Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Dzieci - FINAŁ
Zakopane, 15-16.02.2020
Osobostarty wszystkie: 1178 ( 236 ) K-151 M-85
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 150 ( 29 ) K-21 M-8
 
mkscuprum.lubin.pl
MKS Cuprum Lubin Osobostarty: 105 ( 20 ) K-14 M-6
NrLicencji: K/21/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZAN Lena 2009-02-16 K
E-2
kl.BEZ
Z/0176/17

TAK

SP 12 Lubin
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

2
BUDZIŃSKI Fabian 2009-09-01 M
E-1
kl.BEZ
Z/0256/18

TAK

SP 7 Lubin
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

3
BURKNAP-PIOTROWICZ Brajan 2010-03-25 M
E-1
kl.BEZ
Z/0232/18

TAK

SP 1 Lubin
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

4
DWOJAK Karolina 2008-12-16 K
E-2
kl.BEZ
Z/0174/17

TAK

SP Miłkowice
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

5
DZIKI Franciszek 2009-06-12 M
E-2
Z/0218/19

TAK

SP 7 Lubin
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

6
FĄFROWICZ Justyna 2009-09-29 K
E-1
Z/0203/19

TAK

SP 9 Lubin
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

7
GARBACZEWSKA Dominika 2009-11-23 K
E-1
Z/0253/19

TAK

SP7 Lubin
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

8
HALBRYT Dominika 2006-07-24 K
D-2
kl.MłZ
Z/0121/17

TAK

SP 7 Lubin
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

9
HERBUT Agnieszka 2008-01-31 K
D-1
kl.MłB
Z/0172/17

TAK

SP 7 Lubin
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

10
KAŁKA Kornelia 2007-03-23 K
D-2
kl.BEZ
Z/0043/18

TAK

SP 7 Lubin
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

11
KAŁKA Nikola 2010-04-22 K
E-1
kl.BEZ
Z/0235/18

TAK

SP 7 Lubin
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

12
KAMIŃSKA Pola 2009-09-14 K
E-1
Z/0205/19

TAK

SP 9 Lubin
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

13
LASKA Oliwia 2007-04-13 K
D-2
kl.BEZ
Z/0042/18

TAK

SP 12 Lubin
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

14
ŁUCZEJKO Hanna 2009-05-15 K
E-2
kl.BEZ
Z/0268/18

TAK

SP 7 Lubin
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

15
POLNY Kacper 2009-12-22 M
E-1
Z/0184/19

TAK

SP 7 Lubin
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

16
SADOWSKA Lena 2009-12-29 K
E-1
kl.BEZ
Z/0179/17

TAK

SP 7 Lubin
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

17
SADOWSKA Natalia 2007-07-04 K
D-1
kl.MłB
Z/0178/17

TAK

SP 7 Lubin
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

18
TELATYŃSKA Hanna 2009-02-05 K
E-2
Z/0177/17

TAK

ZSS Lubin
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

19
WACHOWSKI Hubert 2007-03-28 M
D-2
kl.BEZ
Z/0041/18

TAK

KLO Legnica
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

20
WACHOWSKI Karol 2010-03-12 M
E-1
kl.BEZ
Z/0040/18

TAK

SP 9 Legnica
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

 
uksorlica.pl
UKS Orlica Duszniki Zdrój Osobostarty: 45 ( 9 ) K-7 M-2
NrLicencji: K/04/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNARZ Jakub 2009-06-11 M
E-2
kl.BEZ
Z/0008/16

TAK

MZS Duszniki-Zdrój
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

2
BOOS Amelia 2007-07-19 K
D-1
kl.III
Z/0041/15

TAK

SP 2 Polanica-Zdrój
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

3
JABŁOŃSKA Aleksandra 2010-03-14 K
E-1
kl.BEZ
Z/0006/16

TAK

MZS Duszniki-Zdrój
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

4
LORENZ Patrycja 2007-05-07 K
D-2
kl.III
Z/0047/15

TAK

ZSS Kłodzko
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

5
ŁAMASZ Adam 2008-09-03 M
E-2
kl.K
Z/0051/17

TAK

SP 7 Kłodzko
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

6
MAZUR Hanna 2008-04-09 K
D-1
kl.II
Z/0048/15

TAK

MZS Duszniki-Zdrój
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

7
OSTROWSKA Antonina 2010-07-30 K
F-2
kl.BEZ
Z/0005/16

TAK

MZS Duszniki-Zdrój
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

8
PAŃCZYSZYN Amelia 2009-08-18 K
E-1
kl.BEZ
Z/0004/16

TAK

MZS Duszniki-Zdrój
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

9
ZIĘCINA Natalia 2010-06-12 K
E-1
kl.BEZ
Z/0231/18

TAK

MZS Duszniki-Zdrój
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 248 ( 50 ) K-32 M-18
 
lyzwytomaszow.pl
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 145 ( 29 ) K-19 M-10
NrLicencji: K/12/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMIEC Amelia 2007-08-12 K
D-1
kl.BEZ
Z/0105/18

