Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Rankingowe
Opole, 03-05.02.2023
Osobostarty wszystkie: 229 ( 229 ) K-148 M-81
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 32 ( 32 ) K-25 M-7
 
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Osobostarty: 8 ( 8 ) K-8 M-0
NrLicencji: K/45/18

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIŁYK Pola 2010-03-14 K
D-2
Z/0249/22

TAK

Juniorki D

2
CZECH Dominika 2010-11-02 K
D-1
Z/0104/21

TAK

Juniorki D

3
DUDEK Wiktoria 2010-03-21 K
D-2
Z/0284/20

TAK

Juniorki D

4
KOBUS Agata 2010-09-17 K
D-1
Z/0317/18

TAK

Juniorki D

5
LUDWICKA Antonina 2012-02-03 K
E-2
Z/0116/19

TAK

Juniorki E

6
NOWAK Wiktoria 2014-11-02 K
F-1
Z/0184/20

TAK

Juniorki E

7
SOCHA Magdalena 2010-11-21 K
D-1
Z/0069/22

TAK

Juniorki D

8
STRZYŻ Liliana 2011-09-09 K
E-2
Z/0114/19

TAK

Juniorki E

 
uksorlica.pl
UKS Orlica Duszniki Zdrój Osobostarty: 19 ( 19 ) K-15 M-4
NrLicencji: K/04/15

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSIK Szymon 2011-11-20 M
E-2
Z/0059/21

TAK

Juniorzy E

2
CHILARSKA Oliwia 2010-08-14 K
D-1
Z/0608/20

TAK

Juniorki D

3
HABERA Filip 2015-06-19 M
F-1
Z/0001/22

TAK

Juniorzy E

4
HABERA Roksana 2009-11-12 K
D-2
Z/0063/21

TAK

Juniorki D

5
HALEWSKA Lili 2010-03-04 K
D-2
Z/0005/20

TAK

Juniorki D

6
HARASIUK Amelia 2012-02-03 K
E-2
Z/0610/20

TAK

Juniorki E

7
HOTAŁA Szymon 2012-01-27 M
E-2
Z/0064/21

TAK

Juniorzy E

8
HOTAŁA Wiktoria 2014-02-06 K
F-2
Z/0065/21

TAK

Juniorki E

9
JABŁOŃSKA Aleksandra 2010-03-14 K
D-2
Z/0006/16

TAK

Juniorki D

10
LEWANDOWSKA Julia 2014-07-16 K
F-1
Z/0611/20

TAK

Juniorki E

11
MILNIKIEL Patrycja 2014-01-26 K
F-2
Z/0016/22

TAK

Juniorki E

12
MILNIKIEL Wiktoria 2012-01-22 K
E-2
Z/0017/22

TAK

Juniorki E

13
MYLKA Helena 2015-08-15 K
F-1
Z/0069/21

TAK

Juniorki E

14
OSTROWSKA Antonina 2010-07-30 K
D-1
Z/0005/16

TAK

Juniorki D

15
PAŃCZYSZYN Amelia 2009-08-18 K
D-2
Z/0004/16

TAK

Juniorki D

16
PAŃCZYSZYN Oliwia 2014-12-24 K
F-1
Z/0052/22

TAK

Juniorki E

17
TURCHAN Wiktoria 2012-03-06 K
E-2
Z/0612/20

TAK

Juniorki E

18
WROŃSKI Marcel 2010-02-02 M
D-2
Z/0025/22

TAK

Juniorzy D

19
ZIĘCINA Natalia 2010-06-12 K
D-2
Z/0231/18

TAK

Juniorki D

 
UKS Znicz Kłodzko Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: K/47/18

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DAWIEC Piotr 2013-09-12 M
F-2
Z/0187/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy E

2
HYTEL Tymoteusz 2013-03-04 M
E-1
Z/0188/21

TAK

Juniorzy E

3
WILAŃSKI Ksawery 2012-07-16 M
E-1
Z/0278/21

TAK

Juniorzy E

4
WRONA Lena 2010-04-10 K
D-2
Z/0322/18

TAK

Juniorki D

5
ZYGADŁO Zofia 2010-03-21 K
D-2
Z/0097/19

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki D

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 5 ( 5 ) K-5 M-0
 
MKS Błyskawica Toruń Osobostarty: 5 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: K/30/15

