Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 6 - Finał
Gdańsk, 30-31 marca 2019
Osobostarty wszystkie: 132 ( 132 ) K-78 M-54
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 8 ( 8 ) K-6 M-2
 
MKS Błyskawica Toruń Osobostarty: 8 ( 8 ) K-6 M-2
NrLicencji: K/30/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBRZYNSKI Olaf 2006-08-16 M
D-1
Z/0064/18

TAK

Juniorzy D

2
FIJAŁKOWSKI Kajetan 2004-04-21 M
C-2
kl.K
Z/0846/15

TAK

Juniorzy C

3
MICHALSKA Laura 2005-07-27 K
D-2
kl.K
Z/0268/16

TAK

Kobiety
Juniorki D

4
RĘKAS Marta 2003-11-10 K
C-2
kl.BEZ
Z/0856/15

TAK

Kobiety
Juniorki C

5
TEJER Martyna 2003-10-10 K
C-2
kl.K
Z/0860/15

TAK

Kobiety
Juniorki C

6
UTNICKA Julia 2005-08-23 K
D-2
kl.BEZ
Z/0235/17

TAK

Kobiety
Juniorki D

7
ZAKIERSKA Julia 2001-07-16 K
B-2
kl.K
Z/0862/15

TAK

Kobiety

8
ZALEWSKA Agata 2006-11-02 K
D-1
Z/0324/18

TAK

Kobiety
Juniorki D

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
spartiaci.pl
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/17/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBOSZ Maria 2003-07-30 K
C-2
kl.II
Z/0522/15

TAK

Kobiety
Juniorki C

 
OPOLSKIE Osobostarty: 17 ( 17 ) K-10 M-7
 
azs.po.opole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 14 ( 14 ) K-8 M-6
NrLicencji: K/08/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGDANOWICZ Jan 2001-04-12 M
A-1
kl.II
Z/0013/18

TAK

Mężczyźni

2
DĘBIŃSKI Bartosz 2007-01-01 M
D-1
kl.K
Z/0923/15

TAK

Juniorzy D

3
GAWLICA Oliwia 1996-09-02 K
M-3
kl.II
Z/0235/15

TAK

Kobiety

4
GIERCZAK Klaudia 2004-06-01 K
C-2
kl.III
Z/0050/17

TAK

Kobiety
Juniorki C

5
GISZKA Krystian 2000-08-15 M
A-1
kl.I
Z/0031/16

TAK

Mężczyźni

6
HYDZIK Sebastian 1997-05-19 M
M-3
kl.I
Z/0032/16

TAK

Mężczyźni

7
HYJEK Filip 2009-07-27 M
F-2
kl.BEZ
Z/0926/15

TAK

Juniorzy E

8
HYJEK Szymon 2003-07-09 M
C-2
kl.K
Z/0192/15

TAK

Juniorzy C

9
KOZYR Sofia 2009-05-12 K
E-1
Z/0329/18

TAK

Kobiety
Juniorki E

10
MICHALSKA Julia 2004-06-11 K
C-2
kl.III
Z/0196/15

TAK

Kobiety
Juniorki C

11
RUCIŃSKA Anna 2009-03-25 K
E-1
kl.BEZ
Z/0921/15

TAK

Kobiety
Juniorki E

12
TKACZUK Wiktoria 2002-05-21 K
B-2
kl.I
Z/0201/15

TAK

Kobiety

13
WARAKOMSKA Magdalena 1997-03-27 K
M-3
kl.M
Z/0177/16

TAK

Kobiety

14
ZYCH Magdalena 2004-02-18 K
C-2
kl.I
Z/0206/15

TAK

Kobiety
Juniorki C

 
UKS Football Academy Opole Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/42/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
OSTROWSKI Jakub 2007-08-06 M
E-2
kl.BEZ
Z/0221/16

TAK

Juniorzy E

 
UKS MOS Opole Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: K/39/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBAŃSKA Liliana 2005-10-08 K
D-2
kl.III
Z/0178/16

