Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Polski Mastersów
Warszawa, 29.02-01.03.2020
Osobostarty wszystkie: 100 ( 26 ) K-3 M-23
 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 3 ( 1 ) K-0 M-1
 
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 3 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/48/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LUSIŃSKI Wojciech 1979-05-16 M
S
kl.III
Z/0105/19

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 6 ( 2 ) K-0 M-2
 
sklgornik.pl
SKŁ Górnik Sanok Osobostarty: 6 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: K/15/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HUSAK Krzysztof 1972-06-03 M
S
kl.III
Z/0163/17

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

2
WYSOCKI Grzegorz 1945-11-17 M
S
kl.BEZ
Z/0594/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 24 ( 6 ) K-0 M-6
 
plichwyscig.pl
Roll4life Poznań Osobostarty: 24 ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: K/49/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KASPROWICZ Daniel 1977-10-31 M
S
Z/0170/19

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

2
MILER Lukasz 1987-04-04 M
S
Z/0223/19

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

3
RADOMSKI Radosław 1974-01-22 M
S
kl.MłS
Z/0169/19

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

4
SIERPOWSKI Zbigniew 1978-09-23 M
S
Z/0172/19

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

5
TOMASZEWSKI Adam 1987-07-03 M
S
kl.BEZ
Z/0171/19

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

6
WALICH Maciej 1988-11-25 M
S
Z/0177/19

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 67 ( 17 ) K-3 M-14
 
gslczarnepantery.pl
GSŁ Czarne Pantery Giżycko Osobostarty: 44 ( 11 ) K-3 M-8
NrLicencji: K/18/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTŁOCZUK Andrzej 1962-11-06 M
S
kl.BEZ
Z/0579/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

2
BARTOŃ Zbigniew 1963-06-22 M
S
Z/0201/16

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

3
CYWIŃSKI Leszek 1961-01-01 M
S
kl.MłS
Z/0576/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

4
GABRYSZAK Marek 1966-04-10 M
S
kl.MłZ
Z/0060/16

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

5
GADOMSKA Anna 1965-07-05 K
S
kl.BEZ
Z/0574/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

6
LACHOWICZ Leszek 1958-04-29 M
S
kl.MłB
Z/0200/16

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

7
MALISZEWSKI Zdzisław 1954-10-05 M
S
kl.MłZ
Z/0575/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

8
PIKCIUN Andrzej 1957-02-04 M
S
kl.BEZ
Z/0578/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

9
RICHTER Sergiusz 1971-09-09 M
S
kl.BEZ
Z/0057/17

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

10
STANKIEWICZ Anna 1960-05-08 K
S
kl.BEZ
Z/0583/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

11
ZAJĄCZKOWSKA Beata 1963-12-21 K
S
Z/0577/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 2
Bieg drużynowy K
Dzień 2

 
UKS Viking Elbląg Osobostarty: 23 ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: K/14/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIEDRZYCKI Zbigniew 1957-02-23 M
S
kl.BEZ
Z/0330/18

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

2
KORZENIEWSKI Andrzej 1958-07-18 M
S
kl.BEZ
Z/0258/18

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

3
RAMSZ Grzegorz 1974-12-12 M
S
kl.MłZ
Z/0306/18

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

4
RUCZYŃSKI Arkadiusz 1972-03-02 M
S
kl.III
Z/0153/17

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

5
ŚWIATKOWSKI Robert 1974-07-06 M
S
kl.II
Z/0108/16

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2

6
ZIENTARA Przemysław 1976-07-13 M
S
kl.MłZ
Z/0305/18

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
Bieg drużynowy M
Dzień 2