Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Rankingowe - Puchar Polski
Opole, 30-31.01.2021
Osobostarty wszystkie: 143 ( 143 ) K-86 M-57
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 15 ( 15 ) K-13 M-2
 
uksorlica.pl
UKS Orlica Duszniki Zdrój Osobostarty: 15 ( 15 ) K-13 M-2
NrLicencji: K/04/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNARZ Jakub 2009-06-11 M
D-1
kl.BEZ
Z/0008/16

TAK

Juniorzy D

2
BOOS Amelia 2007-07-19 K
D-2
kl.II
Z/0041/15

TAK

Juniorki D

3
FINC Natalia 2008-10-27 K
D-1
kl.BEZ
Z/0009/16

TAK

Juniorki D

4
GRUDYSZ Malwina 2005-10-21 K
C-2
kl.II
Z/0043/15

TAK

Juniorki C

5
HALEWSKA Lili 2010-03-04 K
E-2
Z/0005/20

TAK

Juniorki E

6
JABŁOŃSKA Aleksandra 2010-03-14 K
E-2
kl.K
Z/0006/16

TAK

Juniorki E

7
KAMIŃSKA Nicolla 2006-01-02 K
C-2
kl.MłS
Z/0024/19

TAK

Juniorki C

8
LORENZ Patrycja 2007-05-07 K
C-1
kl.I
Z/0047/15

TAK

Juniorki C

9
ŁAMASZ Adam 2008-09-03 M
D-1
kl.K
Z/0051/17

TAK

Juniorzy D

10
MAZUR Hanna 2008-04-09 K
D-2
kl.I
Z/0048/15

TAK

Juniorki D

11
OSTROWSKA Antonina 2010-07-30 K
E-1
kl.BEZ
Z/0005/16

TAK

Juniorki E

12
PAŃCZYSZYN Amelia 2009-08-18 K
E-2
kl.K
Z/0004/16

TAK

Juniorki E

13
SZEŁĘGA Zuzanna 2010-10-05 K
E-1
Z/0006/20

TAK

Juniorki E

14
WOŹNIAK Kornelia 2007-11-21 K
D-2
kl.II
Z/0052/15

TAK

Juniorki D

15
ZIĘCINA Natalia 2010-06-12 K
E-2
kl.BEZ
Z/0231/18

TAK

Juniorki E

 
OPOLSKIE Osobostarty: 12 ( 12 ) K-5 M-7
 
azs.po.opole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 12 ( 12 ) K-5 M-7
NrLicencji: K/08/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBAŃSKA Liliana 2005-10-08 K
C-2
kl.II
Z/0021/20

TAK

Juniorki C

2
DĘBIŃSKI Bartosz 2007-01-01 M
C-1
kl.III
Z/0923/15

TAK

Juniorzy C

3
FILIPOWICZ Adam 1987-02-21 M
S
Z/0191/15

TAK

Mężczyźni

4
HYDZIK Sebastian 1997-05-19 M
S
kl.M
Z/0032/16

TAK

Mężczyźni

5
HYJEK Filip 2009-07-27 M
E-2
kl.BEZ
Z/0926/15

TAK

Juniorzy E

6
HYJEK Szymon 2003-07-09 M
B-2
kl.III
Z/0192/15

TAK

Mężczyźni

7
KRZEMIŃSKI Mateusz 2002-08-30 M
A-1
kl.M
Z/0194/15

TAK

Mężczyźni

8
LISEK Aleksandra 2004-05-12 K
B-2
kl.III
Z/0014/18

TAK

Kobiety

9
SZKUDLAREK Filip 2007-05-06 M
C-1
kl.BEZ
Z/0269/19

TAK

Juniorzy C

10
TKACZUK Wiktoria 2002-05-21 K
A-2
kl.I
Z/0201/15

TAK

Kobiety

11
WILGA Magdalena 2000-06-03 K
M-2
kl.II
Z/0204/15

TAK

Kobiety

12
ZYCH Magdalena 2004-02-18 K
B-2
kl.M
Z/0206/15

TAK

Kobiety

 
PODLASKIE Osobostarty: 61 ( 61 ) K-36 M-25
 
ŁKS Juvenia Białystok Osobostarty: 38 ( 38 ) K-21 M-17
NrLicencji: K/05/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANIKIEJ Rafał 1999-08-13 M
M-2
kl.M
Z/0281/15

