Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1
Sanok, 23-25.09.2022
Osobostarty wszystkie: 170 ( 170 ) K-117 M-53
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 32 ( 32 ) K-27 M-5
 
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Osobostarty: 11 ( 11 ) K-10 M-1
NrLicencji: K/45/18

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZAN Lena 2009-02-16 K
C-1
Z/0045/21

TAK

Juniorki C

2
CZECH Dominika 2010-11-02 K
D-1
Z/0104/21

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
Juniorki D

3
DALZ Aleksander 2009-05-29 M
C-1
Z/0054/22

TAK

Juniorzy C

4
KOBUS Agata 2010-09-17 K
D-1
Z/0317/18

TAK

Juniorki D

5
LUDWICKA Antonina 2012-02-03 K
E-2
Z/0116/19

TAK

Juniorki E

6
NOWAK Agata 2010-05-17 K
D-2
Z/0191/20

TAK

Juniorki D

7
NOWAK Olimpia 2009-04-08 K
C-1
Z/0314/18

TAK

Juniorki C

8
NOWAK Wiktoria 2014-11-02 K
F-1
Z/0184/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki E

9
PAPIS Hania 2009-02-21 K
C-1
Z/0316/18

TAK

Juniorki C

10
RUDNICKA Lena 2010-04-13 K
D-2
Z/0124/19

TAK

Juniorki D

11
STRZYŻ Liliana 2011-09-09 K
E-2
Z/0114/19

TAK

Juniorki E

 
uksorlica.pl
UKS Orlica Duszniki Zdrój Osobostarty: 20 ( 20 ) K-17 M-3
NrLicencji: K/04/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSIK Szymon 2011-11-20 M
E-2
Z/0059/21

TAK

Juniorzy E

2
CHILARSKA Oliwia 2010-08-14 K
D-1
Z/0608/20

TAK

Juniorki D

3
FINC Natalia 2008-10-27 K
C-1
Z/0009/16

TAK

Juniorki C

4
GRZEGORCZYK Hanna 2008-11-17 K
C-1
Z/0609/20

TAK

Juniorki C

5
HABERA Roksana 2009-11-12 K
D-2
Z/0063/21

TAK

Juniorki D

6
HARASIUK Amelia 2012-02-03 K
E-2
Z/0610/20

TAK

Juniorki E

7
HOTAŁA Szymon 2012-01-27 M
E-2
Z/0064/21

TAK

Juniorzy E

8
HOTAŁA Wiktoria 2014-02-06 K
F-2
Z/0065/21

TAK

Juniorki E

9
JABŁOŃSKA Aleksandra 2010-03-14 K
D-2
Z/0006/16

TAK

Juniorki D

10
LEWANDOWSKA Julia 2014-07-16 K
F-1
Z/0611/20

TAK

Juniorki E

11
MAZUR Hanna 2008-04-09 K
C-2
Z/0048/15

TAK

Juniorki C

12
MILNIKIEL Patrycja 2014-01-26 K
F-2
Z/0016/22

TAK

Juniorki E

13
MILNIKIEL Wiktoria 2012-01-22 K
E-2
Z/0017/22

TAK

Juniorki E

14
OSTROWSKA Antonina 2010-07-30 K
D-1
Z/0005/16

TAK

Juniorki D

15
PAŃCZYSZYN Amelia 2009-08-18 K
D-2
Z/0004/16

TAK

Juniorki D

16
TURCHAN Wiktoria 2012-03-06 K
E-2
Z/0612/20

TAK

Juniorki E

17
WOŹNIAK Kornelia 2007-11-21 K
C-2
Z/0052/15

TAK

Juniorki C

18
WROŃSKA Oliwia 2008-03-23 K
C-2
Z/0018/21

TAK

Juniorki C

19
WROŃSKI Marcel 2010-02-02 M
D-2
Z/0025/22

TAK

Juniorzy D

20
ZIĘCINA Natalia 2010-06-12 K
D-2
Z/0231/18

TAK

Juniorki D

 
UKS Znicz Kłodzko Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/47/18

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BATOR Kryspin 2008-09-02 M
C-1
Z/0319/18

