Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Polski w wieloboju
Tomaszów Mazowiecki, 14-15.03.2020
Osobostarty wszystkie: 36 ( 36 ) K-17 M-19
 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 14 ( 14 ) K-7 M-7
 
lyzwytomaszow.pl
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 5 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: K/12/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DANIELIK Angelika 2002-09-14 K
B-2
Z/0109/19

TAK

Wielobój K
Dzień 1

2
DANIELIK Paula 2005-06-21 K
C-2
kl.II
Z/0101/17

TAK

Wielobój K
Dzień 1

3
GASYNA Maria 2005-03-16 K
C-2
kl.III
Z/0102/17

TAK

Wielobój K
Dzień 1

4
KOZAR Kaja 2004-05-14 K
B-1
kl.II
Z/0105/17

TAK

Wielobój K
Dzień 1

5
WULS Ismena 2005-05-09 K
C-2
kl.III
Z/0112/17

TAK

Wielobój K
Dzień 1

 
kspilica.pl
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 9 ( 9 ) K-2 M-7
NrLicencji: K/13/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 M
C-2
kl.III
Z/0128/18

TAK

Wielobój M
Dzień 1

2
BOSIEK Karolina 2000-02-20 K
M-1
kl.M
Z/0095/16

TAK

Wielobój K
Dzień 1

3
CIEŚLAK Roland 1988-01-21 M
S
kl.M
Z/0082/16

TAK

Wielobój M
Dzień 1

4
GĄSECKA Karolina 1999-08-20 K
M-1
kl.M
Z/0094/16

TAK

Wielobój K
Dzień 1

5
KOPACZ Michał 2004-01-20 M
B-1
kl.I
Z/0035/19

TAK

Wielobój M
Dzień 1

6
OWCZAREK Mateusz 1997-07-20 M
M-3
kl.M
Z/0395/15

TAK

Wielobój M
Dzień 1

7
PIOTROWSKI Jakub 2000-02-27 M
M-1
kl.M
Z/0086/16

TAK

Wielobój M
Dzień 1

8
PLUTA Antoni 2005-02-07 M
C-2
kl.II
Z/0147/18

TAK

Wielobój M
Dzień 1

9
ŻUREK Damian 1999-09-17 M
M-1
kl.M
Z/0087/16

TAK

Wielobój M
Dzień 1

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 9 ( 9 ) K-5 M-4
 
www.legialyzwy.com
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: K/28/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HAJDUK Joanna 1999-04-08 K
M-2
kl.I
Z/0137/18

TAK

Wielobój K
Dzień 1

2
KARCZEWSKI Karol 2001-02-27 M
A-2
kl.II
Z/0071/17

TAK

Wielobój M
Dzień 1

 
UKS 3 Milanówek Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: K/16/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 K
A-1
kl.I
Z/0496/15

TAK

Wielobój K
Dzień 1

2
GODLEWSKI Mateusz 2003-03-15 M
B-2
kl.II
Z/0094/19

TAK

Wielobój M
Dzień 1

3
STASZKIEWICZ Michał 2001-10-07 M
A-1
kl.II
Z/0138/16

TAK

Wielobój M
Dzień 1

 
stegny.com.pl
WTŁ Stegny Warszawa Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: K/23/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Martyna 2001-02-19 K
A-2
kl.I
Z/0070/17

TAK

Wielobój K
Dzień 1

2
BRAUN Helena 2005-03-12 K
C-2
kl.MłZ
Z/0739/15

TAK

Wielobój K
Dzień 1

3
PŁOŃCZYK Maja 2001-06-21 K
A-2
kl.I
Z/0729/15

TAK

Wielobój K
Dzień 1

4
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 M
B-1
kl.II
Z/0716/15

TAK

Wielobój M
Dzień 1

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
 
KS SNPTT 1907 Zakopane Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: K/20/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GAWLAK-SOCKA Kacper 2004-11-16 M
C-2
kl.III
Z/0237/16

TAK

Wielobój M
Dzień 1

2
KUBIN Liwia 2004-09-11 K
C-2
kl.I
Z/0698/15

TAK

Wielobój K
Dzień 1

3
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 M
B-1
kl.I
Z/0822/15

TAK

Wielobój M
Dzień 1

 
POMORSKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
 
GKS Stoczniowiec Gdańsk Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: K/02/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BACHANEK Marcin 1996-06-17 M
S
kl.M
Z/0330/15

TAK

Wielobój M
Dzień 1

2
BURZYKOWSKI Dawid 1997-08-03 M
M-3
kl.M
Z/0010/16

TAK

Wielobój M
Dzień 1

3
PALKA Szymon 1997-03-14 M
M-4
kl.M
Z/0012/16

TAK

Wielobój M
Dzień 1

4
ŚWIĄTEK Jan 1998-11-30 M
M-2
kl.M
Z/0039/18

TAK

Wielobój M
Dzień 1

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 5 ( 5 ) K-4 M-1
 
AZS AWF Katowice Osobostarty: 5 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: K/19/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZYSZCZOŃ Magdalena 1995-03-04 K
S
kl.M
Z/0790/15

TAK

Wielobój K
Dzień 1

2
KACZMAREK Olga 1999-10-04 K
M-1
kl.I
Z/0095/19

TAK

Wielobój K
Dzień 1

3
KAPRUZIAK Aleksandra 1996-01-22 K
S
kl.I
Z/0064/16

TAK

Wielobój K
Dzień 1

4
NAŁĘCKI Piotr 2000-07-09 M
A-2
kl.M
Z/0096/19

TAK

Wielobój M
Dzień 1

5
WOJTASIK Iga 2000-06-28 K
M-1
kl.I
Z/0160/19

TAK

Wielobój K
Dzień 1

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
UKS Viking Elbląg Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/14/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAWISZA Miłosz 2004-09-28 M
C-2
kl.II
Z/0445/15

TAK

Wielobój M
Dzień 1