Internetowe zgłoszenia do imprezy: OZR Puchar Polski
Giżycko, 22-24.10.2021
Osobostarty wszystkie: 189 ( 189 ) K-112 M-77
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 20 ( 20 ) K-18 M-2
 
uksorlica.pl
UKS Orlica Duszniki Zdrój Osobostarty: 20 ( 20 ) K-18 M-2
NrLicencji: K/04/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNARZ Jakub 2009-06-11 M
D-2
kl.BEZ
Z/0008/16

TAK

Juniorzy D

2
BOOS Amelia 2007-07-19 K
C-1
kl.II
Z/0041/15

TAK

Juniorki C

3
CHILARSKA Oliwia 2010-08-14 K
E-2
kl.BEZ
Z/0608/20

TAK

Juniorki E

4
FINC Natalia 2008-10-27 K
D-2
kl.K
Z/0009/16

TAK

Juniorki D

5
GRUDYSZ Malwina 2005-10-21 K
B-1
kl.I
Z/0043/15

TAK

Kobiety

6
GRZEGORCZYK Hanna 2008-11-17 K
D-2
Z/0609/20

TAK

Juniorki D

7
HALEWSKA Lili 2010-03-04 K
D-1
kl.BEZ
Z/0005/20

TAK

Juniorki D

8
HARASIUK Amelia 2012-02-03 K
E-1
kl.BEZ
Z/0610/20

TAK

Juniorki E

9
HOTAŁA Szymon 2012-01-27 M
E-1
Z/0064/21

TAK

Juniorzy E

10
HOTAŁA Wiktoria 2014-02-06 K
F-1
Z/0065/21

TAK

Juniorki E

11
JABŁOŃSKA Aleksandra 2010-03-14 K
D-1
kl.III
Z/0006/16

TAK

Juniorki D

12
LEWANDOWSKA Julia 2014-07-16 K
F-1
kl.BEZ
Z/0611/20

TAK

Juniorki E

13
LORENZ Patrycja 2007-05-07 K
C-2
kl.II
Z/0047/15

TAK

MNIEJ NIŻ
30 dni
Juniorki C

14
MAZUR Hanna 2008-04-09 K
C-1
kl.I
Z/0048/15

TAK

Juniorki C

15
OSTROWSKA Antonina 2010-07-30 K
E-2
kl.BEZ
Z/0005/16

TAK

Juniorki E

16
PAŃCZYSZYN Amelia 2009-08-18 K
D-1
kl.III
Z/0004/16

TAK

Juniorki D

17
SZEŁĘGA Zuzanna 2010-10-05 K
E-2
kl.BEZ
Z/0006/20

TAK

Juniorki E

18
TURCHAN Wiktoria 2012-03-06 K
E-1
kl.BEZ
Z/0612/20

TAK

Juniorki E

19
WROŃSKA Oliwia 2008-03-23 K
C-1
Z/0018/21

TAK

Juniorki C

20
ZIĘCINA Natalia 2010-06-12 K
D-1
kl.K
Z/0231/18

TAK

Juniorki D

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 6 ( 6 ) K-6 M-0
 
MKS Błyskawica Toruń Osobostarty: 6 ( 6 ) K-6 M-0
NrLicencji: K/30/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRAJNIK Agata 2001-07-27 K
M-1
kl.II
Z/0853/15

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Kobiety

2
MICHALSKA Nicola 2009-11-28 K
D-1
kl.III
Z/0041/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki D

3
RĘKAS Marta 2003-11-10 K
A-1
kl.K
Z/0856/15

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Kobiety

4
UTNICKA Julia 2005-08-23 K
B-1
kl.II
Z/0235/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Kobiety

5
ZAKIERSKA Julia 2001-07-16 K
M-1
kl.II
Z/0862/15

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Kobiety

6
ZALEWSKA Agata 2006-11-02 K
C-2
kl.K
Z/0324/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki C

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 14 ( 14 ) K-6 M-8
 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 14 ( 14 ) K-6 M-8
NrLicencji: K/10/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRAMOWICZ Antoni 2007-04-24 M
C-2
kl.BEZ
Z/0043/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
Juniorzy C

