Internetowe zgłoszenia do imprezy: MP w Wieloboju i MP w Wieloboju Sprinterskim
Tomaszów Mazowiecki, 22-23.01.2022
Osobostarty wszystkie: 112 ( 105 ) K-52 M-53
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 13 ( 13 ) K-10 M-3
 
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: K/45/18

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KWOCZKA Pola 2007-12-09 K
C-1
Z/0117/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

2
TOMCZAK Alicja 2006-02-14 K
B-1
Z/0315/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

 
mkscuprum.lubin.pl
MKS Cuprum Lubin Osobostarty: 6 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: K/21/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUSSE Kacper 2001-05-16 M
M-2
Z/0619/15

TAK

Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

2
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 M
A-1
Z/0629/15

TAK

Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

3
HALBRYT Dominika 2006-07-24 K
C-2
Z/0121/17

TAK

Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

4
KLUK Adrianna 2003-07-01 K
A-1
Z/0633/15

TAK

Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

5
PALUCH Martyna 2006-06-07 K
B-1
Z/0820/15

TAK

Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

6
ZIOMEK Kaja 1997-08-03 K
S
Z/0610/15

TAK

Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

 
uksorlica.pl
UKS Orlica Duszniki Zdrój Osobostarty: 5 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: K/04/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOOS Amelia 2007-07-19 K
C-1
Z/0041/15

TAK

Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

2
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 M
A-1
Z/0044/15

TAK

Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

3
JASZTAL Alicja 2004-04-14 K
A-1
Z/0045/15

TAK

Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

4
MAZUR Hanna 2008-04-09 K
C-1
Z/0048/15

TAK

Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

5
WOŹNIAK Kornelia 2007-11-21 K
C-1
Z/0052/15

TAK

Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 39 ( 35 ) K-15 M-20
 
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/50/20

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOREK Magdalena 1991-11-27 K
S
Z/0076/20

TAK

Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

 
lyzwytomaszow.pl
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: K/12/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHACHUŁA Natalia 2008-02-27 K
C-1
Z/0212/17

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

2
MATERA Pola 2007-10-02 K
C-1
Z/0115/16

TAK

Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

 
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: K/48/19

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERWONKA Natalia 1988-10-20 K
S
Z/0103/19

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

2
PIEKIELNY Norbert 1996-03-04 M
S
Z/0084/20

TAK

Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

3
PODSKARBI Jan 2007-07-05 M
C-1
Z/0135/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

 
kspilica.pl
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 25 ( 25 ) K-11 M-14
NrLicencji: K/13/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRATKIEWICZ Kacper 2005-04-02 M
B-2
Z/0394/15

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

2
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 M
B-2
Z/0128/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

3
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 M
B-1
Z/0130/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

