Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Dzieci
Tomaszów Mazowiecki, 23-24.01.2021 r.
Osobostarty wszystkie: 1355 ( 276 ) K-187 M-89
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 358 ( 69 ) K-50 M-19
 
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Osobostarty: 74 ( 14 ) K-12 M-2
NrLicencji: K/45/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAJKOWSKA Michalina 2012-06-03 K
F-2
kl.BEZ
Z/0120/19

TAK

SP NR 12 Lubin
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

2
JAROSZ Oliwia 2008-08-10 K
D-1
kl.BEZ
Z/0103/20

TAK

Szkoła w Chobieni
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

3
KACZOR Amelia 2010-04-18 K
E-2
kl.BEZ
Z/0318/18

TAK

SP 14 Lubin
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

4
KACZOR Julia 2010-04-18 K
E-2
kl.K
Z/0313/18

TAK

SP 14 Lubin
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

5
KACZOR Natasza 2012-02-22 K
F-2
kl.BEZ
Z/0312/18

TAK

SP 14 Lubin
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

6
KOBUS Agata 2010-09-17 K
E-1
kl.BEZ
Z/0317/18

TAK

SP 1 Góra
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

7
LUDWICKA Antonina 2012-02-03 K
F-2
kl.BEZ
Z/0116/19

TAK

SP nr 5 Lubin
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

8
MADEJ Bartosz 2011-03-05 M
E-1
kl.BEZ
Z/0123/19

TAK

SP nr 3 Lubin
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

9
MILNIKIEL Wiktoria 2012-01-22 K
F-2
kl.BEZ
Z/0115/19

TAK

SP nr 3 Lubin
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

10
NOWAK Olimpia 2009-04-08 K
D-1
kl.MłZ
Z/0314/18

TAK

SP 1 Wołów
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

11
PAPIS Hania 2009-02-21 K
D-1
kl.MłB
Z/0316/18

TAK

SP 1 Lubin
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

12
RUDNICKA Lena 2010-04-13 K
E-2
kl.BEZ
Z/0124/19

TAK

SP 14 w Lubinie
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

13
SKONECZNY Antoni 2013-04-23 M
F-1
Z/0212/20

TAK

SP Kielce
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

14
WERYSZKO Lena 2008-09-18 K
D-1
kl.BEZ
Z/0110/19

TAK

SP nr 9 Lubin
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

 
mkscuprum.lubin.pl
MKS Cuprum Lubin Osobostarty: 165 ( 31 ) K-22 M-9
NrLicencji: K/21/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZAN Lena 2009-02-16 K
D-1
kl.MłZ
Z/0176/17

