Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Polski Młodzików
Tomaszów Mazowiecki, 04-05.02.2023
Osobostarty wszystkie: 524 ( 91 ) K-66 M-25
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 123 ( 21 ) K-16 M-5
 
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Osobostarty: 30 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: K/45/18

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZAN Lena 2009-02-16 K
C-1
Z/0045/21

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

2
DALZ Aleksander 2009-05-29 M
C-1
Z/0054/22

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

3
NOWAK Olimpia 2009-04-08 K
C-1
Z/0314/18

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

4
PAPIS Hania 2009-02-21 K
C-1
Z/0316/18

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

5
WERYSZKO Lena 2008-09-18 K
C-1
Z/0110/19

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

 
mkscuprum.lubin.pl
MKS Cuprum Lubin Osobostarty: 22 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: K/21/15

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DWOJAK Karolina 2008-12-16 K
C-1
Z/0174/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

2
HERBUT Agnieszka 2008-01-31 K
C-2
Z/0172/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

3
STRZELCZYK Patrycja 2008-12-05 K
C-1
Z/0114/21

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

4
TELATYŃSKA Hanna 2009-02-05 K
C-1
Z/0177/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

 
uksorlica.pl
UKS Orlica Duszniki Zdrój Osobostarty: 47 ( 8 ) K-7 M-1
NrLicencji: K/04/15

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOOS Amelia 2007-07-19 K
C-2
Z/0041/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

2
FINC Natalia 2008-10-27 K
C-1
Z/0009/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

3
GRZEGORCZYK Hanna 2008-11-17 K
C-1
Z/0609/20

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

4
HUCIK Lena 2008-05-31 K
C-2
Z/0098/21

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

5
MAZUR Hanna 2008-04-09 K
C-2
Z/0048/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

6
PAWŁOWSKI Michał 2008-05-29 M
C-2
Z/0159/22

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

7
WOŹNIAK Kornelia 2007-11-21 K
C-2
Z/0052/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

8
WROŃSKA Oliwia 2008-03-23 K
C-2
Z/0018/21

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

 
UKS Znicz Kłodzko Osobostarty: 24 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: K/47/18

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BATOR Kryspin 2008-09-02 M
C-1
Z/0319/18

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

2
WCISŁO Oliwier 2009-01-03 M
C-1
Z/0323/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

3
WŁODARSKI Dominik 2008-08-09 M
C-1
Z/0100/19

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

4
WÓJCIK Maja 2008-12-27 K
C-1
Z/0321/18

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 221 ( 38 ) K-27 M-11
 
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen Osobostarty: 18 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: K/50/20

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GODZIK Jakub 2009-01-27 M
C-1
Z/0423/20

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

2
OLCZAK Marcin 2008-04-25 M
C-2
Z/0166/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

3
RUTKOWSKA Natalia 2008-04-24 K
C-2
Z/0414/20

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

4
ŻMUDZIŃSKA Emilia 2007-10-12 K
C-2
Z/0164/20

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

 
lyzwytomaszow.pl
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 48 ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: K/12/15

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMIEC Amelia 2007-08-12 K
C-2
Z/0105/18

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

2
CHACHUŁA Natalia 2008-02-27 K
C-2
Z/0212/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

3
CHACHUŁA Wiktor 2008-02-27 M
C-2
Z/0210/17

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

4
CICHOCKI Alan 2008-08-18 M
C-1
Z/0228/19

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

5
MAŁOCHA Miłosz 2009-01-07 M
C-1
Z/0093/18

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

6
STAŃDO Maciej 2008-01-28 M
C-2
Z/0083/18

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

7
SULEJ Julia 2007-09-19 K
C-2
Z/0150/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

8
WRÓBEL Brygida 2009-04-20 K
C-1
Z/0079/18

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

 
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 23 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: K/48/19

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MICHTA Nadia 2009-04-06 K
C-1
Z/0319/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

2
PODSKARBI Jan 2007-07-05 M
C-2
Z/0135/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

3
SOSNOWSKA Maja 2009-05-10 K
C-1
Z/0136/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

4
WROŃSKA Jagna 2008-09-25 K
C-1
Z/0289/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

 
kspilica.pl
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 126 ( 21 ) K-18 M-3
NrLicencji: K/13/15

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROZIK Oliwier 2008-03-16 M
C-2
Z/0124/17

