Internetowe zgłoszenia do imprezy: Finał Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych
Gdańsk, 19-20.03.2021
Osobostarty wszystkie: 123 ( 123 ) K-78 M-45
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 6 ( 6 ) K-5 M-1
 
uksorlica.pl
UKS Orlica Duszniki Zdrój Osobostarty: 6 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: K/04/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOOS Amelia 2007-07-19 K
D-2
kl.II
Z/0041/15

TAK

Juniorki D

2
JABŁOŃSKA Aleksandra 2010-03-14 K
E-2
kl.K
Z/0006/16

TAK

Juniorki E

3
ŁAMASZ Adam 2008-09-03 M
D-1
kl.K
Z/0051/17

TAK

Juniorzy D

4
MAZUR Hanna 2008-04-09 K
D-2
kl.I
Z/0048/15

TAK

Juniorki D

5
PAŃCZYSZYN Amelia 2009-08-18 K
E-2
kl.K
Z/0004/16

TAK

Juniorki E

6
WOŹNIAK Kornelia 2007-11-21 K
D-2
kl.II
Z/0052/15

TAK

Juniorki D

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 6 ( 6 ) K-5 M-1
 
MKS Błyskawica Toruń Osobostarty: 6 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: K/30/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FIAŁKOWSKI Kajetan 2004-04-21 M
B-2
kl.II
Z/0846/15

TAK

Mężczyźni

2
KRAJNIK Agata 2001-07-27 K
A-2
kl.II
Z/0853/15

TAK

Kobiety

3
MICHALSKA Nicola 2009-11-28 K
E-2
kl.BEZ
Z/0041/19

TAK

Juniorki E

4
RĘKAS Marta 2003-11-10 K
B-2
Z/0856/15

TAK

Kobiety

5
ŚMIGIELSKA Matylda 2011-01-11 K
E-1
kl.BEZ
Z/0271/19

TAK

Juniorki E

6
ZAKIERSKA Julia 2001-07-16 K
A-2
kl.II
Z/0862/15

TAK

Kobiety

 
OPOLSKIE Osobostarty: 7 ( 7 ) K-5 M-2
 
azs.po.opole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 6 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: K/08/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
COPIK Maja 2009-11-28 K
E-2
Z/0626/20

TAK

Juniorki E

2
DOMNIK Julia 2009-02-20 K
D-1
Z/0622/20

TAK

Juniorki D

3
HYJEK Filip 2009-07-27 M
E-2
kl.BEZ
Z/0926/15

TAK

Juniorzy E

4
LISEK Aleksandra 2004-05-12 K
B-2
kl.III
Z/0014/18

TAK

Kobiety

5
PADJASEK Zuzanna 2009-03-13 K
D-1
Z/0616/20

TAK

Juniorki D

6
WILGA Magdalena 2000-06-03 K
M-2
kl.II
Z/0204/15

TAK

Kobiety

 
UKS Football Academy Opole Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/42/16

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
OSTROWSKI Jakub 2007-08-06 M
D-2
kl.K
Z/0221/16

TAK

Juniorzy D

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
 
UKS MOSiR Sanok Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: K/01/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOGUT Julia 2008-05-16 K
D-2
kl.K
Z/0033/18

TAK

Juniorki D

2
ROCKA Maja 2009-02-14 K
D-1
kl.K
Z/0014/16

TAK

Juniorki D

3
SZAŁAJKO Patrycja 2007-07-18 K
D-2
kl.K
Z/0274/19

TAK

Juniorki D

4
TARGOWSKA Martyna 2009-07-18 K
E-2
Z/0640/20

TAK

Juniorki E

 
PODLASKIE Osobostarty: 48 ( 48 ) K-32 M-16
 
ŁKS Juvenia Białystok Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: K/05/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRODZKA Maja 2010-12-27 K
E-1
Z/0170/20

TAK

Juniorki E

2
LEWKOWICZ Hanna Justyna 2010-05-20 K
E-2
Z/0173/20

TAK

Juniorki E

3
MANACHES Dominika 2010-08-31 K
E-1
Z/0174/20

TAK

Juniorki E

 
UKS Juvenia Białystok Osobostarty: 23 ( 23 ) K-14 M-9
NrLicencji: K/06/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJEWSKI Aleksander 2009-07-13 M
E-2
kl.BEZ
Z/0195/18

