Internetowe zgłoszenia do imprezy: Puchar Polski/Grand Prix
Tomaszów Mazowiecki, 19-20.01.2019
Osobostarty wszystkie: 557 ( 114 ) K-65 M-49
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 93 ( 21 ) K-12 M-9
 
mkscuprum.lubin.pl
MKS Cuprum Lubin Osobostarty: 67 ( 16 ) K-9 M-7
NrLicencji: K/21/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANAŚ Jakub 2001-04-30 M
A-1
kl.III
Z/0613/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

2
BUSSE Kacper 2001-05-16 M
A-1
kl.II
Z/0619/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

3
DUDZIAK Nikola 2001-04-19 K
A-1
kl.II
Z/0620/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

4
DULEWICZ Maciej 2002-01-13 M
B-2
kl.II
Z/0621/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

5
GRAF Mateusz 2003-09-20 M
C-2
kl.II
Z/0627/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

6
GRZYB Michał 1999-12-16 M
A-2
kl.I
Z/0628/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

7
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 M
C-2
kl.I
Z/0629/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

8
IZBIAŃSKA Joanna 2004-12-30 K
C-1
kl.BEZ
Z/0265/18

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

9
JESION Wiktoria 2003-01-17 K
B-1
kl.MłS
Z/0145/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

10
KLUK Adrianna 2003-07-01 K
C-2
kl.II
Z/0633/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

11
KLUK Aleksandra 2001-04-22 K
A-1
kl.II
Z/0635/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

12
KOŁODZIEJ Damian 2002-07-08 M
B-1
kl.III
Z/0634/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

13
NIEMIEC Aleksandra 2005-03-05 K
C-1
kl.MłB
Z/0811/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

14
SKROBAK Patrycja 2004-07-21 K
C-1
kl.MłZ
Z/0146/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

15
SOKOŁOWSKA Julia 2001-06-09 K
A-1
kl.MłZ
Z/0815/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

16
TRYBULEC Karolina 2001-01-12 K
A-1
kl.II
Z/0654/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

 
uksorlica.pl
UKS Orlica Duszniki Zdrój Osobostarty: 26 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: K/04/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŁĘCZNY Mariusz 2005-05-07 M
C-1
kl.K
Z/0040/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

2
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 K
A-1
kl.M
Z/0042/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

3
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 M
C-2
kl.II
Z/0044/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

4
JASZTAL Alicja 2004-04-14 K
C-2
kl.II
Z/0045/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

5
WOJNAR Kinga 2005-05-29 K
C-1
kl.III
Z/0051/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 146 ( 36 ) K-19 M-17
 
lyzwytomaszow.pl
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 26 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: K/12/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DANIELIK Paula 2005-06-21 K
C-1
kl.MłZ
Z/0101/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

2
GASYNA Maria 2005-03-16 K
C-1
kl.BEZ
Z/0102/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

3
KOZAR Kaja 2004-05-15 K
C-2
kl.III
Z/0105/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

4
WRÓBEL Agata 2000-10-28 K
A-1
kl.BEZ
Z/0080/18

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

5
WULS Ismena 2005-05-09 K
C-1
kl.MłB
Z/0112/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

6
WYSMYK Bartosz 2004-02-01 M
C-2
kl.BEZ
Z/0078/18

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

 
kspilica.pl
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 119 ( 29 ) K-14 M-15
NrLicencji: K/13/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRATKIEWICZ Kacper 2005-04-02 M
C-1
kl.II
Z/0394/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