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRAJNIK Agata 2001-07-27 K
M-2
Z/0853/15

TAK

Kobiety

2
MICHALSKA Nicola 2009-11-28 K
D-2
Z/0041/19

TAK

Juniorki D

3
UTNICKA Julia 2005-08-23 K
B-2
Z/0235/17

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
Kobiety

4
ZAKIERSKA Julia 2001-07-16 K
M-2
Z/0862/15

TAK

Kobiety

5
ZALEWSKA Agata 2006-11-02 K
B-1
Z/0324/18

TAK

Kobiety

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 19 ( 19 ) K-8 M-11
 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 19 ( 19 ) K-8 M-11
NrLicencji: K/10/15

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁEK Jakub 2008-04-11 M
C-2
Z/0320/22

TAK

Juniorzy C

2
CŁAPIŃSKA Wiktoria 2003-11-11 K
A-2
Z/0335/22

TAK

Kobiety

3
CZUBIAK Wiktor 2004-04-09 M
A-2
Z/0337/18

TAK

Mężczyźni

4
GAWROŃSKA Magdalena 2009-05-06 K
C-1
Z/0323/22

TAK

Juniorki C

5
KOSTRZEWA Hanna 2008-11-04 K
C-1
Z/0324/22

TAK

Juniorki C

6
KOWALCZYK Dawid 2004-06-18 M
A-2
Z/0339/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
Mężczyźni

7
KOZA Ola 2007-04-16 K
B-1
Z/0079/20

TAK

Kobiety

8
LEBIODA Weronika 2004-08-24 K
A-1
Z/0638/20

TAK

Kobiety

9
LESZKIEWICZ Michalina 2006-09-22 K
B-1
Z/0644/20

TAK

Kobiety

10
LIWARSKA Hanna 2007-06-26 K
B-1
Z/0333/22

TAK

Kobiety

11
MARKOWSKA Weronika 2004-11-17 K
A-1
Z/0342/18

TAK

Kobiety

12
OLCZYK Jakub 2005-11-20 M
B-2
Z/0340/18

TAK

Mężczyźni

13
OLEJNICZKA Filip 2008-03-30 M
C-2
Z/0334/22

TAK

Juniorzy C

14
SIEK Bartłomiej 2005-04-22 M
A-1
Z/0279/19

TAK

Mężczyźni

15
STAJUDA Oliwier 2004-12-10 M
A-1
Z/0227/21

TAK

Mężczyźni

16
SUT Jakub 2004-09-16 M
A-1
Z/0032/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
Mężczyźni

17
SZTAMPKE Kacper 2006-10-13 M
B-1
Z/0082/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
Mężczyźni

18
SZYMCZYK Patryk 2006-09-30 M
B-1
Z/0183/21

TAK

Mężczyźni

19
WINIARSKI Patryk 2003-10-10 M
A-2
Z/0016/16

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Mężczyźni

 
OPOLSKIE Osobostarty: 32 ( 32 ) K-20 M-12
 
azsopole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 32 ( 32 ) K-20 M-12
NrLicencji: K/08/15

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBAŃSKA Liliana 2005-10-08 K
B-2
Z/0021/20

