Internetowe zgłoszenia do imprezy: PGE Puchar Polski Tomaszów Mazowiecki, 16-17.12.2023 | ||||||||||||||||||||||||
Osobostarty wszystkie: 778 ( 160 ) K-98 M-62 | ||||||||||||||||||||||||
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 116 ( 26 ) K-21 M-5 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
MICHALSKA Laura | 2005-07-27 | K A-1 |
Z/0070/23
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||||
2 |
|
TOMCZAK Alicja | 2006-02-14 | K A-1 |
Z/0315/18
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||||
3 |
|
WERYSZKO Lena | 2008-09-18 | K C-2 |
Z/0110/19
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||||
4 |
|
BUDZAN Lena | 2009-02-16 | K C-2 |
Z/0045/21
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||||
5 |
|
NOWAK Olimpia | 2009-04-08 | K C-2 |
Z/0314/18
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||||
6 |
|
DALZ Aleksander | 2009-05-29 | M C-2 |
Z/0054/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
|
|||||||||||||
7 |
|
BIŁYK Pola | 2010-03-14 | K C-1 |
Z/0249/22
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||||
8 |
|
DUDEK Wiktoria | 2010-03-21 | K C-1 |
Z/0284/20
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
ZIOMEK Kaja | 1997-08-03 | K S |
Z/0610/15
|
500 m K (1) Dzień 1 |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
KLUK Adrianna | 2003-07-01 | K M-1 |
Z/0633/15
|
500 m K (1) Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
|
|||||||||||||||
3 |
|
GUTOWSKI Wojciech | 2003-10-19 | M M-1 |
Z/0629/15
|
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
3000 m M Dzień 1 |
|
|||||||||||||||
4 |
|
PALUCH Martyna | 2006-06-07 | K A-1 |
Z/0820/15
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||||
5 |
|
HALBRYT Dominika | 2006-07-24 | K B-2 |
Z/0121/17
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
1000 m K Dzień 2 |
|
|||||||||||||||
6 |
|
HERBUT Agnieszka | 2008-01-31 | K B-1 |
Z/0172/17
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||||
7 |
|
GARBACZEWSKA Dominika | 2009-11-23 | K C-1 |
Z/0253/19
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||||
8 |
|
SADOWSKA Lena | 2009-12-29 | K C-1 |
Z/0179/17
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||||
9 |
|
WACHOWSKI Karol | 2010-03-12 | M C-1 |
Z/0040/18
|
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
|
||||||||||||||
10 |
|
RUDNICKA Lena | 2010-04-13 | K C-1 |
Z/0095/23
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
TYSZKIEWICZ Klaudia | 2006-08-08 | K B-2 |
Z/0197/22
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
Mass start K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||
2 |
|
WROŃSKA Oliwia | 2008-03-23 | K B-1 |
Z/0018/21
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
Mass start K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||
3 |
|
MAZUR Hanna | 2008-04-09 | K B-1 |
Z/0048/15
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
Mass start K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||
4 |
|
PAWŁOWSKI Michał | 2008-05-29 | M B-1 |
Z/0159/22
|
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
3000 m M Dzień 1 |
Mass start M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
5000 m M Dzień 2 |
|
|||||||||||
5 |
|
HUCIK Lena | 2008-05-31 | K B-1 |
Z/0098/21
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
Mass start K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||
6 |
|
HABERA Roksana | 2009-11-12 | K C-1 |
Z/0063/21
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
Mass start K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||
7 |
|
WROŃSKI Marcel | 2010-02-02 | M C-1 |
Z/0025/22
|
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
3000 m M Dzień 1 |
Mass start M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
5000 m M Dzień 2 |
|
|||||||||||
8 |
|
MACHAŁA Nadia | 2010-05-06 | K C-1 |
Z/0161/22
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
Mass start K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||
ŁÓDZKIE Osobostarty: 227 ( 54 ) K-33 M-21 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
GODZIK Jakub | 2009-01-27 | M C-2 |
Z/0423/20
|
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
|
||||||||||||||
2 |
|
ROSENBAJGER Kornel | 2009-08-20 | M C-1 |
Z/0427/20
|
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
|
||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
CZAPNIK Aleksandra | 2005-05-29 | K A-2 |
Z/0075/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1500 m K Dzień 1 |