TAK

SP 12 Lubin
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

2
BUDZIŃSKI Fabian 2009-09-01 M
E-2
kl.BEZ
Z/0256/18

TAK

SP 7 Lubin
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

3
BUKOWSKA Klaudia 2008-06-11 K
D-2
Z/0575/20

TAK

SP 7 Lubin
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

4
BURKNAP-PIOTROWICZ Brajan 2010-03-25 M
E-2
kl.BEZ
Z/0232/18

TAK

SP 7 Lubin
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

5
DOLEŻEK Nikola 2010-12-24 K
E-1
Z/0576/20

TAK

SP 7 Lubin
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

6
DROZDOWSKA Klara 2010-11-05 K
E-1
Z/0577/20

TAK

SP 7 Lubin
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

7
DWOJAK Karolina 2008-12-16 K
D-1
kl.MłS
Z/0174/17

TAK

SP Miłkowice
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

8
DZIKI Franciszek 2009-06-12 M
D-1
kl.BEZ
Z/0218/19

TAK

SP 7 Lubin
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

9
FĄFROWICZ Justyna 2009-09-29 K
E-2
kl.BEZ
Z/0203/19

TAK

SP 9 Lubin
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

10
GARBACZEWSKA Dominika 2009-11-23 K
E-2
kl.BEZ
Z/0253/19

TAK

SP7 Lubin
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

11
GRZYB Mateusz 2009-09-14 M
E-2
Z/0578/20

TAK

SP 7 Lubin
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

12
HERBUT Agnieszka 2008-01-31 K
D-2
kl.MłZ
Z/0172/17

TAK

SP 7 Lubin
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

13
HERBUT Anna 2010-01-10 K
E-2
kl.BEZ
Z/0171/17

TAK

SP 12 Lubin
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

14
KAŁKA Nikola 2010-04-22 K
E-2
kl.BEZ
Z/0235/18

TAK

SP 7 Lubin
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

15
KAMIŃSKA Pola 2009-09-14 K
E-2
kl.BEZ
Z/0205/19

TAK

SP 9 Lubin
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

16
KAMIŃSKI Aleksander 2010-04-04 M
E-2
Z/0579/20

TAK

SP7 Lubin
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

17
KOROTYSZEWSKA Lena 2014-07-16 K
F-1
Z/0580/20

TAK

Przedszkole nr. 8 Lubin
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

18
LASKA Maja 2010-06-29 K
E-2
Z/0214/20

TAK

SP7 Lubin
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

19
ŁUCZEJKO Hanna 2009-05-15 K
D-1
kl.BEZ
Z/0268/18

TAK

SP 7 Lubin
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

20
MIERZWA Klara 2010-07-19 K
E-1
Z/0581/20

TAK

SP 7 Lubin
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

21
MROZEK Weronika 2010-06-25 K
E-2
Z/0582/20

TAK

SP7 Lubin
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

22
PAŁCZAK Julia 2010-09-25 K
E-1
Z/0583/20

TAK

SP 7 Lubin
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

23
POLNY Kacper 2009-12-22 M
E-2
kl.BEZ
Z/0184/19

TAK

SP 7 Lubin
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

24
SADOWSKA Lena 2009-12-29 K
E-2
kl.MłB
Z/0179/17

TAK

SP 7 Lubin
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

25
SADOWSKA Natalia 2007-07-04 K
D-2
kl.MłZ
Z/0178/17

TAK

SP 7 Lubin
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

26
SEKULA Gabriel 2010-01-22 M
E-2
Z/0209/20

TAK

SP 7 Lubin
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

27
STAROWICZ Adam 2010-05-26 M
E-2
Z/0208/20

TAK

Szkoła Społeczna Lubin
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

28
TELATYŃSKA Hanna 2009-02-05 K
D-1
kl.BEZ
Z/0177/17

TAK

SP 7 Lubin
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

29
TELATYŃSKA Małgorzata 2011-09-24 K
F-2
Z/0207/20

TAK

SP 7 Lubin
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

30
WACHOWSKI Karol 2010-03-12 M
E-2
kl.BEZ
Z/0040/18

TAK

SP 9 Legnica
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

31
WAWNIKIEWICZ Ada 2012-02-15 K
F-2
Z/0206/20

TAK

SP 9 Lubin
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

 
uksorlica.pl
UKS Orlica Duszniki Zdrój Osobostarty: 60 ( 12 ) K-10 M-2
NrLicencji: K/04/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNARZ Jakub 2009-06-11 M
D-1
kl.BEZ
Z/0008/16

TAK

MZS Duszniki-Zdrój
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

2
BOOS Amelia 2007-07-19 K
D-2
kl.II
Z/0041/15

TAK

SP nr 2 Polanica-Zdrój
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

3
FINC Natalia 2008-10-27 K
D-1
kl.BEZ
Z/0009/16

TAK

MZS Duszniki-Zdrój
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

4
HALEWSKA Lili 2010-03-04 K
E-2
Z/0005/20

TAK

SZSP Kudowa-Zdrój-Słone
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

5
JABŁOŃSKA Aleksandra 2010-03-14 K
E-2
kl.K
Z/0006/16

TAK

MZS Duszniki-Zdrój
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

6
ŁAMASZ Adam 2008-09-03 M
D-1
kl.K
Z/0051/17

TAK

SP 7 Kłodzko
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

7
MAZUR Hanna 2008-04-09 K
D-2
kl.I
Z/0048/15

TAK

MZS Duszniki-Zdrój
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

8
OSTROWSKA Antonina 2010-07-30 K
E-1
kl.BEZ
Z/0005/16

TAK

MZS Duszniki-Zdrój
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

9
PAŃCZYSZYN Amelia 2009-08-18 K
E-2
kl.K
Z/0004/16

TAK

MZS Duszniki-Zdrój
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

10
SZEŁĘGA Zuzanna 2010-10-05 K
E-1
Z/0006/20

TAK

SZSP Kudowa-Zdrój-Słone
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

11
WOŹNIAK Kornelia 2007-11-21 K
D-2
kl.II
Z/0052/15

TAK

SP nr 2 Polanica-Zdrój
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

12
ZIĘCINA Natalia 2010-06-12 K
E-2
kl.BEZ
Z/0231/18

TAK

MZS Duszniki-Zdrój
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

 
UKS Znicz Kłodzko Osobostarty: 59 ( 12 ) K-6 M-6
NrLicencji: K/47/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BATOR Kryspin 2008-09-02 M
D-1
kl.BEZ
Z/0319/18

TAK

SP 7 Kłodzko
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

2
BERNAT Antoni 2008-05-17 M
D-2
kl.BEZ
Z/0101/19

TAK

SP 7 Kłodzko
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

3
KACZMARCZYK Wiktoria 2009-06-25 K
D-1
kl.BEZ
Z/0098/19

TAK

SP 7 Kłodzko
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

4
KOSTRZEWSKA Antonina 2008-12-02 K
D-1
kl.BEZ
Z/0320/18

TAK

SP 7 Kłodzko
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

5
MORAWA Piotr 2010-04-25 M
E-2
kl.BEZ
Z/0099/19

TAK

SP 7 Kłodzko
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

6
SKIMINA Wojciech 2011-03-10 M
E-1
kl.BEZ
Z/0241/19

TAK

SP 7 Kłodzko
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

7
WALCZAK Łucja 2008-07-25 K
D-1
Z/0567/20

TAK

SP7 Kłodzko
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

8
WCISŁO Oliwier 2009-01-03 M
D-1
kl.BEZ
Z/0323/18

TAK

SP Jaszkowa Dolna
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

9
WŁODARSKI Dominik 2008-08-09 M
D-1
kl.BEZ
Z/0100/19

TAK

SP 7 Kłodzko
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

10
WÓJCIK Maja 2008-12-27 K
D-1
kl.BEZ
Z/0321/18

TAK

SP 7 Kłodzko
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

11
WRONA Lena 2010-04-10 K
E-2
kl.BEZ
Z/0322/18

TAK

SP 7 Kłodzko
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

12
ZYGADŁO Zofia 2010-03-21 K
E-2
kl.BEZ
Z/0097/19

TAK

SP 7 Kłodzko
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 462 ( 95 ) K-62 M-33
 
