Internetowe zgłoszenia do imprezy: Puchar Białegostoku
Białystok, 26.03.2021
Osobostarty wszystkie: 116 ( 115 ) K-62 M-53
 
PODLASKIE Osobostarty: 116 ( 115 ) K-62 M-53
 
ŁKS Juvenia Białystok Osobostarty: 31 ( 31 ) K-15 M-16
NrLicencji: K/05/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWSKA Nikola, danuta 2010-11-27 K
E-1
Z/0830/20

TAK

Juniorki E

2
BRONISZEWSKA-CWALINA Matylda 2011-02-18 K
E-1
Z/0829/20

TAK

Juniorki E

3
DAWIDOWSKI Kamil 2006-06-28 M
C-2
kl.III
Z/0027/19

TAK

Juniorzy C

4
FALKOWSKA Anna 2007-06-08 K
C-1
kl.III
Z/0030/20

TAK

Juniorki C

5
GABREL Maja Florentyna 2010-07-10 K
E-1
Z/0169/20

TAK

Juniorki E

6
GRODZKA Maja 2010-12-27 K
E-1
Z/0170/20

TAK

Juniorki E

7
GRYGORUK Magda 2006-04-12 K
C-2
kl.II
Z/0015/19

TAK

Juniorki C

8
JANIUK Bartosz 2010-05-08 M
E-2
Z/0171/20

TAK

Juniorzy E

9
KARWOWSKI Kornel 2005-08-13 M
C-2
kl.III
Z/0023/18

TAK

Juniorzy C

10
KORZENIECKI Alexander 2010-12-16 M
E-1
Z/0172/20

TAK

Juniorzy E

11
KRAWCZYKOWICZ Bartosz 2005-09-14 M
C-2
kl.II
Z/0024/18

TAK

Juniorzy C

12
KUROWSKI Oskar 2005-07-13 M
C-2
kl.III
Z/0025/18

TAK

Juniorzy C

13
LEWKOWICZ Hanna Justyna 2010-05-20 K
E-2
Z/0173/20

TAK

Juniorki E

14
ŁOKIĆ Pola 2006-05-30 K
C-2
kl.II
Z/0017/19

TAK

Juniorki C

15
MAKUCH Adam 2006-09-25 M
C-1
kl.III
Z/0040/19

TAK

Juniorzy C

16
MANACHES Dominika 2010-08-31 K
E-1
Z/0174/20

TAK

Juniorki E

17
MAZIARZ Szymon 2007-05-25 M
C-1
kl.K
Z/0029/20

TAK

Juniorzy C

18
MAZURCZYK Łukasz 2006-08-30 M
C-1
kl.K
Z/0034/20

TAK

Juniorzy C

19
MˇDRY Krzysztof 2007-02-19 M
C-1
kl.III
Z/0023/20

TAK

Juniorzy C

20
MˇDRY Wojciech 2007-02-19 M
C-1
kl.K
Z/0024/20

TAK

Juniorzy C

21
MUSZYŃSKI Krzysztof 2010-05-19 M
E-2
Z/0175/20

TAK

Juniorzy E

22
OSTROWSKA Natalia 2010-01-20 K
E-2
Z/0176/20

TAK

Juniorki E

23
PALENCEUSZ Dominik 2006-07-05 M
C-1
kl.II
Z/0025/19

TAK

Juniorzy C

24
POLAK Izabela 2006-05-29 K
C-2
kl.K
Z/0018/19

TAK

Juniorki C

25
POPŁAWSKI Oskar 2006-02-22 M
C-2
kl.III
Z/0171/18

TAK

Juniorzy C

26
RADZISZEWSKA Natalia 2010-05-20 K
E-2
Z/0177/20

TAK

Juniorki E

27
SKUPIEŃ Bernard 2007-05-05 M
C-1
kl.BEZ
Z/0035/20

TAK

Juniorzy C

28
SZMIGIEL Paulina 2010-11-06 K
E-1
Z/0178/20

TAK

Juniorki E

29
URYNOWICZ Adrian 2010-12-28 M
E-1
Z/0179/20

TAK

Juniorzy E

30
ZAJKOWSKA Aleksandra 2006-08-13 K
C-1
kl.III
Z/0029/19

TAK

Juniorki C

31
ZAJKOWSKA Anna Maria 2010-11-05 K
E-1
Z/0180/20

TAK

Juniorki E

 
UKS Juvenia Białystok Osobostarty: 45 ( 45 ) K-25 M-20
NrLicencji: K/06/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ABARAAKE Tsimur 2011-06-17 M
E-1
Z/0155/20