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

2
FIJAŁKOWSKA Natalia 2008-04-10 K
C-2
Z/0149/18

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

3
GOŁOS Julia 2008-09-09 K
C-1
Z/0078/21

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

4
HENIG Hanna 2008-11-27 K
C-1
Z/0135/19

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

5
KONDASZEWSKA Lena 2008-08-16 K
C-1
Z/0149/19

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

6
KOWALCZYK Zuzanna 2008-07-23 K
C-1
Z/0188/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

7
KOZAREK Amelia 2008-12-10 K
C-1
Z/0100/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

8
LECHOWSKA Zofia 2009-02-08 K
C-1
Z/0110/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

9
LISICZKO Hanna 2009-05-07 K
C-1
Z/0143/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

10
MATERA Pola 2007-10-02 K
C-2
Z/0158/22

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

11
NOWAK Klementyna 2009-06-04 K
C-1
Z/0124/18

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

12
OGŁUSZKO Iga 2009-04-24 K
C-1
Z/0137/19

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

13
PAWLIK Oliwia 2009-02-22 K
C-1
Z/0144/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

14
PIETRAK Julia 2009-04-07 K
C-1
Z/0146/19

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

15
POLAK Julia 2007-12-02 K
C-2
Z/0082/21

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

16
POLAK Kinga 2008-07-21 K
C-1
Z/0079/21

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

17
SOŁTYSIAK Nikola 2008-07-11 K
C-1
Z/0145/19

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

18
ŚLUSARSKI Miłosz 2008-09-15 M
C-1
Z/0142/19

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

19
TURLIK Patrycja 2008-08-29 K
C-1
Z/0151/19

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

20
WĘGLARSKA Lena 2008-09-23 K
C-1
Z/0140/19

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

21
WYMYSŁO Bartłomiej 2008-05-03 M
C-2
Z/0147/19

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 6 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/10/15

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GAWROŃSKI Mateusz 2007-07-14 M
C-2
Z/0185/21

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 130 ( 23 ) K-15 M-8
 
www.legialyzwy.com
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa Osobostarty: 42 ( 7 ) K-7 M-0
NrLicencji: K/28/15

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DYMKOWSKA Urszula 2008-03-14 K
C-2
Z/0136/18

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

2
GRZELKA Olga 2009-02-02 K
C-1
Z/0165/22

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

3
JAROSZEWICZ Julia 2008-07-22 K
C-1
Z/0163/22

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

4
KARCZEWSKA Julia 2008-01-26 K
C-2
Z/0191/18

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

5
MIKOŁAJEWSKA Alicja 2008-08-13 K
C-1
Z/0086/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

6
SZEWCZYK Victoria 2008-06-25 K
C-2
Z/0143/18

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

7
SZOMBARA Zofia 2008-10-24 K
C-1
Z/0144/18

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

 
MKS Korona Wilanów Osobostarty: 24 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: K/11/15

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZANECKA Matylda 2008-11-07 K
C-1
Z/0095/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

2
JANISZ Zuzanna 2009-05-06 K
C-1
Z/0106/22

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

3
KRÓLIKOWSKI Stanisław 2008-01-24 M
C-2
Z/0553/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

4
WEŁNICKI Mateusz 2008-12-14 M
C-1
Z/0093/21

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

5
WOŹNIAK Julia 2007-12-21 K
C-2
Z/0094/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

 
UKS 3 Milanówek Osobostarty: 5 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/16/15

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
TUCHARZ Michał 2008-07-09 M
C-1
Z/0052/18

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

 
spartiaci.pl
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 30 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: K/17/15

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZELAK Andrzej 2008-01-07 M
C-2
Z/0213/17

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

2
KLONOWSKI Mikołaj 2007-09-12 M
C-2
Z/0214/17

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

3
KOSIACKA Antonina 2008-11-03 K
C-1
Z/0056/18

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

4
PUŁAWSKI Jakub 2008-12-22 M
C-1
Z/0059/18

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

5
WĘCŁAWEK Kryspin 2009-01-05 M
C-1
Z/0054/18

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

 
stegny.com.pl
WTŁ Stegny Warszawa Osobostarty: 29 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: K/23/15

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMITRZ Helena 2008-10-28 K
C-1
Z/0151/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

2
FALSKA Malwina 2007-10-29 K
C-2
Z/0712/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

3
GRZYWIŃSKA Zofia 2009-06-15 K
C-1
Z/0733/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

4
NEWECKA Aleksandra 2009-05-25 K
C-1
Z/0299/18

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

5
ZALEWSKI Maciej 2009-06-04 M
C-1
Z/0256/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 15 ( 3 ) K-3 M-0
 
AZS Zakopane Osobostarty: 10 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: K/27/15

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KUCHTA Karolina 2008-10-05 K
C-1
Z/0044/19

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

2
ŻYTKO Małgorzata 2008-06-26 K
C-2
Z/0871/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

 
www.smszakopane.pl
UKS przy ZSMS Zakopane Osobostarty: 5 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/43/16

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIESIADA Wiktoria 2008-04-17 K
C-2
Z/0092/22

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 30 ( 5 ) K-5 M-0
 
sklgornik.pl
SKŁ Górnik Sanok Osobostarty: 30 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: K/15/15

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPCZAK Jagoda 2007-11-16 K
C-2
Z/0818/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

2
KRAWIEC Julita 2008-07-31 K
C-1
Z/0063/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

3
LIP Aleksandra 2009-02-12 K
C-1
Z/0279/18

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

4
ŁAGODZIC Zuzanna 2009-01-22 K
C-1
Z/0193/20

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

5
STAPIŃSKA Anna 2008-04-06 K
C-2
Z/0249/18

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
Bieg drużynowy K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1500 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 5 ( 1 ) K-0 M-1
 
KS Orzeł Elbląg Osobostarty: 5 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/09/15

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MIRZAŁEK Filip 2009-06-22 M
C-1
Z/0076/17

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
Bieg drużynowy M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2