Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Dzieci
Lubin, 07-08.12.2019
Osobostarty wszystkie: 593 ( 127 ) K-94 M-33
 
DOLNO¦LˇSKIE Osobostarty: 171 ( 38 ) K-29 M-9
 
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Osobostarty: 81 ( 19 ) K-16 M-3
NrLicencji: K/45/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAJKOWSKA Michalina 2012-06-03 K
F-1
Z/0120/19

TAK

Lubin
250 m K (1) E1
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E1
Dzień 2

2
GRZYB Natalia 2009-01-31 K
E-2
kl.BEZ
Z/0119/19

TAK

SP 1 Lubin
250 m K (1) E2
Dzień 1
250 m K (2) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2

3
JĘDRYSIAK Tomasz 2012-06-12 M
F-1
Z/0118/19

TAK

Lubin
250 m M (1) E1
Dzień 1
250 m M (2) E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
250 m M (3) E1
Dzień 2

4
KACZOR Amelia 2010-04-18 K
E-1
kl.BEZ
Z/0318/18

TAK

SP 14 Lubin
250 m K (1) E1
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E1
Dzień 2

5
KACZOR Julia 2010-04-18 K
E-1
kl.BEZ
Z/0313/18

TAK

SP 14 Lubin
250 m K (1) E1
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E1
Dzień 2

6
KACZOR Natasza 2012-02-22 K
F-1
kl.BEZ
Z/0312/18

TAK

SP 14 Lubin
250 m K (1) E1
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E1
Dzień 2

7
KOBUS Agata 2010-09-17 K
F-2
kl.BEZ
Z/0317/18

TAK

SP NR 1 Góra
250 m K (1) E1
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E1
Dzień 2

8
KWOCZKA Pola 2007-12-09 K
D-1
Z/0117/19

TAK

SP 8 Lubin
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

9
LUDWICKA Antonina 2012-02-03 K
F-1
Z/0116/19

TAK

SP nr 5 Lubin
250 m K (1) E1
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E1
Dzień 2

10
MADEJ Bartosz 2011-03-05 M
F-2
Z/0123/19

TAK

SP nr 3
250 m M (1) E1
Dzień 1
250 m M (2) E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
250 m M (3) E1
Dzień 2

11
MILNIKIEL Wiktoria 2012-01-22 K
F-1
Z/0115/19

TAK

Lubin
250 m K (1) E1
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E1
Dzień 2

12
NOWAK Olimpia 2009-04-08 K
E-2
kl.BEZ
Z/0314/18

TAK

SP 1 Wołów
250 m K (1) E2
Dzień 1
250 m K (2) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2

13
PAPIS Hania 2009-02-21 K
E-2
kl.BEZ
Z/0316/18

TAK

SP 1 Lubin
250 m K (1) E2
Dzień 1
250 m K (2) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2

14
RUDNICKA Lena 2010-04-13 K
E-1
Z/0124/19

TAK

SP Zgorzelec
250 m K (1) E1
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E1
Dzień 2

15
STRZYŻ Liliana 2011-09-09 K
F-1
Z/0114/19

TAK

¦cinawa
250 m K (1) E1
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E1
Dzień 2

16
SZCZEPAŃSKI Antonii 2013-04-11 M
F-1
Z/0113/19

TAK

Lubin
250 m M (1) E1
Dzień 1
250 m M (2) E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
250 m M (3) E1
Dzień 2

17
SZYMAŃSKA Pola 2011-03-12 K
F-2
Z/0112/19

TAK

Lubin
250 m K (1) E1
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E1
Dzień 2

18
TURSA Martyna 2010-08-16 K
F-2
Z/0111/19

TAK

Lubin
250 m K (1) E1
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E1
Dzień 2

19
WERYSZKO Lena 2008-09-18 K
E-2
Z/0110/19

TAK

Lubin
250 m K (1) E2
Dzień 1
250 m K (2) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2

 
mkscuprum.lubin.pl
MKS Cuprum Lubin Osobostarty: 90 ( 19 ) K-13 M-6
NrLicencji: K/21/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZAN Lena 2009-02-16 K
E-2
kl.BEZ
Z/0176/17

