Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Rankingowe Elbląg, 03-05.11.2023 | ||||||||||||||||||||||||
Osobostarty wszystkie: 246 ( 245 ) K-149 M-96 | ||||||||||||||||||||||||
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 56 ( 55 ) K-39 M-16 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
BIŁYK Pola | 2010-03-14 | K C-1 |
Z/0249/22
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
BUDZAN Lena | 2009-02-16 | K C-2 |
Z/0045/21
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
3 |
|
CZECH Dominika | 2010-11-02 | K D-2 |
Z/0104/21
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
4 |
|
CZECH Julianna | 2014-02-15 | K E-1 |
Z/0239/22
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
5 |
|
DALZ Aleksander | 2009-05-29 | M C-2 |
Z/0054/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy C |
|
||||||||||||||||
6 |
|
DUDEK Wiktoria | 2010-03-21 | K C-1 |
Z/0284/20
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
7 |
|
FUŁAWKA Nela | 2010-10-08 | K D-2 |
Z/0126/21
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
8 |
|
KOBUS Agata | 2010-09-17 | K D-2 |
Z/0317/18
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
9 |
|
LUDWICKA Antonina | 2012-02-03 | K D-1 |
Z/0116/19
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
10 |
|
MADEJ Bartosz | 2011-03-05 | M D-2 |
Z/0123/19
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
11 |
|
MICHALSKA Laura | 2005-07-27 | K A-1 |
Z/0070/23
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
12 |
|
NOWAK Olimpia | 2009-04-08 | K C-2 |
Z/0314/18
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
13 |
|
NOWAK Wiktoria | 2014-11-02 | K F-2 |
Z/0184/20
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
14 |
|
PAPIS Hania | 2009-02-21 | K C-2 |
Z/0316/18
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
15 |
|
SKONECZNY Antoni | 2013-04-23 | M E-2 |
Z/0212/20
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
16 |
|
SOCHA Magdalena | 2010-11-21 | K D-2 |
Z/0069/22
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
17 |
|
STRYJEWSKA Zuzanna | 2014-02-25 | K E-1 |
Z/0183/20
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
18 |
|
STRZYŻ Liliana | 2011-09-09 | K D-1 |
Z/0114/19
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
19 |
|
SZCZEPAŃSKI Antoni | 2013-04-11 | M E-2 |
Z/0113/19
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
20 |
|
WERYSZKO Lena | 2008-09-18 | K C-2 |
Z/0110/19
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
BARTOSIK Szymon | 2011-11-20 | M D-1 |
Z/0059/21
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
CHILARSKA Oliwia | 2010-08-14 | K D-2 |
Z/0608/20
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
3 |
|
FINC Natalia | 2008-10-27 | K C-2 |
Z/0009/16
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
4 |
|
GRZEGORCZYK Hanna | 2008-11-17 | K C-2 |
Z/0609/20
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
5 |
|
HABERA Filip | 2015-06-19 | M F-2 |
Z/0001/22
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
6 |
|
HABERA Roksana | 2009-11-12 | K C-1 |
Z/0063/21
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
7 |
|
HARASIUK Amelia | 2012-02-03 | K D-1 |
Z/0610/20
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
8 |
|
HOTAŁA Szymon | 2012-01-27 | M D-1 |
Z/0064/21
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
9 |
|
HOTAŁA Wiktoria | 2014-02-06 | K E-1 |
Z/0065/21
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
10 |
|