Mass start K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||
2 |
|
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 | M B-1 |
Z/0083/18
|
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
Mass start M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
|
|||||||||||||
3 |
|
CICHOCKI Alan | 2008-08-18 | M C-2 |
Z/0228/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m M (1) Dzień 1 |
Mass start M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
|
|||||||||||||
4 |
|
WRÓBEL Brygida | 2009-04-20 | K C-2 |
Z/0079/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
Mass start K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||
5 |
|
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 | M C-1 |
Z/0009/23
|
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
Mass start M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
|
|||||||||||||
6 |
|
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 | K C-1 |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
Mass start K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||
7 |
|
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 | K C-1 |
Z/0063/20
|
1500 m K Dzień 1 |
Mass start K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||||
8 |
|
LEJMAN Nadia | 2009-12-16 | K C-1 |
Z/0239/19
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
Mass start K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
|||||||||||||
9 |
|
OBIREK Hanna | 2010-03-09 | K C-1 |
Z/0088/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
Mass start K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||
10 |
|
MARSZAŁEK Zofia | 2010-06-29 | K C-1 |
Z/0092/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
Mass start K Dzień 1 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
PIEKIELNY Norbert | 1996-03-04 | M S |
Z/0084/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m M (1) Dzień 1 |
3000 m M Dzień 1 |
Mass start M Dzień 1 |
1500 m M Dzień 2 |
5000 m M Dzień 2 |
|
||||||||||||
2 |
|
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 | M B-1 |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
3000 m M Dzień 1 |
Mass start M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
5000 m M Dzień 2 |
|
||||||||||
3 |
|
WROŃSKA Jagna | 2008-09-25 | K C-2 |
Z/0289/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
Mass start K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
|||||||||||
4 |
|
MICHTA Nadia | 2009-04-06 | K C-2 |
Z/0319/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
Mass start K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
|||||||||||
5 |
|
SOSNOWSKA Maja | 2009-05-10 | K C-2 |
Z/0136/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
Mass start K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
|||||||||||
6 |
|
BŁAŻEJEWSKA Hanna | 2009-12-04 | K C-1 |
Z/0195/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
Mass start K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
|||||||||||
7 |
|
PETRYKOWSKA Blanka | 2010-05-03 | K C-1 |
Z/0316/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
Mass start K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
|||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
KOPACZ Michał | 2004-01-20 | M M-1 |
Z/0035/19
|
1000 m M Dzień 1 |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
BALCZERCZYK Dawid | 2004-10-07 | M A-2 |
Z/0128/18
|
3000 m M Dzień 1 |
|
|||||||||||||||||
3 |
|
PLUTA Antoni | 2005-02-07 | M A-2 |
Z/0147/18
|
1000 m M Dzień 1 |
|
|||||||||||||||||
4 |
|
DANIELIK Paula | 2005-06-21 | K A-2 |
Z/0081/21
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
|
||||||||||||||||
5 |
|
BIELAS Mikołaj | 2005-12-06 | M A-1 |
Z/0130/18
|
1000 m M Dzień 1 |
|
|||||||||||||||||
6 |
|
SMEJDA Iga | 2006-01-05 | K A-1 |
Z/0116/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m K (1) Dzień 1 |
|
||||||||||||||||
7 |
|
MARCINIAK Eryk | 2006-04-26 | M A-1 |
Z/0084/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
3000 m M Dzień 1 |
|
||||||||||||||||
8 |
|
KWAPISZ Szymon | 2006-05-11 | M A-1 |
Z/0293/18
|
3000 m M Dzień 1 |
|
|||||||||||||||||
9 |
|
KLUF Nadia | 2006-09-05 | K B-2 |
Z/0127/18
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||||
10 |
|
GRAD Kalina | 2006-09-22 | K B-2 |
Z/0097/20
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||||
11 |
|
BOKSZA Martyna | 2006-12-26 | K B-2 |
Z/0118/18
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
3000 m K Dzień 2 |
|
|||||||||||||||