2
GRABOWICZ Aleksandra 2007-03-11 K
C-2
kl.BEZ
Z/0639/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
Juniorki C

3
KĘDZIORA Aleksandra 2004-03-18 K
A-1
Z/0075/21

TAK

Kobiety

4
KONECKA Wiktoria 2004-04-21 K
A-1
kl.BEZ
Z/0220/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Kobiety

5
KOPER Piotr 2007-05-10 M
C-2
kl.BEZ
Z/0221/19

TAK

Juniorzy C

6
KOWALCZYK Dawid 2004-06-18 M
A-1
kl.K
Z/0339/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Mężczyźni

7
KOZA Ola 2007-04-16 K
C-2
kl.BEZ
Z/0079/20

TAK

Juniorki C

8
LEBIODA Weronika 2004-08-24 K
B-2
kl.BEZ
Z/0638/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Kobiety

9
MROCZKOWSKI Wiktor 2003-03-03 M
A-2
kl.BEZ
Z/0211/16

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Mężczyźni

10
PAWEŁKOWICZ Artur 1998-08-05 M
M-4
kl.K
Z/0180/15

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
Mężczyźni

11
SIEK Bartłomiej 2005-04-22 M
B-2
kl.K
Z/0279/19

TAK

Mężczyźni

12
WINIARSKI Patryk 2003-10-10 M
A-1
kl.III
Z/0016/16

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Mężczyźni

13
WYSZYŃSKA Krystyna 2008-05-20 K
C-1
Z/0074/21

TAK

Juniorki C

14
ZAKRZEWICZ Bartłomiej 2007-07-14 M
C-1
kl.BEZ
Z/0041/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy C

 
OPOLSKIE Osobostarty: 9 ( 9 ) K-6 M-3
 
azs.po.opole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 9 ( 9 ) K-6 M-3
NrLicencji: K/08/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBAŃSKA Liliana 2005-10-08 K
B-1
kl.II
Z/0021/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Kobiety

2
DĘBIŃSKI Bartosz 2007-01-01 M
C-2
kl.II
Z/0923/15

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy C

3
GIERCZAK Marek 2006-01-07 M
B-1
Z/0051/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Mężczyźni

4
LISEK Aleksandra 2004-05-12 K
A-1
kl.II
Z/0014/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Kobiety

5
MICHALSKA Laura 2005-07-27 K
B-1
kl.I
Z/0003/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Kobiety

6
SZELER Oliwia 2005-07-12 K
B-1
Z/0198/15

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Kobiety

7
VREULS Noel 2005-12-15 M
B-1
kl.III
Z/0594/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Mężczyźni

8
WILGA Magdalena 2000-06-03 K
M-3
kl.II
Z/0204/15

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Kobiety

9
ZYCH Magdalena 2004-02-18 K
A-1
kl.M
Z/0206/15

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Kobiety

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 8 ( 8 ) K-8 M-0
 
UKS MOSiR Sanok Osobostarty: 8 ( 8 ) K-8 M-0
NrLicencji: K/01/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKA Maja 2007-10-09 K
C-1
Z/0005/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki C

2
JAGNISZCZAK Aleksandra 2012-03-31 K
E-1
Z/0071/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki E

3
KOGUT Julia 2008-05-16 K
C-1
kl.III
Z/0033/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki C

4
ROCKA Maja 2009-02-14 K
D-2
kl.III
Z/0014/16

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki D

5
SZAŁAJKO Aleksandra 2012-03-30 K
E-1
kl.BEZ
Z/0044/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki E

6
SZAŁAJKO Patrycja 2007-07-18 K
C-1
kl.K
Z/0274/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki C

7
TARGOWSKA Martyna 2009-07-18 K
D-1
kl.BEZ
Z/0640/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki D

8
TOKARSKA Lena 2012-11-22 K
F-2
kl.BEZ
Z/0815/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki E

 
PODLASKIE Osobostarty: 72 ( 72 ) K-36 M-36
 
ŁKS Juvenia Białystok Osobostarty: 24 ( 24 ) K-15 M-9
NrLicencji: K/05/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOBIER Oliwia 2005-10-04 K
B-1
kl.II
Z/0036/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Kobiety