TAK

Mężczyźni

2
BOBIER Oliwia 2005-10-04 K
C-2
kl.II
Z/0036/17

TAK

Juniorki C

3
BOGDANOWICZ Agnieszka 2005-02-04 K
B-1
kl.II
Z/0018/18

TAK

Kobiety

4
CHILIMONIUK Kinga 2004-10-29 K
B-1
kl.I
Z/0052/17

TAK

Kobiety

5
CZABAN Aleksandra 2003-07-10 K
B-2
kl.I
Z/0157/16

TAK

Kobiety

6
DAKOWICZ Adrianna 2005-03-08 K
B-1
kl.II
Z/0019/18

TAK

Kobiety

7
DAWIDOWSKI Kamil 2006-06-28 M
C-2
kl.III
Z/0027/19

TAK

Juniorzy C

8
DRUMSKA Marta 2002-04-07 K
A-2
kl.I
Z/0289/15

TAK

Kobiety

9
FALKOWSKA Anna 2007-06-08 K
C-1
kl.III
Z/0030/20

TAK

Juniorki C

10
FILIANOWICZ Filip 2004-02-24 M
B-2
kl.II
Z/0053/17

TAK

Mężczyźni

11
GRYGORUK Magda 2006-04-12 K
C-2
kl.II
Z/0015/19

TAK

Juniorki C

12
HAMANOWICZ Bartosz 2005-12-08 M
C-2
kl.II
Z/0022/18

TAK

Juniorzy C

13
KARWOWSKI Kornel 2005-08-13 M
C-2
kl.III
Z/0023/18

TAK

Juniorzy C

14
KŁUJSZO Ignacy 2002-04-09 M
A-2
kl.I
Z/0293/15

TAK

Mężczyźni

15
KRAWCZYKOWICZ Bartosz 2005-09-14 M
C-2
kl.II
Z/0024/18

TAK

Juniorzy C

16
KRUPIŃSKA Zuzanna 2004-04-21 K
B-2
kl.II
Z/0159/16

TAK

Kobiety

17
KUROWSKI Oskar 2005-07-13 M
C-2
kl.III
Z/0025/18

TAK

Juniorzy C

18
ŁOKIĆ Pola 2006-05-30 K
C-2
kl.II
Z/0017/19

TAK

Juniorki C

19
MAJEWSKA Ada 2004-04-17 K
B-2
kl.I
Z/0042/17

TAK

Kobiety

20
MAKUCH Adam 2006-09-25 M
C-1
kl.III
Z/0040/19

TAK

Juniorzy C

21
MAZURCZYK Łukasz 2006-08-30 M
C-1
kl.K
Z/0034/20

TAK

Juniorzy C

22
MĄDRY Krzysztof 2007-02-19 M
C-1
kl.III
Z/0023/20

TAK

Juniorzy C

23
MIKOŁAJUK Mateusz 2002-04-02 M
A-2
kl.M
Z/0597/15

TAK

Mężczyźni

24
NIEŚCIER Karol 1996-10-22 M
S
kl.M
Z/0324/15

TAK

Mężczyźni

25
NIEWIŃSKI Michał 2003-07-12 M
B-2
kl.M
Z/0160/16

TAK

Mężczyźni

26
ORCIUCH Magdalena 2005-12-24 K
C-2
kl.II
Z/0056/17

TAK

Juniorki C

27
ORZEPOWSKA Hanna 2005-11-23 K
C-2
kl.II
Z/0028/18

TAK

Juniorki C

28
PALENCEUSZ Dominik 2006-07-05 M
C-1
kl.II
Z/0025/19

TAK

Juniorzy C

29
PARCZEWSKA Karolina 2004-10-05 K
B-1
kl.I
Z/0043/17

TAK

Kobiety

30
POLAK Izabela 2006-05-29 K
C-2
kl.K
Z/0018/19

TAK

Juniorki C

31
POPŁAWSKI Oskar 2006-02-22 M
C-2
kl.III
Z/0171/18

TAK

Juniorzy C

32
SAGANEK Kamila 2005-01-30 K
B-1
kl.II
Z/0054/17

TAK

Kobiety

33
SKARŻYŃSKA Julia 2006-09-21 K
C-1
kl.K
Z/0027/20

TAK

Juniorki C

34
SOKOŁOWSKA Hanna 2003-06-03 K
A-1
kl.M
Z/0167/16

TAK

Kobiety

35