12 |
|
GALACH Krzysztof | 2007-03-19 | M B-2 |
Z/0108/20
|
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
|
||||||||||||||
13 |
|
NIEPOŁOMSKI Patryk | 2007-04-26 | M B-2 |
Z/0150/18
|
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
|
||||||||||||||
14 |
|
KACZMARCZYK Zofia | 2007-06-07 | K B-2 |
Z/0122/18
|
500 m K (1) Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
|
|||||||||||||||
15 |
|
BOOS Amelia | 2007-07-19 | K B-1 |
Z/0101/23
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||||
16 |
|
MATERA Pola | 2007-10-02 | K B-1 |
Z/0158/22
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||||
17 |
|
POLAK Julia | 2007-12-02 | K B-1 |
Z/0082/21
|
500 m K (1) Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
|
|||||||||||||||
18 |
|
FIJAŁKOWSKA Natalia | 2008-04-10 | K B-1 |
Z/0149/18
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||||
19 |
|
WYMYSŁO Bartłomiej | 2008-05-03 | M B-1 |
Z/0147/19
|
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
|
||||||||||||||
20 |
|
SOŁTYSIAK Nikola | 2008-07-11 | K C-2 |
Z/0145/19
|
500 m K (1) Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
|
||||||||||||||||
21 |
|
KONDASZEWSKA Lena | 2008-08-16 | K C-2 |
Z/0149/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m K (1) Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
|
|||||||||||||||
22 |
|
TURLIK Patrycja | 2008-08-29 | K C-2 |
Z/0151/19
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||||
23 |
|
GOŁOS Julia | 2008-09-09 | K C-2 |
Z/0078/21
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||||
24 |
|
ŚLUSARSKI Miłosz | 2008-09-15 | M C-2 |
Z/0142/19
|
500 m M (1) Dzień 1 |
3000 m M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
|
||||||||||||||
25 |
|
WĘGLARSKA Lena | 2008-09-23 | K C-2 |
Z/0140/19
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||||
26 |
|
LECHOWSKA Zofia | 2009-02-08 | K C-2 |
Z/0110/20
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||||
27 |
|
PIETRAK Julia | 2009-04-07 | K C-2 |
Z/0146/19
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||||
28 |
|
LISICZKO Hanna | 2009-05-07 | K C-2 |
Z/0143/22
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||||
29 |
|
NOWAK Klementyna | 2009-06-04 | K C-2 |
Z/0124/18
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||||
30 |
|
SUROWIEC Aleksandra | 2009-07-14 | K C-1 |
Z/0143/19
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||||
31 |
|
JABŁOŃSKI Franciszek | 2009-11-23 | M C-1 |
Z/0191/19
|
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
3000 m M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
|
|||||||||||||
32 |
|
CIESIELSKI Szymon | 2010-02-05 | M C-1 |
Z/0148/22
|
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
|
||||||||||||||
33 |
|
GOWOREK Michalina | 2010-03-18 | K C-1 |
Z/0197/20
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
WYSZYŃSKI Ryszard | 2005-01-11 | M A-2 |
Z/0172/15
|
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
3000 m M Dzień 1 |
Mass start M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
5000 m M Dzień 2 |
|
|||||||||||
2 |
|
GAWROŃSKI Mateusz | 2007-07-14 | M B-1 |
Z/0185/21
|
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
3000 m M Dzień 1 |
Mass start M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
5000 m M Dzień 2 |
|
|||||||||||
MAZOWIECKIE Osobostarty: 239 ( 46 ) K-27 M-19 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
KANIA Mateusz | 1998-03-29 | M S |
Z/0800/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
Mass start M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
|
||||||||||||
2 |
|
KANIA Maria | 2000-08-13 | K M-4 |
Z/0804/15
|
500 m K (1) Dzień 1 |
Mass start K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||||
3 |
|
KARCZEWSKI Karol | 2001-02-27 | M M-4 |
Z/0071/17
|
3000 m M Dzień 1 |
Mass start M Dzień 1 |
1500 m M Dzień 2 |
5000 m M Dzień 2 |
|
||||||||||||||
4 |
|
PUCZEN Gabriela | 2006-07-16 | K B-2 |
Z/0128/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
Mass start K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
|||||||||||
5 |
|
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 | K B-1 |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
Mass start K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
|||||||||||
6 |
|
DYMKOWSKA Urszula | 2008-03-14 | K B-1 |
Z/0136/18
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
Mass start K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||
7 |
|