TAK

Juniorzy E

2
ANDRZEJEWSKI Aleksander 2009-07-13 M
E-2
kl.BEZ
Z/0195/18

TAK

Juniorzy E

3
ANGIELCZYK Julia 2010-09-30 K
E-1
Z/0152/20

TAK

Juniorki E

4
BARAN Maciej 2010-02-03 M
E-2
kl.BEZ
Z/0071/19

TAK

Juniorzy E

5
BIELEWICZ Aleksandra 2010-08-23 K
E-1
Z/0153/20

TAK

Juniorki E

6
BUCZYŁKO Oliwia 2010-08-19 K
E-1
kl.BEZ
Z/0073/19

TAK

Juniorki E

7
BUJNO Filip 2009-05-08 M
D-1
kl.BEZ
Z/0074/19

TAK

Juniorzy D

8
CHOLEWA Fabian 2010-01-15 M
E-2
kl.BEZ
Z/0076/19

TAK

Juniorzy E

9
DASZUTA Daria 2009-06-25 K
D-1
kl.III
Z/0177/18

TAK

Juniorki D

10
DˇBROWSKA Daria 2010-12-08 K
E-1
Z/0154/20

TAK

Juniorki E

11
DE HAAN Kacper 2009-06-24 M
D-1
Z/0189/18

TAK

Juniorzy D

12
DOMBEK Franciszek 2008-10-05 M
D-1
kl.BEZ
Z/0197/18

TAK

Juniorzy D

13
DRˇGOWSKA Zuzanna 2008-12-31 K
D-1
kl.K
Z/0187/18

TAK

Juniorki D

14
FALKOWSKA Weronika 2009-09-22 K
E-2
kl.BEZ
Z/0186/18

TAK

Juniorki E

15
FELKNER Zofia 2008-10-29 K
D-1
kl.BEZ
Z/0065/19

TAK

Juniorki D

16
GAJKO Michał 2009-12-30 M
E-2
kl.BEZ
Z/0078/19

TAK

Juniorzy E

17
GAŁKA-GRYCZANIEC Kuba 2010-06-08 M
E-2
kl.BEZ
Z/0079/19

TAK

Juniorzy E

18
HARASIMCZUK Oliwia 2008-09-26 K
D-1
kl.BEZ
Z/0188/18

TAK

Juniorki D

19
HERMANOWICZ Filip 2010-03-02 M
E-2
kl.BEZ
Z/0080/19

TAK

Juniorzy E

20
JARMOC Natalia 2009-07-17 K
E-2
kl.BEZ
Z/0081/19

TAK

Juniorki E

21
KARDASZ Blanka 2009-04-14 K
D-1
kl.BEZ
Z/0201/18

TAK

Juniorki D

22
KO¦KO Maksymilian 2009-05-27 M
D-1
kl.BEZ
Z/0198/18

TAK

Juniorzy D

23
ŁUPIŃSKA Karina 2009-11-24 K
E-2
Z/0022/20

TAK

Juniorki E

24
ŁYCZKOWSKA Olga 2009-08-23 K
E-2
kl.BEZ
Z/0084/19