TAK

SP 12 Lubin
250 m K (1) E2
Dzień 1
250 m K (2) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2

2
BUDZIŃSKI Fabian 2009-09-01 M
E-1
kl.BEZ
Z/0256/18

TAK

SP 7 Lubin
250 m M (1) E1
Dzień 1
250 m M (2) E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
250 m M (3) E1
Dzień 2

3
BURKNAP-PIOTROWICZ Brajan 2010-03-25 M
E-1
kl.BEZ
Z/0232/18

TAK

SP 1 Lubin
250 m M (1) E1
Dzień 1
250 m M (2) E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
250 m M (3) E1
Dzień 2

4
DWOJAK Karolina 2008-12-16 K
E-2
kl.BEZ
Z/0174/17

TAK

SP Miłkowice
250 m K (1) E2
Dzień 1
250 m K (2) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2

5
FˇFROWICZ Justyna 2009-09-29 K
E-1
Z/0203/19

TAK

SP 9 Lubin
250 m K (1) E1
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E1
Dzień 2

6
HALBRYT Dominika 2006-07-24 K
D-2
kl.MłZ
Z/0121/17

TAK

SP 7 Lubin
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

7
HERBUT Agnieszka 2008-01-30 K
D-1
kl.MłB
Z/0172/17

TAK

SP 7 Lubin
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

8
HERBUT Anna 2010-01-10 K
E-1
kl.BEZ
Z/0171/17

TAK

SP 12 Lubin
250 m K (1) E1
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E1
Dzień 2

9
IWANICKA Lena 2007-12-24 K
D-1
kl.BEZ
Z/0234/18

TAK

SP 7 Lubin
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

10
KAŁKA Kornelia 2007-03-23 K
D-2
kl.BEZ
Z/0043/18

TAK

SP 7 Lubin
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

11
KAŁKA Nikola 2010-04-22 K
E-1
kl.BEZ
Z/0235/18

TAK

SP 7 Lubin
250 m K (1) E1
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E1
Dzień 2

12
KAMIŃSKA Pola 2009-09-14 K
E-1
Z/0205/19

TAK

SP 9 Lubin
250 m K (1) E1
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E1
Dzień 2

13
ŁUCZEJKO Hanna 2009-05-15 K
E-2
kl.BEZ
Z/0268/18

TAK

SP 7 Lubin
250 m K (1) E2
Dzień 1
250 m K (2) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2

14
ŁUCZEJKO Oliwier 2012-03-15 M
F-1
Z/0204/19

TAK

SP 10 Lubin
250 m M (1) E1
Dzień 1
250 m M (2) E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
250 m M (3) E1
Dzień 2

15
POLNY Kacper 2009-12-22 M
E-1
Z/0184/19

TAK

SP 7 Lubin
250 m M (1) E1
Dzień 1
250 m M (2) E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
250 m M (3) E1
Dzień 2

16
SADOWSKA Lena 2009-12-29 K
E-1
kl.BEZ
Z/0179/17

TAK

SP 7 Lubin
250 m K (1) E1
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E1
Dzień 2

17
SADOWSKA Natalia 2007-07-04 K
D-1
kl.MłB
Z/0178/17

TAK

SP 7 Lubin
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

18
WACHOWSKI Hubert 2007-03-28 M
D-2
kl.BEZ
Z/0041/18

TAK

KLO Legnica
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

19
WACHOWSKI Karol 2010-03-12 M
E-1
kl.BEZ
Z/0040/18

TAK

SP 9 Legnica
250 m M (1) E1
Dzień 1
250 m M (2) E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
250 m M (3) E1
Dzień 2

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 217 ( 45 ) K-33 M-12
 
lyzwytomaszow.pl
IUKS Dziewi±tka Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 92 ( 19 ) K-15 M-4
NrLicencji: K/12/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BORKOWSKA Julia 2009-08-04 K
E-1
kl.BEZ
Z/0211/17

TAK

SP 8 Tomaszów Mazowiecki
250 m K (1) E1
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E1
Dzień 2

