Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Polski w wieloboju
Tomaszów Mazowiecki, 16-17.03.2019
Osobostarty wszystkie: 39 ( 38 ) K-18 M-20
 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 10 ( 9 ) K-6 M-3
 
lyzwytomaszow.pl
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/12/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZAR Kaja 2004-05-15 K
C-2
kl.III
Z/0105/17

TAK

Wielobój K
Dzień 1

 
kspilica.pl
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 8 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: K/13/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOSIEK Karolina 2000-02-20 K
A-2
kl.M
Z/0095/16

TAK

Wielobój K
Dzień 1

2
GĄSECKA Karolina 1999-08-20 K
A-2
kl.M
Z/0094/16

TAK

Wielobój K
Dzień 1

3
JABRZYK Natalia 2001-03-03 K
A-1
kl.M
Z/0358/15

TAK

Wielobój K
Dzień 1

4
KĘPA Jakub 2003-02-10 M
B-1
kl.II
Z/0374/15

TAK

Wielobój M
Dzień 1

5
KOPACZ Daria 2002-07-22 K
B-1
kl.I
Z/0092/16

TAK

Wielobój K
Dzień 1

6
OWCZAREK Jagoda 2002-02-11 K
B-2
kl.III
Z/0370/15

TAK

Wielobój K
Dzień 1

7
OWCZAREK Mateusz 1997-07-20 M
M-2
kl.M
Z/0395/15

TAK

Wielobój M
Dzień 1

 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/10/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JANICKI Artur 1998-02-01 M
M-2
kl.M
Z/0784/15

TAK

Wielobój M
Dzień 1

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 20 ( 20 ) K-9 M-11
 
www.legialyzwy.com
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: K/28/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HAJDUK Joanna 1999-04-08 K
M-1
kl.I
Z/0137/18

TAK

Wielobój K
Dzień 1

2
KANIA Marek 1999-04-02 M
M-1
kl.M
Z/0796/15

TAK

Wielobój M
Dzień 1

3
KANIA Mateusz 1998-03-29 M
M-2
kl.M
Z/0800/15

TAK

Wielobój M
Dzień 1

4
KARCZEWSKI Karol 2001-02-27 M
A-1
kl.II
Z/0071/17

TAK

Wielobój M
Dzień 1

 
MKS Korona Wilanów Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: K/11/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZOZOWSKI Kacper 2001-08-25 M
B-2
Z/0108/18

TAK

Wielobój M
Dzień 1

2
JABŁOŃSKI Mikołaj 2000-12-28 M
A-1
kl.I
Z/0548/15

TAK

Wielobój M
Dzień 1

3
KOCZERGO Hubert 2002-08-13 M
B-1
kl.III
Z/0830/15

TAK

Wielobój M
Dzień 1

4
MAŃKOWSKA Julia 2003-03-05 K
B-1
Z/0113/18

TAK

Wielobój K
Dzień 1

5
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 K
B-1
kl.II
Z/0564/15

TAK

Wielobój K
Dzień 1

6
URIZAR-ROJAS Victoria 1999-02-08 K
M-1
kl.III
Z/0568/15

TAK

Wielobój K
Dzień 1

 
UKS 3 Milanówek Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: K/16/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 K
B-2
kl.I
Z/0496/15

TAK

Wielobój K
Dzień 1

2
KOPACZ Michał 2004-01-20 M
C-2
kl.II
Z/0492/15

TAK

Wielobój M
Dzień 1

3
MASALSKI Igor 2003-05-24 M
B-1
kl.II
Z/0490/15

TAK

Wielobój M
Dzień 1

 
spartiaci.pl
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: K/17/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 K
B-2
kl.I
Z/0532/15

TAK

Wielobój K
Dzień 1

2
GODLEWSKI Mateusz 2003-03-15 M
B-1
kl.III
Z/0517/15

TAK

Wielobój M
Dzień 1

3
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 K
C-2
kl.III
Z/0243/16

TAK

Wielobój K
Dzień 1

 
stegny.com.pl
WTŁ Stegny Warszawa Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: K/23/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Martyna 2001-02-19 K
A-1
kl.I
Z/0070/17

TAK

Wielobój K
Dzień 1

2
MIAHCHYLAU Raman 2000-08-08 M
A-1
kl.I
Z/0744/15

TAK

Wielobój M
Dzień 1

3
PŁOŃCZYK Maja 2001-06-21 K
A-1
kl.I
Z/0729/15

TAK

Wielobój K
Dzień 1

4
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 M
C-2
kl.III
Z/0716/15

TAK

Wielobój M
Dzień 1

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
KS SNPTT 1907 Zakopane Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/20/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 M
C-2
kl.II
Z/0822/15

TAK

Wielobój M
Dzień 1

 
POMORSKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
 
GKS Stoczniowiec Gdańsk Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: K/02/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BACHANEK Marcin 1996-06-17 M
M-4
kl.M
Z/0330/15

TAK

Wielobój M
Dzień 1

2
BURZYKOWSKI Dawid 1997-08-03 M
M-2
kl.M
Z/0010/16

TAK

Wielobój M
Dzień 1

3
PALKA Szymon 1997-03-14 M
M-3
kl.M
Z/0012/16

TAK

Wielobój M
Dzień 1

4
WIELGAT Adrian 1993-02-10 M
S
kl.M
Z/0038/18

TAK

Wielobój M
Dzień 1

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
 
AZS AWF Katowice Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: K/19/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZYSZCZOŃ Magdalena 1995-03-04 K
S
kl.M
Z/0790/15

TAK

Wielobój K
Dzień 1

2
KAPRUZIAK Aleksandra 1996-01-22 K
M-4
Z/0064/16

TAK

Wielobój K
Dzień 1

3
OFICJALSKI Gaweł 1998-12-07 M
M-1
kl.M
Z/0131/18

TAK

Wielobój M
Dzień 1

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
UKS Prolube Elbląg Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/36/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOREK Magdalena 1991-11-27 K
S
Z/0245/18

TAK

Wielobój K
Dzień 1