Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Rankingowe - finał Białystok 08-10.03.2024 | ||||||||||||||||||||||||
Osobostarty wszystkie: 209 ( 208 ) K-118 M-90 | ||||||||||||||||||||||||
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 26 ( 26 ) K-19 M-7 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
CZECH Dominika | 2010-11-02 | K D-2 |
Z/0104/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki D |
|
||||||||||||||||
2 |
|
FUŁAWKA Nela | 2010-10-08 | K D-2 |
Z/0126/21
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
3 |
|
LUDWICKA Antonina | 2012-02-03 | K D-1 |
Z/0116/19
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
4 |
|
MADEJ Bartosz | 2011-03-05 | M D-2 |
Z/0123/19
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
5 |
|
MICHALSKA Laura | 2005-07-27 | K A-1 |
Z/0070/23
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
6 |
|
NOWAK Wiktoria | 2014-11-02 | K F-2 |
Z/0184/20
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
7 |
|
SOCHA Magdalena | 2010-11-21 | K D-2 |
Z/0069/22
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
8 |
|
STRYJEWSKA Zuzanna | 2014-02-25 | K E-1 |
Z/0183/20
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
BARTOSIK Szymon | 2011-11-20 | M D-1 |
Z/0059/21
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
CHILARSKA Oliwia | 2010-08-14 | K D-2 |
Z/0608/20
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
3 |
|
HABERA Filip | 2015-06-19 | M F-2 |
Z/0001/22
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
4 |
|
HOTAŁA Szymon | 2012-01-27 | M D-1 |
Z/0064/21
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
5 |
|
HOTAŁA Wiktoria | 2014-02-06 | K E-1 |
Z/0065/21
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
6 |
|
KAMIŃSKA Nicolla | 2006-01-02 | K A-1 |
Z/0024/19
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
7 |
|
KASPRZYK Jerzy | 2015-05-05 | M F-2 |
Z/0018/23
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
8 |
|
LEWANDOWSKA Julia | 2014-07-16 | K F-2 |
Z/0611/20
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
9 |
|
MILNIKIEL Patrycja | 2014-01-26 | K E-1 |
Z/0016/22
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
10 |
|
MILNIKIEL Wiktoria | 2012-01-22 | K D-1 |
Z/0017/22
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
11 |
|
MOTAŁA Marek | 2011-06-16 | M D-2 |
Z/0002/21
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
12 |
|
MOTAŁA Wojciech | 2011-06-16 | M D-2 |
Z/0068/21
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
13 |
|
MYLKA Helena | 2015-08-15 | K F-1 |
Z/0069/21
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
14 |
|
OSTROWSKA Antonina | 2010-07-30 | K D-2 |
Z/0005/16
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
15 |
|
PAŃCZYSZYN Oliwia | 2014-12-24 | K F-2 |
Z/0052/22
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
16 |
|
TURCHAN Wiktoria | 2012-03-06 | K D-1 |
Z/0612/20
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
17 |
|
WOŹNIAK Kornelia | 2007-11-21 | K B-1 |
Z/0052/15
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
18 |
|
WROŃSKA Oliwia | 2008-03-23 | K B-1 |
Z/0018/21
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 4 ( 3 ) K-1 M-2 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
DOBRZYNSKI Olaf | 2006-08-16 | M B-2 |
Z/0064/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Mężczyźni |
|
||||||||||||||||
2 |
|
FIAŁKOWSKI Kajetan | 2004-04-21 | M M-1 |
Z/0846/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Mężczyźni |
|
||||||||||||||||
3 |
|
ZAKIERSKA Julia | 2001-07-16 | K M-3 |
Z/0862/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Kobiety |
|
||||||||||||||||
OPOLSKIE Osobostarty: 13 ( 13 ) K-9 M-4 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
ALBAŃSKA Liliana | 2005-10-08 | K A-1 |
Z/0021/20
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
DRELICH Iwona | 2006-09-24 | K B-2 |
Z/0051/22
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
3 |
|
DUBROVA Uliana [Z] | 2002-04-03 | K M-3 |
Z/0337/22
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
4 |
|
DZIWIS Paulina | 2013-06-12 | K E-2 |
Z/0202/21
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