TAK

Juniorzy C

 
OPOLSKIE Osobostarty: 9 ( 9 ) K-5 M-4
 
azs.po.opole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 9 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: K/08/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBAŃSKA Liliana 2005-10-08 K
B-2
Z/0021/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
Kobiety

2
DRELICH Iwona 2006-09-24 K
B-1
Z/0051/22

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
Kobiety

3
HYJEK Filip 2009-07-27 M
D-2
Z/0926/15

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
Juniorzy D

4
HYJEK Szymon 2003-07-09 M
A-2
Z/0192/15

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Mężczyźni

5
LISEK Aleksandra 2004-05-12 K
A-2
Z/0014/18

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
Kobiety

6
MICHALSKA Laura 2005-07-27 K
B-2
Z/0003/21

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
Kobiety

7
VREULS Noel 2005-12-15 M
B-2
Z/0594/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
Mężczyźni

8
WILGA Magdalena 2000-06-03 K
M-4
Z/0204/15

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
Kobiety

9
YEO QI JUN Sean 2003-07-30 M
A-2
Z/0049/22

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
Mężczyźni

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 16 ( 16 ) K-14 M-2
 
sklgornik.pl
SKŁ Górnik Sanok Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/15/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KUDŁA Patryk 2007-04-17 M
B-1
Z/0679/15

TAK

Mężczyźni

 
UKS MOSiR Sanok Osobostarty: 15 ( 15 ) K-14 M-1
NrLicencji: K/01/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ABAKO Wiktoria 2012-08-28 K
E-1
Z/0641/20

TAK

Juniorki E

2
BODNAR Maja 2005-05-11 K
A-1
Z/0056/22

TAK

Kobiety

3
DĄBROWSKA Maja 2007-10-19 K
C-2
Z/0005/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki C

4
JAGNISZCZAK Aleksandra 2012-03-30 K
E-2
Z/0071/21

TAK

Juniorki E

5
KOGUT Julia 2008-05-16 K
C-2
Z/0033/18

TAK

Juniorki C

6
PAWŁOWSKI Michał 2002-03-23 M
M-2
Z/0038/15

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
Mężczyźni

7
RADOŻYCKA Hanna 2012-06-11 K
E-2
Z/0026/22

TAK

Juniorki E

8
RĄPAŁA Karolina 2008-04-02 K
C-2
Z/0284/21

TAK

Juniorki C

9
ROCKA Maja 2009-02-14 K
C-1
Z/0014/16

TAK

Juniorki C

10
STRZYŻOWSKA Lena 2013-01-03 K
E-1
Z/0055/22

TAK

Juniorki E

11
SZAŁAJKO Aleksandra 2012-03-30 K
E-2
Z/0044/20

TAK

Juniorki E

12
SZAŁAJKO Patrycja 2007-07-18 K
C-2
Z/0274/19

TAK

Juniorki C

13
TARGOWSKA Martyna 2009-07-18 K
D-2
Z/0640/20

TAK

Juniorki D

14
TOKARSKA Lena 2012-11-22 K
E-1
Z/0815/20

TAK

Juniorki E

15
ZYGMUNT Zofia 2007-02-05 K
B-1
Z/0037/15

TAK

Kobiety

 
PODLASKIE Osobostarty: 33 ( 33 ) K-19 M-14
 
ŁKS Juvenia Białystok Osobostarty: 25 ( 25 ) K-16 M-9
NrLicencji: K/05/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOBIER Oliwia 2005-10-04 K
B-2
Z/0036/17