2
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 M
C-1
kl.MłZ
Z/0128/18

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

3
BĄKOWSKA Karolina 2003-07-10 K
C-2
kl.II
Z/0371/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

4
BERNACKA Agnieszka 2005-02-21 K
C-1
kl.MłS
Z/0128/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

5
BIELAS Klaudia 2004-04-19 K
C-2
kl.MłZ
Z/0129/18

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

6
CZAPNIK Aleksandra 2005-05-29 K
C-1
kl.III
Z/0126/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

7
GĄSECKA Karolina 1999-08-20 K
A-2
kl.M
Z/0094/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

8
GRZYBEK Wiktor 2000-09-19 M
A-1
kl.I
Z/0357/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

9
JABRZYK Natalia 2001-03-03 K
A-1
kl.M
Z/0358/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

10
KACZMAREK Olga 1999-10-04 K
A-2
kl.I
Z/0359/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

11
KĘPA Jakub 2003-02-10 M
B-1
kl.II
Z/0374/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

12
KOPACZ Daria 2002-07-22 K
B-1
kl.I
Z/0092/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

13
KORNELUK Artur 2004-02-20 M
C-2
kl.MłZ
Z/0148/18

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

14
KOWALSKA Julia 2003-10-03 K
C-2
Z/0240/18

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

15
KOWALSKI Filip 2000-05-08 M
A-2
kl.III
Z/0360/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

16
KRZYŻAŃSKA Joanna 2005-02-03 K
C-1
kl.MłS
Z/0117/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

17
MORMUS Patrycja 2000-01-11 K
A-2
kl.II
Z/0362/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

18
NOWAK Jakub 2003-08-21 M
C-2
kl.II
Z/0405/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

19
OWCZAREK Jagoda 2002-02-11 K
B-2
kl.III
Z/0370/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

20
OWCZAREK Mateusz 1997-07-20 M
M-2
kl.M
Z/0395/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

21
PASTERCZYK Damian 1992-02-01 M
S
kl.II
Z/0187/17

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

22
PIOTROWSKI Jakub 2000-02-27 M
A-2
kl.M
Z/0086/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

23
PLUTA Antoni 2005-02-07 M
C-1
kl.MłZ
Z/0147/18

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

24
PLUTA Zofia 2002-12-21 K
B-1
kl.II
Z/0091/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

25
RYBIŃSKI Kamil 2002-02-06 M
B-2
kl.II
Z/0368/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

26
SOBOTA Patrycja 2005-02-01 K
C-1
kl.BEZ
Z/0226/18

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

27
ŚLUSARSKI Oskar 2001-10-25 M
B-2
kl.I
Z/0088/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

28
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 M
C-1
kl.II
Z/0388/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

29
WULS Wiktor 2002-07-06 M
B-1
kl.III
Z/0404/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/10/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRÓDKA Zbigniew 1984-10-08 M
S
kl.M
Z/0782/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 215 ( 38 ) K-23 M-15
 
www.legialyzwy.com
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa Osobostarty: 19 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: K/28/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HAJDUK Joanna 1999-04-08 K
M-1
kl.I
Z/0137/18

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

2
KANIA Marek 1999-04-02 M
M-1
kl.M
Z/0796/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

3
KANIA Mateusz 1998-03-29 M
M-2
kl.M
Z/0800/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

4
KARCZEWSKI Karol 2001-02-27 M
A-1
kl.II
Z/0071/17

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

 
MKS Korona Wilanów Osobostarty: 80 ( 13 ) K-9 M-4
NrLicencji: K/11/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Zuzanna 2005-05-08 K
C-1
kl.MłS
Z/0535/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

2
BRZOZOWSKI Kacper 2001-08-25 M
B-2
Z/0108/18

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

3
BUDNA Julia 2004-06-19 K
C-2
kl.III
Z/0066/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

4
DRABIK Maria 2003-08-25 K
C-2
kl.BEZ
Z/0050/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

5
JABŁOŃSKI Mikołaj 2000-12-28 M
A-1
kl.I
Z/0548/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

6
KOCZERGO Hubert 2002-08-13 M
B-1
kl.III
Z/0830/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

7
KOTFASIŃSKA Zofia 2003-11-06 K
C-2
kl.MłZ
Z/0183/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

8
ŁOZIŃSKA Aleksandra 2004-09-17 K
C-1
kl.BEZ
Z/0112/18

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

9
MAŃKOWSKA Julia 2003-03-05 K
B-1
Z/0113/18

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

10
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 K
B-1
kl.II
Z/0564/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

11
URIZAR-ROJAS Victoria 1999-02-08 K
M-1
kl.III
Z/0568/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

12
WARGALA Julia 2005-01-23 K
C-1
kl.II
Z/0569/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

13
ZIENTEK Bartłomiej 2002-02-09 M
B-2
kl.III
Z/0663/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

 
UKS 3 Milanówek Osobostarty: 52 ( 9 ) K-6 M-3
NrLicencji: K/16/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHRYCIUK Urszula 2001-01-12 K
A-1
kl.III
Z/0489/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

2
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 K
B-2
kl.I
Z/0496/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