4
BOKSZA Martyna 2006-12-26 K
C-2
Z/0118/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

5
BOSIEK Karolina 2000-02-20 K
M-3
Z/0095/16

TAK

Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

6
DANIELIK Paula 2005-06-21 K
B-2
Z/0081/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

7
FIJAŁKOWSKA Natalia 2008-04-10 K
C-1
Z/0149/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

8
GALACH Krzysztof 2007-03-19 M
C-2
Z/0108/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

9
GLAPIŃSKA Agata 2007-01-30 K
C-2
Z/0236/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

10
GRAD Kalina 2006-09-22 K
C-2
Z/0097/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

11
JABRZYK Natalia 2001-03-03 K
M-2
Z/0358/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

12
KLUF Nadia 2006-09-05 K
C-2
Z/0127/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

13
KOPACZ Michał 2004-01-20 M
A-1
Z/0035/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

14
KWAPISZ Szymon 2006-05-11 M
B-1
Z/0293/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

15
LENARCIK Bartłomiej 2005-11-04 M
B-1
Z/0114/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

16
MARCINIAK Eryk 2006-04-26 M
B-1
Z/0084/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

17
NIEPOŁOMSKI Patryk 2007-04-26 M
C-2
Z/0150/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

18
OWCZAREK Mateusz 1997-07-20 M
S
Z/0395/15

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

19
PIOTROWSKI Jakub 2000-02-27 M
M-3
Z/0086/16

TAK

Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

20
PLUTA Antoni 2005-02-07 M
B-2
Z/0147/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

21
POLAK Julia 2007-12-02 K
C-1
Z/0082/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

22
RYBIŃSKA Natalia 2005-08-01 K
B-1
Z/0377/15

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

23
SMEJDA Iga 2006-01-05 K
B-1
Z/0116/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

24
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 M
B-2
Z/0388/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

25
ŻUREK Damian 1999-09-17 M
M-3
Z/0087/16

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 8 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: K/10/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRÓDKA Zbigniew 1984-10-08 M
S
Z/0782/15

TAK

Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

2
DĄBROWSKI Piotr 2004-08-06 M
B-2
Z/0168/15

TAK

Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

3
JANICKI Artur 1998-02-01 M
S
Z/0784/15

TAK

Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

4
WYSZYŃSKI Ryszard 2005-01-11 M
B-2
Z/0172/15

TAK

Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 27 ( 25 ) K-15 M-10
 
www.legialyzwy.com
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: K/28/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HAJDUK Joanna 1999-04-08 K
M-4
Z/0137/18

TAK

Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

2
KANIA Marek 1999-04-02 M
M-4
Z/0796/15

TAK

Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

3
KANIA Maria 2000-08-13 K
M-2
Z/0804/15

TAK

Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

4
KANIA Mateusz 1998-03-29 M
S
Z/0800/15

TAK

Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

5
KARCZEWSKI Karol 2001-02-27 M
M-2
Z/0071/17

TAK

Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

 
MKS Korona Wilanów Osobostarty: 9 ( 9 ) K-7 M-2
NrLicencji: K/11/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZOZOWSKI Kacper 2001-08-25 M
M-1
Z/0108/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

2
BUDNA Julia 2004-06-19 K
A-1
Z/0066/17

TAK

Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

3
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-13 K
C-2
Z/0092/21

TAK

Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

4
GRZANECKA Maja 2006-03-30 K
B-1
Z/0126/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

5
KOTFASIŃSKA Zofia 2003-11-06 K
A-1
Z/0183/17

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA

BADANIA
NIEWAŻNE
Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

6
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 K
B-1
Z/0552/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

7
MAŃKOWSKA Julia 2003-03-05 K
A-2
Z/0113/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

8
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 K
A-2
Z/0564/15

TAK

Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

9
SITNIK Kamil 2005-06-06 M
B-2
Z/0176/19

TAK

Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

 
UKS 3 Milanówek Osobostarty: 4 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: K/16/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MARZYŃSKI Franciszek 2008-06-15 M
C-1
Z/0043/16

TAK

Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

2
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 M
B-1
Z/0483/15

TAK

Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

 
spartiaci.pl
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: K/17/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KULA Magdalena 2006-07-01 K
C-2
Z/0178/19

TAK

Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

2
STEĆ Amelia 2005-05-09 K
B-2
Z/0528/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

 
stegny.com.pl
WTŁ Stegny Warszawa Osobostarty: 7 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: K/23/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Martyna 2001-02-19 K
M-2
Z/0070/17

TAK

Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

2
BRAUN Zofia 2007-02-15 K
C-2
Z/0738/15

TAK

Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

3
CZECHOSKI Kacper 2006-07-13 M
C-2
Z/0211/19

TAK

Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

4
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 K
C-2
Z/0734/15

TAK

Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

5
PŁOŃCZYK Maja 2001-06-21 K
M-2
Z/0729/15

TAK

Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

6
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 M
B-1
Z/0746/15

TAK

Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

7
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 M
A-1
Z/0716/15

TAK

Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 9 ( 8 ) K-3 M-5
 
AZS Zakopane Osobostarty: 5 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: K/27/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KWARCIAK Maciej 2005-04-25 M
B-2
Z/0030/16