TAK

Kobiety

2
CZOPKA Lena 2014-04-16 K
F-2
Z/0204/21

TAK

Juniorki E

3
CZOPKA Liliana 2012-08-09 K
E-1
Z/0203/21

TAK

Juniorki E

4
DĘBIŃSKI Bartosz 2007-01-01 M
B-1
Z/0923/15

TAK

Mężczyźni

5
DRELICH Iwona 2006-09-24 K
B-1
Z/0051/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Kobiety

6
DUBROVA Uliana [Z] 2002-04-03 K
M-2
Z/0337/22

TAK

Kobiety

7
DYRYNDA Natalia 2012-12-11 K
E-1
Z/0325/22

TAK

Juniorki E

8
DZIWIS Paulina 2013-06-12 K
E-1
Z/0202/21

TAK

Juniorki E

9
GIERCZAK Marek 2006-01-07 M
B-2
Z/0051/21

TAK

Mężczyźni

10
GRZEŚKOWIAK Mateusz 2013-11-30 M
F-2
Z/0216/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy E

11
HYJEK Filip 2009-07-27 M
D-2
Z/0926/15

TAK

Juniorzy D

12
IOFIN Denys [Z] 2000-10-06 M
M-3
Z/0338/22

TAK

Mężczyźni

13
JAŚNIEWICZ Aleksander 2014-11-22 M
F-1
Z/0201/21

TAK

Juniorzy E

14
KHOKHELKO Mariia [Z] 2008-07-01 K
C-1
Z/0096/22

TAK

Juniorki C

15
KUCHERUK Anna [Z] 2005-08-07 K
B-2
Z/0098/22

TAK

Kobiety

16
LISEK Aleksandra 2004-05-12 K
A-2
Z/0014/18

TAK

Kobiety

17
MAJDZIK Zuzanna 2013-12-16 K
F-2
Z/0214/22

TAK

Juniorki E

18
MICHALSKA Laura 2005-07-27 K
B-2
Z/0003/21

TAK

Kobiety

19
MOROZOV Yaroslav [Z] 2004-07-21 M
A-1
Z/0099/22

TAK

Mężczyźni

20
OLOŚ Teresa 2012-08-27 K
E-1
Z/0327/22

TAK

Juniorki E

21
PADJASEK Zuzanna 2009-03-13 K
C-1
Z/0616/20

TAK

Juniorki C

22
PIGEON Felix [Z] 2002-06-18 M
M-2
Z/0050/22

TAK

Mężczyźni

23
RUT Oliwia 2015-08-27 K
F-1
Z/0215/22

TAK

Juniorki E

24
SHAPRAN Oleksandra [Z] 2005-04-15 K
A-1
Z/0101/22

TAK

Kobiety

25
SKRZYPIEC Brajan 2005-07-08 M
B-2
Z/0336/22

TAK

Mężczyźni

26
SPORYSH Maksym [Z] 2007-11-25 M
C-2
Z/0102/22

TAK

Juniorzy C

27
STOROZHUK Amina [Z] 2010-05-19 K
D-2
Z/0103/22

TAK

Juniorki D

28
URBAN Wiktoria 2013-07-10 K
F-2
Z/0219/21

TAK

Juniorki E

29
VREULS Evi 2012-03-05 K
E-2
Z/0196/21

TAK

Juniorki E

30
VREULS Noel 2005-12-15 M
B-2
Z/0594/20

TAK

Mężczyźni

31
WILGA Magdalena 2000-06-03 K
M-4
Z/0204/15

TAK

Kobiety

32
YEO QI JUN Sean [Z] 2003-07-30 M
A-2
Z/0049/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Mężczyźni

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 16 ( 16 ) K-16 M-0
 
sklgornik.pl
SKŁ Górnik Sanok Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/15/15

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 K
A-1
Z/0819/15

TAK

Kobiety

 
UKS MOSiR Sanok Osobostarty: 15 ( 15 ) K-15 M-0
NrLicencji: K/01/15

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ABAKO Wiktoria 2012-08-28 K
E-1
Z/0641/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki E

