Internetowe zgłoszenia do imprezy: Puchar Polski
Tomaszów Mazowiecki, 14-15.12.2019
Osobostarty wszystkie: 463 ( 105 ) K-56 M-49
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 78 ( 15 ) K-10 M-5
 
mkscuprum.lubin.pl
MKS Cuprum Lubin Osobostarty: 34 ( 8 ) K-5 M-3
NrLicencji: K/21/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANAŚ Jakub 2001-04-30 M
A-2
kl.III
Z/0613/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

2
BUSSE Kacper 2001-05-16 M
A-2
kl.II
Z/0619/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

3
DUDZIAK Nikola 2001-04-19 K
A-2
kl.II
Z/0620/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

4
DULEWICZ Maciej 2002-01-13 M
A-1
kl.II
Z/0621/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

5
KLUK Aleksandra 2001-04-22 K
A-2
kl.I
Z/0635/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

6
KOZŁOWSKA Nikola 2001-02-22 K
A-2
kl.II
Z/0033/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

7
SOKOŁOWSKA Julia 2001-06-09 K
A-2
kl.MłZ
Z/0815/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

8
TRYBULEC Karolina 2001-01-12 K
A-2
kl.II
Z/0654/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

 
uksorlica.pl
UKS Orlica Duszniki Zdrój Osobostarty: 44 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: K/04/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŁĘCZNY Mariusz 2005-05-07 M
C-2
kl.K
Z/0040/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

2
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 K
A-2
kl.I
Z/0042/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

3
GRUDYSZ Malwina 2005-10-21 K
C-1
kl.III
Z/0043/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

4
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 M
B-1
kl.I
Z/0044/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

5
JASZTAL Alicja 2004-04-14 K
B-1
kl.I
Z/0045/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

6
KAMIŃSKA Nicolla 2006-01-02 K
C-1
Z/0024/19

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

7
WOJNAR Kinga 2005-05-29 K
C-2
kl.III
Z/0051/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 156 ( 38 ) K-20 M-18
 
lyzwytomaszow.pl
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 29 ( 7 ) K-6 M-1
NrLicencji: K/12/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DANIELIK Angelika 2002-09-14 K
B-2
Z/0109/19

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

2
DANIELIK Paula 2005-06-21 K
C-2
kl.II
Z/0101/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

3
DZIUBAŁTOWSKA Patrycja 2005-11-19 K
C-1
kl.MłZ
Z/0119/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

4
GASYNA Maria 2005-03-16 K
C-2
kl.III
Z/0102/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

5
KOZAR Kaja 2004-05-14 K
B-1
kl.II
Z/0105/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

6
WULS Ismena 2005-05-09 K
C-2
kl.III
Z/0112/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

7
WYSMYK Bartosz 2004-02-01 M
B-1
kl.MłZ
Z/0078/18

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

 
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 8 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: K/48/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOREK Magdalena 1991-11-27 K
S
kl.I
Z/0104/19

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

2
ZEREK Eryk 2003-12-26 M
B-1
kl.II
Z/0106/19

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

 
kspilica.pl
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 111 ( 27 ) K-13 M-14
NrLicencji: K/13/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 M
C-2
kl.III
Z/0128/18