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 | K B-1 |
Z/0143/18
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
Mass start K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||
8 |
|
JAROSZEWICZ Julia | 2008-07-22 | K C-2 |
Z/0163/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
Mass start K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
|||||||||||
9 |
|
MIKOŁAJEWSKA Alicja | 2008-08-13 | K C-2 |
Z/0086/20
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
|||||||||||||
10 |
|
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 | K C-2 |
Z/0144/18
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
Mass start K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||
11 |
|
SACHKO Yeva | 2009-01-11 | K C-2 |
Z/0096/21
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
|||||||||||||
12 |
|
GRZELKA Olga | 2009-02-02 | K C-2 |
Z/0165/22
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||||
13 |
|
SZCZYKUTOWICZ Maja | 2009-09-25 | K C-1 |
Z/0163/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m K (1) Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
|
|||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
WITKOWSKI Filip | 2002-01-09 | M M-3 |
Z/0230/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
|
|||||||||||||
2 |
|
ŁOZIŃSKA Aleksandra | 2004-09-17 | K A-2 |
Z/0112/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
|
|||||||||||||
3 |
|
SITNIK Kamil | 2005-06-06 | M A-2 |
Z/0176/19
|
500 m M (1) Dzień 1 |
3000 m M Dzień 1 |
Mass start M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
5000 m M Dzień 2 |
|
||||||||||||
4 |
|
KRAWCZYK Mikołaj | 2006-10-25 | M B-2 |
Z/0130/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
|
|||||||||||||
5 |
|
WEŁNICKI Mateusz | 2008-12-14 | M C-2 |
Z/0093/21
|
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
|
||||||||||||||
6 |
|
GRZANECKA Matylda | 2008-11-07 | K C-2 |
Z/0095/21
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||||
7 |
|
KRÓLIKOWSKI Stanisław | 2008-01-24 | M B-1 |
Z/0553/15
|
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
|
||||||||||||||
8 |
|
JANISZ Zuzanna | 2009-05-06 | K C-2 |
Z/0106/22
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
Mass start K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||
9 |
|
GRUSIECKA Zuzanna | 2010-06-19 | K C-1 |
Z/0246/19
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
|
|||||||||||||
10 |
|
PODSIADŁO Matylda | 2010-01-09 | K C-1 |
Z/0176/21
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
|
|||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
ŚLIWKA Mateusz | 2005-09-14 | M A-1 |
Z/0483/15
|
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
5000 m M Dzień 2 |
|
||||||||||||||
2 |
|
TUCHARZ Michał | 2008-07-09 | M C-2 |
Z/0052/18
|
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
3000 m M Dzień 1 |
Mass start M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
|
||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
STEĆ Amelia | 2005-05-09 | K A-2 |
Z/0528/15
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
Mass start K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||
2 |
|
FIDLER Jakub | 2006-02-07 | M A-1 |
Z/0055/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
Mass start M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
|
||||||||||||
3 |
|
KLONOWSKI Mikołaj | 2007-09-12 | M B-1 |
Z/0214/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m M (1) Dzień 1 |
3000 m M Dzień 1 |
Mass start M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
|
||||||||||||
4 |
|
GRZELAK Andrzej | 2008-01-07 | M B-1 |
Z/0213/17
|
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
3000 m M Dzień 1 |
Mass start M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
|
||||||||||||
5 |
|
KOSIACKA Antonina | 2008-11-03 | K C-2 |
Z/0056/18
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
Mass start K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
|
|||||||||||||
6 |
|
PUŁAWSKI Jakub | 2008-12-22 | M C-2 |
Z/0059/18
|
500 m M (1) Dzień 1 |
3000 m M Dzień 1 |
Mass start M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
|
|||||||||||||
7 |
|
WĘCŁAWEK Kryspin | 2009-01-05 | M C-2 |
Z/0054/18
|
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
3000 m M Dzień 1 |
Mass start M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
|
||||||||||||
8 |
|
DOMAGAŁA Nikola | 2009-09-12 | K C-1 |
Z/0058/18
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
