Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Dzieci
Sanok, 26-27.01.2019
Osobostarty wszystkie: 118 ( 24 ) K-19 M-5
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 59 ( 12 ) K-10 M-2
 
uksorlica.pl
UKS Orlica Duszniki Zdrój Osobostarty: 59 ( 12 ) K-10 M-2
NrLicencji: K/04/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNARZ Jakub 2009-06-11 M
E-1
Z/0008/16

TAK

SP Duszniki-Zdrój
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

2
BOOS Amelia 2007-07-19 K
E-2
kl.K
Z/0041/15

TAK

SP Polanica-Zdrój
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

3
FINC Natalia 2008-10-27 K
E-1
kl.BEZ
Z/0009/16

TAK

SP Duszniki-Zdrój
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

4
GRUDYSZ Malwina 2005-10-21 K
D-2
kl.III
Z/0043/15

TAK

SP Kłodzko
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

5
JABŁOŃSKA Aleksandra 2010-03-14 K
F-2
kl.BEZ
Z/0006/16

TAK

MZS Duszniki-Zdrój
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

6
LORENZ Patrycja 2007-05-07 K
D-1
kl.K
Z/0047/15

TAK

ZSS Kłodzko
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

7
ŁAMASZ Adam 2008-09-03 M
E-1
kl.BEZ
Z/0051/17

TAK

SP7 Kłodzko
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

8
MAZUR Hanna 2008-04-09 K
E-2
kl.III
Z/0048/15

TAK

MZS Duszniki-Zdrój
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

9
OSTROWSKA Antonina 2010-07-30 K
F-1
kl.BEZ
Z/0005/16

TAK

MZS Duszniki-Zdrój
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

10
PAŃCZYSZYN Amelia 2009-08-18 K
F-2
kl.BEZ
Z/0004/16

TAK

MZS Duszniki-Zdrój
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

11
WOŹNIAK Kornelia 2007-11-21 K
E-2
kl.III
Z/0052/15

TAK

SP Polanica-Zdrój
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

12
ZIĘCINA Natalia 2010-06-12 K
F-2
Z/0231/18

TAK

MZS Duszniki-Zdrój
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 35 ( 7 ) K-5 M-2
 
stegny.com.pl
WTŁ Stegny Warszawa Osobostarty: 35 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: K/23/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASZCZYK Joanna 2007-11-19 K
E-2
kl.BEZ
Z/0162/17

TAK

SP 364 Warszawa
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

2
DOMITRZ Helena 2008-10-28 K
E-1
kl.BEZ
Z/0151/16

TAK

SP 103 Warszawa
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

3
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 M
D-2
kl.BEZ
Z/0736/15

TAK

SP 115 Warszawa
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

4
FALSKA Malwina 2007-10-29 K
E-2
kl.BEZ
Z/0712/15

TAK

SP 212 Warszawa
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

5
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 K
D-1
kl.MłS
Z/0734/15

TAK

SP 185 UNICEF Warszawa
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

6
GRZYWIŃSKA Zofia 2009-06-15 K
E-1
kl.BEZ
Z/0733/15

TAK

SP 185 UNICEF Warszawa
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

7
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 M
D-2
kl.MłZ
Z/0746/15

TAK

SP 46 Warszawa
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 24 ( 5 ) K-4 M-1
 
https://www.facebook.com/panczenygizycko/
UKS Giżycko Osobostarty: 24 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: K/24/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GUTOWSKA Zuzanna 2006-06-12 K
D-2
kl.BEZ
Z/0117/16

TAK

SP 7 Giżycko
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

2
KWIATKOWSKA Karolina 2006-11-20 K
D-1
Z/0175/18

TAK

SP 7 Giżycko
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

3
MIECZKOWSKA Zofia 2007-05-20 K
D-1
Z/0172/18

TAK

SP Pozezdrze
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

4
SYLWESTRZAK Mateusz 2007-06-22 M
D-1
kl.BEZ
Z/0119/16

TAK

SP 4 Giżycko
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

5
TULKIEWICZ Ewelina 2007-02-10 K
D-1
kl.MłS
Z/0677/15

TAK

SP 7 Giżycko
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2