TAK

Juniorki E

25
MACIEJEWSKA Wiktoria 2008-08-05 K
D-1
kl.K
Z/0176/18

TAK

Juniorki D

26
MACIEJUK Lena 2010-08-19 K
E-1
Z/0158/20

TAK

Juniorki E

27
MAJEWSKA Laura 2008-06-18 K
D-2
kl.K
Z/0141/17

TAK

Juniorki D

28
MAŁUS Cyprian 2009-09-07 M
E-2
kl.BEZ
Z/0085/19

TAK

Juniorzy E

29
MAŁUS Jan 2011-08-03 M
F-2
Z/0194/20

TAK

Juniorzy F

30
MIEZIO Zofia 2009-03-02 K
D-1
kl.K
Z/0199/18

TAK

Juniorki D

31
MONACH Antoni 2009-10-17 M
E-2
Z/0087/19

TAK

Juniorzy E

32
MOSKWA Nataniel 2009-08-07 M
E-2
kl.BEZ
Z/0200/18

TAK

Juniorzy E

33
OSIPOWICZ Gabriela 2009-12-24 K
E-2
Z/0131/20

TAK

Juniorki E

34
PAKUŁA Kornelia 2008-10-15 K
D-1
kl.BEZ
Z/0067/19

TAK

Juniorki D

35
PALIASHCHUK Pavel 2009-01-29 M
D-1
Z/0088/19

TAK

Juniorzy D

36
PIˇTEK Aniela 2010-01-05 K
E-2
Z/0159/20

TAK

Juniorki E

37
ROSKAL Daria 2009-06-18 K
D-1
kl.BEZ
Z/0185/18

TAK

Juniorki D

38
RUTKOWSKA Zuzanna 2008-12-29 K
D-1
kl.BEZ
Z/0184/18

TAK

Juniorki D

39
RUTKOWSKI Kacper 2010-09-17 M
E-1
Z/0163/20

TAK

Juniorzy E

40
SIEDLECKI Ksawery 2009-09-16 M
E-2
kl.BEZ
Z/0091/19

TAK

Juniorzy E

41
SKARŻYŃSKA Anna 2010-07-14 K
E-1
Z/0161/20

TAK

Juniorki E

42
SKARŻYŃSKA Maria 2008-08-29 K
D-1
kl.K
Z/0183/18

TAK

Juniorki D

43
SZYMBORSKI Mikołaj 2010-02-26 M
E-2
Z/0162/20

TAK

Juniorzy E

44
SZYMCZUK Laura 2009-11-04 K
E-2
kl.K
Z/0262/18

TAK

Juniorki E

45
ZIMNOCH Jakub 2009-02-11 M
D-1
kl.BEZ
Z/0068/19

TAK

Juniorzy D

 
UKS Szóstka Białystok Osobostarty: 40 ( 39 ) K-22 M-17
NrLicencji: K/07/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOK Amelia 2010-12-05 K
E-1
Z/0827/20

