Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Rankingowe - Puchar Polski
Giżycko, 24-25.10.2020
Osobostarty wszystkie: 155 ( 155 ) K-90 M-65
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 10 ( 10 ) K-8 M-2
 
uksorlica.pl
UKS Orlica Duszniki Zdrój Osobostarty: 10 ( 10 ) K-8 M-2
NrLicencji: K/04/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNARZ Jakub 2009-06-11 M
D-1
kl.BEZ
Z/0008/16

TAK

Juniorzy D

2
BOOS Amelia 2007-07-19 K
D-2
kl.II
Z/0041/15

TAK

Juniorki D

3
GRUDYSZ Malwina 2005-10-21 K
C-2
kl.II
Z/0043/15

TAK

Juniorki C

4
JABŁOŃSKA Aleksandra 2010-03-14 K
E-2
kl.K
Z/0006/16

TAK

Juniorki E

5
ŁAMASZ Adam 2008-09-03 M
D-1
kl.K
Z/0051/17

TAK

Juniorzy D

6
MAZUR Hanna 2008-04-09 K
D-2
kl.I
Z/0048/15

TAK

Juniorki D

7
OSTROWSKA Antonina 2010-07-30 K
E-1
kl.BEZ
Z/0005/16

TAK

Juniorki E

8
PAŃCZYSZYN Amelia 2009-08-18 K
E-2
kl.K
Z/0004/16

TAK

Juniorki E

9
WOŹNIAK Kornelia 2007-11-21 K
D-2
kl.II
Z/0052/15

TAK

Juniorki D

10
ZIĘCINA Natalia 2010-06-12 K
E-2
kl.BEZ
Z/0231/18

TAK

Juniorki E

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 8 ( 8 ) K-7 M-1
 
MKS Błyskawica Toruń Osobostarty: 8 ( 8 ) K-7 M-1
NrLicencji: K/30/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBRZYNSKI Olaf 2006-08-16 M
C-1
kl.K
Z/0064/18

TAK

Juniorzy C

2
KRAJNIK Agata 2001-07-27 K
A-2
kl.II
Z/0853/15

TAK

Kobiety

3
MICHALSKA Laura 2005-07-27 K
C-2
kl.II
Z/0268/16

TAK

Juniorki C

4
MICHALSKA Nicola 2009-11-28 K
E-2
kl.BEZ
Z/0041/19

TAK

Juniorki E

5
ŚMIGIELSKA Matylda 2011-01-11 K
E-1
kl.BEZ
Z/0271/19

TAK

Juniorki E

6
UTNICKA Julia 2005-08-23 K
C-2
kl.III
Z/0235/17

TAK

Juniorki C

7
ZAKIERSKA Julia 2001-07-16 K
A-2
kl.II
Z/0862/15

TAK

Kobiety

8
ZALEWSKA Agata 2006-11-02 K
C-1
kl.K
Z/0324/18

TAK

Juniorki C

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 10 ( 10 ) K-4 M-6
 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 10 ( 10 ) K-4 M-6
NrLicencji: K/10/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRAMOWICZ Antoni 2007-04-24 M
C-1
Z/0043/20

TAK

Juniorzy C

2
JANICKI Sebastian 1998-02-01 M
M-4
kl.I
Z/0783/15

TAK

Mężczyźni

3
KOPER Piotr 2007-05-10 M
C-1
kl.BEZ
Z/0221/19

TAK

Juniorzy C

4
KOZA Aleksandra 2007-04-16 K
C-1
Z/0079/20

TAK

Juniorki C

5
MARKOWSKI Wojciech 2006-07-31 M
C-1
Z/0081/20

TAK

Juniorzy C

6
PERZYŃSKA Julia 2003-05-19 K
A-1
kl.BEZ
Z/0019/16

TAK

Kobiety

7
RADZIKOWSKA Nikola 2002-03-18 K
A-2
kl.BEZ
Z/0210/16

TAK

Kobiety

8
RADZIKOWSKA Victoria 2010-07-13 K
E-1
Z/0040/20

TAK

Juniorki E

9
WINIARSKI Patryk 2003-10-10 M
B-2
kl.BEZ
Z/0016/16

TAK

Mężczyźni

10
ZAKRZEWICZ Bartłomiej 2007-07-14 M
D-2
Z/0041/20

TAK

Juniorzy D

 
OPOLSKIE Osobostarty: 6 ( 6 ) K-2 M-4
 
azs.po.opole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: K/08/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBAŃSKA Liliana 2005-10-08 K
C-2
kl.II
Z/0021/20

