Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Dzieci - Finał
Tomaszów Mazowiecki 23-24.02.2019
Osobostarty wszystkie: 1381 ( 282 ) K-186 M-96
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 217 ( 45 ) K-35 M-10
 
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Osobostarty: 35 ( 7 ) K-7 M-0
NrLicencji: K/45/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZOR Amelia 2010-04-18 K
E-1
Z/0318/18

TAK

SP nr 14 w Lubinie
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

2
KACZOR Julia 2010-04-18 K
E-1
Z/0313/18

TAK

SP nr 14 w Lubinie
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

3
KACZOR Natasza 2012-02-22 K
F-1
Z/0312/18

TAK

Przedszkole nr 1 w Lubinie
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

4
KOBUS Agata 2010-09-17 K
F-2
Z/0317/18

TAK

SP NR 1 Góra
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

5
NOWAK Olimpia 2009-04-08 K
E-2
Z/0314/18

TAK

SP NR. 1 Wołów
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

6
PAPIS Hania 2009-02-21 K
E-2
Z/0316/18

TAK

SP nr.1 w Lubinie
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

7
TOMCZAK Alicja 2006-02-14 K
C-1
Z/0315/18

TAK

SP nr. 1 w Polkowicach          

 
mkscuprum.lubin.pl
MKS Cuprum Lubin Osobostarty: 105 ( 21 ) K-15 M-6
NrLicencji: K/21/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZAN Lena 2009-02-16 K
E-2
kl.BEZ
Z/0176/17

TAK

SP 12 Lubin
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

2
BUDZIŃSKI Fabian 2009-09-01 M
E-1
Z/0256/18

TAK

SP 10 Lubin
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

3
BURKNAP-PIOTROWICZ Brajan 2010-03-25 M
E-1
Z/0232/18

TAK

SP 1 Lubin
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

4
CHUDAK Anastazja 2009-01-13 K
E-2
Z/0046/18

TAK

SP 12 Lubin
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

5
DWOJAK Karolina 2008-12-16 K
E-2
kl.BEZ
Z/0174/17

TAK

SP Miłkowice
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

6
GÓRECKA Urszula 2007-03-08 K
D-2
kl.BEZ
Z/0173/17

TAK

SP 12 Lubin
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

7
HALBRYT Dominika 2006-07-24 K
D-2
kl.MłB
Z/0121/17

TAK

ZSS Lubin
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

8
HANACZEWSKA Lidia 2007-01-16 K
D-2
Z/0255/18

TAK

SP 12 Lubin
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

9
HERBUT Agnieszka 2008-01-30 K
D-1
kl.BEZ
Z/0172/17

TAK

SP 12 Lubin
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

10
HERBUT Anna 2010-01-10 K
E-1
kl.BEZ
Z/0171/17

TAK

SP 12 Lubin
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

11
IWANICKA Lena 2007-12-24 K
D-1
Z/0234/18

TAK

SP 10 Lubin
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

12
KAŁKA Kornelia 2007-03-23 K
D-2
Z/0043/18

TAK

SP 12 Lubin
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

13
KAŁKA Nikola 2010-04-22 K
E-1
Z/0235/18

TAK

SP 12 Lubin
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

14
ŁUCZEJKO Hanna 2009-05-15 K
E-2
Z/0268/18

TAK

SP 1 Lubin
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

15
MARCINIAK Eryk 2006-04-26 M
C-1
kl.BEZ
Z/0209/17

TAK

SP 14 Lubin          

16
PALUCH Martyna 2006-06-07 K
C-1
kl.BEZ
Z/0820/15

TAK

SP Szklary Górne          

17
PAWLIK Adrian 2005-12-19 M
C-1
kl.BEZ
Z/0814/15

TAK

ZSS Lubin          

18
SADOWSKA Lena 2009-12-29 K
E-1
kl.BEZ
Z/0179/17

TAK

SP 12 Lubin
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

19
SADOWSKA Natalia 2007-07-04 K
D-1
Z/0178/17

TAK

SP 12 Lubin
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

20
WACHOWSKI Hubert 2007-03-28 M
D-2
Z/0041/18

TAK

KLO Legnica
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

21
WACHOWSKI Karol 2010-03-12 M
E-1
Z/0040/18

TAK

SP 9 Legnica
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

 
uksorlica.pl
UKS Orlica Duszniki Zdrój Osobostarty: 57 ( 12 ) K-10 M-2
NrLicencji: K/04/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNARZ Jakub 2009-06-11 M
E-2
Z/0008/16