SZKIL Piotr 2002-06-28 M
A-2
kl.II
Z/0302/15

TAK

Mężczyźni

36
ŚLIŻEWSKA Sara 2003-04-05 K
A-1
kl.I
Z/0169/16

TAK

Kobiety

37
TYLMAN Kamila 2003-10-30 K
B-2
kl.I
Z/0170/16

TAK

Kobiety

38
ZAJKOWSKA Aleksandra 2006-08-13 K
C-1
kl.III
Z/0029/19

TAK

Juniorki C

 
UKS Szóstka Białystok Osobostarty: 23 ( 23 ) K-15 M-8
NrLicencji: K/07/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHODAKOWSKA Nika 2007-12-03 K
D-2
kl.K
Z/0207/19

TAK

Juniorki D

2
DYBIEC Kinga 2009-02-10 K
D-1
kl.BEZ
Z/0203/18

TAK

Juniorki D

3
ETEL Szymon 2008-08-01 M
D-1
kl.BEZ
Z/0206/18

TAK

Juniorzy D

4
FILIPCZUK-ŻAMOJDA Julia 2008-10-23 K
D-1
kl.BEZ
Z/0207/18

TAK

Juniorki D

5
GIWER Maja 2007-08-20 K
D-2
kl.K
Z/0033/17

TAK

Juniorki D

6
GROCHOWSKA Bianka 2009-03-13 K
D-1
kl.BEZ
Z/0208/18

TAK

Juniorki D

7
IZBICKI Franciszek 2009-01-28 M
D-1
kl.BEZ
Z/0210/18

TAK

Juniorzy D

8
JAMIOŁKOWSKA Magdalena 2008-11-22 K
D-1
kl.BEZ
Z/0211/18

TAK

Juniorki D

9
KANIA Milena 2009-01-28 K
D-1
kl.K
Z/0213/18

TAK

Juniorki D

10
KWIATKOWSKI Patryk 2008-10-14 M
D-1
kl.K
Z/0215/18

TAK

Juniorzy D

11
MAKAREWICZ Bianka 2010-07-21 K
E-1
kl.BEZ
Z/0050/19

TAK

Juniorki E

12
MIELECH Stanisław 2010-03-17 M
E-2
kl.BEZ
Z/0051/19

TAK

Juniorzy E

13
PALENCEUSZ Patryk 2007-09-25 M
D-2
kl.K
Z/0017/17

TAK

Juniorzy D

14
PERKOWSKA Alicja 2009-08-31 K
E-2
kl.K
Z/0219/18

TAK

Juniorki E

15
POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia 2009-07-24 K
E-2
kl.K
Z/0220/18

TAK

Juniorki E

16
POPŁAWSKI-TABORDA Flavio 2007-07-13 M
D-2
kl.K
Z/0016/17

TAK

Juniorzy D

17
RYDZEWSKA Julia 2010-09-26 K
E-1
kl.BEZ
Z/0053/19

TAK

Juniorki E

18
SKRZYPKOWSKA Hanna 2008-04-26 K
D-2
kl.III
Z/0024/17

TAK

Juniorki D

19
SZTABIŃSKA Gaja 2009-09-17 K
E-2
kl.BEZ
Z/0057/19

TAK

Juniorki E

20
SZTABIŃSKI Gniewosz 2009-09-17 M
E-2
kl.BEZ
Z/0063/19

TAK

Juniorzy E

21
TARASIUK Patryk 2009-09-09 M
E-2
kl.BEZ
Z/0059/19

TAK

Juniorzy E

22
WIEREL Lena 2009-04-14 K
D-1
Z/0200/20

TAK

Juniorki D

23
WOŹNIEWSKA Laura 2008-07-25 K
D-1
kl.BEZ
Z/0224/18

TAK

Juniorki D

 
POMORSKIE Osobostarty: 11 ( 11 ) K-6 M-5
 
GKS Stoczniowiec Gdańsk Osobostarty: 10 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: K/02/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELICKA Natalia 2006-10-03 K
C-1
kl.BEZ
Z/0217/19

