Internetowe zgłoszenia do imprezy: XXX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych Krynica Zdrój, 10-11 lutego 2024 | ||||||||||||||||||||||||
Osobostarty wszystkie: 72 ( 72 ) K-39 M-33 | ||||||||||||||||||||||||
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 5 ( 5 ) K-5 M-0 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
MICHALSKA Laura | 2005-07-27 | K A-1 |
Z/0070/23
|
Juniorki A |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
TOMCZAK Alicja | 2006-02-14 | K A-1 |
Z/0315/18
|
Juniorki A |
|
|||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
KAMIŃSKA Nicolla | 2006-01-02 | K A-1 |
Z/0024/19
|
Juniorki A |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
WOŹNIAK Kornelia | 2007-11-21 | K B-1 |
Z/0052/15
|
Juniorki B |
|
|||||||||||||||||
3 |
|
WROŃSKA Oliwia | 2008-03-23 | K B-1 |
Z/0018/21
|
Juniorki B |
|
|||||||||||||||||
ŁÓDZKIE Osobostarty: 20 ( 20 ) K-8 M-12 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
BIAŁEK Jakub | 2008-04-11 | M B-1 |
Z/0320/22
|
Juniorzy B |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
FOKS Bartłomiej | 2007-07-17 | M B-1 |
Z/0220/19
|
Juniorzy B |
|
|||||||||||||||||
3 |
|
GRABOWICZ Aleksandra | 2007-03-11 | K B-2 |
Z/0639/20
|
Juniorki B |
|
|||||||||||||||||
4 |
|
KLEJS Szymon | 2008-02-07 | M B-1 |
Z/0080/20
|
Juniorzy B |
|
|||||||||||||||||
5 |
|
KOPER Piotr | 2007-05-10 | M B-2 |
Z/0221/19
|
Juniorzy B |
|
|||||||||||||||||
6 |
|
KOZA Ola | 2007-04-16 | K B-2 |
Z/0079/20
|
Juniorki B |
|
|||||||||||||||||
7 |
|
LESZKIEWICZ Michalina | 2006-09-22 | K B-2 |
Z/0644/20
|
Juniorki B |
|
|||||||||||||||||
8 |
|
MARKOWSKA Weronika | 2004-11-17 | K A-2 |
Z/0342/18
|
Juniorki A |
|
|||||||||||||||||
9 |
|
MILCZAREK Karolina | 2006-08-29 | K B-2 |
Z/0170/23
|
Juniorki B |
|
|||||||||||||||||
10 |
|
OLCZYK Jakub | 2005-11-20 | M A-1 |
Z/0340/18
|
Juniorzy A |
|
|||||||||||||||||
11 |
|
PAWŁOWICZ Kacper | 2006-02-14 | M A-1 |
Z/0277/19
|
Juniorzy A |
|
|||||||||||||||||
12 |
|
PAWŁOWICZ Mateusz | 2005-04-14 | M A-2 |
Z/0343/18
|
Juniorzy A |
|
|||||||||||||||||
13 |
|
SIEK Bartłomiej | 2005-04-22 | M A-2 |
Z/0279/19
|
Juniorzy A |
|
|||||||||||||||||
14 |
|
SUMIŃSKA Oliwia | 2007-03-26 | K B-2 |
Z/0839/20
|
Juniorki B |
|
|||||||||||||||||
15 |
|
SUT Jakub | 2004-09-16 | M A-2 |
Z/0032/18
|
Juniorzy A |
|
|||||||||||||||||
16 |
|
SZTAMPKE Kacper | 2006-10-13 | M B-2 |
Z/0082/20
|
Juniorzy B |
|
|||||||||||||||||
17 |
|
WOJCIECHOWSKA Patrycja | 2007-10-24 | K B-1 |
Z/0172/23
|
Juniorki B |
|
|||||||||||||||||
18 |
|
WYSZYŃSKA Krystyna | 2008-05-20 | K B-1 |
Z/0074/21
|
Juniorki B |
|
|||||||||||||||||
19 |
|
