Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Rankingowe
Białystok, 27-28.02.2021
Osobostarty wszystkie: 191 ( 191 ) K-112 M-79
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 6 ( 6 ) K-6 M-0
 
uksorlica.pl
UKS Orlica Duszniki Zdrój Osobostarty: 6 ( 6 ) K-6 M-0
NrLicencji: K/04/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOOS Amelia 2007-07-19 K
D-2
kl.II
Z/0041/15

TAK

Juniorki D

2
GRUDYSZ Malwina 2005-10-21 K
C-2
kl.II
Z/0043/15

TAK

Juniorki C

3
JABŁOŃSKA Aleksandra 2010-03-14 K
E-2
kl.K
Z/0006/16

TAK

Juniorki E

4
KAMIŃSKA Nicolla 2006-01-02 K
C-2
kl.MłS
Z/0024/19

TAK

Juniorki C

5
LORENZ Patrycja 2007-05-07 K
C-1
kl.I
Z/0047/15

TAK

Juniorki C

6
PAŃCZYSZYN Amelia 2009-08-18 K
E-2
kl.K
Z/0004/16

TAK

Juniorki E

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
 
MKS Błyskawica Toruń Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: K/30/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MICHALSKA Laura 2005-07-27 K
C-2
kl.II
Z/0268/16

TAK

Juniorki C

2
MICHALSKA Nicola 2009-11-28 K
E-2
kl.BEZ
Z/0041/19

TAK

Juniorki E

3
ZALEWSKA Agata 2006-11-02 K
C-1
kl.K
Z/0324/18

TAK

Juniorki C

 
OPOLSKIE Osobostarty: 7 ( 7 ) K-3 M-4
 
azs.po.opole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: K/08/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBAŃSKA Liliana 2005-10-08 K
C-2
kl.II
Z/0021/20

TAK

Juniorki C

2
DĘBIŃSKI Bartosz 2007-01-01 M
C-1
kl.III
Z/0923/15

TAK

Juniorzy C

3
HYJEK Filip 2009-07-27 M
E-2
kl.BEZ
Z/0926/15

TAK

Juniorzy E

4
LISEK Aleksandra 2004-05-12 K
B-2
kl.III
Z/0014/18

TAK

Kobiety

5
SZKUDLAREK Filip 2007-05-06 M
C-1
kl.BEZ
Z/0269/19

TAK

Juniorzy C

6
WILGA Magdalena 2000-06-03 K
M-2
kl.II
Z/0204/15

TAK

Kobiety

 
UKS Football Academy Opole Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/42/16

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
OSTROWSKI Jakub 2007-08-06 M
D-2
kl.K
Z/0221/16

TAK

Juniorzy D

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
 
UKS MOSiR Sanok Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: K/01/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOGUT Julia 2008-05-16 K
D-2
kl.K
Z/0033/18

TAK

Juniorki D

2
ROCKA Maja 2009-02-14 K
D-1
kl.K
Z/0014/16

TAK

Juniorki D

3
TOKARSKA Lena 2012-11-22 K
F-1
Z/0815/20

TAK

Juniorki E

 
PODLASKIE Osobostarty: 127 ( 127 ) K-72 M-55
 
ŁKS Juvenia Białystok Osobostarty: 46 ( 46 ) K-26 M-20
NrLicencji: K/05/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKI Paweł 1999-04-21 M
M-3
kl.M
Z/0280/15

