Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Polski Seniorów
Tomaszów Mazowiecki, 15-17 marca 2019
Osobostarty wszystkie: 60 ( 60 ) K-30 M-30
 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
 
kspilica.pl
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: K/13/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GĄSECKA Karolina 1999-08-20 K
A-2
kl.M
Z/0094/16

TAK

Kobiety

2
JABRZYK Natalia 2001-03-03 K
A-1
kl.M
Z/0358/15

TAK

Kobiety

3
KĘPA Jakub 2003-02-10 M
B-1
kl.II
Z/0374/15

TAK

Mężczyźni

4
OWCZAREK Mateusz 1997-07-20 M
M-2
kl.M
Z/0395/15

TAK

Mężczyźni

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
spartiaci.pl
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/17/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBOSZ Maria 2003-07-30 K
C-2
kl.II
Z/0522/15

TAK

Kobiety

 
OPOLSKIE Osobostarty: 10 ( 10 ) K-5 M-5
 
azs.po.opole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 10 ( 10 ) K-5 M-5
NrLicencji: K/08/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGDANOWICZ Jan 2001-04-12 M
A-1
kl.II
Z/0013/18

TAK

Mężczyźni

2
FILIPOWICZ Adam 1987-02-21 M
S
kl.M
Z/0191/15

TAK

Mężczyźni

3
GAWLICA Oliwia 1996-09-02 K
M-3
kl.II
Z/0235/15

TAK

Kobiety

4
GISZKA Krystian 2000-08-15 M
A-1
kl.I
Z/0031/16

TAK

Mężczyźni

5
HYDZIK Sebastian 1997-05-19 M
M-3
kl.I
Z/0032/16

TAK

Mężczyźni

6
KRZEMIŃSKI Mateusz 2002-08-30 M
B-1
kl.M
Z/0194/15

TAK

Mężczyźni

7
TKACZUK Wiktoria 2002-05-21 K
B-2
kl.I
Z/0201/15

TAK

Kobiety

8
WARAKOMSKA Magdalena 1997-03-27 K
M-3
kl.M
Z/0177/16

TAK

Kobiety

9
WILGA Magdalena 2000-06-03 K
A-2
kl.II
Z/0204/15

TAK

Kobiety

10
ZYCH Magdalena 2004-02-18 K
C-2
kl.I
Z/0206/15

TAK

Kobiety

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
 
UKS MOSiR Sanok Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: K/01/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAPALSKA Emilia 2002-12-10 K
B-1
kl.III
Z/0059/15

TAK

Kobiety

2
MAZUR Emma 2004-03-10 K
C-2
kl.III
Z/0031/15

TAK

Kobiety

 
PODLASKIE Osobostarty: 31 ( 31 ) K-15 M-16
 
ŁKS Juvenia Białystok Osobostarty: 31 ( 31 ) K-15 M-16
NrLicencji: K/05/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKI Paweł 1999-04-21 M
M-1
kl.M
Z/0280/15