TAK

MZS Duszniki-Zdrój
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

2
BOOS Amelia 2007-07-19 K
D-1
kl.K
Z/0041/15

TAK

SP Polanica-Zdrój
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

3
BOOS Milena 2012-09-10 K
F-1
Z/0007/16

TAK

SP nr 2 Polanica-Zdrój
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

4
FINC Natalia 2008-10-27 K
E-2
kl.BEZ
Z/0009/16

TAK

MZS Duszniki-Zdrój
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

5
GRUDYSZ Malwina 2005-10-21 K
C-1
kl.III
Z/0043/15

TAK

SP7 Kłodzko          

6
JABŁOŃSKA Aleksandra 2010-03-14 K
E-1
kl.BEZ
Z/0006/16

TAK

MZS Duszniki-Zdrój
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

7
ŁAMASZ Adam 2008-09-03 M
E-2
kl.BEZ
Z/0051/17

TAK

SP7 Kłodzko
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

8
MAZUR Hanna 2008-04-09 K
D-1
kl.III
Z/0048/15

TAK

MZS Duszniki-Zdrój
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

9
OSTROWSKA Antonina 2010-07-30 K
F-2
kl.BEZ
Z/0005/16

TAK

MZS Duszniki-Zdrój
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

10
PAŃCZYSZYN Amelia 2009-08-18 K
E-1
kl.BEZ
Z/0004/16

TAK

MZS Duszniki-Zdrój
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

11
WOŹNIAK Kornelia 2007-11-21 K
D-1
kl.III
Z/0052/15

TAK

SP nr 2 Polanica-Zdrój
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

12
ZIĘCINA Natalia 2010-06-12 K
E-1
Z/0231/18

TAK

MZS Duszniki-Zdrój
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

 
UKS Znicz Kłodzko Osobostarty: 20 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: K/47/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BATOR Kryspin 2008-09-02 M
E-2
Z/0319/18

TAK

SP 7 Kłodzko
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

2
KOSTRZEWSKA Antonina 2008-12-02 K
E-2
Z/0320/18

TAK

SP 7 Kłodzko
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

3
WCISŁO Oliwier 2009-01-03 M
E-2
Z/0323/18

TAK

Jaszkowa Dolna
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

4
WÓJCIK Maja 2008-12-27 K
E-2
Z/0321/18

TAK

SP 7 Kłodzko
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

5
WRONA Lena 2010-04-10 K
E-1
Z/0322/18

TAK

SP 7 Kłodzko
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 465 ( 91 ) K-62 M-29
 
lyzwytomaszow.pl
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 235 ( 45 ) K-33 M-12
NrLicencji: K/12/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMIEC Amelia 2007-08-12 K
D-1
kl.BEZ
Z/0105/18