TAK

Mężczyźni

2
ANIKIEJ Rafał 1999-08-13 M
M-2
kl.M
Z/0281/15

TAK

Mężczyźni

3
BOBIER Oliwia 2005-10-04 K
C-2
kl.II
Z/0036/17

TAK

Juniorki C

4
BOGDANOWICZ Agnieszka 2005-02-04 K
B-1
kl.II
Z/0018/18

TAK

Kobiety

5
BOROWSKA Nikola, danuta 2010-11-27 K
E-1
Z/0830/20

TAK

Juniorki E

6
BRONISZEWSKA-CWALINA Matylda 2011-02-18 K
E-1
Z/0829/20

TAK

Juniorki E

7
CHILIMONIUK Kinga 2004-10-29 K
B-1
kl.I
Z/0052/17

TAK

Kobiety

8
CZABAN Aleksandra 2003-07-10 K
B-2
kl.I
Z/0157/16

TAK

Kobiety

9
DAKOWICZ Adrianna 2005-03-08 K
B-1
kl.II
Z/0019/18

TAK

Kobiety

10
DAWIDOWSKI Kamil 2006-06-28 M
C-2
kl.III
Z/0027/19

TAK

Juniorzy C

11
FALKOWSKA Anna 2007-06-08 K
C-1
kl.III
Z/0030/20

TAK

Juniorki C

12
FILIANOWICZ Filip 2004-02-24 M
B-2
kl.II
Z/0053/17

TAK

Mężczyźni

13
GRODZKA Maja 2010-12-27 K
E-1
Z/0170/20

TAK

Juniorki E

14
GRYGORUK Magda 2006-04-12 K
C-2
kl.II
Z/0015/19

TAK

Juniorki C

15
HAMANOWICZ Bartosz 2005-12-08 M
C-2
kl.II
Z/0022/18

TAK

Juniorzy C

16
KARWOWSKI Kornel 2005-08-13 M
C-2
kl.III
Z/0023/18

TAK

Juniorzy C

17
KŁUJSZO Ignacy 2002-04-09 M
A-2
kl.I
Z/0293/15

TAK

Mężczyźni

18
KRAWCZYKOWICZ Bartosz 2005-09-14 M
C-2
kl.II
Z/0024/18

TAK

Juniorzy C

19
KRUPIŃSKA Zuzanna 2004-04-21 K
B-2
kl.II
Z/0159/16

TAK

Kobiety

20
KUCZYŃSKI Łukasz 1999-06-23 M
M-3
kl.M
Z/0296/15

TAK

Mężczyźni

21
KUROWSKI Oskar 2005-07-13 M
C-2
kl.III
Z/0025/18

TAK

Juniorzy C

22
LEWKOWICZ Hanna Justyna 2010-05-20 K
E-2
Z/0173/20

TAK

Juniorki E

23
ŁOKIĆ Pola 2006-05-30 K
C-2
kl.II
Z/0017/19

TAK

Juniorki C

24
MAJEWSKA Ada 2004-04-17 K
B-2
kl.I
Z/0042/17

TAK

Kobiety

25
MAKUCH Adam 2006-09-25 M
C-1
kl.III
Z/0040/19

TAK

Juniorzy C

26
MANACHES Dominika 2010-08-31 K
E-1
Z/0174/20

TAK

Juniorki E

27
MAZIARZ Szymon 2007-05-25 M
C-1
kl.K
Z/0029/20

TAK

Juniorzy C

28
MAZURCZYK Łukasz 2006-08-30 M
C-1
kl.K
Z/0034/20

TAK

Juniorzy C

29
MĄDRY Krzysztof 2007-02-19 M
C-1
kl.III
Z/0023/20

TAK

Juniorzy C

30
MĄDRY Wojciech 2007-02-19 M
C-1
kl.K
Z/0024/20

TAK

Juniorzy C

31
MIKOŁAJUK Mateusz 2002-04-02 M
A-2
kl.M
Z/0597/15

TAK

Mężczyźni

32
NIEŚCIER Karol 1996-10-22 M
S
kl.M
Z/0324/15

TAK

Mężczyźni

33
NIEWIŃSKI Michał 2003-07-12 M
B-2
kl.M
Z/0160/16

TAK

Mężczyźni

34
ORCIUCH Magdalena 2005-12-24 K
C-2
kl.II
Z/0056/17

TAK

Juniorki C

35
ORZEPOWSKA Hanna 2005-11-23 K
C-2
kl.II
Z/0028/18

TAK

Juniorki C

36
PALENCEUSZ Dominik 2006-07-05 M
C-1
kl.II
Z/0025/19

TAK

Juniorzy C

37
PARCZEWSKA Karolina 2004-10-05 K
B-1
kl.I
Z/0043/17

TAK

Kobiety

38
POLAK Izabela 2006-05-29 K
C-2
kl.K
Z/0018/19

TAK

Juniorki C

39
POPŁAWSKI Oskar 2006-02-22 M
C-2
kl.III
Z/0171/18

TAK

Juniorzy C

40
SAGANEK Kamila 2005-01-30 K
B-1
kl.II
Z/0054/17

TAK

Kobiety

41
SKARŻYŃSKA Julia 2006-09-21 K
C-1
kl.K
Z/0027/20

TAK

Juniorki C

42
SOKOŁOWSKA Hanna 2003-06-03 K
A-1
kl.M
Z/0167/16

TAK

Kobiety

43
SUJETA Maria 2007-03-18 K
C-1
kl.BEZ
Z/0037/20

TAK

Juniorki C

44
SZMIGIEL Paulina 2010-11-06 K
E-1
Z/0178/20

TAK

Juniorki E

45
TYLMAN Kamila 2003-10-30 K
B-2
kl.I
Z/0170/16

TAK

Kobiety

46
ZAJKOWSKA Aleksandra 2006-08-13 K
C-1
kl.III
Z/0029/19

TAK

Juniorki C

 
UKS Juvenia Białystok Osobostarty: 49 ( 49 ) K-28 M-21
NrLicencji: K/06/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJEWSKI Aleksander 2009-07-13 M
E-2
kl.BEZ
Z/0195/18