5 |
|
GRZEŚKOWIAK Mateusz | 2013-11-30 | M E-1 |
Z/0216/21
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
6 |
|
IOFIN Denys [Z] | 2000-10-06 | M M-4 |
Z/0338/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Mężczyźni |
|
||||||||||||||||
7 |
|
KHOKHELKO Tymofii [Z] | 2005-04-13 | M A-2 |
Z/0097/22
|
Mężczyźni |
|
|||||||||||||||||
8 |
|
MAJDZIK Zuzanna | 2013-12-16 | K E-1 |
Z/0214/22
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
9 |
|
MYCHALCHUK Diana [Z] | 1993-07-05 | K S |
Z/0100/22
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
10 |
|
URBAN Wiktoria | 2013-07-10 | K E-1 |
Z/0219/21
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
11 |
|
VREULS Evi | 2012-03-05 | K D-1 |
Z/0196/21
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
12 |
|
VREULS Noel | 2005-12-15 | M A-1 |
Z/0594/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Mężczyźni |
|
||||||||||||||||
13 |
|
ZYCH Anastazja | 2012-10-31 | K E-2 |
Z/0076/23
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
PODKARPACKIE Osobostarty: 8 ( 8 ) K-8 M-0 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
ABAKO Wiktoria | 2012-08-28 | K E-2 |
Z/0641/20
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
OCHAŁA Klara | 2015-01-29 | K F-2 |
Z/0028/22
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
3 |
|
OPAR Kornelia | 2013-02-22 | K E-2 |
Z/0330/22
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
4 |
|
PAŁĘCKA Martyna | 2011-01-28 | K D-2 |
Z/0079/23
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
5 |
|
RĄPAŁA Karolina | 2008-04-02 | K B-1 |
Z/0284/21
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
6 |
|
STRZYŻOWSKA Dagmara | 2010-09-29 | K D-2 |
Z/0290/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki D |
|
||||||||||||||||
7 |
|
STRZYŻOWSKA Lena | 2013-01-03 | K E-2 |
Z/0055/22
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
8 |
|
TOKARSKA Lena | 2012-11-22 | K E-2 |
Z/0815/20
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
PODLASKIE Osobostarty: 70 ( 70 ) K-39 M-31 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
ADAMSKI Paweł | 1999-04-21 | M S |
Z/0280/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Mężczyźni |
|
||||||||||||||||
2 |
|
BIELONKO Marta | 2011-03-28 | K D-2 |
Z/0076/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki D |
|
||||||||||||||||
3 |
|
BOBIER Oliwia | 2005-10-04 | K A-1 |
Z/0036/17
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
4 |
|
BOGDANOWICZ Agnieszka | 2005-02-04 | K A-2 |
Z/0018/18
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
5 |
|
DOWGIERT Paweł | 2012-03-22 | M D-1 |
Z/0277/22
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
6 |
|
DRYL Pola | 2011-05-25 | K D-2 |
Z/0077/21
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
7 |
|
FALKOWSKA Anna | 2007-06-08 | K B-2 |
Z/0030/20
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
8 |
|
GRABOWSKA Eliza | 2011-12-14 | K D-1 |
Z/0115/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki D |
|
||||||||||||||||
9 |
|
GRODZKA Maja | 2010-12-27 | K D-2 |
Z/0170/20
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
10 |
|
HRYNIEWICKI Franciszek | 2012-02-06 | M D-1 |
Z/0278/22
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
11 |
|
KORZENIECKI Alexander | 2010-12-16 | M D-2 |
Z/0172/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy D |
|
||||||||||||||||
12 |
|
KRUK Małgorzata | 2011-08-04 | K D-1 |
Z/0116/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki D |
|
||||||||||||||||
13 |
|
KUCZYŃSKI Kajetan | 2011-04-28 | M D-2 |
Z/0117/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy D |
|
||||||||||||||||
14 |
|
ŁUKASZEWICZ Kuba | 2011-07-01 | M D-1 |
Z/0118/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy D |
|
||||||||||||||||
15 |
|
MAJEWSKA Ada | 2004-04-17 | K M-1 |
Z/0042/17
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
16 |
|
MAKUCH Adam | 2006-09-25 | M B-2 |
Z/0040/19
|
Mężczyźni |
|
|||||||||||||||||
17 |
|
MANACHES Dominika | 2010-08-31 | K D-2 |
Z/0174/20
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
18 |
|
MARKOWSKI Eryk | 2011-02-18 | M D-2 |
Z/0119/21