TAK

SP nr. 10
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

2
BANASZKIEWICZ Antonina 2007-08-05 K
D-1
kl.BEZ
Z/0104/18

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

3
BĄBOL Jan 2009-04-20 M
E-2
kl.BEZ
Z/0103/18

TAK

SP 8 Tomaszów Mazowiecki
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

4
BORKOWSKA Julia 2009-08-04 K
E-1
kl.BEZ
Z/0211/17

TAK

SP 8 Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

5
BORZUTA Aleksandra 2007-03-05 K
D-2
kl.BEZ
Z/0161/17

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

6
CHACHUŁA Natalia 2008-02-27 K
D-1
kl.BEZ
Z/0212/17

TAK

SP 7 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

7
CHACHUŁA Wiktor 2008-02-27 M
D-1
kl.BEZ
Z/0210/17

TAK

SP 7 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

8
CIEŚLIK Dawid 2009-03-26 M
E-2
Z/0102/18

TAK

SP 9 Tomaszów Mazowiecki
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

9
DARAŻ Zuzanna 2008-12-19 K
E-2
kl.BEZ
Z/0101/18

TAK

SP 8 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

10
DOMAŃSKA Antonina 2008-08-26 K
E-2
Z/0100/18

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

11
DZIUBAŁTOWSKA Patrycja 2005-11-19 K
C-1
kl.BEZ
Z/0119/17

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki          

12
GADKO Igor 2008-10-14 M
E-2
Z/0099/18

TAK

SP 13 Tomaszów Mazowiecki
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

13
GOŁOS Julia 2008-09-09 K
E-2
Z/0098/18

TAK

SP nr. 10
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

14
GOWOREK Martyna 2005-12-04 K
C-1
kl.BEZ
Z/0146/17

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki          

15
GOWOREK Michalina 2010-03-18 K
E-1
kl.BEZ
Z/0097/18

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

16
JABŁOŃSKI Franek 2009-11-23 M
E-1
kl.BEZ
Z/0149/17

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

17
JÓŹWIK Mariusz 2007-01-19 M
D-2
Z/0096/18

TAK

SP 8 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

18
KAMIŃSKI Michał 2009-05-11 M
E-2
kl.BEZ
Z/0106/18

TAK

SP nr. 13
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

19
KAMIZELA Julia 2010-03-11 K
E-1
Z/0095/18

TAK

SP 9 Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

20
MACHNICKA Małgorzata 2010-09-11 K
F-2
kl.BEZ
Z/0094/18

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

21
MAŁOCHA Miłosz 2009-01-07 M
E-2
Z/0093/18

TAK

SP 9 Tomaszów Mazowiecki
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

22
MARSZAŁEK Zofia 2010-06-29 K
E-1
kl.BEZ
Z/0092/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

23
MATERA Alex 2010-11-29 M
F-2
kl.BEZ
Z/0091/18

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

24
MATERA Pola 2007-10-02 K
D-1
kl.BEZ
Z/0115/16

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

25
MAZUREK Mateusz 2009-10-06 M
E-1
kl.BEZ
Z/0148/17

TAK

SP 9 Tomaszów Mazowiecki
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

26
MESZKA Dominika 2009-08-02 K
E-1
kl.BEZ
Z/0090/18

TAK

SP 8 Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

27
MODZELEWSKI Jan 2010-09-24 M
F-2
kl.BEZ
Z/0089/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

28
OBIREK Hanna 2010-10-09 K
F-2
kl.BEZ
Z/0088/18

TAK

SP 10 Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

29
PAWLIK Weronika 2009-02-05 K
E-2
kl.BEZ
Z/0087/18

TAK

SP 8 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

30
PAWŁOWSKA Aleksandra 2011-08-12 K
F-1
kl.BEZ
Z/0086/18

TAK

SP 14 Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

31
PĘKALA Aleksandra 2008-07-28 K
E-2
Z/0085/18

TAK

SP nr. 10
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

32
POLAK Julia 2007-12-02 K
D-1
kl.MłS
Z/0106/17

TAK

SP Ujazd
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

33
POLAK Kinga 2008-07-21 K
E-2
kl.BEZ
Z/0107/17

TAK

SP Komorów
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

34
POLAK Roksana 2010-07-23 K
F-2
kl.BEZ
Z/0109/17

TAK

SP Ujazd
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

35
REBZDA Julia 2008-07-31 K
E-2
Z/0257/18

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

36
RUSEK Amelia 2007-08-10 K
D-1
kl.BEZ
Z/0129/17

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

37
RYSIŃSKA Julia 2008-12-23 K
E-2
kl.BEZ
Z/0084/18

TAK

SP 8 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

38
STAŃDO Maciej 2008-01-29 M
D-1
kl.BEZ
Z/0083/18

TAK

SP 13 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

39
SULEJ Julia 2007-09-19 K
D-1
kl.BEZ
Z/0150/17

TAK

SP 7 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

40
ŚWINOGA Zuzanna 2009-03-05 K
E-2
Z/0082/18

TAK

SP nr. 12
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

41
WALASIK Weronika 2007-01-07 K
D-2
kl.BEZ
Z/0147/17

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

42
WIKTOROWICZ Noela 2008-08-27 K
E-2
Z/0081/18

TAK

SP 9 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

43
WOŹNIAK Hania 2008-01-18 K
D-1
kl.BEZ
Z/0151/17

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

44
WRÓBEL Brygida 2009-04-20 K
E-2
kl.BEZ
Z/0079/18

TAK

SP 11 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

45
ZIELIŃSKA Julia 2009-09-03 K
E-1
Z/0077/18

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

 
kspilica.pl
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 155 ( 31 ) K-21 M-10
NrLicencji: K/13/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROZIK Oliwier 2008-03-16 M
D-1
kl.BEZ
Z/0124/17