TAK

Juniorzy E

2
ANGIELCZYK Julia 2010-09-30 K
E-1
Z/0152/20

TAK

Juniorki E

3
BARAN Maciej 2010-02-03 M
E-2
kl.BEZ
Z/0071/19

TAK

Juniorzy E

4
BIELEWICZ Aleksandra 2010-08-23 K
E-1
Z/0153/20

TAK

Juniorki E

5
BUCZYŁKO Oliwia 2010-08-19 K
E-1
kl.BEZ
Z/0073/19

TAK

Juniorki E

6
BUJNO Filip 2009-05-08 M
D-1
kl.BEZ
Z/0074/19

TAK

Juniorzy D

7
BUSIŃSKA Aniela 2009-08-27 K
E-2
kl.BEZ
Z/0196/18

TAK

Juniorki E

8
CHOLEWA Fabian 2010-01-15 M
E-2
kl.BEZ
Z/0076/19

TAK

Juniorzy E

9
DASZKIEWICZ Romuald 2009-05-16 M
D-1
kl.BEZ
Z/0064/19

TAK

Juniorzy D

10
DASZUTA Daria 2009-06-25 K
D-1
kl.III
Z/0177/18

TAK

Juniorki D

11
DĄBROWSKA Daria 2010-12-08 K
E-1
Z/0154/20

TAK

Juniorki E

12
DE HAAN Kacper 2009-06-24 M
D-1
Z/0189/18

TAK

Juniorzy D

13
DEMIANIUK Ewa 2010-04-29 K
E-2
kl.BEZ
Z/0077/19

TAK

Juniorki E

14
DEMIANIUK Zofia 2008-12-19 K
D-1
kl.K
Z/0194/18

TAK

Juniorki D

15
DOMBEK Franciszek 2008-10-05 M
D-1
kl.BEZ
Z/0197/18

TAK

Juniorzy D

16
DRĄGOWSKA Zuzanna 2008-12-31 K
D-1
kl.K
Z/0187/18

TAK

Juniorki D

17
FALKOWSKA Weronika 2009-09-22 K
E-2
kl.BEZ
Z/0186/18

TAK

Juniorki E

18
FELKNER Zofia 2008-10-29 K
D-1
kl.BEZ
Z/0065/19

TAK

Juniorki D

19
GAJKO Michał 2009-12-30 M
E-2
kl.BEZ
Z/0078/19

TAK

Juniorzy E

20
GAŁKA-GRYCZANIEC Kuba 2010-06-08 M
E-2
kl.BEZ
Z/0079/19

TAK

Juniorzy E

21
HARASIMCZUK Oliwia 2008-09-26 K
D-1
kl.BEZ
Z/0188/18

TAK

Juniorki D

22
HERMANOWICZ Filip 2010-03-02 M
E-2
kl.BEZ
Z/0080/19

TAK

Juniorzy E

23
JARMOC Natalia 2009-07-17 K
E-2
kl.BEZ
Z/0081/19

TAK

Juniorki E

24
KARDASZ Blanka 2009-04-14 K
D-1
kl.BEZ
Z/0201/18

TAK

Juniorki D

25
KOŚKO Maksymilian 2009-05-27 M
D-1
kl.BEZ
Z/0198/18

TAK

Juniorzy D

26
KURANIOV Stsiapan 2009-09-07 M
E-2
kl.BEZ
Z/0082/19

TAK

