Internetowe zgłoszenia do imprezy: Puchar Polski
Sanok, 20-21.02.2021
Osobostarty wszystkie: 155 ( 29 ) K-14 M-15
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 19 ( 3 ) K-2 M-1
 
uksorlica.pl
UKS Orlica Duszniki Zdrój Osobostarty: 19 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: K/04/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 K
M-1
kl.M
Z/0042/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

2
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 M
B-2
kl.I
Z/0044/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

3
LORENZ Patrycja 2007-05-07 K
C-1
kl.I
Z/0047/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 16 ( 5 ) K-2 M-3
 
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen Osobostarty: 4 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/50/20

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOREK Magdalena 1991-11-27 K
S
kl.I
Z/0076/20

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

 
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 3 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/48/19

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PIEKIELNY Norbert 1996-03-04 M
S
Z/0084/20

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

 
kspilica.pl
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 9 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: K/13/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JABRZYK Natalia 2001-03-03 K
M-1
kl.M
Z/0358/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

2
OWCZAREK Mateusz 1997-07-20 M
M-4
kl.M
Z/0395/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

3
PIOTROWSKI Jakub 2000-02-27 M
M-2
kl.M
Z/0086/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 58 ( 9 ) K-4 M-5
 
UKS 3 Milanówek Osobostarty: 47 ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: K/16/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANOWSKI Łukasz 2006-04-13 M
C-2
kl.MłZ
Z/0498/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

2
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 K
A-2
kl.I
Z/0008/20

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

3
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 K
A-2
kl.I
Z/0496/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

4
JANKOWSKI Krzysztof 2006-09-06 M
C-1
kl.MłZ
Z/0499/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

5
SKRZYDLEWSKI Rafał 2006-10-26 M
C-1
kl.II
Z/0488/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

6
STASZKIEWICZ Michał 2001-10-07 M
A-2
kl.I
Z/0138/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

7
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 M
C-2
kl.I
Z/0483/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

 
http://slomczyn.edu.pl/zryw/
UKS Zryw Słomczyn Osobostarty: 5 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/25/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-13 K
C-1
kl.M
Z/0759/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

 
stegny.com.pl
WTŁ Stegny Warszawa Osobostarty: 6 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/23/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PŁOŃCZYK Maja 2001-06-21 K
M-1
kl.M
Z/0729/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 62 ( 12 ) K-6 M-6
 
sklgornik.pl
SKŁ Górnik Sanok Osobostarty: 62 ( 12 ) K-6 M-6
NrLicencji: K/15/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BODNAR Maja 2005-05-11 K
B-1
kl.III
Z/0137/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

2
GONTEK Martyna 2003-09-02 K
B-2
kl.II
Z/0064/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

3
GONTEK Tomasz 2003-09-02 M
B-2
kl.III
Z/0062/17

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

4
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 K
A-1
kl.III
Z/0136/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

5
KUDŁA Patryk 2007-04-17 M
C-1
kl.MłS
Z/0679/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

6
LORENC Klaudia 2001-03-10 K
M-1
kl.I
Z/0471/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

7
MALICZOWSKI Roch 2006-03-23 M
C-2
kl.II
Z/0123/17

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

8
MANDZELOWSKA Julia 2005-08-17 K
C-2
kl.II
Z/0586/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

9
STABRYŁA Mikołaj 2006-12-20 M
C-1
kl.MłB
Z/0263/18

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

10
TOKARSKI Mateusz 1998-02-06 M
M-4
kl.I
Z/0198/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

11
WIEJOWSKA Maja 2005-07-19 K
C-2
kl.MłZ
Z/0076/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

12
ZAJĄC Przemysław 2006-09-07 M
C-1
kl.MłB
Z/0194/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2