Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Rankingowe
Białystok, 02-04.12.2022
Osobostarty wszystkie: 146 ( 146 ) K-88 M-58
 
OPOLSKIE Osobostarty: 16 ( 16 ) K-10 M-6
 
azs.po.opole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 16 ( 16 ) K-10 M-6
NrLicencji: K/08/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMENKO Kseniia [Z] 2004-04-04 K
A-2
Z/0105/22

TAK

Kobiety

2
ALBAŃSKA Liliana 2005-10-08 K
B-2
Z/0021/20

TAK

Kobiety

3
DĘBIŃSKI Bartosz 2007-01-01 M
B-1
Z/0923/15

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Mężczyźni

4
DRELICH Iwona 2006-09-24 K
B-1
Z/0051/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Kobiety

5
HYJEK Filip 2009-07-27 M
D-2
Z/0926/15

TAK

Juniorzy D

6
HYJEK Szymon 2003-07-09 M
A-2
Z/0192/15

TAK

Mężczyźni

7
KHOKHELKO Mariia [Z] 2008-07-01 K
C-1
Z/0096/22

TAK

Juniorki C

8
KUCHERUK Anna [Z] 2005-08-07 K
B-2
Z/0098/22

TAK

Kobiety

9
LISEK Aleksandra 2004-05-12 K
A-2
Z/0014/18

TAK

Kobiety

10
MICHALSKA Laura 2005-07-27 K
B-2
Z/0003/21

TAK

Kobiety

11
MOROZOV Yaroslav [Z] 2004-07-21 M
A-1
Z/0099/22

TAK

Mężczyźni

12
MYCHALCHUK Diana [Z] 1993-07-05 K
S
Z/0100/22

TAK

Kobiety

13
SHAPRAN Oleksandra [Z] 2005-04-15 K
A-1
Z/0101/22

TAK

Kobiety

14
SPORYSH Maksym [Z] 2007-11-25 M
C-2
Z/0102/22

TAK

Juniorzy C

15
STOROZHUK Amina [Z] 2010-05-19 K
D-2
Z/0103/22

TAK

Juniorki D

16
VREULS Noel 2005-12-15 M
B-2
Z/0594/20

TAK

Mężczyźni

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 12 ( 12 ) K-11 M-1
 
UKS MOSiR Sanok Osobostarty: 12 ( 12 ) K-11 M-1
NrLicencji: K/01/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ABAKO Wiktoria 2012-08-28 K
E-1
Z/0641/20

TAK

Juniorki E

2
BODNAR Maja 2005-05-11 K
A-1
Z/0056/22

TAK

Kobiety

3
JAGNISZCZAK Aleksandra 2012-03-30 K
E-2
Z/0071/21

TAK

Juniorki E

4
KOGUT Julia 2008-05-16 K
C-2
Z/0033/18

TAK

Juniorki C

5
PAWŁOWSKI Michał 2002-03-23 M
M-2
Z/0038/15

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Mężczyźni

6
RĄPAŁA Karolina 2008-04-02 K
C-2
Z/0284/21

TAK

Juniorki C

7
ROCKA Maja 2009-02-14 K
C-1
Z/0014/16

TAK

Juniorki C

8
STRZYŻOWSKA Lena 2013-01-03 K
E-1
Z/0055/22

TAK

Juniorki E

9
SZAŁAJKO Aleksandra 2012-03-30 K
E-2
Z/0044/20

TAK

Juniorki E

10
SZAŁAJKO Patrycja 2007-07-18 K
C-2
Z/0274/19

TAK

Juniorki C

11
TARGOWSKA Martyna 2009-07-18 K
D-2
Z/0640/20

TAK

Juniorki D

12
TOKARSKA Lena 2012-11-22 K
E-1
Z/0815/20

TAK

Juniorki E

 
PODLASKIE Osobostarty: 99 ( 99 ) K-55 M-44
 
ŁKS Juvenia Białystok Osobostarty: 59 ( 59 ) K-35 M-24
NrLicencji: K/05/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BERGIN Daniil [Z] 2004-12-20 M
A-1
Z/0174/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Mężczyźni