TAK

Kobiety
Juniorki D

2
GŁOWACKA Magdalena 2008-11-23 K
E-1
kl.BEZ
Z/0209/16

TAK

Kobiety
Juniorki E

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
 
UKS MOSiR Sanok Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: K/01/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAPALSKA Emilia 2002-12-10 K
B-1
kl.III
Z/0059/15

TAK

Kobiety

2
KOGUT Julia 2008-05-16 K
E-2
kl.BEZ
Z/0033/18

TAK

Kobiety
Juniorki E

3
ROCKA Maja 2009-02-14 K
E-1
kl.BEZ
Z/0014/16

TAK

Kobiety
Juniorki E

4
ZYGMUNT Zofia 2007-02-05 K
D-1
Z/0037/15

TAK

Kobiety
Juniorki D

 
PODLASKIE Osobostarty: 67 ( 67 ) K-37 M-30
 
ŁKS Juvenia Białystok Osobostarty: 22 ( 22 ) K-9 M-13
NrLicencji: K/05/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAWIEC Bartosz 2005-08-24 M
D-2
kl.K
Z/0017/18

TAK

Juniorzy D

2
BOBIER Oliwia 2005-10-04 K
D-2
kl.III
Z/0036/17

TAK

Kobiety
Juniorki D

3
DRUMSKA Marta 2002-04-07 K
B-2
kl.II
Z/0289/15

TAK

Kobiety

4
FALKOWSKI Kacper 2005-08-22 M
D-2
kl.BEZ
Z/0031/18

TAK

Juniorzy D

5
GOSK Olga 2005-12-10 K
D-2
kl.K
Z/0020/18

TAK

Kobiety
Juniorki D

6
GRODZKI Wojciech 2005-12-03 M
D-2
kl.K
Z/0021/18

TAK

Juniorzy D

7
HAMANOWICZ Bartosz 2005-12-08 M
D-2
kl.BEZ
Z/0022/18

TAK

Juniorzy D

8
KARWOWSKI Kornel 2005-08-13 M
D-2
kl.K
Z/0023/18

TAK

Juniorzy D

9
KRAWCZYKOWICZ Bartosz 2005-08-13 M
D-2
Z/0024/18

TAK

Juniorzy D

10
MATOWICKA Oliwia 2006-06-05 K
D-2
kl.K
Z/0027/18

TAK

Kobiety
Juniorki D

11
MIKOŁAJUK Mateusz 2002-04-02 M
B-2
kl.M
Z/0597/15

TAK

Mężczyźni

12
NAZARUK Tomasz 2003-05-28 M
B-1
kl.III
Z/0161/16

TAK

Mężczyźni

13
ORCIUCH Magdalena 2005-12-24 K
D-2
kl.III
Z/0056/17

TAK

Kobiety
Juniorki D

14
ORZEPOWSKA Hanna 2005-11-23 K
D-2
kl.III
Z/0028/18

TAK

Kobiety
Juniorki D

15
POPŁAWSKI Oskar 2006-02-22 M
D-2
kl.BEZ
Z/0171/18

TAK

Juniorzy D

16
RADZIEJOWSKI Andrzej 2005-10-15 M
D-2
kl.III
Z/0044/17

TAK

Juniorzy D

17
SOKOŁOWSKA Hanna 2003-06-03 K
B-1
kl.I
Z/0167/16

TAK

Kobiety

18
SUHAK Karolina 2005-07-21 K
D-2
kl.III
Z/0029/18

TAK

Kobiety
Juniorki D

19
SZKIL Piotr 2002-06-28 M
B-2
kl.II
Z/0302/15

TAK

Mężczyźni

20
TOPOLSKA Gabriela 2001-03-15 K
A-1
kl.I
Z/0304/15

TAK

Kobiety

21
WASZKIEWICZ Karol 2005-07-26 M
D-2
kl.K
Z/0047/17

TAK

Juniorzy D

22
WERPACHOWSKI Patryk 2002-05-19 M
B-2
kl.III
Z/0307/15

TAK

Mężczyźni

 
UKS Juvenia Białystok Osobostarty: 22 ( 22 ) K-16 M-6
NrLicencji: K/06/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJEWSKI Aleksander 2009-07-13 M
F-2
Z/0195/18

