Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Rankingowe Opole, 2-4.02.2024 | ||||||||||||||||||||||||
Osobostarty wszystkie: 249 ( 249 ) K-155 M-94 | ||||||||||||||||||||||||
DOLNO¦LˇSKIE Osobostarty: 55 ( 55 ) K-40 M-15 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
MICHALSKA Laura | 2005-07-27 | K A-1 |
Z/0070/23
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
TOMCZAK Alicja | 2006-02-14 | K A-1 |
Z/0315/18
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
3 |
|
WERYSZKO Lena | 2008-09-18 | K C-2 |
Z/0110/19
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
4 |
|
BUDZAN Lena | 2009-02-16 | K C-2 |
Z/0045/21
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
5 |
|
PAPIS Hania | 2009-02-21 | K C-2 |
Z/0316/18
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
6 |
|
NOWAK Olimpia | 2009-04-08 | K C-2 |
Z/0314/18
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
7 |
|
DALZ Aleksander | 2009-05-29 | M C-2 |
Z/0054/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy C |
|
||||||||||||||||
8 |
|
BIŁYK Pola | 2010-03-14 | K C-1 |
Z/0249/22
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
9 |
|
KOBUS Agata | 2010-09-17 | K D-2 |
Z/0317/18
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
10 |
|
FUŁAWKA Nela | 2010-10-08 | K D-2 |
Z/0126/21
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
11 |
|
CZECH Dominika | 2010-11-02 | K D-2 |
Z/0104/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki D |
|
||||||||||||||||
12 |
|
SOCHA Magdalena | 2010-11-21 | K D-2 |
Z/0069/22
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
13 |
|
MADEJ Bartosz | 2011-03-05 | M D-2 |
Z/0123/19
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
14 |
|
JAROSZYŃSKI Szymon | 2011-09-27 | M D-1 |
Z/0252/22
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
15 |
|
LUDWICKA Antonina | 2012-02-03 | K D-1 |
Z/0116/19
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
16 |
|
SZCZEPAŃSKI Antoni | 2013-04-11 | M E-2 |
Z/0113/19
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
17 |
|
SKONECZNY Antoni | 2013-04-23 | M E-2 |
Z/0212/20
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
18 |
|
SAMBORSKA Helena | 2014-01-21 | K E-1 |
Z/0248/22
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
19 |
|
STRYJEWSKA Zuzanna | 2014-02-25 | K E-1 |
Z/0183/20
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
20 |
|
NOWAK Wiktoria | 2014-11-02 | K F-2 |
Z/0184/20
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
KAMIŃSKA Nicolla | 2006-01-02 | K A-1 |
Z/0024/19
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
WO¬NIAK Kornelia | 2007-11-21 | K B-1 |
Z/0052/15
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
3 |
|
WROŃSKA Oliwia | 2008-03-23 | K B-1 |
Z/0018/21
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
4 |
|
FINC Natalia | 2008-10-27 | K C-2 |
Z/0009/16
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
5 |
|
GRZEGORCZYK Hanna | 2008-11-17 | K C-2 |
Z/0609/20
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
6 |
|
PAŃCZYSZYN Amelia | 2009-08-18 | K C-1 |
Z/0004/16
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
7 |
|
HABERA Roksana | 2009-11-12 | K C-1 |
Z/0063/21
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
8 |
|
WROŃSKI Marcel | 2010-02-02 | M C-1 |
Z/0025/22
|
Juniorzy C |
|
|||||||||||||||||
9 |
|
JABŁOŃSKA Aleksandra | 2010-03-14 | K C-1 |
Z/0006/16
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
10 |
|
ZIĘCINA Natalia | 2010-06-12 | K C-1 |
Z/0231/18
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
11 |
|
OSTROWSKA Antonina | 2010-07-30 | K D-2 |
Z/0005/16