2
BOGDANOWICZ Agnieszka 2005-02-04 K
B-2
kl.I
Z/0018/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Kobiety

3
BOROWSKA Nikola Danuta 2010-11-27 K
E-2
kl.BEZ
Z/0830/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki E

4
CZABAN Aleksandra 2003-07-10 K
A-1
kl.I
Z/0157/16

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Kobiety

5
DAKOWICZ Adrianna 2005-03-08 K
B-2
kl.II
Z/0019/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Kobiety

6
FALKOWSKA Anna 2007-06-08 K
C-2
kl.I
Z/0030/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki C

7
FILIANOWICZ Filip 2004-02-24 M
A-1
kl.II
Z/0053/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Mężczyźni

8
GABREL Maja Florentyna 2010-07-10 K
E-2
kl.BEZ
Z/0169/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki E

9
GRODZKA Maja 2010-12-27 K
E-2
kl.BEZ
Z/0170/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki E

10
HAMANOWICZ Bartosz 2005-12-08 M
B-1
kl.II
Z/0022/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Mężczyźni

11
KARWOWSKI Kornel 2005-08-13 M
B-1
kl.II
Z/0023/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Mężczyźni

12
KRUPIŃSKA Zuzanna 2004-04-21 K
A-1
kl.II
Z/0159/16

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Kobiety

13
KUROWSKI Oskar 2005-07-13 M
B-1
kl.II
Z/0025/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Mężczyźni

14
LEWKOWICZ Hanna Justyna 2010-05-20 K
D-1
kl.BEZ
Z/0173/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki D

15
MAKUCH Adam 2006-09-25 M
C-2
kl.II
Z/0040/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy C

16
MĄDRY Krzysztof 2007-02-19 M
C-2
kl.II
Z/0023/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy C

17
ORZEPOWSKA Hanna 2005-11-23 K
B-1
kl.I
Z/0028/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Kobiety

18
PALENCEUSZ Dominik 2006-07-05 M
C-2
kl.II
Z/0025/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy C

19
PALENCEUSZ Patryk 2007-09-25 M
C-1
kl.II
Z/0014/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy C

20
PARCZEWSKA Karolina 2004-10-05 K
B-2
kl.I
Z/0043/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Kobiety

21
POPŁAWSKI Oskar 2006-02-22 M
B-1
kl.II
Z/0171/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Mężczyźni

22
SAGANEK Kamila 2005-01-30 K
B-2
kl.I
Z/0054/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Kobiety

23
SOKOŁOWSKA Hanna 2003-06-03 K
A-2
kl.I
Z/0167/16

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Kobiety

24
ŚLIŻEWSKA Sara 2003-04-05 K
A-2
kl.M
Z/0169/16

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Kobiety

 
UKS Juvenia Białystok Osobostarty: 33 ( 33 ) K-16 M-17
NrLicencji: K/06/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJEWSKI Aleksander 2009-07-13 M
D-1
kl.K
Z/0195/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy D

