Internetowe zgłoszenia do imprezy: XXX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych
Krynica Zdrój, 10-11 lutego 2024
 
Juniorki A
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZŁS
AktLic
Badania (2022)
PRZELICZNIK
(2022) (2022)
PRZELICZNIK
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBAŃSKA Liliana 2005-10-08  (A-1) Z/0021/20

TAK

() () () AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2023

2
BILLER Weronika 2006-05-28  (A-1) Z/0072/17

TAK

() () () UKS Short Track MOSiR Giżycko 2023

3
BOBIER Oliwia 2005-10-04  (A-1) Z/0036/17

TAK

() () () ŁKS Juvenia Białystok 2023

4
BODNAR Maja 2005-05-11  (A-2) Z/0056/22

TAK

() () () UKS MOSiR Sanok 2023

5
BOGDANOWICZ Agnieszka 2005-02-04  (A-2) Z/0018/18

TAK

() () () ŁKS Juvenia Białystok 2023

6
CHILIMONIUK Kinga 2004-10-29  (A-2) Z/0052/17

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
() () () ŁKS Juvenia Białystok 2023

7
DAKOWICZ Adrianna 2005-03-08  (A-2) Z/0019/18

TAK

() () () ŁKS Juvenia Białystok 2023

8
JAŻDŻYŃSKA Ada 2005-07-21  (A-1) Z/0146/15

TAK

() () () KS Orzeł Elbląg 2023

9
KAMIŃSKA Nicolla 2006-01-02  (A-1) Z/0024/19

TAK

() () () UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

10
KOTOWSKA Marta 2006-06-28  (A-1) Z/0032/19

TAK

() () () GKS Stoczniowiec Gdańsk 2023

11
KUCK Magdalena 2006-02-27  (A-1) Z/0790/20

TAK

() () () WMKS Olsztyn 2023

12
MARKOWSKA Weronika 2004-11-17  (A-2) Z/0342/18

TAK

() () () UKS Błyskawica Domaniewice 2023

13
MICHALSKA Laura 2005-07-27  (A-1) Z/0070/23

TAK

() () () Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2023

14
SAGANEK Kamila 2005-01-30  (A-2) Z/0054/17

TAK

() () () ŁKS Juvenia Białystok 2023

15
TOMCZAK Alicja 2006-02-14  (A-1) Z/0315/18

TAK

() () () Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2023

 
Juniorki B
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZŁS
AktLic
Badania (2022)
PRZELICZNIK
(2022) (2022)
PRZELICZNIK
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBAŃSKA Amelia 2007-09-23  (B-1) Z/0218/16

2018


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() () () UKS Mortal Kombat Opole 2018

2
ANTONOWICZ Patrycja 2008-05-09  (B-1) Z/0081/17

TAK

() () () WMKS Olsztyn 2023

3
BIELICKA Natalia 2006-10-03  (B-2) Z/0217/19

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
() () () GKS Stoczniowiec Gdańsk 2023

4
DRELICH Iwona 2006-09-24  (B-2) Z/0051/22

TAK

() () () AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2023

5
FALKOWSKA Anna 2007-06-08  (B-2) Z/0030/20

TAK

() () () ŁKS Juvenia Białystok 2023

6
GÓRKA Martyna 2008-04-28  (B-1) Z/0913/15

TAK

() () () KS Orzeł Elbląg 2023

7
GRABOWICZ Aleksandra 2007-03-11  (B-2) Z/0639/20

TAK

() () () UKS Błyskawica Domaniewice 2023

8
JUŃCZYK Marta 2007-03-19  (B-2) Z/0601/20

TAK

() () () WMKS Olsztyn 2023

9
KISIELEWSKA Kaja 2008-05-22  (B-1) Z/0009/19

TAK

() () () UKS Short Track MOSiR Giżycko 2023

10
KOGUT Julia 2008-05-16  (B-1) Z/0033/18

TAK

() () () UKS MOSiR Sanok 2023

11
KOZA Ola 2007-04-16  (B-2) Z/0079/20

TAK

() () () UKS Błyskawica Domaniewice 2023

12
LESZKIEWICZ Michalina 2006-09-22  (B-2) Z/0644/20

TAK

() () () UKS Błyskawica Domaniewice 2023

13
MILCZAREK Karolina 2006-08-29  (B-2) Z/0170/23

TAK

() () () UKS Błyskawica Domaniewice 2023

14
NOWAKOWSKA Amelia 2007-03-30  (B-2) Z/0025/16

TAK

() () () KS Orzeł Elbląg 2023

15
RĄPAŁA Karolina 2008-04-02  (B-1) Z/0284/21

TAK

() () () UKS MOSiR Sanok 2023

16
ROMANOWSKA Maria 2008-02-28  (B-1) Z/0215/19

TAK

() () () GKS Stoczniowiec Gdańsk 2023

17
SULEWSKA Milena 2006-12-17  (B-2) Z/0070/22

TAK

() () () UKS Short Track MOSiR Giżycko 2023

18
SUMIŃSKA Oliwia 2007-03-26  (B-2) Z/0839/20

TAK

() () () UKS Błyskawica Domaniewice 2023

19
WAWER Michalina 2006-10-03  (B-2) Z/0038/16

TAK

() () () UKS Short Track MOSiR Giżycko 2023

20
WIĘCEK Angelika 2007-11-15  (B-1) Z/0052/20

TAK

() () () WMKS Olsztyn 2023

21
WOJCIECHOWSKA Patrycja 2007-10-24  (B-1) Z/0172/23

TAK

() () () UKS Błyskawica Domaniewice 2023

22
WOŹNIAK Kornelia 2007-11-21  (B-1) Z/0052/15

TAK

() () () UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

23
WROŃSKA Oliwia 2008-03-23  (B-1) Z/0018/21

TAK

() () () UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

24
WYSZYŃSKA Krystyna 2008-05-20  (B-1) Z/0074/21

TAK

() () () UKS Błyskawica Domaniewice 2023

 
Juniorzy A
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZŁS
AktLic
Badania (2022)
PRZELICZNIK
(2022) (2022)
PRZELICZNIK
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOŁKOWSKI Jakub 2006-01-16  (A-1) Z/0033/19