TAK

Juniorzy E

2
DAMIANIUK Zofia 2008-12-19 K
E-1
Z/0194/18

TAK

Kobiety
Juniorki E

3
DASZUTA Daria 2009-06-25 K
E-1
Z/0177/18

TAK

Kobiety
Juniorki E

4
FALKOWSKA Anna 2007-06-08 K
D-1
kl.BEZ
Z/0157/17

TAK

Kobiety
Juniorki D

5
GRYGORUK Magda 2006-04-12 K
D-2
kl.K
Z/0152/16

TAK

Kobiety
Juniorki D

6
KALINOWSKI Aleksander 2006-03-08 M
D-2
kl.BEZ
Z/0266/16

TAK

Juniorzy D

7
ŁOKIĆ Pola 2006-05-30 K
D-2
kl.K
Z/0265/16

TAK

Kobiety
Juniorki D

8
MACEWICZ Jerzy 2007-05-11 M
D-1
kl.BEZ
Z/0158/17

TAK

Juniorzy D

9
MACIEJEWSKA Wiktoria 2008-08-05 K
E-1
Z/0176/18

TAK

Kobiety
Juniorki E

10
MAJEWSKA Laura 2008-06-18 K
E-2
kl.BEZ
Z/0141/17

TAK

Kobiety
Juniorki E

11
MĄDRY Krzysztof 2007-02-19 M
D-1
kl.BEZ
Z/0139/17

TAK

Juniorzy D

12
MĄDRY Wojciech 2007-02-19 M
D-1
kl.BEZ
Z/0140/17

TAK

Juniorzy D

13
RUTKOWSKA Gabriela 2007-03-28 K
D-1
kl.BEZ
Z/0137/17

TAK

Kobiety
Juniorki D

14
SAPIEŻYŃSKI Bartłomiej 2006-01-19 M
D-2
kl.K
Z/0836/15

TAK

Juniorzy D

15
SEREDYŃSKA Anika 2006-02-23 K
D-2
kl.BEZ
Z/0159/17

TAK

Kobiety
Juniorki D

16
SKARŻYŃSKA Julia 2006-09-21 K
D-1
kl.BEZ
Z/0264/16

TAK

Kobiety
Juniorki D

17
SKARŻYŃSKA Maria 2008-08-29 K
E-1
Z/0183/18

TAK

Kobiety
Juniorki E

18
SUPRONIK Magda 2006-12-10 K
D-1
kl.BEZ
Z/0225/16

TAK

Kobiety
Juniorki D

19
SZCZERBICKA Kamila 2006-07-26 K
D-1
kl.K
Z/0260/16

TAK

Kobiety
Juniorki D

20
ŚWISŁOCKA Ewa 2007-05-25 K
D-1
kl.K
Z/0153/16

TAK

Kobiety
Juniorki D

21
ŚWISŁOCKA Maja 2007-05-25 K
D-1
kl.K
Z/0154/16

TAK

Kobiety
Juniorki D

22
ZAJCZYK Wiktoria 2008-07-24 K
E-1
kl.BEZ
Z/0136/17

TAK

Kobiety
Juniorki E

 
UKS Szóstka Białystok Osobostarty: 23 ( 23 ) K-12 M-11
NrLicencji: K/07/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHARKIEWICZ Nikola 2009-01-23 K
E-1
Z/0205/18