TAK

SP 13 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

2
BALCZERCZYK Patrycja 2007-04-02 K
D-2
kl.BEZ
Z/0117/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

3
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 M
C-1
kl.MłZ
Z/0130/18

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki          

4
BOKSZA Martyna 2006-12-26 K
D-2
kl.BEZ
Z/0118/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

5
BORKOWSKI Piotr 2006-04-30 M
C-1
kl.III
Z/0125/17

TAK

SP Smardzewice          

6
CYNIAK Filip 2006-01-05 M
C-1
Z/0119/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki          

7
FIJAŁKOWSKA Natalia 2008-04-10 K
D-1
kl.BEZ
Z/0149/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

8
GLAPIŃSKA Agata 2007-01-30 K
D-2
Z/0236/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

9
GRONOSTAJ Eryk 2012-01-21 M
F-1
kl.BEZ
Z/0237/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

10
GRONOSTAJ Nadia 2007-12-03 K
D-1
kl.BEZ
Z/0238/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

11
JANAS Amelia 2006-02-12 K
C-1
kl.MłB
Z/0120/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki          

12
KACPRZAK Agata 2006-12-13 K
D-2
Z/0121/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

13
KACZMARCZYK Zofia 2007-06-07 K
D-2
kl.BEZ
Z/0122/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

14
KLUF Nadia 2006-09-05 K
D-2
kl.BEZ
Z/0127/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

15
KOCHMANIEWICZ Mateusz 2005-08-09 M
C-1
kl.MłB
Z/0375/15

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki          

16
KOCIUCKA Nina 2007-06-06 K
D-2
kl.BEZ
Z/0399/15

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

17
KOŚKA Aleksandra 2006-03-23 K
C-1
kl.III
Z/0387/15

TAK

SP 2 Rawa Mazowiecka          

18
KUBACKI Antoni 2008-12-17 M
E-2
kl.BEZ
Z/0241/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

19
KWAPISZ Szymon 2006-05-11 M
C-1
kl.BEZ
Z/0293/18

TAK

Sp 1 Tomaszów Mazowiecki          

20
LENARCIK Bartłomiej 2005-11-04 M
C-1
kl.BEZ
Z/0114/17

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki          

21
LIS Maja 2006-03-26 K
C-1
kl.MłB
Z/0123/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki          

22
NIEPOŁOMSKI Patryk 2007-04-26 M
D-2
kl.BEZ
Z/0150/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

23
NOWAK Klementyna 2009-06-04 K
E-2
kl.BEZ
Z/0124/18

TAK

SP7
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

24
RYBIŃSKA Natalia 2005-08-01 K
C-1
kl.MłS
Z/0377/15

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki          

25
SMEJDA Iga 2006-01-05 K
C-1
kl.III
Z/0116/17

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki          

26
SMJEDA Alicja 2009-05-04 K
E-2
Z/0190/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

27
STANKIEWICZ Julia 2006-01-28 K
C-1
Z/0125/18

TAK

SP1 Tomaszów-Maz          

28
SYGUŁA Sandra 2009-09-07 K
E-1
kl.BEZ
Z/0127/17

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

29
ŚWINOGA Aniela 2007-04-07 K
D-2
kl.BEZ
Z/0410/15

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

30
WULS Kornelia 2006-05-23 K
C-1
kl.BEZ
Z/0380/15

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki          

31
ZDRALEWICZ Dominika 2008-10-26 K
E-2
kl.BEZ
Z/0126/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

 
UKS Jedynka Tomaszów Maz. Osobostarty: 75 ( 15 ) K-8 M-7
NrLicencji: K/35/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZEŚKOWIAK Maja 2006-07-12 K
D-2
Z/0160/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

2
HENIG Hanna 2008-11-27 K
E-2
Z/0297/18

TAK

Sp 1 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

3
JASIŃSKI Bruno 2006-10-25 M
D-2
Z/0294/18

TAK

SP 7 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

4
KLIMCZAK Hubert 2008-06-06 M
D-1
kl.BEZ
Z/0168/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

5
KSYT Oliwia 2007-12-13 K
D-1
Z/0167/18

TAK

SP1
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

6
KUCHARSKA Jagoda 2007-10-05 K
D-1
kl.BEZ
Z/0296/18

TAK

Sp 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

7
KWAŚNIEWSKI Dominik 2007-07-05 M
D-1
Z/0161/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

8
ŁUCZKA Łukasz 2007-07-09 M
D-1
Z/0165/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

9
MUNIK Marcel 2007-06-12 M
D-2
Z/0164/18

TAK

SP1
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

10
NIEWOLA Monika 2007-06-26 K
D-2
Z/0163/18

TAK

SP1
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

11
PAWLIK Julia 2007-02-16 K
D-2
kl.BEZ
Z/0298/18

TAK

Sp 12 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

12
SOBALA Oliwier 2006-02-09 M
C-1
Z/0311/18

TAK

Sp 1 Tomaszów Mazowiecki          

13
SOŁTYSIAK Nikola 2008-07-11 K
E-2
kl.BEZ
Z/0086/17

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

14
ŚLUSARSKI Miłosz 2008-09-15 M
E-2
kl.BEZ
Z/0085/17

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

15
TURLIK Patrycja 2008-08-29 K
E-2
Z/0295/18

TAK

Sp 1 Tomaszów Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 433 ( 90 ) K-58 M-32
 
www.legialyzwy.com
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa Osobostarty: 42 ( 11 ) K-7 M-4
NrLicencji: K/28/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BABIEL Patryk 2010-07-24 M
F-2
Z/0132/18

TAK

10 STO im. kardynała Stefana Wyszyńskiego
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

2
BARSZCZEWSKA Helena 2006-03-20 K
C-1
Z/0133/18

TAK

SP im. Płk. Stanisława Królickiego Izabeljn          

3
BLINOW Julia 2009-03-04 K
E-2
Z/0134/18

TAK

SP nr 3 w Otwocku
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

4
BLINOW Maria 2012-02-23 K
F-1
Z/0135/18

TAK

Przedszkole nr 15 w Otwocku
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

5
CZECHOSKI Kacper 2006-07-13 M
D-2
Z/0192/18

TAK

SP 319 im. Marii Kann
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

6
DYMKOWSKA Urszula 2008-03-14 K
D-1
Z/0136/18

TAK

SP nr 271
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

7
KARCZEWSKA Julia 2008-01-26 K
D-1
Z/0191/18

TAK

SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 41
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

8
KURAMOCHI Emil 2011-07-13 M
F-1
Z/0141/18

TAK

Waldorfska SP nr 71
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

9
PUCZEN Gabriela 2006-07-16 K
D-2
kl.BEZ
Z/0128/16

TAK

SP 98 Warszawa
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

10
SZOMBARA Zofia 2008-10-24 K
E-2
kl.BEZ
Z/0144/18

TAK

SP 212
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

11
WEŁNICKI Mateusz 2008-12-14 M
E-2
kl.BEZ
Z/0130/17

TAK

SP 79 Warszawa
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

 
MKS Korona Wilanów Osobostarty: 28 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: K/11/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DULIŃSKI Krzysztof 2005-12-22 M
C-1
kl.BEZ
Z/0541/15