TAK

SP 10 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

2
BĄBOL Jan 2009-04-20 M
E-2
kl.BEZ
Z/0103/18

TAK

SP 8 Tomaszów Mazowiecki
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

3
BORZUTA Aleksandra 2007-03-05 K
D-2
kl.MłB
Z/0161/17

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

4
CHACHUŁA Natalia 2008-02-27 K
D-1
kl.MłS
Z/0212/17

TAK

SP 7 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

5
CHACHUŁA Wiktor 2008-02-27 M
D-1
kl.BEZ
Z/0210/17

TAK

SP 7 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

6
CICHOCKI Alan 2008-08-18 M
E-2
kl.BEZ
Z/0228/19

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

7
DOMAŃSKA Antonina 2008-08-26 K
E-2
kl.BEZ
Z/0100/18

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

8
GOŁOS Julia 2008-09-09 K
E-2
kl.BEZ
Z/0098/18

TAK

SP 10 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

9
KALUSZKA Benedykt 2008-04-09 M
D-1
kl.BEZ
Z/0166/19

TAK

SP 9 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

10
KIEREBIŃSKA Dominika 2010-01-04 K
E-1
kl.BEZ
Z/0326/18

TAK

SP 10 Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

11
LEGĘNCKI Wiktor 2011-10-15 M
F-1
kl.BEZ
Z/0165/19

TAK

SP 14 Tomaszów Mazowiecki
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

12
MAŁOCHA Miłosz 2009-01-07 M
E-2
kl.BEZ
Z/0093/18

TAK

SP 9 Tomaszów Mazowiecki
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

13
MARSZAŁEK Zofia 2010-06-29 K
E-1
kl.BEZ
Z/0092/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

14
MATERA Alex 2010-11-29 M
F-2
kl.BEZ
Z/0091/18

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

15
MATERA Pola 2007-10-02 K
D-1
kl.III
Z/0115/16

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

16
MODZELEWSKI Jan 2010-09-24 M
F-2
kl.BEZ
Z/0089/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

17
OBIREK Hanna 2010-03-09 K
E-1
kl.BEZ
Z/0088/18

TAK

SP 10 Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

18
POLAK Julia 2007-12-02 K
D-1
kl.MłZ
Z/0106/17

TAK

SP Ujazd
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

19
POLAK Kinga 2008-07-21 K
E-2
kl.BEZ
Z/0107/17

TAK

SP Komorów
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

20
POLAK Roksana 2010-07-23 K
F-2
kl.BEZ
Z/0109/17

TAK

SP Ujazd
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

21
RUSEK Amelia 2007-08-10 K
D-1
kl.MłS
Z/0129/17

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

22
STAŃDO Maciej 2008-01-28 M
D-1
kl.MłB
Z/0083/18

TAK

SP 13 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

23
SULEJ Julia 2007-09-19 K
D-1
kl.BEZ
Z/0150/17

TAK

SP 7 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

24
SYGUŁA Sandra 2009-09-07 K
E-1
kl.MłB
Z/0174/19

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

25
SZYMAŃCZYK Anna 2007-09-06 K
D-1
kl.BEZ
Z/0327/18

TAK

SP Królowa Wola
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

26
WALASIK Weronika 2007-01-07 K
D-2
kl.BEZ
Z/0147/17

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

27
WOLSZCZAK Szymon 2010-03-05 M
E-1
Z/0167/19

TAK

SP 8 Tomaszów Mazowiecki
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

28
WOŹNIAK Hania 2008-01-18 K
D-1
kl.MłB
Z/0151/17

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

29
WRÓBEL Brygida 2009-04-20 K
E-2
kl.BEZ
Z/0079/18

TAK

SP 11 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

 
kspilica.pl
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 95 ( 19 ) K-13 M-6
NrLicencji: K/13/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROZIK Oliwier 2008-03-16 M
D-1
kl.BEZ
Z/0124/17