TAK

Kobiety
Juniorki E

2
CHILIMONIUK Kacper 2007-03-20 M
D-1
kl.BEZ
Z/0027/17

TAK

Juniorzy D

3
CZELUSTA Julian 2008-01-10 M
E-2
kl.BEZ
Z/0025/17

TAK

Juniorzy E

4
DAWIDIWICZ Kamil 2006-06-28 M
D-2
kl.BEZ
Z/0244/16

TAK

Juniorzy D

5
DYBIEC Kinga 2009-02-10 K
E-1
Z/0203/18

TAK

Kobiety
Juniorki E

6
GIWER Maja 2007-08-20 K
E-2
kl.BEZ
Z/0033/17

TAK

Kobiety
Juniorki E

7
GROCHOWSKA Bianka 2009-03-13 K
E-1
Z/0208/18

TAK

Kobiety
Juniorki E

8
IZBICKI Franciszek 2009-01-28 M
E-1
Z/0210/18

TAK

Juniorzy E

9
JABŁOŃSKI Bartłomiej 2007-04-17 M
D-1
kl.BEZ
Z/0021/17

TAK

Juniorzy D

10
KALINOWSKA Paulina 2007-06-06 K
D-1
kl.BEZ
Z/0031/17

TAK

Kobiety
Juniorki D

11
MAZURCZYK Łukasz 2006-08-30 M
D-1
kl.BEZ
Z/0175/16

TAK

Juniorzy D

12
MIKOŁAJUK Magdalena 2008-04-29 K
E-2
kl.BEZ
Z/0029/17

TAK

Kobiety
Juniorki E

13
PALENCEUSZ Dominik 2006-07-05 M
D-1
kl.K
Z/0174/16

TAK

Juniorzy D

14
PALENCEUSZ Patryk 2007-09-25 M
E-2
kl.BEZ
Z/0017/17

TAK

Juniorzy E

15
POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia 2009-07-24 K
F-2
Z/0220/18

TAK

Kobiety
Juniorki E

16
POPŁAWSKI-TABORDA Flavio 2007-07-13 M
E-2
kl.BEZ
Z/0016/17

TAK

Juniorzy E

17
ROGOWSKI Tymoteusz 2007-05-11 M
D-1
kl.BEZ
Z/0015/17

TAK

Juniorzy D

18
SAWICKI Albert 2007-07-03 M
E-2
kl.BEZ
Z/0014/17

TAK

Juniorzy E

19
SIDOROWICZ Zuzanna 2007-10-23 K
E-2
kl.BEZ
Z/0026/17

TAK

Kobiety
Juniorki E

20
SKRZYPKOWSKA Hanna 2008-04-26 K
E-2
kl.BEZ
Z/0024/17

TAK

Kobiety
Juniorki E

21
SOBIESIAK Natalia 2006-05-30 K
D-2
kl.K
Z/0173/16

TAK

Kobiety
Juniorki D

22
ZACHOWICZ Aleksandra 2006-04-15 K
D-2
kl.K
Z/0251/16

TAK

Kobiety
Juniorki D

23
ZAJKOWSKA Aleksandra 2006-08-13 K
D-1
kl.K
Z/0172/16

TAK

Kobiety
Juniorki D

 
POMORSKIE Osobostarty: 6 ( 6 ) K-2 M-4
 
GKŁ Olivia Gdańsk Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: K/33/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOTOWSKA Marta 2006-06-28 K
D-2
Z/0036/18

TAK

Kobiety
Juniorki D

2
LIETZAU Nicole 2007-07-02 K
E-2
Z/0225/18

TAK

Kobiety
Juniorki E

3
SOLTAU Oskar 2008-09-24 M
E-1
Z/0035/18

TAK

Juniorzy E

 
GKS Stoczniowiec Gdańsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/02/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZGRZYWA Marek 2003-05-26 M
B-1
kl.K
Z/0015/15

TAK

Mężczyźni

 
UKS Olivia 17 Gdańsk Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: K/34/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOŁKOWSKI Jakub 2006-01-16 M
D-2
kl.BEZ
Z/0237/17

TAK

Juniorzy D

2
DOŁKOWSKI Mateusz 2006-01-16 M
D-2
kl.BEZ
Z/0238/17

TAK

Juniorzy D

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 29 ( 29 ) K-18 M-11
 
KS Orzeł Elbląg Osobostarty: 11 ( 11 ) K-5 M-6
NrLicencji: K/09/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWIECKI Jędrzej 2002-08-18 M
B-1
kl.II
Z/0143/15