TAK

Juniorki E

2
CHARKIEWICZ Nikola 2009-01-23 K
D-1
kl.K
Z/0205/18

TAK

Juniorki D

3
DYBIEC Kinga 2009-02-10 K
D-1
kl.BEZ
Z/0203/18

TAK

Juniorki D

4
ETEL Szymon 2008-08-01 M
D-1
kl.BEZ
Z/0206/18

TAK

Juniorzy D

5
FILIPCZUK-ŻAMOJDA Julia 2008-10-23 K
D-1
kl.BEZ
Z/0207/18

TAK

Juniorki D

6
GIWER Maja 2007-08-20 K
D-2
kl.K
Z/0033/17

TAK

Juniorki D

7
GROCHOWSKA Bianka 2009-03-13 K
D-1
kl.BEZ
Z/0208/18

TAK

Juniorki D

8
IZBICKI Franciszek 2009-01-28 M
D-1
kl.BEZ
Z/0210/18

TAK

Juniorzy D

9
JAMIOŁKOWSKA Magdalena 2008-11-22 K
D-1
kl.BEZ
Z/0211/18

TAK

Juniorki D

10
KANIA Milena 2009-01-28 K
D-1
kl.K
Z/0213/18

TAK

Juniorki D

11
KILIAN Jakub 2009-10-28 M
E-2
kl.BEZ
Z/0049/19

TAK

Juniorzy E

12
KONONIUK Hanna 2008-08-07 K
D-1
kl.BEZ
Z/0214/18

TAK

Juniorki D

13
KORZYŃSKA Lena 2008-03-11 K
D-2
kl.BEZ
Z/0030/17

TAK

Juniorki D

14
KUCZYŃSKI Michał 2010-10-05 M
E-1
Z/0823/20

TAK

Juniorzy E

15
KWIATKOWSKI Patryk 2008-10-14 M
D-1
kl.K
Z/0215/18

TAK

Juniorzy D

16
MAKAREWICZ Bianka 2010-07-21 K
E-1
kl.BEZ
Z/0050/19

TAK

Juniorki E

17
MARKIEWICZ Dominika 2009-08-05 K
E-2
kl.BEZ
Z/0216/18

TAK

Juniorki E

18
MIELECH Stanisław 2010-03-17 M
E-2
kl.BEZ
Z/0051/19

TAK

Juniorzy E

19
PALENCEUSZ Patryk 2007-09-25 M
D-2
kl.K
Z/0017/17

TAK

Juniorzy D

20
PARAFIANOWICZ Daria 2010-06-18 K
E-2
Z/0205/20

TAK

Juniorki E

21
PAWLUCZUK Daniel 2008-11-16 M
D-1
kl.BEZ
Z/0218/18

TAK

Juniorzy D

22
PERKOWSKA Alicja 2009-08-31 K
E-2
kl.K
Z/0219/18

TAK

Juniorki E

23
POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia 2009-07-24 K
E-2
kl.K
Z/0220/18

TAK

Juniorki E

24
POPŁAWSKI-TABORDA Flavio 2007-07-13 M
D-2
kl.K
Z/0016/17

TAK

Juniorzy D

25
RADŁO Natan 2010-09-27 M
E-1
Z/0204/20

TAK

Juniorzy E

26
RYDZEWSKA Julia 2010-09-26 K
E-1
kl.BEZ
Z/0053/19

TAK

Juniorki E

27
SAROSIEK Aleksander 2009-03-12 M
D-1
kl.BEZ
Z/0222/18

TAK

Juniorzy D

28
SENDERACKA Hanna 2010-12-20 K
E-1
Z/0816/20

TAK

Juniorki E

29
SIODMOK Norbert 2010-03-16 M
E-2
Z/0203/20

TAK

Juniorzy E

30
SKRZYPKOWSKA Zofia 2010-12-28 K
E-1
Z/0202/20

TAK

Juniorki E

31
SKUPIEŃ Marcel 2010-09-28 M
E-1
Z/0201/20

TAK

Juniorzy E

32
SOBIESIAK Kornelia 2009-09-04 K
E-2
Z/0055/19

TAK

Juniorki E

33
SZTABIŃSKA Gaja 2009-09-17 K
E-2
kl.BEZ
Z/0057/19

TAK

Juniorki E

34
SZTABIŃSKI Gniewosz 2009-09-17 M
E-2
kl.BEZ
Z/0063/19

TAK

Juniorzy E

35
TARASIUK Patryk 2009-09-09 M
E-2
kl.BEZ
Z/0059/19

TAK

Juniorzy E

36
TYNIECKI Kacper 2010-10-25 M
E-1
Z/0820/20

TAK

Juniorzy E

37
WIEREL Lena 2009-04-14 K
D-1
Z/0200/20

TAK

Juniorki D

38
WNOROWSKI Kacper 2009-10-12 M
E-2
Z/0061/19

TAK

Juniorzy E

39
WO¬NIEWSKA Laura 2008-07-25 K
D-1
kl.BEZ
Z/0224/18

TAK

Juniorki D