TAK

() () () GKS Stoczniowiec Gdańsk 2023

2
DOŁKOWSKI Mateusz 2006-01-16  (A-1) Z/0034/19

TAK

() () () GKS Stoczniowiec Gdańsk 2023

3
GIERCZAK Marek 2006-01-07  (A-1) Z/0051/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
() () () AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2023

4
HAMANOWICZ Bartosz 2005-12-08  (A-1) Z/0022/18

TAK

() () () ŁKS Juvenia Białystok 2023

5
KRAWCZYKOWICZ Bartosz 2005-09-14  (A-1) Z/0024/18

TAK

() () () ŁKS Juvenia Białystok 2023

6
KUROWSKI Oskar 2005-07-13  (A-1) Z/0025/18

TAK

() () () ŁKS Juvenia Białystok 2023

7
MUCHLADO Adam 2004-07-30  (A-2) Z/0012/15

TAK

() () () GKS Stoczniowiec Gdańsk 2023

8
OLCZYK Jakub 2005-11-20  (A-1) Z/0340/18

TAK

() () () UKS Błyskawica Domaniewice 2023

9
PAWŁOWICZ Kacper 2006-02-14  (A-1) Z/0277/19

TAK

() () () UKS Błyskawica Domaniewice 2023

10
PAWŁOWICZ Mateusz 2005-04-14  (A-2) Z/0343/18

TAK

() () () UKS Błyskawica Domaniewice 2023

11
SAKOWICZ Aleksander 2005-01-30  (A-2) Z/0905/15

TAK

() () () UKS Short Track MOSiR Giżycko 2023

12
SIEK Bartłomiej 2005-04-22  (A-2) Z/0279/19

TAK

() () () UKS Błyskawica Domaniewice 2023

13
STOSIK Jan 2005-05-09  (A-2) Z/0302/18

TAK

() () () KS Orzeł Elbląg 2023

14
SUT Jakub 2004-09-16  (A-2) Z/0032/18

TAK

() () () UKS Błyskawica Domaniewice 2023

15
VREULS Noel 2005-12-15  (A-1) Z/0594/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
() () () AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2023

16
WYSZYŃSKI Ryszard 2005-01-11  (A-2) Z/0172/15

TAK

() () () UKS Błyskawica Domaniewice 2023

 
Juniorzy B
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZŁS
AktLic
Badania (2022)
PRZELICZNIK
(2022) (2022)
PRZELICZNIK
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁEK Jakub 2008-04-11  (B-1) Z/0320/22

TAK

() () () UKS Błyskawica Domaniewice 2023

2
FOKS Bartłomiej 2007-07-17  (B-1) Z/0220/19

TAK

() () () UKS Błyskawica Domaniewice 2023

3
GÓRNICKI Piotr 2007-08-04  (B-1) Z/0008/17

TAK

() () () WMKS Olsztyn 2023

4
HRYNIEWICZ Tymon 2008-03-27  (B-1) Z/0170/18

TAK

() () () KS Orzeł Elbląg 2023

5
KLEJS Szymon 2008-02-07  (B-1) Z/0080/20

TAK

() () () UKS Błyskawica Domaniewice 2023

6
KOPER Piotr 2007-05-10  (B-2) Z/0221/19

TAK

() () () UKS Błyskawica Domaniewice 2023

7
MAKUCH Adam 2006-09-25  (B-2) Z/0040/19

TAK

() () () ŁKS Juvenia Białystok 2023

8
MARSZAŁKOWSKI Maksymilian 2008-06-04  (B-1) Z/0837/20

TAK

() () () GKS Stoczniowiec Gdańsk 2023

9
MĄDRY Krzysztof 2007-02-19  (B-2) Z/0023/20

TAK

() () () ŁKS Juvenia Białystok 2023

10
NOWAK Jakub 2008-03-14  (B-1) Z/0154/18

TAK

() () () UKS Short Track MOSiR Giżycko 2023

11
OLAK Jakub 2006-12-20  (B-2) Z/0148/15

TAK

() () () KS Orzeł Elbląg 2023

12
PALENCEUSZ Dominik 2006-07-05  (B-2) Z/0025/19

TAK

() () () ŁKS Juvenia Białystok 2023

13
PALENCEUSZ Patryk 2007-09-25  (B-1) Z/0014/21

TAK

() () () ŁKS Juvenia Białystok 2023

14
SOKOŁOWSKI Oskar 2008-03-24  (B-1) Z/0071/20

TAK

() () () KS Orzeł Elbląg 2023

15
SZTAFA Filip 2008-01-25  (B-1) Z/0012/19

TAK

() () () UKS Short Track MOSiR Giżycko 2023

16
SZTAMPKE Kacper 2006-10-13  (B-2) Z/0082/20

TAK

() () () UKS Błyskawica Domaniewice 2023

17
ZAKRZEWICZ Bartłomiej 2007-07-14  (B-1) Z/0041/20

TAK

() () () UKS Błyskawica Domaniewice 2023