TAK

Juniorki C

2
DĘBIŃSKI Bartosz 2007-01-01 M
C-1
kl.III
Z/0923/15

TAK

Juniorzy C

3
HYJEK Filip 2009-07-27 M
E-2
kl.BEZ
Z/0926/15

TAK

Juniorzy E

4
LISEK Aleksandra 2004-05-12 K
B-2
kl.III
Z/0014/18

TAK

Kobiety

5
SZKUDLAREK Filip 2007-05-06 M
C-1
kl.BEZ
Z/0269/19

TAK

Juniorzy C

 
UKS Football Academy Opole Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/42/16

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
OSTROWSKI Jakub 2007-08-06 M
D-2
kl.K
Z/0221/16

TAK

Juniorzy D

 
PODLASKIE Osobostarty: 64 ( 64 ) K-37 M-27
 
ŁKS Juvenia Białystok Osobostarty: 27 ( 27 ) K-14 M-13
NrLicencji: K/05/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONOWICZ Klaudia 2007-04-24 K
C-1
kl.BEZ
Z/0036/20

TAK

Juniorki C

2
BOBIER Oliwia 2005-10-04 K
C-2
kl.II
Z/0036/17

TAK

Juniorki C

3
BOGDANOWICZ Agnieszka 2005-02-04 K
B-1
kl.II
Z/0018/18

TAK

Kobiety

4
CHILIMONIUK Kinga 2004-10-29 K
B-1
kl.I
Z/0052/17

TAK

Kobiety

5
CZABAN Aleksandra 2003-07-10 K
B-2
kl.I
Z/0157/16

TAK

Kobiety

6
DAKOWICZ Adrianna 2005-03-08 K
B-1
kl.II
Z/0019/18

TAK

Kobiety

7
DAWIDOWSKI Kamil 2006-06-28 M
C-2
kl.III
Z/0027/19

TAK

Juniorzy C

8
FALKOWSKA Anna 2007-06-08 K
C-1
kl.III
Z/0030/20

TAK

Juniorki C

9
FILIANOWICZ Filip 2004-02-24 M
B-2
kl.II
Z/0053/17

TAK

Mężczyźni

10
HAMANOWICZ Bartosz 2005-12-08 M
C-2
kl.II
Z/0022/18

TAK

Juniorzy C

11
KARWOWSKI Kornel 2005-08-13 M
C-2
kl.III
Z/0023/18

TAK

Juniorzy C

12
KRAWCZYKOWICZ Bartosz 2005-09-14 M
C-2
kl.II
Z/0024/18

TAK

Juniorzy C

13
KUROWSKI Oskar 2005-07-13 M
C-2
kl.III
Z/0025/18

TAK

Juniorzy C

14
ŁOKIĆ Pola 2006-05-30 K
C-2
kl.II
Z/0017/19

TAK

Juniorki C

15
MAJEWSKA Ada 2004-04-17 K
B-2
kl.I
Z/0042/17

TAK

Kobiety

16
MAKUCH Adam 2006-09-25 M
C-1
kl.III
Z/0040/19

TAK

Juniorzy C

17
MAZIARZ Szymon 2007-05-25 M
C-1
kl.K
Z/0029/20

TAK

Juniorzy C

18
MAZURCZYK Łukasz 2006-08-30 M
C-1
kl.K
Z/0034/20

TAK

Juniorzy C

19
MĄDRY Krzysztof 2007-02-19 M
C-1
kl.III
Z/0023/20

TAK

Juniorzy C

20
MĄDRY Wojciech 2007-02-19 M
C-1
kl.K
Z/0024/20

TAK

Juniorzy C

21
ORZEPOWSKA Hanna 2005-11-23 K
C-2
kl.II
Z/0028/18

TAK

Juniorki C

22
PALENCEUSZ Dominik 2006-07-05 M
C-1
kl.II
Z/0025/19

TAK

Juniorzy C

23
PARCZEWSKA Karolina 2004-10-05 K
B-1
kl.I
Z/0043/17

TAK

Kobiety

24
POLAK Izabela 2006-05-29 K
C-2
kl.K
Z/0018/19

TAK

Juniorki C

25
POPŁAWSKI Oskar 2006-02-22 M
C-2
kl.III
Z/0171/18

TAK

Juniorzy C

26
SKARŻYŃSKA Julia 2006-09-21 K
C-1
kl.K
Z/0027/20

TAK

Juniorki C

27
ZAJKOWSKA Aleksandra 2006-08-13 K
C-1
kl.III
Z/0029/19

TAK

Juniorki C

 
UKS Juvenia Białystok Osobostarty: 17 ( 17 ) K-10 M-7
NrLicencji: K/06/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJEWSKI Aleksander 2009-07-13 M
E-2
kl.BEZ
Z/0195/18