Mass start K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
|
|||||||||||||
9 |
|
DZIENISIEWICZ Wiktoria | 2009-10-21 | K C-1 |
Z/0231/16
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
Mass start K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||
10 |
|
KOCAN Przemysław | 2009-12-28 | M C-1 |
Z/0061/18
|
500 m M (1) Dzień 1 |
3000 m M Dzień 1 |
Mass start M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
|
|||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
SZELĄGOWSKI Wojciech | 2004-06-07 | M M-1 |
Z/0716/15
|
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
|
||||||||||||||
2 |
|
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 | M A-1 |
Z/0746/15
|
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
3000 m M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
5000 m M Dzień 2 |
|
||||||||||||
3 |
|
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 | M A-1 |
Z/0736/15
|
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
3000 m M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
5000 m M Dzień 2 |
|
||||||||||||
4 |
|
CZECHOSKI Kacper | 2006-07-13 | M B-2 |
Z/0211/19
|
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
3000 m M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
|
|||||||||||||
5 |
|
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 | K B-2 |
Z/0734/15
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
|||||||||||||
6 |
|
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 | K B-2 |
Z/0090/21
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
|||||||||||||
7 |
|
STYK Marzena | 2006-12-24 | K B-2 |
Z/0266/18
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
|||||||||||||
8 |
|
BRAUN Zofia | 2007-02-15 | K B-2 |
Z/0738/15
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
|||||||||||||
9 |
|
FALSKA Malwina | 2007-10-29 | K B-1 |
Z/0712/15
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
|||||||||||||
10 |
|
DOMITRZ Helena | 2008-10-28 | K C-2 |
Z/0151/16
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
|||||||||||||
11 |
|
MAZUR Olga | 2009-10-25 | K C-1 |
Z/0098/23
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
|||||||||||||
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 101 ( 18 ) K-9 M-9 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
WÓJCIK Patryk | 1990-03-04 | M S |
Z/0206/16
|
500 m M (1) Dzień 1 |
3000 m M Dzień 1 |
Mass start M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
5000 m M Dzień 2 |
|
||||||||||||
2 |
|
BURZYKOWSKI Dawid | 1997-08-03 | M S |
Z/0023/22
|
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
Mass start M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
|
||||||||||||||
3 |
|
KWARCIAK Maciej | 2005-04-25 | M A-2 |
Z/0030/16
|
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
Mass start M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
|
|||||||||||||
4 |
|
SAWICKA Lidia | 2006-01-13 | K A-1 |
Z/0042/19
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
|||||||||||||
5 |
|
ŻYTKO Małgorzata | 2008-06-26 | K B-1 |
Z/0871/15
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
Mass start K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||
6 |
|
KUCHTA Karolina | 2008-10-05 | K C-2 |
Z/0044/19
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
Mass start K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||
7 |
|
PISHCHALA Kiryl [Z] | 2010-03-10 | M C-1 |
Z/0276/22
|
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
3000 m M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
5000 m M Dzień 2 |
|
||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
RZEPKA Maksymilian | 2003-08-19 | M M-1 |
Z/0822/15
|
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
3000 m M Dzień 1 |
Mass start M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
|
||||||||||||
2 |
|
SMĘDZIK Magdalena | 2003-09-19 | K M-1 |
Z/0209/23
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
Mass start K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||
3 |
|
KUBIN Liwia | 2004-09-11 | K A-2 |
Z/0698/15
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
Mass start K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||
4 |
|
ŚMIESZEK Aleksandra | 2005-04-15 | K A-2 |
Z/0069/16
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
Mass start K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
|||||||||||
5 |
|
GĄSIENICA-ROJ Marcelina | 2005-05-18 | K A-2 |
Z/0884/15
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