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
19 |
|
MICHALCZUK Jakub Piotr | 2011-06-19 | M D-2 |
Z/0120/21
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
20 |
|
MIKOŁAJUK Mateusz | 2002-04-02 | M M-3 |
Z/0597/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Mężczyźni |
|
||||||||||||||||
21 |
|
MRÓZ Szymon | 2011-11-18 | M D-1 |
Z/0121/21
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
22 |
|
PALENCEUSZ Dominik | 2006-07-05 | M B-2 |
Z/0025/19
|
Mężczyźni |
|
|||||||||||||||||
23 |
|
SOŁOWICZ Maciej | 2011-02-11 | M D-2 |
Z/0122/21
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
24 |
|
TARASIUK Nikola | 2011-07-13 | K D-1 |
Z/0124/21
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
25 |
|
TYMCIO Tomasz | 2011-09-21 | M D-1 |
Z/0125/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy D |
|
||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
ANGIELCZYK Julia | 2010-09-30 | K D-2 |
Z/0152/20
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
BIELEWICZ Ludwik | 2012-03-21 | M D-1 |
Z/0290/22
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
3 |
|
BOROWSKA Amelia | 2011-07-22 | K D-1 |
Z/0749/20
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
4 |
|
DĄBROWSKA Daria | 2010-12-08 | K D-2 |
Z/0154/20
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
5 |
|
DE HAAN Konrad | 2011-08-17 | M D-1 |
Z/0133/21
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
6 |
|
DUDA Filip | 2011-09-04 | M D-1 |
Z/0751/20
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
7 |
|
FILIANOWICZ Fabian | 2011-08-27 | M D-1 |
Z/0753/20
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
8 |
|
JAKUBOWSKI Alex | 2012-07-09 | M E-2 |
Z/0293/22
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
9 |
|
JAWORSKA Gabriella | 2011-04-01 | K D-2 |
Z/0134/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki D |
|
||||||||||||||||
10 |
|
KOWERDA Wiktor | 2012-11-02 | M E-2 |
Z/0297/22
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
11 |
|
KRAWCZYKOWICZ Lena | 2011-01-15 | K D-2 |
Z/0759/20
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
12 |
|
KRAYNEVA Tamara | 2012-11-21 | K E-2 |
Z/0298/22
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
13 |
|
KULIK Oksana | 2011-01-11 | K D-2 |
Z/0135/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki D |
|
||||||||||||||||
14 |
|
KUNA Jakub | 2011-11-08 | M D-1 |
Z/0136/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy D |
|
||||||||||||||||
15 |
|
MACIEJUK Lena | 2010-08-19 | K D-2 |
Z/0158/20
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
16 |
|
MAŁUS Jan | 2011-08-03 | M D-1 |
Z/0194/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy D |
|
||||||||||||||||
17 |
|
NIEWIŃSKA Laura | 2012-05-19 | K D-1 |
Z/0304/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki D |
|
||||||||||||||||
18 |
|
PIEŚLUK Julia | 2012-04-03 | K D-1 |
Z/0305/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki D |
|
||||||||||||||||
19 |
|
PROKURAT Aurelia | 2012-08-28 | K E-2 |
Z/0306/22
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
20 |
|
RADASZKIEWICZ Maria | 2012-11-22 | K E-2 |
Z/0307/22
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
21 |
|
ROSZKOWSKA Zuzanna | 2012-09-09 | K E-2 |
Z/0308/22
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
22 |
|
RUTKOWSKA Nikola | 2011-07-13 | K D-1 |
Z/0138/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki D |
|
||||||||||||||||
23 |
|
SKARŻYŃSKA Anna | 2010-07-14 | K D-2 |
Z/0161/20
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
24 |
|
SKRODZKA Maria | 2011-09-16 | K D-1 |
Z/0140/21
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
25 |
|
SZUCHALSKI Bartosz | 2011-10-08 | M D-1 |
Z/0765/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy D |
|
||||||||||||||||
26 |
|
WILCZYŃSKA Zuzanna | 2011-09-24 | K D-1 |
Z/0770/20
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
27 |
|
WOŁKOWYCKI Victor | 2011-12-16 | M D-1 |
Z/0143/21
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
28 |
|
ZALEWSKI Wiktor | 2011-05-10 | M D-2 |
Z/0772/20
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
BEZUBIK Aleksander | 2011-09-15 | M D-1 |
Z/0021/21