2
ANGIELCZYK Julia 2010-09-30 K
E-2
kl.BEZ
Z/0152/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki E

3
BARAN Maciej 2010-02-03 M
D-1
kl.BEZ
Z/0071/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy D

4
BUCZEK Olaf 2010-02-05 M
D-1
Z/0072/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy D

5
BUJNO Filip 2009-05-08 M
D-2
kl.BEZ
Z/0074/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy D

6
BURNOS Igor 2010-01-13 M
D-1
Z/0075/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy D

7
CHOLEWA Fabian 2010-01-15 M
D-1
kl.BEZ
Z/0076/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy D

8
DASZUTA Daria 2009-06-25 K
D-2
kl.III
Z/0177/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki D

9
DĄBROWSKA Daria 2010-12-08 K
E-2
kl.BEZ
Z/0154/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki E

10
DE HAAN Kacper 2009-06-24 M
D-2
kl.K
Z/0189/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy D

11
DRĄGOWSKA Zuzanna 2008-12-31 K
D-2
kl.K
Z/0187/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki D

12
FALKOWSKA Weronika 2009-09-22 K
D-1
kl.K
Z/0186/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki D

13
GAJKO Michał 2009-12-30 M
D-1
kl.BEZ
Z/0078/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy D

14
HERMANOWICZ Filip 2010-03-02 M
D-1
kl.BEZ
Z/0080/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy D

15
JARMOC Natalia 2009-07-17 K
D-1
kl.K
Z/0081/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki D

16
JARMOC Piotr 2010-05-02 M
D-1
kl.BEZ
Z/0156/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy D

17
KARDASZ Blanka 2009-04-14 K
D-2
kl.BEZ
Z/0201/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki D

18
ŁUPIŃSKA Karina 2009-11-24 K
D-1
kl.K
Z/0022/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki D

19
ŁYCZKOWSKA Olga 2009-08-23 K
D-1
kl.BEZ
Z/0084/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki D

20
MACIEJUK Lena 2010-08-19 K
E-2
kl.BEZ
Z/0158/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki E

21
MAŁUS Cyprian 2009-09-07 M
D-1
kl.BEZ
Z/0085/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy D

22
MIEZIO Zofia 2009-03-02 K
D-2
kl.III
Z/0199/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki D

23
MONACH Antoni 2009-10-17 M
D-1
kl.BEZ
Z/0087/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy D

24
MOSKWA Nataniel 2009-08-07 M
D-1
kl.K
Z/0200/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy D

25
OSIPOWICZ Gabriela 2009-12-24 K
D-1
kl.BEZ
Z/0131/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki D

26
PAKUŁA Kornelia 2008-10-15 K
D-2
kl.K
Z/0067/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki D

27
RUTKOWSKA Zuzanna 2008-12-29 K
D-2
kl.III
Z/0184/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki D

28
RUTKOWSKI Kacper 2010-09-17 M
E-2
kl.BEZ
Z/0163/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy E

29
SIEDLECKI Ksawery 2009-09-16 M
D-1
kl.BEZ
Z/0091/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy D

30
SKARŻYŃSKA Anna 2010-07-14 K
E-2
kl.BEZ
Z/0161/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki E

31
SKARŻYŃSKA Maria 2008-08-29 K
D-2
kl.III
Z/0183/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki D

32
SZYMBORSKI Mikołaj 2010-02-26 M
D-1
kl.BEZ
Z/0162/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy D

33
TODRYK Maciej 2010-01-03 M
D-1
Z/0092/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy D

 
UKS Szóstka Białystok Osobostarty: 15 ( 15 ) K-5 M-10
NrLicencji: K/07/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ETEL Szymon 2008-08-01 M
D-2
kl.K
Z/0206/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy D

2
IZBICKI Franciszek 2009-01-28 M
D-2
kl.K
Z/0210/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy D

3
KANIA Milena 2009-01-28 K
D-2
kl.III
Z/0213/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki D

4
KUCZYŃSKI Michał 2010-10-05 M
E-2
kl.BEZ
Z/0823/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy E

5
MAKAREWICZ Bianka 2010-07-21 K
E-2
kl.K
Z/0050/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki E

6
POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia 2009-07-24 K
D-1
kl.III
Z/0220/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki D

7
RYDZEWSKA Julia 2010-09-26 K
E-2
kl.K
Z/0053/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki E

8
SIODMOK Norbert 2010-03-16 M
D-1
kl.BEZ
Z/0203/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy D

9
SKUPIEŃ Marcel 2010-09-28 M
E-2
kl.BEZ
Z/0201/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy E

10
STYPULKOWSKI Jan 2010-01-02 M
D-1
Z/0044/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy D

11
SZTABIŃSKA Gaja 2009-09-17 K
D-1
kl.K
Z/0057/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki D

12
SZTABIŃSKI Gniewosz 2009-09-17 M
D-1
kl.K
Z/0063/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy D

13
TARASIUK Patryk 2009-09-09 M
D-1
kl.BEZ
Z/0059/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy D

14
TYNIECKI Kacper 2010-10-25 M
E-2
kl.BEZ
Z/0820/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy E

15
ZARĘBA Michał 2010-06-15 M
D-1
Z/0052/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy D

 
POMORSKIE Osobostarty: 17 ( 17 ) K-5 M-12
 
Calgary Olimpic Oval Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
NEITHAN Thomas 2002-01-09 M
M-1