2
BORZUTA Aleksandra 2007-03-05 K
D-2
kl.MłB
Z/0161/17

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

3
CHACHUŁA Natalia 2008-02-27 K
D-1
kl.MłS
Z/0212/17

TAK

SP 7 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

4
GOŁOS Julia 2008-09-09 K
E-2
kl.BEZ
Z/0098/18

TAK

SP 10 Tomaszów Mazowiecki
250 m K (1) E2
Dzień 1
250 m K (2) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2

5
KIEREBIŃSKA Dominika 2010-01-04 K
E-1
kl.BEZ
Z/0326/18

TAK

SP 10 Tomaszów Mazowiecki
250 m K (1) E1
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E1
Dzień 2

6
LEGĘNCKI Wiktor 2011-10-15 M
F-1
kl.BEZ
Z/0165/19

TAK

SP 14 Tomaszów Mazowiecki
250 m M (1) E1
Dzień 1
250 m M (2) E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
250 m M (3) E1
Dzień 2

7
MATERA Alex 2010-11-29 M
F-2
kl.BEZ
Z/0091/18

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki
250 m M (1) E1
Dzień 1
250 m M (2) E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
250 m M (3) E1
Dzień 2

8
MATERA Pola 2007-10-02 K
D-1
kl.III
Z/0115/16

TAK

SP 12 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

9
MAZUREK Mateusz 2009-10-26 M
E-1
kl.BEZ
Z/0148/17

TAK

SP 9 Tomaszów Mazowiecki
250 m M (1) E1
Dzień 1
250 m M (2) E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
250 m M (3) E1
Dzień 2

10
POLAK Julia 2007-12-02 K
D-1
kl.MłZ
Z/0106/17

TAK

SP Ujazd
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

11
POLAK Kinga 2008-07-21 K
E-2
kl.BEZ
Z/0107/17

TAK

SP Komorów
250 m K (1) E2
Dzień 1
250 m K (2) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2

12
POLAK Roksana 2010-07-23 K
F-2
kl.BEZ
Z/0109/17

TAK

SP Ujazd
250 m K (1) E1
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E1
Dzień 2

13
RUSEK Amelia 2007-08-10 K
D-1
kl.MłS
Z/0129/17

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

14
STAŃDO Maciej 2008-01-28 M
D-1
kl.MłB
Z/0083/18

TAK

SP 13 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

15
SULEJ Julia 2007-09-19 K
D-1
kl.BEZ
Z/0150/17

TAK

SP 7 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

16
SYGUŁA Sandra 2009-09-07 K
E-1
kl.MłB
Z/0174/19

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
250 m K (1) E1
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E1
Dzień 2

17
SZYMAŃCZYK Anna 2007-09-06 K
D-1
kl.BEZ
Z/0327/18

TAK

SP Królowa Wola
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

18
WALASIK Weronika 2007-01-07 K
D-2
kl.BEZ
Z/0147/17

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

19
WRÓBEL Brygida 2009-04-20 K
E-2
kl.BEZ
Z/0079/18

TAK

SP 11 Tomaszów Mazowiecki
250 m K (1) E2
Dzień 1
250 m K (2) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2

 
kspilica.pl
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 109 ( 22 ) K-16 M-6
NrLicencji: K/13/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROZIK Oliwier 2008-03-16 M
D-1
kl.BEZ
Z/0124/17

TAK

SP 13 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

2
BALCZERCZYK Patrycja 2007-04-02 K
D-2
kl.MłB
Z/0117/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

3
BOKSZA Martyna 2006-12-26 K
D-2
kl.MłS
Z/0118/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

4
FIJAŁKOWSKA Natalia 2008-04-10 K
D-1
kl.MłZ
Z/0149/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

5
GLAPIŃSKA Agata 2007-01-30 K
D-2
kl.MłZ
Z/0236/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

6
HENIG Hanna 2008-11-27 K
E-2
kl.BEZ
Z/0135/19

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
250 m K (1) E2
Dzień 1
250 m K (2) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2

