Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Dzieci
Warszawa, 12-13.12.2020
Osobostarty wszystkie: 301 ( 61 ) K-40 M-21
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 148 ( 30 ) K-24 M-6
 
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Osobostarty: 35 ( 7 ) K-7 M-0
NrLicencji: K/45/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZOR Amelia 2010-04-18 K
E-2
kl.BEZ
Z/0318/18

TAK

SP 14 Lubin
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

2
KACZOR Julia 2010-04-18 K
E-2
kl.K
Z/0313/18

TAK

SP 14 Lubin
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

3
KACZOR Natasza 2012-02-22 K
F-2
kl.BEZ
Z/0312/18

TAK

SP 14 Lubin
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

4
KOBUS Agata 2010-09-17 K
E-1
kl.BEZ
Z/0317/18

TAK

SP 1 Góra
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

5
NOWAK Olimpia 2009-04-08 K
D-1
kl.MłZ
Z/0314/18

TAK

SP 1 Wołów
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

6
PAPIS Hania 2009-02-21 K
D-1
kl.MłB
Z/0316/18

TAK

SP 1 Lubin
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

7
RUDNICKA Lena 2010-04-13 K
E-2
kl.BEZ
Z/0124/19

TAK

SP Zgorzelec
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

 
mkscuprum.lubin.pl
MKS Cuprum Lubin Osobostarty: 55 ( 11 ) K-7 M-4
NrLicencji: K/21/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZAN Lena 2009-02-16 K
D-1
kl.MłZ
Z/0176/17

TAK

SP 12 Lubin
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

2
BUDZIŃSKI Fabian 2009-09-01 M
E-2
kl.BEZ
Z/0256/18

TAK

SP 7 Lubin
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

3
BURKNAP-PIOTROWICZ Brajan 2010-03-25 M
E-2
kl.BEZ
Z/0232/18

TAK

SP 7 Lubin
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

4
DWOJAK Karolina 2008-12-16 K
D-1
kl.MłS
Z/0174/17

TAK

SP Miłkowice
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

5
HERBUT Agnieszka 2008-01-31 K
D-2
kl.MłZ
Z/0172/17

TAK

SP 7 Lubin
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

6
KAŁKA Nikola 2010-04-22 K
E-2
kl.BEZ
Z/0235/18

TAK

SP 7 Lubin
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

7
ŁUCZEJKO Hanna 2009-05-15 K
D-1
kl.BEZ
Z/0268/18

TAK

SP 7 Lubin
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

8
POLNY Kacper 2009-12-22 M
E-2
kl.BEZ
Z/0184/19

TAK

SP 7 Lubin
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

9
SADOWSKA Lena 2009-12-29 K
E-2
kl.MłB
Z/0179/17

TAK

SP 7 Lubin
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

10
SADOWSKA Natalia 2007-07-04 K
D-2
kl.MłZ
Z/0178/17

TAK

SP 7 Lubin
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

11
WACHOWSKI Karol 2010-03-12 M
E-2
kl.BEZ
Z/0040/18

TAK

SP 9 Legnica
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

 
uksorlica.pl
UKS Orlica Duszniki Zdrój Osobostarty: 58 ( 12 ) K-10 M-2
NrLicencji: K/04/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNARZ Jakub 2009-06-11 M
D-1
kl.BEZ
Z/0008/16

TAK

MZS Duszniki-Zdrój
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

2
BOOS Amelia 2007-07-19 K
D-2
kl.II
Z/0041/15

TAK

SP 2 Polanica-Zdrój
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

3
FINC Natalia 2008-10-27 K
D-1
kl.BEZ
Z/0009/16

TAK

MZS Duszniki-Zdrój
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

4
HALEWSKA Lili 2010-03-04 K
E-2
Z/0005/20

TAK

SZSP Kudowa-Zdrój-Słone
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

5
JABŁOŃSKA Aleksandra 2010-03-14 K
E-2
kl.K
Z/0006/16

TAK

MZS Duszniki-Zdrój
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

6
ŁAMASZ Adam 2008-09-03 M
D-1
kl.K
Z/0051/17

TAK

SP 7 Kłodzko
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

7
MAZUR Hanna 2008-04-09 K
D-2
kl.I
Z/0048/15

TAK

MZS Duszniki-Zdrój
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

8
OSTROWSKA Antonina 2010-07-30 K
E-1
kl.BEZ
Z/0005/16

TAK

MZS Duszniki-Zdrój
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

9
PAŃCZYSZYN Amelia 2009-08-18 K
E-2
kl.K
Z/0004/16

TAK

MZS Duszniki-Zdrój
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

10
SZEŁĘGA Zuzanna 2010-10-05 K
E-1
Z/0006/20

TAK

SZSP Kudowa-Zdrój-Słone
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

11
WOŹNIAK Kornelia 2007-11-21 K
D-2
kl.II
Z/0052/15

TAK

SP 2 Polanica-Zdrój
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

12
ZIĘCINA Natalia 2010-06-12 K
E-2
kl.BEZ
Z/0231/18

TAK

MZS Duszniki-Zdrój
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 33 ( 7 ) K-5 M-2
 