TAK

SP 13 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

2
BALCZERCZYK Patrycja 2007-04-02 K
D-2
kl.MłB
Z/0117/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

3
BOKSZA Martyna 2006-12-26 K
D-2
kl.MłS
Z/0118/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

4
FIJAŁKOWSKA Natalia 2008-04-10 K
D-1
kl.MłZ
Z/0149/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

5
GLAPIŃSKA Agata 2007-01-30 K
D-2
kl.MłZ
Z/0236/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

6
HENIG Hanna 2008-11-27 K
E-2
kl.BEZ
Z/0135/19

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

7
JABŁOŃSKI Franciszek 2009-11-23 M
E-1
kl.BEZ
Z/0191/19

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

8
KACPRZAK Agata 2006-12-13 K
D-2
kl.MłZ
Z/0121/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

9
KACZMARCZYK Zofia 2007-06-07 K
D-2
kl.MłB
Z/0122/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

10
KLUF Nadia 2006-09-05 K
D-2
kl.MłZ
Z/0127/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

11
KUBACKI Antoni 2008-12-17 M
E-2
kl.BEZ
Z/0241/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

12
KUCHARSKA Jagoda 2007-10-05 K
D-1
kl.MłB
Z/0189/19

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

13
NIEPOŁOMSKI Patryk 2007-04-26 M
D-2
kl.MłS
Z/0150/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

14
NOWAK Klementyna 2009-06-04 K
E-2
kl.BEZ
Z/0124/18

TAK

SP 7 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

15
SOŁTYSIAK Nikola 2008-07-11 K
E-2
kl.BEZ
Z/0145/19

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

16
ŚLUSARSKI Miłosz 2008-09-15 M
E-2
kl.BEZ
Z/0142/19

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

17
TURLIK Patrycja 2008-08-29 K
E-2
kl.BEZ
Z/0151/19

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

18
WĘGLARSKA Lena 2008-09-23 K
E-2
kl.BEZ
Z/0140/19

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

19
WYMYSŁO Bartłomiej 2008-05-03 M
D-1
kl.BEZ
Z/0147/19

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

 
UKS Jedynka Tomaszów Maz. Osobostarty: 8 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: K/35/16

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GALACH Krzysztof 2007-03-19 M
D-2
kl.MłB
Z/0157/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

2
KLIMCZAK Hubert 2008-06-06 M
D-1
kl.BEZ
Z/0168/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 443 ( 83 ) K-59 M-24
 
www.legialyzwy.com
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa Osobostarty: 28 ( 7 ) K-6 M-1
NrLicencji: K/28/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BLINOW Julia 2009-03-04 K
E-2
kl.BEZ
Z/0134/18

TAK

SP 3 Otwock
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

2
BLINOW Maria 2012-02-23 K
F-1
kl.BEZ
Z/0135/18

TAK

Przedszkole nr 15 w Otwocku
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

3
DYMKOWSKA Urszula 2008-03-14 K
D-1
kl.BEZ
Z/0136/18

TAK

SP 271 Warszawa
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

4
KARCZEWSKA Julia 2008-01-26 K
D-1
kl.BEZ
Z/0191/18

TAK

SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 41
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

5
PUCZEN Gabriela 2006-07-16 K
D-2
kl.BEZ
Z/0128/16

TAK

SP 98 Warszawa
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

6
SZOMBARA Zofia 2008-10-24 K
E-2
kl.BEZ
Z/0144/18

TAK

SP 212 Warszawa
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

7
WEŁNICKI Mateusz 2008-12-14 M
E-2
kl.BEZ
Z/0130/17

TAK

SP 273 Warszawa
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

 
MKS Korona Wilanów Osobostarty: 10 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: K/11/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRÓLIKOWSKI Stanisław 2008-01-24 M
D-1
kl.MłB
Z/0553/15

TAK

SP 104 Warszawa
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

2
MAŃKOWSKA Hanna 2010-08-22 K
F-2
Z/0248/19

TAK

Sp 115
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

 
UKS 3 Milanówek Osobostarty: 100 ( 19 ) K-15 M-4
NrLicencji: K/16/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BORKOWSKA Antonina 2011-04-24 K
F-2
Z/0197/19