JABŁOŃSKA Aleksandra | 2010-03-14 | K C-1 |
Z/0006/16
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
11 |
|
KAMIŃSKA Nicolla | 2006-01-02 | K A-1 |
Z/0024/19
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
12 |
|
KASPRZYK Jerzy | 2015-05-05 | M F-2 |
Z/0018/23
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
13 |
|
LEWANDOWSKA Julia | 2014-07-16 | K F-2 |
Z/0611/20
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
14 |
|
MAZUR Hanna | 2008-04-09 | K B-1 |
Z/0048/15
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
15 |
|
MILNIKIEL Patrycja | 2014-01-26 | K E-1 |
Z/0016/22
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
16 |
|
MILNIKIEL Wiktoria | 2012-01-22 | K D-1 |
Z/0017/22
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
17 |
|
MOTAŁA Marek | 2011-06-16 | M D-2 |
Z/0002/21
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
18 |
|
MOTAŁA Wojciech | 2011-06-16 | M D-2 |
Z/0068/21
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
19 |
|
MYLKA Helena | 2015-08-15 | K F-1 |
Z/0069/21
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
20 |
|
OSTROWSKA Antonina | 2010-07-30 | K D-2 |
Z/0005/16
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
21 |
|
PAŃCZYSZYN Amelia | 2009-08-18 | K C-1 |
Z/0004/16
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
22 |
|
PAŃCZYSZYN Oliwia | 2014-12-24 | K F-2 |
Z/0052/22
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
23 |
|
TURCHAN Wiktoria | 2012-03-06 | K D-1 |
Z/0612/20
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
24 |
|
WOŹNIAK Kornelia | 2007-11-21 | K B-1 |
Z/0052/15
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
25 |
|
WROŃSKA Oliwia | 2008-03-23 | K B-1 |
Z/0018/21
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
26 |
|
WROŃSKI Marcel | 2010-02-02 | M C-1 |
Z/0025/22
|
Juniorzy C |
|
|||||||||||||||||
27 |
|
ZIĘCINA Natalia | 2010-06-12 | K C-1 |
Z/0231/18
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
DAWIEC Piotr | 2013-09-12 | M E-1 |
Z/0187/21
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
HYTEL Tymoteusz | 2013-03-04 | M E-2 |
Z/0188/21
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
3 |
|
KWAŚNY Pola | 2012-02-07 | K D-1 |
Z/0078/23
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
4 |
|
MORAWA Piotr | 2010-04-25 | M C-1 |
Z/0099/19
|
Juniorzy C |
|
|||||||||||||||||
5 |
|
SKIMINA Wojciech | 2011-03-10 | M D-2 |
Z/0241/19
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
6 |
|
WILAŃSKI Ksawery | 2012-07-16 | M E-2 |
Z/0278/21
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
7 |
|
WÓJCIK Hanna | 2012-09-07 | K E-2 |
Z/0077/23
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
8 |
|
WRONA Lena | 2010-04-10 | K C-1 |
Z/0322/18
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
ŁÓDZKIE Osobostarty: 8 ( 8 ) K-3 M-5 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
FOKS Bartłomiej | 2007-07-17 | M B-1 |
Z/0220/19
|
Mężczyźni |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
KLEJS Szymon | 2008-02-07 | M B-1 |
Z/0080/20
|
Mężczyźni |
|
|||||||||||||||||
3 |
|
KOPER Piotr | 2007-05-10 | M B-2 |
Z/0221/19
|
Mężczyźni |
|
|||||||||||||||||
4 |
|
LESZKIEWICZ Michalina | 2006-09-22 | K B-2 |
Z/0644/20
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
5 |
|
MARKOWSKA Weronika | 2004-11-17 | K A-2 |
Z/0342/18
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
6 |
|
SIEK Bartłomiej | 2005-04-22 | M A-2 |
Z/0279/19
|
Mężczyźni |
|
|||||||||||||||||
