Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Rankingowe
Sanok, 28-29 września 2019
Osobostarty wszystkie: 145 ( 145 ) K-86 M-59
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 8 ( 8 ) K-7 M-1
 
uksorlica.pl
UKS Orlica Duszniki Zdrój Osobostarty: 8 ( 8 ) K-7 M-1
NrLicencji: K/04/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRUDYSZ Malwina 2005-10-21 K
C-1
kl.III
Z/0043/15

TAK

Juniorki C

2
JABŁOŃSKA Aleksandra 2010-03-14 K
E-1
kl.BEZ
Z/0006/16

TAK

Juniorki E

3
ŁAMASZ Adam 2008-09-03 M
E-2
kl.K
Z/0051/17

TAK

Juniorzy E

4
MAZUR Hanna 2008-04-09 K
D-1
kl.II
Z/0048/15

TAK

Juniorki D

5
OSTROWSKA Antonina 2010-07-30 K
F-2
kl.BEZ
Z/0005/16

TAK

Juniorki F

6
PAŃCZYSZYN Amelia 2009-08-18 K
E-1
kl.BEZ
Z/0004/16

TAK

Juniorki E

7
WOŹNIAK Kornelia 2007-11-21 K
D-1
kl.III
Z/0052/15

TAK

Juniorki D

8
ZIĘCINA Natalia 2010-06-12 K
E-1
kl.BEZ
Z/0231/18

TAK

Juniorki E

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 12 ( 12 ) K-4 M-8
 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 12 ( 12 ) K-4 M-8
NrLicencji: K/10/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSIAK Mateusz 1996-09-09 M
M-4
kl.K
Z/0167/15

TAK

Mężczyźni

2
DZIEDZIC Maria 2002-09-15 K
B-2
Z/0009/17

TAK

Kobiety

3
GRABOWICZ Kacper 2001-05-04 M
A-2
kl.K
Z/0171/15

TAK

Mężczyźni

4
JANASZ Kacper 2002-12-21 M
B-2
kl.K
Z/0018/16

TAK

Mężczyźni

5
JANICKI Sebastian 1998-02-01 M
M-3
kl.I
Z/0783/15

TAK

Mężczyźni

6
MROCZKOWSKI Wiktor 2003-03-03 M
B-2
kl.BEZ
Z/0211/16

TAK

Mężczyźni

7
PAJĄK Bartosz 2004-05-06 M
B-1
kl.BEZ
Z/0010/17

TAK

Mężczyźni

8
PAWEŁKOWICZ Artur 1998-08-05 M
M-2
kl.K
Z/0180/15

TAK

Mężczyźni

9
PERZYŃSKA Julia 2003-05-19 K
B-2
kl.BEZ
Z/0019/16

TAK

Kobiety

10
RADZIKOWSKA Nikola 2002-03-18 K
A-1
kl.BEZ
Z/0210/16

TAK

Kobiety

11
SUT Dominika 1998-01-06 K
M-3
kl.BEZ
Z/0173/15

TAK

Kobiety

12
WYSZYŃSKI Ryszard 2005-01-11 M
C-2
kl.BEZ
Z/0172/15

TAK

Juniorzy C

 
OPOLSKIE Osobostarty: 13 ( 13 ) K-8 M-5
 
azs.po.opole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 10 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: K/08/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DĘBIŃSKI Bartosz 2007-01-01 M
D-2
kl.III
Z/0923/15

TAK

Juniorzy D

2
HYDZIK Sebastian 1997-05-19 M
M-4
kl.M
Z/0032/16

TAK

Mężczyźni

3
HYJEK Filip 2009-07-27 M
E-1
kl.BEZ
Z/0926/15

TAK

Juniorzy E

4
HYJEK Szymon 2003-07-09 M
B-1
kl.III
Z/0192/15

TAK

Mężczyźni

5
KOZYR Sofia 2009-05-12 K
E-2
kl.BEZ
Z/0329/18

TAK

Juniorki E

6
LISEK Aleksandra 2004-05-12 K
B-1
kl.K
Z/0014/18

TAK

Kobiety

7
RUCIŃSKA Anna 2009-03-25 K
E-2
kl.K
Z/0921/15

TAK

Juniorki E

8
TKACZUK Wiktoria 2002-05-21 K
A-1
kl.II
Z/0201/15

TAK

Kobiety

9
WILGA Magdalena 2000-06-03 K
M-1
kl.I
Z/0204/15

TAK

Kobiety

10
ZYCH Magdalena 2004-02-18 K
B-1
kl.I
Z/0206/15

TAK

Kobiety

 
UKS Football Academy Opole Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/42/16