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Mężczyźni

 
GKŁ Olivia Gdańsk Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: K/33/16

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBROLIŃSKI Dominik 2007-11-22 M
C-1
kl.BEZ
Z/0009/20

TAK

Juniorzy C

2
KALISZUK Konrad 2007-05-09 M
C-2
kl.BEZ
Z/0010/20

TAK

Juniorzy C

3
PRĄTNICKI Szymon 2010-09-18 M
E-2
kl.BEZ
Z/0637/20

TAK

Juniorzy E

 
GKS Stoczniowiec Gdańsk Osobostarty: 11 ( 11 ) K-5 M-6
NrLicencji: K/02/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELICKA Natalia 2006-10-03 K
C-2
kl.III
Z/0217/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki C

2
DOŁKOWSKI Jakub 2006-01-16 M
B-1
kl.II
Z/0033/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Mężczyźni

3
DOŁKOWSKI Mateusz 2006-01-16 M
B-1
kl.II
Z/0034/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Mężczyźni

4
KOTOWSKA Marta 2006-06-28 K
B-1
kl.II
Z/0032/19

TAK

Kobiety

5
KUKLIŃSKA Martyna 2008-07-17 K
D-2
kl.K
Z/0216/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki D

6
MARCINKOWSKI Filip 2013-05-23 M
F-2
kl.BEZ
Z/0838/20

TAK

MNIEJ NIŻ
30 dni
Juniorzy E

7
MARSZAŁKOWSKI Maksymilian 2008-06-04 M
C-1
kl.BEZ
Z/0837/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy C

8
MUCHLADO Adam 2004-07-30 M
B-2
kl.I
Z/0012/15

TAK

Mężczyźni

9
ROMANOWSKA Maria 2008-02-28 K
C-1
kl.K
Z/0215/19

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
Juniorki C

10
SOLTAU Oskar 2008-09-24 M
D-2
kl.III
Z/0085/20

TAK

Juniorzy D

11
YÜKSEK Zuzanna 2010-06-23 K
D-1
kl.BEZ
Z/0214/19

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
Juniorki D

 
UKS Olivia 17 Gdańsk Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: K/34/16

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
STYŚ Wiktor 2010-04-20 M
D-1
kl.BEZ
Z/0636/20

TAK

Juniorzy D

2
WYSOKIŃSKI Paweł 2011-03-04 M
E-2
kl.BEZ
Z/0185/19

TAK

Juniorzy E

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 42 ( 42 ) K-26 M-16
 
KS Orzeł Elbląg Osobostarty: 9 ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: K/09/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWIECKI Jędrzej 2002-08-18 M
A-2
kl.I
Z/0143/15

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
Mężczyźni

2
GÓRKA Martyna 2008-04-28 K
C-1
kl.II
Z/0913/15

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
Juniorki C

3
HRYNIEWICZ Tymon 2008-03-27 M
C-1
kl.III
Z/0170/18

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
Juniorzy C

4
JAŻDŻYŃSKA Ada 2005-07-21 K
B-1
kl.II
Z/0146/15

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
Kobiety

5
KRAUSE Michał 2007-05-23 M
C-2
kl.II
Z/0027/16

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
Juniorzy C

6
NOWAKOWSKA Amelia 2007-03-30 K
C-2
kl.II
Z/0025/16

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
Juniorki C

7
OLAK Jakub 2006-12-20 M
C-2
kl.K
Z/0148/15

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
Juniorzy C

8
SOKOŁOWSKI Oskar 2008-03-24 M
C-1
kl.K
Z/0071/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
Juniorzy C

9
STOSIK Jan 2005-05-09 M
B-2
kl.II
Z/0302/18

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
Mężczyźni

 
UKS Short Track MOSiR Giżycko Osobostarty: 17 ( 17 ) K-10 M-7
NrLicencji: K/32/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BILLER Weronika 2006-05-28 K
B-1
kl.II
Z/0072/17

