Internetowe zg³oszenia do imprezy: Puchar Polski - Fina³
Tomaszów Mazowiecki, 27-28.02.2021
Osobostarty wszystkie: 610 ( 154 ) K-87 M-67
 
DOLNO¦L”SKIE Osobostarty: 27 ( 7 ) K-5 M-2
 
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/45/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur P³eę
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
TOMCZAK Alicja 2006-02-14 K
C-2
kl.BEZ
Z/0315/18

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

 
mkscuprum.lubin.pl
MKS Cuprum Lubin Osobostarty: 20 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: K/21/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur P³eę
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 M
B-2
kl.M
Z/0629/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

2
HALBRYT Dominika 2006-07-24 K
C-1
kl.II
Z/0121/17

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

3
KLUK Adrianna 2003-07-01 K
B-2
kl.I
Z/0633/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

4
MARCINIAK Eryk 2006-04-26 M
C-2
kl.II
Z/0209/17

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

5
PALUCH Martyna 2006-06-07 K
C-2
kl.II
Z/0820/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

 
uksorlica.pl
UKS Orlica Duszniki Zdrój Osobostarty: 5 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/04/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur P³eę
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 K
M-1
kl.M
Z/0042/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

 
£ÓDZKIE Osobostarty: 156 ( 49 ) K-30 M-19
 
Akademia £yæwiarstwa Kristensen Osobostarty: 9 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: K/50/20

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur P³eę
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOREK Magdalena 1991-11-27 K
S
kl.I
Z/0076/20

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

2
ZEREK Eryk 2003-12-26 M
B-2
kl.II
Z/0077/20

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

 
lyzwytomaszow.pl
IUKS Dziewi±tka Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 26 ( 7 ) K-7 M-0
NrLicencji: K/12/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur P³eę
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BORZUTA Aleksandra 2007-03-05 K
C-1
kl.M³Z
Z/0161/17

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

2
DANIELIK Angelika 2002-09-14 K
A-1
kl.II
Z/0109/19

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

3
DANIELIK Paula 2005-06-21 K
B-1
kl.II
Z/0101/17

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

4
KO¦KA Aleksandra 2006-03-23 K
C-2
kl.II
Z/0694/20

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

5
KOZAR Kaja 2004-05-14 K
B-2
kl.II
Z/0105/17

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

6
SOBOTA Patrycja 2005-02-01 K
B-1
kl.II
Z/0054/20

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

7
WALASIK Weronika 2007-01-07 K
C-1
kl.M³S
Z/0147/17

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

 
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 14 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: K/48/19

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur P³eę
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
OSTROWSKA Zuzanna 2007-01-05 K
C-1
kl.M³S
Z/0134/20

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

2
PIEKIELNY Norbert 1996-03-04 M
S
Z/0084/20

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

3
SOBCZAK Agata 2004-02-07 K
B-2
Z/0302/20

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

 
kspilica.pl
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 99 ( 35 ) K-20 M-15
NrLicencji: K/13/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur P³eę
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRATKIEWICZ Kacper 2005-04-02 M
B-1
Z/0394/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