TAK

SP 3 Milanówek
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

2
BYLINA Olivia 2009-01-26 K
E-2
kl.BEZ
Z/0103/16

TAK

SP 3 Milanówek
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

3
CHMIELEWSKA Amelia 2011-05-29 K
F-2
Z/0196/19

TAK

SP 3 Milanówek
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

4
GRIŃKOW Aleksandra 2008-08-17 K
E-2
kl.BEZ
Z/0097/16

TAK

SP 3 Milanówek
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

5
GRIŃKOW Zofia 2010-01-09 K
E-1
kl.BEZ
Z/0099/17

TAK

SP 3 Milanówek
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

6
JANKOWSKI Krzysztof 2006-09-06 M
D-2
kl.MłS
Z/0499/15

TAK

SP 3 Milanówek
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

7
KOWALCZYK Julia 2008-08-18 K
E-2
kl.BEZ
Z/0104/16

TAK

SP 3 Milanówek
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

8
KUPIEC Pola 2007-06-07 K
D-2
kl.BEZ
Z/0098/16

TAK

SP 3 Milanówek
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

9
MARZYŃSKA Faustyna 2007-04-03 K
D-2
kl.MłS
Z/0042/16

TAK

SP 2 Milanówek
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

10
MARZYŃSKA Gloria 2010-07-27 K
F-2
kl.BEZ
Z/0098/17

TAK

SP 2 Milanówek
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

11
MARZYŃSKI Franciszek 2008-06-15 M
D-1
kl.MłB
Z/0043/16

TAK

SP 2 Milanówek
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

12
MICHAŁOWSKA Amelia 2009-10-01 K
E-1
kl.BEZ
Z/0198/17

TAK

SP 3 Milanówek
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

13
NAPŁOSZEK Oliwia 2009-09-02 K
E-1
kl.BEZ
Z/0099/16

TAK

SSP MTE Milanówek
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

14
PERZYŃSKA Anna 2011-01-29 K
F-2
Z/0194/19

TAK

SP 3 Milanówek
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

15
SKRZYDLEWSKI Rafał 2006-10-26 M
D-2
kl.III
Z/0488/15

TAK

SP 3 Milanówek
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

16
SOBCZAK Alicja 2008-09-03 K
E-2
kl.BEZ
Z/0101/16

TAK

SSP MTE Milanówek
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

17
SOBCZAK Katarzyna 2006-09-15 K
D-2
kl.III
Z/0506/15

TAK

SP 3 Milanówek
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

18
TUCHARZ Michał 2008-07-09 M
E-2
kl.BEZ
Z/0052/18

TAK

SP 2 Milanówek
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

19
TUCHARZ Weronika 2008-07-09 K
E-2
kl.BEZ
Z/0049/18

TAK

SP 2 Milanówek
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

 
spartiaci.pl
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 140 ( 28 ) K-15 M-13
NrLicencji: K/17/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BLUJ Bianka 2011-01-08 K
F-2
Z/0258/19

TAK

SP 2 Sanok
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

2
BOGOCZ Bianka 2009-04-28 K
E-2
kl.BEZ
Z/0291/18

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

3
BUZA Jakub 2008-12-22 M
E-2
kl.BEZ
Z/0059/18

TAK

SP 2 Brwinów
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

4
CHMURA Stanisław 2012-01-06 M
F-1
Z/0183/19

TAK

sp 2 Milanówek
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

5
DOMAGAŁA Nikola 2009-09-12 K
E-1
kl.BEZ
Z/0058/18

TAK

SSP MTE Milanówek
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

6
DZIENISIEWICZ Wiktoria 2009-10-21 K
E-1
kl.BEZ
Z/0231/16

TAK

Szkoła Podstawowa w Książenicach
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

7
GODLEWSKA Karolina 2007-04-22 K
D-2
kl.MłS
Z/0526/15

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

8
GODLEWSKA Weronika 2007-04-22 K
D-2
kl.MłB
Z/0525/15

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

9
GREŃ Milena 2008-03-07 K
D-1
Z/0206/19

TAK

SP 6 Grodzisk Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

10
GRZELAK Andrzej 2008-01-07 M
D-1
kl.BEZ
Z/0213/17

TAK

Szkoła Podstawowa w Książenicach
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