TAK

Kobiety

2
BORKOWSKA Jagoda 2010-12-19 K
E-2
Z/0004/21

TAK

Juniorki E

3
KISIELEWSKA Kaja 2008-05-22 K
C-1
kl.III
Z/0009/19

TAK

Juniorki C

4
LUBECKI Jan 2010-02-20 M
D-1
kl.BEZ
Z/0015/20

TAK

Juniorzy D

5
NOWAK Jakub 2008-03-14 M
C-1
kl.III
Z/0154/18

TAK

Juniorzy C

6
PIĄTEK Łukasz 2008-09-26 M
D-2
kl.K
Z/0003/17

TAK

Juniorzy D

7
PIĄTEK Stanisław 2015-03-20 M
F-1
Z/0058/21

TAK

Juniorzy E

8
PIĄTEK Zofia 2011-06-04 K
E-2
kl.BEZ
Z/0225/17

TAK

Juniorki E

9
RUSINIAK Norbert 2009-10-07 M
D-1
kl.BEZ
Z/0010/19

TAK

Juniorzy D

10
SAKOWICZ Aleksander 2005-01-30 M
B-2
kl.II
Z/0905/15

TAK

Mężczyźni

11
SAKOWICZ Judyta 2011-11-12 K
E-1
kl.BEZ
Z/0011/19

TAK

Juniorki E

12
SAKOWICZ Milena 2009-05-27 K
D-2
kl.K
Z/0226/17

TAK

Juniorki D

13
SŁOWIKOWSKA Anna 2010-07-16 K
E-2
kl.BEZ
Z/0013/20

TAK

Juniorki E

14
SZTAFA Filip 2008-01-25 M
C-1
kl.K
Z/0012/19

TAK

Juniorzy C

15
USZYŁŁO Julia 2013-04-16 K
F-2
kl.BEZ
Z/0072/20

TAK

Juniorki E

16
WAWER Julia 2011-02-17 K
E-2
kl.K
Z/0228/17

TAK

Juniorki E

17
WAWER Michalina 2006-10-03 K
C-2
kl.I
Z/0038/16

TAK

Juniorki C

 
WMKS Olsztyn Osobostarty: 16 ( 16 ) K-13 M-3
NrLicencji: K/03/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BASZYŃSKI Michał 2009-10-31 M
D-1
kl.BEZ
Z/0048/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy D

2
BIEŁOWIEŻEC Zuzanna 2008-10-08 K
D-2
kl.K
Z/0008/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki D

3
BURAKOWSKA Antonina 2014-08-28 K
F-1
kl.BEZ
Z/0267/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki E

4
GĄTARSKA Aleksandra 2006-10-10 K
C-2
kl.K
Z/0005/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki C

5
GÓRNICKA Maja 2011-02-01 K
E-2
Z/0328/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki E

6
GÓRNICKI Piotr 2007-08-04 M
C-1
kl.BEZ
Z/0008/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy C

7
JUŃCZYK Marta 2007-03-19 K
C-2
kl.BEZ
Z/0601/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki C

8
KUCK Magdalena 2006-02-27 K
B-1
kl.BEZ
Z/0790/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Kobiety

9
MASZKOWSKA Joanna 1993-01-19 K
S
Z/0125/15

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Kobiety

10
MIERZEJEWSKA Julia 2007-10-19 K
C-1
kl.III
Z/0006/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki C

11
PRZYBYŁA Zuzanna 2010-11-09 K
E-2
kl.BEZ
Z/0793/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki E

12
RICHTER Aleksander 2008-05-22 M
C-1
kl.III
Z/0007/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy C

13
TYBORSKA Amelia 2008-06-26 K
C-1
kl.K
Z/0080/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki C

14
USSOWICZ Anna 2011-07-16 K
E-1
kl.BEZ
Z/0049/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki E

15
WIĘCEK Anastazja 2010-10-20 K
E-2
kl.BEZ
Z/0051/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki E

16
WIĘCEK Angelika 2007-11-15 K
C-1
kl.BEZ
Z/0052/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki C

 
ZAGRANICZNI Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
Czechy Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HLUSKOVA Sara 2007-08-07 K
C-1


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki C