Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzieżowców
Gdańsk, 20-21.03.2021
Osobostarty wszystkie: 95 ( 95 ) K-51 M-44
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
 
uksorlica.pl
UKS Orlica Duszniki Zdrój Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: K/04/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRUDYSZ Malwina 2005-10-21 K
C-2
kl.II
Z/0043/15

TAK

Juniorki C

2
KAMIŃSKA Nicolla 2006-01-02 K
C-2
kl.MłS
Z/0024/19

TAK

Juniorki C

3
LORENZ Patrycja 2007-05-07 K
C-1
kl.I
Z/0047/15

TAK

Juniorki C

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
 
MKS Błyskawica Toruń Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: K/30/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBRZYNSKI Olaf 2006-08-16 M
C-1
kl.K
Z/0064/18

TAK

Juniorzy C

2
LIPIŃSKI Antoni 2007-04-10 M
C-1
Z/0635/20

TAK

Juniorzy C

3
MICHALSKA Laura 2005-07-27 K
C-2
kl.II
Z/0268/16

TAK

Juniorki C

4
UTNICKA Julia 2005-08-23 K
C-2
kl.III
Z/0235/17

TAK

Juniorki C

5
ZALEWSKA Agata 2006-11-02 K
C-1
kl.K
Z/0324/18

TAK

Juniorki C

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 27 ( 27 ) K-13 M-14
 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 27 ( 27 ) K-13 M-14
NrLicencji: K/10/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRAMOWICZ Antoni 2007-04-24 M
C-1
Z/0043/20

TAK

Juniorzy C

2
BAGNOWSKI Piotr 2000-11-22 M
M-1
kl.K
Z/0166/15

TAK

Młodzieżowcy

3
BRYSZEWSKI Michał 2000-10-20 M
M-1
kl.BEZ
Z/0177/15

TAK

Młodzieżowcy

4
DUDEK Otylia 2006-11-08 K
C-1
Z/0042/20

TAK

Juniorki C

5
GAJDA Klaudia 1999-02-28 K
M-3
kl.BEZ
Z/0023/16

TAK

Młodzieżowcy

6
GAJDA Maja 2001-02-14 K
M-1
kl.BEZ
Z/0749/15

TAK

Młodzieżowcy

7
GRABOWICZ Aleksandra 2007-03-11 K
C-1
Z/0639/20

TAK

Juniorki C

8
GRABOWICZ Kacper 2001-05-04 M
M-1
kl.K
Z/0171/15

TAK

Młodzieżowcy

9
JANICKI Artur 1998-02-01 M
M-4
kl.M
Z/0784/15

TAK

Młodzieżowcy

10
KOPER Piotr 2007-05-10 M
C-1
kl.BEZ
Z/0221/19

TAK

Juniorzy C

11
KOZA Ola 2007-04-16 K
C-1
Z/0079/20

TAK

Juniorki C

12
LELONEK Klaudia 1998-05-23 K
M-4
Z/0840/20

TAK

Młodzieżowcy

13
LESZKIEWICZ Michalina 2006-09-22 K
C-1
Z/0644/20

TAK

Juniorki C

14
MARKOWICZ Daria 2006-05-13 K
C-2
kl.BEZ
Z/0276/19

TAK

Juniorki C

15
MARKOWSKI Wojciech 2006-07-31 M
C-1
Z/0081/20

TAK

Juniorzy C

16
PAJĄK Jakub 2001-03-18 M
M-1
kl.BEZ
Z/0182/15

TAK

Młodzieżowcy

17
PAJĄK Patryk 2000-02-07 M
M-2
Z/0181/15

TAK

Młodzieżowcy

18
PAWEŁKOWICZ Artur 1998-08-05 M
M-3
kl.K
Z/0180/15

TAK

Młodzieżowcy

19
PAWEŁKOWICZ Kacper 2000-04-29 M
M-2
Z/0179/15

TAK

Młodzieżowcy

20
RADOMSKA Aleksandra 2006-11-08 K
C-1
Z/0843/20

TAK

Juniorki C

21
RADOMSKI Bartłomiej 2006-11-08 M
C-1
Z/0083/20

TAK

Juniorzy C

22
SUMIŃSKA Oliwia 2007-03-26 K
C-1
Z/0839/20

TAK

Juniorki C

23
SUT Dominika 1998-01-06 K
M-4
kl.BEZ
Z/0173/15

TAK

Młodzieżowcy

24
SZTAMPKE Kacper 2006-10-13 M
C-1
Z/0082/20

TAK

Juniorzy C

25
TKACZ Patrycja 2007-06-11 K
C-1
Z/0842/20

TAK

Juniorki C

26
TOMCZYK Alina 2006-04-01 K
C-2
Z/0841/20

TAK

Juniorki C

27
ZAKRZEWICZ Kacper 2005-09-19 M
C-2
kl.BEZ
Z/0275/19

TAK

Juniorzy C

 
OPOLSKIE Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
 
azs.po.opole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: K/08/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBAŃSKA Liliana 2005-10-08 K
C-2
kl.II
Z/0021/20

