Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Polski Seniorów w wieloboju i na dystansach
Białystok, 16-18.10.2020
Osobostarty wszystkie: 57 ( 57 ) K-31 M-26
 
OPOLSKIE Osobostarty: 11 ( 11 ) K-6 M-5
 
azs.po.opole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 11 ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: K/08/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBAŃSKA Liliana 2005-10-08 K
C-2
kl.II
Z/0021/20

TAK

Kobiety

2
FABJAŃSKI Łukasz 1985-08-27 M
S
Z/0190/15

TAK

Mężczyźni

3
FILIPOWICZ Adam 1987-02-21 M
S
Z/0191/15

TAK

Mężczyźni

4
HYDZIK Sebastian 1997-05-19 M
S
kl.M
Z/0032/16

TAK

Mężczyźni

5
HYJEK Szymon 2003-07-09 M
B-2
kl.III
Z/0192/15

TAK

Mężczyźni

6
KRZEMIŃSKI Mateusz 2002-08-30 M
A-1
kl.M
Z/0194/15

TAK

Mężczyźni

7
LISEK Aleksandra 2004-05-12 K
B-2
kl.III
Z/0014/18

TAK

Kobiety

8
TKACZUK Wiktoria 2002-05-21 K
A-2
kl.I
Z/0201/15

TAK

Kobiety

9
WARAKOMSKA Magdalena 1997-03-27 K
S
kl.II
Z/0177/16

TAK

Kobiety

10
WILGA Magdalena 2000-06-03 K
M-2
kl.II
Z/0204/15

TAK

Kobiety

11
ZYCH Magdalena 2004-02-18 K
B-2
kl.M
Z/0206/15

TAK

Kobiety

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
 
UKS MOSiR Sanok Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: K/01/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MAZUR Emma 2004-03-10 K
B-2
kl.II
Z/0031/15

TAK

Kobiety

2
PAWŁOWSKI Michał 2002-03-23 M
A-2
kl.II
Z/0038/15

TAK

Mężczyźni

 
PODLASKIE Osobostarty: 32 ( 32 ) K-18 M-14
 
ŁKS Juvenia Białystok Osobostarty: 32 ( 32 ) K-18 M-14
NrLicencji: K/05/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKI Paweł 1999-04-21 M
M-3
kl.M
Z/0280/15