Juniorzy E

27
ŁUPIŃSKA Karina 2009-11-24 K
E-2
Z/0022/20

TAK

Juniorki E

28
ŁYCZKOWSKA Olga 2009-08-23 K
E-2
kl.BEZ
Z/0084/19

TAK

Juniorki E

29
MACIEJEWSKA Wiktoria 2008-08-05 K
D-1
kl.K
Z/0176/18

TAK

Juniorki D

30
MACIEJUK Lena 2010-08-19 K
E-1
Z/0158/20

TAK

Juniorki E

31
MAJEWSKA Laura 2008-06-18 K
D-2
kl.K
Z/0141/17

TAK

Juniorki D

32
MAŁUS Cyprian 2009-09-07 M
E-2
kl.BEZ
Z/0085/19

TAK

Juniorzy E

33
MAŁUS Jan 2011-08-03 M
F-2
Z/0194/20

TAK

Juniorzy E

34
MIEZIO Zofia 2009-03-02 K
D-1
kl.K
Z/0199/18

TAK

Juniorki D

35
MOSKWA Nataniel 2009-08-07 M
E-2
kl.BEZ
Z/0200/18

TAK

Juniorzy E

36
OSIPOWICZ Gabriela 2009-12-24 K
E-2
Z/0131/20

TAK

Juniorki E

37
PAKUŁA Kornelia 2008-10-15 K
D-1
kl.BEZ
Z/0067/19

TAK

Juniorki D

38
PALIASHCHUK Pavel 2009-01-29 M
D-1
Z/0088/19

TAK

Juniorzy D

39
ROLEDER Amelia 2010-10-28 K
E-1
kl.BEZ
Z/0089/19

TAK

Juniorki E

40
ROSKAL Daria 2009-06-18 K
D-1
kl.BEZ
Z/0185/18

TAK

Juniorki D

41
RUTKOWSKA Zuzanna 2008-12-29 K
D-1
kl.BEZ
Z/0184/18

TAK

Juniorki D

42
RUTKOWSKI Kacper 2010-09-17 M
E-1
Z/0163/20

TAK

Juniorzy E

43
SIEDLECKI Ksawery 2009-09-16 M
E-2
kl.BEZ
Z/0091/19

TAK

Juniorzy E

44
SKARŻYŃSKA Anna 2010-07-14 K
E-1
Z/0161/20

TAK

Juniorki E

45
SKARŻYŃSKA Maria 2008-08-29 K
D-1
kl.K
Z/0183/18

TAK

Juniorki D

46
SZYMBORSKI Mikołaj 2010-02-26 M
E-2
Z/0162/20

TAK

Juniorzy E

47
SZYMCZUK Laura 2009-11-04 K
E-2
kl.K
Z/0262/18

TAK

Juniorki E

48
TODRYK Maciej 2010-01-03 M
E-2
kl.BEZ
Z/0092/19

TAK

Juniorzy E

49
ZIMNOCH Jakub 2009-02-11 M
D-1
kl.BEZ
Z/0068/19

TAK

Juniorzy D

 
UKS Szóstka Białystok Osobostarty: 32 ( 32 ) K-18 M-14
NrLicencji: K/07/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHARKIEWICZ Nikola 2009-01-23 K
D-1
kl.K
Z/0205/18