TAK

Juniorki C

2
DOŁKOWSKI Jakub 2006-01-16 M
C-2
kl.III
Z/0033/19

TAK

Juniorzy C

3
DOŁKOWSKI Mateusz 2006-01-16 M
C-2
kl.III
Z/0034/19

TAK

Juniorzy C

4
KOMOROWSKA Karolina 2007-07-31 K
D-2
kl.BEZ
Z/0212/19

TAK

Juniorki D

5
KOTOWSKA Marta 2006-06-28 K
C-2
kl.III
Z/0032/19

TAK

Juniorki C

6
KRUTYSZA Julia 2004-06-01 K
B-2
kl.II
Z/0328/15

TAK

Kobiety

7
KUKLIŃSKA Martyna 2008-07-17 K
D-1
kl.BEZ
Z/0216/19

TAK

Juniorki D

8
MUCHLADO Adam 2004-07-30 M
B-1
kl.II
Z/0012/15

TAK

Mężczyźni

9
SOLTAU Oskar 2008-09-24 M
D-1
kl.BEZ
Z/0085/20

TAK

Juniorzy D

10
WITT Karolina 2008-06-30 K
D-2
kl.BEZ
Z/0213/19

TAK

Juniorki D

 
UKS Olivia 17 Gdańsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/34/16

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WYSOKIŃSKI Paweł 2011-03-04 M
E-1
kl.BEZ
Z/0185/19

TAK

Juniorzy E

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 44 ( 44 ) K-26 M-18
 
KS Orzeł Elbląg Osobostarty: 13 ( 13 ) K-5 M-8
NrLicencji: K/09/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWIECKI Jędrzej 2002-08-18 M
A-1
kl.I
Z/0143/15

TAK

Mężczyźni

2
GÓRKA Martyna 2008-04-28 K
D-2
kl.III
Z/0913/15

TAK

Juniorki D

3
HRYNIEWICZ Tymon 2008-03-27 M
D-2
kl.K
Z/0170/18

TAK

Juniorzy D

4
JAŻDŻYŃSKA Ada 2005-07-21 K
C-2
kl.II
Z/0146/15

TAK

Juniorki C

5
KRAUSE Maja 2006-05-31 K
C-2
Z/0003/20

TAK

Juniorki C

6
KRAUSE Michał 2007-05-23 M
C-1
kl.K
Z/0027/16

TAK

Juniorzy C

7
NOWAKOWSKA Amelia 2007-03-30 K
C-1
kl.III
Z/0025/16

TAK

Juniorki C

8
OLAK Jakub 2006-12-20 M
C-1
kl.K
Z/0148/15

TAK

Juniorzy C

9
REINDL Katarzyna 2004-11-28 K
B-1
kl.II
Z/0150/15

TAK

Kobiety

10
REINDL Krzysztof 2002-06-05 M
A-2
kl.II
Z/0151/15

TAK

Mężczyźni

11
RYBAK Arkadiusz 2003-06-03 M
A-1
kl.III
Z/0157/15

TAK

Mężczyźni

12
SOKOŁOWSKI Oskar 2008-03-24 M
D-2
Z/0071/20

TAK

Juniorzy D

13
STOSIK Jan 2005-05-09 M
B-1
kl.K
Z/0302/18

TAK

Mężczyźni

 
UKS Short Track MOSiR Giżycko Osobostarty: 16 ( 16 ) K-10 M-6
NrLicencji: K/32/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BILLER Weronika 2006-05-28 K
C-2
kl.II
Z/0072/17

