Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Dzieci
LUBIN, 15-16.12.2018
Osobostarty wszystkie: 560 ( 135 ) K-93 M-42
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 101 ( 27 ) K-18 M-9
 
mkscuprum.lubin.pl
MKS Cuprum Lubin Osobostarty: 87 ( 22 ) K-14 M-8
NrLicencji: K/21/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZAN Lena 2009-02-16 K
E-1
kl.BEZ
Z/0176/17

TAK

SP 12 Lubin
250 m K (1) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 2
   

2
BUDZIŃSKI Fabian 2009-09-01 M
F-2
Z/0256/18

TAK

SP 10 Lubin
250 m M (1) E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
250 m M (2) E1
Dzień 2
   

3
BURKNAP-PIOTROWICZ Brajan 2010-03-25 M
F-2
Z/0232/18

TAK

SP 1 Lubin
250 m M (1) E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
250 m M (2) E1
Dzień 2
   

4
GOMULICKA Katarzyna 2010-03-24 K
F-2
Z/0252/18

TAK

SP 8 Lubin
250 m K (1) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 2
   

5
GOMULICKA Natalia 2007-04-06 K
D-1
Z/0251/18

TAK

SP 8 Lubin
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

6
GÓRECKA Urszula 2007-03-08 K
D-1
kl.BEZ
Z/0173/17

TAK

SP 12 Lubin
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

7
GRABOWSKI Tomasz 2008-05-13 M
E-2
Z/0233/18

TAK

SP 12 Lubin
250 m M (1) E2
Dzień 1
500 m M E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
500 m M (2) E2
Dzień 2
 

8
HALBRYT Dominika 2006-07-24 K
D-1
kl.MłB
Z/0121/17

TAK

ZSS Lubin
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

9
HANACZEWSKA Lidia 2007-01-16 K
D-1
Z/0255/18

TAK

SP 12 Lubin
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

10
HERBUT Agnieszka 2008-01-30 K
E-2
kl.BEZ
Z/0172/17

TAK

SP 12 Lubin
250 m K (1) E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (2) E2
Dzień 2
 

11
HERBUT Anna 2010-01-10 K
F-2
kl.BEZ
Z/0171/17

TAK

SP 12 Lubin
250 m K (1) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 2
   

12
IWANICKA Lena 2007-12-24 K
E-2
Z/0234/18

TAK

SP 10 Lubin
250 m K (1) E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (2) E2
Dzień 2
 

13
KAŁA Igor 2007-12-23 M
E-2
Z/0045/18

TAK

SP 1 Lubin
250 m M (1) E2
Dzień 1
500 m M E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
500 m M (2) E2
Dzień 2
 

14
KAŁKA Kornelia 2007-03-23 K
D-1
Z/0043/18

TAK

SP 12 Lubin
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

15
KAŁKA Nikola 2010-04-22 K
F-2
Z/0235/18

TAK

SP 12 Lubin
250 m K (1) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 2
   

16
MARCINIAK Eryk 2006-04-26 M
D-2
kl.BEZ
Z/0209/17

TAK

SP 14 Lubin
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

17
PALUCH Martyna 2006-06-07 K
D-2
kl.BEZ
Z/0820/15

TAK

SP Szklary Górne
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

18
SADOWSKA Lena 2009-12-29 K
F-2
kl.BEZ
Z/0179/17

TAK

SP 12 Lubin
250 m K (1) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 2
   

19
SADOWSKA Natalia 2007-07-04 K
E-2
Z/0178/17

TAK

SP 12 Lubin
250 m K (1) E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (2) E2
Dzień 2
 

20
STAROWICZ Adam 2010-05-26 M
F-2
Z/0254/18

TAK

ZSS Lubin
250 m M (1) E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
250 m M (2) E1
Dzień 2
   