TAK

Juniorki D

2
CHODAKOWSKA Nika 2007-12-03 K
D-2
kl.K
Z/0207/19

TAK

Juniorki D

3
DYBIEC Kinga 2009-02-10 K
D-1
kl.BEZ
Z/0203/18

TAK

Juniorki D

4
FILIPCZUK-ŻAMOJDA Julia 2008-10-23 K
D-1
kl.BEZ
Z/0207/18

TAK

Juniorki D

5
GIWER Maja 2007-08-20 K
D-2
kl.K
Z/0033/17

TAK

Juniorki D

6
GROCHOWSKA Bianka 2009-03-13 K
D-1
kl.BEZ
Z/0208/18

TAK

Juniorki D

7
IZBICKI Franciszek 2009-01-28 M
D-1
kl.BEZ
Z/0210/18

TAK

Juniorzy D

8
JAMIOŁKOWSKA Magdalena 2008-11-22 K
D-1
kl.BEZ
Z/0211/18

TAK

Juniorki D

9
KANIA Milena 2009-01-28 K
D-1
kl.K
Z/0213/18

TAK

Juniorki D

10
KILIAN Jakub 2009-10-28 M
E-2
kl.BEZ
Z/0049/19

TAK

Juniorzy E

11
KONONIUK Hanna 2008-08-07 K
D-1
kl.BEZ
Z/0214/18

TAK

Juniorki D

12
KWIATKOWSKI Patryk 2008-10-14 M
D-1
kl.K
Z/0215/18

TAK

Juniorzy D

13
MAKAREWICZ Bianka 2010-07-21 K
E-1
kl.BEZ
Z/0050/19

TAK

Juniorki E

14
MARKIEWICZ Dominika 2009-08-05 K
E-2
kl.BEZ
Z/0216/18

TAK

Juniorki E

15
MIELECH Stanisław 2010-03-17 M
E-2
kl.BEZ
Z/0051/19

TAK

Juniorzy E

16
PALENCEUSZ Patryk 2007-09-25 M
D-2
kl.K
Z/0017/17

TAK

Juniorzy D

17
PAWLUCZUK Daniel 2008-11-16 M
D-1
kl.BEZ
Z/0218/18

TAK

Juniorzy D

18
PERKOWSKA Alicja 2009-08-31 K
E-2
kl.K
Z/0219/18

TAK

Juniorki E

19
POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia 2009-07-24 K
E-2
kl.K
Z/0220/18

TAK

Juniorki E

20
POPŁAWSKI-TABORDA Flavio 2007-07-13 M
D-2
kl.K
Z/0016/17

TAK

Juniorzy D

21
RADŁO Natan 2010-09-27 M
E-1
Z/0204/20

TAK

Juniorzy E

22
SAROSIEK Aleksander 2009-03-12 M
D-1
kl.BEZ
Z/0222/18

TAK

Juniorzy D

23
SENDERACKA Hanna 2010-12-20 K
E-1
Z/0816/20

TAK

Juniorki E

24
SIODMOK Norbert 2010-03-16 M
E-2
Z/0203/20

TAK

Juniorzy E

25
SKRZYPKOWSKA Hanna 2008-04-26 K
D-2
kl.III
Z/0024/17

TAK

Juniorki D

26
SKRZYPKOWSKA Zofia 2010-12-28 K
E-1
Z/0202/20

TAK

Juniorki E

27
SKUPIEŃ Marcel 2010-09-28 M
E-1
Z/0201/20

TAK

Juniorzy E

28
SZTABIŃSKA Gaja 2009-09-17 K
E-2
kl.BEZ
Z/0057/19

TAK

Juniorki E

29
SZTABIŃSKI Gniewosz 2009-09-17 M
E-2
kl.BEZ
Z/0063/19

TAK

Juniorzy E

30
TARASIUK Patryk 2009-09-09 M
E-2
kl.BEZ
Z/0059/19

TAK

Juniorzy E

31
TYNIECKI Kacper 2010-10-25 M
E-1
Z/0820/20

TAK

Juniorzy E

32
WIEREL Lena 2009-04-14 K
D-1
Z/0200/20

TAK

Juniorki D

 
POMORSKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
 
GKS Stoczniowiec Gdańsk Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: K/02/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRUTYSZA Julia 2004-06-01 K
B-2
kl.II
Z/0328/15

TAK

Kobiety

2
SELLIER Diane 2001-07-29 M
A-2
Z/0740/20

TAK

Mężczyźni

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 43 ( 43 ) K-24 M-19
 
KS Orzeł Elbląg Osobostarty: 10 ( 10 ) K-4 M-6
NrLicencji: K/09/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWIECKI Jędrzej 2002-08-18 M
A-1
kl.I
Z/0143/15

TAK

Mężczyźni

2
GÓRKA Martyna 2008-04-28 K
D-2
kl.III
Z/0913/15

TAK

Juniorki D

3
HRYNIEWICZ Tymon 2008-03-27 M
D-2
kl.K
Z/0170/18

TAK

Juniorzy D

4
JAŻDŻYŃSKA Ada 2005-07-21 K
C-2
kl.II
Z/0146/15

TAK

Juniorki C

5
KRAUSE Maja 2006-05-31 K
C-2
Z/0003/20

TAK

Juniorki C

6
KRAUSE Michał 2007-05-23 M
C-1
kl.K
Z/0027/16

TAK

Juniorzy C

7
NOWAKOWSKA Amelia 2007-03-30 K
C-1
kl.III
Z/0025/16

TAK

Juniorki C

8
OLAK Jakub 2006-12-20 M
C-1
kl.K
Z/0148/15

TAK

Juniorzy C

9
SOKOŁOWSKI Oskar 2008-03-24 M
D-2
Z/0071/20

TAK

Juniorzy D

10
STOSIK Jan 2005-05-09 M
B-1
kl.K
Z/0302/18

TAK

Mężczyźni

 
UKS Short Track MOSiR Giżycko Osobostarty: 19 ( 19 ) K-10 M-9
NrLicencji: K/32/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANASZKO Ksawery 2010-04-16 M
E-2
Z/0018/20