TAK

Juniorki C

2
DĘBIŃSKI Bartosz 2007-01-01 M
C-1
kl.III
Z/0923/15

TAK

Juniorzy C

3
SZKUDLAREK Filip 2007-05-06 M
C-1
kl.BEZ
Z/0269/19

TAK

Juniorzy C

4
VREULS Noel 2005-12-15 M
C-2
Z/0594/20

TAK

Juniorzy C

5
WILGA Magdalena 2000-06-03 K
M-2
kl.II
Z/0204/15

TAK

Młodzieżowcy

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
UKS MOSiR Sanok Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/01/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JASIK Anna 1998-07-10 K
M-3
kl.III
Z/0002/19

TAK

Młodzieżowcy

 
PODLASKIE Osobostarty: 30 ( 30 ) K-13 M-17
 
ŁKS Juvenia Białystok Osobostarty: 30 ( 30 ) K-13 M-17
NrLicencji: K/05/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKI Paweł 1999-04-21 M
M-3
kl.M
Z/0280/15

TAK

Młodzieżowcy

2
ANIKIEJ Rafał 1999-08-13 M
M-2
kl.M
Z/0281/15

TAK

Młodzieżowcy

3
BIELECKI Bartosz 1998-05-20 M
M-4
kl.II
Z/0283/15

TAK

Młodzieżowcy

4
BOBIER Oliwia 2005-10-04 K
C-2
kl.II
Z/0036/17

TAK

Juniorki C

5
BOROWSKA Patrycja 1999-11-25 K
M-2
kl.K
Z/0600/15

TAK

Młodzieżowcy

6
DAWIDOWSKI Kamil 2006-06-28 M
C-2
kl.III
Z/0027/19

TAK

Juniorzy C

7
FALKOWSKA Anna 2007-06-08 K
C-1
kl.III
Z/0030/20

TAK

Juniorki C

8
GRODZKI Wojciech 2005-12-03 M
C-2
kl.II
Z/0021/18

TAK

Juniorzy C

9
GRYGORUK Magda 2006-04-12 K
C-2
kl.II
Z/0015/19

TAK

Juniorki C

10
HAMANOWICZ Bartosz 2005-12-08 M
C-2
kl.II
Z/0022/18

TAK

Juniorzy C

11
KARWOWSKI Kornel 2005-08-13 M
C-2
kl.III
Z/0023/18

TAK

Juniorzy C

12
KRAWCZYKOWICZ Bartosz 2005-09-14 M
C-2
kl.II
Z/0024/18

TAK

Juniorzy C

13
KUCZYŃSKI Łukasz 1999-06-23 M
M-3
kl.M
Z/0296/15

TAK

Młodzieżowcy

14
KUROWSKI Oskar 2005-07-13 M
C-2
kl.III
Z/0025/18

TAK

Juniorzy C

15
ŁOKIĆ Pola 2006-05-30 K
C-2
kl.II
Z/0017/19

TAK

Juniorki C

16
MAKUCH Adam 2006-09-25 M
C-1
kl.III
Z/0040/19

TAK

Juniorzy C

17
MAZURCZYK Łukasz 2006-08-30 M
C-1
kl.K
Z/0034/20

TAK

Juniorzy C

18
MĄDRY Krzysztof 2007-02-19 M
C-1
kl.III
Z/0023/20

TAK

Juniorzy C

19
MĄDRY Wojciech 2007-02-19 M
C-1
kl.K
Z/0024/20

TAK

Juniorzy C

20
MIŁKOWSKA Karolina 1999-06-06 K
M-3
kl.I
Z/0323/15

TAK

Młodzieżowcy

21
ORCIUCH Magdalena 2005-12-24 K
C-2
kl.II
Z/0056/17

TAK

Juniorki C

22
ORZEPOWSKA Hanna 2005-11-23 K
C-2
kl.II
Z/0028/18

TAK

Juniorki C

23
PALENCEUSZ Dominik 2006-07-05 M
C-1
kl.II
Z/0025/19

TAK

Juniorzy C

24
POLAK Izabela 2006-05-29 K
C-2
kl.K
Z/0018/19

TAK

Juniorki C

25
POPŁAWSKI Oskar 2006-02-22 M
C-2
kl.III
Z/0171/18

TAK

Juniorzy C

26
SKARŻYŃSKA Julia 2006-09-21 K
C-1
kl.K
Z/0027/20

TAK

Juniorki C

27
SKUPIEŃ Bernard 2007-05-05 M
C-1
kl.BEZ
Z/0035/20

TAK

Juniorzy C

28
SUHAK Karolina 2005-07-21 K
C-2
kl.II