21
STAROWICZ Piotr 2007-02-20 M
D-1
Z/0253/18

TAK

ZSS Lubin
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

22
WACHOWSKI Karol 2010-03-12 M
F-2
Z/0040/18

TAK

SP 9 Legnica
250 m M (1) E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
250 m M (2) E1
Dzień 2
   

 
uksorlica.pl
UKS Orlica Duszniki Zdrój Osobostarty: 14 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: K/04/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FINC Natalia 2008-10-27 K
E-1
kl.BEZ
Z/0009/16

TAK

SP Duszniki-Zdrój
250 m K (1) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 2
   

2
JABŁOŃSKA Aleksandra 2010-03-14 K
F-2
kl.BEZ
Z/0006/16

TAK

MZS Duszniki-Zdrój
250 m K (1) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 2
   

3
ŁAMASZ Adam 2008-09-03 M
E-1
kl.BEZ
Z/0051/17

TAK

SP Kłodzko
250 m M (1) E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
250 m M (2) E1
Dzień 2
   

4
OSTROWSKA Antonina 2010-07-30 K
F-1
kl.BEZ
Z/0005/16

TAK

Przeszkole Duszniki-Zdrój
250 m K (1) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 2
   

5
PAŃCZYSZYN Amelia 2009-08-18 K
F-2
kl.BEZ
Z/0004/16

TAK

MZS Duszniki-Zdrój
250 m K (1) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 2
   

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 157 ( 35 ) K-22 M-13
 
lyzwytomaszow.pl
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 39 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: K/12/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BORZUTA Aleksandra 2007-03-05 K
D-1
kl.BEZ
Z/0161/17

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

2
CHACHUŁA Natalia 2008-02-27 K
E-2
kl.BEZ
Z/0212/17

TAK

SP 7 Tomaszów Mazowiecki
250 m K (1) E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (2) E2
Dzień 2
 

3
JABŁOŃSKI Franek 2009-11-23 M
F-2
kl.BEZ
Z/0149/17

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
250 m M (1) E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
250 m M (2) E1
Dzień 2
   

4
MATERA Alex 2010-11-29 M
F-1
kl.BEZ
Z/0091/18

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki
250 m M (1) E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
250 m M (2) E1
Dzień 2
   

5
MATERA Pola 2007-10-02 K
E-2
kl.BEZ
Z/0115/16

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki
250 m K (1) E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (2) E2
Dzień 2
 

6
MAZUREK Mateusz 2009-10-06 M
F-2
kl.BEZ
Z/0148/17

TAK

SP 13 Tomaszów Mazowiecki
250 m M (1) E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
250 m M (2) E1
Dzień 2
   

7
POLAK Julia 2007-12-02 K
E-2
kl.MłS
Z/0106/17

TAK

SP Ujazd
250 m K (1) E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (2) E2
Dzień 2
 

8
RUSEK Amelia 2007-08-10 K
E-2
kl.BEZ
Z/0129/17

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
250 m K (1) E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (2) E2
Dzień 2
 

9
STAŃDO Maciej 2008-01-29 M
E-2
kl.BEZ
Z/0083/18

TAK

SP 13 Tomaszów Mazowiecki
250 m M (1) E2
Dzień 1
500 m M E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
500 m M (2) E2
Dzień 2
 

10
WALASIK Weronika 2007-01-07 K
D-1
kl.BEZ
Z/0147/17

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

 
kspilica.pl
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 111 ( 22 ) K-15 M-7
NrLicencji: K/13/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROZIK Oliwier 2008-03-16 M
E-2
kl.BEZ
Z/0124/17

TAK

SP 13 Tomaszów Mazowiecki
250 m M (1) E2
Dzień 1
500 m M E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
500 m M (2) E2
Dzień 2
 

2
BALCZERCZYK Patrycja 2007-04-02 K
D-1
kl.BEZ
Z/0117/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

3
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 M
D-2
kl.MłZ
Z/0130/18

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

4
BOKSZA Martyna 2006-12-26 K
D-1
kl.BEZ
Z/0118/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

5
BORKOWSKI Piotr 2006-04-30 M
D-2
kl.III
Z/0125/17

TAK

SP Smardzewice
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

6
CYNIAK Filip 2006-01-05 M
D-2
Z/0119/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

7
FIJAŁKOWSKA Natalia 2008-04-10 K
E-2
kl.BEZ
Z/0149/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
250 m K (1) E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (2) E2
Dzień 2
 