7 |
|
SZTAMPKE Kacper | 2006-10-13 | M B-2 |
Z/0082/20
|
Mężczyźni |
|
|||||||||||||||||
8 |
|
WYSZYŃSKA Krystyna | 2008-05-20 | K B-1 |
Z/0074/21
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
OPOLSKIE Osobostarty: 17 ( 17 ) K-11 M-6 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
ALBAŃSKA Liliana | 2005-10-08 | K A-1 |
Z/0021/20
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
DĘBIŃSKI Bartosz | 2007-01-01 | M B-2 |
Z/0923/15
|
Mężczyźni |
|
|||||||||||||||||
3 |
|
DRELICH Iwona | 2006-09-24 | K B-2 |
Z/0051/22
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
4 |
|
DUBROVA Uliana [Z] | 2002-04-03 | K M-3 |
Z/0337/22
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
5 |
|
DZIWIS Paulina | 2013-06-12 | K E-2 |
Z/0202/21
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
6 |
|
GIERCZAK Marek | 2006-01-07 | M A-1 |
Z/0051/21
|
Mężczyźni |
|
|||||||||||||||||
7 |
|
GRZEŚKOWIAK Mateusz | 2013-11-30 | M E-1 |
Z/0216/21
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
8 |
|
HYJEK Filip | 2009-07-27 | M C-1 |
Z/0926/15
|
Juniorzy C |
|
|||||||||||||||||
9 |
|
IOFIN Denys [Z] | 2000-10-06 | M M-4 |
Z/0338/22
|
Mężczyźni |
|
|||||||||||||||||
10 |
|
KHOKHELKO Mariia [Z] | 2008-07-01 | K C-2 |
Z/0096/22
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
11 |
|
LISEK Aleksandra | 2004-05-12 | K M-1 |
Z/0014/18
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
12 |
|
MAJDZIK Zuzanna | 2013-12-16 | K E-1 |
Z/0214/22
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
13 |
|
MYCHALCHUK Diana [Z] | 1993-07-05 | K S |
Z/0100/22
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
14 |
|
URBAN Wiktoria | 2013-07-10 | K E-1 |
Z/0219/21
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
15 |
|
VREULS Evi | 2012-03-05 | K D-1 |
Z/0196/21
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
16 |
|
VREULS Noel | 2005-12-15 | M A-1 |
Z/0594/20
|
Mężczyźni |
|
|||||||||||||||||
17 |
|
ZYCH Anastazja | 2012-10-31 | K E-2 |
Z/0076/23
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
PODKARPACKIE Osobostarty: 12 ( 12 ) K-12 M-0 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
ABAKO Wiktoria | 2012-08-28 | K E-2 |
Z/0641/20
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
JAGNISZCZAK Aleksandra | 2012-03-30 | K D-1 |
Z/0071/21
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
3 |
|
KOGUT Julia | 2008-05-16 | K B-1 |
Z/0033/18
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
4 |
|
OCHAŁA Klara | 2015-01-29 | K F-2 |
Z/0028/22
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
5 |
|
OPAR Kornelia | 2013-02-22 | K E-2 |
Z/0330/22
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
6 |
|
PAŁĘCKA Martyna | 2011-01-28 | K D-2 |
Z/0079/23
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
7 |
|
RĄPAŁA Karolina | 2008-04-02 | K B-1 |
Z/0284/21
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
8 |
|
ROCKA Maja | 2009-02-14 | K C-2 |
Z/0014/16
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
9 |
|
STRZYŻOWSKA Lena | 2013-01-03 | K E-2 |
Z/0055/22
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
10 |
|
SZAJNA Roksana | 2011-02-18 | K D-2 |
Z/0080/23
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
11 |
|
TARGOWSKA Martyna | 2009-07-18 | K C-1 |
Z/0640/20
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
12 |
|
TOKARSKA Lena | 2012-11-22 | K E-2 |
Z/0815/20
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