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
OSTROWSKI Jakub 2007-08-06 M
D-1
kl.II
Z/0221/16

TAK

Juniorzy D

 
UKS MOS Opole Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: K/39/16

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBAŃSKA Liliana 2005-10-08 K
C-1
kl.III
Z/0178/16

TAK

Juniorki C

2
GŁOWACKA Magdalena 2008-11-23 K
E-2
kl.BEZ
Z/0209/16

TAK

Juniorki E

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 8 ( 8 ) K-7 M-1
 
UKS MOSiR Sanok Osobostarty: 8 ( 8 ) K-7 M-1
NrLicencji: K/01/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CARBONE Adrianna 2004-12-07 K
C-2
kl.III
Z/0027/15

TAK

Juniorki C

2
KAPALSKA Emilia 2002-12-10 K
B-2
kl.II
Z/0059/15

TAK

Kobiety

3
KOGUT Julia 2008-05-16 K
D-1
kl.K
Z/0033/18

TAK

Juniorki D

4
MAZUR Emma 2004-03-10 K
B-1
kl.II
Z/0031/15

TAK

Kobiety

5
PAWŁOWSKI Michał 2002-03-23 M
A-1
kl.II
Z/0038/15

TAK

Mężczyźni

6
ROCKA Maja 2009-02-14 K
E-2
kl.BEZ
Z/0014/16

TAK

Juniorki E

7
SIENKIEWICZ Sandra 2004-07-14 K
C-2
kl.II
Z/0032/15

TAK

Juniorki C

8
ZYGMUNT Zofia 2007-02-05 K
D-2
kl.BEZ
Z/0037/15

TAK

Juniorki D

 
PODLASKIE Osobostarty: 49 ( 49 ) K-29 M-20
 
ŁKS Juvenia Białystok Osobostarty: 49 ( 49 ) K-29 M-20
NrLicencji: K/05/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELECKI Jakub 2002-11-22 M
B-2
kl.I
Z/0284/15