7
JABŁOŃSKI Franciszek 2009-11-23 M
E-1
kl.BEZ
Z/0191/19

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
250 m M (1) E1
Dzień 1
250 m M (2) E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
250 m M (3) E1
Dzień 2

8
KACPRZAK Agata 2006-12-13 K
D-2
kl.MłZ
Z/0121/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

9
KACZMARCZYK Zofia 2007-06-07 K
D-2
kl.MłB
Z/0122/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

10
KLUF Nadia 2006-09-05 K
D-2
kl.MłZ
Z/0127/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

11
KONDASZEWSKA Lena 2008-08-16 K
E-2
Z/0149/19

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
250 m K (1) E2
Dzień 1
250 m K (2) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2

12
KUBACKI Antoni 2008-12-17 M
E-2
kl.BEZ
Z/0241/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
250 m M (1) E2
Dzień 1
250 m M (2) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
250 m M (3) E2
Dzień 2
500 m M (1) E2
Dzień 2

13
KUCHARSKA Jagoda 2007-10-05 K
D-1
kl.MłB
Z/0189/19

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

14
MARCINKOWSKA Maja 2008-08-20 K
E-2
Z/0136/19

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
250 m K (1) E2
Dzień 1
250 m K (2) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2

15
NIEPOŁOMSKI Patryk 2007-04-26 M
D-2
kl.MłS
Z/0150/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

16
NOWAK Klementyna 2009-06-04 K
E-2
kl.BEZ
Z/0124/18

TAK

SP 7 Tomaszów Mazowiecki
250 m K (1) E2
Dzień 1
250 m K (2) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2

17
PIETRAK Julia 2009-04-07 K
E-2
Z/0146/19

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
250 m K (1) E2
Dzień 1
250 m K (2) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2

18
SOŁTYSIAK Nikola 2008-07-11 K
E-2
kl.BEZ
Z/0145/19

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
250 m K (1) E2
Dzień 1
250 m K (2) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2

19
¦LUSARSKI Miłosz 2008-09-15 M
E-2
kl.BEZ
Z/0142/19

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
250 m M (1) E2
Dzień 1
250 m M (2) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
250 m M (3) E2
Dzień 2
500 m M (1) E2
Dzień 2

20
TURLIK Patrycja 2008-08-29 K
E-2
kl.BEZ
Z/0151/19

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
250 m K (1) E2
Dzień 1
250 m K (2) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2

21
WĘGLARSKA Lena 2008-09-23 K
E-2
kl.BEZ
Z/0140/19

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
250 m K (1) E2
Dzień 1
250 m K (2) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2

22
WYMYSŁO Bartłomiej 2008-05-03 M
D-1
kl.BEZ
Z/0147/19

TAK

SP 6 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

 
UKS Jedynka Tomaszów Maz. Osobostarty: 16 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: K/35/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GALACH Krzysztof 2007-03-19 M
D-2
kl.MłB
Z/0157/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

2
GRZE¦KOWIAK Maja 2006-07-12 K
D-2
kl.MłS
Z/0160/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

3
KLIMCZAK Hubert 2008-06-06 M
D-1
kl.BEZ
Z/0168/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

4
PAWLIK Julia 2007-02-16 K
D-2
kl.MłS
Z/0298/18

TAK

SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 129 ( 28 ) K-22 M-6
 
UKS 3 Milanówek Osobostarty: 91 ( 20 ) K-16 M-4
NrLicencji: K/16/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BORKOWSKA Antonina 2011-04-24 K
F-2
Z/0197/19

TAK

SP 3 Milanówek
250 m K (1) E1
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E1
Dzień 2

2
BYLINA Olivia 2009-01-26 K
E-2
kl.BEZ
Z/0103/16

TAK

SP 3 Milanówek
250 m K (1) E2
Dzień 1
250 m K (2) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2

3
CHMIELEWSKA Amelia 2011-05-29 K
F-2
Z/0196/19

TAK

SP 3 Milanówek
250 m K (1) E1
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E1
Dzień 2

4
GRIŃKOW Aleksandra 2008-08-17 K
E-2
kl.BEZ
Z/0097/16

TAK

SP 3 Milanówek
250 m K (1) E2
Dzień 1
250 m K (2) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2

