Internetowe zgłoszenia do imprezy: Puchar Polski Masters
Zakopane 12-13.01.2019
Osobostarty wszystkie: 68 ( 18 ) K-4 M-14
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 8 ( 2 ) K-0 M-2
 
mkscuprum.lubin.pl
MKS Cuprum Lubin Osobostarty: 8 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: K/21/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MARCINIAK Konrad 1976-02-02 M
S
Z/0076/18

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

2
MICHALEWICZ Stanisław 1956-01-15 M
S
Z/0075/18

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 8 ( 3 ) K-2 M-1
 
MKS Korona Wilanów Osobostarty: 4 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: K/11/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMOWICZ Krzysztof 1959-05-10 M
S
kl.BEZ
Z/0537/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

ok
2
JANKO-MIELCARSKA Ewa 1958-11-05 K
S
kl.BEZ
Z/0832/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2

ok
 
stegny.com.pl
WTŁ Stegny Warszawa Osobostarty: 4 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/23/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GAWRACZYŃSKA Anna 1954-01-30 K
S
kl.MłS
Z/0893/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2

ok
 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 4 ( 1 ) K-0 M-1
 
KS SNPTT 1907 Zakopane Osobostarty: 4 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/20/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KUBIN Ireneusz 1972-02-06 M
S
kl.III
Z/0699/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 48 ( 12 ) K-2 M-10
 
gslczarnepantery.pl
GSŁ Czarne Pantery Giżycko Osobostarty: 32 ( 8 ) K-2 M-6
NrLicencji: K/18/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTŁOCZUK Andrzej 1962-11-06 M
S
kl.BEZ
Z/0579/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

ok
2
CYWIŃSKI Leszek 1961-01-01 M
S
kl.MłB
Z/0576/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

ok
3
GADOMSKA Anna 1965-07-05 K
S
kl.MłB
Z/0574/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2

ok
4
GŁODOWSKI Bogdan 1979-01-23 M
S
kl.BEZ
Z/0058/16

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

ok
5
LACHOWICZ Leszek 1958-04-29 M
S
kl.BEZ
Z/0200/16

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

ok
6
MALISZEWSKI Zdzisław 1954-10-05 M
S
kl.MłZ
Z/0575/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

ok
7
RICHTER Sergiusz 1971-09-09 M
S
kl.BEZ
Z/0057/17

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

ok
8
STANKIEWICZ Anna 1960-05-08 K
S
kl.MłB
Z/0583/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2

ok
 
UKS Viking Elbląg Osobostarty: 16 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: K/14/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LUSINSKI Wojciech 1979-05-16 M
S
kl.MłZ
Z/0216/17

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

ok
2
RADOMSKI Radosław 1974-01-22 M
S
kl.MłB
Z/0152/17

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

ok
3
RUCZYŃSKI Arkadiusz 1972-03-02 M
S
kl.MłZ
Z/0153/17

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

ok
4
ŚWIATKOWSKI Robert 1974-07-06 M
S
kl.II
Z/0108/16

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

ok