Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Dzieci
Lubin, 03-04.12.2022
Osobostarty wszystkie: 157 ( 34 ) K-27 M-7
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 10 ( 2 ) K-2 M-0
 
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Osobostarty: 10 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: K/45/18

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZECH Dominika 2010-11-02 K
D-1
Z/0104/21

TAK

SP Poznan
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

2
KOBUS Agata 2010-09-17 K
D-1
Z/0317/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
SP 1 Góra
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 65 ( 14 ) K-11 M-3
 
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 65 ( 14 ) K-11 M-3
NrLicencji: K/48/19

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Tatiana 2013-08-27 K
F-2
Z/0194/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
SP 2 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
250 m K (1) E1
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E1
Dzień 2
250 m K (3) E2
Dzień 2

2
BŁAŻEJEWSKA Hanna 2009-12-04 K
D-2
Z/0195/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
SP 2 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

3
HORDYŃSKI Adam 2012-02-07 M
E-2
Z/0195/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
SP 12
250 m M (1) E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
250 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

4
JESKE Zofia 2011-05-05 K
D-1
Z/0132/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Archidiecezjalna Katolicka Szkoła Podstawowa
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

5
KLATKA Amelia 2013-10-22 K
F-2
Z/0532/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
SP 12
250 m K (1) E1
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E1
Dzień 2
250 m K (3) E2
Dzień 2

6
KRÓL Maja 2011-01-02 K
D-1
Z/0331/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
SP 1 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

7
LENART Maja 2012-12-08 K
E-1
Z/0328/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
SP 1 Tomaszów Mazowiecki
250 m K (1) E1
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E1
Dzień 2
250 m K (3) E2
Dzień 2

8
MARCHEWKA Michał 2009-09-09 M
D-2
Z/0323/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
SP 11 Tomaszów Mazowiecki
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

9
NEROJ Alicja 2014-02-20 K
F-2
Z/0196/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
SP 1 Tomaszów Mazowiecki
250 m K (1) E1
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E1
Dzień 2
250 m K (3) E2
Dzień 2

10
OSTROWSKA Maja 2010-11-20 K
D-1
Z/0133/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
SP ZAWADA Gnina Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

11
PETRYKOWSKA Blanka 2010-05-03 K
D-2
Z/0316/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
SP 12 Tomaszów Mazowiecki
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

12
PODSKARBI Alicja 2012-06-27 K
E-2
Z/0314/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
SP TOMEK Tomaszów Mazowiecki
250 m K (1) E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

13
STUDNIAREK Szymon 2012-04-16 M
E-2
Z/0297/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
SP 10 TOMASZÓW MAZOWIECKI
250 m M (1) E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
250 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

14
SZCZĘSNA Zofia 2012-05-28 K
E-2
Z/0137/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
SP 3 Tomaszów Mazowiecki
250 m K (1) E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 37 ( 8 ) K-5 M-3
 
sklgornik.pl
SKŁ Górnik Sanok Osobostarty: 37 ( 8 ) K-5 M-3
NrLicencji: K/15/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZWERENKO Justyna 2009-12-12 K
D-2
Z/0270/18

TAK

SP 1 Sanok
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

2
DYDEK Oliwia 2010-08-08 K
D-1
Z/0247/18

TAK

SP 4 Sanok
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

3
DYLĄG Kornelia 2011-07-20 K
E-2
Z/0178/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
SP 2 Zagórz
250 m K (1) E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

4
FEDAK Gaja 2013-12-12 K
F-2
Z/0655/20

TAK

SP 2 Zagórz
250 m K (1) E1
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E1
Dzień 2
250 m K (3) E2
Dzień 2

5
PODCZERWIŃSKI Olaf 2012-02-11 M
E-2
Z/0280/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
SP 2 Zagórz
250 m M (1) E2
Dzień 1
500 m M (1) E2
Dzień 1
Sztafeta M
Dzień 1
250 m M (2) E2
Dzień 2
500 m M (2) E2
Dzień 2

6
STEC Julia 2011-01-16 K
D-1
Z/0105/20

TAK

SP Trepcza
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

7
STRZYŻOWSKI Antoni 2009-09-26 M
D-2
Z/0002/22

TAK

SP 1 Sanok
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

8
SYNOWIEC Tomasz 2010-02-12 M
D-2
Z/0278/18

TAK

SP 1 Sanok
500 m M (1) D2
Dzień 1
500 m M (2) D2
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D2
Dzień 2
1000 m M D2
Dzień 2

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 45 ( 10 ) K-9 M-1
 
KS Orzeł Elbląg Osobostarty: 45 ( 10 ) K-9 M-1
NrLicencji: K/09/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Uczelnia / Szkoła Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIERNACKA Anna 2011-03-01 K
D-1
Z/0175/19

TAK

SP 19 Elbląg
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

2
BŁASZCZYK Maja 2011-04-09 K
D-1
Z/0242/20

TAK

SP 19 Elbląg
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

3
CHARYTON Julia 2010-04-15 K
D-2
Z/0003/18

TAK

SP 19 Elbląg
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2

4
FUDYMA Jakub 2010-10-04 M
D-1
Z/0239/20

TAK

SP 15 Elbląg
500 m M (1) D1
Dzień 1
500 m M (2) D1
Dzień 1
Sztafeta M 2
Dzień 1
500 m M (3) D1
Dzień 2
500 m M (4) D1
Dzień 2

5
IŁOWSKA Izabela 2013-02-16 K
E-1
Z/0050/21

TAK

SP19 Elbląg
250 m K (1) E1
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E1
Dzień 2
250 m K (3) E2
Dzień 2

6
LEWANDOWSKA Zuzanna 2011-01-15 K
D-1
Z/0008/18

TAK

SP 19 Elbląg
500 m K (1) D1
Dzień 1
500 m K (2) D1
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D1
Dzień 2
500 m K (4) D1
Dzień 2

7
LEWICKA Maja 2011-07-20 K
E-2
Z/0244/19

TAK

SP 19 Elbląg
250 m K (1) E2
Dzień 1
500 m K (1) E2
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (2) E2
Dzień 2
500 m K (2) E2
Dzień 2

8
STĘPNIAKOWSKA Zofia 2012-08-08 K
E-1
Z/0221/21

TAK

Regent
250 m K (1) E1
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E1
Dzień 2
250 m K (3) E2
Dzień 2

9
SZCZEPAŃSKA Ewa 2013-04-25 K
E-1
Z/0049/21

TAK

SP 19 Elbląg
250 m K (1) E1
Dzień 1
250 m K (2) E1
Dzień 1
Sztafeta K
Dzień 1
250 m K (3) E1
Dzień 2
250 m K (3) E2
Dzień 2

10
WŁASZYN Lena 2009-12-04 K
D-2
Z/0011/18

TAK

SP 21 Elbląg
500 m K (1) D2
Dzień 1
500 m K (2) D2
Dzień 1
Sztafeta K 2
Dzień 1
500 m K (3) D2
Dzień 2
1000 m K D2
Dzień 2