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen Osobostarty: 44 ( 11 ) K-4 M-7
NrLicencji: K/50/20

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GODZIK Jakub 2009-01-27 M
D-1
kl.BEZ
Z/0423/20

TAK

SP 13 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

2
GODZIK Łukasz 2013-06-12 M
F-1
kl.BEZ
Z/0410/20

TAK

SP 13 Tomaszów Mazowiecki
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

3
GODZIK Michał 2015-01-13 M
F-1
Z/0412/20

TAK

SP 13 Tomaszów Mazowiecki
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

4
KOWALCZYK Hubert 2011-10-02 M
F-2
Z/0407/20

TAK

SP 9 Tomaszów Mazowiecki
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

5
LITWITZ Małgorzata 2011-05-19 K
E-1
kl.BEZ
Z/0430/20

TAK

Archidiecezjalna Katolicka Szkoła Podstawowa
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

6
MOSKWA Adam 2009-11-24 M
E-2
kl.BEZ
Z/0429/20

TAK

nauczanie indywidualne
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

7
MOSKWA Maria 2012-01-25 K
F-2
kl.BEZ
Z/0425/20

TAK

nauczanie indywidualne
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

8
OLCZAK Marcin 2008-04-25 M
D-2
kl.BEZ
Z/0166/20

TAK

SP Wiaderno
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

9
RADZIKOWSKA Maja 2012-10-01 K
F-1
kl.BEZ
Z/0422/20

TAK

nauczanie indywidualne
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

10
ROSENBAJGER Kornel 2009-08-20 M
E-2
kl.BEZ
Z/0427/20

TAK

SP 13 Tomaszów Mazowiecki
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

11
ŻMUDZIŃSKA Iga 2012-02-16 K
F-2
kl.BEZ
Z/0419/20

TAK

SP 9 Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

 
lyzwytomaszow.pl
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 195 ( 38 ) K-25 M-13
NrLicencji: K/12/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMIEC Amelia 2007-08-12 K
D-2
kl.MłB
Z/0105/18