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
12 |
|
CHILARSKA Oliwia | 2010-08-14 | K D-2 |
Z/0608/20
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
13 |
|
BARTOSIK Szymon | 2011-11-20 | M D-1 |
Z/0059/21
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
14 |
|
MILNIKIEL Wiktoria | 2012-01-22 | K D-1 |
Z/0017/22
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
15 |
|
HOTAŁA Szymon | 2012-01-27 | M D-1 |
Z/0064/21
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
16 |
|
HARASIUK Amelia | 2012-02-03 | K D-1 |
Z/0610/20
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
17 |
|
TURCHAN Wiktoria | 2012-03-06 | K D-1 |
Z/0612/20
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
18 |
|
MILNIKIEL Patrycja | 2014-01-26 | K E-1 |
Z/0016/22
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
19 |
|
HOTAŁA Wiktoria | 2014-02-06 | K E-1 |
Z/0065/21
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
20 |
|
LEWANDOWSKA Julia | 2014-07-16 | K F-2 |
Z/0611/20
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
21 |
|
PAŃCZYSZYN Oliwia | 2014-12-24 | K F-2 |
Z/0052/22
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
22 |
|
KASPRZYK Jerzy | 2015-05-05 | M F-2 |
Z/0018/23
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
23 |
|
HABERA Filip | 2015-06-19 | M F-2 |
Z/0001/22
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
24 |
|
MYLKA Helena | 2015-08-15 | K F-1 |
Z/0069/21
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
ZYGADŁO Zofia | 2010-03-21 | K C-1 |
Z/0097/19
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
WRONA Lena | 2010-04-10 | K C-1 |
Z/0322/18
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
3 |
|
MORAWA Piotr | 2010-04-25 | M C-1 |
Z/0099/19
|
Juniorzy C |
|
|||||||||||||||||
4 |
|
SKIMINA Wojciech | 2011-03-10 | M D-2 |
Z/0241/19
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
5 |
|
KWA¦NY Pola | 2012-02-07 | K D-1 |
Z/0078/23
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
6 |
|
CHORZEMPA Hanna | 2012-05-08 | K D-1 |
Z/0191/21
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
7 |
|
WILAŃSKI Ksawery | 2012-07-16 | M E-2 |
Z/0278/21
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
8 |
|
LISIECKA Aleksandra | 2012-08-15 | K E-2 |
Z/0192/21
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
9 |
|
OZIMEK Lena | 2012-11-29 | K E-2 |
Z/0193/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki E |
|
||||||||||||||||
10 |
|
HYTEL Tymoteusz | 2013-03-04 | M E-2 |
Z/0188/21
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
11 |
|
DAWIEC Piotr | 2013-09-12 | M E-1 |
Z/0187/21
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
ŁÓDZKIE Osobostarty: 45 ( 45 ) K-22 M-23 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
POLAK Roksana | 2010-07-23 | K D-2 |
Z/0083/21
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
NOWACKA Anna | 2010-09-09 | K D-2 |
Z/0146/22
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
3 |
|
MACHNICKA Małgorzata | 2010-09-11 | K D-2 |
Z/0196/20
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
4 |
|
VERESHCHAHINA Renata [Z] | 2010-09-14 | K D-2 |
Z/0098/20
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
5 |
|
KONEWKA Aleksy | 2011-01-05 | M D-2 |
Z/0105/23
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
6 |
|
WARYCH Helena | 2011-03-30 | K D-2 |
Z/0103/23
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
7 |
|
SWARBUŁA Maja | 2011-03-31 | K D-2 |
Z/0104/23
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
8 |
|
CYMERMAN Nela | 2011-05-19 | K D-2 |
Z/0147/22
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
9 |
|
