRÓLIKOWSKI Stanisław | 2008-01-24 |
Z/0553/15
|
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||||
4 | |
KRAWCZYK Mikołaj | 2006-10-25 |
Z/0130/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
KARCZEWSKI Karol | 2001-02-27 |
Z/0071/17
|
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
6 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 |
Z/0679/15
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
7 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 |
Z/0123/17
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
8 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 |
Z/0591/15
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
9 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 |
Z/0263/18
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
10 | |
HOSTYŃSKI Szymon | 2006-09-20 |
Z/0589/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 |
Z/0746/15
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
12 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 |
Z/0736/15
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
13 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 |
Z/0083/18
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
14 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 |
Z/0009/23
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
15 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 |
Z/0009/23
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
16 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 |
Z/0009/23
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
17 | |
CICHOCKI Alan | 2008-08-18 |
Z/0228/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|