TAK

SP 10 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

2
BORKOWSKA Julia 2009-08-04 K
E-2
kl.BEZ
Z/0211/17

TAK

SP 8 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

3
CHACHUŁA Natalia 2008-02-27 K
D-2
kl.MłZ
Z/0212/17

TAK

SP 7 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

4
CHACHUŁA Wiktor 2008-02-27 M
D-2
kl.BEZ
Z/0210/17

TAK

SP 7 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

5
CICHOCKI Alan 2008-08-18 M
D-1
kl.BEZ
Z/0228/19

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

6
DĄBROWSKA Nikola 2011-11-14 K
F-2
Z/0352/20

TAK

SP 9 Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

7
DOMAŃSKA Antonina 2008-08-26 K
D-1
kl.BEZ
Z/0100/18

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

8
GAWRON Hanna 2012-09-26 K
F-1
kl.BEZ
Z/0053/20

TAK

SP 9 Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

9
GOŁOS Julia 2008-09-09 K
D-1
kl.III
Z/0098/18

TAK

SP 10 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

10
JAKÓBCZYK Natan 2011-12-13 M
F-2
kl.BEZ
Z/0064/20

TAK

SP 9 Tomaszów Mazowiecki
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

11
JOBCZYK Daria 2010-10-20 K
E-1
kl.BEZ
Z/0055/20

TAK

SP 14 Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

12
JOBCZYK Wiktor 2012-06-12 M
F-2
Z/0359/20

TAK

SP 14 Tomaszów Mazowiecki
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

13
JÓŹWIK Julia 2009-12-02 K
E-2
kl.BEZ
Z/0063/20

TAK

SP LUBOCHNIA
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

14
KALUSZKA Benedykt 2008-04-09 M
D-2
kl.BEZ
Z/0166/19

TAK

SP 9 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

15
KIEREBIŃSKA Dominika 2010-01-04 K
E-2
kl.BEZ
Z/0326/18

TAK

SP 10 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

16
LEGĘNCKI Aleksander 2013-11-04 M
F-1
Z/0213/20

TAK

SP 3 Tomaszów Mazowiecki
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

17
LEGĘNCKI Wiktor 2011-10-15 M
F-2
kl.BEZ
Z/0165/19

TAK

SP 3 Tomaszów Mazowiecki
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

18
LEJMAN Nadia 2009-12-16 K
E-2
kl.BEZ
Z/0239/19

TAK

SP 11 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

19
MAŁOCHA Miłosz 2009-01-07 M
D-1
kl.BEZ
Z/0093/18

TAK

SP 9 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

20
MARSZAŁEK Zofia 2010-06-29 K
E-2
kl.MłB
Z/0092/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

21
MATERA Alex 2010-11-29 M
E-1
kl.BEZ
Z/0091/18

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

22
MATERA Pola 2007-10-02 K
D-2
kl.II
Z/0115/16

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

23
MAZUREK Mateusz 2009-10-26 M
E-2
kl.BEZ
Z/0148/17

TAK

SP 9 Tomaszów Mazowiecki
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

24
MESZKA Dominika 2009-08-02 K
E-2
kl.BEZ
Z/0090/18

TAK

SP 8 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

25
MODZELEWSKI Jan 2010-09-24 M
E-1
kl.BEZ
Z/0089/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

26
OBIREK Hanna 2010-03-09 K
E-2
kl.BEZ
Z/0088/18

TAK

SP 10 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

27
PAWLIK Zofia 2009-10-28 K
E-2
kl.BEZ
Z/0238/19

TAK

SP 8 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

28
POKRYWA Kacper 2010-10-23 M
E-1
kl.BEZ
Z/0237/19

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

29
POLAK Julia 2007-12-02 K
D-2
kl.III
Z/0106/17

TAK

SP Ujazd
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

30
POLAK Kinga 2008-07-21 K
D-1
kl.MłS
Z/0107/17

TAK

SP Komorów
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

31
POLAK Roksana 2010-07-23 K
E-1
kl.BEZ
Z/0109/17

TAK

SP Ujazd
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

32
RUSEK Amelia 2007-08-10 K
D-2
kl.III
Z/0129/17

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

33
STAŃDO Maciej 2008-01-28 M
D-2
kl.MłZ
Z/0083/18

TAK

SP 13 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

34
SULEJ Julia 2007-09-19 K
D-2
kl.MłS
Z/0150/17

TAK

SP 7 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

35
SYGUŁA Sandra 2009-09-07 K
E-2
kl.MłZ
Z/0174/19

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

36
SZYMAŃCZYK Anna 2007-09-06 K
D-2
kl.MłB
Z/0327/18

TAK

SP Królowa Wola
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

37
WOŹNIAK Hania 2008-01-18 K
D-2
kl.MłZ
Z/0151/17

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

38
WRÓBEL Brygida 2009-04-20 K
D-1
kl.BEZ
Z/0079/18

TAK

SP 11 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

 
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 65 ( 13 ) K-10 M-3
NrLicencji: K/48/19

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BILSKA Julia 2008-03-16 K
D-2
Z/0607/20

TAK

SP 10 TOMASZÓW MAZOWIECKI
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

2
JESKE Zofia 2011-05-05 K
E-1
kl.BEZ
Z/0132/20

TAK

Archidiecezjalna Katolicka Szkoła Podstawowa
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

3
KRÓL Maja 2011-01-02 K
E-1
kl.BEZ
Z/0331/20

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

4
KUBACKA Milena 2010-01-27 K
E-2
kl.BEZ
Z/0139/20

TAK

SP 14 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

5
MARCHEWKA Michał 2009-09-09 M
E-2
Z/0323/20

TAK

SP 11 Tomaszów Mazowiecki
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

6
MICHTA Nadia 2009-04-06 K
D-1
Z/0319/20

TAK

SP Niewiadów w Tomaszowie Mazowieckim
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

7
OSTROWSKA Maja 2010-11-20 K
E-1
kl.BEZ
Z/0133/20

TAK

SP ZAWADA Gnina Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

8
PODSKARBI Alicja 2012-06-27 K
F-2
kl.BEZ
Z/0314/20

TAK

SP TOMEK Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

9
PODSKARBI Jan 2007-07-05 M
D-2
kl.BEZ
Z/0135/20

TAK

SP TOMEK Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

10
SOSNOWSKA Maja 2009-05-10 K
D-1
Z/0136/20

TAK

SP Niewiadów w Tomaszowie Mazowieckim
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

11
SZCZĘSNA Zofia 2012-05-28 K
F-2
Z/0137/20

TAK

SP 3 Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

12
SZCZĘSNY Maciej 2008-03-01 M
D-2
Z/0138/20

TAK

SP 3 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

13
WROŃSKA Jagna 2008-09-25 K
D-1
kl.BEZ
Z/0289/20

TAK

SP Niewiadów w Tomaszowie Mazowieckim
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

 
kspilica.pl
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 130 ( 26 ) K-18 M-8
NrLicencji: K/13/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROZIK Oliwier 2008-03-16 M
D-2
kl.MłB
Z/0124/17