2
BODNAR Maja 2005-05-11 K
A-1
Z/0056/22

TAK

Kobiety

3
JAGNISZCZAK Aleksandra 2012-03-30 K
E-2
Z/0071/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki E

4
KOGUT Julia 2008-05-16 K
C-2
Z/0033/18

TAK

Juniorki C

5
KRÓLICKA Julia 2004-05-02 K
A-2
Z/0332/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Kobiety

6
OCHAŁA Klara 2015-01-29 K
F-1
Z/0028/22

TAK

Juniorki E

7
OPAR Kornelia 2013-02-22 K
E-1
Z/0330/22

TAK

Juniorki E

8
RADOŻYCKA Hanna 2012-06-11 K
E-2
Z/0026/22

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki E

9
RĄPAŁA Karolina 2008-04-02 K
C-2
Z/0284/21

TAK

Juniorki C

10
ROCKA Maja 2009-02-14 K
C-1
Z/0014/16

TAK

Juniorki C

11
STRZYŻOWSKA Lena 2013-01-03 K
E-1
Z/0055/22

TAK

Juniorki E

12
SZAŁAJKO Aleksandra 2012-03-30 K
E-2
Z/0044/20

TAK

Juniorki E

13
SZAŁAJKO Patrycja 2007-07-18 K
C-2
Z/0274/19

TAK

Juniorki C

14
TARGOWSKA Martyna 2009-07-18 K
D-2
Z/0640/20

TAK

Juniorki D

15
TOKARSKA Lena 2012-11-22 K
E-1
Z/0815/20

TAK

Juniorki E

 
PODLASKIE Osobostarty: 44 ( 44 ) K-28 M-16
 
ŁKS Juvenia Białystok Osobostarty: 29 ( 29 ) K-19 M-10
NrLicencji: K/05/15

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELONKO Marta 2011-03-28 K
D-1
Z/0076/21

TAK

Juniorki D

2
BOBIER Oliwia 2005-10-04 K
B-2
Z/0036/17

TAK

Kobiety

3
BOGDANOWICZ Agnieszka 2005-02-04 K
A-1
Z/0018/18

TAK

Kobiety

4
DASZUTA Daria 2009-06-25 K
C-1
Z/0030/22

TAK

Juniorki C

5
DRYL Pola 2011-05-25 K
D-1
Z/0077/21

TAK

Juniorki D

6
DYBIEC Kinga 2009-02-10 K
C-1
Z/0044/22

TAK

Juniorki C

7
ETEL Szymon 2008-08-01 M
C-1
Z/0045/22

TAK

Juniorzy C

8
FALKOWSKA Anna 2007-06-08 K
B-1
Z/0030/20

TAK

Kobiety

9
FILIANOWICZ Filip 2004-02-24 M
A-2
Z/0053/17

TAK

Mężczyźni

10
GRABOWSKA Eliza 2011-12-14 K
E-2
Z/0115/21

TAK

Juniorki E

11
GROCHOWSKA Bianka 2009-03-13 K
C-1
Z/0217/22

TAK

Juniorki C

12
GRODZKA Maja 2010-12-27 K
D-1
Z/0170/20

TAK

Juniorki D

13
HAMANOWICZ Bartosz 2005-12-08 M
B-2
Z/0022/18

TAK

Mężczyźni

14
IZBICKI Franciszek 2009-01-28 M
C-1
Z/0031/22

TAK

Juniorzy C

15
KANIA Milena 2009-01-28 K
C-1
Z/0033/22

TAK

Juniorki C

16
KRAWCZYKOWICZ Bartosz 2005-09-14 M
B-2
Z/0024/18

TAK

Mężczyźni

17
KRUK Małgorzata 2011-08-04 K
E-2
Z/0116/21

TAK

Juniorki E

18
KUROWSKI Oskar 2005-07-13 M
B-2
Z/0025/18

TAK

Mężczyźni

19
MACIEJEWSKA Wiktoria 2008-08-05 K
C-1
Z/0036/22

TAK

Juniorki C

20
MAJEWSKA Ada 2004-04-17 K
A-2
Z/0042/17

TAK

Kobiety

21
MAKUCH Adam 2006-09-25 M
B-1
Z/0040/19

TAK

Mężczyźni

22
MANACHES Dominika 2010-08-31 K
D-1
Z/0174/20

TAK

Juniorki D

23
MĄDRY Krzysztof 2007-02-19 M
B-1
Z/0023/20

TAK

Mężczyźni

24
MIEZIO Zofia 2009-03-02 K
C-1
Z/0037/22

TAK

Juniorki C

25
PALENCEUSZ Dominik 2006-07-05 M
B-1
Z/0025/19

TAK

Mężczyźni

26
PALENCEUSZ Patryk 2007-09-25 M
C-2
Z/0014/21

TAK

Juniorzy C

27
RUTKOWSKA Zuzanna 2008-12-29 K
C-1
Z/0053/22

TAK

Juniorki C

28
SAGANEK Kamila 2005-01-30 K
A-1
Z/0054/17

TAK

Kobiety

29
SKARŻYŃSKA Maria 2008-08-29 K
C-1
Z/0041/22

TAK

Juniorki C

 
UKS Juvenia Białystok Osobostarty: 9 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: K/06/15