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
BRONISZEWSKA Zuzanna | 2011-04-05 | K D-2 |
Z/0023/21
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
3 |
|
CHERNIK Liya [Z] | 2013-05-24 | K E-2 |
Z/0074/22
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
4 |
|
CHROŚCIŃSKA Julia | 2012-10-01 | K E-2 |
Z/0076/22
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
5 |
|
CICHOCKI Adam | 2011-09-08 | M D-1 |
Z/0025/21
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
6 |
|
KĘPKO Paulina | 2012-08-10 | K E-2 |
Z/0083/22
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
7 |
|
KOZLENKO Artur | 2011-10-16 | M D-1 |
Z/0031/21
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
8 |
|
KUCZYŃSKI Michał | 2010-10-05 | M D-2 |
Z/0823/20
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
9 |
|
MAKAREWICZ Bianka | 2010-07-21 | K D-2 |
Z/0050/19
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
10 |
|
MARKIEWICZ Maria | 2012-09-20 | K E-2 |
Z/0086/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki E |
|
||||||||||||||||
11 |
|
MĄDRA Zuzanna | 2011-06-30 | K D-2 |
Z/0035/21
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
12 |
|
ONIŚKO Wiktoria | 2010-07-04 | K D-2 |
Z/0062/19
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
13 |
|
RYDZEWSKA Julia | 2010-09-26 | K D-2 |
Z/0053/19
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
14 |
|
RYDZEWSKA Wiktoria | 2012-10-08 | K E-2 |
Z/0088/22
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
15 |
|
SIODMOK Michalina | 2011-10-26 | K D-1 |
Z/0039/21
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
16 |
|
ŚWIATEK Miłosz | 2010-08-09 | M D-2 |
Z/0058/19
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
17 |
|
TYNIECKI Kacper | 2010-10-25 | M D-2 |
Z/0820/20
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
POMORSKIE Osobostarty: 14 ( 14 ) K-6 M-8 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
ABBA Michelle | 2013-03-18 | K E-2 |
Z/0057/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki E |
|
||||||||||||||||
2 |
|
BIELICKA Natalia | 2006-10-03 | K B-2 |
Z/0217/19
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
3 |
|
DOŁKOWSKI Jakub | 2006-01-16 | M A-1 |
Z/0033/19
|
Mężczyźni |
|
|||||||||||||||||
4 |
|
DOŁKOWSKI Mateusz | 2006-01-16 | M A-1 |
Z/0034/19
|
Mężczyźni |
|
|||||||||||||||||
5 |
|
GORAZDOWSKA Aleksandra | 2012-09-29 | K E-2 |
Z/0059/22
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
6 |
|
JURKIEWICZ Franciszek | 2012-03-15 | M D-1 |
Z/0061/22
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
7 |
|
MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | 2008-06-04 | M B-1 |
Z/0837/20
|
Mężczyźni |
|
|||||||||||||||||
8 |
|
MROZIŃSKI Nikodem | 2011-06-20 | M D-2 |
Z/0171/22
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
9 |
|
MUCHLADO Adam | 2004-07-30 | M A-2 |
Z/0012/15
|
Mężczyźni |
|
|||||||||||||||||
10 |
|
PAJĄK Antonina | 2011-11-15 | K D-1 |
Z/0065/22
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
11 |
|
PRĄTNICKI Szymon | 2010-09-18 | M D-2 |
Z/0066/22
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
12 |
|
RUMSZEWICZ Karolina | 2012-03-21 | K D-1 |
Z/0067/22
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
13 |
|
STYŚ Hanna | 2014-11-18 | K F-2 |
Z/0086/23
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
14 |
|
WYSOKIŃSKI Paweł | 2011-03-04 | M D-2 |
Z/0064/22
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 36 ( 36 ) K-21 M-15 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
BOROWIECKI Jędrzej | 2002-08-18 | M M-2 |
Z/0143/15
|
Mężczyźni |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
GÓRKA Martyna | 2008-04-28 | K B-1 |
Z/0913/15
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
3 |
|
HRYNIEWICZ Tymon | 2008-03-27 | M B-1 |
Z/0170/18
|
Mężczyźni |
|
|||||||||||||||||
4 |
|
NOWAKOWSKA Amelia | 2007-03-30 | K B-2 |
Z/0025/16
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
5 |
|
SOKOŁOWSKI Oskar | 2008-03-24 | M B-1 |
Z/0071/20
|
Mężczyźni |
|
|||||||||||||||||
6 |
|
WOŹNICKI Igor | 2013-03-16 | M E-2 |
Z/0009/22
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
BARSZCZ Stanisław | 2013-08-26 | M E-1 |