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

2
BĄKOWSKA Karolina 2003-07-10 K
B-1
kl.II
Z/0371/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

3
BERNACKA Agnieszka 2005-02-21 K
C-2
kl.III
Z/0128/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

4
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 M
C-1
kl.III
Z/0130/18

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

5
BORKOWSKI Piotr 2006-04-30 M
C-1
kl.II
Z/0125/17

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

6
CYNIAK Filip 2006-01-05 M
C-1
kl.MłS
Z/0119/18

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

7
CZAPNIK Aleksandra 2005-05-29 K
C-2
kl.I
Z/0126/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

8
JABRZYK Natalia 2001-03-03 K
A-2
kl.I
Z/0358/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

9
KOCHMANIEWICZ Mateusz 2005-08-09 M
C-1
kl.III
Z/0375/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

10
KOPACZ Daria 2002-07-22 K
B-2
kl.I
Z/0092/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

11
KOPACZ Michał 2004-01-20 M
B-1
kl.I
Z/0035/19

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

12
KOŚKA Aleksandra 2006-03-23 K
C-1
kl.II
Z/0387/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

13
KWAPISZ Szymon 2006-05-11 M
C-1
kl.BEZ
Z/0293/18

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

14
LENARCIK Bartłomiej 2005-11-04 M
C-1
kl.MłB
Z/0114/17

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

15
LIS Maja 2006-03-26 K
C-1
kl.MłZ
Z/0123/18

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

16
NOWAK Jakub 2003-08-21 M
B-1
kl.II
Z/0405/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

17
OWCZAREK Jagoda 2002-02-11 K
A-1
kl.II
Z/0370/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

18
PIOTROWSKI Jakub 2000-02-27 M
M-1
kl.M
Z/0086/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

19
PLUTA Antoni 2005-02-07 M
C-2
kl.II
Z/0147/18

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

20
PLUTA Zofia 2002-12-21 K
B-2
kl.II
Z/0091/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

21
RYBIŃSKA Natalia 2005-08-01 K
C-1
kl.MłZ
Z/0377/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

22
RYBIŃSKI Kamil 2002-02-06 M
A-1
kl.II
Z/0368/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

23
SMEJDA Iga 2006-01-05 K
C-1
kl.II
Z/0116/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

24
SOBOTA Patrycja 2005-02-01 K
C-2
kl.II
Z/0226/18

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

25
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 M
C-2
kl.I
Z/0388/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

26
WULS Kornelia 2006-05-23 K
C-1
kl.MłZ
Z/0380/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

27
WULS Wiktor 2002-07-06 M
B-2
kl.II
Z/0404/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 4 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/10/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKI Piotr 2004-08-06 M
C-2
kl.K
Z/0168/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

 
UKS Jedynka Tomaszów Maz. Osobostarty: 4 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/35/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SOBALA Oliwier 2006-02-09 M
C-1
kl.BEZ
Z/0311/18

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 96 ( 20 ) K-9 M-11
 
www.legialyzwy.com
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa Osobostarty: 5 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/28/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KARCZEWSKI Karol 2001-02-27 M
A-2
kl.II
Z/0071/17

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

 
UKS 3 Milanówek Osobostarty: 33 ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: K/16/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANOWSKI Łukasz 2006-04-13 M
C-1
kl.MłB
Z/0498/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

2
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 K
A-1
kl.I
Z/0496/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

3
GODLEWSKI Mateusz 2003-03-15 M
B-2
kl.II
Z/0094/19

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

4
MASALSKI Igor 2003-05-24 M
B-2
kl.I
Z/0490/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

5
NAPŁOSZEK Natalia 2006-03-13 K
C-1
kl.III
Z/0502/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

6
STASZKIEWICZ Michał 2001-10-07 M
A-1
kl.II
Z/0138/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

7
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 M
C-1
kl.II
Z/0483/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

 
spartiaci.pl
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 23 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: K/17/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 K
A-1
kl.I
Z/0532/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

2
FIDLER Jakub 2006-02-07 M
C-1
kl.BEZ
Z/0055/18

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

3
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 K
B-1
kl.II
Z/0243/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

4
STEĆ Amelia 2005-05-09 K
C-2
kl.II
Z/0528/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

 
http://slomczyn.edu.pl/zryw/
UKS Zryw Słomczyn Osobostarty: 13 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: K/25/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZANECKA Maja 2006-03-30 K
C-1
kl.III
Z/0760/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

2
KOWALSKI Maciej 2004-01-02 M
B-1
kl.III
Z/0768/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

3
KOWALSKI Wojciech 2006-02-27 M
C-1
kl.MłB
Z/0769/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

 
stegny.com.pl
WTŁ Stegny Warszawa Osobostarty: 22 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: K/23/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Martyna 2001-02-19 K
A-2
kl.I
Z/0070/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

2
BRAUN Helena 2005-03-12 K
C-2
kl.MłZ
Z/0739/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

3
PŁOŃCZYK Maja 2001-06-21 K
A-2
kl.I
Z/0729/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

4
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 M
C-1
kl.MłZ
Z/0746/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

5
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 M
B-1
kl.II
Z/0716/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 54 ( 12 ) K-7 M-5
 
AZS Zakopane Osobostarty: 33 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: K/27/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JAKUBSKI Radosław 1997-03-07 M
M-4
kl.I
Z/0067/17

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

2
KWARCIAK Maciej 2005-04-25 M
C-2
kl.MłS
Z/0030/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

3
ŁUKASZCZYK Aleksandra 2005-09-04 K
C-1
kl.II
Z/0873/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