SUPEŁ Hubert | 2011-06-18 | M D-2 |
Z/0208/22
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
10 |
|
WARDA Tymoteusz | 2011-06-22 | M D-2 |
Z/0145/22
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
11 |
|
JABRZYK Antonina | 2011-10-16 | K D-1 |
Z/0187/19
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
12 |
|
PAWLIK Józef | 2012-01-18 | M D-1 |
Z/0160/21
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
13 |
|
STEPANIUK Jaroslaw [Z] | 2012-02-02 | M D-1 |
Z/0209/22
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
14 |
|
ABRATKIEWICZ Laura | 2012-07-06 | K E-2 |
Z/0584/20
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
15 |
|
ROZUMETZ Ivanna [Z] | 2012-07-11 | K E-2 |
Z/0207/22
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
16 |
|
WARYCH Pola | 2012-08-10 | K E-2 |
Z/0102/23
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
17 |
|
CIE¦LAK Gromosław | 2012-09-06 | M E-2 |
Z/0099/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy E |
|
||||||||||||||||
18 |
|
ORŁOWSKI Oskar | 2013-02-01 | M E-2 |
Z/0151/23
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
19 |
|
STEPANIUK Jura [Z] | 2013-05-02 | M E-2 |
Z/0152/23
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
20 |
|
NOWAKOWSKA Marcelina | 2014-01-14 | K E-1 |
Z/0211/22
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
21 |
|
LEPIK Artsiom [Z] | 2014-02-13 | M E-1 |
Z/0206/22
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
PAWŁOWICZ Artur | 2002-08-23 | M M-2 |
Z/0176/15
|
MężczyĽni |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
CZUBIAK Wiktor | 2004-04-09 | M M-1 |
Z/0337/18
|
MężczyĽni |
|
|||||||||||||||||
3 |
|
SUT Jakub | 2004-09-16 | M A-2 |
Z/0032/18
|
MężczyĽni |
|
|||||||||||||||||
4 |
|
WYSZYŃSKI Ryszard | 2005-01-11 | M A-2 |
Z/0172/15
|
MężczyĽni |
|
|||||||||||||||||
5 |
|
PAWŁOWICZ Mateusz | 2005-04-14 | M A-2 |
Z/0343/18
|
MężczyĽni |
|
|||||||||||||||||
6 |
|
SIEK Bartłomiej | 2005-04-22 | M A-2 |
Z/0279/19
|
MężczyĽni |
|
|||||||||||||||||
7 |
|
PAWŁOWICZ Kacper | 2006-02-14 | M A-1 |
Z/0277/19
|
MężczyĽni |
|
|||||||||||||||||
8 |
|
MILCZAREK Karolina | 2006-08-29 | K B-2 |
Z/0170/23
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
9 |
|
LESZKIEWICZ Michalina | 2006-09-22 | K B-2 |
Z/0644/20
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
10 |
|
SZTAMPKE Kacper | 2006-10-13 | M B-2 |
Z/0082/20
|
MężczyĽni |
|
|||||||||||||||||
11 |
|
GRABOWICZ Aleksandra | 2007-03-11 | K B-2 |
Z/0639/20
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
12 |
|
SUMIŃSKA Oliwia | 2007-03-26 | K B-2 |
Z/0839/20
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
13 |
|
KOZA Ola | 2007-04-16 | K B-2 |
Z/0079/20
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
14 |
|
KOPER Piotr | 2007-05-10 | M B-2 |
Z/0221/19
|
MężczyĽni |
|
|||||||||||||||||
15 |
|
ZAKRZEWICZ Bartłomiej | 2007-07-14 | M B-1 |
Z/0041/20
|
MężczyĽni |
|
|||||||||||||||||
16 |
|
WOJCIECHOWSKA Patrycja | 2007-10-24 | K B-1 |
Z/0172/23
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
17 |
|
KLEJS Szymon | 2008-02-07 | M B-1 |
Z/0080/20
|
MężczyĽni |
|
|||||||||||||||||
18 |
|
BIAŁEK Jakub | 2008-04-11 | M B-1 |
Z/0320/22
|
MężczyĽni |
|
|||||||||||||||||
19 |
|
WYSZYŃSKA Krystyna | 2008-05-20 | K B-1 |
Z/0074/21
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
20 |
|
TADEUSIAK Julia | 2008-06-10 | K B-1 |
Z/0171/23
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
21 |
|
KOSTRZEWA Hanna | 2008-11-04 | K C-2 |
Z/0324/22
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
22 |
|
SZTAMPKE Maja | 2009-01-23 | K C-2 |
Z/0370/22
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