TAK

SP 33 Warszawa          

2
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 K
C-1
kl.III
Z/0552/15

TAK

SP 104 Warszawa          

3
KRÓLIKOWSKI Stanisław 2008-01-24 M
D-1
kl.BEZ
Z/0553/15

TAK

SP 104 Warszawa
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

4
KRZĘTOWSKA Marianna 2007-04-03 K
D-2
Z/0110/18

TAK

SP 104 Warszawa
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

5
KRZĘTOWSKI Franciszek 2009-01-24 K
E-2
kl.BEZ
Z/0111/18

TAK

105 warszawa
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

6
SNIASZEK Leonard 2007-08-17 M
D-1
Z/0115/18

TAK

105 warszawa
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

7
ZIENKIEWICZ Piotr 2006-05-30 M
C-1
Z/0116/18

TAK

300 warszawa          

 
UKS 3 Milanówek Osobostarty: 130 ( 26 ) K-20 M-6
NrLicencji: K/16/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
TUCHARZ Michał 2008-07-09 M
E-2
Z/0052/18

TAK

SP 2 Milanówek
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

2
BARANOWSKI Łukasz 2006-04-13 M
C-1
kl.BEZ
Z/0498/15

TAK

SP 3 Milanówek          

3
BIAŁECKA Malwina 2009-06-09 K
E-2
kl.BEZ
Z/0118/17

TAK

SP 3 Milanówek
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

4
BYLINA Olivia 2009-01-26 K
E-2
kl.BEZ
Z/0103/16

TAK

SP 3 Milanówek
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

5
CHŁOPIK Łucja 2008-09-07 K
E-2
Z/0051/18

TAK

SSP MTE Milanówek
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

6
GRIŃKOW Aleksandra 2008-08-17 K
E-2
kl.BEZ
Z/0097/16

TAK

SP 3 Milanówek
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

7
GRIŃKOW Zofia 2010-01-09 K
E-1
kl.BEZ
Z/0099/17

TAK

SP 3 Milanówek
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

8
JANKOWSKI Krzysztof 2006-09-06 M
D-2
kl.BEZ
Z/0499/15

TAK

SP 3 Milanówek
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

9
KOWALCZYK Julia 2008-08-18 K
E-2
kl.BEZ
Z/0104/16

TAK

SP 3 Milanówek
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

10
KUPIEC Pola 2007-06-07 K
D-2
Z/0098/16

TAK

SP 3 Milanówek
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

11
MARZYŃSKA Faustyna 2007-04-03 K
D-2
kl.BEZ
Z/0042/16

TAK

SP 2 Milanówek
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

12
MARZYŃSKA Gloria 2010-07-27 K
F-2
kl.BEZ
Z/0098/17

TAK

SP 2 Milanówek
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

13
MARZYŃSKI Franciszek 2008-06-15 M
D-1
kl.BEZ
Z/0043/16

TAK

SP 2 Milanówek
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

14
MICHAŁOWSKA Amelia 2009-10-01 K
E-1
kl.BEZ
Z/0198/17

TAK

SP 3 Milanówek
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

15
MIŃKOWSKA Natalia 2010-02-23 K
E-1
Z/0097/17

TAK

SP 3 Milanówek
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

16
NAPŁOSZEK Natalia 2006-03-13 K
C-1
kl.BEZ
Z/0502/15

TAK

SP 3 Milanówek          

17
NAPŁOSZEK Oliwia 2009-09-02 K
E-1
kl.BEZ
Z/0099/16

TAK

SP 3 Milanówek
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

18
SAWICKA Lidia 2006-01-13 K
C-1
kl.MłB
Z/0481/15

TAK

SP 3 Milanówek          

19
SCHODNIK Gabriela 2007-03-23 K
D-2
kl.BEZ
Z/0096/17

TAK

SP 3 Milanówek
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

20
SKORUPSKA Emilia 2009-08-21 K
E-1
kl.BEZ
Z/0095/17

TAK

SP 3 Milanówek
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

21
SKRZYDLEWSKI Rafał 2006-10-26 M
D-2
kl.BEZ
Z/0488/15

TAK

SP 3 Milanówek
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

22
SOBCZAK Alicja 2008-09-03 K
E-2
kl.BEZ
Z/0101/16

TAK

SSP MTE Milanówek
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

23
SOBCZAK Katarzyna 2006-09-15 K
D-2
kl.MłB
Z/0506/15

TAK

SP 3 Milanówek
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

24
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 M
C-1
kl.III
Z/0483/15

TAK

SP 3 Milanówek          

25
TUCHARZ Weronika 2008-07-09 K
E-2
Z/0049/18

TAK

SP 2 Milanówek
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

26
ŻERAŃSKA Nastazja 2008-12-08 K
E-2
Z/0048/18

TAK

SP 3 Milanówek
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

 
spartiaci.pl
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 95 ( 19 ) K-8 M-11
NrLicencji: K/17/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGOCZ Bianka 2009-04-28 K
E-2
Z/0291/18