8
GLAPIŃSKA Agata 2007-01-30 K
D-1
Z/0236/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

9
JANAS Amelia 2006-02-12 K
D-2
kl.MłB
Z/0120/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

10
KACZMARCZYK Zofia 2007-06-07 K
D-1
kl.BEZ
Z/0122/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

11
KLUF Nadia 2006-09-05 K
D-1
kl.BEZ
Z/0127/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

12
KOCHMANIEWICZ Mateusz 2005-08-09 M
D-2
kl.MłB
Z/0375/15

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

13
KOCIUCKA Nina 2007-06-06 K
D-1
kl.BEZ
Z/0399/15

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

14
KOŚKA Aleksandra 2006-03-23 K
D-2
kl.III
Z/0387/15

TAK

SP 2 Rawa Mazowiecka
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

15
LENARCIK Bartłomiej 2005-11-04 M
D-2
kl.BEZ
Z/0114/17

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

16
LIS Maja 2006-03-26 K
D-2
kl.MłB
Z/0123/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

17
NIEPOŁOMSKI Patryk 2007-04-26 M
D-1
kl.BEZ
Z/0150/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

18
RYBIŃSKA Natalia 2005-08-01 K
D-2
kl.MłS
Z/0377/15

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

19
SMEJDA Iga 2006-01-05 K
D-2
kl.III
Z/0116/17

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

20
SYGUŁA Sandra 2009-09-07 K
F-2
kl.BEZ
Z/0127/17

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki
250 m K (1) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 2
   

21
ŚWINOGA Aniela 2007-04-07 K
D-1
kl.BEZ
Z/0410/15

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

22
WULS Kornelia 2006-05-23 K
D-2
kl.BEZ
Z/0380/15

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

 
UKS Jedynka Tomaszów Maz. Osobostarty: 7 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: K/35/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KLIMCZAK Hubert 2008-06-06 M
E-2
kl.BEZ
Z/0168/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
250 m M (1) E2
Dzień 1
500 m M E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
500 m M (2) E2
Dzień 2
 

2
SOŁTYSIAK Nikola 2008-07-11 K
E-1
kl.BEZ
Z/0086/17

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
250 m K (1) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 2
   

3
ŚLUSARSKI Miłosz 2008-09-15 M
E-1
kl.BEZ
Z/0085/17

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
250 m M (1) E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
250 m M (2) E1
Dzień 2
   

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 197 ( 49 ) K-38 M-11
 
UKS 3 Milanówek Osobostarty: 99 ( 26 ) K-20 M-6
NrLicencji: K/16/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
TUCHARZ Michał 2008-07-09 M
E-1
Z/0052/18

TAK

SP 2 Milanówek
250 m M (1) E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
250 m M (2) E1
Dzień 2
   

2
BARANOWSKI Łukasz 2006-04-13 M
D-2
kl.BEZ
Z/0498/15

TAK

SP 3 Milanówek
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

3
BIAŁECKA Malwina 2009-06-09 K
E-1
kl.BEZ
Z/0118/17

TAK

SP 3 Milanówek
250 m K (1) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 2
   

4
BYLINA Olivia 2009-01-26 K
E-1
kl.BEZ
Z/0103/16

TAK

SP 3 Milanówek
250 m K (1) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 2
   

5
CHŁOPIK Łucja 2008-09-07 K
E-1
Z/0051/18

TAK

SSP MTE Milanówek
250 m K (1) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 2
   

6
GRIŃKOW Aleksandra 2008-08-17 K
E-1
kl.BEZ
Z/0097/16

TAK

SP 3 Milanówek
250 m K (1) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 2
   