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANGIELCZYK Julia 2010-09-30 K
D-1
Z/0152/20

TAK

Juniorki D

2
CHOLEWA Fabian 2010-01-15 M
D-2
Z/0076/19

TAK

Juniorzy D

3
DĄBROWSKA Daria 2010-12-08 K
D-1
Z/0154/20

TAK

Juniorki D

4
JARMOC Natalia 2009-07-17 K
D-2
Z/0081/19

TAK

Juniorki D

5
MAŁUS Cyprian 2009-09-07 M
D-2
Z/0085/19

TAK

Juniorzy D

6
MONACH Antoni 2009-10-17 M
D-2
Z/0087/19

TAK

Juniorzy D

7
MOSKWA Nataniel 2009-08-07 M
D-2
Z/0200/18

TAK

Juniorzy D

8
OSIPOWICZ Gabriela 2009-12-24 K
D-2
Z/0131/20

TAK

Juniorki D

9
SKARŻYŃSKA Anna 2010-07-14 K
D-1
Z/0161/20

TAK

Juniorki D

 
UKS Szóstka Białystok Osobostarty: 6 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: K/07/15

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MAKAREWICZ Bianka 2010-07-21 K
D-1
Z/0050/19

TAK

Juniorki D

2
RYDZEWSKA Julia 2010-09-26 K
D-1
Z/0053/19

TAK

Juniorki D

3
SOBIESIAK Kornelia 2009-09-04 K
D-2
Z/0055/19

TAK

Juniorki D

4
SZTABIŃSKA Gaja 2009-09-17 K
D-2
Z/0057/19

TAK

Juniorki D

5
SZTABIŃSKI Gniewosz 2009-09-17 M
D-2
Z/0063/19

TAK

Juniorzy D

6
TYNIECKI Kacper 2010-10-25 M
D-1
Z/0820/20

TAK

Juniorzy D

 
POMORSKIE Osobostarty: 22 ( 22 ) K-10 M-12
 
GKS Stoczniowiec Gdańsk Osobostarty: 22 ( 22 ) K-10 M-12
NrLicencji: K/02/15

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ABBA Michelle 2013-03-18 K
E-1
Z/0057/22