WYSZYŃSKI Ryszard | 2005-01-11 | M A-2 |
Z/0172/15
|
Juniorzy A |
|
|||||||||||||||||
20 |
|
ZAKRZEWICZ Bartłomiej | 2007-07-14 | M B-1 |
Z/0041/20
|
Juniorzy B |
|
|||||||||||||||||
OPOLSKIE Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
ALBAŃSKA Liliana | 2005-10-08 | K A-1 |
Z/0021/20
|
Juniorki A |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
DRELICH Iwona | 2006-09-24 | K B-2 |
Z/0051/22
|
Juniorki B |
|
|||||||||||||||||
3 |
|
GIERCZAK Marek | 2006-01-07 | M A-1 |
Z/0051/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy A |
|
||||||||||||||||
4 |
|
VREULS Noel | 2005-12-15 | M A-1 |
Z/0594/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy A |
|
||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
ALBAŃSKA Amelia | 2007-09-23 | K B-1 |
Z/0218/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki B |
|
||||||||||||||||
PODKARPACKIE Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
BODNAR Maja | 2005-05-11 | K A-2 |
Z/0056/22
|
Juniorki A |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
KOGUT Julia | 2008-05-16 | K B-1 |
Z/0033/18
|
Juniorki B |
|
|||||||||||||||||
3 |
|
RĄPAŁA Karolina | 2008-04-02 | K B-1 |
Z/0284/21
|
Juniorki B |
|
|||||||||||||||||
PODLASKIE Osobostarty: 13 ( 13 ) K-6 M-7 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
BOBIER Oliwia | 2005-10-04 | K A-1 |
Z/0036/17
|
Juniorki A |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
BOGDANOWICZ Agnieszka | 2005-02-04 | K A-2 |
Z/0018/18
|
Juniorki A |
|
|||||||||||||||||
3 |
|
CHILIMONIUK Kinga | 2004-10-29 | K A-2 |
Z/0052/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki A |
|
||||||||||||||||
4 |
|
DAKOWICZ Adrianna | 2005-03-08 | K A-2 |
Z/0019/18
|
Juniorki A |
|
|||||||||||||||||
5 |
|
FALKOWSKA Anna | 2007-06-08 | K B-2 |
Z/0030/20
|
Juniorki B |
|
|||||||||||||||||
6 |
|
HAMANOWICZ Bartosz | 2005-12-08 | M A-1 |
Z/0022/18
|
Juniorzy A |
|
|||||||||||||||||
7 |
|
KRAWCZYKOWICZ Bartosz | 2005-09-14 | M A-1 |
Z/0024/18
|
Juniorzy A |
|
|||||||||||||||||
8 |
|
KUROWSKI Oskar | 2005-07-13 | M A-1 |
Z/0025/18
|
Juniorzy A |
|
|||||||||||||||||
9 |
|
MAKUCH Adam | 2006-09-25 | M B-2 |
Z/0040/19
|
Juniorzy B |
|
|||||||||||||||||
10 |
|
MĄDRY Krzysztof | 2007-02-19 | M B-2 |
Z/0023/20
|
Juniorzy B |
|
|||||||||||||||||
11 |
|
PALENCEUSZ Dominik | 2006-07-05 | M B-2 |
Z/0025/19
|
Juniorzy B |
|
|||||||||||||||||
12 |
|
PALENCEUSZ Patryk | 2007-09-25 | M B-1 |
Z/0014/21
|
Juniorzy B |
|
|||||||||||||||||
13 |
|
SAGANEK Kamila | 2005-01-30 | K A-2 |
Z/0054/17
|
Juniorki A |
|
|||||||||||||||||
POMORSKIE Osobostarty: 7 ( 7 ) K-3 M-4 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