7
GRIŃKOW Zofia 2010-01-09 K
F-2
kl.BEZ
Z/0099/17

TAK

SP 3 Milanówek
250 m K (1) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 2
   

8
JANKOWSKI Krzysztof 2006-09-06 M
D-1
kl.BEZ
Z/0499/15

TAK

SP 3 Milanówek
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

9
KOWALCZYK Julia 2008-08-18 K
E-1
kl.BEZ
Z/0104/16

TAK

SP 3 Milanówek
250 m K (1) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 2
   

10
KUPIEC Pola 2007-06-07 K
D-1
Z/0098/16

TAK

SP 3 Milanówek
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

11
MARZYŃSKA Faustyna 2007-04-03 K
D-1
kl.BEZ
Z/0042/16

TAK

SP 2 Milanówek
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

12
MARZYŃSKA Gloria 2010-07-27 K
F-1
kl.BEZ
Z/0098/17

TAK

SP 2 Milanówek
250 m K (1) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 2
   

13
MARZYŃSKI Franciszek 2008-06-15 M
E-2
kl.BEZ
Z/0043/16

TAK

SP 2 Milanówek
250 m M (1) E2
Dzień 1
500 m M E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
500 m M (2) E2
Dzień 2
 

14
MICHAŁOWSKA Amelia 2009-10-01 K
F-2
kl.BEZ
Z/0198/17

TAK

SP 3 Milanówek
250 m K (1) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 2
   

15
MIŃKOWSKA Natalia 2010-02-23 K
F-2
Z/0097/17

TAK

SP 3 Milanówek
250 m K (1) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 2
   

16
NAPŁOSZEK Natalia 2006-03-13 K
D-2
kl.BEZ
Z/0502/15

TAK

SP 3 Milanówek
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

17
NAPŁOSZEK Oliwia 2009-09-02 K
F-2
kl.BEZ
Z/0099/16

TAK

SP 3 Milanówek
250 m K (1) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 2
   

18
SAWICKA Lidia 2006-01-13 K
D-2
kl.MłB
Z/0481/15

TAK

SP 3 Milanówek
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

19
SCHODNIK Gabriela 2007-03-23 K
D-1
kl.BEZ
Z/0096/17

TAK

SP 3 Milanówek
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

20
SKORUPSKA Emilia 2009-08-21 K
F-2
kl.BEZ
Z/0095/17

TAK

SP 3 Milanówek
250 m K (1) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 2
   

21
SKRZYDLEWSKI Rafał 2006-10-26 M
D-1
kl.BEZ
Z/0488/15

TAK

SP 3 Milanówek
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

22
SOBCZAK Alicja 2008-09-03 K
E-1
kl.BEZ
Z/0101/16

TAK

SSP MTE Milanówek
250 m K (1) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 2
   

23
SOBCZAK Katarzyna 2006-09-15 K
D-1
kl.MłB
Z/0506/15

TAK

SP 3 Milanówek
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

24
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 M
D-2
kl.III
Z/0483/15

TAK

SP 3 Milanówek
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

25
TUCHARZ Weronika 2008-07-09 K
E-1
Z/0049/18

TAK

SP 2 Milanówek
250 m K (1) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 2
   

26
ŻERAŃSKA Nastazja 2008-12-08 K
E-1
Z/0048/18

TAK

SP 3 Milanówek
250 m K (1) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 2
   

 
http://slomczyn.edu.pl/zryw/
UKS Zryw Słomczyn Osobostarty: 53 ( 12 ) K-9 M-3
NrLicencji: K/25/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-16 K
D-1
kl.III
Z/0759/15

TAK

SP 4 Słomczyn
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

2
DĄBROWSKI Mateusz 2010-09-14 M
F-1
kl.BEZ
Z/0044/16

TAK

SP 4 Słomczyn
250 m M (1) E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
250 m M (2) E1
Dzień 2
   