11
GRZYWACZ Aleksander 2008-07-26 M
E-2
kl.BEZ
Z/0292/18

TAK

sp 2 Milanówek
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

12
IWANEK Aleksander 2013-03-01 M
F-1
Z/0182/19

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

13
IWANEK Alicja 2011-08-26 K
F-1
Z/0181/19

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

14
KLONOWSKI Mikołaj 2007-09-12 M
D-1
kl.BEZ
Z/0214/17

TAK

SP Adamowizna
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

15
KOCAN Przemysław 2009-12-28 M
E-1
kl.BEZ
Z/0061/18

TAK

MTE Milanówek
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

16
KOCAN Zuzanna 2011-11-25 K
F-1
Z/0179/19

TAK

Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

17
KOSIACKA Antonina 2008-11-03 K
E-2
kl.BEZ
Z/0056/18

TAK

SP 1 Grodzisk Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

18
KULA Magdalena 2006-07-01 K
D-2
Z/0178/19

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

19
LEJBA Kinga 2007-09-21 K
D-1
kl.MłB
Z/0060/18

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

20
LIPIŃSKI Jakub 2008-04-09 M
D-1
kl.BEZ
Z/0179/18

TAK

SP 2 Milanówek
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

21
MAMCARZ Martyna 2009-11-14 K
E-1
kl.BEZ
Z/0180/18

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

22
MAMCARZ Mateusz 2009-11-14 M
E-1
kl.BEZ
Z/0181/18

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

23
OLSZUK Otylia 2007-09-24 K
D-1
kl.III
Z/0053/18

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

24
TOMICZAK Witold 2013-01-04 M
F-1
Z/0249/19

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

25
TOMICZAK Wojciech 2009-03-28 M
E-2
kl.BEZ
Z/0057/18

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

26
WĘCŁAWEK Kryspin 2009-01-05 M
E-2
kl.BEZ
Z/0054/18

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

27
WĘCŁAWEK Marcel 2010-04-19 M
E-1
kl.BEZ
Z/0178/18

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

28
WODZYŃSKA Maria 2011-06-20 K
F-2
Z/0180/19

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

 
http://slomczyn.edu.pl/zryw/
UKS Zryw Słomczyn Osobostarty: 85 ( 13 ) K-10 M-3
NrLicencji: K/25/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-16 K
D-2
kl.I
Z/0759/15

TAK

SP 4 Słomczyn
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

2
DĄBROWSKI Mateusz 2010-09-14 M
F-2
kl.BEZ
Z/0044/16

TAK

SP 4 Słomczyn
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

3
GRZANECKA Matylda 2008-11-07 K
E-2
kl.BEZ
Z/0761/15

TAK

SP 4 Słomczyn
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

4
GRZANECKI Miłosz 2011-08-11 M
F-1
kl.BEZ
Z/0092/17

TAK

SP 4 Słomczyn
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

5
GRZELKA Olga 2009-02-02 K
E-2
kl.BEZ
Z/0045/16

TAK

SP 4 Słomczyn
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

6
JANISZ Kinga 2006-09-23 K
D-2
kl.MłB
Z/0762/15

TAK

SP 4 Słomczyn
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

7
JANISZ Zuzanna 2009-05-06 K
E-2
kl.BEZ
Z/0763/15

TAK

SP 4 Słomczyn
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

8
JAROSZEWICZ Julia 2008-07-22 K
E-2
kl.BEZ
Z/0046/16

TAK

SP 4 Słomczyn
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

9
KRAWCZYK Mikołaj 2006-10-25 M
D-2
kl.BEZ
Z/0770/15

TAK

ZS Józefosław
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

10
MOLAK Julia 2009-02-25 K
E-2
Z/0163/19

TAK

SP 4 Słomczyn
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

11
PUŁECKA Nina 2011-11-25 K
F-1
kl.BEZ
Z/0090/17

TAK

SP 4 Słomczyn
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

12
SZUCHNIK Sandra 2007-09-11 K
D-1
kl.BEZ
Z/0780/15

TAK

SP Czersk
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

13
WOŹNIAK Julia 2007-12-21 K
D-1
kl.BEZ
Z/0779/15

TAK

SP 4 Słomczyn
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

 
stegny.com.pl
WTŁ Stegny Warszawa Osobostarty: 80 ( 14 ) K-12 M-2
NrLicencji: K/23/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASZCZYK Joanna 2007-11-19 K
D-1
kl.MłS
Z/0162/17