Z/0029/18

TAK

Juniorki C

29
TOPOLSKA Gabriela 2001-03-15 K
M-1
kl.M
Z/0304/15

TAK

Młodzieżowcy

30
ZAJKOWSKA Aleksandra 2006-08-13 K
C-1
kl.III
Z/0029/19

TAK

Juniorki C

 
POMORSKIE Osobostarty: 7 ( 7 ) K-4 M-3
 
GKŁ Olivia Gdańsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/33/16

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KALISZUK Konrad 2007-05-09 M
C-1
Z/0010/20

TAK

Juniorzy C

 
GKS Stoczniowiec Gdańsk Osobostarty: 6 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: K/02/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELICKA Natalia 2006-10-03 K
C-1
kl.BEZ
Z/0217/19

TAK

Juniorki C

2
DOŁKOWSKI Jakub 2006-01-16 M
C-2
kl.III
Z/0033/19

TAK

Juniorzy C

3
DOŁKOWSKI Mateusz 2006-01-16 M
C-2
kl.III
Z/0034/19

TAK

Juniorzy C

4
KOTOWSKA Marta 2006-06-28 K
C-2
kl.III
Z/0032/19

TAK

Juniorki C

5
MARKIEWICZ Patrycja 2000-04-10 K
M-2
kl.II
Z/0836/20

TAK

Młodzieżowcy

6
STORMOWSKA Kamila 2000-04-12 K
M-2
kl.M
Z/0031/19

TAK

Młodzieżowcy

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 17 ( 17 ) K-12 M-5
 
KS Orzeł Elbląg Osobostarty: 9 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: K/09/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JAŻDŻYŃSKA Ada 2005-07-21 K
C-2
kl.II
Z/0146/15

TAK

Juniorki C

2
KRAUSE Maja 2006-05-31 K
C-2
Z/0003/20

TAK

Juniorki C

3
KRAUSE Michał 2007-05-23 M
C-1
kl.K
Z/0027/16

TAK

Juniorzy C

4
MAŃSKI Marcin 1997-11-15 M
M-4
kl.BEZ
Z/0266/19

TAK

Młodzieżowcy

5
NOWAKOWSKA Amelia 2007-03-30 K
C-1
kl.III
Z/0025/16

TAK

Juniorki C

6
OLAK Jakub 2006-12-20 M
C-1
kl.K
Z/0148/15

TAK

Juniorzy C

7
RUMAK Beniamin 1997-12-09 M
M-4
Z/0373/20

TAK

Młodzieżowcy

8
STANKIEWICZ Kamila 1999-10-18 K
M-2
kl.BEZ
Z/0156/15

TAK

Młodzieżowcy

9
SUROWIEC Weronika 1999-06-14 K
M-3
Z/0160/15

TAK

Młodzieżowcy

 
UKS Short Track MOSiR Giżycko Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: K/32/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BILLER Weronika 2006-05-28 K
C-2
kl.II
Z/0072/17

TAK

Juniorki C

2
WAWER Michalina 2006-10-03 K
C-1
kl.II
Z/0038/16

TAK

Juniorki C

 
WMKS Olsztyn Osobostarty: 6 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: K/03/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FIEDOROWICZ Janina 2006-09-25 K
C-1
kl.BEZ
Z/0006/19

TAK

Juniorki C

2
GĄTARSKA Aleksandra 2006-10-10 K
C-1
kl.K
Z/0005/17

TAK

Juniorki C

3
HENKIEL Patrycja 2001-03-26 K
M-1
kl.II
Z/0120/15

TAK

Młodzieżowcy

4
KUCK Magdalena 2006-02-27 K
C-2
Z/0790/20

TAK

Juniorki C

5
KUKIELSKA Zofia 2005-10-09 K
C-2
Z/0595/20

TAK

Juniorki C

6
KUKIELSKI Paweł 2006-12-14 M
C-1
Z/0596/20

TAK

Juniorzy C