3
GRZANECKA Maja 2006-03-30 K
D-2
kl.MłS
Z/0760/15

TAK

SP 4 Słomczyn
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

4
GRZANECKA Matylda 2008-11-07 K
E-1
kl.BEZ
Z/0761/15

TAK

SP 4 Słomczyn
250 m K (1) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 2
   

5
JANISZ Kinga 2006-09-23 K
D-1
kl.BEZ
Z/0762/15

TAK

SP 4 Słomczyn
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

6
JANISZ Zuzanna 2009-05-06 K
E-1
kl.BEZ
Z/0763/15

TAK

SP 4 Słomczyn
250 m K (1) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 2
   

7
JAROSZEWICZ Julia 2008-07-22 K
E-1
kl.BEZ
Z/0046/16

TAK

SP 4 Słomczyn
250 m K (1) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 2
   

8
KOWALSKI Wojciech 2006-02-27 M
D-2
kl.BEZ
Z/0769/15

TAK

SP 70 Warszawa
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

9
KRAWCZYK Mikołaj 2006-10-25 M
D-1
kl.BEZ
Z/0770/15

TAK

ZS Józefosław
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

10
PUŁECKA Nina 2011-11-25 K
F-1
kl.BEZ
Z/0090/17

TAK

SP 4 Słomczyn
250 m K (1) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 2
   

11
SZUCHNIK Sandra 2007-09-11 K
E-2
kl.BEZ
Z/0780/15

TAK

SP Czersk
250 m K (1) E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (2) E2
Dzień 2
 

12
WOŹNIAK Julia 2007-12-21 K
E-2
kl.BEZ
Z/0779/15

TAK

SP 4 Słomczyn
250 m K (1) E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (2) E2
Dzień 2
 

 
stegny.com.pl
WTŁ Stegny Warszawa Osobostarty: 45 ( 11 ) K-9 M-2
NrLicencji: K/23/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASZCZYK Joanna 2007-11-19 K
E-2
kl.BEZ
Z/0162/17

TAK

SP 364 Warszawa
250 m K (1) E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (2) E2
Dzień 2
 

2
BRAUN Antonina 2009-04-21 K
E-1
kl.BEZ
Z/0722/15

TAK

SP 340 Warszawa
250 m K (1) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 2
   

3
BRAUN Zofia 2007-02-15 K
D-1
kl.MłZ
Z/0738/15

TAK

SP 340 Warszawa
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

4
DOMITRZ Helena 2008-10-28 K
E-1
kl.BEZ
Z/0151/16

TAK

SP 103 Warszawa
250 m K (1) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 2
   

5
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 M
D-2
kl.BEZ
Z/0736/15

TAK

SP 115 Warszawa
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

6
FALSKA Malwina 2007-10-29 K
E-2
kl.BEZ
Z/0712/15

TAK

SP 212 Warszawa
250 m K (1) E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (2) E2
Dzień 2
 

7
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 K
D-1
kl.MłS
Z/0734/15

TAK

SP 185 UNICEF Warszawa
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

8
GRZYWIŃSKA Zofia 2009-06-15 K
E-1
kl.BEZ
Z/0733/15

TAK

SP 185 UNICEF Warszawa
250 m K (1) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 2
   

9
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 M
D-2
kl.MłZ
Z/0746/15

TAK

SP 46 Warszawa
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

10
SULIŃSKA Anna 2008-01-01 K
E-2
kl.BEZ
Z/0727/15

TAK

SP 307 Warszawa
250 m K (1) E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (2) E2
Dzień 2
 

11
WÓJCIK Liliana 2006-03-13 K
D-2
kl.BEZ
Z/0726/15

TAK

SP STO
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 53 ( 13 ) K-7 M-6
 
sklgornik.pl
SKŁ Górnik Sanok Osobostarty: 53 ( 13 ) K-7 M-6
NrLicencji: K/15/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMIAK Jakub 2007-02-13 M
D-1
Z/0246/18

TAK

SP 8 Sanok
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

2
HOSTYŃSKI Szymon 2006-09-20 M
D-1
kl.MłS
Z/0589/15

TAK

SP 3 Sanok
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

3
KOPCZAK Jagoda 2007-11-16 K
E-2
kl.BEZ
Z/0818/15

TAK

SP 8 Sanok
250 m K (1) E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (2) E2
Dzień 2
 