TAK

sp 2 grodzisk maz
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

2
BUZA Jakub 2008-12-22 M
E-2
Z/0059/18

TAK

SP 2 Brwinów
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

3
DZIENISIEWICZ Wiktoria 2009-10-21 K
E-1
kl.BEZ
Z/0231/16

TAK

SP Książenice
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

4
FIDLER Jakub 2006-02-07 M
C-1
kl.BEZ
Z/0055/18

TAK

SP 3 Grodzisk Mazowiecki          

5
GODLEWSKA Karolina 2007-04-22 K
D-2
Z/0526/15

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

6
GODLEWSKA Weronika 2007-04-22 K
D-2
Z/0525/15

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

7
GRZELAK Andrzej 2008-01-07 M
D-1
kl.BEZ
Z/0213/17

TAK

SSP 23 Grodzisk Mazowiecki
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

8
GRZYWACZ Aleksander 2008-07-26 M
E-2
kl.BEZ
Z/0292/18

TAK

sp 2 Milanówek
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

9
KLONOWSKI Mikołaj 2007-09-12 M
D-1
kl.BEZ
Z/0214/17

TAK

SP Adamowizna
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

10
KOCAN Przemysław 2009-12-28 M
E-1
Z/0061/18

TAK

SP 2 Milanówek
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

11
KOSIACKA Antonina 2008-11-03 K
E-2
kl.BEZ
Z/0056/18

TAK

SP 1 Grodzisk Mazowiecki
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

12
LEJBA Kinga 2007-09-21 K
D-1
kl.BEZ
Z/0060/18

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

13
LIPIŃSKI Jakub 2008-04-04 M
D-1
Z/0179/18

TAK

SP 2 Milanówek
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

14
MAMCARZ Martyna 2009-11-14 K
E-1
Z/0180/18

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

15
MAMCARZ Mateusz 2009-11-14 M
E-1
Z/0181/18

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

16
OLSZUK Otylia 2007-09-24 K
D-1
kl.BEZ
Z/0053/18

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

17
TOMICZAK Wojciech 2009-03-28 M
E-2
kl.BEZ
Z/0057/18

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

18
WĘCŁAWEK Kryspin 2009-01-05 M
E-2
Z/0054/18

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

19
WĘCŁAWEK Marcel 2010-04-19 M
E-1
Z/0178/18

TAK

SP 2 Grodzisk Mazowiecki
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

 
http://slomczyn.edu.pl/zryw/
UKS Zryw Słomczyn Osobostarty: 75 ( 14 ) K-10 M-4
NrLicencji: K/25/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-16 K
D-2
kl.III
Z/0759/15

TAK

SP 4 Słomczyn
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

2
DĄBROWSKI Mateusz 2010-09-14 M
F-2
kl.BEZ
Z/0044/16

TAK

SP 4 Słomczyn
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

3
GRZANECKA Maja 2006-03-30 K
C-1
kl.MłS
Z/0760/15

TAK

SP 4 Słomczyn          

4
GRZANECKA Matylda 2008-11-07 K
E-2
kl.BEZ
Z/0761/15

TAK

SP 4 Słomczyn
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

5
GRZANECKI Miłosz 2011-08-11 M
F-1
Z/0092/17

TAK

SP 4 Słomczyn
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

6
GRZELKA Olga 2009-02-02 K
E-2
kl.BEZ
Z/0045/16

TAK

SP 4 Słomczyn
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

7
JANISZ Kinga 2006-09-23 K
D-2
kl.BEZ
Z/0762/15

TAK

SP 4 Słomczyn
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

8
JANISZ Zuzanna 2009-05-06 K
E-2
kl.BEZ
Z/0763/15

TAK

SP 4 Słomczyn
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

9
JAROSZEWICZ Julia 2008-07-22 K
E-2
kl.BEZ
Z/0046/16

TAK

SP 4 Słomczyn
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

10
KOWALSKI Wojciech 2006-02-27 M
C-1
kl.BEZ
Z/0769/15

TAK

SP 70 Warszawa          

11
KRAWCZYK Mikołaj 2006-10-25 M
D-2
kl.BEZ
Z/0770/15

TAK

ZS Józefosław
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

12
PUŁECKA Nina 2011-11-25 K
F-1
kl.BEZ
Z/0090/17

TAK

SP 4 Słomczyn
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

13
SZUCHNIK Sandra 2007-09-11 K
D-1
kl.BEZ
Z/0780/15

TAK

SP Czersk
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

14
WOŹNIAK Julia 2007-12-21 K
D-1
kl.BEZ
Z/0779/15

TAK

SP 4 Słomczyn
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

 
stegny.com.pl
WTŁ Stegny Warszawa Osobostarty: 63 ( 13 ) K-10 M-3
NrLicencji: K/23/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASZCZYK Joanna 2007-11-19 K
D-1
kl.BEZ
Z/0162/17