TAK

SP 364 Warszawa
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

2
BRAUN Antonina 2009-04-21 K
E-2
kl.BEZ
Z/0722/15

TAK

SP 340 Warszawa
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

3
BRAUN Zofia 2007-02-15 K
D-2
kl.II
Z/0738/15

TAK

SP 340 Warszawa
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

4
CZECHOSKI Kacper 2006-07-13 M
D-2
kl.MłB
Z/0211/19

TAK

SP 319 Warszawa
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

5
DOMITRZ Helena 2008-10-28 K
E-2
kl.BEZ
Z/0151/16

TAK

SP 103 Warszawa
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

6
DOMITRZ Krystyna 2010-12-28 K
F-2
kl.BEZ
Z/0254/19

TAK

SP 103
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

7
FALSKA Malwina 2007-10-29 K
D-1
kl.BEZ
Z/0712/15

TAK

SP 212 Warszawa
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

8
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 K
D-2
kl.III
Z/0734/15

TAK

SP 185 UNICEF Warszawa
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

9
GRZYWIŃSKA Zofia 2009-06-15 K
E-2
kl.MłB
Z/0733/15

TAK

SP 185 UNICEF Warszawa
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

10
KAŁOWSKA Zofia 2011-07-03 K
F-1
Z/0133/19

TAK

SP 8 Otwock
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

11
NEWECKA Aleksandra 2009-05-25 K
E-2
kl.BEZ
Z/0299/18

TAK

SP im. Św. Franciszka Warszawa
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

12
NIEMCZUK Maja 2008-07-12 K
E-2
Z/0255/19

TAK

SP 212
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

13
STYK Marzena 2006-12-24 K
D-2
kl.BEZ
Z/0266/18

TAK

SP 107 Warszawa
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

14
ZALEWSKI Maciej 2009-06-04 M
E-2
Z/0256/19

TAK

SP 322
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 153 ( 36 ) K-17 M-19
 
AZS Zakopane Osobostarty: 31 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: K/27/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BONCZYK Marysia 2010-04-12 K
E-1
Z/0209/19

TAK

SP 1 Zakopane
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

2
GĄSIENICA Wiktoria 2008-03-09 K
D-1
kl.BEZ
Z/0210/19

TAK

SP 10 Zakopane
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

3
KUCHTA Karolina 2008-10-05 K
E-2
Z/0044/19

TAK

SP 1 Zakopane
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

4
MAJERCZYK Michał 2011-04-04 M
F-2
Z/0043/19

TAK

SP 3 Zakopane
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

5
SŁOWAKIEWICZ Nikodem 2007-11-17 M
D-1
kl.BEZ
Z/0188/16

TAK

SPMS Zakopane
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

6
ŻYTKO Małgosia 2008-06-26 K
D-1
Z/0871/15

TAK

SPMS Zakopane
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

7
ŻYTKO Michał 2011-04-07 M
F-2
Z/0107/18

TAK

SP 1 Zakopane
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

 
KS SNPTT 1907 Zakopane Osobostarty: 45 ( 11 ) K-9 M-2
NrLicencji: K/20/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BORYCKA Barbara 2007-03-02 K
D-2
Z/0263/19

TAK

SP 2 Zakopane
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

2
DAUKSZ Emilia 2009-04-16 K
E-2
kl.BEZ
Z/0264/19

TAK

SP2 Zakopane
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

3
FIGURA Magdalena 2006-07-25 K
D-2
Z/0883/15

TAK

SP 1 zakopane
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

4
GĄSIENICA Sebastian 2012-02-13 M
F-1
kl.BEZ
Z/0257/19

TAK

STO Zakopane
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

5
GRABSKA Karolina 2007-08-05 K
D-1
kl.BEZ
Z/0192/16

TAK

SP 3 Zakopane
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

6
JURGOWSKA Emilia 2009-01-14 K
E-2
Z/0154/19

TAK

SP4 Zakopane
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

7
LIS Roksana 2010-12-17 K
F-2
Z/0159/19

TAK

POSA Zakopane
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

8
ŁATAK Martyna 2006-07-12 K
D-2
Z/0156/19

TAK

POSA Zakopane
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

9
ŁOJAS Wiktoria 2008-01-19 K
D-1
Z/0157/19

TAK

SP 10 Zakopane
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

10
RÓŻAK Jakub 2006-07-08 M
D-2
kl.BEZ
Z/0308/18

TAK

SP9 Zakopane
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

11
SABUDA Julia 2007-05-11 K
D-2
kl.BEZ
Z/0881/15

TAK

SP 3 Zakopane
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

 
UKS Olczanka Osobostarty: 24 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: K/46/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GALICA Marcin 2009-01-01 M
E-2
kl.BEZ
Z/0309/18