Z/0010/23
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
BILLER Weronika | 2006-05-28 | K A-1 |
Z/0072/17
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
3 |
|
EKSTOWICZ Anastazja | 2012-08-30 | K E-2 |
Z/0149/23
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
4 |
|
GŁUSZONEK Kacper | 2014-04-04 | M E-1 |
Z/0011/23
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
5 |
|
GŁUSZONEK Oliwia | 2012-03-22 | K D-1 |
Z/0012/23
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
6 |
|
KISIELEWSKA Kaja | 2008-05-22 | K B-1 |
Z/0009/19
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
7 |
|
MAMRYK Szymon | 2013-11-04 | M E-1 |
Z/0015/23
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
8 |
|
MORAWSKA Iga | 2012-01-29 | K D-1 |
Z/0016/23
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
9 |
|
NOWAK Jakub | 2008-03-14 | M B-1 |
Z/0154/18
|
Mężczyźni |
|
|||||||||||||||||
10 |
|
ORZOŁ Bartosz | 2011-12-04 | M D-1 |
Z/0199/22
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
11 |
|
PIĄTEK Zofia | 2011-06-04 | K D-2 |
Z/0225/17
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
12 |
|
PRZEKOP Michał | 2015-01-30 | M F-2 |
Z/0017/23
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
13 |
|
SAKOWICZ Aleksander | 2005-01-30 | M A-2 |
Z/0905/15
|
Mężczyźni |
|
|||||||||||||||||
14 |
|
SAKOWICZ Judyta | 2011-11-12 | K D-1 |
Z/0011/19
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
15 |
|
SŁOWIKOWSKA Anna | 2010-07-16 | K D-2 |
Z/0013/20
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
16 |
|
SOTS Ivan | 2014-10-09 | M F-2 |
Z/0200/22
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
17 |
|
SULEWSKA Milena | 2006-12-17 | K B-2 |
Z/0070/22
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
18 |
|
SZTAFA Filip | 2008-01-25 | M B-1 |
Z/0012/19
|
Mężczyźni |
|
|||||||||||||||||
19 |
|
USZYŁŁO Julia | 2013-04-16 | K E-2 |
Z/0072/20
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
20 |
|
WARMBIER Mikołaj | 2015-09-25 | M F-1 |
Z/0300/23
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
21 |
|
WARMBIER Patrycja | 2014-01-03 | K E-1 |
Z/0150/23
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
22 |
|
WAWER Julia | 2011-02-17 | K D-2 |
Z/0228/17
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
23 |
|
WAWER Michalina | 2006-10-03 | K B-2 |
Z/0038/16
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
ANTONOWICZ Patrycja | 2008-05-09 | K B-1 |
Z/0081/17
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
GÓRNICKI Piotr | 2007-08-04 | M B-1 |
Z/0008/17
|
Mężczyźni |
|
|||||||||||||||||
3 |
|
MENDALKA Katarzyna | 2010-10-27 | K D-2 |
Z/0366/22
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
4 |
|
PRZYBYŁA Zuzanna | 2010-11-09 | K D-2 |
Z/0793/20
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
5 |
|
USSOWICZ Anna | 2011-07-16 | K D-1 |
Z/0049/20
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
6 |
|
WIĘCEK Anastazja | 2010-10-20 | K D-2 |
Z/0051/20
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
7 |
|
WIĘCEK Angelika | 2007-11-15 | K B-1 |
Z/0052/20
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
ZAGRANICZNI Osobostarty: 38 ( 38 ) K-15 M-23 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
HLUSKOVA Sara [Z] | 2007-08-07 | K B-1 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Kobiety |
|
||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
BERTULYTE Urte [Z] | 2012-09-21 | K E-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki E |
|
||||||||||||||||
2 |
|
KERAMINAITE Ugne [Z] | 2013-03-03 | K E-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki E |
|
||||||||||||||||
3 |
|
LUKOSIUNAITE Gabija [Z] | 2013-09-24 | K E-1 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki E |
|
||||||||||||||||
4 |
|
OGULEVICIUS Lukas [Z] | 2012-12-21 | M E-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy E |
|
||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
ADRIJA Lilla [Z] | 2013-04-11 | K E-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki E |
|
||||||||||||||||
2 |
|
DANOVSKA Beatrise [Z] | 2013-04-12 | K E-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki E |
|
