Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Rankingowe
Opole, 03-05.02.2023
 
Kobiety
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZŁS
AktLic
Badania 1500 m (2021)
PRZELICZNIK
500 m (2021) 1000 m (2021)
PRZELICZNIK
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBAŃSKA Liliana 2005-10-08  (B-2) Z/0021/20

TAK

2:39.014 (2:43.785) 49.250 (49.851) 1:40.805 (1:42.379) AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

2
BIELICKA Natalia 2006-10-03  (B-1) Z/0217/19

TAK

2:37.940 (2:40.832) 46.318 (49.096) 1:40.016 (1:43.213) GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

3
BILLER Weronika 2006-05-28  (B-2) Z/0072/17

TAK

2:34.981 (2:45.344) 48.729 (49.150) 1:41.200 (1:41.889) UKS Short Track MOSiR Giżycko 2022

4
BOBIER Oliwia 2005-10-04  (B-2) Z/0036/17

TAK

2:32.777 (2:40.478) 46.672 (47.096) 1:36.433 (1:39.096) ŁKS Juvenia Białystok 2022

5
BODNAR Maja 2005-05-11  (A-1) Z/0056/22

TAK

2:51.081 () 51.405 () 1:50.418 () UKS MOSiR Sanok 2022

6
BOGDANOWICZ Agnieszka 2005-02-04  (A-1) Z/0018/18

TAK

2:31.427 (2:33.822) 45.487 (46.288) 1:35.751 (1:37.968) ŁKS Juvenia Białystok 2022

7
CŁAPIŃSKA Wiktoria 2003-11-11  (A-2) Z/0335/22

TAK

() () () UKS Błyskawica Domaniewice 2022

8
DRELICH Iwona 2006-09-24  (B-1) Z/0051/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
3:00.421 () 53.820 () 1:56.358 () AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

9
DUBROVA Uliana [Z] 2002-04-03  (M-2) Z/0337/22

TAK

() () () AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

10
FALKOWSKA Anna 2007-06-08  (B-1) Z/0030/20

TAK

2:28.171 (2:36.419) 45.235 (47.291) 1:34.665 (1:36.400) ŁKS Juvenia Białystok 2022

11
GĄTARSKA Aleksandra 2006-10-10  (B-1) Z/0005/17

TAK

2:51.417 (2:55.625) 55.717 (56.183) 1:51.058 (1:52.619) WMKS Olsztyn 2022

12
JAŻDŻYŃSKA Ada 2005-07-21  (B-2) Z/0146/15

TAK

2:45.358 (2:45.119) 50.118 (47.888) 1:42.024 (1:45.016) KS Orzeł Elbląg 2022

13
KOSTECKA Wiktoria 2006-03-22  (B-2) Z/0265/21

TAK

2:53.844 () 57.607 () 1:56.005 () GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

14
KOTOWSKA Marta 2006-06-28  (B-2) Z/0032/19

TAK

2:38.493 (2:41.794) 47.472 (48.968) 1:39.178 (1:41.253) GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

15
KOZA Ola 2007-04-16  (B-1) Z/0079/20

TAK

3:35.516 (3:36.686) 1:03.888 (1:07.171) 2:20.804 (2:14.156) UKS Błyskawica Domaniewice 2022

16
KRAJNIK Agata 2001-07-27  (M-2) Z/0853/15

TAK

2:46.753 (2:54.324) 51.599 (55.075) 1:47.894 (1:47.467) MKS Błyskawica Toruń 2022

17
KREMER Veronika [Z] 2006-11-22  (B-1) Z/0194/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:41.063 (2:46.531) 49.537 (52.263) 1:41.877 (1:50.100) Ukraina

18
KRÓLICKA Julia 2004-05-02  (A-2) Z/0332/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
3:56.212 () 1:04.431 () 2:28.055 () UKS MOSiR Sanok 2022

19
KUCHERUK Anna [Z] 2005-08-07  (B-2) Z/0098/22

TAK

2:33.798 () 50.446 () 1:41.157 () AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

20
KUCK Magdalena 2006-02-27  (B-2) Z/0790/20

TAK

3:40.133 (4:36.425) 1:09.809 (1:32.546) 2:21.834 (3:16.352) WMKS Olsztyn 2022

21
LEBIODA Weronika 2004-08-24  (A-1) Z/0638/20

TAK

4:22.955 (4:24.728) 1:20.932 (1:21.984) 2:45.110 (2:52.110) UKS Błyskawica Domaniewice 2022