TAK

Kobiety

2
BOGDANOWICZ Agnieszka 2005-02-04 K
A-1
Z/0018/18

TAK

Kobiety

3
DAKOWICZ Adrianna 2005-03-08 K
A-1
Z/0019/18

TAK

Kobiety

4
DASZUTA Daria 2009-06-25 K
C-1
Z/0030/22

TAK

Juniorki C

5
ETEL Szymon 2008-08-01 M
C-1
Z/0045/22

TAK

Juniorzy C

6
FALKOWSKA Anna 2007-06-08 K
B-1
Z/0030/20

TAK

Kobiety

7
GRODZKA Maja 2010-12-27 K
D-1
Z/0170/20

TAK

Juniorki D

8
HAMANOWICZ Bartosz 2005-12-08 M
B-2
Z/0022/18

TAK

Mężczyźni

9
IZBICKI Franciszek 2009-01-28 M
C-1
Z/0031/22

TAK

Juniorzy C

10
KANIA Milena 2009-01-28 K
C-1
Z/0033/22

TAK

Juniorki C

11
KRAWCZYKOWICZ Bartosz 2005-09-14 M
B-2
Z/0024/18

TAK

Mężczyźni

12
KUROWSKI Oskar 2005-07-13 M
B-2
Z/0025/18

TAK

Mężczyźni

13
MAJEWSKA Ada 2004-04-17 K
A-2
Z/0042/17

TAK

Kobiety

14
MAKUCH Adam 2006-09-25 M
B-1
Z/0040/19

TAK

Mężczyźni

15
MANACHES Dominika 2010-08-31 K
D-1
Z/0174/20

TAK

Juniorki D

16
MĄDRY Krzysztof 2007-02-19 M
B-1
Z/0023/20

TAK

Mężczyźni

17
MIEZIO Zofia 2009-03-02 K
C-1
Z/0037/22

TAK

Juniorki C

18
ORCIUCH Magdalena 2005-12-24 K
B-2
Z/0056/17

TAK

Kobiety

19
ORZEPOWSKA Hanna 2005-11-23 K
B-2
Z/0028/18

TAK

Kobiety

20
PALENCEUSZ Dominik 2006-07-05 M
B-1
Z/0025/19

TAK

Mężczyźni

21
PALENCEUSZ Patryk 2007-09-25 M
C-2
Z/0014/21

TAK

Juniorzy C

22
PARCZEWSKA Karolina 2004-10-05 K
A-1
Z/0043/17

TAK

Kobiety

23
RUTKOWSKA Zuzanna 2008-12-29 K
C-1
Z/0053/22

TAK

Juniorki C

24
SAGANEK Kamila 2005-01-30 K
A-1
Z/0054/17

TAK

Kobiety

25
SKARŻYŃSKA Maria 2008-08-29 K
C-1
Z/0041/22

TAK

Juniorki C

 
UKS Juvenia Białystok Osobostarty: 8 ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: K/06/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOLEWA Fabian 2010-01-15 M
D-2
Z/0076/19

TAK

Juniorzy D

2
HERMANOWICZ Filip 2010-03-02 M
D-2
Z/0080/19

TAK

Juniorzy D

3
JARMOC Natalia 2009-07-17 K
D-2
Z/0081/19

TAK

Juniorki D

4
JARMOC Piotr 2010-05-02 M
D-2
Z/0156/20

TAK

Juniorzy D

5
MAŁUS Cyprian 2009-09-07 M
D-2
Z/0085/19

TAK

Juniorzy D

6
MOSKWA Nataniel 2009-08-07 M
D-2
Z/0200/18

TAK

Juniorzy D

7
OSIPOWICZ Gabriela 2009-12-24 K
D-2
Z/0131/20

TAK

Juniorki D

8
SKARŻYŃSKA Anna 2010-07-14 K
D-1
Z/0161/20

TAK

Juniorki D

 
POMORSKIE Osobostarty: 17 ( 17 ) K-8 M-9
 
GKS Stoczniowiec Gdańsk Osobostarty: 17 ( 17 ) K-8 M-9
NrLicencji: K/02/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELICKA Natalia 2006-10-03 K
B-1
Z/0217/19