TAK

Juniorzy E

2
BILLER Weronika 2006-05-28 K
C-2
kl.II
Z/0072/17

TAK

Juniorki C

3
EKSTOWICZ Jakub 2004-03-05 M
B-2
kl.II
Z/0902/15

TAK

Mężczyźni

4
KISIELEWSKA Kaja 2008-05-22 K
D-2
kl.K
Z/0009/19

TAK

Juniorki D

5
LUBECKI Jan 2010-02-20 M
E-2
Z/0015/20

TAK

Juniorzy E

6
MIERONOWICZ Aleksandra 2003-09-22 K
B-2
Z/0903/15

TAK

Kobiety

7
NOWAK Jakub 2008-03-14 M
D-2
kl.K
Z/0154/18

TAK

Juniorzy D

8
PIĄTEK Łukasz 2008-09-26 M
D-1
kl.BEZ
Z/0003/17

TAK

Juniorzy D

9
PIĄTEK Zofia 2011-06-04 K
E-1
kl.BEZ
Z/0225/17

TAK

Juniorki E

10
RUSINIAK Norbert 2009-10-07 M
E-2
kl.BEZ
Z/0010/19

TAK

Juniorzy E

11
SAKOWICZ Aleksander 2005-01-30 M
B-1
kl.III
Z/0905/15

TAK

Mężczyźni

12
SAKOWICZ Judyta 2011-11-12 K
F-2
kl.BEZ
Z/0011/19

TAK

Juniorki E

13
SAKOWICZ Milena 2009-05-27 K
D-1
kl.BEZ
Z/0226/17

TAK

Juniorki D

14
SŁOWIKOWSKA Anna 2010-07-16 K
E-1
Z/0013/20

TAK

Juniorki E

15
STEFANOWSKI Mateusz 2007-09-15 M
D-2
kl.K
Z/0152/18

TAK

Juniorzy D

16
SZTAFA Filip 2008-01-25 M
D-2
kl.BEZ
Z/0012/19

TAK

Juniorzy D

17
USZYŁŁO Julia 2013-04-16 K
F-1
Z/0072/20

TAK

Juniorki E

18
WAWER Julia 2011-02-17 K
E-1
kl.BEZ
Z/0228/17

TAK

Juniorki E

19
WAWER Michalina 2006-10-03 K
C-1
kl.II
Z/0038/16

TAK

Juniorki C

 
WMKS Olsztyn Osobostarty: 14 ( 14 ) K-10 M-4
NrLicencji: K/03/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BASZYŃSKI Michał 2009-10-31 M
E-2
Z/0048/20

TAK

Juniorzy E

2
BIEŁOWIEŻEC Zuzanna 2008-10-08 K
D-1
kl.BEZ
Z/0008/19

TAK

Juniorki D

3
DOMEJKO Alicja 2008-09-12 K
D-1
kl.BEZ
Z/0007/19

TAK

Juniorki D

4
FIEDOROWICZ Janina 2006-09-25 K
C-1
kl.BEZ
Z/0006/19

TAK

Juniorki C

5
GĄTARSKA Aleksandra 2006-10-10 K
C-1
kl.K
Z/0005/17

TAK

Juniorki C

6
KUKIELSKA Zofia 2005-10-09 K
C-2
Z/0595/20

TAK

Juniorki C

7
KUKIELSKI Paweł 2006-12-14 M
C-1
Z/0596/20

TAK

Juniorzy C

8
PRZYBYŁA Zuzanna 2010-11-09 K
E-1
Z/0793/20

TAK

Juniorki E

9
RICHTER Aleksander 2008-05-22 M
D-2
kl.K
Z/0007/17

TAK

Juniorzy D

10
SIĘDA Bartosz 2010-09-15 M
E-1
Z/0794/20

TAK

Juniorzy E

11
TYBORSKA Amelia 2008-06-26 K
D-2
kl.BEZ
Z/0080/17

TAK

Juniorki D

12
USSOWICZ Anna 2011-07-16 K
F-2
Z/0049/20

TAK

Juniorki E

13
USSOWICZ Weronika 2008-06-14 K
D-2
Z/0050/20

TAK

Juniorki D

14
WIĘCEK Angelika 2007-11-15 K
D-2
Z/0052/20

TAK

Juniorki D