||||||||||||||||
3 |
|
KURSITE Samanta [Z] | 2012-07-10 | K E-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki E |
|
||||||||||||||||
4 |
|
LAIZANS Haralds [Z] | 2012-09-11 | M E-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy E |
|
||||||||||||||||
5 |
|
METLA Matiss [Z] | 2011-04-11 | M D-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy D |
|
||||||||||||||||
6 |
|
NOVIKOVS Mihails [Z] | 2012-08-15 | M E-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy E |
|
||||||||||||||||
7 |
|
SKOPINS Ralfs [Z] | 2013-05-02 | M E-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy E |
|
||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
BATTULGA Gereltuya [Z] | 2000-04-01 | K S |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Kobiety |
|
||||||||||||||||
2 |
|
ERDENEBILEG Munkh-erdene [Z] | 2004-11-24 | M A-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Mężczyźni |
|
||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
AKHRAMCZUK Maryna [Z] | 2012-08-02 | K E-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki E |
|
||||||||||||||||
2 |
|
BERGIN Daniil [Z] | 2004-12-20 | M A-2 |
Z/0174/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Mężczyźni |
|
||||||||||||||||
3 |
|
BOCHAROVA Zhanna [Z] | 2005-04-11 | K A-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Kobiety |
|
||||||||||||||||
4 |
|
DEMOCHKO Diana [Z] | 2007-12-26 | K B-1 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Kobiety |
|
||||||||||||||||
5 |
|
KOVALENKO Kirill [Z] | 2011-03-24 | M D-2 |
Z/0180/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy D |
|
||||||||||||||||
6 |
|
KRAVCHUK Ivan [Z] | 2014-10-30 | M F-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy E |
|
||||||||||||||||
7 |
|
KREMER Veronika [Z] | 2006-11-22 | K B-2 |
Z/0194/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Kobiety |
|
||||||||||||||||
8 |
|
KRYVOSHEIA Bohdan [Z] | 2014-05-15 | M E-1 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy E |
|
||||||||||||||||
9 |
|
KURSENKO Oleksandr [Z] | 2010-08-31 | M D-2 |
Z/0048/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy D |
|
||||||||||||||||
10 |
|
LEONTENKO Rostyslav [Z] | 2004-09-14 | M A-2 |
Z/0182/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Mężczyźni |
|
||||||||||||||||
11 |
|
MANKOVSKA Daria [Z] | 2006-08-03 | K B-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Kobiety |
|
||||||||||||||||
12 |
|
MELNYK Volodymyr [Z] | 2007-05-25 | M B-2 |
Z/0218/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Mężczyźni |
|
||||||||||||||||
13 |
|
MIKHNO Makar [Z] | 2012-08-30 | M E-2 |
Z/0183/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy E |
|
||||||||||||||||
14 |
|
MOISIEIEVA Kateryna [Z] | 2010-11-02 | K D-2 |
Z/0184/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki D |
|
||||||||||||||||
15 |
|
MOROZOV Yaroslav [Z] | 2004-07-21 | M A-2 |
Z/0099/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Mężczyźni |
|
||||||||||||||||
16 |
|
MOSHENSKYI Bohdan [Z] | 2004-05-03 | M M-1 |
Z/0185/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Mężczyźni |
|
||||||||||||||||
17 |
|
NEMIRO Nikita [Z] | 1999-09-01 | M S |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Mężczyźni |
|
||||||||||||||||
18 |
|
NEMIRO Vladyslav [Z] | 1997-01-08 | M S |
Z/0186/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Mężczyźni |
|
||||||||||||||||
19 |
|
POKROVSKYI Dmytro [Z] | 1998-04-29 | M S |
Z/0188/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Mężczyźni |
|
||||||||||||||||
20 |
|
SMORODSKYI Maksym [Z] | 2011-09-25 | M D-1 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy D |
|
||||||||||||||||
21 |
|
SPORYSH Maksym [Z] | 2007-11-25 | M B-1 |
Z/0102/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Mężczyźni |
|
||||||||||||||||
22 |
|
TATARCHUK Artem [Z] | 2015-09-26 | M F-1 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy E |
|
||||||||||||||||
23 |
|
ZHERNOVA Anna [Z] | 2012-08-02 | K E-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki E |
|
||||||||||||||||
24 |
|
ZIKUNOV Nikita [Z] | 2005-04-14 | M A-2 |
Z/0193/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Mężczyźni |
|