4
KRAWIEC Julita 2008-07-31 K
E-1
kl.BEZ
Z/0063/17

TAK

SP 4 Sanok
250 m K (1) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 2
   

5
KUDŁA Patryk 2007-04-17 M
D-1
kl.BEZ
Z/0679/15

TAK

SP 4 Sanok
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

6
MALICZOWSKI Roch 2006-03-23 M
D-2
kl.BEZ
Z/0123/17

TAK

SP 2 Sanok
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

7
PIECUCH Maria 2009-01-04 K
E-1
kl.BEZ
Z/0193/17

TAK

SP 1 Sanok
250 m K (1) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 2
   

8
PYTLOWANY Maja 2008-07-10 K
E-1
Z/0248/18

TAK

SP 1 Sanok
250 m K (1) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 2
   

9
RATAJEWSKI Jakub 2007-10-05 M
E-2
Z/0250/18

TAK

SP 1 Zagórz
250 m M (1) E2
Dzień 1
500 m M E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
500 m M (2) E2
Dzień 2
 

10
RYSZ Maja 2008-05-15 K
E-2
kl.BEZ
Z/0061/17

TAK

SP 4 Sanok
250 m K (1) E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (2) E2
Dzień 2
 

11
STAPIŃSKA Anna 2008-04-06 K
E-2
kl.BEZ
Z/0249/18

TAK

SP 1 Sanok
250 m K (1) E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (2) E2
Dzień 2
 

12
ZAJ,ĄC Emilia 2008-07-30 K
E-1
Z/0194/17

TAK

SP 1 Sanok
250 m K (1) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 2
   

13
ZAJĄC Przemysław 2006-09-07 M
D-1
kl.BEZ
Z/0194/16

TAK

SP 1 Sanok
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 52 ( 11 ) K-8 M-3
 
https://www.facebook.com/panczenygizycko/
UKS Giżycko Osobostarty: 24 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: K/24/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GUTOWSKA Zuzanna 2006-06-12 K
D-2
kl.BEZ
Z/0117/16

TAK

SP 7 Giżycko
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

2
KWIATKOWSKA Karolina 2006-11-20 K
D-1
Z/0175/18

TAK

SP 7 Giżycko
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

3
MIECZKOWSKA Zofia 2007-05-20 K
D-1
Z/0172/18

TAK

SP Pozezdrze
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

4
SYLWESTRZAK Mateusz 2007-06-22 M
D-1
kl.BEZ
Z/0119/16

TAK

SP 4 Giżycko
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

5
TULKIEWICZ Ewelina 2007-02-10 K
D-1
kl.MłS
Z/0677/15

TAK

SP 7 Giżycko
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

 
UKS Viking Elbląg Osobostarty: 28 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: K/14/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FLORKOWSKI Mikołaj 2005-09-10 M
D-2
kl.MłB
Z/0452/15

TAK

SP 12 Elbląg
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

2
GIBAS Kornelia 2006-05-04 K
D-2
kl.MłS
Z/0863/15

TAK

SP 12 Elbląg
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

3
SZCZEPANEK Bartosz 2007-09-27 M
E-2
Z/0107/16

TAK

SP 12 Elbląg
250 m M (1) E2
Dzień 1
500 m M E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
500 m M (2) E2
Dzień 2
 

4
SZCZYGŁO Karolina 2008-01-03 K
E-2
Z/0230/18

TAK

SP 12 Elbląg
250 m K (1) E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
500 m K (2) E2
Dzień 2
 

5
WIŚNIEWSKA Oliwia 2007-05-18 K
D-1
Z/0229/18

TAK

SP 12 Elbląg
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

6
ZAWISZA Emilia 2007-03-27 K
D-1
kl.BEZ
Z/0106/16

TAK

SP 12 Elbląg
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2