PODLASKIE Osobostarty: 61 ( 61 ) K-37 M-24 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
BIELONKO Marta | 2011-03-28 | K D-2 |
Z/0076/21
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
BOBIER Oliwia | 2005-10-04 | K A-1 |
Z/0036/17
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
3 |
|
BOGDANOWICZ Agnieszka | 2005-02-04 | K A-2 |
Z/0018/18
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
4 |
|
DASZUTA Daria | 2009-06-25 | K C-2 |
Z/0030/22
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
5 |
|
DRYL Pola | 2011-05-25 | K D-2 |
Z/0077/21
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
6 |
|
ETEL Szymon | 2008-08-01 | M C-2 |
Z/0045/22
|
Juniorzy C |
|
|||||||||||||||||
7 |
|
FALKOWSKA Anna | 2007-06-08 | K B-2 |
Z/0030/20
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
8 |
|
GRABOWSKA Eliza | 2011-12-14 | K D-1 |
Z/0115/21
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
9 |
|
GROCHOWSKA Bianka | 2009-03-13 | K C-2 |
Z/0217/22
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
10 |
|
GRODZKA Maja | 2010-12-27 | K D-2 |
Z/0170/20
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
11 |
|
IZBICKI Franciszek | 2009-01-28 | M C-2 |
Z/0031/22
|
Juniorzy C |
|
|||||||||||||||||
12 |
|
JARMOC Natalia | 2009-07-17 | K C-1 |
Z/0021/23
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
13 |
|
JARMOC Piotr | 2010-05-02 | M C-1 |
Z/0022/23
|
Juniorzy C |
|
|||||||||||||||||
14 |
|
KANIA Milena | 2009-01-28 | K C-2 |
Z/0033/22
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
15 |
|
KORZENIECKI Alexander | 2010-12-16 | M D-2 |
Z/0172/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy D |
|
||||||||||||||||
16 |
|
KRUK Małgorzata | 2011-08-04 | K D-1 |
Z/0116/21
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
17 |
|
KUROWSKI Oskar | 2005-07-13 | M A-1 |
Z/0025/18
|
Mężczyźni |
|
|||||||||||||||||
18 |
|
ŁUKASZEWICZ Kuba | 2011-07-01 | M D-1 |
Z/0118/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy D |
|
||||||||||||||||
19 |
|
MAJEWSKA Ada | 2004-04-17 | K M-1 |
Z/0042/17
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
20 |
|
MAKUCH Adam | 2006-09-25 | M B-2 |
Z/0040/19
|
Mężczyźni |
|
|||||||||||||||||
21 |
|
MANACHES Dominika | 2010-08-31 | K D-2 |
Z/0174/20
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
22 |
|
MĄDRY Krzysztof | 2007-02-19 | M B-2 |
Z/0023/20
|
Mężczyźni |
|
|||||||||||||||||
23 |
|
MIEZIO Zofia | 2009-03-02 | K C-2 |
Z/0037/22
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
24 |
|
MOSKWA Nataniel | 2009-08-07 | M C-1 |
Z/0025/23
|
Juniorzy C |
|
|||||||||||||||||
25 |
|
OSIPOWICZ Gabriela | 2009-12-24 | K C-1 |
Z/0026/23
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
26 |
|
PALENCEUSZ Dominik | 2006-07-05 | M B-2 |
Z/0025/19
|
Mężczyźni |
|
|||||||||||||||||
27 |
|
PALENCEUSZ Patryk | 2007-09-25 | M B-1 |
Z/0014/21
|
Mężczyźni |
|
|||||||||||||||||
28 |
|
SIODMOK Norbert | 2010-03-16 | M C-1 |
Z/0041/23
|
Juniorzy C |
|
|||||||||||||||||
29 |
|
SKARŻYŃSKA Maria | 2008-08-29 | K C-2 |
Z/0041/22
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
30 |
|
SOŁOWICZ Maciej | 2011-02-11 | M D-2 |
Z/0122/21
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
31 |
|
SZTABIŃSKA Gaja | 2009-09-17 | K C-1 |
Z/0043/23
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
32 |
|
SZTABIŃSKI Gniewosz | 2009-09-17 | M C-1 |
Z/0042/23
|
Juniorzy C |
|
|||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
ANGIELCZYK Julia | 2010-09-30 | K D-2 |
Z/0152/20