2
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 M
B-1
kl.II
Z/0128/18

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

3
BALCZERCZYK Patrycja 2007-04-02 K
C-1
kl.III
Z/0117/18

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

4
BERNACKA Agnieszka 2005-02-21 K
B-1
kl.III
Z/0128/17

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

5
BIELAS Miko³aj 2005-12-06 M
C-2
kl.II
Z/0130/18

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

6
BOKSZA Martyna 2006-12-26 K
C-1
kl.III
Z/0118/18

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

7
BORKOWSKI Piotr 2006-04-30 M
C-2
kl.I
Z/0125/17

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

8
CYNIAK Filip 2006-01-05 M
C-2
kl.III
Z/0119/18

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

9
GALACH Krzysztof 2007-03-19 M
C-1
kl.III
Z/0108/20

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

10
GLAPIŃSKA Agata 2007-01-30 K
C-1
kl.II
Z/0236/18

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

11
GRAD Kalina 2006-09-22 K
C-1
Z/0097/20

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

12
GRZE¦KOWIAK Maja 2006-07-12 K
C-1
kl.M³Z
Z/0109/20

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

13
JABRZYK Natalia 2001-03-03 K
M-1
kl.M
Z/0358/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

14
KACPRZAK Agata 2006-12-13 K
C-1
kl.II
Z/0121/18

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

15
KACZMARCZYK Zofia 2007-06-07 K
C-1
kl.M³Z
Z/0122/18

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

16
KLUF Nadia 2006-09-05 K
C-1
kl.II
Z/0127/18

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

17
KOCHMANIEWICZ Mateusz 2005-08-09 M
C-2
kl.III
Z/0268/20

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

18
KOPACZ Micha³ 2004-01-20 M
B-2
kl.I
Z/0035/19

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

19
KORNELUK Artur 2004-02-20 M
B-2
kl.III
Z/0148/18

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

20
KOWALSKA Julia 2003-10-03 K
B-2
Z/0240/18

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

21
KWAPISZ Szymon 2006-05-11 M
C-2
kl.M³Z
Z/0293/18

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

22
LENARCIK Bart³omiej 2005-11-04 M
C-2
kl.M³Z
Z/0114/17

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

23
LIS Maja 2006-03-26 K
C-2
kl.II
Z/0123/18

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

24
NIEPO£OMSKI Patryk 2007-04-26 M
C-1
kl.M³Z
Z/0150/18

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

25
NIEWOLA Monika 2007-06-26 K
C-1
kl.M³S
Z/0111/20

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

26
NOWAK Jakub 2003-08-21 M
B-2
kl.I
Z/0405/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

27
PAWLIK Julia 2007-02-16 K
C-1
kl.M³Z
Z/0112/20

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

28
PAWLIK Sylwia 2006-11-22 K
C-1
Z/0101/20

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

29
PLUTA Antoni 2005-02-07 M
B-1
kl.II
Z/0147/18

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

30
RYBIŃSKA Natalia 2005-08-01 K
C-2
kl.II
Z/0377/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

31
SMEJDA Iga 2006-01-05 K
C-2
kl.I
Z/0116/17

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

32
SOWIK Weronika 2002-05-20 K
A-2
kl.BEZ
Z/0144/19

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

33
TOMCZYK Patrycja 2007-06-17 K
C-1
kl.M³S
Z/0114/20

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

34
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 M
B-1
kl.M
Z/0388/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

35
WULS Kornelia 2006-05-23 K
C-2
kl.III
Z/0380/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

 
UKS B³yskawica Domaniewice Osobostarty: 8 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: K/10/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur P³eę
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
D”BROWSKI Piotr 2004-08-06 M
B-1
kl.II
Z/0168/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

2
WYSZYŃSKI Ryszard 2005-01-11 M
B-1
kl.K
Z/0172/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 227 ( 50 ) K-30 M-20
 
www.legialyzwy.com
Fundacja £iSW Legia Warszawa Osobostarty: 23 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: K/28/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur P³eę
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARSZCZEWSKA Helena 2006-03-20 K
C-2
kl.M³B
Z/0133/18

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

2
BARTCZAK Zuzanna 2006-07-14 K
C-1
kl.M³S
Z/0123/16

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

3
HAJDUK Joanna 1999-04-08 K
M-3
kl.I
Z/0137/18

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

4
KANIA Marek 1999-04-02 M
M-3
kl.M
Z/0796/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

5
KANIA Mateusz 1998-03-29 M
M-4
kl.I
Z/0800/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

6
KARCZEWSKI Karol 2001-02-27 M
M-1
kl.I
Z/0071/17

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

7
PUCZEN Gabriela 2006-07-16 K
C-1
kl.M³S
Z/0128/16

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

 
MKS Korona Wilanów Osobostarty: 70 ( 15 ) K-8 M-7
NrLicencji: K/11/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur P³eę
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZOZOWSKI Kacper 2001-08-25 M
A-2
kl.II
Z/0108/18

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

2
BUDNA Julia 2004-06-19 K
B-2
kl.II
Z/0066/17

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

3
DULIŃSKI Krzysztof 2005-12-22 M
C-2
kl.M³B
Z/0541/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

4
GRZANECKA Maja 2006-03-30 K
C-2
kl.III
Z/0126/20

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

5
JAB£OŃSKI Miko³aj 2000-12-28 M
M-1
kl.M
Z/0548/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

6
KOTFASIŃSKA Zofia 2003-11-06 K
B-2
kl.II
Z/0183/17

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

7
KRAWCZYK Miko³aj 2006-10-25 M
C-1
kl.M³S
Z/0130/20

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

8
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 K
C-2
kl.I
Z/0552/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

9
£OZIŃSKA Aleksandra 2004-09-17 K
B-1
kl.M³S
Z/0112/18

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

10
MAŃKOWSKA Julia 2003-03-05 K
A-1
kl.II
Z/0113/18

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

11
MAŃKOWSKA Matylda 2006-05-28 K
C-2
kl.M³S
Z/0114/18

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

12
S”CZEK Zuzanna 2002-09-05 K
A-1
kl.I
Z/0564/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

13
SITNIK Kamil 2005-06-06 M
B-1
kl.III
Z/0176/19

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

14
WITKOWSKI Filip 2002-01-09 M
A-2
Z/0230/20

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

15
ZIENKIEWICZ Piotr 2006-05-30 M
C-2
kl.M³S
Z/0116/18

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

 
UKS 3 Milanówek Osobostarty: 55 ( 10 ) K-5 M-5
NrLicencji: K/16/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur P³eę
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANOWSKI £ukasz 2006-04-13 M
C-2
kl.M³Z
Z/0498/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