TAK

Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

2
OSTROWSKI Paweł 2001-01-08 M
M-2
Z/0047/20

TAK

Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

3
WÓJCIK Patryk 1990-03-04 M
S
Z/0206/16

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

4
ZAKRZEWSKI Jakub 2001-12-21 M
M-1
Z/0020/20

TAK

Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

 
KS SNPTT 1907 Zakopane Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: K/20/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GĄSIENICA-ROJ Marcelina 2005-05-18 K
B-2
Z/0884/15

TAK

Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

2
KUBIN Liwia 2004-09-11 K
B-2
Z/0698/15

TAK

Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

3
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 M
A-1
Z/0822/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

4
ŚMIESZEK Aleksandra 2005-04-15 K
B-2
Z/0069/16

TAK

Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 9 ( 9 ) K-3 M-6
 
sklgornik.pl
SKŁ Górnik Sanok Osobostarty: 9 ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: K/15/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BODNAR Maja 2005-05-11 K
B-2
Z/0137/16

TAK

Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

2
HOSTYŃSKI Szymon 2006-09-20 M
C-2
Z/0589/15

TAK

Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

3
KOPCZAK Jagoda 2007-11-16 K
C-1
Z/0818/15

TAK

Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

4
KUDŁA Patryk 2007-04-17 M
C-2
Z/0679/15

TAK

Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

5
MALICZOWSKI Roch 2006-03-23 M
B-1
Z/0123/17

TAK

Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

6
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 K
B-2
Z/0819/15

TAK

Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

7
PODCZERWIŃSKI Oskar 2005-03-31 M
B-2
Z/0591/15

TAK

Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

8
STABRYŁA Mikołaj 2006-12-20 M
C-2
Z/0263/18

TAK

Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

9
ZAJĄC Przemysław 2006-09-07 M
C-2
Z/0194/16

TAK

Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

 
POMORSKIE Osobostarty: 5 ( 5 ) K-0 M-5
 
GKS Stoczniowiec Gdańsk Osobostarty: 5 ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: K/02/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BACHANEK Marcin 1996-06-17 M
S
Z/0330/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

2
KŁOSIŃSKI Sebastian 1992-08-04 M
S
Z/0037/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

3
NOGAL Artur 1990-08-26 M
S
Z/0030/19

TAK

Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

4
PALKA Szymon 1997-03-14 M
S
Z/0012/16

TAK

Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

5
ŚWIĄTEK Jan 1998-11-30 M
M-4
Z/0039/18

TAK

Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 7 ( 7 ) K-4 M-3
 
AZS AWF Katowice Osobostarty: 7 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: K/19/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZYSZCZOŃ Magdalena 1995-03-04 K
S
Z/0790/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

2
KACZMAREK Olga 1999-10-04 K
M-3
Z/0095/19

TAK

Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

3
MICHALSKI Piotr 1994-07-27 M
S
Z/0078/20

TAK

Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

4
NAŁĘCKI Piotr 2000-07-09 M
M-2
Z/0096/19

TAK

Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

5
OFICJALSKI Gaweł 1998-12-07 M
M-4
Z/0131/18

TAK

Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

6
WOJTASIK Iga 2000-06-28 K
M-3
Z/0160/19

TAK

Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

7
WÓJCIK Andżelika 1996-11-08 K
S
Z/0065/16

TAK

Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
 
https://www.facebook.com/panczenygizycko/
UKS Giżycko Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/24/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 K
A-1
Z/0675/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1

 
UKS Viking Elbląg Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: K/14/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FLORKOWSKI Mikołaj 2005-09-13 M
B-1
Z/0452/15

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Wielobój M duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski M
Dzień 1

2
ZAWISZA Emilia 2007-03-27 K
C-2
Z/0106/16

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Wielobój K duży
Dzień 1
Wielobój sprinterski K
Dzień 1