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
BIELEWICZ Ludwik | 2012-03-21 | M D-1 |
Z/0290/22
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
3 |
|
DĄBROWSKA Daria | 2010-12-08 | K D-2 |
Z/0154/20
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
4 |
|
DE HAAN Konrad | 2011-08-17 | M D-1 |
Z/0133/21
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
5 |
|
FILIANOWICZ Fabian | 2011-08-27 | M D-1 |
Z/0753/20
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
6 |
|
JAWORSKA Gabriella | 2011-04-01 | K D-2 |
Z/0134/21
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
7 |
|
KUNA Jakub | 2011-11-08 | M D-1 |
Z/0136/21
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
8 |
|
MACIEJUK Lena | 2010-08-19 | K D-2 |
Z/0158/20
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
9 |
|
PIEŚLUK Julia | 2012-04-03 | K D-1 |
Z/0305/22
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
10 |
|
PROKURAT Aurelia | 2012-08-28 | K E-2 |
Z/0306/22
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
11 |
|
ROSZKOWSKA Zuzanna | 2012-09-09 | K E-2 |
Z/0308/22
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
12 |
|
SKARŻYŃSKA Anna | 2010-07-14 | K D-2 |
Z/0161/20
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
13 |
|
SZESZO Antonina | 2011-07-28 | K D-1 |
Z/0141/21
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
14 |
|
WILCZYŃSKA Zuzanna | 2011-09-24 | K D-1 |
Z/0770/20
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
15 |
|
WOŁKOWYCKI Victor | 2011-12-16 | M D-1 |
Z/0143/21
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
16 |
|
ZALEWSKI Wiktor | 2011-05-10 | M D-2 |
Z/0772/20
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
BEZUBIK Aleksander | 2011-09-15 | M D-1 |
Z/0021/21
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
CHROŚCIŃSKA Julia | 2012-10-01 | K E-2 |
Z/0076/22
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
3 |
|
CICHOCKI Adam | 2011-09-08 | M D-1 |
Z/0025/21
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
4 |
|
KĘPKO Paulina | 2012-08-10 | K E-2 |
Z/0083/22
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
5 |
|
KOZLENKO Artur | 2011-10-16 | M D-1 |
Z/0031/21
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
6 |
|
MARKIEWICZ Maria | 2012-09-20 | K E-2 |
Z/0086/22
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
7 |
|
MOĆKUN Julia | 2011-10-05 | K D-1 |
Z/0036/21
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
8 |
|
RYDZEWSKA Julia | 2010-09-26 | K D-2 |
Z/0053/19
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
9 |
|
RYDZEWSKA Wiktoria | 2012-10-08 | K E-2 |
Z/0088/22
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
10 |
|
SIODMOK Michalina | 2011-10-26 | K D-1 |
Z/0039/21
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
11 |
|
SKRZYPKOWSKA Zofia | 2010-12-28 | K D-2 |
Z/0202/20
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
12 |
|
TYNIECKI Kacper | 2010-10-25 | M D-2 |
Z/0820/20
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
13 |
|
WOŹNIEWSKA Milena | 2011-07-11 | K D-1 |
Z/0041/21
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
POMORSKIE Osobostarty: 20 ( 20 ) K-8 M-12 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
ABBA Michelle | 2013-03-18 | K E-2 |
Z/0057/22
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
BIELICKA Natalia | 2006-10-03 | K B-2 |
Z/0217/19
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
3 |
|
DOŁKOWSKI Jakub | 2006-01-16 | M A-1 |
Z/0033/19