4
MRUGAŁA Urszula 2001-12-13 K
A-1
kl.I
Z/0067/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

5
SAWICKA Lidia 2006-01-13 K
C-1
kl.MłS
Z/0042/19

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

6
WÓJCIK Patryk 1990-03-04 M
S
kl.M
Z/0206/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

7
ZIEMIANIN Zuza 2003-01-11 K
B-2
kl.III
Z/0939/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

 
KS SNPTT 1907 Zakopane Osobostarty: 21 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: K/20/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GAWLAK-SOCKA Kacper 2004-11-16 M
C-2
kl.III
Z/0237/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

2
GĄSIENICA-ROJ Marcelina 2005-05-18 K
C-2
kl.MłB
Z/0884/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

3
KUBIN Liwia 2004-09-11 K
C-2
kl.I
Z/0698/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

4
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 M
B-1
kl.I
Z/0822/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

5
ŚMIESZEK Aleksandra 2005-04-15 K
C-2
kl.MłZ
Z/0069/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 36 ( 9 ) K-5 M-4
 
sklgornik.pl
SKŁ Górnik Sanok Osobostarty: 36 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: K/15/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GONTEK Martyna 2003-09-02 K
B-1
kl.MłS
Z/0064/17

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

2
GONTEK Tomasz 2003-09-02 M
B-1
kl.MłS
Z/0062/17

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

3
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 K
B-2
kl.MłZ
Z/0136/16

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

4
MALICZOWSKI Roch 2006-03-23 M
C-1
kl.MłZ
Z/0123/17

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

5
MANDZELOWSKA Julia 2005-08-17 K
C-1
Z/0586/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

6
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 K
C-2
kl.II
Z/0819/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

7
PODCZERWIŃSKI Oskar 2005-03-31 M
C-2
kl.MłS
Z/0591/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

8
STAPIŃSKA Magdalena 2005-04-21 K
C-2
kl.MłZ
Z/0595/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

9
TOKARSKI Mateusz 1998-02-06 M
M-3
kl.II
Z/0198/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

 
PODLASKIE Osobostarty: 4 ( 1 ) K-0 M-1
 
ŁKS Juvenia Białystok Osobostarty: 4 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: K/05/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAKRZEWSKI Jakub 2001-12-21 M
A-1
kl.I
Z/0309/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

 
POMORSKIE Osobostarty: 8 ( 2 ) K-0 M-2
 
GKS Stoczniowiec Gdańsk Osobostarty: 8 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: K/02/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BURZYKOWSKI Dawid 1997-08-03 M
M-3
kl.M
Z/0010/16

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

2
ŚWIĄTEK Jan 1998-11-30 M
M-2
kl.M
Z/0039/18

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 8 ( 3 ) K-2 M-1
 
AZS AWF Katowice Osobostarty: 8 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: K/19/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZMAREK Olga 1999-10-04 K
M-1
kl.I
Z/0095/19

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

2
OFICJALSKI Gaweł 1998-12-07 M
M-2
kl.M
Z/0131/18

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

3
WOJTASIK Iga 2000-06-28 K
M-1
kl.I
Z/0160/19

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 23 ( 5 ) K-3 M-2
 
https://www.facebook.com/panczenygizycko/
UKS Giżycko Osobostarty: 4 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: K/24/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 K
B-1
kl.I
Z/0675/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

 
UKS Viking Elbląg Osobostarty: 19 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: K/14/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Płeć
Kategoria
Klasa
Licencja
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIUBA Olga 2004-06-01 K
B-1
kl.III
Z/0062/18

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

2
FLORKOWSKI Mikołaj 2005-09-10 M
C-1
kl.MłZ
Z/0452/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2

3
GIBAS Kornelia 2006-05-04 K
C-1
kl.MłZ
Z/0863/15

TAK

500 m K (1)
Dzień 1
1500 m K
Dzień 1
500 m K (2)
Dzień 2
1000 m K
Dzień 2
3000 m K
Dzień 2
Mass start K
Dzień 2
 

4
ZAWISZA Miłosz 2004-09-28 M
C-2
kl.II
Z/0445/15

TAK

500 m M (1)
Dzień 1
1000 m M
Dzień 1
3000 m M
Dzień 1
500 m M (2)
Dzień 2
1500 m M
Dzień 2
5000 m M
Dzień 2
Mass start M
Dzień 2