2
BIELONKO Marta 2011-03-28 K
D-1
Z/0076/21

TAK

Juniorki D

3
BOBIER Oliwia 2005-10-04 K
B-2
Z/0036/17

TAK

Kobiety

4
BOGDANOWICZ Agnieszka 2005-02-04 K
A-1
Z/0018/18

TAK

Kobiety

5
Chapidze Kira [Z] 2010-09-16 K
D-1
Z/0175/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki D

6
CHERVENKO Viktoriia [Z] 2002-06-24 K
M-2
Z/0176/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Kobiety

7
DAKOWICZ Adrianna 2005-03-08 K
A-1
Z/0019/18

TAK

Kobiety

8
DASZUTA Daria 2009-06-25 K
C-1
Z/0030/22

TAK

Juniorki C

9
DE HAAN Kacper 2009-06-24 M
C-1
Z/0042/22

TAK

Juniorzy C

10
DOLHOPOLOVA Mariya [Z] 1997-03-02 K
S
Z/0177/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Kobiety

11
DRĄGOWSKA Zuzanna 2008-12-31 K
C-1
Z/0043/22

TAK

Juniorki C

12
DRYL Pola 2011-05-25 K
D-1
Z/0077/21

TAK

Juniorki D

13
DYBIEC Kinga 2009-02-10 K
C-1
Z/0044/22

TAK

Juniorki C

14
ETEL Szymon 2008-08-01 M
C-1
Z/0045/22

TAK

Juniorzy C

15
FALKOWSKA Anna 2007-06-08 K
B-1
Z/0030/20

TAK

Kobiety

16
FEDORENKO Danylo [Z] 2002-04-20 M
M-2
Z/0178/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Mężczyźni

17
GRABOWSKA Eliza 2011-12-14 K
E-2
Z/0115/21

TAK

Juniorki E

18
GRODZKA Maja 2010-12-27 K
D-1
Z/0170/20

TAK

Juniorki D

19
Hahatyk Oleksandr [Z] 2004-12-23 M
A-1
Z/0179/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Mężczyźni

20
HAMANOWICZ Bartosz 2005-12-08 M
B-2
Z/0022/18

TAK

Mężczyźni

21
HARASIMCZUK Oliwia 2008-09-26 K
C-1
Z/0032/22

TAK

Juniorki C

22
IZBICKI Franciszek 2009-01-28 M
C-1
Z/0031/22

TAK

Juniorzy C

23
KANIA Milena 2009-01-28 K
C-1
Z/0033/22

TAK

Juniorki C

24
KARDASZ Blanka 2009-04-14 K
C-1
Z/0034/22

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki C

25
KOŚKO Maksymilian 2009-05-27 M
C-1
Z/0047/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy C

26
KOVALENKO Kirill [Z] 2011-03-24 M
D-1
Z/0180/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy D

27
Kozyko Dmytro [Z] 2006-09-07 M
B-1
Z/0181/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Mężczyźni

28
KRAWCZYKOWICZ Bartosz 2005-09-14 M
B-2
Z/0024/18

TAK

Mężczyźni

29
KREMER Veronika [Z] 2006-11-22 K
B-1
Z/0194/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Kobiety

30
KRUK Małgorzata 2011-08-04 K
E-2
Z/0116/21

TAK

Juniorki E

31
KUCZYŃSKI Kajetan 2011-04-28 M
D-1
Z/0117/21

TAK

Juniorzy D

32
KUROWSKI Oskar 2005-07-13 M
B-2
Z/0025/18

TAK

Mężczyźni

33
LEONTENKO Rostyslav [Z] 2004-09-14 M
A-1
Z/0182/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Mężczyźni

34
LEWKOWICZ Hanna Justyna 2010-05-20 K
D-2
Z/0173/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki D

35
MACIEJEWSKA Wiktoria 2008-08-05 K
C-1
Z/0036/22

TAK

Juniorki C

36
MAJEWSKA Ada 2004-04-17 K
A-2
Z/0042/17

TAK

Kobiety

37
MAKUCH Adam 2006-09-25 M
B-1
Z/0040/19

TAK

Mężczyźni

38
MANACHES Dominika 2010-08-31 K
D-1
Z/0174/20

TAK

Juniorki D

39
MĄDRY Krzysztof 2007-02-19 M
B-1
Z/0023/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
Mężczyźni

40
MIEZIO Zofia 2009-03-02 K
C-1
Z/0037/22

TAK

Juniorki C

41
MIKHNO Makar [Z] 2012-08-30 M
E-1
Z/0183/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy E

42
MOISIEIEVA Kateryna [Z] 2010-11-02 K
D-1
Z/0184/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki D

43