TAK

Kobiety

2
DOŁKOWSKI Jakub 2006-01-16 M
B-2
Z/0033/19

TAK

Mężczyźni

3
DOŁKOWSKI Mateusz 2006-01-16 M
B-2
Z/0034/19

TAK

Mężczyźni

4
KOSTECKA Wiktoria 2006-03-22 K
B-2
Z/0265/21

TAK

Kobiety

5
KOTOWSKA Marta 2006-06-28 K
B-2
Z/0032/19

TAK

Kobiety

6
KRUTYSZA Julia 2004-06-01 K
A-2
Z/0328/15

TAK

Kobiety

7
KUKLIŃSKA Martyna 2008-07-17 K
C-1
Z/0216/19

TAK

Juniorki C

8
MARCINKOWSKI Filip 2013-05-23 M
E-1
Z/0838/20

TAK

Juniorzy E

9
MARSZAŁKOWSKI Maksymilian 2008-06-04 M
C-2
Z/0837/20

TAK

Juniorzy C

10
MUCHLADO Adam 2004-07-30 M
A-1
Z/0012/15

TAK

Mężczyźni

11
PAJĄK Antonina 2011-11-15 K
E-2
Z/0065/22

TAK

Juniorki E

12
PRĄTNICKI Szymon 2010-09-18 M
D-1
Z/0066/22

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
Juniorzy D

13
ROMANOWSKA Maria 2008-02-28 K
C-2
Z/0215/19

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
Juniorki C

14
SOLTAU Oskar 2008-09-24 M
C-1
Z/0085/20

TAK

Juniorzy C

15
STYŚ Wiktor 2010-04-20 M
D-2
Z/0063/22

TAK

Juniorzy D

16
WYSOKIŃSKI Paweł 2011-03-04 M
D-1
Z/0064/22

TAK

Juniorzy D

17
YÜKSEK Zuzanna 2010-06-23 K
D-2
Z/0214/19

TAK

Juniorki D

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 29 ( 29 ) K-18 M-11
 
KS Orzeł Elbląg Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: K/09/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRKA Martyna 2008-04-28 K
C-2
Z/0913/15

TAK

Juniorki C

2
HRYNIEWICZ Tymon 2008-03-27 M
C-2
Z/0170/18

TAK

Juniorzy C

3
JAŻDŻYŃSKA Ada 2005-07-21 K
B-2
Z/0146/15

TAK

Kobiety

4
NOWAKOWSKA Amelia 2007-03-30 K
B-1
Z/0025/16

TAK

Kobiety

5
OLAK Jakub 2006-12-20 M
B-1
Z/0148/15

TAK

Mężczyźni

6
SOKOŁOWSKI Oskar 2008-03-24 M
C-2
Z/0071/20

TAK

Juniorzy C

 
UKS Short Track MOSiR Giżycko Osobostarty: 14 ( 14 ) K-9 M-5
NrLicencji: K/32/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BILLER Weronika 2006-05-28 K
B-2
Z/0072/17

TAK

Kobiety

2
KISIELEWSKA Kaja 2008-05-22 K
C-2
Z/0009/19

TAK

Juniorki C

3
NOWAK Jakub 2008-03-14 M
C-2
Z/0154/18

TAK

Juniorzy C

4
PIĄTEK Łukasz 2008-09-26 M
C-1
Z/0003/17

TAK

Juniorzy C

5
PIĄTEK Zofia 2011-06-04 K
D-1
Z/0225/17

TAK

Juniorki D

6
SAKOWICZ Aleksander 2005-01-30 M
A-1
Z/0905/15

TAK

Mężczyźni

7
SAKOWICZ Judyta 2011-11-12 K
E-2
Z/0011/19

TAK

Juniorki E

8
SAKOWICZ Milena 2009-05-27 K
C-1
Z/0226/17

TAK

Juniorki C

9
SŁOWIKOWSKA Anna 2010-07-16 K
D-1
Z/0013/20

TAK

Juniorki D

10
STEFANOWSKI Mateusz 2007-09-15 M
C-2
Z/0152/18

TAK

Juniorzy C

11
SZTAFA Filip 2008-01-25 M
C-2
Z/0012/19

TAK

Juniorzy C

12
USZYŁŁO Julia 2013-04-16 K
E-1
Z/0072/20

TAK

Juniorki E

13
WAWER Julia 2011-02-17 K
D-1
Z/0228/17

TAK

Juniorki D

14
WAWER Michalina 2006-10-03 K
B-1
Z/0038/16

TAK

Kobiety

 
WMKS Olsztyn Osobostarty: 9 ( 9 ) K-6 M-3
NrLicencji: K/03/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONOWICZ Patrycja 2008-05-09 K
C-2
Z/0081/17