TAK

Juniorzy E

2
BUCZYŁKO Oliwia 2010-08-19 K
E-1
kl.BEZ
Z/0073/19

TAK

Juniorki E

3
BUZUN Anna 2008-02-25 K
D-2
kl.K
Z/0145/17

TAK

Juniorki D

4
DE HAAN Kacper 2009-06-24 M
D-1
Z/0189/18

TAK

Juniorzy D

5
DOMBEK Franciszek 2008-10-05 M
D-1
kl.BEZ
Z/0197/18

TAK

Juniorzy D

6
HERMANOWICZ Filip 2010-03-02 M
E-2
kl.BEZ
Z/0080/19

TAK

Juniorzy E

7
JARMOC Natalia 2009-07-17 K
E-2
kl.BEZ
Z/0081/19

TAK

Juniorki E

8
KOŚKO Maksymilian 2009-05-27 M
D-1
kl.BEZ
Z/0198/18

TAK

Juniorzy D

9
ŁYCZKOWSKA Olga 2009-08-23 K
E-2
kl.BEZ
Z/0084/19

TAK

Juniorki E

10
MACIEJEWSKA Wiktoria 2008-08-05 K
D-1
kl.K
Z/0176/18

TAK

Juniorki D

11
MALINOWSKA Małgorzata 2008-08-01 K
D-1
kl.BEZ
Z/0243/17

TAK

Juniorki D

12
MAŁUS Cyprian 2009-09-07 M
E-2
kl.BEZ
Z/0085/19

TAK

Juniorzy E

13
MOSKWA Nataniel 2009-08-07 M
E-2
kl.BEZ
Z/0200/18

TAK

Juniorzy E

14
RUTKOWSKA Zuzanna 2008-12-29 K
D-1
kl.BEZ
Z/0184/18

TAK

Juniorki D

15
SKARŻYŃSKA Maria 2008-08-29 K
D-1
kl.K
Z/0183/18

TAK

Juniorki D

16
SZYMCZUK Laura 2009-11-04 K
E-2
kl.K
Z/0262/18

TAK

Juniorki E

17
ZAJCZYK Wiktoria 2008-07-24 K
D-1
kl.K
Z/0136/17

TAK

Juniorki D

 
UKS Szóstka Białystok Osobostarty: 20 ( 20 ) K-13 M-7
NrLicencji: K/07/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHARKIEWICZ Nikola 2009-01-23 K
D-1
kl.K
Z/0205/18