TAK

Juniorki E

2
BANYŚ Feliks 2013-12-11 M
F-2
Z/0058/22

TAK

Juniorzy E

3
BIELICKA Natalia 2006-10-03 K
B-1
Z/0217/19

TAK

Kobiety

4
DOŁKOWSKI Jakub 2006-01-16 M
B-2
Z/0033/19

TAK

Mężczyźni

5
DOŁKOWSKI Mateusz 2006-01-16 M
B-2
Z/0034/19

TAK

Mężczyźni

6
GORAZDOWSKA Aleksandra 2012-09-29 K
E-1
Z/0059/22

TAK

Juniorki E

7
HAUPA Julia 2010-08-24 K
D-1
Z/0060/22

TAK

Juniorki D

8
JURKIEWICZ Franciszek 2012-03-15 M
E-2
Z/0061/22

TAK

Juniorzy E

9
KOSTECKA Wiktoria 2006-03-22 K
B-2
Z/0265/21

TAK

Kobiety

10
KOTOWSKA Marta 2006-06-28 K
B-2
Z/0032/19

TAK

Kobiety

11
KWAPULIŃSKI Michał 2014-08-09 M
F-1
Z/0062/22

TAK

Juniorzy E

12
MARCINKOWSKI Filip 2013-05-23 M
E-1
Z/0838/20

TAK

Juniorzy E

13
MARSZAŁKOWSKI Maksymilian 2008-06-04 M
C-2
Z/0837/20

TAK

Juniorzy C

14
MROZIŃSKI Nikodem 2011-06-20 M
D-1
Z/0171/22

TAK

Juniorzy D

15
MUCHLADO Adam 2004-07-30 M
A-1
Z/0012/15

TAK

Mężczyźni

16
PAJĄK Antonina 2011-11-15 K
E-2
Z/0065/22

TAK

Juniorki E

17
PRĄTNICKI Szymon 2010-09-18 M
D-1
Z/0066/22

TAK

Juniorzy D

18
ROMANOWSKA Maria 2008-02-28 K
C-2
Z/0215/19

TAK

Juniorki C

19
RUMSZEWICZ Karolina 2012-03-21 K
E-2
Z/0067/22

TAK

Juniorki E

20
SOLTAU Oskar 2008-09-24 M
C-1
Z/0085/20

TAK

Juniorzy C

21
WYSOKIŃSKI Paweł 2011-03-04 M
D-1
Z/0064/22

TAK

Juniorzy D

22
YÜKSEK Zuzanna 2010-06-23 K
D-2
Z/0214/19

TAK

Juniorki D

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 32 ( 32 ) K-22 M-10
 
KS Orzeł Elbląg Osobostarty: 7 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: K/09/15

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRKA Martyna 2008-04-28 K
C-2
Z/0913/15

TAK

Juniorki C

2
HRYNIEWICZ Tymon 2008-03-27 M
C-2
Z/0170/18

TAK

Juniorzy C

3
JAŻDŻYŃSKA Ada 2005-07-21 K
B-2
Z/0146/15

TAK

Kobiety

4
NOWAKOWSKA Amelia 2007-03-30 K
B-1
Z/0025/16

TAK

Kobiety

5
OLAK Jakub 2006-12-20 M
B-1
Z/0148/15

TAK

Mężczyźni

6
SOKOŁOWSKI Oskar 2008-03-24 M
C-2
Z/0071/20

TAK

Juniorzy C

7
WOŹNICKI Igor 2013-03-16 M
E-1
Z/0009/22

TAK

Juniorzy E

 
UKS Short Track MOSiR Giżycko Osobostarty: 14 ( 14 ) K-10 M-4
NrLicencji: K/32/15

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BILLER Weronika 2006-05-28 K
B-2
Z/0072/17

TAK

Kobiety

2
DMYTRENKO Uliana [Z] 2012-08-03 K
E-1
Z/0328/22

TAK

Juniorki E

3
KISIELEWSKA Kaja 2008-05-22 K
C-2
Z/0009/19

TAK

Juniorki C

4
NOWAK Jakub 2008-03-14 M
C-2
Z/0154/18

TAK

Juniorzy C

5
PIĄTEK Łukasz 2008-09-26 M
C-1
Z/0003/17

TAK

Juniorzy C

6
PIĄTEK Zofia 2011-06-04 K
D-1
Z/0225/17

TAK

Juniorki D

7
SAKOWICZ Aleksander 2005-01-30 M
A-1
Z/0905/15

TAK

Mężczyźni

8
SAKOWICZ Judyta 2011-11-12 K
E-2
Z/0011/19

TAK

Juniorki E

9
SAKOWICZ Milena 2009-05-27 K
C-1
Z/0226/17

TAK

Juniorki C

10
SŁOWIKOWSKA Anna 2010-07-16 K
D-1
Z/0013/20

TAK

Juniorki D

11
SZTAFA Filip 2008-01-25 M
C-2
Z/0012/19

TAK

Juniorzy C

12
USZYŁŁO Julia 2013-04-16 K
E-1
Z/0072/20

TAK

Juniorki E

13
WAWER Julia 2011-02-17 K
D-1
Z/0228/17

TAK

Juniorki D

14
WAWER Michalina 2006-10-03 K
B-1
Z/0038/16

TAK

Kobiety

 
WMKS Olsztyn Osobostarty: 11 ( 11 ) K-9 M-2
NrLicencji: K/03/15

Wykupiona na rok2023

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONOWICZ Patrycja 2008-05-09 K
C-2
Z/0081/17