5
GRIŃKOW Zofia 2010-01-09 K
E-1
kl.BEZ
Z/0099/17

TAK

SP 3 Milanówek
250 m K (1) E1
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E1
Dzień 2

6
JANKOWSKI Krzysztof 2006-09-06 M
D-2
kl.MłS
Z/0499/15

TAK

SP 3 Milanówek
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

7
KOWALCZYK Julia 2008-08-18 K
E-2
kl.BEZ
Z/0104/16

TAK

SP 3 Milanówek
250 m K (1) E2
Dzień 1
250 m K (2) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2

8
ŁOMIŃSKA Marika 2011-09-04 K
F-1
Z/0195/19

TAK

SP 3 Milanówek
250 m K (1) E1
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E1
Dzień 2

9
MARZYŃSKA Faustyna 2007-04-03 K
D-2
kl.MłS
Z/0042/16

TAK

SP 2 Milanówek
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

10
MARZYŃSKA Gloria 2010-07-27 K
F-2
kl.BEZ
Z/0098/17

TAK

SP 2 Milanówek
250 m K (1) E1
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E1
Dzień 2

11
MARZYŃSKI Franciszek 2008-06-15 M
D-1
kl.MłB
Z/0043/16

TAK

SP 2 Milanówek
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

12
MICHAŁOWSKA Amelia 2009-10-01 K
E-1
kl.BEZ
Z/0198/17

TAK

SP 3 Milanówek
250 m K (1) E1
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E1
Dzień 2

13
NAPŁOSZEK Oliwia 2009-09-02 K
E-1
kl.BEZ
Z/0099/16

TAK

SSP MTE Milanówek
250 m K (1) E1
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E1
Dzień 2

14
PERZYŃSKA Anna 2011-01-29 K
F-2
Z/0194/19

TAK

SP 3 Milanówek
250 m K (1) E1
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E1
Dzień 2

15
SIEŃCZEWSKA Natalia 2011-08-26 K
F-1
Z/0193/19

TAK

SP 3 Milanówek
250 m K (1) E1
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E1
Dzień 2

16
SKRZYDLEWSKI Rafał 2006-10-26 M
D-2
kl.III
Z/0488/15

TAK

SP 3 Milanówek
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

17
SOBCZAK Alicja 2008-09-03 K
E-2
kl.BEZ
Z/0101/16

TAK

SSP MTE Milanówek
250 m K (1) E2
Dzień 1
250 m K (2) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2

18
SOBCZAK Katarzyna 2006-09-15 K
D-2
kl.III
Z/0506/15

TAK

SP 3 Milanówek
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

19
TUCHARZ Michał 2008-07-09 M
E-2
kl.BEZ
Z/0052/18

TAK

SP 2 Milanówek
250 m M (1) E2
Dzień 1
250 m M (2) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
250 m M (3) E2
Dzień 2
500 m M (1) E2
Dzień 2

20
TUCHARZ Weronika 2008-07-09 K
E-2
kl.BEZ
Z/0049/18

TAK

SP 2 Milanówek
250 m K (1) E2
Dzień 1
250 m K (2) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2

 
http://slomczyn.edu.pl/zryw/
UKS Zryw Słomczyn Osobostarty: 38 ( 8 ) K-6 M-2
NrLicencji: K/25/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DˇBROWSKA Wiktoria 2006-08-16 K
D-2
kl.I
Z/0759/15

TAK

SP 4 Słomczyn
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

2
DˇBROWSKI Mateusz 2010-09-14 M
F-2
kl.BEZ
Z/0044/16

TAK

SP 4 Słomczyn
250 m M (1) E1
Dzień 1
250 m M (2) E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
250 m M (3) E1
Dzień 2

3
GRZANECKA Matylda 2008-11-07 K
E-2
kl.BEZ
Z/0761/15

TAK

SP 4 Słomczyn
250 m K (1) E2
Dzień 1
250 m K (2) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2

4
GRZANECKI Miłosz 2011-08-11 M
F-1
kl.BEZ
Z/0092/17

TAK

SP 4 Słomczyn
250 m M (1) E1
Dzień 1
250 m M (2) E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
250 m M (3) E1
Dzień 2