TAK

Mężczyźni

2
BIELECKI Jakub 2002-11-22 M
B-1
kl.I
Z/0284/15

TAK

Mężczyźni

3
CZABAN Aleksandra 2003-07-10 K
C-2
kl.III
Z/0157/16

TAK

Kobiety

4
DĄBROWSKI Robert 2001-02-14 M
A-1
kl.II
Z/0287/15

TAK

Mężczyźni

5
DRUMSKA Marta 2002-04-07 K
B-2
kl.II
Z/0289/15

TAK

Kobiety

6
GŁOWACKI Kacper 2004-02-21 M
C-2
kl.III
Z/0158/16

TAK

Mężczyźni

7
KŁUJSZO Ignacy 2002-04-09 M
B-2
kl.I
Z/0293/15

TAK

Mężczyźni

8
KONOPKO Bartosz 1988-06-06 M
S
kl.M
Z/0112/15

TAK

Mężczyźni

9
KUCZYŃSKI Łukasz 1999-06-23 M
M-1
kl.M
Z/0296/15

TAK

Mężczyźni

10
MAJEWSKA Ada 2004-04-17 K
C-2
kl.III
Z/0042/17

TAK

Kobiety

11
MALISZEWSKA Natalia 1995-09-16 K
M-4
kl.M
Z/0319/15

TAK

Kobiety

12
MALISZEWSKA Patrycja 1988-03-12 K
S
kl.M
Z/0111/15

TAK

Kobiety

13
MARKIEWICZ Patrycja 2000-04-10 K
A-2
kl.M
Z/0321/15

TAK

Kobiety

14
MAZUR Nikola 1995-11-05 K
M-4
kl.I
Z/0929/15

TAK

Kobiety

15
MIKOŁAJUK Mateusz 2002-04-02 M
B-2
kl.M
Z/0597/15

TAK

Mężczyźni

16
MIŁKOWSKA Karolina 1999-06-06 K
M-1
kl.I
Z/0323/15

TAK

Kobiety

17
NAZARUK Tomasz 2003-05-28 M
B-1
kl.III
Z/0161/16

TAK

Mężczyźni

18
NIEŚCIER Karol 1996-10-22 M
M-3
kl.M
Z/0324/15

TAK

Mężczyźni

19
NIEWIŃSKI Michał 2003-07-12 M
C-2
kl.II
Z/0160/16

TAK

Mężczyźni

20
SIEKIERKO Adrian 2003-01-19 M
B-1
kl.II
Z/0163/16

TAK

Mężczyźni

21
SOKOŁOWSKA Hanna 2003-06-03 K
B-1
kl.I
Z/0167/16

TAK

Kobiety

22
SORENSON Abigail, hailey 2003-04-27 K
B-1
Z/0193/18

TAK

Kobiety

23
ŚLIŻEWSKA Sara 2003-04-05 K
B-1
kl.II
Z/0169/16

TAK

Kobiety

24
TOPOLSKA Gabriela 2001-03-15 K
A-1
kl.I
Z/0304/15

TAK

Kobiety

25
TYLMAN Kamila 2003-10-30 K
C-2
kl.II
Z/0170/16

TAK

Kobiety

26
WASILEWSKI Jakub 2001-10-06 M
B-2
kl.II
Z/0305/15

TAK

Mężczyźni

27
WERPACHOWSKI Krystian 2001-05-23 M
A-1
kl.II
Z/0602/15

TAK

Mężczyźni

28
WERPACHOWSKI Patryk 2002-05-19 M
B-2
kl.III
Z/0307/15

TAK

Mężczyźni

29
WILCZYK Szymon 1994-06-13 M
S
kl.M
Z/0603/15

TAK

Mężczyźni

30
ŻAK Wiktoria 2001-09-26 K
B-2
kl.I
Z/0311/15

TAK

Kobiety

31
ŻEMIEROWSKA Gabriela 2003-07-31 K
C-2
kl.III
Z/0171/16

TAK

Kobiety

 
POMORSKIE Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
 
GKS Stoczniowiec Gdańsk Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: K/02/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRYCNER Rafał 1994-09-18 M
S
kl.M
Z/0003/15

TAK

Mężczyźni

2
KRUTYSZA Julia 2004-06-01 K
C-2
kl.II
Z/0328/15

TAK

Kobiety

3
ZGRZYWA Marek 2003-05-26 M
B-1
kl.K
Z/0015/15

TAK

Mężczyźni

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 9 ( 9 ) K-4 M-5
 
KS Orzeł Elbląg Osobostarty: 6 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: K/09/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWIECKI Jędrzej 2002-08-18 M
B-1
kl.II
Z/0143/15

TAK

Mężczyźni

2
POPOV Michael 1997-10-02 M
M-2
kl.III
Z/0149/15

TAK

Mężczyźni

3
REINDL Krzysztof 2002-05-06 M
B-2
kl.II
Z/0151/15

TAK

Mężczyźni

4
RUMAK Zuzanna 2001-07-28 K
B-2
kl.II
Z/0154/15

TAK

Kobiety

5
RYBAK Arkadiusz 2003-06-03 M
B-1
kl.III
Z/0157/15

TAK

Mężczyźni

6
STORMOWSKA Kamila 2000-04-12 K
A-2
kl.M
Z/0158/15

TAK

Kobiety

 
UKS Short Track MOSiR Giżycko Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/32/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
EKSTOWICZ Jakub 2004-03-05 M
C-2
kl.III
Z/0902/15

TAK

Mężczyźni

 
WMKS Olsztyn Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: K/03/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBREŃKO Wiktoria 2001-08-05 K
B-2
kl.II
Z/0117/15

TAK

Kobiety

2
HENKIEL Patrycja 2001-03-26 K
A-1
kl.II
Z/0120/15

TAK

Kobiety