|
Mężczyźni |
|
|||||||||||||||||
4 |
|
DOŁKOWSKI Mateusz | 2006-01-16 | M A-1 |
Z/0034/19
|
Mężczyźni |
|
|||||||||||||||||
5 |
|
GORAZDOWSKA Aleksandra | 2012-09-29 | K E-2 |
Z/0059/22
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
6 |
|
HAUPA Julia | 2010-08-24 | K D-2 |
Z/0060/22
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
7 |
|
JURKIEWICZ Franciszek | 2012-03-15 | M D-1 |
Z/0061/22
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
8 |
|
KWAPULIŃSKI Michał | 2014-08-09 | M F-2 |
Z/0062/22
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
9 |
|
MARCINKOWSKI Filip | 2013-05-23 | M E-2 |
Z/0838/20
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
10 |
|
MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | 2008-06-04 | M B-1 |
Z/0837/20
|
Mężczyźni |
|
|||||||||||||||||
11 |
|
MELNIKAU Stepan [Z] | 2009-09-14 | M C-1 |
Z/0006/23
|
Juniorzy C |
|
|||||||||||||||||
12 |
|
MROZIŃSKI Nikodem | 2011-06-20 | M D-2 |
Z/0171/22
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
13 |
|
MUCHLADO Adam | 2004-07-30 | M A-2 |
Z/0012/15
|
Mężczyźni |
|
|||||||||||||||||
14 |
|
PAJĄK Antonina | 2011-11-15 | K D-1 |
Z/0065/22
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
15 |
|
PRĄTNICKI Szymon | 2010-09-18 | M D-2 |
Z/0066/22
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
16 |
|
RUMSZEWICZ Karolina | 2012-03-21 | K D-1 |
Z/0067/22
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
17 |
|
SOLTAU Oskar | 2008-09-24 | M C-2 |
Z/0085/20
|
Juniorzy C |
|
|||||||||||||||||
18 |
|
STYŚ Hanna | 2014-11-18 | K F-2 |
Z/0086/23
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
19 |
|
STYŚ Wiktor | 2010-04-20 | M C-1 |
Z/0063/22
|
Juniorzy C |
|
|||||||||||||||||
20 |
|
YÜKSEK Zuzanna | 2010-06-23 | K C-1 |
Z/0214/19
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 41 ( 41 ) K-25 M-16 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
GÓRKA Martyna | 2008-04-28 | K B-1 |
Z/0913/15
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
HRYNIEWICZ Tymon | 2008-03-27 | M B-1 |
Z/0170/18
|
Mężczyźni |
|
|||||||||||||||||
3 |
|
IŁOWSKA Izabela | 2013-02-16 | K E-2 |
Z/0050/21
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
4 |
|
JAŻDŻYŃSKA Ada | 2005-07-21 | K A-1 |
Z/0146/15
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
5 |
|
LEWICKA Maja | 2011-07-20 | K D-1 |
Z/0244/19
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
6 |
|
NOWAKOWSKA Amelia | 2007-03-30 | K B-2 |
Z/0025/16
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
7 |
|
OLAK Jakub | 2006-12-20 | M B-2 |
Z/0148/15
|
Mężczyźni |
|
|||||||||||||||||
8 |
|
REINDL Katarzyna | 2004-11-28 | K A-2 |
Z/0150/15
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
9 |
|
SOKOŁOWSKI Oskar | 2008-03-24 | M B-1 |
Z/0071/20
|
Mężczyźni |
|
|||||||||||||||||
10 |
|
STOSIK Jan | 2005-05-09 | M A-2 |
Z/0302/18
|
Mężczyźni |
|
|||||||||||||||||
11 |
|
WOŹNICKI Igor | 2013-03-16 | M E-2 |
Z/0009/22
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
BARSZCZ Stanisław | 2013-08-26 | M E-1 |
Z/0010/23
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
BILLER Weronika | 2006-05-28 | K A-1 |
Z/0072/17
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
3 |
|
KISIELEWSKA Kaja | 2008-05-22 | K B-1 |
Z/0009/19
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
4 |
|
MAMRYK Szymon | 2013-11-04 | M E-1 |
Z/0015/23
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
5 |
|
MORAWSKA Iga | 2012-01-29 | K D-1 |