23 |
|
ZDZIARSKI Adam | 2009-10-04 | M C-1 |
Z/0168/23
|
Juniorzy C |
|
|||||||||||||||||
24 |
|
TKACZ Jakub | 2010-05-25 | M C-1 |
Z/0167/23
|
Juniorzy C |
|
|||||||||||||||||
OPOLSKIE Osobostarty: 33 ( 33 ) K-19 M-14 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
MYCHALCHUK Diana [Z] | 1993-07-05 | K S |
Z/0100/22
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
IOFIN Denys [Z] | 2000-10-06 | M M-4 |
Z/0338/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
MężczyĽni |
|
||||||||||||||||
3 |
|
DUBROVA Uliana [Z] | 2002-04-03 | K M-3 |
Z/0337/22
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
4 |
|
YEO QI JUN Sean [Z] | 2003-07-30 | M M-1 |
Z/0049/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
MężczyĽni |
|
||||||||||||||||
5 |
|
LISEK Aleksandra | 2004-05-12 | K M-1 |
Z/0014/18
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
6 |
|
KHOKHELKO Tymofii [Z] | 2005-04-13 | M A-2 |
Z/0097/22
|
MężczyĽni |
|
|||||||||||||||||
7 |
|
SKRZYPIEC Brajan | 2005-07-08 | M A-1 |
Z/0336/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
MężczyĽni |
|
||||||||||||||||
8 |
|
ALBAŃSKA Liliana | 2005-10-08 | K A-1 |
Z/0021/20
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
9 |
|
VREULS Noel | 2005-12-15 | M A-1 |
Z/0594/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
MężczyĽni |
|
||||||||||||||||
10 |
|
GIERCZAK Marek | 2006-01-07 | M A-1 |
Z/0051/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
MężczyĽni |
|
||||||||||||||||
11 |
|
DRELICH Iwona | 2006-09-24 | K B-2 |
Z/0051/22
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
12 |
|
DĘBIŃSKI Bartosz | 2007-01-01 | M B-2 |
Z/0923/15
|
MężczyĽni |
|
|||||||||||||||||
13 |
|
ALBANSKA Amelia | 2007-09-23 | K B-1 |
Z/0272/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Kobiety |
|
||||||||||||||||
14 |
|
KHOKHELKO Mariia [Z] | 2008-07-01 | K C-2 |
Z/0096/22
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
15 |
|
PADJASEK Zuzanna | 2009-03-13 | K C-2 |
Z/0616/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki C |
|
||||||||||||||||
16 |
|
HYJEK Filip | 2009-07-27 | M C-1 |
Z/0926/15
|
Juniorzy C |
|
|||||||||||||||||
17 |
|
SHYLOV Mykyta [Z] | 2011-06-02 | M D-2 |
Z/0270/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy D |
|
||||||||||||||||
18 |
|
VREULS Evi | 2012-03-05 | K D-1 |
Z/0196/21
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
19 |
|
ZYCH Anastazja | 2012-10-31 | K E-2 |
Z/0076/23
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
20 |
|
NOSHCHENKO Vladyslaw [Z] | 2013-01-03 | M E-2 |
Z/0275/23
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
21 |
|
DZIWIS Paulina | 2013-06-12 | K E-2 |
Z/0202/21
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
22 |
|
URBAN Wiktoria | 2013-07-10 | K E-1 |
Z/0219/21
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
23 |
|
GRZE¦KOWIAK Mateusz | 2013-11-30 | M E-1 |
Z/0216/21
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
24 |
|
SZKUDLARSKA Gabriela | 2013-12-04 | K E-1 |
Z/0266/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki E |
|
||||||||||||||||
25 |
|
MAJDZIK Zuzanna | 2013-12-16 | K E-1 |
Z/0214/22
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
26 |
|
BURDA Anhelina [Z] | 2014-07-25 | K F-2 |
Z/0267/23
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
27 |
|
JA¦NIEWICZ Aleksander | 2014-11-22 | M F-2 |
Z/0201/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy E |
|
||||||||||||||||
28 |
|
KANIA Nela | 2015-06-13 | K F-2 |
Z/0047/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki E |
|
||||||||||||||||
29 |
|
RUT Oliwia | 2015-08-27 | K F-1 |
