Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Polski Mastersów
Tomaszów Maz., 27-28.02.2021
Osobostarty wszystkie: 135 ( 46 ) K-10 M-36
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 9 ( 3 ) K-0 M-3
 
mkscuprum.lubin.pl
MKS Cuprum Lubin Osobostarty: 9 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: K/21/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MARCINIAK Konrad 1976-02-02 M
S
kl.III
Z/0076/18

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2

2
MICHALEWICZ Stanisław 1956-01-15 M
S
kl.BEZ
Z/0075/18

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2

3
SADOWSKI Sławomir 1974-06-08 M
S
Z/0074/18

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 3 ( 1 ) K-1 M-0
 
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 3 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/48/19

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SZCZĘSNA Monika 1980-02-23 K
S
Z/0129/20

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 2

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 40 ( 14 ) K-4 M-10
 
Masters Osobostarty: 18 ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: K/31/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOJECKI Michał 1974-06-19 M
S
kl.MłS
Z/0125/20

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2

TAK
2
CZECHOSKI Tomasz 1979-05-30 M
S
kl.III
Z/0281/19

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2

TAK
3
SOPYŁO Stefan 1982-12-23 M
S
kl.BEZ
Z/0004/20

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2

TAK
4
STEC Włodziimierz 1953-11-14 M
S
kl.BEZ
Z/0895/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2

TAK
5
SZAJCZYK Rafał 1977-02-20 M
S
Z/0628/20

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2

6
URBAŃSKA Beata 1970-01-31 K
S
kl.MłS
Z/0886/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 2

TAK
 
MKS Korona Wilanów Osobostarty: 13 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: K/11/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMOWICZ Krzysztof 1959-05-10 M
S
kl.MłB
Z/0537/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2

TAK
2
DULIŃSKI Marcin 1976-10-29 M
S
Z/0831/20

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2

3
JANKO-MIELCARSKA Ewa 1958-11-05 K
S
kl.BEZ
Z/0832/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 2

TAK
4
KONERA Roman 1953-10-17 M
S
kl.BEZ
Z/0551/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2

TAK
5
SUROWIEC Piotr 1964-07-25 M
S
kl.BEZ
Z/0833/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2

TAK
 
spartiaci.pl
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 6 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: K/17/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PUŁAWSKI Sebastian 1986-03-18 M
S
Z/0128/20

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2

TAK
2
WODZYŃSKA Malwina 1985-03-31 K
S
Z/0127/20

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 2

 
stegny.com.pl
WTŁ Stegny Warszawa Osobostarty: 3 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/23/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GAWRACZYŃSKA Anna 1954-01-30 K
S
kl.MłS
Z/0893/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 2

TAK
 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 6 ( 2 ) K-0 M-2
 
KS SNPTT 1907 Zakopane Osobostarty: 6 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: K/20/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KUBIN Ireneusz 1972-02-06 M
S
kl.II
Z/0699/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2

TAK
2
ZĘBALA Krzysztof 1975-06-12 M
S
Z/0597/20

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2

TAK
 
PODKARPACKIE Osobostarty: 6 ( 2 ) K-1 M-1
 
sklgornik.pl
SKŁ Górnik Sanok Osobostarty: 6 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: K/15/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HUSAK Krzysztof 1972-06-03 M
S
kl.II
Z/0163/17

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2

TAK
2
STASZKIEWICZ Elżbieta 1977-08-09 K
S
kl.MłB
Z/0199/16

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 2

TAK
 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 24 ( 8 ) K-0 M-8
 
plichwyscig.pl
Roll4life Poznań Osobostarty: 24 ( 8 ) K-0 M-8
NrLicencji: K/49/19

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FELIKS Piotr 1975-06-30 M
S
Z/0431/20

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2

TAK
2
KASPROWICZ Daniel 1977-10-31 M
S
kl.BEZ
Z/0170/19

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2

3
KOKOWSKI Piotr 1968-11-08 M
S
Z/0432/20

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2

TAK
4
MILER Łukasz 1987-04-04 M
S
kl.MłZ
Z/0223/19

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2

5
PLICH Krzysztof 1980-11-24 M
S
kl.MłB
Z/0173/19

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2

6
RADOMSKI Radosław 1974-01-22 M
S
kl.MłZ
Z/0169/19

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2

TAK
7
SIERPOWSKI Zbigniew 1978-09-23 M
S
kl.BEZ
Z/0172/19

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2

TAK
8
TOMASZEWSKI Adam 1987-07-03 M
S
kl.MłB
Z/0171/19

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2

TAK
 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 47 ( 16 ) K-4 M-12
 
gslczarnepantery.pl
GSŁ Czarne Pantery Giżycko Osobostarty: 33 ( 11 ) K-4 M-7
NrLicencji: K/18/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTŁOCZUK Andrzej 1962-11-06 M
S
kl.BEZ
Z/0579/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2

TAK
2
BARTOŃ Zbigniew 1963-06-22 M
S
kl.BEZ
Z/0201/16

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2

TAK
3
CYWIŃSKI Leszek 1961-01-01 M
S
kl.MłB
Z/0576/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2

TAK
4
GABRYSZAK Marek 1966-04-10 M
S
kl.MłS
Z/0060/16

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2

TAK
5
GADOMSKA Anna 1965-07-05 K
S
kl.MłB
Z/0574/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 2

TAK
6
LACHOWICZ Leszek 1958-04-29 M
S
kl.MłB
Z/0200/16

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2

TAK
7
MALISZEWSKI Zdzisław 1954-10-05 M
S
kl.MłZ
Z/0575/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2

TAK
8
PIKCIUN Andrzej 1957-02-04 M
S
kl.BEZ
Z/0578/15

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2

TAK
9
POWIERŻA Helena 1961-04-04 K
S
kl.BEZ
Z/0584/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 2

TAK
10
STANKIEWICZ Anna 1960-05-08 K
S
kl.BEZ
Z/0583/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 2

TAK
11
ZAJĄCZKOWSKA Beata 1963-12-21 K
S
kl.MłS
Z/0577/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 2

TAK
 
UKS Viking Elbląg Osobostarty: 14 ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: K/14/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIEDRZYCKI Zbigniew 1957-02-23 M
S
kl.BEZ
Z/0330/18

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2

2
KORZENIEWSKI Andrzej 1958-07-18 M
S
kl.BEZ
Z/0258/18

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2

3
RAMSZ Grzegorz 1974-12-12 M
S
kl.MłZ
Z/0306/18

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2

TAK
4
RUCZYŃSKI Arkadiusz 1972-03-02 M
S
kl.III
Z/0153/17

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2

TAK
5
ZIENTARA Przemysław 1976-07-13 M
S
kl.III
Z/0305/18

TAK

500 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2

TAK