TAK

SP 13 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

2
BAJEROWSKI Mateusz 2011-03-04 M
E-1
kl.BEZ
Z/0198/20

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

3
CIEŚLAK Gromosław 2012-09-06 M
F-1
Z/0099/20

TAK

SP Wiaderno
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

4
FIJAŁKOWSKA Natalia 2008-04-10 K
D-2
kl.II
Z/0149/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

5
GOWOREK Michalina 2010-03-18 K
E-2
kl.BEZ
Z/0197/20

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

6
HENIG Hanna 2008-11-27 K
D-1
kl.MłS
Z/0135/19

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

7
JABŁOŃSKI Franciszek 2009-11-23 M
E-2
kl.BEZ
Z/0191/19

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

8
JABRZYK Antonina 2011-10-16 K
F-2
kl.BEZ
Z/0187/19

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

9
KONDASZEWSKA Lena 2008-08-16 K
D-1
kl.BEZ
Z/0149/19

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

10
KOWALCZYK Zuzanna 2008-07-23 K
D-1
kl.BEZ
Z/0188/19

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

11
KOZAREK Amelia 2008-12-10 K
D-1
Z/0100/20

TAK

SP 9 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

12
KUBACKI Antoni 2008-12-17 M
D-1
kl.BEZ
Z/0241/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

13
KUCHARSKA Jagoda 2007-10-05 K
D-2
kl.III
Z/0189/19

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

14
LECHOWSKA Zofia 2009-02-08 K
D-1
kl.BEZ
Z/0110/20

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

15
MACHNICKA Małgorzata 2010-09-11 K
E-1
kl.BEZ
Z/0196/20

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

16
NOWAK Klementyna 2009-06-04 K
D-1
kl.MłS
Z/0124/18

TAK

SP 7 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

17
ORDZIŃSKA Jagoda 2011-06-07 K
E-1
kl.BEZ
Z/0148/19

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

18
PIETRAK Julia 2009-04-07 K
D-1
kl.MłB
Z/0146/19

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

19
SOŁTYSIAK Nikola 2008-07-11 K
D-1
kl.MłB
Z/0145/19

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

20
SUROWIEC Aleksandra 2009-07-14 K
E-2
Z/0143/19

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

21
ŚLUSARSKI Miłosz 2008-09-15 M
D-1
kl.MłB
Z/0142/19

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

22
TURLIK Patrycja 2008-08-29 K
D-1
kl.MłS
Z/0151/19

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

23
WĘGLARSKA Lena 2008-09-23 K
D-1
kl.MłZ
Z/0140/19

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

24
WIKTOROWICZ Piotr 2011-08-18 M
F-2
kl.BEZ
Z/0199/20

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

25
WYMYSŁO Bartłomiej 2008-05-03 M
D-2
kl.MłB
Z/0147/19

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

26
ZIELIŃSKA Julia 2009-07-03 K
E-2
kl.BEZ
Z/0195/20

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

 
UKS Jedynka Tomaszów Maz. Osobostarty: 28 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: K/35/16

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DRECHNA Aleksandra 2009-08-18 K
E-2
Z/0434/20

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

2
LISICZKO Hanna 2009-05-07 K
D-1
Z/0447/20

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

3
NOWACKA Anna 2010-09-09 K
E-1
Z/0444/20

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

4
PAWLIK Oliwia 2009-02-22 K
D-1
Z/0437/20

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

5
PSUT Filip 2009-07-31 M
E-2
Z/0443/20

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

6
SULGOSTOWSKA Joanna 2010-04-23 K
E-2
Z/0439/20

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

7
WARDA Tymoteusz 2011-06-22 M
E-1
Z/0441/20

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 320 ( 66 ) K-43 M-23
 
www.legialyzwy.com
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa Osobostarty: 43 ( 8 ) K-6 M-2
NrLicencji: K/28/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DYMKOWSKA Urszula 2008-03-14 K
D-2
kl.MłS
Z/0136/18

TAK

SP 271 Warszawa
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

2
KARCZEWSKA Julia 2008-01-26 K
D-2
kl.BEZ
Z/0191/18

TAK

SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 41
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

3
MICHEL Mikołaj 2011-07-25 M
F-2
Z/0092/20

TAK

Szkoła Podstawowa nr 115 im. Wandy Turowskiej w Warszawie
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

4
MIKOŁAJEWSKA Alicja 2008-08-13 K
D-1
Z/0086/20

TAK

SP 319 Warszawa
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

5
MISTA Karla 2013-05-01 K
F-1
Z/0093/20

TAK

Międzynarodowa Szkoła Europejska IES Wiertnicza Warszawa
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

6
SZEWCZYK Victoria 2008-06-25 K
D-2
kl.BEZ
Z/0143/18

TAK

SP 212 Warszawa
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

7
SZOMBARA Zofia 2008-10-24 K
D-1
kl.MłS
Z/0144/18

TAK

SP 212 Warszawa
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

8
WEŁNICKI Mateusz 2008-12-14 M
D-1
kl.MłB
Z/0130/17

TAK

SP 273 Warszawa
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

 
MKS Korona Wilanów Osobostarty: 4 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/11/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRÓLIKOWSKI Stanisław 2008-01-24 M
D-2
kl.III
Z/0553/15

TAK

SP 104 Warszawa
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

 
UKS 3 Milanówek Osobostarty: 75 ( 15 ) K-13 M-2
NrLicencji: K/16/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BORKOWSKA Antonina 2011-04-24 K
E-1
kl.BEZ
Z/0197/19