TAK

Mężczyźni

2
GÓRKA Martyna 2008-04-28 K
E-2
kl.K
Z/0913/15

TAK

Kobiety
Juniorki E

3
HRYNIEWICZ Tymon 2008-03-27 M
E-2
Z/0170/18

TAK

Juniorzy E

4
JAŻDŻYŃSKA Ada 2005-07-21 K
D-2
kl.II
Z/0146/15

TAK

Kobiety
Juniorki D

5
KRAUSE Michał 2007-05-23 M
D-1
kl.BEZ
Z/0027/16

TAK

Juniorzy D

6
MIRZAŁEK Filip 2009-06-22 M
E-1
kl.BEZ
Z/0076/17

TAK

Juniorzy E

7
NOWAKOWSKA Amelia 2007-03-30 K
D-1
kl.K
Z/0025/16

TAK

Kobiety
Juniorki D

8
OLAK Jakub 2006-12-20 M
D-1
kl.BEZ
Z/0148/15

TAK

Juniorzy D

9
OZIEMKIEWICZ Magdalena 2006-01-10 K
D-2
kl.K
Z/0024/16

TAK

Kobiety
Juniorki D

10
REINDL Krzysztof 2002-05-06 M
B-2
kl.II
Z/0151/15

TAK

Mężczyźni

11
RUMAK Zuzanna 2001-07-28 K
B-2
kl.II
Z/0154/15

TAK

Kobiety

 
UKS Short Track MOSiR Giżycko Osobostarty: 8 ( 8 ) K-5 M-3
NrLicencji: K/32/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BILLER Weronika 2006-05-28 K
D-2
kl.BEZ
Z/0072/17

TAK

Kobiety
Juniorki D

2
NOWAK Jakub 2008-03-03 M
E-2
Z/0154/18

TAK

Juniorzy E

3
PIĄTEK Łukasz 2008-09-26 M
E-1
kl.BEZ
Z/0003/17

TAK

Juniorzy E

4
PIĄTEK Zofia 2011-06-04 K
F-1
kl.BEZ
Z/0225/17

TAK

Kobiety
Juniorki E

5
SAKOWICZ Milena 2009-05-27 K
E-1
kl.BEZ
Z/0226/17

TAK

Kobiety
Juniorki E

6
STEFANOWSKI Mateusz 2007-09-15 M
E-2
Z/0152/18

TAK

Juniorzy E

7
WAWER Julia 2011-02-17 K
F-1
kl.BEZ
Z/0228/17

TAK

Kobiety
Juniorki E

8
WAWER Michalina 2006-10-03 K
D-1
kl.K
Z/0038/16

TAK

Kobiety
Juniorki D

 
WMKS Olsztyn Osobostarty: 10 ( 10 ) K-8 M-2
NrLicencji: K/03/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONOWICZ Alicja 2009-11-16 K
F-2
kl.BEZ
Z/0082/17

TAK

Kobiety
Juniorki E

2
ANTONOWICZ Patrycja 2008-05-08 K
E-2
kl.BEZ
Z/0081/17

TAK

Kobiety
Juniorki E

3
DOBREŃKO Wiktoria 2001-08-05 K
B-2
kl.II
Z/0117/15

TAK

Kobiety

4
GAJDAMOWICZ Julia 2005-09-13 K
D-2
kl.BEZ
Z/0206/17

TAK

Kobiety
Juniorki D

5
GĄTARSKA Aleksandra 2006-10-10 K
D-1
kl.BEZ
Z/0005/17

TAK

Kobiety
Juniorki D

6
GÓRNICKI Piotr 2007-08-04 M
E-2
kl.BEZ
Z/0008/17

TAK

Juniorzy E

7
MIERZEJEWSKA Julia 2007-10-19 K
E-2
kl.BEZ
Z/0006/17

TAK

Kobiety
Juniorki E

8
PASZKOWSKA Magdalena 2006-01-12 K
D-2
kl.BEZ
Z/0208/17

TAK

Kobiety
Juniorki D

9
RICHTER Aleksander 2008-05-22 M
E-2
kl.BEZ
Z/0007/17

TAK

Juniorzy E

10
TYBORSKA Amelia 2008-06-26 K
E-2
kl.BEZ
Z/0080/17

TAK

Kobiety
Juniorki E