Mass start K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||
6 |
|
BORYCKA Barbara | 2007-03-02 | K B-2 |
Z/0263/19
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||||
7 |
|
LEBDA Julia | 2010-02-09 | K C-1 |
Z/0151/21
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
|||||||||||||
8 |
|
APOLA Tymon | 2010-03-17 | M C-1 |
Z/0214/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
|
|||||||||||||
9 |
|
PABON Adam | 2010-04-29 | M C-1 |
Z/0254/22
|
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
|
||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
PĘKSA Marcin | 2009-07-09 | M C-1 |
Z/0310/18
|
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
3000 m M Dzień 1 |
Mass start M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
5000 m M Dzień 2 |
|
|||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
WŁODARCZYK Łukasz | 2006-10-27 | M B-2 |
Z/0260/18
|
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
3000 m M Dzień 1 |
Mass start M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
|
||||||||||||
PODKARPACKIE Osobostarty: 73 ( 12 ) K-7 M-5 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 | M A-2 |
Z/0591/15
|
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
3000 m M Dzień 1 |
Mass start M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
5000 m M Dzień 2 |
|
|||||||||||
2 |
|
MAŚLANKA Nikola | 2005-04-14 | K A-2 |
Z/0819/15
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
Mass start K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||
3 |
|
WIEJOWSKA Maja | 2005-07-19 | K A-1 |
Z/0076/16
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
Mass start K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||
4 |
|
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 | M A-1 |
Z/0123/17
|
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
3000 m M Dzień 1 |
Mass start M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
5000 m M Dzień 2 |
|
|||||||||||
5 |
|
HOSTYŃSKI Szymon | 2006-09-20 | M B-2 |
Z/0589/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
3000 m M Dzień 1 |
Mass start M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
5000 m M Dzień 2 |
|
||||||||||
6 |
|
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 | M B-2 |
Z/0263/18
|
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
3000 m M Dzień 1 |
Mass start M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
5000 m M Dzień 2 |
|
|||||||||||
7 |
|
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 | M B-2 |
Z/0679/15
|
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
3000 m M Dzień 1 |
Mass start M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
5000 m M Dzień 2 |
|
|||||||||||
8 |
|
KOPCZAK Jagoda | 2007-11-16 | K B-1 |
Z/0818/15
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
Mass start K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||
9 |
|
STAPIŃSKA Anna | 2008-04-06 | K B-1 |
Z/0249/18
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
Mass start K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||
10 |
|
ŁAGODZIC Zuzanna | 2009-01-22 | K C-2 |
Z/0193/20
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
|||||||||||||
11 |
|
GAWORECKI Nikola | 2009-12-02 | K C-1 |
Z/0657/20
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
|
||||||||||||||
12 |
|
CZWERENKO Justyna | 2009-12-12 | K C-1 |
Z/0270/18
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|
|||||||||||||
ŚLĄSKIE Osobostarty: 4 ( 1 ) K-0 M-1 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
DĄBROWSKI Piotr | 2004-08-06 | M A-2 |
Z/0087/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
500 m M (1) Dzień 1 |
3000 m M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
|
|||||||||||||
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 18 ( 3 ) K-1 M-2 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
MIRZAŁEK Filip | 2009-06-22 | M C-2 |
Z/0076/17
|
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
Mass start M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
|
|||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
FLORKOWSKI Mikołaj | 2005-09-13 | M A-1 |
Z/0452/15
|
500 m M (1) Dzień 1 |
1000 m M Dzień 1 |
3000 m M Dzień 1 |
Mass start M Dzień 1 |
500 m M (2) Dzień 2 |
1500 m M Dzień 2 |
5000 m M Dzień 2 |
|
|||||||||||
2 |
|
ZAWISZA Emilia | 2007-03-27 | K B-2 |
Z/0106/16
|
500 m K (1) Dzień 1 |
1500 m K Dzień 1 |
Mass start K Dzień 1 |
500 m K (2) Dzień 2 |
1000 m K Dzień 2 |
3000 m K Dzień 2 |
|