TAK

Juniorki D

2
CHODAKOWSKA Nika 2007-12-03 K
D-2
kl.K
Z/0207/19

TAK

Juniorki D

3
DYBIEC Kinga 2009-02-10 K
D-1
kl.BEZ
Z/0203/18

TAK

Juniorki D

4
ETEL Szymon 2008-08-01 M
D-1
kl.BEZ
Z/0206/18

TAK

Juniorzy D

5
FILIPCZUK-ŻAMOJDA Julia 2008-10-23 K
D-1
kl.BEZ
Z/0207/18

TAK

Juniorki D

6
GIWER Maja 2007-08-20 K
D-2
kl.K
Z/0033/17

TAK

Juniorki D

7
GROCHOWSKA Bianka 2009-03-13 K
D-1
kl.BEZ
Z/0208/18

TAK

Juniorki D

8
IZBICKI Franciszek 2009-01-28 M
D-1
kl.BEZ
Z/0210/18

TAK

Juniorzy D

9
JAMIOŁKOWSKA Magdalena 2008-11-22 K
D-1
kl.BEZ
Z/0211/18

TAK

Juniorki D

10
KANIA Milena 2009-01-28 K
D-1
kl.K
Z/0213/18

TAK

Juniorki D

11
KWIATKOWSKI Patryk 2008-10-14 M
D-1
kl.K
Z/0215/18

TAK

Juniorzy D

12
MAKAREWICZ Bianka 2010-07-21 K
E-1
kl.BEZ
Z/0050/19

TAK

Juniorki E

13
PALENCEUSZ Patryk 2007-09-25 M
D-2
kl.K
Z/0017/17

TAK

Juniorzy D

14
PERKOWSKA Dominika 2008-01-31 K
D-2
kl.K
Z/0028/17

TAK

Juniorki D

15
POPŁAWSKI-TABORDA Flavio 2007-07-13 M
D-2
kl.K
Z/0016/17

TAK

Juniorzy D

16
SKRZYPKOWSKA Hanna 2008-04-26 K
D-2
kl.III
Z/0024/17

TAK

Juniorki D

17
SZTABIŃSKA Gaja 2009-09-17 K
E-2
kl.BEZ
Z/0057/19

TAK

Juniorki E

18
SZTABIŃSKI Gniewosz 2009-09-17 M
E-2
kl.BEZ
Z/0063/19

TAK

Juniorzy E

19
TARASIUK Patryk 2009-09-09 M
E-2
kl.BEZ
Z/0059/19

TAK

Juniorzy E

20
WOŹNIEWSKA Laura 2008-07-25 K
D-1
kl.BEZ
Z/0224/18

TAK

Juniorki D

 
POMORSKIE Osobostarty: 12 ( 12 ) K-6 M-6
 
GKŁ Olivia Gdańsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/33/16

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBROLIŃSKI Dominik 2007-11-22 M
D-2
Z/0009/20

TAK

Juniorzy D

 
GKS Stoczniowiec Gdańsk Osobostarty: 10 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: K/02/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELICKA Natalia 2006-10-03 K
C-1
kl.BEZ
Z/0217/19

TAK

Juniorki C

2
DOŁKOWSKI Jakub 2006-01-16 M
C-2
kl.III
Z/0033/19

TAK

Juniorzy C

3
DOŁKOWSKI Mateusz 2006-01-16 M
C-2
kl.III
Z/0034/19

TAK

Juniorzy C

4
KOMOROWSKA Karolina 2007-07-31 K
D-2
kl.BEZ
Z/0212/19

TAK

Juniorki D

5
KOTOWSKA Marta 2006-06-28 K
C-2
kl.III
Z/0032/19

TAK

Juniorki C

6
KRUTYSZA Julia 2004-06-01 K
B-2
kl.II
Z/0328/15

TAK

Kobiety

7
MUCHLADO Adam 2004-07-30 M
B-1
kl.II
Z/0012/15

TAK

Mężczyźni

8
ROMANOWSKA Maria 2008-02-28 K
D-2
kl.BEZ
Z/0215/19

TAK

Juniorki D

9
SOLTAU Oskar 2008-09-24 M
D-1
kl.BEZ
Z/0085/20

TAK

Juniorzy D

10
WITT Karolina 2008-06-30 K
D-2
kl.BEZ
Z/0213/19

TAK

Juniorki D

 
UKS Olivia 17 Gdańsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/34/16

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WYSOKIŃSKI Paweł 2011-03-04 M
E-1
kl.BEZ
Z/0185/19

TAK

Juniorzy E

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 45 ( 45 ) K-26 M-19
 
KS Orzeł Elbląg Osobostarty: 9 ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: K/09/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWIECKI Jędrzej 2002-08-18 M
A-1
kl.I
Z/0143/15

TAK

Mężczyźni

2
GÓRKA Martyna 2008-04-28 K
D-2
kl.III
Z/0913/15

TAK

Juniorki D

3
HRYNIEWICZ Tymon 2008-03-27 M
D-2
kl.K
Z/0170/18

TAK

Juniorzy D

4
JAŻDŻYŃSKA Ada 2005-07-21 K
C-2
kl.II
Z/0146/15

TAK

Juniorki C

5
KRAUSE Michał 2007-05-23 M
C-1
kl.K
Z/0027/16

TAK

Juniorzy C

6
NOWAKOWSKA Amelia 2007-03-30 K
C-1
kl.III
Z/0025/16

TAK

Juniorki C

7
RYBAK Arkadiusz 2003-06-03 M
A-1
kl.III
Z/0157/15

TAK

Mężczyźni

8
SOKOŁOWSKI Oskar 2008-03-24 M
D-2
Z/0071/20

TAK

Juniorzy D

9
STOSIK Jan 2005-05-09 M
B-1
kl.K
Z/0302/18

TAK

Mężczyźni

 
UKS Short Track MOSiR Giżycko Osobostarty: 23 ( 23 ) K-13 M-10
NrLicencji: K/32/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRAMOWICZ Julia 2010-10-23 K
E-1
Z/0074/20