TAK

SP 3 Milanówek
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

2
BYLINA Olivia 2009-01-26 K
D-1
kl.BEZ
Z/0103/16

TAK

SP 3 Milanówek
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

3
CHMIELEWSKA Amelia 2011-05-29 K
E-1
kl.BEZ
Z/0196/19

TAK

SP 3 Milanówek
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

4
GRIŃKOW Aleksandra 2008-08-17 K
D-1
kl.MłS
Z/0097/16

TAK

SP 3 Milanówek
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

5
GRIŃKOW Zofia 2010-01-09 K
E-2
kl.MłB
Z/0099/17

TAK

SP 3 Milanówek
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

6
LEJBA Kinga 2007-09-21 K
D-2
kl.MłZ
Z/0144/20

TAK

SP 6 Grodzisk Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

7
MARZYŃSKA Gloria 2010-07-27 K
E-1
kl.MłB
Z/0098/17

TAK

SP 2 Milanówek
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

8
MARZYŃSKI Franciszek 2008-06-15 M
D-2
kl.MłS
Z/0043/16

TAK

SP 2 Milanówek
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

9
MICHAŁOWSKA Amelia 2009-10-01 K
E-2
kl.MłB
Z/0198/17

TAK

SP 3 Milanówek
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

10
NAPŁOSZEK Oliwia 2009-09-02 K
E-2
kl.BEZ
Z/0099/16

TAK

SSP MTE Milanówek
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

11
OLSZUK Otylia 2007-09-24 K
D-2
kl.III
Z/0143/20

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

12
PERZYŃSKA Anna 2011-01-29 K
E-1
kl.BEZ
Z/0194/19

TAK

SP 3 Milanówek
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

13
SOBCZAK Alicja 2008-09-03 K
D-1
kl.MłZ
Z/0101/16

TAK

SSP MTE Milanówek
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

14
TUCHARZ Michał 2008-07-09 M
D-1
kl.BEZ
Z/0052/18

TAK

SP 2 Milanówek
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

15
TUCHARZ Weronika 2008-07-09 K
D-1
kl.BEZ
Z/0049/18

TAK

SP 2 Milanówek
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

 
spartiaci.pl
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 158 ( 32 ) K-17 M-15
NrLicencji: K/17/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BLUJ Bianka 2011-01-08 K
E-1
kl.BEZ
Z/0258/19