TAK

SP 364 Warszawa
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

2
BRAUN Antonina 2009-04-21 K
E-2
kl.BEZ
Z/0722/15

TAK

SP 340 Warszawa
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

3
BRAUN Zofia 2007-02-15 K
D-2
kl.MłZ
Z/0738/15

TAK

SP 340 Warszawa
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

4
DOMITRZ Helena 2008-10-28 K
E-2
kl.BEZ
Z/0151/16

TAK

SP 103 Warszawa
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

5
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 M
C-1
kl.BEZ
Z/0736/15

TAK

SP 115 Warszawa          

6
FALSKA Malwina 2007-10-29 K
D-1
kl.BEZ
Z/0712/15

TAK

SP 212 Warszawa
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

7
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 K
D-2
kl.MłS
Z/0734/15

TAK

SP 185 UNICEF Warszawa
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

8
GRZYWIŃSKA Zofia 2009-06-15 K
E-2
kl.BEZ
Z/0733/15

TAK

SP 185 UNICEF Warszawa
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

9
NEWECKA Aleksandra 2009-05-25 K
E-2
Z/0299/18

TAK

Sp.im. Św. Franciszka
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

10
PODBIELSKI Antoni 2006-09-26 M
D-2
kl.BEZ
Z/0728/15

TAK

SP 29 Warszawa
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

11
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 M
C-1
kl.MłZ
Z/0746/15

TAK

SP 46 Warszawa          

12
STYK Marzena 2006-12-24 K
D-2
Z/0266/18

TAK

SP 107 Warszawa
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

13
WÓJCIK Liliana 2006-03-13 K
C-1
kl.BEZ
Z/0726/15

TAK

SP STO          

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 92 ( 20 ) K-8 M-12
 
AZS Zakopane Osobostarty: 12 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: K/27/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUKASZCZYK Aleksandra 2005-09-04 K
C-1
kl.III
Z/0873/15

TAK

SP 10 Zakopane          

2
SŁOWAKIEWICZ Nikodem 2007-11-17 M
D-1
kl.BEZ
Z/0188/16

TAK

SP 1 Zakopane
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

3
ŻYTKO Małgosia 2008-06-26 K
D-1
Z/0871/15

TAK

SP 1 Zakopane
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

 
KS SNPTT 1907 Zakopane Osobostarty: 29 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: K/20/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FIGURA Magdalena 2006-07-25 K
D-2
kl.BEZ
Z/0883/15

TAK

SP 1 zakopane
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

2
GAWLAK-SOCKA Jan 2008-08-18 M
E-2
kl.BEZ
Z/0196/17

TAK

KSP Zakopane
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

3
GRABSKA Karolina 2007-08-05 K
D-1
kl.BEZ
Z/0192/16

TAK

SP 3 Zakopane
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

4
KACICZAK Martyna 2008-05-20 K
D-1
kl.BEZ
Z/0191/16

TAK

SPMS Zakopane
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

5
RÓŻAK Jakub 2006-07-08 M
D-2
Z/0308/18

TAK

SP9 Zakopane
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

6
SABUDA Julia 2007-05-11 K
D-2
kl.BEZ
Z/0881/15

TAK

SP 3 Zakopane
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

 
UKS Dwójka Zakopane Osobostarty: 4 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/44/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DAUKSZ Emilia 2009-04-16 K
E-2
kl.BEZ
Z/0188/17

TAK

SP 2 Zakopane
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

 
UKS Olczanka Osobostarty: 9 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: K/46/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GALICA Marcin 2009-01-01 M
E-2
Z/0309/18

TAK

SP4 Zakopane
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

2
PĘKSA Marcin 2009-07-09 M
E-1
Z/0310/18

TAK

SP4 Zakopane
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

 
uksorly.pl
UKS Orły Zakopane Osobostarty: 30 ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: K/40/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZEWSKI JAN 2006-11-19 M
D-2
kl.BEZ
Z/0259/18

TAK

SP 1 Zakopane
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

2
BRZÓSKA Adam 2006-09-18 M
D-2
Z/0232/16

TAK

SP 1 Zakopane
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

3
GĄSIENICA Wiktoria 2008-03-09 K
D-1
kl.BEZ
Z/0196/16

TAK

SP 10 Zakopane
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

4
WICHER Bartłomiej 2006-05-14 M
C-1
Z/0261/18

TAK

SP 1 Zakopane          

5
WŁODARCZYK Łukasz 2006-10-27 M
D-2
kl.BEZ
Z/0260/18

TAK

SP 1 Zakopane
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

6
WYDRA Patryk 2008-01-13 M
D-1
kl.BEZ
Z/0233/16

TAK

SP 10 Zakopane
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

 
UKS przy ZSMS Zakopane Osobostarty: 8 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: K/43/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JELONEK Kamil 2007-01-05 M
D-2
kl.BEZ
Z/0191/17

TAK

SPMS Zakopane
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

2
SOWA Natan 2007-06-13 M
D-2
kl.BEZ
Z/0190/17

TAK

SPMS Zakopane
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 85 ( 17 ) K-12 M-5
 
sklgornik.pl
SKŁ Górnik Sanok Osobostarty: 85 ( 17 ) K-12 M-5
NrLicencji: K/15/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DYDEK Oliwia 2010-08-08 K
F-2
kl.BEZ
Z/0247/18