2
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 K
A-2
kl.I
Z/0008/20

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

3
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 K
A-2
kl.I
Z/0496/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

4
JANKOWSKI Krzysztof 2006-09-06 M
C-1
kl.M³Z
Z/0499/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

5
MARZYŃSKA Faustyna 2007-04-03 K
C-1
kl.M³Z
Z/0042/16

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

6
NAP£OSZEK Natalia 2006-03-13 K
C-2
kl.II
Z/0502/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

7
SKRZYDLEWSKI Rafa³ 2006-10-26 M
C-1
kl.II
Z/0488/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

8
SOBCZAK Katarzyna 2006-09-15 K
C-1
kl.II
Z/0506/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

9
STASZKIEWICZ Micha³ 2001-10-07 M
A-2
kl.I
Z/0138/16

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

10
¦LIWKA Mateusz 2005-09-14 M
C-2
kl.I
Z/0483/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

 
spartiaci.pl
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 30 ( 7 ) K-6 M-1
NrLicencji: K/17/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur P³eę
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBOSZ Maria 2003-07-30 K
B-2
kl.I
Z/0522/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

2
FIDLER Jakub 2006-02-07 M
C-2
kl.M³B
Z/0055/18

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

3
GODLEWSKA Karolina 2007-04-22 K
C-1
kl.M³S
Z/0526/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

4
GODLEWSKA Weronika 2007-04-22 K
C-1
kl.M³Z
Z/0525/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

5
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 K
B-2
kl.II
Z/0243/16

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

6
KULA Magdalena 2006-07-01 K
C-1
kl.III
Z/0178/19

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

7
STEĘ Amelia 2005-05-09 K
B-1
kl.I
Z/0528/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

 
http://slomczyn.edu.pl/zryw/
UKS Zryw S³omczyn Osobostarty: 4 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/25/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur P³eę
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
D”BROWSKA Wiktoria 2006-08-13 K
C-1
kl.M
Z/0759/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

 
stegny.com.pl
WT£ Stegny Warszawa Osobostarty: 45 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: K/23/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur P³eę
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRAUN Helena 2005-03-12 K
B-1
kl.M³Z
Z/0739/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

2
BRAUN Zofia 2007-02-15 K
C-1
kl.I
Z/0738/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

3
CZECHOSKI Kacper 2006-07-13 M
C-1
kl.III
Z/0211/19

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

4
DUBLAS £ukasz 2006-05-24 M
C-2
kl.M³Z
Z/0736/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

5
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 K
C-1
kl.II
Z/0734/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

6
P£OŃCZYK Maja 2001-06-21 K
M-1
kl.M
Z/0729/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

7
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 M
C-2
kl.II
Z/0746/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

8
STYK Marzena 2006-12-24 K
C-1
kl.M³S
Z/0266/18

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

9
SZEL”GOWSKI Wojciech 2004-06-07 M
B-2
kl.II
Z/0716/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

10
WÓJCIK Liliana 2006-03-13 K
C-2
kl.M³B
Z/0726/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

 
MA£OPOLSKIE Osobostarty: 85 ( 21 ) K-11 M-10
 
AZS Zakopane Osobostarty: 18 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: K/27/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur P³eę
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MRUGA£A Urszula 2001-12-13 K
A-2
kl.I
Z/0067/16

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

2
SAWICKA Lidia 2006-01-13 K
C-2
kl.III
Z/0042/19

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

3
WÓJCIK Patryk 1990-03-04 M
S
kl.I
Z/0206/16

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

4
ZAKRZEWSKI Jakub 2001-12-21 M
A-2
kl.M
Z/0020/20

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

 
KS SNPTT 1907 Zakopane Osobostarty: 49 ( 12 ) K-8 M-4
NrLicencji: K/20/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur P³eę
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BORYCKA Barbara 2007-03-02 K
C-1
kl.BEZ
Z/0263/19

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

2
G”SIENICA-ROJ Marcelina 2005-05-18 K
B-1
kl.III
Z/0884/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

3
JURGOWSKA Karolina 2006-01-27 K
C-2
kl.BEZ
Z/0155/19

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

4
KLU¦ Gabriela 2006-10-14 K
C-1
Z/0106/20

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

5
KUBIN Liwia 2004-09-11 K
B-1
kl.I
Z/0698/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

6
£ATAK Martyna 2006-07-12 K
C-1
kl.BEZ
Z/0156/19

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

7
MALICKI Kacper 2003-01-07 M
A-1
kl.III
Z/0120/16

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

8
MIECHURSKI Piotr 2005-12-24 M
C-2
kl.M³B
Z/0075/17

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

9
RÓÆAK Jakub 2006-07-08 M
C-1
kl.BEZ
Z/0308/18

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

10
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 M
B-2
kl.M
Z/0822/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