Z/0215/22
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
30 |
|
LILIEN Nadia | 2015-09-30 | K F-1 |
Z/0263/23
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
31 |
|
WÓJCICKA Anna | 2015-10-12 | K F-1 |
Z/0258/23
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
32 |
|
RUT Oscar | 2017-05-05 | M F-1 |
Z/0264/23
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
33 |
|
RUT Kacper | 2017-05-05 | M F-1 |
Z/0265/23
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
PODKARPACKIE Osobostarty: 10 ( 10 ) K-10 M-0 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
BODNAR Maja | 2005-05-11 | K A-2 |
Z/0056/22
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
RˇPAŁA Karolina | 2008-04-02 | K B-1 |
Z/0284/21
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
3 |
|
ROCKA Maja | 2009-02-14 | K C-2 |
Z/0014/16
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
4 |
|
TARGOWSKA Martyna | 2009-07-18 | K C-1 |
Z/0640/20
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
5 |
|
PAŁĘCKA Martyna | 2011-01-28 | K D-2 |
Z/0079/23
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
6 |
|
JAGNISZCZAK Aleksandra | 2012-03-30 | K D-1 |
Z/0071/21
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
7 |
|
TOKARSKA Lena | 2012-11-22 | K E-2 |
Z/0815/20
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
8 |
|
ABAKO Wiktoria | 2012-08-28 | K E-2 |
Z/0641/20
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
9 |
|
STRZYŻOWSKA Lena | 2013-01-03 | K E-2 |
Z/0055/22
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
10 |
|
OCHAŁA Klara | 2015-01-29 | K F-2 |
Z/0028/22
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
PODLASKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
KRUK Małgorzata | 2011-08-04 | K D-1 |
Z/0116/21
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
GRABOWSKA Eliza | 2011-12-14 | K D-1 |
Z/0115/21
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
POMORSKIE Osobostarty: 13 ( 13 ) K-4 M-9 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
DOŁKOWSKI Jakub | 2006-01-16 | M A-1 |
Z/0033/19
|
MężczyĽni |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | 2008-06-04 | M B-1 |
Z/0837/20
|
MężczyĽni |
|
|||||||||||||||||
3 |
|
SOLTAU Oskar | 2008-09-24 | M C-2 |
Z/0085/20
|
Juniorzy C |
|
|||||||||||||||||
4 |
|
MELNIKAU Stepan [Z] | 2009-09-14 | M C-1 |
Z/0006/23
|
Juniorzy C |
|
|||||||||||||||||
5 |
|
YÜKSEK Zuzanna | 2010-06-23 | K C-1 |
Z/0214/19
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
6 |
|
PRˇTNICKI Szymon | 2010-09-18 | M D-2 |
Z/0066/22
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
7 |
|
WYSOKIŃSKI Paweł | 2011-03-04 | M D-2 |
Z/0064/22
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
8 |
|
MROZIŃSKI Nikodem | 2011-06-20 | M D-2 |
Z/0171/22
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
9 |
|
PAJˇK Antonina | 2011-11-15 | K D-1 |
Z/0065/22
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
10 |
|
JURKIEWICZ Franciszek | 2012-03-15 | M D-1 |
Z/0061/22
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
11 |
|
GORAZDOWSKA Aleksandra | 2012-09-29 | K E-2 |
Z/0059/22
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
12 |
|
ABBA Michelle | 2013-03-18 | K E-2 |
Z/0057/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki E |
|
||||||||||||||||
13 |
|
KWAPULIŃSKI Michał | 2014-08-09 | M F-2 |
Z/0062/22
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 33 ( 33 ) K-21 M-12 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
NOWAKOWSKA Amelia | 2007-03-30 | K B-2 |
Z/0025/16
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
SOKOŁOWSKI Oskar | 2008-03-24 | M B-1 |