Z/0016/23
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
6 |
|
NOWAK Jakub | 2008-03-14 | M B-1 |
Z/0154/18
|
Mężczyźni |
|
|||||||||||||||||
7 |
|
ORZOŁ Bartosz | 2011-12-04 | M D-1 |
Z/0199/22
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
8 |
|
PIĄTEK Łukasz | 2008-09-26 | M C-2 |
Z/0003/17
|
Juniorzy C |
|
|||||||||||||||||
9 |
|
PIĄTEK Stanisław | 2015-03-20 | M F-2 |
Z/0058/21
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
10 |
|
PIĄTEK Zofia | 2011-06-04 | K D-2 |
Z/0225/17
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
11 |
|
RUSINIAK Norbert | 2009-10-07 | M C-1 |
Z/0010/19
|
Juniorzy C |
|
|||||||||||||||||
12 |
|
SAKOWICZ Aleksander | 2005-01-30 | M A-2 |
Z/0905/15
|
Mężczyźni |
|
|||||||||||||||||
13 |
|
SAKOWICZ Judyta | 2011-11-12 | K D-1 |
Z/0011/19
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
14 |
|
SAKOWICZ Milena | 2009-05-27 | K C-2 |
Z/0226/17
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
15 |
|
SŁOWIKOWSKA Anna | 2010-07-16 | K D-2 |
Z/0013/20
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
16 |
|
SZTAFA Filip | 2008-01-25 | M B-1 |
Z/0012/19
|
Mężczyźni |
|
|||||||||||||||||
17 |
|
USZYŁŁO Julia | 2013-04-16 | K E-2 |
Z/0072/20
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
18 |
|
WAWER Julia | 2011-02-17 | K D-2 |
Z/0228/17
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
19 |
|
WAWER Michalina | 2006-10-03 | K B-2 |
Z/0038/16
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
ANEPSKA Anastasiia [Z] | 2012-02-26 | K D-1 |
Z/0072/23
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
BURAKOWSKA Antonina | 2014-08-28 | K F-2 |
Z/0267/19
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
3 |
|
GÓRNICKI Piotr | 2007-08-04 | M B-1 |
Z/0008/17
|
Mężczyźni |
|
|||||||||||||||||
4 |
|
JUŃCZYK Marta | 2007-03-19 | K B-2 |
Z/0601/20
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
5 |
|
KUCK Magdalena | 2006-02-27 | K A-1 |
Z/0790/20
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
6 |
|
MENDALKA Katarzyna | 2010-10-27 | K D-2 |
Z/0366/22
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
7 |
|
PRZYBYŁA Zuzanna | 2010-11-09 | K D-2 |
Z/0793/20
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
8 |
|
RICHTER Aleksander | 2008-05-22 | M B-1 |
Z/0007/17
|
Mężczyźni |
|
|||||||||||||||||
9 |
|
USSOWICZ Anna | 2011-07-16 | K D-1 |
Z/0049/20
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
10 |
|
WIĘCEK Anastazja | 2010-10-20 | K D-2 |
Z/0051/20
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
11 |
|
WIĘCEK Angelika | 2007-11-15 | K B-1 |
Z/0052/20
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
ZAGRANICZNI Osobostarty: 31 ( 31 ) K-14 M-17 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
ASTRAUSKAITE Gabija [Z] | 2006-06-19 | K A-1 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Kobiety |
|
||||||||||||||||
2 |
|
BERTULYTE Urte [Z] | 2012-09-21 | K E-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki E |
|
||||||||||||||||
3 |
|
CECH Ernestas [Z] | 2007-05-29 | M B-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Mężczyźni |
|
||||||||||||||||
4 |
|
KERAMINAITE Ugne [Z] | 2013-03-03 | K E-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki E |
|
||||||||||||||||
5 |
|
LEVICKYTE Valentina [Z] | 2007-07-23 | K B-1 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Kobiety |
|
||||||||||||||||
6 |
|
LUKOSIUNAITE Gabija [Z] | 2013-09-24 | K E-1 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki E |