TAK

SP4 Zakopane
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

2
GAWLAK Maria 2011-05-13 K
F-2
Z/0200/19

TAK

SP4 Zakopane
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

3
GUT-MISIAGA Maria 2009-03-04 K
E-2
Z/0202/19

TAK

SP4 Zakopane
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

4
ŁUKASZCZYK Gloria 2012-08-25 K
F-1
Z/0260/19

TAK

SP4 Zakopane
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

5
PĘKSA Marcin 2009-07-09 M
E-1
kl.BEZ
Z/0310/18

TAK

SP4 Zakopane
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

6
TREBUNIA Zuzanna 2011-03-25 K
F-2
Z/0199/19

TAK

SP4 Zakopane
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

 
uksorly.pl
UKS Orły Zakopane Osobostarty: 45 ( 10 ) K-0 M-10
NrLicencji: K/40/16

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZEWSKI Jan 2006-11-19 M
D-2
kl.BEZ
Z/0259/18

TAK

SP 1 Zakopane
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

2
BRZÓSKA Adam 2006-09-18 M
D-2
kl.BEZ
Z/0232/16

TAK

SP 1 Zakopane
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

3
BYLINKA Mateusz 2010-10-20 M
F-2
Z/0126/19

TAK

SP3 Zakopane
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

4
FUDALA Antek 2009-10-23 M
E-1
Z/0127/19

TAK

SP1 Zakopane
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

5
KOCEL Filip 2011-06-29 M
F-2
Z/0125/19

TAK

SP1
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

6
ŁUKASZCZYK Kamil 2009-09-07 M
E-1
Z/0129/19

TAK

SP5 Zakopane
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

7
NIEMIEC Igor 2011-12-10 M
F-1
Z/0130/19

TAK

SP 1 Zakopane
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

8
WICHER Bartłomiej 2006-08-12 M
D-2
kl.BEZ
Z/0261/18

TAK

SP 1 Zakopane
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

9
WŁODARCZYK Łukasz 2006-10-27 M
D-2
kl.BEZ
Z/0260/18

TAK

SP 1 Zakopane
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

10
WYDRA Patryk 2008-01-13 M
D-1
kl.BEZ
Z/0233/16

TAK

SPMS Zakopane
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

 
UKS przy ZSMS Zakopane Osobostarty: 8 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: K/43/16

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JELONEK Kamil 2007-01-05 M
D-2
kl.BEZ
Z/0191/17

TAK

SPMS Zakopane
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

2
SOWA Natan 2007-06-13 M
D-2
kl.BEZ
Z/0190/17

TAK

SPMS Zakopane
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 100 ( 20 ) K-12 M-8
 
sklgornik.pl
SKŁ Górnik Sanok Osobostarty: 100 ( 20 ) K-12 M-8
NrLicencji: K/15/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZWERENKO Justyna 2009-12-12 K
E-1
kl.BEZ
Z/0270/18