MOSHENSKYI Bohdan [Z] 2004-05-03 M
A-2
Z/0185/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Mężczyźni

44
NEMIRO Vladyslav [Z] 1997-01-08 M
S
Z/0186/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Mężczyźni

45
ORZEPOWSKA Hanna 2005-11-23 K
B-2
Z/0028/18

TAK

Kobiety

46
PAKUŁA Kornelia 2008-10-15 K
C-1
Z/0038/22

TAK

Juniorki C

47
PALENCEUSZ Dominik 2006-07-05 M
B-1
Z/0025/19

TAK

Mężczyźni

48
PALENCEUSZ Patryk 2007-09-25 M
C-2
Z/0014/21

TAK

Juniorzy C

49
PARCZEWSKA Karolina 2004-10-05 K
A-1
Z/0043/17

TAK

Kobiety

50
Pidnebenna Veronika [Z] 2011-09-28 K
E-2
Z/0187/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki E

51
POKROVSKYI Dmytro [Z] 1998-04-29 M
S
Z/0188/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Mężczyźni

52
RUTKOWSKA Zuzanna 2008-12-29 K
C-1
Z/0053/22

TAK

Juniorki C

53
SAGANEK Kamila 2005-01-30 K
A-1
Z/0054/17

TAK

Kobiety

54
SKARŻYŃSKA Maria 2008-08-29 K
C-1
Z/0041/22

TAK

Juniorki C

55
SZMIGIEL Paulina 2010-11-06 K
D-1
Z/0178/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki D

56
TELITSYNA Sofia [Z] 2009-10-05 K
D-2
Z/0190/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki D

57
TOPCHII Maksym [Z] 2005-09-02 M
B-2
Z/0191/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Mężczyźni

58
ZARVANSKA Tetiana [Z] 2002-05-27 K
M-2
Z/0192/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Kobiety

59
ZIKUNOV Nikita [Z] 2005-04-14 M
A-1
Z/0193/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Mężczyźni

 
UKS Juvenia Białystok Osobostarty: 21 ( 21 ) K-10 M-11
NrLicencji: K/06/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJEWSKI Aleksander 2009-07-13 M
D-2
Z/0195/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy D

2
ANGIELCZYK Julia 2010-09-30 K
D-1
Z/0152/20

TAK

Juniorki D

3
BARAN Maciej 2010-02-03 M
D-2
Z/0071/19

TAK

Juniorzy D

4
CHOLEWA Fabian 2010-01-15 M
D-2
Z/0076/19

TAK

Juniorzy D

5
DĄBROWSKA Daria 2010-12-08 K
D-1
Z/0154/20

TAK

Juniorki D

6
DE HAAN Konrad 2011-08-17 M
E-2
Z/0133/21

TAK

Juniorzy E

7
FALKOWSKA Weronika 2009-09-22 K
D-2
Z/0186/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki D

8
JARMOC Natalia 2009-07-17 K
D-2
Z/0081/19

TAK

Juniorki D

9
JARMOC Piotr 2010-05-02 M
D-2
Z/0156/20

TAK

Juniorzy D

10
JAWORSKA Gabriella 2011-04-01 K
D-1
Z/0134/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki D

11
KULIK Oksana 2011-01-11 K
D-1
Z/0135/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki D

12
ŁUPIŃSKA Karina 2009-11-24 K
D-2
Z/0022/20

TAK

Juniorki D

13
MAŁUS Jan 2011-08-03 M
E-2
Z/0194/20

TAK

Juniorzy E

14
MONACH Antoni 2009-10-17 M
D-2
Z/0087/19

TAK

Juniorzy D

15
MOSKWA Nataniel 2009-08-07 M
D-2
Z/0200/18

TAK

Juniorzy D

16
OSIPOWICZ Gabriela 2009-12-24 K
D-2
Z/0131/20

TAK

Juniorki D

17
RUTKOWSKA Nikola 2011-07-13 K
E-2
Z/0138/21

TAK

Juniorki E

18
RUTKOWSKI Kacper 2010-09-17 M
D-1
Z/0163/20

TAK

Juniorzy D

19
SKARŻYŃSKA Anna 2010-07-14 K
D-1
Z/0161/20

TAK

Juniorki D

20
SZYMBORSKI Mikołaj 2010-02-26 M
D-2
Z/0162/20

TAK

Juniorzy D

21
TODRYK Maciej 2010-01-03 M
D-2
Z/0092/19

TAK

Juniorzy D

 
UKS Szóstka Białystok Osobostarty: 19 ( 19 ) K-10 M-9
NrLicencji: K/07/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOK Amelia 2010-12-05 K
D-1
Z/0827/20