BIELICKA Natalia | 2006-10-03 | K B-2 |
Z/0217/19
|
Juniorki B |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
DOŁKOWSKI Jakub | 2006-01-16 | M A-1 |
Z/0033/19
|
Juniorzy A |
|
|||||||||||||||||
3 |
|
DOŁKOWSKI Mateusz | 2006-01-16 | M A-1 |
Z/0034/19
|
Juniorzy A |
|
|||||||||||||||||
4 |
|
KOTOWSKA Marta | 2006-06-28 | K A-1 |
Z/0032/19
|
Juniorki A |
|
|||||||||||||||||
5 |
|
MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | 2008-06-04 | M B-1 |
Z/0837/20
|
Juniorzy B |
|
|||||||||||||||||
6 |
|
MUCHLADO Adam | 2004-07-30 | M A-2 |
Z/0012/15
|
Juniorzy A |
|
|||||||||||||||||
7 |
|
ROMANOWSKA Maria | 2008-02-28 | K B-1 |
Z/0215/19
|
Juniorki B |
|
|||||||||||||||||
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 19 ( 19 ) K-11 M-8 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
GÓRKA Martyna | 2008-04-28 | K B-1 |
Z/0913/15
|
Juniorki B |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
HRYNIEWICZ Tymon | 2008-03-27 | M B-1 |
Z/0170/18
|
Juniorzy B |
|
|||||||||||||||||
3 |
|
JAŻDŻYŃSKA Ada | 2005-07-21 | K A-1 |
Z/0146/15
|
Juniorki A |
|
|||||||||||||||||
4 |
|
NOWAKOWSKA Amelia | 2007-03-30 | K B-2 |
Z/0025/16
|
Juniorki B |
|
|||||||||||||||||
5 |
|
OLAK Jakub | 2006-12-20 | M B-2 |
Z/0148/15
|
Juniorzy B |
|
|||||||||||||||||
6 |
|
SOKOŁOWSKI Oskar | 2008-03-24 | M B-1 |
Z/0071/20
|
Juniorzy B |
|
|||||||||||||||||
7 |
|
STOSIK Jan | 2005-05-09 | M A-2 |
Z/0302/18
|
Juniorzy A |
|
|||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
BILLER Weronika | 2006-05-28 | K A-1 |
Z/0072/17
|
Juniorki A |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
KISIELEWSKA Kaja | 2008-05-22 | K B-1 |
Z/0009/19
|
Juniorki B |
|
|||||||||||||||||
3 |
|
NOWAK Jakub | 2008-03-14 | M B-1 |
Z/0154/18
|
Juniorzy B |
|
|||||||||||||||||
4 |
|
SAKOWICZ Aleksander | 2005-01-30 | M A-2 |
Z/0905/15
|
Juniorzy A |
|
|||||||||||||||||
5 |
|
SULEWSKA Milena | 2006-12-17 | K B-2 |
Z/0070/22
|
Juniorki B |
|
|||||||||||||||||
6 |
|
SZTAFA Filip | 2008-01-25 | M B-1 |
Z/0012/19
|
Juniorzy B |
|
|||||||||||||||||
7 |
|
WAWER Michalina | 2006-10-03 | K B-2 |
Z/0038/16
|
Juniorki B |
|
|||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
ANTONOWICZ Patrycja | 2008-05-09 | K B-1 |
Z/0081/17
|
Juniorki B |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
GÓRNICKI Piotr | 2007-08-04 | M B-1 |
Z/0008/17
|
Juniorzy B |
|
|||||||||||||||||
3 |
|
JUŃCZYK Marta | 2007-03-19 | K B-2 |
Z/0601/20
|
Juniorki B |
|
|||||||||||||||||
4 |
|
KUCK Magdalena | 2006-02-27 | K A-1 |
Z/0790/20
|
Juniorki A |
|
|||||||||||||||||
5 |
|
WIĘCEK Angelika | 2007-11-15 | K B-1 |
Z/0052/20
|
Juniorki B |
|