TAK

SP 2 Sanok
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

2
BOGOCZ Bianka 2009-04-28 K
D-1
kl.BEZ
Z/0291/18

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

3
CHŁOPIK Łucja 2008-09-07 K
D-1
Z/0220/20

TAK

SSP MTE Milanówek
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

4
CHMURA Stanisław 2012-01-06 M
F-2
kl.BEZ
Z/0183/19

TAK

SP 2 Milanówek
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

5
CUDAKIEWICZ Hanna 2010-10-08 K
E-1
Z/0511/20

TAK

sp 2 Milanówek
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

6
DOMAGAŁA Nikola 2009-09-12 K
E-2
kl.BEZ
Z/0058/18

TAK

SSP MTE Milanówek
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

7
DZIENISIEWICZ Wiktoria 2009-10-21 K
E-2
kl.MłB
Z/0231/16

TAK

SP Książenice
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

8
GREŃ Milena 2008-03-07 K
D-2
kl.BEZ
Z/0206/19

TAK

SP 6 Grodzisk Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

9
GRZELAK Andrzej 2008-01-07 M
D-2
kl.MłB
Z/0213/17

TAK

SP Książenice
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

10
GRZYWACZ Aleksander 2008-07-26 M
D-1
kl.BEZ
Z/0292/18

TAK

SP 2 Milanówek
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

11
IWANEK Aleksander 2013-03-01 M
F-1
kl.BEZ
Z/0182/19

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

12
IWANEK Alicja 2011-08-26 K
F-2
kl.BEZ
Z/0181/19

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

13
JASIŃSKA Lena 2011-03-04 K
E-1
Z/0066/20

TAK

Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

14
JASIŃSKI Tymon 2012-07-23 M
F-1
Z/0067/20

TAK

Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

15
KACZOROWSKA Hanna 2011-04-07 K
E-1
Z/0069/20

TAK

SP 6 Grodzisk Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

16
KLONOWSKI Mikołaj 2007-09-12 M
D-2
kl.MłB
Z/0214/17

TAK

SP Adamowizna
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

17
KOCAN Przemysław 2009-12-28 M
E-2
kl.BEZ
Z/0061/18

TAK

MTE Milanówek
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

18
KOCAN Zuzanna 2011-11-25 K
F-2
kl.BEZ
Z/0179/19

TAK

Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

19
KOLENDA Zofia 2011-03-29 K
E-1
kl.BEZ
Z/0070/20

TAK

sp 1 Podkowa Leśna
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

20
KOSIACKA Antonina 2008-11-03 K
D-1
kl.MłS
Z/0056/18

TAK

SP 1 Grodzisk Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

21
LIPIŃSKI Jakub 2008-04-09 M
D-2
kl.BEZ
Z/0179/18

TAK

SP 2 Milanówek
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

22
MAMCARZ Martyna 2009-11-14 K
E-2
kl.BEZ
Z/0180/18

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

23
MAMCARZ Mateusz 2009-11-14 M
E-2
kl.BEZ
Z/0181/18

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

24
MARCINKOWSKA Lilla 2010-09-25 K
E-1
Z/0512/20

TAK

MTE Milanówek
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

25
MARCINKOWSKI Aleks 2012-12-24 M
F-1
kl.BEZ
Z/0242/19

TAK

Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

26
PUŁAWSKA Beata 2011-12-31 K
F-2
Z/0604/20

TAK

sp 2 Brwinów
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

27
PUŁAWSKI Jakub 2008-12-22 M
D-1
kl.BEZ
Z/0059/18

TAK

SP 2 Brwinów
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

28
TOMICZAK Witold 2013-01-04 M
F-1
kl.BEZ
Z/0249/19

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

29
TOMICZAK Wojciech 2009-03-28 M
D-1
kl.BEZ
Z/0057/18

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

30
WĘCŁAWEK Kryspin 2009-01-05 M
D-1
kl.BEZ
Z/0054/18

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

31
WĘCŁAWEK Marcel 2010-04-19 M
E-2
kl.BEZ
Z/0178/18

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

32
WODZYŃSKA Maria 2011-06-20 K
E-1
kl.BEZ
Z/0180/19

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

 
http://slomczyn.edu.pl/zryw/
UKS Zryw Słomczyn Osobostarty: 36 ( 9 ) K-7 M-2
NrLicencji: K/25/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKI Mateusz 2010-09-14 M
E-1
kl.BEZ
Z/0044/16

TAK

SP 4 Słomczyn
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

2
GRZANECKA Matylda 2008-11-07 K
D-1
kl.MłS
Z/0761/15

TAK

SP 4 Słomczyn
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

3
GRZANECKI Miłosz 2011-08-11 M
F-2
kl.BEZ
Z/0092/17

TAK

SP 4 Słomczyn
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

4
GRZELKA Olga 2009-02-02 K
D-1
kl.BEZ
Z/0045/16

TAK

SP 4 Słomczyn
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

5
JANISZ Zuzanna 2009-05-06 K
D-1
kl.MłB
Z/0763/15

TAK

SP 4 Słomczyn
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

6
JAROSZEWICZ Julia 2008-07-22 K
D-1
kl.MłB
Z/0046/16

TAK

SP 4 Słomczyn
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

7
MOLAK Julia 2009-02-25 K
D-1
Z/0163/19

TAK

SP 4 Słomczyn
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

8
PUŁECKA Nina 2011-11-25 K
F-2
kl.BEZ
Z/0090/17

TAK

SP 4 Słomczyn
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

9
WOŹNIAK Julia 2007-12-21 K
D-2
kl.MłZ
Z/0779/15

TAK

SP 4 Słomczyn
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

 
stegny.com.pl
WTŁ Stegny Warszawa Osobostarty: 4 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/23/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZALEWSKI Igor 2012-12-29 M
F-1
kl.BEZ
Z/0505/20

TAK

SP prywatna Otwock
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 105 ( 23 ) K-16 M-7
 
AZS Zakopane Osobostarty: 36 ( 9 ) K-6 M-3
NrLicencji: K/27/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHROBAK Hania 2011-05-12 K
E-1
Z/0140/20

TAK

KNSP Zakopane
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

2
GĄSIENICA Wiktoria 2008-03-09 K
D-2
kl.BEZ
Z/0210/19

TAK

SP 10 Zakopane
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

3
GĄSIENICA-WAWRYTKO Natalia 2011-06-03 K
E-1
Z/0236/20

TAK

KNSP Zakopane
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

4
KUCHTA Karolina 2008-10-05 K
D-1
Z/0044/19

TAK

SP 1 Zakopane
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

5
MAJERCZYK Michał 2011-04-04 M
E-1
kl.BEZ
Z/0043/19

TAK

SP 3 Zakopane
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

6
SŁOWAKIEWICZ Nikodem 2007-11-17 M
D-2
kl.BEZ
Z/0188/16

TAK

SPMS Zakopane
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

7
ŚWIECZAK Karolina 2008-12-25 K
D-1
Z/0870/15

TAK

SP 3 Zakopane
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

8
ŻYTKO Małgorzata 2008-06-26 K
D-2
kl.MłB
Z/0871/15

TAK

SPMS Zakopane
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

9
ŻYTKO Michał 2011-04-07 M
E-1
kl.BEZ
Z/0107/18

TAK

SP 1 Zakopane
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

 
KS SNPTT 1907 Zakopane Osobostarty: 25 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: K/20/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GĄSIENICA Sebastian 2012-02-13 M
F-2
kl.BEZ
Z/0257/19

TAK

STO Zakopane
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

2
MORAWETZ Amelia 2011-05-20 K
E-1
Z/0216/20

TAK

SP 2 Zakopane
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

3
RADOŃ Julia 2011-05-26 K
E-1
Z/0217/20

TAK

SP 3 Zakopane
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

4
RUMIAN Max 2009-04-08 M
D-1
Z/0219/20

TAK

KNSP Zakopane
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

5
WYROBEK Aleksandra 2011-01-30 K
E-1
Z/0218/20

TAK

SP 2 Zakopane
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

 
UKS Olczanka Zakopane Osobostarty: 40 ( 8 ) K-7 M-1
NrLicencji: K/46/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAFIA Anna 2012-05-09 K
F-2
Z/0124/20