TAK

Mężczyźni

2
BOBIER Oliwia 2005-10-04 K
C-1
kl.II
Z/0036/17

TAK

Juniorki C

3
BOGDANOWICZ Agnieszka 2005-02-04 K
C-2
kl.II
Z/0018/18

TAK

Juniorki C

4
CHILIMONIUK Kinga 2004-10-29 K
C-2
kl.II
Z/0052/17

TAK

Juniorki C

5
CZABAN Aleksandra 2003-07-10 K
B-1
kl.II
Z/0157/16

TAK

Kobiety

6
DAKOWICZ Adrianna 2005-03-08 K
C-2
kl.III
Z/0019/18

TAK

Juniorki C

7
DĄBROWSKI Robert 2001-02-14 M
A-2
kl.I
Z/0287/15

TAK

Mężczyźni

8
DRUMSKA Marta 2002-04-07 K
A-1
kl.II
Z/0289/15

TAK

Kobiety

9
FILIANOWICZ Filip 2004-02-24 M
B-1
kl.III
Z/0053/17

TAK

Mężczyźni

10
GŁOWACKI Kacper 2004-02-21 M
B-1
kl.II
Z/0158/16

TAK

Mężczyźni

11
GOSK Olga 2005-12-10 K
C-1
kl.K
Z/0020/18

TAK

Juniorki C

12
GRODZKI Wojciech 2005-12-03 M
C-1
kl.II
Z/0021/18

TAK

Juniorzy C

13
GRYGORUK Magda 2006-04-12 K
C-1
kl.III
Z/0015/19

TAK

Juniorki C

14
HAMANOWICZ Bartosz 2005-12-08 M
C-1
kl.K
Z/0022/18

TAK

Juniorzy C

15
KARWOWSKI Kornel 2005-08-13 M
C-1
kl.III
Z/0023/18

TAK

Juniorzy C

16
KŁUJSZO Ignacy 2002-04-09 M
A-1
kl.M
Z/0293/15

TAK

Mężczyźni

17
KORECKI Krzysztof 2006-09-29 M
D-2
kl.K
Z/0019/19

TAK

Juniorzy D

18
KRAWCZYKOWICZ Bartosz 2005-08-13 M
C-1
kl.II
Z/0024/18

TAK

Juniorzy C

19
KRUPIŃSKA Zuzanna 2004-04-21 K
B-1
kl.II
Z/0159/16

TAK

Kobiety

20
ŁOKIĆ Pola 2006-05-30 K
C-1
kl.III
Z/0017/19

TAK

Juniorki C

21
MACIEJEWSKA Gabriela 2005-02-02 K
C-2
kl.K
Z/0026/18

TAK

Juniorki C

22
MAJEWSKA Ada 2004-04-17 K
B-1
kl.I
Z/0042/17

TAK

Kobiety

23
MATOWICKA Oliwia 2006-06-05 K
C-1
kl.K
Z/0027/18

TAK

Juniorki C

24
MIKOŁAJUK Mateusz 2002-04-02 M
A-1
kl.M
Z/0597/15

TAK

Mężczyźni

25
NIEWIŃSKI Michał 2003-07-12 M
B-1
kl.M
Z/0160/16

TAK

Mężczyźni

26
ORCIUCH Magdalena 2005-12-24 K
C-1
kl.II
Z/0056/17

TAK

Juniorki C

27
ORZEPOWSKA Hanna 2005-11-23 K
C-1
kl.II
Z/0028/18

TAK

Juniorki C

28
PALENCEUSZ Dominik 2006-07-05 M
D-2
kl.III
Z/0025/19

TAK

Juniorzy D

29
PARCZEWSKA Karolina 2004-10-05 K
C-2
kl.II
Z/0043/17

TAK

Juniorki C

30
POLAK Izabela 2006-05-29 K
C-1
kl.K
Z/0018/19

TAK

Juniorki C

31
POPŁAWSKI Oskar 2006-02-22 M
C-1
kl.K
Z/0171/18

TAK

Juniorzy C

32
RADZIEJOWSKI Andrzej 2005-10-15 M
C-1
kl.II
Z/0044/17

TAK

Juniorzy C

33
SAGANEK Kamila 2005-01-30 K
C-2
kl.III
Z/0054/17

TAK

Juniorki C

34
SAPIEŻYŃSKI Bartosz 2006-01-19 M
C-1
kl.K
Z/0014/19

TAK

Juniorzy C

35
SEREDYŃSKA Anika 2006-02-23 K
C-1
kl.K
Z/0020/19

TAK

Juniorki C

36
SOKOŁOWSKA Hanna 2003-06-03 K
B-2
kl.I
Z/0167/16

TAK

Kobiety

37
SUHAK Karolina 2005-07-21 K
C-1
kl.II
Z/0029/18

TAK

Juniorki C

38
SZKIL Piotr 2002-06-28 M
A-1
kl.II
Z/0302/15

TAK

Mężczyźni

39
ŚLIŻEWSKA Sara 2003-04-05 K
B-2
kl.I
Z/0169/16

TAK

Kobiety

40
