Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży/MPJ
Sanok, 20-22.01.2023
Osobostarty wszystkie: 339 ( 64 ) K-33 M-31
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 32 ( 7 ) K-6 M-1
 
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Osobostarty: 5 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/45/18

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
TOMCZAK Alicja 2006-02-14 K
B-2
Z/0315/18

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

 
mkscuprum.lubin.pl
MKS Cuprum Lubin Osobostarty: 17 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: K/21/15

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 M
A-2
Z/0629/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

2
HALBRYT Dominika 2006-07-24 K
B-1
Z/0121/17

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

3
KLUK Adrianna 2003-07-01 K
A-2
Z/0633/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

4
PALUCH Martyna 2006-06-07 K
B-2
Z/0820/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

 
uksorlica.pl
UKS Orlica Duszniki Zdrój Osobostarty: 10 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: K/04/15

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JASZTAL Alicja 2004-04-14 K
A-2
Z/0045/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

2
KAMIŃSKA Nicolla 2006-01-02 K
B-2
Z/0024/19

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 109 ( 21 ) K-10 M-11
 
kspilica.pl
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 97 ( 19 ) K-10 M-9
NrLicencji: K/13/15

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 M
A-1
Z/0128/18

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

2
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 M
B-2
Z/0130/18

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

3
BOKSZA Martyna 2006-12-26 K
B-1
Z/0118/18

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

4
DANIELIK Paula 2005-06-21 K
A-1
Z/0081/21

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

5
GALACH Krzysztof 2007-03-19 M
B-1
Z/0108/20

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

6
GLAPIŃSKA Agata 2007-01-30 K
B-1
Z/0236/18

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

7
GRAD Kalina 2006-09-22 K
B-1
Z/0097/20

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

8
GRZEŚKOWIAK Maja 2006-07-12 K
B-1
Z/0109/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

9
KACZMARCZYK Zofia 2007-06-07 K
B-1
Z/0122/18

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

10
KLUF Nadia 2006-09-05 K
B-1
Z/0127/18

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

11
KOZAR Kaja 2004-05-14 K
A-2
Z/0080/21

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

12
KWAPISZ Szymon 2006-05-11 M
B-2
Z/0293/18

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

13
LENARCIK Bartłomiej 2005-11-04 M
B-2
Z/0114/17

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

14
MARCINIAK Eryk 2006-04-26 M
B-2
Z/0084/21

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

15
NIEPOŁOMSKI Patryk 2007-04-26 M
B-1
Z/0150/18

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

16
PLUTA Antoni 2005-02-07 M
A-1
Z/0147/18

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

17
RYBIŃSKA Natalia 2005-08-01 K
B-2
Z/0377/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

18
SMEJDA Iga 2006-01-05 K
B-2
Z/0116/17

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

19
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 M
A-1
Z/0388/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 12 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: K/10/15

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKI Piotr 2004-08-06 M
A-1
Z/0168/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

2
WYSZYŃSKI Ryszard 2005-01-11 M
A-1
Z/0172/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 99 ( 18 ) K-9 M-9
 
MKS Korona Wilanów Osobostarty: 38 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: K/11/15

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDNA Julia 2004-06-19 K
A-2
Z/0066/17

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

2
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-13 K
B-1
Z/0092/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

3
DULIŃSKI Krzysztof 2005-12-22 M
B-2
Z/0541/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

4
KRAWCZYK Mikołaj 2006-10-25 M
B-1
Z/0130/20

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

5
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 K
B-2
Z/0552/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

6
ŁOZIŃSKA Aleksandra 2004-09-17 K
A-1
Z/0112/18

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

7
SITNIK Kamil 2005-06-06 M
A-1
Z/0176/19

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

 
UKS 3 Milanówek Osobostarty: 6 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/16/15

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 M
B-2
Z/0483/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

 
spartiaci.pl
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 16 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: K/17/15

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FIDLER Jakub 2006-02-07 M
B-2
Z/0055/18

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

2
KULA Magdalena 2006-07-01 K
B-1
Z/0178/19

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

3
STEĆ Amelia 2005-05-09 K
A-1
Z/0528/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

 
stegny.com.pl
WTŁ Stegny Warszawa Osobostarty: 39 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: K/23/15

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRAUN Zofia 2007-02-15 K
B-1
Z/0738/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

2
CZECHOSKI Kacper 2006-07-13 M
B-1
Z/0211/19

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

3
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 M
B-2
Z/0736/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

4
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 K
B-1
Z/0734/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

5
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 M
B-2
Z/0746/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

6
STYK Marzena 2006-12-24 K
B-1
Z/0266/18

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

7
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 M
A-2
Z/0716/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 42 ( 8 ) K-5 M-3
 
AZS Zakopane Osobostarty: 11 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: K/27/15

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KWARCIAK Maciej 2005-04-25 M
A-1
Z/0030/16

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

2
SAWICKA Lidia 2006-01-13 K
B-2
Z/0042/19

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

 
KS SNPTT 1907 Zakopane Osobostarty: 21 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: K/20/15

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GĄSIENICA-ROJ Marcelina 2005-05-18 K
A-1
Z/0884/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

2
KUBIN Liwia 2004-09-11 K
A-1
Z/0698/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

3
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 M
A-2
Z/0822/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

4
ŚMIESZEK Aleksandra 2005-04-15 K
A-1
Z/0069/16

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

 
uksorly.pl
UKS Orły Zakopane Osobostarty: 6 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/40/16

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WŁODARCZYK Łukasz 2006-10-27 M
B-1
Z/0260/18

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

 
www.smszakopane.pl
UKS przy ZSMS Zakopane Osobostarty: 4 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/43/16

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WIDEŁ Wiktoria 2006-11-16 K
B-1
Z/0053/21

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 46 ( 8 ) K-2 M-6
 
sklgornik.pl
SKŁ Górnik Sanok Osobostarty: 46 ( 8 ) K-2 M-6
NrLicencji: K/15/15

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HOSTYŃSKI Szymon 2006-09-20 M
B-1
Z/0589/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

2
KUDŁA Patryk 2007-04-17 M
B-1
Z/0679/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

3
MALICZOWSKI Roch 2006-03-23 M
B-2
Z/0123/17

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

4
MANDZELOWSKA Julia 2005-08-17 K
B-2
Z/0586/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

5
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 K
A-1
Z/0819/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

6
PODCZERWIŃSKI Oskar 2005-03-31 M
A-1
Z/0591/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

7
STABRYŁA Mikołaj 2006-12-20 M
B-1
Z/0263/18

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

8
ZAJĄC Przemysław 2006-09-07 M
B-1
Z/0194/16

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 11 ( 2 ) K-1 M-1
 
UKS Viking Elbląg Osobostarty: 11 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: K/14/15

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FLORKOWSKI Mikołaj 2005-09-13 M
B-2
Z/0452/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

2
ZAWISZA Emilia 2007-03-27 K
B-1
Z/0106/16

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3