Z/0071/20
|
MężczyĽni |
|
|||||||||||||||||
3 |
|
GÓRKA Martyna | 2008-04-28 | K B-1 |
Z/0913/15
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
4 |
|
WO¬NICKI Igor | 2013-03-16 | M E-2 |
Z/0009/22
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
SULEWSKA Milena | 2006-12-17 | K B-2 |
Z/0070/22
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
SZTAFA Filip | 2008-01-25 | M B-1 |
Z/0012/19
|
MężczyĽni |
|
|||||||||||||||||
3 |
|
NOWAK Jakub | 2008-03-14 | M B-1 |
Z/0154/18
|
MężczyĽni |
|
|||||||||||||||||
4 |
|
KISIELEWSKA Kaja | 2008-05-22 | K B-1 |
Z/0009/19
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
5 |
|
PIˇTEK Łukasz | 2008-09-26 | M C-2 |
Z/0003/17
|
Juniorzy C |
|
|||||||||||||||||
6 |
|
SAKOWICZ Milena | 2009-05-27 | K C-2 |
Z/0226/17
|
Juniorki C |
|
|||||||||||||||||
7 |
|
RUSINIAK Norbert | 2009-10-07 | M C-1 |
Z/0010/19
|
Juniorzy C |
|
|||||||||||||||||
8 |
|
SŁOWIKOWSKA Anna | 2010-07-16 | K D-2 |
Z/0013/20
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
9 |
|
WAWER Julia | 2011-02-17 | K D-2 |
Z/0228/17
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
10 |
|
PIˇTEK Zofia | 2011-06-04 | K D-2 |
Z/0225/17
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
11 |
|
SAKOWICZ Judyta | 2011-11-12 | K D-1 |
Z/0011/19
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
12 |
|
ORZOŁ Bartosz | 2011-12-04 | M D-1 |
Z/0199/22
|
Juniorzy D |
|
|||||||||||||||||
13 |
|
MORAWSKA Iga | 2012-01-29 | K D-1 |
Z/0016/23
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
14 |
|
USZYŁŁO Julia | 2013-04-16 | K E-2 |
Z/0072/20
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
15 |
|
BARSZCZ Stanisław | 2013-08-26 | M E-1 |
Z/0010/23
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
16 |
|
MAMRYK Szymon | 2013-11-04 | M E-1 |
Z/0015/23
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
17 |
|
WARMBIER Patrycja | 2014-01-03 | K E-1 |
Z/0150/23
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
18 |
|
SOTS Ivan | 2014-10-09 | M F-2 |
Z/0200/22
|
Juniorzy E |
|
|||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
KUCK Magdalena | 2006-02-27 | K A-1 |
Z/0790/20
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
2 |
|
JUŃCZYK Marta | 2007-03-19 | K B-2 |
Z/0601/20
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
3 |
|
GÓRNICKI Piotr | 2007-08-04 | M B-1 |
Z/0008/17
|
MężczyĽni |
|
|||||||||||||||||
4 |
|
WIĘCEK Angelika | 2007-11-15 | K B-1 |
Z/0052/20
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
5 |
|
ANTONOWICZ Patrycja | 2008-05-09 | K B-1 |
Z/0081/17
|
Kobiety |
|
|||||||||||||||||
6 |
|
RICHTER Aleksander | 2008-05-22 | M B-1 |
Z/0007/17
|
MężczyĽni |
|
|||||||||||||||||
7 |
|
WIĘCEK Anastazja | 2010-10-20 | K D-2 |
Z/0051/20
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
8 |
|
MENDALKA Katarzyna | 2010-10-27 | K D-2 |
Z/0366/22
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
9 |
|
PRZYBYŁA Zuzanna | 2010-11-09 | K D-2 |
Z/0793/20
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
10 |
|
USSOWICZ Anna | 2011-07-16 | K D-1 |
Z/0049/20
|
Juniorki D |
|
|||||||||||||||||
11 |
|
BURAKOWSKA Antonina | 2014-08-28 | K F-2 |
Z/0267/19
|
Juniorki E |
|
|||||||||||||||||
ZAGRANICZNI Osobostarty: 58 ( 58 ) K-37 M-21 | ||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
HLUSKOVA Sara [Z] | 2007-08-07 | K B-1 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Kobiety |
|
||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
ASTRAUSKAITE Gabija [Z] | 2006-06-19 | K A-1 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Kobiety |
|
||||||||||||||||
2 |
|
