Internetowe zgłoszenia do imprezy: Puchar Polski Masters I
Tomaszów Mazowiecki, 09-10.11.2019
Osobostarty wszystkie: 132 ( 33 ) K-7 M-26
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 8 ( 2 ) K-0 M-2
 
mkscuprum.lubin.pl
MKS Cuprum Lubin Osobostarty: 8 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: K/21/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MARCINIAK Konrad 1976-02-02 M
S
kl.III
Z/0076/18

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

TAK
2
MICHALEWICZ Stanisław 1956-01-15 M
S
kl.BEZ
Z/0075/18

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

TAK
 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 8 ( 2 ) K-0 M-2
 
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 8 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: K/48/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRISTENSEN John 1972-03-04 M
S
kl.III
Z/0168/19

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

TAK
2
LUSIŃSKI Wojciech 1979-05-16 M
S
kl.III
Z/0105/19

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

TAK
 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 20 ( 5 ) K-3 M-2
 
Masters Osobostarty: 4 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/31/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PANDYRA Cecylia 1961-06-02 K
S
Z/0887/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
500 m K (2)
Dzień 2

TAK
 
MKS Korona Wilanów Osobostarty: 12 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: K/11/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMOWICZ Krzysztof 1959-05-10 M
S
kl.BEZ
Z/0537/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

TAK
2
JANKO-MIELCARSKA Ewa 1958-11-05 K
S
kl.BEZ
Z/0832/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
500 m K (2)
Dzień 2

TAK
3
SUROWIEC Piotr 1964-07-25 M
S
kl.BEZ
Z/0833/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

TAK
 
stegny.com.pl
WTŁ Stegny Warszawa Osobostarty: 4 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/23/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GAWRACZYŃSKA Anna 1954-01-30 K
S
kl.MłZ
Z/0893/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
500 m K (2)
Dzień 2

TAK
 
PODKARPACKIE Osobostarty: 8 ( 2 ) K-0 M-2
 
sklgornik.pl
SKŁ Górnik Sanok Osobostarty: 8 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: K/15/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HUSAK Krzysztof 1972-06-03 M
S
kl.III
Z/0163/17

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

2
WYSOCKI Grzegorz 1945-11-17 M
S
kl.BEZ
Z/0594/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 20 ( 5 ) K-0 M-5
 
plichwyscig.pl
Roll4life Poznań Osobostarty: 20 ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: K/49/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KASPROWICZ Daniel 1977-10-31 M
S
Z/0170/19

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

TAK
2
PLICH Krzysztof 1980-11-24 M
S
kl.BEZ
Z/0173/19

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

TAK
3
RADOMSKI Radosław 1974-01-22 M
S
kl.MłS
Z/0169/19

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

TAK
4
SIERPOWSKI Zbigniew 1978-09-23 M
S
Z/0172/19

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

TAK
5
TOMASZEWSKI Adam 1987-07-03 M
S
kl.BEZ
Z/0171/19

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

TAK
 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 68 ( 17 ) K-4 M-13
 
gslczarnepantery.pl
GSŁ Czarne Pantery Giżycko Osobostarty: 44 ( 11 ) K-4 M-7
NrLicencji: K/18/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTŁOCZUK Andrzej 1962-11-06 M
S
kl.BEZ
Z/0579/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

TAK
2
CYWIŃSKI Leszek 1961-01-01 M
S
kl.MłS
Z/0576/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

TAK
3
GABRYSZAK Marek 1966-04-10 M
S
kl.MłZ
Z/0060/16

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

TAK
4
GADOMSKA Anna 1965-07-05 K
S
kl.BEZ
Z/0574/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
500 m K (2)
Dzień 2

TAK
5
GŁODOWSKI Bogdan 1979-01-23 M
S
kl.BEZ
Z/0058/16

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

TAK
6
LACHOWICZ Leszek 1958-04-29 M
S
kl.MłB
Z/0200/16

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

TAK
7
MALISZEWSKI Zdzisław 1954-10-05 M
S
kl.MłZ
Z/0575/15

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

TAK
8
POWIERŻA Helena 1961-04-04 K
S
kl.BEZ
Z/0584/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
500 m K (2)
Dzień 2

TAK
9
RICHTER Sergiusz 1971-09-09 M
S
kl.BEZ
Z/0057/17

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

TAK
10
STANKIEWICZ Anna 1960-05-08 K
S
kl.BEZ
Z/0583/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
500 m K (2)
Dzień 2

TAK
11
ZAJĄCZKOWSKA Beata 1963-12-21 K
S
Z/0577/15

TAK

500 m K
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
1000 m K
Dzień 2
500 m K (2)
Dzień 2

TAK
 
UKS Viking Elbląg Osobostarty: 24 ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: K/14/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIEDRZYCKI Zbigniew 1957-02-23 M
S
kl.BEZ
Z/0330/18

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

TAK
2
KORZENIEWSKI Andrzej 1958-07-18 M
S
kl.BEZ
Z/0258/18

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

TAK
3
RAMSZ Grzegorz 1974-12-12 M
S
kl.MłZ
Z/0306/18

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

TAK
4
RUCZYŃSKI Arkadiusz 1972-03-02 M
S
kl.III
Z/0153/17

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

TAK
5
ŚWIATKOWSKI Robert 1974-07-06 M
S
kl.II
Z/0108/16

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

TAK
6
ZIENTARA Przemysław 1976-07-13 M
S
kl.MłZ
Z/0305/18

TAK

500 m M
Dzień 1
1500 m M
Dzień 1
1000 m M
Dzień 2
3000 m M
Dzień 2

TAK