TAK

Juniorzy E

2
BARAN Maciej 2010-02-03 M
E-2
kl.BEZ
Z/0071/19

TAK

Juniorzy E

3
BUCZYŁKO Oliwia 2010-08-19 K
E-1
kl.BEZ
Z/0073/19

TAK

Juniorki E

4
CHOLEWA Fabian 2010-01-15 M
E-2
kl.BEZ
Z/0076/19

TAK

Juniorzy E

5
DASZUTA Daria 2009-06-25 K
D-1
kl.III
Z/0177/18

TAK

Juniorki D

6
DE HAAN Kacper 2009-06-24 M
D-1
Z/0189/18

TAK

Juniorzy D

7
FALKOWSKA Weronika 2009-09-22 K
E-2
kl.BEZ
Z/0186/18

TAK

Juniorki E

8
GAJKO Michał 2009-12-30 M
E-2
kl.BEZ
Z/0078/19

TAK

Juniorzy E

9
HERMANOWICZ Filip 2010-03-02 M
E-2
kl.BEZ
Z/0080/19

TAK

Juniorzy E

10
JARMOC Natalia 2009-07-17 K
E-2
kl.BEZ
Z/0081/19

TAK

Juniorki E

11
KOŚKO Maksymilian 2009-05-27 M
D-1
kl.BEZ
Z/0198/18

TAK

Juniorzy D

12
ŁUPIŃSKA Karina 2009-11-24 K
E-2
Z/0022/20

TAK

Juniorki E

13
ŁYCZKOWSKA Olga 2009-08-23 K
E-2
kl.BEZ
Z/0084/19

TAK

Juniorki E

14
MACIEJEWSKA Wiktoria 2008-08-05 K
D-1
kl.K
Z/0176/18

TAK

Juniorki D

15
MAJEWSKA Laura 2008-06-18 K
D-2
kl.K
Z/0141/17

TAK

Juniorki D

16
MAŁUS Cyprian 2009-09-07 M
E-2
kl.BEZ
Z/0085/19

TAK

Juniorzy E

17
MIEZIO Zofia 2009-03-02 K
D-1
kl.K
Z/0199/18

TAK

Juniorki D

18
MOSKWA Nataniel 2009-08-07 M
E-2
kl.BEZ
Z/0200/18

TAK

Juniorzy E

19
OSIPOWICZ Gabriela 2009-12-24 K
E-2
Z/0131/20

TAK

Juniorki E

20
PAKUŁA Kornelia 2008-10-15 K
D-1
kl.BEZ
Z/0067/19

TAK

Juniorki D

21
RUTKOWSKA Zuzanna 2008-12-29 K
D-1
kl.BEZ
Z/0184/18

TAK

Juniorki D

22
SKARŻYŃSKA Maria 2008-08-29 K
D-1
kl.K
Z/0183/18

TAK

Juniorki D

23
SZYMCZUK Laura 2009-11-04 K
E-2
kl.K
Z/0262/18

TAK

Juniorki E

 
UKS Szóstka Białystok Osobostarty: 22 ( 22 ) K-15 M-7
NrLicencji: K/07/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHARKIEWICZ Nikola 2009-01-23 K
D-1
kl.K
Z/0205/18