TAK

Juniorki C

2
BURAKOWSKA Antonina 2014-08-28 K
F-1
Z/0267/19

TAK

Juniorki E

3
GĄTARSKA Aleksandra 2006-10-10 K
B-1
Z/0005/17

TAK

Kobiety

4
GÓRNICKI Piotr 2007-08-04 M
C-2
Z/0008/17

TAK

Juniorzy C

5
KUCK Magdalena 2006-02-27 K
B-2
Z/0790/20

TAK

Kobiety

6
PRZYBYŁA Zuzanna 2010-11-09 K
D-1
Z/0793/20

TAK

Juniorki D

7
RICHTER Aleksander 2008-05-22 M
C-2
Z/0007/17

TAK

Juniorzy C

8
TYBORSKA Amelia 2008-06-26 K
C-2
Z/0080/17

TAK

Juniorki C

9
USSOWICZ Anna 2011-07-16 K
E-2
Z/0049/20

TAK

Juniorki E

10
WIĘCEK Anastazja 2010-10-20 K
D-1
Z/0051/20

TAK

Juniorki D

11
WIĘCEK Angelika 2007-11-15 K
C-2
Z/0052/20

TAK

Juniorki C

 
ZAGRANICZNI Osobostarty: 27 ( 27 ) K-14 M-13
 
Belgia Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PROOST Enzo [Z] 2002-08-05 M
M-1


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Mężczyźni

 
Czechy Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HLUSKOVA Sara [Z] 2007-08-07 K
C-2


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki C

 
Słowacja Osobostarty: 12 ( 12 ) K-10 M-2
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CERVA Lea [Z] 2012-11-04 K
E-1


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki E

2
MAJIRSKÝ Maroš [Z] 2010-10-04 M
D-1


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy D

3
MICHALČIK Darja [Z] 2014-04-29 K
F-2


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki E

4
MIŠČÍK Adam [Z] 2013-05-16 M
E-1


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy E

5
NEUPAUEROVÁ Viktoria [Z] 2010-10-28 K
D-1


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki D

6
OCHLANOVA Barbora [Z] 2012-09-24 K
E-1


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki E

7
ORŠUĽÁKOVÁ Natália [Z] 2012-11-04 K
E-1


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki E

8
RITOCHOVA Tereza [Z] 2014-04-04 K
F-2


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki E

9
SINAYOVA Tereza [Z] 2012-01-02 K
E-2


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki E

10
SKLADANA Michaela [Z] 2012-08-05 K
E-1


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki E

11
ŠOLTESOVA Sofia [Z] 2012-12-04 K
E-1


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki E

12
VEREŠPEJOVÁ Vanesa [Z] 2013-10-17 K
F-2


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki E

 
Ukraina Osobostarty: 13 ( 13 ) K-3 M-10
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HAHATYK Oleksandr [Z] 2004-12-23 M
A-1
Z/0179/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Mężczyźni

2
KOVALENKO Kirill [Z] 2011-03-24 M
D-1
Z/0180/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy D

3
KOZYKO Dmytro [Z] 2006-09-07 M
B-1
Z/0181/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Mężczyźni

4
KREMER Veronika [Z] 2006-11-22 K
B-1
Z/0194/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Kobiety

5
MIKHNO Makar [Z] 2012-08-30 M
E-1
Z/0183/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy E

6
MOISIEIEVA Kateryna [Z] 2010-11-02 K
D-1
Z/0184/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki D

7
MOSHENSKYI Bohdan [Z] 2004-05-03 M
A-2
Z/0185/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Mężczyźni

8
NEMIRO Vladyslav [Z] 1997-01-08 M
S
Z/0186/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Mężczyźni

9
POKROVSKYI Dmytro [Z] 1998-04-29 M
S
Z/0188/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Mężczyźni

10
SMORODSKYI Maksym [Z] 2011-09-25 M
E-2


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy E

11
TELITSYNA Sofia [Z] 2009-10-05 K
D-2
Z/0190/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki D

12
TOPCHII Maksym [Z] 2005-09-02 M
B-2
Z/0191/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Mężczyźni

13
ZIKUNOV Nikita [Z] 2005-04-14 M
A-1
Z/0193/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Mężczyźni