TAK

Mężczyźni

2
ANIKIEJ Rafał 1999-08-13 M
M-2
kl.M
Z/0281/15

TAK

Mężczyźni

3
BIELECKI Jakub 2002-11-22 M
A-1
kl.I
Z/0284/15

TAK

Mężczyźni

4
BOBIER Oliwia 2005-10-04 K
C-2
kl.II
Z/0036/17

TAK

Kobiety

5
BOGDANOWICZ Agnieszka 2005-02-04 K
B-1
kl.II
Z/0018/18

TAK

Kobiety

6
CHILIMONIUK Kinga 2004-10-29 K
B-1
kl.I
Z/0052/17

TAK

Kobiety

7
CZABAN Aleksandra 2003-07-10 K
B-2
kl.I
Z/0157/16

TAK

Kobiety

8
DAKOWICZ Adrianna 2005-03-08 K
B-1
kl.II
Z/0019/18

TAK

Kobiety

9
DRUMSKA Marta 2002-04-07 K
A-2
kl.I
Z/0289/15

TAK

Kobiety

10
FILIANOWICZ Filip 2004-02-24 M
B-2
kl.II
Z/0053/17

TAK

Mężczyźni

11
HAMANOWICZ Bartosz 2005-12-08 M
C-2
kl.II
Z/0022/18

TAK

Mężczyźni

12
KŁUJSZO Ignacy 2002-04-09 M
A-2
kl.I
Z/0293/15

TAK

Mężczyźni

13
KONOPKO Bartosz 1988-06-06 M
S
kl.I
Z/0112/15

TAK

Mężczyźni

14
KRAWCZYKOWICZ Bartosz 2005-09-14 M
C-2
kl.II
Z/0024/18

TAK

Mężczyźni

15
KUCZYŃSKI Łukasz 1999-06-23 M
M-3
kl.M
Z/0296/15

TAK

Mężczyźni

16
KUROWSKI Oskar 2005-07-13 M
C-2
kl.III
Z/0025/18

TAK

Mężczyźni

17
ŁOKIĆ Pola 2006-05-30 K
C-2
kl.II
Z/0017/19

TAK

Kobiety

18
MAJEWSKA Ada 2004-04-17 K
B-2
kl.I
Z/0042/17

TAK

Kobiety

19
MALISZEWSKA Natalia 1995-09-16 K
S
kl.MM
Z/0319/15

TAK

Kobiety

20
MALISZEWSKA Patrycja 1988-03-12 K
S
kl.M
Z/0111/15

TAK

Kobiety

21
MIKOŁAJUK Mateusz 2002-04-02 M
A-2
kl.M
Z/0597/15

TAK

Mężczyźni

22
MIŁKOWSKA Karolina 1999-06-06 K
M-3
kl.I
Z/0323/15

TAK

Kobiety

23
NIEŚCIER Karol 1996-10-22 M
S
kl.M
Z/0324/15

TAK

Mężczyźni

24
NIEWIŃSKI Michał 2003-07-12 M
B-2
kl.M
Z/0160/16

TAK

Mężczyźni

25
ORZEPOWSKA Hanna 2005-11-23 K
C-2
kl.II
Z/0028/18

TAK

Kobiety

26
PARCZEWSKA Karolina 2004-10-05 K
B-1
kl.I
Z/0043/17

TAK

Kobiety

27
SOKOŁOWSKA Hanna 2003-06-03 K
A-1
kl.M
Z/0167/16

TAK

Kobiety

28
SZKIL Piotr 2002-06-28 M
A-2
kl.II
Z/0302/15

TAK

Mężczyźni

29
ŚLIŻEWSKA Sara 2003-04-05 K
A-1
kl.I
Z/0169/16

TAK

Kobiety

30
TOPOLSKA Gabriela 2001-03-15 K
M-1
kl.M
Z/0304/15

TAK

Kobiety

31
TYLMAN Kamila 2003-10-30 K
B-2
kl.I
Z/0170/16

TAK

Kobiety

32
ŻEMIEROWSKA Gabriela 2003-07-31 K
B-2
kl.II
Z/0171/16

TAK

Kobiety

 
POMORSKIE Osobostarty: 7 ( 7 ) K-4 M-3
 
GKS Stoczniowiec Gdańsk Osobostarty: 7 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: K/02/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOŁKOWSKI Jakub 2006-01-16 M
C-2
kl.III
Z/0033/19

TAK

Mężczyźni

2
DOŁKOWSKI Mateusz 2006-01-16 M
C-2
kl.III
Z/0034/19

TAK

Mężczyźni

3
KOTOWSKA Marta 2006-06-28 K
C-2
kl.III
Z/0032/19

TAK

Kobiety

4
KRUTYSZA Julia 2004-06-01 K
B-2
kl.II
Z/0328/15

TAK

Kobiety

5
MAZUR Nikola 1995-11-05 K
S
kl.M
Z/0250/19

TAK

Kobiety

6
MUCHLADO Adam 2004-07-30 M
B-1
kl.II
Z/0012/15

TAK

Mężczyźni

7
STORMOWSKA Kamila 2000-04-12 K
M-2
kl.M
Z/0031/19

TAK

Kobiety

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
 
KS Orzeł Elbląg Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: K/09/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWIECKI Jędrzej 2002-08-18 M
A-1
kl.I
Z/0143/15

TAK

Mężczyźni

2
JAŻDŻYŃSKA Ada 2005-07-21 K
C-2
kl.II
Z/0146/15

TAK

Kobiety

3
RYBAK Arkadiusz 2003-06-03 M
A-1
kl.III
Z/0157/15

TAK

Mężczyźni

 
UKS Short Track MOSiR Giżycko Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: K/32/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BILLER Weronika 2006-05-28 K
C-2
kl.II
Z/0072/17

TAK

Kobiety

2
EKSTOWICZ Jakub 2004-03-05 M
B-2
kl.II
Z/0902/15

TAK

Mężczyźni