Internetowe zgłoszenia do imprezy: Puchar Polski/Grand Prix
Zakopane, 12-13.01.2019
Osobostarty wszystkie: 423 ( 89 ) K-51 M-38
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 36 ( 9 ) K-8 M-1
 
mkscuprum.lubin.pl
MKS Cuprum Lubin Osobostarty: 36 ( 9 ) K-8 M-1
NrLicencji: K/21/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANAŚ Jakub 2001-04-30 M
A-1
kl.III
Z/0613/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

2
DUDZIAK Nikola 2001-04-19 K
A-1
kl.II
Z/0620/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

3
GRABOWSKA Małgorzata 2004-07-07 K
C-1
kl.BEZ
Z/0189/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

4
JESION Wiktoria 2003-01-17 K
B-1
kl.MłS
Z/0145/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

5
KLUK Adrianna 2003-07-01 K
C-2
kl.II
Z/0633/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

6
KLUK Aleksandra 2001-04-22 K
A-1
kl.II
Z/0635/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

7
SKROBAK Patrycja 2004-07-21 K
C-1
kl.MłZ
Z/0146/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

8
TRYBULEC Karolina 2001-01-12 K
A-1
kl.II
Z/0654/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

9
WÓJCIK Malwina 2003-04-29 K
B-1
kl.MłS
Z/0658/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 63 ( 14 ) K-6 M-8
 
kspilica.pl
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 63 ( 14 ) K-6 M-8
NrLicencji: K/13/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRATKIEWICZ Kacper 2005-04-02 M
C-1
kl.II
Z/0394/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

2
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 M
C-1
kl.MłZ
Z/0128/18

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

3
BERNACKA Agnieszka 2005-02-21 K
C-1
kl.MłS
Z/0128/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

4
BIELAS Klaudia 2004-04-19 K
C-2
kl.MłZ
Z/0129/18

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

5
KOPACZ Daria 2002-07-22 K
B-1
kl.I
Z/0092/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

6
KORNELUK Artur 2004-02-20 M
C-2
kl.MłZ
Z/0148/18

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

7
KRZYŻAŃSKA Joanna 2005-02-03 K
C-1
kl.MłS
Z/0117/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

8
NOWAK Jakub 2003-08-21 M
C-2
kl.II
Z/0405/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

9
OWCZAREK Jagoda 2002-02-11 K
B-2
kl.III
Z/0370/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

10
PASTERCZYK Damian 1992-02-01 M
S
kl.II
Z/0187/17

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

11
PLUTA Antoni 2005-02-07 M
C-1
kl.MłZ
Z/0147/18

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

12
PLUTA Zofia 2002-12-21 K
B-1
kl.II
Z/0091/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

13
RYBIŃSKI Kamil 2002-02-06 M
B-2
kl.II
Z/0368/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2
 

14
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 M
C-1
kl.II
Z/0388/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 169 ( 30 ) K-18 M-12
 
www.legialyzwy.com
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa Osobostarty: 25 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: K/28/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HAJDUK Joanna 1999-04-08 K
M-1
kl.I
Z/0137/18

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

2
KANIA Marek 1999-04-02 M
M-1
kl.M
Z/0796/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

3
KANIA Maria 2000-08-13 K
A-1
kl.MłZ
Z/0804/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

4
KANIA Mateusz 1998-03-29 M
M-2
kl.M
Z/0800/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

5
KARCZEWSKI Karol 2001-02-27 M
A-1
kl.II
Z/0071/17

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

 
MKS Korona Wilanów Osobostarty: 39 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: K/11/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMOWICZ Krzysztof 1959-05-10 M
S
kl.BEZ
Z/0537/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

2
BUDNA Julia 2004-06-19 K
C-2
kl.III
Z/0066/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

3
JABŁOŃSKI Mikołaj 2000-12-28 M
A-1
kl.I
Z/0548/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

4
JANKO-MIELCARSKA Ewa 1958-11-05 K
S
kl.BEZ
Z/0832/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

5
KOTFASIŃSKA Zofia 2003-11-06 K
C-2
kl.MłZ
Z/0183/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

6
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 K
B-1
kl.II
Z/0564/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

7
WARGALA Julia 2005-01-23 K
C-1
kl.II
Z/0569/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

 
UKS 3 Milanówek Osobostarty: 57 ( 9 ) K-6 M-3
NrLicencji: K/16/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 K
B-2
kl.I
Z/0496/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

2
KASZUBA Sandra 2004-01-08 K
C-2
Z/0228/18

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

3
KAWA Zuzanna 2004-06-27 K
C-2
kl.III
Z/0493/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

4
KLAUZA Hanna 2005-06-29 K
C-1
Z/0050/18

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

5
KOPACZ Michał 2004-01-20 M
C-2
kl.II
Z/0492/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

6
MASALSKI Igor 2003-05-24 M
B-1
kl.II
Z/0490/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2
 

7
STASZKIEWICZ Michał 2001-10-07 M
B-2
kl.III
Z/0138/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2
 

8
SZYMAŃSKA Klaudia 1999-09-27 K
A-2
kl.II
Z/0494/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

9
UZIAK Julia 2003-04-15 K
B-1
kl.II
Z/0484/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

 
spartiaci.pl
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 30 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: K/17/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 K
B-2
kl.I
Z/0532/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

2
GODLEWSKI Mateusz 2003-03-15 M
B-1
kl.III
Z/0517/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2
 

3
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 K
C-2
kl.III
Z/0243/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