TYLMAN Kamila 2003-10-30 K
B-1
kl.I
Z/0170/16

TAK

Kobiety

41
WASILEWSKI Jakub 2001-10-06 M
A-1
kl.II
Z/0305/15

TAK

Mężczyźni

42
WERPACHOWSKI Krystian 2001-05-23 M
A-2
kl.II
Z/0602/15

TAK

Mężczyźni

43
WERPACHOWSKI Patryk 2002-05-19 M
A-1
kl.II
Z/0307/15

TAK

Mężczyźni

44
WORONIEWSKA Maria 2005-05-30 K
C-2
kl.K
Z/0030/18

TAK

Juniorki C

45
ZACHOWICZ Aleksandra 2006-04-15 K
C-1
kl.K
Z/0026/19

TAK

Juniorki C

46
ZAJKOWSKA Aleksandra 2006-08-13 K
D-2
kl.K
Z/0029/19

TAK

Juniorki D

47
ZIELENKIEWICZ Natalia 2004-07-02 K
C-2
kl.III
Z/0055/17

TAK

Juniorki C

48
ŻAK Wiktoria 2001-09-26 K
A-1
kl.I
Z/0311/15

TAK

Kobiety

49
ŻEMIEROWSKA Gabriela 2003-07-31 K
B-1
kl.II
Z/0171/16

TAK

Kobiety

 
POMORSKIE Osobostarty: 7 ( 7 ) K-3 M-4
 
GKŁ Olivia Gdańsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/33/16

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LIETZAU Nicole 2007-07-02 K
D-1
kl.BEZ
Z/0225/18

TAK

Juniorki D

 
GKS Stoczniowiec Gdańsk Osobostarty: 6 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: K/02/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOŁKOWSKI Jakub 2006-01-16 M
C-1
kl.K
Z/0033/19

TAK

Juniorzy C

2
DOŁKOWSKI Mateusz 2006-01-16 M
C-1
kl.K
Z/0034/19

TAK

Juniorzy C

3
KOTOWSKA Marta 2006-06-28 K
C-1
kl.K
Z/0032/19

TAK

Juniorki C

4
KRUTYSZA Julia 2004-06-01 K
B-1
kl.II
Z/0328/15

TAK

Kobiety

5
MUCHLADO Adam 2004-07-30 M
C-2
kl.III
Z/0012/15

TAK

Juniorzy C

6
ZGRZYWA Marek 2003-05-26 M
B-2
kl.III
Z/0015/15

TAK

Mężczyźni

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 29 ( 29 ) K-18 M-11
 
KS Orzeł Elbląg Osobostarty: 11 ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: K/09/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWIECKI Jędrzej 2002-08-18 M
B-2
kl.II
Z/0143/15

TAK

Mężczyźni

2
GÓRKA Martyna 2008-04-28 K
D-1
kl.K
Z/0913/15

TAK

Juniorki D

3
HRYNIEWICZ Tymon 2008-03-27 M
D-1
kl.BEZ
Z/0170/18

TAK

Juniorzy D

4
JAŻDŻYŃSKA Ada 2005-07-21 K
C-1
kl.II
Z/0146/15

TAK

Juniorki C

5
KRAUSE Michał 2007-05-23 M
D-2
kl.BEZ
Z/0027/16

TAK

Juniorzy D

6
NOWAKOWSKA Amelia 2007-03-30 K
D-2
kl.K
Z/0025/16

TAK

Juniorki D

7
OLAK Jakub 2006-12-20 M
D-2
kl.K
Z/0148/15

TAK

Juniorzy D

8
OZIEMKIEWICZ Magdalena 2006-01-10 K
C-1
kl.K
Z/0024/16

TAK

Juniorki C

9
REINDL Katarzyna 2004-11-28 K
C-2
kl.II
Z/0150/15

TAK

Juniorki C

10
RUMAK Zuzanna 2001-07-28 K
A-1
kl.II
Z/0154/15

TAK

Kobiety

11
RYBAK Arkadiusz 2003-06-03 M
B-2
kl.II
Z/0157/15

TAK

Mężczyźni

 
UKS Short Track MOSiR Giżycko Osobostarty: 11 ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: K/32/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BILLER Weronika 2006-05-28 K
C-1
kl.III
Z/0072/17

