Internetowe zgłoszenia do imprezy: OOM / MPJ
Tomaszów Mazowiecki, 14-16.01.2022
Osobostarty wszystkie: 381 ( 63 ) K-32 M-31
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 56 ( 9 ) K-6 M-3
 
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Osobostarty: 5 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/45/18

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
TOMCZAK Alicja 2006-02-14 K
B-1
Z/0315/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

 
mkscuprum.lubin.pl
MKS Cuprum Lubin Osobostarty: 32 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: K/21/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRAF Mateusz 2003-09-20 M
A-1
Z/0627/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

2
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 M
A-1
Z/0629/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

3
IZBIAŃSKA Joanna 2004-12-30 K
B-2
Z/0265/18

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

4
KLUK Adrianna 2003-07-01 K
A-1
Z/0633/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

5
PALUCH Martyna 2006-06-07 K
B-1
Z/0820/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

 
uksorlica.pl
UKS Orlica Duszniki Zdrój Osobostarty: 19 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: K/04/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 M
A-1
Z/0044/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

2
JASZTAL Alicja 2004-04-14 K
A-1
Z/0045/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

3
KAMIŃSKA Nicolla 2006-01-02 K
B-1
Z/0024/19

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 95 ( 17 ) K-4 M-13
 
kspilica.pl
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 81 ( 15 ) K-4 M-11
NrLicencji: K/13/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRATKIEWICZ Kacper 2005-04-02 M
B-2
Z/0394/15

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

2
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 M
B-2
Z/0128/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

3
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 M
B-1
Z/0130/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

4
DANIELIK Paula 2005-06-21 K
B-2
Z/0081/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

5
KOPACZ Michał 2004-01-20 M
A-1
Z/0035/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

6
KORNELUK Artur 2004-02-20 M
A-1
Z/0148/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

7
KOZAR Kaja 2004-05-14 K
A-1
Z/0080/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

8
KWAPISZ Szymon 2006-05-11 M
B-1
Z/0293/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

9
LENARCIK Bartłomiej 2005-11-04 M
B-1
Z/0114/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

10
MARCINIAK Eryk 2006-04-26 M
B-1
Z/0084/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

11
NOWAK Jakub 2003-08-21 M
A-1
Z/0405/15

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

12
PLUTA Antoni 2005-02-07 M
B-2
Z/0147/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

13
RYBIŃSKA Natalia 2005-08-01 K
B-1
Z/0377/15

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

14
SMEJDA Iga 2006-01-05 K
B-1
Z/0116/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

15
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 M
B-2
Z/0388/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 14 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: K/10/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKI Piotr 2004-08-06 M
B-2
Z/0168/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

2
WYSZYŃSKI Ryszard 2005-01-11 M
B-2
Z/0172/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 108 ( 18 ) K-11 M-7
 
MKS Korona Wilanów Osobostarty: 62 ( 10 ) K-8 M-2
NrLicencji: K/11/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDNA Julia 2004-06-19 K
A-1
Z/0066/17

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

2
DULIŃSKI Krzysztof 2005-12-22 M
B-1
Z/0541/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

3
GRZANECKA Maja 2006-03-30 K
B-1
Z/0126/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

4
KOTFASIŃSKA Zofia 2003-11-06 K
A-1
Z/0183/17

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA

BADANIA
NIEWAŻNE
500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

5
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 K
B-1
Z/0552/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

6
ŁOZIŃSKA Aleksandra 2004-09-17 K
B-2
Z/0112/18

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

7
MAŃKOWSKA Julia 2003-03-05 K
A-2
Z/0113/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

8
MAŃKOWSKA Matylda 2006-05-28 K
B-1
Z/0114/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

9
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 K
A-2
Z/0564/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

10
SITNIK Kamil 2005-06-06 M
B-2
Z/0176/19

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

 
UKS 3 Milanówek Osobostarty: 7 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/16/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 M
B-1
Z/0483/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

 
spartiaci.pl
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 12 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: K/17/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FIDLER Jakub 2006-02-07 M
B-1
Z/0055/18

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

2
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 K
A-1
Z/0243/16

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

3
STEĆ Amelia 2005-05-09 K
B-2
Z/0528/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

 
stegny.com.pl
WTŁ Stegny Warszawa Osobostarty: 27 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: K/23/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRAUN Helena 2005-03-12 K
B-2
Z/0739/15

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

2
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 M
B-1
Z/0736/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

3
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 M
B-1
Z/0746/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

4
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 M
A-1
Z/0716/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 75 ( 10 ) K-6 M-4
 
AZS Zakopane Osobostarty: 13 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: K/27/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KWARCIAK Maciej 2005-04-25 M
B-2
Z/0030/16

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

2
SAWICKA Lidia 2006-01-13 K
B-1
Z/0042/19

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

 
KS SNPTT 1907 Zakopane Osobostarty: 56 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: K/20/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GĄSIENICA-ROJ Marcelina 2005-05-18 K
B-2
Z/0884/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

2
JURGOWSKA Karolina 2006-01-27 K
B-1
Z/0155/19

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

3
KUBIN Liwia 2004-09-11 K
B-2
Z/0698/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

4
MIECHURSKI Piotr 2005-12-24 M
B-1
Z/0075/17

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

5
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 M
A-1
Z/0822/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

6
SUCHOWIAN Izabela 2006-05-16 K
B-1
Z/0158/19

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

7
ŚMIESZEK Aleksandra 2005-04-15 K
B-2
Z/0069/16

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

 
UKS przy ZSMS Zakopane Osobostarty: 6 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/43/16

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FEDOROWICZ Karol 2005-07-19 M
B-1
Z/0164/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 35 ( 7 ) K-4 M-3
 
sklgornik.pl
SKŁ Górnik Sanok Osobostarty: 35 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: K/15/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BODNAR Maja 2005-05-11 K
B-2
Z/0137/16

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

2
GONTEK Martyna 2003-09-02 K
A-1
Z/0064/17

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

3
GONTEK Tomasz 2003-09-02 M
A-1
Z/0062/17

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

4
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 K
A-2
Z/0136/16

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

5
MALICZOWSKI Roch 2006-03-23 M
B-1
Z/0123/17

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

6
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 K
B-2
Z/0819/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

7
PODCZERWIŃSKI Oskar 2005-03-31 M
B-2
Z/0591/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 12 ( 2 ) K-1 M-1
 
https://www.facebook.com/panczenygizycko/
UKS Giżycko Osobostarty: 6 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/24/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 K
A-1
Z/0675/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

 
UKS Viking Elbląg Osobostarty: 6 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/14/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FLORKOWSKI Mikołaj 2005-09-13 M
B-1
Z/0452/15

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3