TAK

Juniorki D

2
CHODAKOWSKA Nika 2007-12-03 K
D-2
kl.K
Z/0207/19

TAK

Juniorki D

3
DYBIEC Kinga 2009-02-10 K
D-1
kl.BEZ
Z/0203/18

TAK

Juniorki D

4
ETEL Szymon 2008-08-01 M
D-1
kl.BEZ
Z/0206/18

TAK

Juniorzy D

5
FILIPCZUK-ŻAMOJDA Julia 2008-10-23 K
D-1
kl.BEZ
Z/0207/18

TAK

Juniorki D

6
GIWER Maja 2007-08-20 K
D-2
kl.K
Z/0033/17

TAK

Juniorki D

7
IZBICKI Franciszek 2009-01-28 M
D-1
kl.BEZ
Z/0210/18

TAK

Juniorzy D

8
KANIA Milena 2009-01-28 K
D-1
kl.K
Z/0213/18

TAK

Juniorki D

9
KONONIUK Hanna 2008-08-07 K
D-1
kl.BEZ
Z/0214/18

TAK

Juniorki D

10
KWIATKOWSKI Patryk 2008-10-14 M
D-1
kl.K
Z/0215/18

TAK

Juniorzy D

11
MAKAREWICZ Bianka 2010-07-21 K
E-1
kl.BEZ
Z/0050/19

TAK

Juniorki E

12
MARKIEWICZ Dominika 2009-08-05 K
E-2
kl.BEZ
Z/0216/18

TAK

Juniorki E

13
PALENCEUSZ Patryk 2007-09-25 M
D-2
kl.K
Z/0017/17

TAK

Juniorzy D

14
PERKOWSKA Alicja 2009-08-31 K
E-2
kl.K
Z/0219/18

TAK

Juniorki E

15
POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia 2009-07-24 K
E-2
kl.K
Z/0220/18

TAK

Juniorki E

16
POPŁAWSKI-TABORDA Flavio 2007-07-13 M
D-2
kl.K
Z/0016/17

TAK

Juniorzy D

17
RYDZEWSKA Julia 2010-09-26 K
E-1
kl.BEZ
Z/0053/19

TAK

Juniorki E

18
SZTABIŃSKA Gaja 2009-09-17 K
E-2
kl.BEZ
Z/0057/19

TAK

Juniorki E

19
SZTABIŃSKI Gniewosz 2009-09-17 M
E-2
kl.BEZ
Z/0063/19

TAK

Juniorzy E

20
TARASIUK Patryk 2009-09-09 M
E-2
kl.BEZ
Z/0059/19

TAK

Juniorzy E

21
WIEREL Lena 2009-04-14 K
D-1
Z/0200/20

TAK

Juniorki D

22
WOŹNIEWSKA Laura 2008-07-25 K
D-1
kl.BEZ
Z/0224/18

TAK

Juniorki D

 
POMORSKIE Osobostarty: 15 ( 15 ) K-7 M-8
 
GKŁ Olivia Gdańsk Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: K/33/16

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBROLIŃSKI Dominik 2007-11-22 M
D-2
Z/0009/20

TAK

Juniorzy D

2
LIETZAU Nicole 2007-07-02 K
D-2
kl.K
Z/0225/18

TAK

Juniorki D

3
PRĄTNICKI Szymon 2010-09-18 M
E-1
Z/0637/20

TAK

Juniorzy E

 
GKS Stoczniowiec Gdańsk Osobostarty: 10 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: K/02/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOMOROWSKA Karolina 2007-07-31 K
D-2
kl.BEZ
Z/0212/19

TAK

Juniorki D

2
KRUTYSZA Julia 2004-06-01 K
B-2
kl.II
Z/0328/15

TAK

Kobiety

3
KUKLIŃSKA Martyna 2008-07-17 K
D-1
kl.BEZ
Z/0216/19

TAK

Juniorki D

4
MARCINKOWSKI Filip 2013-05-23 M
F-1
Z/0838/20

TAK

Juniorzy E

5
MARSZAŁKOWSKI Maksymilian 2008-06-04 M
D-2
Z/0837/20

TAK

Juniorzy D

6
MUCHLADO Adam 2004-07-30 M
B-1
kl.II
Z/0012/15

TAK

Mężczyźni

7
ROMANOWSKA Maria 2008-02-28 K
D-2
kl.BEZ
Z/0215/19

TAK

Juniorki D

8
SOLTAU Oskar 2008-09-24 M
D-1
kl.BEZ
Z/0085/20

TAK

Juniorzy D

9
WITT Karolina 2008-06-30 K
D-2
kl.BEZ
Z/0213/19

TAK

Juniorki D

10
YÜKSEK Zuzanna 2010-06-23 K
E-2
kl.BEZ
Z/0214/19

TAK

Juniorki E

 
UKS Olivia 17 Gdańsk Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: K/34/16

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
STYŚ Wiktor 2010-04-20 M
E-2
Z/0636/20

TAK

Juniorzy E

2
WYSOKIŃSKI Paweł 2011-03-04 M
E-1
kl.BEZ
Z/0185/19

TAK

Juniorzy E

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 37 ( 37 ) K-20 M-17
 
KS Orzeł Elbląg Osobostarty: 10 ( 10 ) K-3 M-7
NrLicencji: K/09/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWIECKA Karolina 1996-10-04 K
S
kl.K
Z/0142/15