|
||||||||||||||||
7 |
|
OGULEVICIUS Adomas [Z] | 2008-12-27 | M C-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy C |
|
||||||||||||||||
8 |
|
OGULEVICIUS Lukas [Z] | 2012-12-21 | M E-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy E |
|
||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
BERGIN Daniil [Z] | 2004-12-20 | M A-2 |
Z/0174/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Mężczyźni |
|
||||||||||||||||
2 |
|
BOCHAROVA Zhanna [Z] | 2005-04-11 | K A-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Kobiety |
|
||||||||||||||||
3 |
|
DEMOCHKO Diana [Z] | 2007-12-26 | K B-1 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Kobiety |
|
||||||||||||||||
4 |
|
FEDORENKO Danylo [Z] | 2002-04-20 | M M-3 |
Z/0178/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Mężczyźni |
|
||||||||||||||||
5 |
|
HAHATYK Oleksandr [Z] | 2004-12-23 | M A-2 |
Z/0179/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Mężczyźni |
|
||||||||||||||||
6 |
|
KOVALENKO Kirill [Z] | 2011-03-24 | M D-2 |
Z/0180/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy D |
|
||||||||||||||||
7 |
|
KREMER Veronika [Z] | 2006-11-22 | K B-2 |
Z/0194/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Kobiety |
|
||||||||||||||||
8 |
|
LEONTENKO Rostyslav [Z] | 2004-09-14 | M A-2 |
Z/0182/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Mężczyźni |
|
||||||||||||||||
9 |
|
MANKOVSKA Daria [Z] | 2006-08-03 | K B-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Kobiety |
|
||||||||||||||||
10 |
|
MELNYK Volodymyr [Z] | 2007-05-25 | M B-2 |
Z/0218/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Mężczyźni |
|
||||||||||||||||
11 |
|
MIKHNO Makar [Z] | 2012-08-30 | M E-2 |
Z/0183/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy E |
|
||||||||||||||||
12 |
|
MOISIEIEVA Kateryna [Z] | 2010-11-02 | K D-2 |
Z/0184/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki D |
|
||||||||||||||||
13 |
|
MOROZOV Yaroslav [Z] | 2004-07-21 | M A-2 |
Z/0099/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Mężczyźni |
|
||||||||||||||||
14 |
|
MOSHENSKYI Bohdan [Z] | 2004-05-03 | M M-1 |
Z/0185/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Mężczyźni |
|
||||||||||||||||
15 |
|
NEMIRO Nikita [Z] | 1999-09-01 | M S |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Mężczyźni |
|
||||||||||||||||
16 |
|
NEMIRO Vladyslav [Z] | 1997-01-08 | M S |
Z/0186/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Mężczyźni |
|
||||||||||||||||
17 |
|
REPETSKA Svitlana [Z] | 2004-03-24 | K M-1 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Kobiety |
|
||||||||||||||||
18 |
|
SELIUKOVA Myroslava [Z] | 2004-08-17 | K A-2 |
Z/0189/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Kobiety |
|
||||||||||||||||
19 |
|
SPORYSH Maksym [Z] | 2007-11-25 | M B-1 |
Z/0102/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Mężczyźni |
|
||||||||||||||||
20 |
|
STOROZHUK Amina [Z] | 2010-05-19 | K C-1 |
Z/0103/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki C |
|
||||||||||||||||
21 |
|
SYDORKO Yelyzaveta [Z] | 2004-08-10 | K A-2 |
Z/0104/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Kobiety |
|
||||||||||||||||
22 |
|
TOPCHII Maksym [Z] | 2005-09-02 | M A-1 |
Z/0191/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Mężczyźni |
|
||||||||||||||||
23 |
|
ZIKUNOV Nikita [Z] | 2005-04-14 | M A-2 |
Z/0193/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Mężczyźni |
|