3
KAWA Zuzanna 2004-06-27 K
C-2
kl.III
Z/0493/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

4
KLAUZA Hanna 2005-06-29 K
C-1
Z/0050/18

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

5
KOPACZ Michał 2004-01-20 M
C-2
kl.II
Z/0492/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

6
MASALSKI Igor 2003-05-24 M
B-1
kl.II
Z/0490/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

7
STASZKIEWICZ Michał 2001-10-07 M
B-2
kl.III
Z/0138/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

8
SZYMAŃSKA Klaudia 1999-09-27 K
A-2
kl.II
Z/0494/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

9
UZIAK Julia 2003-04-15 K
B-1
kl.II
Z/0484/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

 
spartiaci.pl
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 36 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: K/17/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 K
B-2
kl.I
Z/0532/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

2
GODLEWSKI Mateusz 2003-03-15 M
B-1
kl.III
Z/0517/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

3
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 K
C-2
kl.III
Z/0243/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

4
KROŚNIA Karolina 2003-11-27 K
C-2
kl.MłS
Z/0201/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

5
STEĆ Amelia 2005-05-09 K
C-1
kl.II
Z/0528/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

 
http://slomczyn.edu.pl/zryw/
UKS Zryw Słomczyn Osobostarty: 8 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: K/25/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKI Maciej 2004-01-02 M
C-2
kl.MłZ
Z/0768/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

2
SITNIK Kamil 2005-06-06 M
C-1
kl.BEZ
Z/0778/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

 
stegny.com.pl
WTŁ Stegny Warszawa Osobostarty: 20 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: K/23/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Martyna 2001-02-19 K
A-1
kl.I
Z/0070/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

2
BRAUN Helena 2005-03-12 K
C-1
kl.MłB
Z/0739/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

3
MIAHCHYLAU Raman 2000-08-08 M
A-1
kl.I
Z/0744/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

4
PŁOŃCZYK Maja 2001-06-21 K
A-1
kl.I
Z/0729/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

5
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 M
C-2
kl.III
Z/0716/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 5 ( 1 ) K-1 M-0
 
AZS Zakopane Osobostarty: 5 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/27/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MRUGAŁA Urszula 2001-12-13 K
B-2
kl.II
Z/0067/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 81 ( 14 ) K-8 M-6
 
sklgornik.pl
SKŁ Górnik Sanok Osobostarty: 81 ( 14 ) K-8 M-6
NrLicencji: K/15/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BODNAR Maja 2005-05-11 K
C-1
kl.MłS
Z/0137/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

2
FLORKO Krystian 2004-03-03 M
C-2
kl.MłS
Z/0065/17

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

3
GONTEK Martyna 2003-09-02 K
C-2
kl.BEZ
Z/0064/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

4
GONTEK Tomasz 2003-09-02 M
C-2
kl.BEZ
Z/0062/17

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

5
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 K
B-1
kl.MłS
Z/0136/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

6
LORENC Klaudia 2001-03-10 K
A-1
kl.I
Z/0471/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

7
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 K
C-1
kl.MłZ
Z/0819/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

8
MATUŁA Jagoda 2002-09-27 K
B-1
kl.III
Z/0227/18

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

9
NALEPKA Adrian 2000-09-07 M
A-1
kl.II
Z/0473/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

10
NAŁĘCKI Piotr 2000-07-09 M
A-1
kl.M
Z/0462/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

11
STAPIŃSKA Magdalena 2005-04-21 K
C-1
kl.BEZ
Z/0595/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

12
ŚNIEŻEK Dominika 2002-02-22 K
B-2
kl.BEZ
Z/0074/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

13
TOKARSKI Mateusz 1998-02-06 M
M-2
kl.II
Z/0198/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

14
ZEGAROWICZ Szymon 2002-02-27 M
B-2
kl.I
Z/0470/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

 
PODLASKIE Osobostarty: 6 ( 1 ) K-0 M-1
 
ŁKS Juvenia Białystok Osobostarty: 6 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/05/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAKRZEWSKI Jakub 2001-12-21 M
B-2
kl.I
Z/0309/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
 
AZS AWF Katowice Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/19/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
OFICJALSKI Gaweł 1998-12-07 M
M-1
kl.M
Z/0131/18

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 9 ( 2 ) K-2 M-0
 
https://www.facebook.com/panczenygizycko/
UKS Giżycko Osobostarty: 5 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/24/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 K
C-2
kl.II
Z/0675/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
 

 
UKS Prolube Elbląg Osobostarty: 4 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/36/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOREK Magdalena 1991-11-27 K
S
Z/0245/18

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2