TAK

Kobiety

2
BOROWIECKI Jędrzej 2002-08-18 M
A-1
kl.I
Z/0143/15

TAK

Mężczyźni

3
GÓRKA Martyna 2008-04-28 K
D-2
kl.III
Z/0913/15

TAK

Juniorki D

4
HRYNIEWICZ Tymon 2008-03-27 M
D-2
kl.K
Z/0170/18

TAK

Juniorzy D

5
JASIŃSKI Adrian 1993-03-12 M
S
Z/0834/20

TAK

Mężczyźni

6
REINDL Katarzyna 2004-11-28 K
B-1
kl.II
Z/0150/15

TAK

Kobiety

7
REINDL Krzysztof 2002-06-05 M
A-2
kl.II
Z/0151/15

TAK

Mężczyźni

8
SOKOŁOWSKI Oskar 2008-03-24 M
D-2
Z/0071/20

TAK

Juniorzy D

9
STOSIK Jan 2005-05-09 M
B-1
kl.K
Z/0302/18

TAK

Mężczyźni

10
WOJTASIK Tomasz 2009-04-09 M
D-1
Z/0835/20

TAK

Juniorzy D

 
UKS Short Track MOSiR Giżycko Osobostarty: 15 ( 15 ) K-7 M-8
NrLicencji: K/32/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANASZKO Ksawery 2010-04-16 M
E-2
Z/0018/20

TAK

Juniorzy E

2
KISIELEWSKA Kaja 2008-05-22 K
D-2
kl.K
Z/0009/19

TAK

Juniorki D

3
LUBECKI Jan 2010-02-20 M
E-2
Z/0015/20

TAK

Juniorzy E

4
NOWAK Jakub 2008-03-14 M
D-2
kl.K
Z/0154/18

TAK

Juniorzy D

5
PIĄTEK Łukasz 2008-09-26 M
D-1
kl.BEZ
Z/0003/17

TAK

Juniorzy D

6
PIĄTEK Zofia 2011-06-04 K
E-1
kl.BEZ
Z/0225/17

TAK

Juniorki E

7
RUSINIAK Norbert 2009-10-07 M
E-2
kl.BEZ
Z/0010/19

TAK

Juniorzy E

8
SAKOWICZ Aleksander 2005-01-30 M
B-1
kl.III
Z/0905/15

TAK

Mężczyźni

9
SAKOWICZ Judyta 2011-11-12 K
F-2
kl.BEZ
Z/0011/19

TAK

Juniorki E

10
SAKOWICZ Milena 2009-05-27 K
D-1
kl.BEZ
Z/0226/17

TAK

Juniorki D

11
SŁOWIKOWSKA Anna 2010-07-16 K
E-1
Z/0013/20

TAK

Juniorki E

12
STEFANOWSKI Mateusz 2007-09-15 M
D-2
kl.K
Z/0152/18

TAK

Juniorzy D

13
SZTAFA Filip 2008-01-25 M
D-2
kl.BEZ
Z/0012/19

TAK

Juniorzy D

14
USZYŁŁO Julia 2013-04-16 K
F-1
Z/0072/20

TAK

Juniorki E

15
WAWER Julia 2011-02-17 K
E-1
kl.BEZ
Z/0228/17

TAK

Juniorki E

 
WMKS Olsztyn Osobostarty: 12 ( 12 ) K-10 M-2
NrLicencji: K/03/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONOWICZ Alicja 2009-11-16 K
E-2
kl.BEZ
Z/0082/17

TAK

Juniorki E

2
ANTONOWICZ Patrycja 2008-05-09 K
D-2
kl.BEZ
Z/0081/17

TAK

Juniorki D

3
BIEŁOWIEŻEC Zuzanna 2008-10-08 K
D-1
kl.BEZ
Z/0008/19

TAK

Juniorki D

4
DOMEJKO Alicja 2008-09-12 K
D-1
kl.BEZ
Z/0007/19

TAK

Juniorki D

5
MIERZEJEWSKA Julia 2007-10-19 K
D-2
kl.K
Z/0006/17

TAK

Juniorki D

6
RICHTER Aleksander 2008-05-22 M
D-2
kl.K
Z/0007/17

TAK

Juniorzy D

7
SIĘDA Bartosz 2010-09-15 M
E-1
Z/0794/20

TAK

Juniorzy E

8
TYBORSKA Amelia 2008-06-26 K
D-2
kl.BEZ
Z/0080/17

TAK

Juniorki D

9
USSOWICZ Anna 2011-07-16 K
F-2
Z/0049/20

TAK

Juniorki E

10
USSOWICZ Weronika 2008-06-14 K
D-2
Z/0050/20

TAK

Juniorki D

11
WIĘCEK Anastazja 2010-10-20 K
E-1
Z/0051/20

TAK

Juniorki E

12
WIĘCEK Angelika 2007-11-15 K
D-2
Z/0052/20

TAK

Juniorki D