LEVICKYTE Valentina [Z] | 2007-07-23 | K B-1 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Kobiety |
|
||||||||||||||||
3 |
|
CECH Ernestas [Z] | 2007-05-29 | M B-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
MężczyĽni |
|
||||||||||||||||
4 |
|
OGULEVICIUS Adomas [Z] | 2008-12-27 | M C-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy C |
|
||||||||||||||||
5 |
|
BERTULYTE Urte [Z] | 2012-09-21 | K E-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki E |
|
||||||||||||||||
6 |
|
OGULEVICIUS Lukas [Z] | 2012-12-21 | M E-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy E |
|
||||||||||||||||
7 |
|
KERAMINAITE Ugne [Z] | 2013-03-03 | K E-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki E |
|
||||||||||||||||
8 |
|
LUKOSIUNAITE Gabija [Z] | 2013-09-24 | K E-1 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki E |
|
||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
IGOSINA Veronika [Z] | 2007-05-08 | K B-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Kobiety |
|
||||||||||||||||
2 |
|
VINNINS Toms matiss [Z] | 2009-06-10 | M C-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy C |
|
||||||||||||||||
3 |
|
SELEZNOVA Sofija [Z] | 2009-10-03 | K C-1 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki C |
|
||||||||||||||||
4 |
|
KITOKS Antons [Z] | 2010-01-09 | M C-1 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy C |
|
||||||||||||||||
5 |
|
SALMINA Agata [Z] | 2012-06-11 | K D-1 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki D |
|
||||||||||||||||
6 |
|
BORODOVSKA Anna [Z] | 2012-12-23 | K E-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki E |
|
||||||||||||||||
7 |
|
GUSEVS Jegors [Z] | 2013-04-01 | M E-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy E |
|
||||||||||||||||
8 |
|
MARCENKOVS Damirs [Z] | 2014-07-10 | M F-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy E |
|
||||||||||||||||
9 |
|
KORNEJEVA Alise [Z] | 2014-02-12 | M E-1 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy E |
|
||||||||||||||||
10 |
|
BELTE Vanesa [Z] | 2015-02-03 | K F-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki E |
|
||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
FEDOR Richard [Z] | 2010-11-14 | M D-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy D |
|
||||||||||||||||
2 |
|
HLAVATA Karolina [Z] | 2010-08-31 | K D-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki D |
|
||||||||||||||||
3 |
|
GUMANOVA Olivia [Z] | 2011-06-16 | K D-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki D |
|
||||||||||||||||
4 |
|
MARCINOVA Sara [Z] | 2011-06-23 | K D-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki D |
|
||||||||||||||||
5 |
|
PAULIKOVA Olivia [Z] | 2011-12-11 | K D-1 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki D |
|
||||||||||||||||
6 |
|
PACAKOVA Margareta [Z] | 2011-10-30 | K D-1 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki D |
|
||||||||||||||||
7 |
|
DZUROVA Juliana [Z] | 2011-07-31 | K D-1 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki D |
|
||||||||||||||||
8 |
|
MARCINOVA Sofia [Z] | 2011-06-23 | K D-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki D |
|
||||||||||||||||
9 |
|
CERVA Lea [Z] | 2012-11-04 | K E-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki E |
|
||||||||||||||||
10 |
|
OR©UĄÁKOVÁ Natália [Z] | 2012-11-04 | K E-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki E |
|
||||||||||||||||
11 |
|
HRICOVA Nikola [Z] | 2012-11-22 | K E-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki E |
|
||||||||||||||||
12 |
|
KUSNIROVA Sofia [Z] | 2012-04-25 | K D-1 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki D |