TAK

Juniorki C

2
EKSTOWICZ Jakub 2004-03-05 M
B-2
kl.II
Z/0902/15

TAK

Mężczyźni

3
KISIELEWSKA Kaja 2008-05-22 K
D-2
kl.K
Z/0009/19

TAK

Juniorki D

4
MIERONOWICZ Aleksandra 2003-09-22 K
B-2
Z/0903/15

TAK

Kobiety

5
NOWAK Jakub 2008-03-14 M
D-2
kl.K
Z/0154/18

TAK

Juniorzy D

6
PIĄTEK Łukasz 2008-09-26 M
D-1
kl.BEZ
Z/0003/17

TAK

Juniorzy D

7
PIĄTEK Zofia 2011-06-04 K
E-1
kl.BEZ
Z/0225/17

TAK

Juniorki E

8
SAKOWICZ Aleksander 2005-01-30 M
B-1
kl.III
Z/0905/15

TAK

Mężczyźni

9
SAKOWICZ Judyta 2011-11-12 K
F-2
kl.BEZ
Z/0011/19

TAK

Juniorki E

10
SAKOWICZ Milena 2009-05-27 K
D-1
kl.BEZ
Z/0226/17

TAK

Juniorki D

11
SŁOWIKOWSKA Anna 2010-07-16 K
E-1
Z/0013/20

TAK

Juniorki E

12
STEFANOWSKI Mateusz 2007-09-15 M
D-2
kl.K
Z/0152/18

TAK

Juniorzy D

13
SZTAFA Filip 2008-01-25 M
D-2
kl.BEZ
Z/0012/19

TAK

Juniorzy D

14
USZYŁŁO Julia 2013-04-16 K
F-1
Z/0072/20

TAK

Juniorki E

15
WAWER Julia 2011-02-17 K
E-1
kl.BEZ
Z/0228/17

TAK

Juniorki E

16
WAWER Michalina 2006-10-03 K
C-1
kl.II
Z/0038/16

TAK

Juniorki C

 
WMKS Olsztyn Osobostarty: 15 ( 15 ) K-11 M-4
NrLicencji: K/03/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONOWICZ Alicja 2009-11-16 K
E-2
kl.BEZ
Z/0082/17

TAK

Juniorki E

2
ANTONOWICZ Patrycja 2008-05-09 K
D-2
kl.BEZ
Z/0081/17

TAK

Juniorki D

3
BASZYŃSKI Michał 2009-10-31 M
E-2
Z/0048/20

TAK

Juniorzy E

4
BIEŁOWIEŻEC Zuzanna 2008-10-08 K
D-1
kl.BEZ
Z/0008/19

TAK

Juniorki D

5
DOMEJKO Alicja 2008-09-12 K
D-1
kl.BEZ
Z/0007/19

TAK

Juniorki D

6
FIEDOROWICZ Janina 2006-09-25 K
C-1
kl.BEZ
Z/0006/19

TAK

Juniorki C

7
GĄTARSKA Aleksandra 2006-10-10 K
C-1
kl.K
Z/0005/17

TAK

Juniorki C

8
GÓRNICKI Piotr 2007-08-04 M
D-2
Z/0008/17

TAK

Juniorzy D

9
JUŃCZYK Marta 2007-03-19 K
C-1
Z/0601/20

TAK

Juniorki C

10
MIERZEJEWSKA Julia 2007-10-19 K
D-2
kl.K
Z/0006/17

TAK

Juniorki D

11
RICHTER Aleksander 2008-05-22 M
D-2
kl.K
Z/0007/17

TAK

Juniorzy D

12
TYBORSKA Amelia 2008-06-26 K
D-2
kl.BEZ
Z/0080/17

TAK

Juniorki D

13
USSOWICZ Anna 2011-07-16 K
F-2
Z/0049/20

TAK

Juniorki E

14
USSOWICZ Weronika 2008-06-14 K
D-2
Z/0050/20

TAK

Juniorki D

15
WOJNO Paweł 2009-01-03 M
D-1
Z/0003/19

TAK

Juniorzy D