TAK

SP 4 Sanok
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

2
HOSTYŃSKI Szymon 2006-09-20 M
D-2
kl.MłS
Z/0589/15

TAK

SP 3 Sanok
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

3
KOPCZAK Jagoda 2007-11-16 K
D-1
kl.BEZ
Z/0818/15

TAK

SP 8 Sanok
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

4
KRAWIEC Julita 2008-07-31 K
E-2
kl.BEZ
Z/0063/17

TAK

SP 1 Sanok
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

5
KUDŁA Patryk 2007-04-17 M
D-2
kl.BEZ
Z/0679/15

TAK

SP 4 Sanok
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

6
LIP Aleksandra 2009-02-12 K
E-2
Z/0279/18

TAK

SP nr. 4 Sanok
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

7
LIP Weronika 2009-05-16 K
E-2
Z/0273/18

TAK

SP nr. 4 Sanok
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

8
MALICZOWSKI Roch 2006-03-23 M
C-1
kl.BEZ
Z/0123/17

TAK

SP 2 Sanok          

9
PIECUCH Maria 2009-01-04 K
E-2
kl.BEZ
Z/0193/17

TAK

SP 1 Sanok
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

10
PIETRUSA Madlen 2010-06-03 K
E-1
Z/0281/18

TAK

SP nr. 1 Sanok
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

11
PYTLOWANY Maja 2008-07-10 K
E-2
Z/0248/18

TAK

SP 3 Sanok
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

12
RATAJEWSKI Jakub 2007-10-05 M
D-1
Z/0250/18

TAK

SP 1 Zagórz
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

13
RYSZ Maja 2008-05-15 K
D-1
kl.BEZ
Z/0061/17

TAK

SP 4 Sanok
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

14
STAPIŃSKA Anna 2008-04-06 K
D-1
kl.BEZ
Z/0249/18

TAK

SP 1 Sanok
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

15
SZAŁAJKO Patrycja 2007-07-18 K
D-1
kl.BEZ
Z/0060/17

TAK

SP 2 Sanok
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

16
ZAJ,ĄC Emilia 2008-07-30 K
E-2
Z/0194/17

TAK

SP 8 Sanok
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

17
ZAJĄC Przemysław 2006-09-07 M
D-2
kl.BEZ
Z/0194/16

TAK

SP 8 Sanok
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 89 ( 19 ) K-11 M-8
 
KS Orzeł Elbląg Osobostarty: 32 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: K/09/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRYK Nikodem 2010-03-25 M
E-1
Z/0300/18

TAK

SP 25 Elbląg
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

2
CHARYTON Julia 2010-04-15 K
E-1
Z/0003/18

TAK

SP 19 Elbląg
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

3
MANTORSKA Julia 2008-04-10 K
D-1
Z/0304/18

TAK

SP 19 Elbląg
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

4
MIRZAŁEK Filip 2009-06-22 M
E-2
kl.BEZ
Z/0076/17

TAK

SP 19 Elbląg
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

5
OLEWNIK Jakub 2009-07-12 M
E-1
Z/0010/18

TAK

SP 19 Elbląg
100 m M E1
Dzień 1
300 m M E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
100 m M (2) E1
Dzień 2
300 m M (2) E1
Dzień 2

6
WŁASZYN Lena 2009-12-04 K
E-1
Z/0011/18

TAK

SP 21 Elbląg
100 m K E1
Dzień 1
300 m K E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
100 m K (2) E1
Dzień 2
300 m K (2) E1
Dzień 2

7
WOŁEK Aleksander 2008-11-14 M
E-2
Z/0012/18

TAK

SP 19 Elbląg
300 m M E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
300 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

 
https://www.facebook.com/panczenygizycko/
UKS Giżycko Osobostarty: 28 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: K/24/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GUTOWSKA Zuzanna 2006-06-12 K
C-1
kl.BEZ
Z/0117/16

TAK

SP 7 Giżycko          

2
KWIATKOWSKA Karolina 2006-11-20 K
D-2
Z/0175/18

TAK

SP 7 Giżycko
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

3
MIECZKOWSKA Zofia 2007-05-20 K
D-2
Z/0172/18

TAK

SP Pozezdrze
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

4
SMĘDZIK Milena 2008-11-06 K
E-2
Z/0174/18

TAK

SP 7 Giżycko
300 m K E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
300 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

5
SYLWESTRZAK Mateusz 2007-06-22 M
D-2
kl.BEZ
Z/0119/16

TAK

SP 4 Giżycko
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

6
TULKIEWICZ Ewelina 2007-02-10 K
D-2
kl.MłS
Z/0677/15

TAK

SP 7 Giżycko
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

 
UKS Viking Elbląg Osobostarty: 25 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: K/14/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FLORKOWSKI Mikołaj 2005-09-10 M
C-1
kl.MłB
Z/0452/15

TAK

SP 12 Elbląg          

2
GIBAS Kornelia 2006-05-04 K
C-1
kl.MłS
Z/0863/15

TAK

SP 12 Elbląg          

3
SZCZEPANEK Bartosz 2007-09-27 M
D-1
Z/0107/16

TAK

SP 12 Elbląg
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

4
WIŚNIEWSKA Oliwia 2007-05-18 K
D-2
Z/0229/18

TAK

SP 12 Elbląg
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

5
ZAWISZA Emilia 2007-03-27 K
D-2
kl.BEZ
Z/0106/16

TAK

SP 12 Elbląg
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

 
WMKS Olsztyn Osobostarty: 4 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/03/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
RICHTER Aleksander 2008-05-22 M
D-1
kl.BEZ
Z/0007/17

TAK

SP 29 w Olsztynie
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2