Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Tomaszów Maz. 29-31.01.2021 r.
Osobostarty wszystkie: 197 ( 37 ) K-22 M-15
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 38 ( 7 ) K-4 M-3
 
mkscuprum.lubin.pl
MKS Cuprum Lubin Osobostarty: 22 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: K/21/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 M
B-2
kl.M
Z/0629/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

2
IZBIAŃSKA Joanna 2004-12-30 K
B-1
kl.MłS
Z/0265/18

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

3
KLUK Adrianna 2003-07-01 K
B-2
kl.I
Z/0633/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

4
KOŁODZIEJ Damian 2002-07-08 M
A-1
kl.III
Z/0634/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

 
uksorlica.pl
UKS Orlica Duszniki Zdrój Osobostarty: 16 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: K/04/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 M
B-2
kl.I
Z/0044/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

2
JASZTAL Alicja 2004-04-14 K
B-2
kl.I
Z/0045/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

3
WOJNAR Kinga 2005-05-29 K
B-1
kl.II
Z/0051/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 37 ( 7 ) K-4 M-3
 
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen Osobostarty: 5 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/50/20

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZEREK Eryk 2003-12-26 M
B-2
kl.II
Z/0077/20

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

 
lyzwytomaszow.pl
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 20 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: K/12/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DANIELIK Angelika 2002-09-14 K
A-1
kl.II
Z/0109/19

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

2
DANIELIK Paula 2005-06-21 K
B-1
kl.II
Z/0101/17

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

3
KOZAR Kaja 2004-05-14 K
B-2
kl.II
Z/0105/17

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

4
SOBOTA Patrycja 2005-02-01 K
B-1
kl.II
Z/0054/20

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 12 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: K/10/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKI Piotr 2004-08-06 M
B-1
kl.II
Z/0168/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

2
WYSZYŃSKI Ryszard 2005-01-11 M
B-1
kl.K
Z/0172/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 60 ( 11 ) K-6 M-5
 
UKS 3 Milanówek Osobostarty: 28 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: K/16/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 K
A-2
kl.I
Z/0008/20

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

2
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 K
A-2
kl.I
Z/0496/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

3
GODLEWSKI Mateusz 2003-03-15 M
A-1
kl.II
Z/0094/19

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

4
MASALSKI Igor 2003-05-24 M
A-1
kl.I
Z/0490/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

5
STASZKIEWICZ Michał 2001-10-07 M
A-2
kl.I
Z/0138/16

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

 
spartiaci.pl
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 15 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: K/17/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBOSZ Maria 2003-07-30 K
B-2
kl.I
Z/0522/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

2
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 K
B-2
kl.II
Z/0243/16

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

3
STEĆ Amelia 2005-05-09 K
B-1
kl.I
Z/0528/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

 
http://slomczyn.edu.pl/zryw/
UKS Zryw Słomczyn Osobostarty: 6 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/25/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKI Maciej 2004-01-02 M
B-2
kl.III
Z/0768/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

 
stegny.com.pl
WTŁ Stegny Warszawa Osobostarty: 11 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: K/23/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRAUN Helena 2005-03-12 K
B-1
kl.MłZ
Z/0739/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

2
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 M
B-2
kl.II
Z/0716/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 14 ( 3 ) K-2 M-1
 
AZS Zakopane Osobostarty: 14 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: K/27/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MRUGAŁA Urszula 2001-12-13 K
A-2
kl.I
Z/0067/16

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

2
ZAKRZEWSKI Jakub 2001-12-21 M
A-2
kl.M
Z/0020/20

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

3
ZIEMIANIN Zuza 2003-01-11 K
A-1
kl.II
Z/0939/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 37 ( 7 ) K-5 M-2
 
sklgornik.pl
SKŁ Górnik Sanok Osobostarty: 37 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: K/15/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BODNAR Maja 2005-05-11 K
B-1
kl.III
Z/0137/16

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

2
GONTEK Martyna 2003-09-02 K
B-2
kl.II
Z/0064/17

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

3
GONTEK Tomasz 2003-09-02 M
B-2
kl.III
Z/0062/17

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

4
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 K
A-1
kl.III
Z/0136/16

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

5
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 K
B-1
kl.II
Z/0819/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

6
MATUŁA Jagoda 2002-09-27 K
A-1
kl.K
Z/0227/18

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

7
PODCZERWIŃSKI Oskar 2005-03-31 M
B-1
kl.MłS
Z/0591/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 11 ( 2 ) K-1 M-1
 
UKS Viking Elbląg Osobostarty: 11 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: K/14/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIUBA Olga 2004-06-01 K
B-2
kl.II
Z/0062/18

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 3
Mass start K
Dzień 3
 

2
ZAWISZA Miłosz 2004-09-28 M
B-1
kl.I
Z/0445/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
1000 m M
Dzień 3
5000 m M
Dzień 3
Mass start M
Dzień 3