TAK

Juniorki C

2
GĄTARSKA Aleksandra 2006-10-10 K
B-1
Z/0005/17

TAK

Kobiety

3
GÓRNICKI Piotr 2007-08-04 M
C-2
Z/0008/17

TAK

Juniorzy C

4
KUCK Magdalena 2006-02-27 K
B-2
Z/0790/20

TAK

Kobiety

5
MIERZEJEWSKA Julia 2007-10-19 K
C-2
Z/0006/17

TAK

Juniorki C

6
RICHTER Aleksander 2008-05-22 M
C-2
Z/0007/17

TAK

Juniorzy C

7
TYBORSKA Amelia 2008-06-26 K
C-2
Z/0080/17

TAK

Juniorki C

8
WIĘCEK Angelika 2007-11-15 K
C-2
Z/0052/20

TAK

Juniorki C

9
WOJNO Paweł 2009-01-03 M
C-1
Z/0003/19

TAK

Juniorzy C

 
ZAGRANICZNI Osobostarty: 34 ( 34 ) K-26 M-8
 
Czechy Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HLUSKOVA Sara 2007-08-07 K
C-2


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki C

 
Słowacja Osobostarty: 21 ( 21 ) K-17 M-4
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BURDELÁKOVÁ Kristína 2010-05-06 K
D-2


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki D

2
CERVA Lea 2012-11-04 K
E-1


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki E

3
GOGA Juraj 2011-03-24 M
D-1


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy D

4
HARKABUS Marek 2008-07-29 M
C-1


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy C

5
HUŇADY Jakub 2003-03-15 M
M-1


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Mężczyźni

6
HYMPANOVA Emma 2003-12-08 K
A-2


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Kobiety

7
IŽAROVÁ Michaela 2006-07-03 K
B-1


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Kobiety

8
MICHALČIK Darja 2014-04-29 K
F-2


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki E

9
MIŠČÍK Adam 2013-05-16 M
E-1


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy E

10
NEUPAUEROVA Viktoria 2010-10-28 K
D-1


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki D

11
OCHLANOVA Barbora 2012-09-24 K
E-1


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki E

12
PISARČIKOVÁ Laura 2013-08-14 K
F-2


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki E

13
POPOVIČOVÁ Lea 2007-12-23 K
C-2


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki C

14
POTOČŇÁKOVÁ Sofia 2009-10-28 K
D-2


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki D

15
RITOCHOVA Tereza 2014-04-04 K
F-2


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki E

16
SINAYOVA Tereza 2012-01-02 K
E-2


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki E

17
SKLADANA Michaela 2012-08-05 K
E-1


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki E

18
ŠOLTESOVA Sofia 2012-12-04 K
E-1


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki E

19
ŠTOFANOVÁ Sofia 2011-04-04 K
D-1


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki D

20
TANCOŠOVÁ Alexandra 2011-10-04 K
E-2


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki E

21
TOKAROVÁ Aneta 2007-08-31 K
C-2


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki C

 
Ukraina Osobostarty: 12 ( 12 ) K-8 M-4
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMENKO Kseniia 2004-10-04 K
A-1


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Kobiety

2
FEDORENKO Danylo 2002-04-20 M
M-2


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Mężczyźni

3
KHOKHELKO Mariia 2008-07-01 K
C-1


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki C

4
KHOKHELKO Tymofii 2005-04-13 M
A-1


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Mężczyźni

5
KUCHERUK Anna 2005-08-07 K
B-2


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Kobiety

6
MOROZOV Yaroslav 2004-07-21 M
A-1


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Mężczyźni

7
MYCHALCHUK Diana 1993-02-05 K
S


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Kobiety

8
SHARPAN Oleksandra 2005-04-15 K
A-1


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Kobiety

9
SPORYSH Maksym 2007-11-25 M
C-2


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy C

10
STROZHUK Amina 2010-01-19 K
D-2


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki D

11
SYDORKO Yelyzaveta 2004-08-10 K
A-1


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Kobiety

12
ULIANA Dubrova 2002-04-03 K
M-2


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Kobiety