4
KROŚNIA Karolina 2003-11-27 K
C-2
kl.MłS
Z/0201/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

5
STEĆ Amelia 2005-05-09 K
C-1
kl.II
Z/0528/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

 
http://slomczyn.edu.pl/zryw/
UKS Zryw Słomczyn Osobostarty: 8 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: K/25/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKI Maciej 2004-01-02 M
C-2
kl.MłZ
Z/0768/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

2
SITNIK Kamil 2005-06-06 M
C-1
kl.BEZ
Z/0778/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

 
stegny.com.pl
WTŁ Stegny Warszawa Osobostarty: 10 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: K/23/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Martyna 2001-02-19 K
A-1
kl.I
Z/0070/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

2
MIAHCHYLAU Raman 2000-08-08 M
A-1
kl.I
Z/0744/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 51 ( 14 ) K-8 M-6
 
AZS Zakopane Osobostarty: 15 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: K/27/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JAKUBSKI Radosław 1997-03-07 M
M-3
kl.I
Z/0067/17

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

2
KWARCIAK Maciej 2005-04-25 M
C-1
kl.BEZ
Z/0030/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

3
MRUGAŁA Urszula 2001-12-13 K
B-2
kl.II
Z/0067/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

4
ZIEMIANIN Zuza 2003-01-11 K
B-1
kl.III
Z/0939/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

 
KS SNPTT 1907 Zakopane Osobostarty: 33 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: K/20/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CUDZICH Weronika 2003-03-24 K
B-1
kl.MłB
Z/0709/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

2
GAWLAK-SOCKA Kacper 2004-11-16 M
C-1
kl.MłZ
Z/0237/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

3
GĄSIENICA-ROJ Marcelina 2005-05-18 K
C-1
kl.BEZ
Z/0884/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

4
KUBIN Liwia 2004-09-11 K
C-1
kl.II
Z/0698/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

5
MALICKI Kacper 2003-01-07 M
B-1
kl.MłZ
Z/0120/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2
 

6
PYKA Dominik 2004-06-27 M
C-2
kl.BEZ
Z/0236/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

7
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 M
C-2
kl.II
Z/0822/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

8
SŁOWIK Karolina 2003-12-18 K
C-2
kl.BEZ
Z/0121/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

9
ŚMIESZEK Aleksandra 2005-04-15 K
C-1
kl.MłB
Z/0069/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

 
UKS przy ZSMS Zakopane Osobostarty: 3 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/43/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
STOPKA Martyna 2005-04-06 K
C-1
kl.BEZ
Z/0167/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 79 ( 16 ) K-10 M-6
 
sklgornik.pl
SKŁ Górnik Sanok Osobostarty: 79 ( 16 ) K-10 M-6
NrLicencji: K/15/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BODNAR Maja 2005-05-11 K
C-1
kl.MłS
Z/0137/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

2
FLORKO Krystian 2004-03-03 M
C-2
kl.MłS
Z/0065/17

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

3
GONTEK Martyna 2003-09-02 K
C-2
kl.BEZ
Z/0064/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

4
GONTEK Tomasz 2003-09-02 M
C-2
kl.BEZ
Z/0062/17

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

5
JAGNISZCZAK Karolina 2000-07-10 K
A-1
kl.II
Z/0463/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

6
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 K
B-1
kl.MłS
Z/0136/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

7
LORENC Klaudia 2001-03-10 K
A-1
kl.I
Z/0471/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

8
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 K
C-1
kl.MłZ
Z/0819/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

9
MATUŁA Jagoda 2002-09-27 K
B-1
kl.III
Z/0227/18

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

10
MAZUR Zuzanna 2000-01-05 K
A-2
kl.III
Z/0469/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

11
NALEPKA Adrian 2000-09-07 M
A-1
kl.II
Z/0473/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

12
NAŁĘCKI Piotr 2000-07-09 M
A-1
kl.M
Z/0462/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

13
STAPIŃSKA Magdalena 2005-04-21 K
C-1
kl.BEZ
Z/0595/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

14
ŚNIEŻEK Dominika 2002-02-22 K
B-2
kl.BEZ
Z/0074/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

15
TOKARSKI Mateusz 1998-02-06 M
M-2
kl.II
Z/0198/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

16
ZEGAROWICZ Szymon 2002-02-27 M
B-2
kl.I
Z/0470/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2
 

 
PODLASKIE Osobostarty: 6 ( 1 ) K-0 M-1
 
ŁKS Juvenia Białystok Osobostarty: 6 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/05/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAKRZEWSKI Jakub 2001-12-21 M
B-2
kl.I
Z/0309/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2
 

 
POMORSKIE Osobostarty: 4 ( 2 ) K-0 M-2
 
GKS Stoczniowiec Gdańsk Osobostarty: 4 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: K/02/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BACHANEK Marcin 1996-06-17 M
M-4
kl.M
Z/0330/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

2
BURZYKOWSKI Dawid 1997-08-03 M
M-2
kl.M
Z/0010/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
 
AZS AWF Katowice Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/19/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DŁUGI Adrian 2002-09-08 M
B-1
Z/0151/18

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2
 

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 13 ( 2 ) K-1 M-1
 
UKS Viking Elbląg Osobostarty: 13 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: K/14/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
OSTROWSKI Paweł 2001-01-08 M
A-1
kl.II
Z/0449/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

2
WOJTASIK Iga 2000-06-28 K
A-2
kl.I
Z/0451/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2