11
SUCHOWIAN Izabela 2006-05-16 K
C-2
kl.BEZ
Z/0158/19

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

12
¦MIESZEK Aleksandra 2005-04-15 K
B-1
kl.III
Z/0069/16

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

 
UKS Olczanka Zakopane Osobostarty: 6 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: K/46/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur P³eę
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GALICA Maria 2006-07-15 K
C-1
Z/0812/20

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

2
GIL Kamil 2006-06-20 M
C-2
kl.BEZ
Z/0282/19

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

 
uksorly.pl
UKS Or³y Zakopane Osobostarty: 8 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: K/40/16

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur P³eę
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZEWSKI Jan 2006-11-19 M
C-1
kl.M³S
Z/0259/18

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

2
W£ODARCZYK £ukasz 2006-10-27 M
C-1
kl.BEZ
Z/0260/18

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

 
UKS przy ZSMS Zakopane Osobostarty: 4 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/43/16

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur P³eę
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FEDOROWICZ Karol 2005-07-19 M
C-2
kl.M³B
Z/0164/17

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 59 ( 14 ) K-6 M-8
 
sklgornik.pl
SK£ Górnik Sanok Osobostarty: 59 ( 14 ) K-6 M-8
NrLicencji: K/15/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur P³eę
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BODNAR Maja 2005-05-11 K
B-1
kl.III
Z/0137/16

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

2
GONTEK Martyna 2003-09-02 K
B-2
kl.II
Z/0064/17

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

3
GONTEK Tomasz 2003-09-02 M
B-2
kl.III
Z/0062/17

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

4
HOSTYŃSKI Szymon 2006-09-20 M
C-1
kl.II
Z/0589/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

5
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 K
A-1
kl.III
Z/0136/16

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

6
KUD£A Patryk 2007-04-17 M
C-1
kl.M³S
Z/0679/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

7
MALICZOWSKI Roch 2006-03-23 M
C-2
kl.II
Z/0123/17

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

8
MANDZELOWSKA Julia 2005-08-17 K
C-2
kl.II
Z/0586/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

9
MA¦LANKA Nikola 2005-04-14 K
B-1
kl.II
Z/0819/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

10
PODCZERWIŃSKI Oskar 2005-03-31 M
B-1
kl.M³S
Z/0591/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

11
STABRY£A Miko³aj 2006-12-20 M
C-1
kl.M³B
Z/0263/18

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

12
TOKARSKI Mateusz 1998-02-06 M
M-4
kl.I
Z/0198/16

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

13
WIEJOWSKA Maja 2005-07-19 K
C-2
kl.M³Z
Z/0076/16

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

14
ZAJ”C Przemys³aw 2006-09-07 M
C-1
kl.M³B
Z/0194/16

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

 
POMORSKIE Osobostarty: 20 ( 4 ) K-0 M-4
 
GKS Stoczniowiec Gdańsk Osobostarty: 20 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: K/02/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur P³eę
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BACHANEK Marcin 1996-06-17 M
S
kl.M
Z/0330/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

2
BURZYKOWSKI Dawid 1997-08-03 M
M-4
kl.M
Z/0010/16

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

3
PALKA Szymon 1997-03-14 M
S
kl.M
Z/0012/16

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

4
¦WI”TEK Jan 1998-11-30 M
M-3
kl.M
Z/0039/18

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

 
¦L”SKIE Osobostarty: 14 ( 4 ) K-2 M-2
 
AZS AWF Katowice Osobostarty: 14 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: K/19/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur P³eę
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZMAREK Olga 1999-10-04 K
M-2
kl.M
Z/0095/19

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

2
NA£ŹCKI Piotr 2000-07-09 M
M-1
kl.M
Z/0096/19

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

3
OFICJALSKI Gawe³ 1998-12-07 M
M-3
kl.M
Z/0131/18

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

4
WOJTASIK Iga 2000-06-28 K
M-2
kl.M
Z/0160/19

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 22 ( 5 ) K-3 M-2
 
https://www.facebook.com/panczenygizycko/
UKS Giæycko Osobostarty: 3 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/24/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur P³eę
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SMŹDZIK Magdalena 2003-09-19 K
B-2
kl.I
Z/0675/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

 
UKS Viking Elbl±g Osobostarty: 19 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: K/14/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur P³eę
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIUBA Olga 2004-06-01 K
B-2
kl.II
Z/0062/18

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

2
FLORKOWSKI Miko³aj 2005-09-13 M
C-2
kl.M³Z
Z/0452/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

3
ZAWISZA Emilia 2007-03-27 K
C-1
kl.III
Z/0106/16

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

4
ZAWISZA Mi³osz 2004-09-28 M
B-1
kl.I
Z/0445/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2