TAK

SP 4 Zakopane
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

2
CHYC-KUROS Julia 2012-04-25 K
F-2
Z/0122/20

TAK

SP4 Zakopane
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

3
GAWLAK Katarzyna 2013-07-11 K
F-1
Z/0121/20

TAK

SP 4 Zakopane
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

4
GAWLAK Maria 2011-05-13 K
E-1
kl.BEZ
Z/0200/19

TAK

SP 4 Zakopane
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

5
ŁUKASZCZYK Gloria 2012-08-25 K
F-1
kl.BEZ
Z/0260/19

TAK

SP 4 Zakopane
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

6
PĘKSA Marcin 2009-07-09 M
E-2
kl.BEZ
Z/0310/18

TAK

SP 4 Zakopane
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

7
PĘKSA Zofia 2012-11-25 K
F-1
Z/0118/20

TAK

SP 4 Zakopane
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

8
TREBUNIA Zuzanna 2011-03-25 K
E-1
kl.BEZ
Z/0199/19

TAK

SP 4 Zakopane
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

 
uksorly.pl
UKS Orły Zakopane Osobostarty: 4 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/40/16

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BYLINKA Mateusz 2010-10-20 M
E-1
kl.BEZ
Z/0126/19

TAK

SP 3 Zakopane
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 70 ( 14 ) K-11 M-3
 
sklgornik.pl
SKŁ Górnik Sanok Osobostarty: 70 ( 14 ) K-11 M-3
NrLicencji: K/15/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZWERENKO Justyna 2009-12-12 K
E-2
kl.BEZ
Z/0270/18

TAK

SP 1 Sanok
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

2
DYDEK Oliwia 2010-08-08 K
E-1
kl.BEZ
Z/0247/18

TAK

SP 4 Sanok
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

3
KOPCZAK Jagoda 2007-11-16 K
D-2
kl.III
Z/0818/15

TAK

SP 8 Sanok
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

4
KRAWIEC Julita 2008-07-31 K
D-1
kl.II
Z/0063/17

TAK

SP 1 Sanok
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

5
LIP Aleksandra 2009-02-12 K
D-1
kl.BEZ
Z/0279/18

TAK

SP 4 Sanok
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

6
ŁAGODZIC Zuzanna 2009-01-22 K
D-1
Z/0193/20

TAK

SP 1 Sanok
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

7
PŁODZIEŃ Krystian 2008-10-21 M
D-1
kl.BEZ
Z/0190/19

TAK

SP 3 Sanok
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

8
PODCZERWIŃSKI Olaf 2012-02-11 M
F-2
kl.BEZ
Z/0280/18

TAK

SP 2 Zagórz
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

9
PYTLOWANY Maja 2008-07-10 K
D-1
kl.MłS
Z/0248/18

TAK

SP 3 Sanok
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

10
RYSZ Maja 2008-05-15 K
D-2
kl.MłS
Z/0061/17

TAK

SP 4 Sanok
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

11
STAPIŃSKA Anna 2008-04-06 K
D-2
kl.MłB
Z/0249/18

TAK

SP 1 Sanok
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

12
STEC Julia 2011-01-16 K
E-1
Z/0105/20

TAK

SP Trepcza
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

13
SYNOWIEC Tomasz 2010-02-12 M
E-2
kl.BEZ
Z/0278/18

TAK

SP 1 Sanok
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

14
ZAJĄC Emilia 2008-07-30 K
D-1
kl.BEZ
Z/0194/17

TAK

SP 8 Sanok
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 40 ( 9 ) K-5 M-4
 
KS Orzeł Elbląg Osobostarty: 36 ( 8 ) K-5 M-3
NrLicencji: K/09/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIERNACKA Anna 2011-03-01 K
E-1
kl.BEZ
Z/0175/19

TAK

SP 1 Elbląg
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

2
CHARYTON Julia 2010-04-15 K
E-2
kl.BEZ
Z/0003/18

TAK

SP 19 Elbląg
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

3
KLUCZNIK Gabriel 2009-11-13 M
E-2
kl.BEZ
Z/0259/19

TAK

SP 19 Elbląg
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

4
LEWANDOWSKA Zuzanna 2011-01-15 K
E-1
kl.BEZ
Z/0008/18

TAK

SP 19 Elbląg
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

5
LEWICKA Maja 2011-07-20 K
F-2
kl.BEZ
Z/0244/19

TAK

SP 19 Elbląg
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

6
MIRZAŁEK Filip 2009-06-22 M
D-1
kl.BEZ
Z/0076/17

TAK

SP 19 Elbląg
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

7
WŁASZYN Lena 2009-12-04 K
E-2
kl.BEZ
Z/0011/18

TAK

SP 21 Elbląg
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

8
WOŁEK Aleksander 2008-11-14 M
D-1
kl.BEZ
Z/0012/18

TAK

SP 19 Elbląg
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

 
WMKS Olsztyn Osobostarty: 4 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/03/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
RICHTER Aleksander 2008-05-22 M
D-2
kl.K
Z/0007/17

TAK

SP 29 Olsztyn
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2