TAK

Juniorki C

2
EKSTOWICZ Jakub 2004-03-05 M
B-1
kl.II
Z/0902/15

TAK

Mężczyźni

3
KUCHTA Martyna 2005-02-15 K
C-2
kl.III
Z/0909/15

TAK

Juniorki C

4
NOWAK Jakub 2008-03-14 M
D-1
kl.BEZ
Z/0154/18

TAK

Juniorzy D

5
PIĄTEK Łukasz 2008-09-26 M
E-2
kl.BEZ
Z/0003/17

TAK

Juniorzy E

6
PIĄTEK Zofia 2011-06-04 K
F-2
kl.BEZ
Z/0225/17

TAK

Juniorki F

7
SAKOWICZ Aleksander 2005-01-30 M
C-2
kl.K
Z/0905/15

TAK

Juniorzy C

8
SAKOWICZ Milena 2009-05-27 K
E-2
kl.BEZ
Z/0226/17

TAK

Juniorki E

9
STEFANOWSKI Mateusz 2007-09-15 M
D-1
kl.BEZ
Z/0152/18

TAK

Juniorzy D

10
WAWER Julia 2011-02-17 K
F-2
kl.BEZ
Z/0228/17

TAK

Juniorki F

11
WAWER Michalina 2006-10-03 K
D-2
kl.III
Z/0038/16

TAK

Juniorki D

 
WMKS Olsztyn Osobostarty: 7 ( 7 ) K-6 M-1
NrLicencji: K/03/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONOWICZ Alicja 2009-11-16 K
E-1
kl.BEZ
Z/0082/17

TAK

Juniorki E

2
ANTONOWICZ Patrycja 2008-05-09 K
D-1
kl.BEZ
Z/0081/17

TAK

Juniorki D

3
FIEDOROWICZ Janina 2006-09-25 K
D-2
Z/0006/19

TAK

Juniorki D

4
GĄTARSKA Aleksandra 2006-10-10 K
D-2
kl.BEZ
Z/0005/17

TAK

Juniorki D

5
MIERZEJEWSKA Julia 2007-10-19 K
D-1
kl.K
Z/0006/17

TAK

Juniorki D

6
RICHTER Aleksander 2008-05-22 M
D-1
kl.BEZ
Z/0007/17

TAK

Juniorzy D

7
TYBORSKA Amelia 2008-06-26 K
D-1
kl.BEZ
Z/0080/17

TAK

Juniorki D

 
ZAGRANICZNI Osobostarty: 19 ( 19 ) K-10 M-9
 
Słowacja Osobostarty: 19 ( 19 ) K-10 M-9
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARICOVA Ema 2006-10-02 K
D-2

Juniorki D

2
BARTKO Patrick 2005-03-30 M
C-2

Juniorzy C

3
BURDELÁKOVÁ Kristína 2010-05-06 K
E-1

Juniorki E

4
DAŇKOVÁ Lívia 2006-12-05 K
D-2

Juniorki D

5
GUBAČ Adam 2010-03-30 M
E-1

Juniorzy E

6
HARKABUS Marek 2010-01-01 M
E-1

Juniorzy E

7
HRIC František 2001-02-20 M
A-2

Mężczyźni

8
HUŇADY Jakub 2003-03-15 M
B-2

Mężczyźni

9
HYMPANOVA Emma 2003-12-08 K
B-1

Kobiety

10
IŽAROVÁ Michaela 2006-07-03 K
D-2

Juniorki D

11
KUBIKOVA Ivana 2005-01-01 K
C-2

Juniorki C

12
MARCIN Damjan 2007-02-18 M
D-2

Juniorzy D

13
MŽIGOD Peter 2011-02-13 M
F-2

Juniorzy F

14
ONDREJČÁKOVÁ Katarína 2008-08-07 K
E-2

Juniorki E

15
ONUFER Olivier 2008-01-28 M
D-1

Juniorzy D

16
POPOVIČOVÁ Lea 2007-12-23 K
D-1

Juniorki D

17
SAFKO Jakub 2003-11-09 M
B-1

Mężczyźni

18
TOKAROVA Tamara 2006-06-28 K
C-1

Juniorki C

19
TOKAROVÁ Aneta 2007-08-31 K
D-1

Juniorki D