TAK

Juniorki D

2
BRONISZEWSKA Zuzanna 2011-04-05 K
D-1
Z/0023/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki D

3
CICHOCKI Adam 2011-09-08 M
E-2
Z/0025/21

TAK

Juniorzy E

4
KILIAN Jakub 2009-10-28 M
D-2
Z/0049/19

TAK

Juniorzy D

5
KOZLENKO Artur 2011-10-16 M
E-2
Z/0031/21

TAK

Juniorzy E

6
MAKAREWICZ Bianka 2010-07-21 K
D-1
Z/0050/19

TAK

Juniorki D

7
MOĆKUN Julia 2011-10-05 K
E-2
Z/0036/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki E

8
RYDZEWSKA Julia 2010-09-26 K
D-1
Z/0053/19

TAK

Juniorki D

9
SIODMOK Michalina 2011-10-26 K
E-2
Z/0039/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorki E

10
SIODMOK Norbert 2010-03-16 M
D-2
Z/0203/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy D

11
SKRZYPKOWSKA Zofia 2010-12-28 K
D-1
Z/0202/20

TAK

Juniorki D

12
SKUPIEŃ Marcel 2010-09-28 M
D-1
Z/0201/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
Juniorzy D

13
SOBIESIAK Kornelia 2009-09-04 K
D-2
Z/0055/19

TAK

Juniorki D

14
SZTABIŃSKA Gaja 2009-09-17 K
D-2
Z/0057/19

TAK

Juniorki D

15
SZTABIŃSKI Gniewosz 2009-09-17 M
D-2
Z/0063/19

TAK

Juniorzy D

16
ŚWIATEK Miłosz 2010-08-09 M
D-1
Z/0058/19

TAK

Juniorzy D

17
TARASIUK Patryk 2009-09-09 M
D-2
Z/0059/19

TAK

Juniorzy D

18
TYNIECKI Kacper 2010-10-25 M
D-1
Z/0820/20

TAK

Juniorzy D

19
WOŹNIEWSKA Milena 2011-07-11 K
E-2
Z/0041/21

TAK

Juniorki E

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 19 ( 19 ) K-12 M-7
 
KS Orzeł Elbląg Osobostarty: 7 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: K/09/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRKA Martyna 2008-04-28 K
C-2
Z/0913/15

TAK

Juniorki C

2
HRYNIEWICZ Tymon 2008-03-27 M
C-2
Z/0170/18

TAK

Juniorzy C

3
JAŻDŻYŃSKA Ada 2005-07-21 K
B-2
Z/0146/15

TAK

Kobiety

4
NOWAKOWSKA Amelia 2007-03-30 K
B-1
Z/0025/16

TAK

Kobiety

5
OLAK Jakub 2006-12-20 M
B-1
Z/0148/15

TAK

Mężczyźni

6
SOKOŁOWSKI Oskar 2008-03-24 M
C-2
Z/0071/20

TAK

Juniorzy C

7
STOSIK Jan 2005-05-09 M
A-1
Z/0302/18

TAK

Mężczyźni

 
WMKS Olsztyn Osobostarty: 12 ( 12 ) K-9 M-3
NrLicencji: K/03/15

Wykupiona na rok2022

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Licencja
AktLic
Badania Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GĄTARSKA Aleksandra 2006-10-10 K
B-1
Z/0005/17

TAK

Kobiety

2
GÓRNICKI Piotr 2007-08-04 M
C-2
Z/0008/17

TAK

Juniorzy C

3
KUCK Magdalena 2006-02-27 K
B-2
Z/0790/20

TAK

Kobiety

4
KUKIELSKI Paweł 2006-12-14 M
B-1
Z/0596/20

TAK

Mężczyźni

5
MIERZEJEWSKA Julia 2007-10-19 K
C-2
Z/0006/17

TAK

Juniorki C

6
PRZYBYŁA Zuzanna 2010-11-09 K
D-1
Z/0793/20

TAK

Juniorki D

7
RICHTER Aleksander 2008-05-22 M
C-2
Z/0007/17

TAK

Juniorzy C

8
TYBORSKA Amelia 2008-06-26 K
C-2
Z/0080/17

TAK

Juniorki C

9
USSOWICZ Anna 2011-07-16 K
E-2
Z/0049/20

TAK

Juniorki E

10
WIĘCEK Anastazja 2010-10-20 K
D-1
Z/0051/20

TAK

Juniorki D

11
WIĘCEK Angelika 2007-11-15 K
C-2
Z/0052/20

TAK

Juniorki C

12
WYROZĘBSKA Julia 2011-06-13 K
D-1
Z/0141/22

TAK

Juniorki D