|
||||||||||||||||
13 |
|
SKLADANA Michaela [Z] | 2012-08-05 | K E-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki E |
|
||||||||||||||||
14 |
|
OCHLANOVA Barbora [Z] | 2012-09-24 | K E-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki E |
|
||||||||||||||||
15 |
|
URBANOVA Lea [Z] | 2013-02-13 | K E-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki E |
|
||||||||||||||||
16 |
|
SPODNIK Samuel [Z] | 2013-02-26 | M E-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy E |
|
||||||||||||||||
17 |
|
FEDOROVA Radka [Z] | 2013-10-04 | K E-1 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki E |
|
||||||||||||||||
18 |
|
MI©ČÍK Adam [Z] | 2013-05-16 | M E-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy E |
|
||||||||||||||||
19 |
|
LESKOVA Lenka [Z] | 2013-10-20 | K E-1 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki E |
|
||||||||||||||||
20 |
|
VERE©PEJOVÁ Vanesa [Z] | 2013-10-17 | K E-1 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki E |
|
||||||||||||||||
21 |
|
MARCINOVA Annamaria [Z] | 2013-12-03 | K E-1 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki E |
|
||||||||||||||||
22 |
|
MICHALČIK Darja [Z] | 2014-04-29 | K E-1 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki E |
|
||||||||||||||||
23 |
|
SASARAK David [Z] | 2014-07-07 | M F-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy E |
|
||||||||||||||||
24 |
|
PALKOVICOVA Eva [Z] | 2014-10-27 | K F-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki E |
|
||||||||||||||||
25 |
|
SPODNIKOVA Tatiana [Z] | 2015-08-15 | K F-1 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki E |
|
||||||||||||||||
26 |
|
WAGNEROVA Emma [Z] | 2015-03-29 | K F-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki E |
|
||||||||||||||||
27 |
|
MINDASOVA Tilly [Z] | 2015-05-22 | K F-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki E |
|
||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Data Ur | Płeć Kategoria |
Licencja AktLic |
Badania | Konkurencja | PK | Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||||||||
1 |
|
MOROZOV Yaroslav [Z] | 2004-07-21 | M A-2 |
Z/0099/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
MężczyĽni |
|
||||||||||||||||
2 |
|
DIRIV Dmytro [Z] | 2009-07-05 | M C-1 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy C |
|
||||||||||||||||
3 |
|
KURSENKO Oleksandr [Z] | 2010-08-31 | M D-2 |
Z/0048/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy D |
|
||||||||||||||||
4 |
|
BULAVKA Mariia [Z] | 2010-10-15 | K D-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki D |
|
||||||||||||||||
5 |
|
SYLOV Mykyta [Z] | 2011-06-02 | M D-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy D |
|
||||||||||||||||
6 |
|
VOLOSOVSKYI Tymur [Z] | 2011-03-18 | M D-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy D |
|
||||||||||||||||
7 |
|
GRISHKO Mariia [Z] | 2012-01-31 | K D-1 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki D |
|
||||||||||||||||
8 |
|
PODSADNYI Lev [Z] | 2012-03-30 | M D-1 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy D |
|
||||||||||||||||
9 |
|
BILASH Milana [Z] | 2012-05-26 | K D-1 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorki D |
|
||||||||||||||||
10 |
|
KRYVOSHEIA Bohdan [Z] | 2014-05-15 | M E-1 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy E |
|
||||||||||||||||
11 |
|
KRAVCHUK Ivan [Z] | 2014-10-30 | M F-2 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy E |
|
||||||||||||||||
12 |
|
TATARCHUK Artem [Z] | 2015-09-26 | M F-1 |
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Juniorzy E |
|