5
JANISZ Zuzanna 2009-05-06 K
E-2
kl.BEZ
Z/0763/15

TAK

SP 4 Słomczyn
250 m K (1) E2
Dzień 1
250 m K (2) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2

6
JAROSZEWICZ Julia 2008-07-22 K
E-2
kl.BEZ
Z/0046/16

TAK

SP 4 Słomczyn
250 m K (1) E2
Dzień 1
250 m K (2) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2

7
SZUCHNIK Sandra 2007-09-11 K
D-1
kl.BEZ
Z/0780/15

TAK

SP Czersk
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

8
WO¬NIAK Julia 2007-12-21 K
D-1
kl.BEZ
Z/0779/15

TAK

SP 4 Słomczyn
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 76 ( 16 ) K-10 M-6
 
sklgornik.pl
SKŁ Górnik Sanok Osobostarty: 76 ( 16 ) K-10 M-6
NrLicencji: K/15/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZWERENKO Justyna 2009-12-12 K
E-1
kl.BEZ
Z/0270/18

TAK

SP 1 Sanok
250 m K (1) E1
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E1
Dzień 2

2
DYDEK Oliwia 2010-08-08 K
F-2
kl.BEZ
Z/0247/18

TAK

SP 4 Sanok
250 m K (1) E1
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E1
Dzień 2

3
HOSTYŃSKI Szymon 2006-09-20 M
D-2
kl.III
Z/0589/15

TAK

SP 3 Sanok
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

4
KOPCZAK Jagoda 2007-11-16 K
D-1
kl.MłS
Z/0818/15

TAK

SP 8 Sanok
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

5
KRAWIEC Julita 2008-07-31 K
E-2
kl.BEZ
Z/0063/17

TAK

SP 1 Sanok
250 m K (1) E2
Dzień 1
250 m K (2) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2

6
KUDŁA Patryk 2007-04-17 M
D-2
kl.MłB
Z/0679/15

TAK

SP 4 Sanok
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

7
LIP Aleksandra 2009-02-12 K
E-2
kl.BEZ
Z/0279/18

TAK

SP 4 Sanok
250 m K (1) E2
Dzień 1
250 m K (2) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2

8
PIETRUSA Madlen 2010-06-03 K
E-1
kl.BEZ
Z/0281/18

TAK

SP 1 Sanok
250 m K (1) E1
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E1
Dzień 2

9
PŁODZIEŃ Krystian 2008-10-21 M
E-2
Z/0190/19

TAK

SP 3 Sanok
250 m M (1) E2
Dzień 1
250 m M (2) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
250 m M (3) E2
Dzień 2
500 m M (1) E2
Dzień 2

10
PYTLOWANY Maja 2008-07-10 K
E-2
kl.BEZ
Z/0248/18

TAK

SP 3 Sanok
250 m K (1) E2
Dzień 1
250 m K (2) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2

11
RYSZ Maja 2008-05-15 K
D-1
kl.MłB
Z/0061/17

TAK

SP 4 Sanok
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

12
STABRYŁA Mikołaj 2006-12-20 M
D-2
kl.BEZ
Z/0263/18

TAK

SP 1 Sanok
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

13
STAPIŃSKA Anna 2008-04-06 K
D-1
kl.BEZ
Z/0249/18

TAK

SP 1 Sanok
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

14
SYNOWIEC Tomasz 2010-02-12 M
E-1
kl.BEZ
Z/0278/18

TAK

SP 1 Sanok
250 m M (1) E1
Dzień 1
250 m M (2) E1
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
250 m M (3) E1
Dzień 2

15
ZAJ,ˇC Emilia 2008-07-30 K
E-2
Z/0194/17

TAK

SP 8 Sanok
250 m K (1) E2
Dzień 1
250 m K (2) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E2
Dzień 2
500 m K E2
Dzień 2

16
ZAJˇC Przemysław 2006-09-07 M
D-2
kl.BEZ
Z/0194/16

TAK

SP 8 Sanok
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2