TAK

Juniorki E

2
ANASZKO Ksawery 2010-04-16 M
E-2
Z/0018/20

TAK

Juniorzy E

3
BILLER Weronika 2006-05-28 K
C-2
kl.II
Z/0072/17

TAK

Juniorki C

4
EKSTOWICZ Jakub 2004-03-05 M
B-2
kl.II
Z/0902/15

TAK

Mężczyźni

5
JODKOWSKA Urszula 2007-03-13 K
C-1
Z/0017/20

TAK

Juniorki C

6
KISIELEWSKA Kaja 2008-05-22 K
D-2
kl.K
Z/0009/19

TAK

Juniorki D

7
KORNAK Iga 2011-06-07 K
E-1
Z/0016/20

TAK

Juniorki E

8
LUBECKI Jan 2010-02-20 M
E-2
Z/0015/20

TAK

Juniorzy E

9
NOWAK Jakub 2008-03-14 M
D-2
kl.K
Z/0154/18

TAK

Juniorzy D

10
PIĄTEK Łukasz 2008-09-26 M
D-1
kl.BEZ
Z/0003/17

TAK

Juniorzy D

11
PIĄTEK Zofia 2011-06-04 K
E-1
kl.BEZ
Z/0225/17

TAK

Juniorki E

12
RUSINIAK Norbert 2009-10-07 M
E-2
kl.BEZ
Z/0010/19

TAK

Juniorzy E

13
SAKOWICZ Aleksander 2005-01-30 M
B-1
kl.III
Z/0905/15

TAK

Mężczyźni

14
SAKOWICZ Judyta 2011-11-12 K
F-2
kl.BEZ
Z/0011/19

TAK

Juniorki E

15
SAKOWICZ Milena 2009-05-27 K
D-1
kl.BEZ
Z/0226/17

TAK

Juniorki D

16
SŁOWIKOWSKA Anna 2010-07-16 K
E-1
Z/0013/20

TAK

Juniorki E

17
SOBCZAK Bartłomiej 2008-04-26 M
D-2
kl.BEZ
Z/0084/17

TAK

Juniorzy D

18
STEFANOWSKI Mateusz 2007-09-15 M
D-2
kl.K
Z/0152/18

TAK

Juniorzy D

19
SZTAFA Filip 2008-01-25 M
D-2
kl.BEZ
Z/0012/19

TAK

Juniorzy D

20
USZYŁŁO Julia 2013-04-16 K
F-1
Z/0072/20

TAK

Juniorki E

21
WAWER Julia 2011-02-17 K
E-1
kl.BEZ
Z/0228/17

TAK

Juniorki E

22
WAWER Michalina 2006-10-03 K
C-1
kl.II
Z/0038/16

TAK

Juniorki C

23
WOJEWNIK Aleksandra 2008-03-06 K
D-2
Z/0011/20

TAK

Juniorki D

 
WMKS Olsztyn Osobostarty: 13 ( 13 ) K-10 M-3
NrLicencji: K/03/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONOWICZ Alicja 2009-11-16 K
E-2
kl.BEZ
Z/0082/17

TAK

Juniorki E

2
ANTONOWICZ Patrycja 2008-05-09 K
D-2
kl.BEZ
Z/0081/17

TAK

Juniorki D

3
BASZYŃSKI Michał 2009-10-31 M
E-2
Z/0048/20

TAK

Juniorzy E

4
BIEŁOWIEŻEC Zuzanna 2008-10-08 K
D-1
kl.BEZ
Z/0008/19

TAK

Juniorki D

5
BURAKOWSKA Antonina 2014-08-28 K
F-1
Z/0267/19

TAK

Juniorki E

6
DOMEJKO Alicja 2008-09-12 K
D-1
kl.BEZ
Z/0007/19

TAK

Juniorki D

7
FIEDOROWICZ Janina 2006-09-25 K
C-1
kl.BEZ
Z/0006/19

TAK

Juniorki C

8
GĄTARSKA Aleksandra 2006-10-10 K
C-1
kl.K
Z/0005/17

TAK

Juniorki C

9
MIERZEJEWSKA Julia 2007-10-19 K
D-2
kl.K
Z/0006/17

TAK

Juniorki D

10
RICHTER Aleksander 2008-05-22 M
D-2
kl.K
Z/0007/17

TAK

Juniorzy D

11
TYBORSKA Amelia 2008-06-26 K
D-2
kl.BEZ
Z/0080/17

TAK

Juniorki D

12
USSOWICZ Anna 2011-07-16 K
F-2
Z/0049/20

TAK

Juniorki E

13
WOJNO Paweł 2009-01-03 M
D-1
Z/0003/19

TAK

Juniorzy D