TAK

SP 1 Sanok
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

2
DUTKIEWICZ Gracjan 2009-02-05 M
E-2
Z/0261/19

TAK

Sp 1 Sanok
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

3
DUTKIEWICZ Patrycja 2006-11-17 K
D-2
Z/0262/19

TAK

SP 1 Sanok
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

4
DYDEK Oliwia 2010-08-08 K
F-2
kl.BEZ
Z/0247/18

TAK

SP 4 Sanok
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

5
HOSTYŃSKI Szymon 2006-09-20 M
D-2
kl.III
Z/0589/15

TAK

SP 3 Sanok
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

6
KOPCZAK Jagoda 2007-11-16 K
D-1
kl.MłS
Z/0818/15

TAK

SP 8 Sanok
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

7
KRAWIEC Julita 2008-07-31 K
E-2
kl.BEZ
Z/0063/17

TAK

SP 1 Sanok
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

8
KUDŁA Patryk 2007-04-17 M
D-2
kl.MłB
Z/0679/15

TAK

SP 4 Sanok
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

9
LIP Aleksandra 2009-02-12 K
E-2
kl.BEZ
Z/0279/18

TAK

SP 4 Sanok
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

10
PIETRUSA Madlen 2010-06-03 K
E-1
kl.BEZ
Z/0281/18

TAK

SP 1 Sanok
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

11
PŁODZIEŃ Krystian 2008-10-21 M
E-2
Z/0190/19

TAK

SP 3 Sanok
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

12
PODCZERWIŃSKI Olaf 2012-02-11 M
F-1
kl.BEZ
Z/0280/18

TAK

SP 2 Zagórz
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

13
PYTLOWANY Maja 2008-07-10 K
E-2
kl.BEZ
Z/0248/18

TAK

SP 3 Sanok
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

14
RYSZ Maja 2008-05-15 K
D-1
kl.MłB
Z/0061/17

TAK

SP 4 Sanok
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

15
STABRYŁA Mikołaj 2006-12-20 M
D-2
kl.BEZ
Z/0263/18

TAK

SP 1 Sanok
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

16
STAPIŃSKA Anna 2008-04-06 K
D-1
kl.BEZ
Z/0249/18

TAK

SP 1 Sanok
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

17
SYNOWIEC Tomasz 2010-02-12 M
E-1
kl.BEZ
Z/0278/18

TAK

SP 1 Sanok
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

18
ŚWIĘTEK Karolina 2007-08-09 K
D-1
Z/0265/19

TAK

SP w Kostarowcach
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

19
ZAJĄC Emilia 2008-07-30 K
E-2
kl.BEZ
Z/0194/17

TAK

SP 8 Sanok
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

20
ZAJĄC Przemysław 2006-09-07 M
D-2
kl.BEZ
Z/0194/16

TAK

SP 8 Sanok
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 84 ( 18 ) K-10 M-8
 
KS Orzeł Elbląg Osobostarty: 64 ( 13 ) K-7 M-6
NrLicencji: K/09/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIERNACKA Anna 2011-03-01 K
F-2
Z/0175/19

TAK

SP 1 Elbląg
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

2
BRYK Nikodem 2010-03-25 M
E-1
kl.BEZ
Z/0300/18

TAK

SP 25 Elbląg
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

3
CHARYTON Julia 2010-04-15 K
E-1
kl.BEZ
Z/0003/18

TAK

SP 19 Elbląg
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

4
HOPPE Kacper 2008-04-18 M
D-1
kl.BEZ
Z/0078/17

TAK

SP 19 Elbląg
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

5
KLUCZNIK Gabriel 2009-11-13 M
E-1
Z/0259/19

TAK

SP 19 Elbląg
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

6
LEWANDOWSKA Zuzanna 2011-01-15 K
F-2
Z/0008/18

TAK

SP 19 Elbląg
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

7
LEWICKA Maja 2011-07-20 K
F-1
Z/0244/19

TAK

SP 19 Elbląg
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

8
LIS Kornelia 2007-02-02 K
D-2
Z/0245/19

TAK

SP 25 Elbląg
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

9
MIRZAŁEK Filip 2009-06-22 M
E-2
kl.BEZ
Z/0076/17

TAK

SP 19 Elbląg
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

10
OLEWNIK Jakub 2009-07-12 M
E-1
kl.BEZ
Z/0010/18

TAK

SP 19 Elbląg
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

11
PLUTA Natalia 2011-02-17 K
F-2
Z/0243/19

TAK

SP 19 Elbląg
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

12
WŁASZYN Lena 2009-12-04 K
E-1
kl.BEZ
Z/0011/18

TAK

SP 21 Elbląg
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

13
WOŁEK Aleksander 2008-11-14 M
E-2
kl.BEZ
Z/0012/18

TAK

SP 19 Elbląg
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

 
https://www.facebook.com/panczenygizycko/
UKS Giżycko Osobostarty: 16 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: K/24/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KWIATKOWSKA Karolina 2006-11-20 K
D-2
kl.BEZ
Z/0175/18

TAK

SP 7 Giżycko
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

2
MIECZKOWSKA Zofia 2007-05-20 K
D-2
kl.BEZ
Z/0172/18

TAK

SP Pozezdrze
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

3
SYLWESTRZAK Mateusz 2007-06-22 M
D-2
kl.MłB
Z/0119/16

TAK

SP 4 Giżycko
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

4
TULKIEWICZ Ewelina 2007-02-10 K
D-2
kl.MłZ
Z/0677/15

TAK

SP 7 Giżycko
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

 
WMKS Olsztyn Osobostarty: 4 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/03/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
RICHTER Aleksander 2008-05-22 M
D-1
kl.BEZ
Z/0007/17

TAK

SP 29 Olsztyn
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2