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 33 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: K/48/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JESKE Zofia 2011-05-05 K
E-1
kl.BEZ
Z/0132/20

TAK

Katolicka Szkoła Publiczna
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

2
KUBACKA Milena 2010-01-27 K
E-2
kl.BEZ
Z/0139/20

TAK

SP 14 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

3
OSTROWSKA Maja 2010-11-20 K
E-1
kl.BEZ
Z/0133/20

TAK

SP ZAWADA Gnina Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

4
PODSKARBI Jan 2007-07-05 M
D-2
kl.BEZ
Z/0135/20

TAK

SP TOMEK Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

5
SOSNOWSKA Maja 2009-05-10 K
D-1
Z/0136/20

TAK

SP Niewiadów w Tomaszowie Mazowieckim
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

6
SZCZĘSNA Zosia 2012-05-28 K
F-2
Z/0137/20

TAK

SP 3 Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

7
SZCZĘSNY Maciej 2008-03-01 M
D-2
Z/0138/20

TAK

SP 3 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 120 ( 24 ) K-11 M-13
 
spartiaci.pl
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 120 ( 24 ) K-11 M-13
NrLicencji: K/17/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGOCZ Bianka 2009-04-28 K
D-1
kl.BEZ
Z/0291/18

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

2
CHMURA Stanisław 2012-01-06 M
F-2
kl.BEZ
Z/0183/19

TAK

SP 2 Milanówek
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

3
DOMAGAŁA Nikola 2009-09-12 K
E-2
kl.BEZ
Z/0058/18

TAK

SSP MTE Milanówek
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

4
DZIENISIEWICZ Wiktoria 2009-10-21 K
E-2
kl.MłB
Z/0231/16

TAK

SP Książenice
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

5
GREŃ Milena 2008-03-07 K
D-2
kl.BEZ
Z/0206/19

TAK

SP 6 Grodzisk Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

6
GRZELAK Andrzej 2008-01-07 M
D-2
kl.MłB
Z/0213/17

TAK

SP Książenice
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

7
GRZYWACZ Aleksander 2008-07-26 M
D-1
kl.BEZ
Z/0292/18

TAK

SP 2 Milanówek
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

8
IWANEK Aleksander 2013-03-01 M
F-1
kl.BEZ
Z/0182/19

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

9
IWANEK Alicja 2011-08-26 K
F-2
kl.BEZ
Z/0181/19

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

10
JASIŃSKA Lena 2011-03-04 K
E-1
Z/0066/20

TAK

Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

11
JASIŃSKI Tymon 2012-07-23 M
F-1
Z/0067/20

TAK

Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

12
KACZOROWSKA Hanna 2011-04-07 K
E-1
Z/0069/20

TAK

SP 6 Grodzisk Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

13
KLONOWSKI Mikołaj 2007-09-12 M
D-2
kl.MłB
Z/0214/17

TAK

SP Adamowizna
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

14
KOCAN Przemysław 2009-12-28 M
E-2
kl.BEZ
Z/0061/18

TAK

MTE Milanówek
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

15
KOCAN Zuzanna 2011-11-25 K
F-2
kl.BEZ
Z/0179/19

TAK

Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

16
KOSIACKA Antonina 2008-11-03 K
D-1
kl.MłS
Z/0056/18

TAK

SP 1 Grodzisk Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

17
MAMCARZ Martyna 2009-11-14 K
E-2
kl.BEZ
Z/0180/18

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

18
MAMCARZ Mateusz 2009-11-14 M
E-2
kl.BEZ
Z/0181/18

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

19
PUŁAWSKI Jakub 2008-12-22 M
D-1
kl.BEZ
Z/0059/18

TAK

SP 2 Brwinów
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

20
TOMICZAK Witold 2013-01-04 M
F-1
kl.BEZ
Z/0249/19

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

21
TOMICZAK Wojciech 2009-03-28 M
D-1
kl.BEZ
Z/0057/18

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

22
WĘCŁAWEK Kryspin 2009-01-05 M
D-1
kl.BEZ
Z/0054/18

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

23
WĘCŁAWEK Marcel 2010-04-19 M
E-2
kl.BEZ
Z/0178/18

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

24
WODZYŃSKA Maria 2011-06-20 K
E-1
kl.BEZ
Z/0180/19

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2