22
LESZKIEWICZ Michalina 2006-09-22  (B-1) Z/0644/20

TAK

3:48.063 () 1:10.478 (1:18.842) 2:28.994 (2:50.713) UKS Błyskawica Domaniewice 2022

23
LISEK Aleksandra 2004-05-12  (A-2) Z/0014/18

TAK

2:44.318 (2:42.867) 50.356 (51.464) 1:42.244 (1:43.728) AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

24
LIWARSKA Hanna 2007-06-26  (B-1) Z/0333/22

TAK

() () () UKS Błyskawica Domaniewice 2022

25
MAJEWSKA Ada 2004-04-17  (A-2) Z/0042/17

TAK

2:28.505 (2:30.209) 45.180 (45.908) 1:35.905 (1:37.772) ŁKS Juvenia Białystok 2022

26
MARKOWSKA Weronika 2004-11-17  (A-1) Z/0342/18

TAK

4:05.435 () 1:19.009 () 2:41.081 () UKS Błyskawica Domaniewice 2022

27
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14  (A-1) Z/0819/15

TAK

2:59.912 () 56.451 () 1:56.125 () SKŁ Górnik Sanok 2022

28
MICHALSKA Laura 2005-07-27  (B-2) Z/0003/21

TAK

2:38.759 (2:32.572) 47.758 (46.962) 1:37.714 (1:37.131) AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

29
NOWAKOWSKA Amelia 2007-03-30  (B-1) Z/0025/16

TAK

2:45.427 (2:40.873) 48.521 (47.522) 1:42.771 (1:40.757) KS Orzeł Elbląg 2022

30
SAGANEK Kamila 2005-01-30  (A-1) Z/0054/17

TAK

2:42.884 (2:49.357) 47.434 (47.126) 1:41.800 (1:40.930) ŁKS Juvenia Białystok 2022

31
SHAPRAN Oleksandra [Z] 2005-04-15  (A-1) Z/0101/22

TAK

2:33.639 (2:29.034) 48.165 (49.347) 1:38.715 () AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

32
UTNICKA Julia 2005-08-23  (B-2) Z/0235/17

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
2:40.157 (2:52.076) 50.941 (50.212) 1:43.619 (1:44.247) MKS Błyskawica Toruń 2022

33
WAWER Michalina 2006-10-03  (B-1) Z/0038/16

TAK

2:26.856 (2:30.930) 45.070 (46.226) 1:32.896 (1:36.507) UKS Short Track MOSiR Giżycko 2022

34
WILGA Magdalena 2000-06-03  (M-4) Z/0204/15

TAK

2:50.848 (2:39.126) 51.127 (49.270) 1:45.929 (1:44.491) AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

35
ZAKIERSKA Julia 2001-07-16  (M-2) Z/0862/15

TAK

2:40.053 (2:57.019) 51.371 (1:11.637) 1:43.729 (1:45.625) MKS Błyskawica Toruń 2022

36
ZALEWSKA Agata 2006-11-02  (B-1) Z/0324/18

TAK

3:05.277 (3:02.338) 56.328 (55.689) 1:55.836 (1:55.995) MKS Błyskawica Toruń 2022

 
Juniorki C
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZŁS
AktLic
Badania 1500 m (2021)
PRZELICZNIK
500 m (2021) 1000 m (2021)
PRZELICZNIK
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONOWICZ Patrycja 2008-05-09  (C-2) Z/0081/17

TAK

3:27.177 (3:18.825) 57.245 (1:04.677) 2:08.668 (2:12.610) WMKS Olsztyn 2022

2
DASZUTA Daria 2009-06-25  (C-1) Z/0030/22

TAK

2:39.739 () 48.459 (49.852) 1:41.325 (1:44.454) ŁKS Juvenia Białystok 2022

3
DYBIEC Kinga 2009-02-10  (C-1) Z/0044/22

TAK

3:03.332 () 52.988 (52.792) 1:51.928 (1:50.013) ŁKS Juvenia Białystok 2022

4
GAWROŃSKA Magdalena 2009-05-06  (C-1) Z/0323/22

TAK

() () () UKS Błyskawica Domaniewice 2022

5
GÓRKA Martyna 2008-04-28  (C-2) Z/0913/15

TAK

2:42.679 (2:37.044) 48.521 (49.672) 1:43.890 (1:41.106) KS Orzeł Elbląg 2022

6
GROCHOWSKA Bianka 2009-03-13  (C-1) Z/0217/22

TAK

3:05.446 () 55.101 (55.492) 1:57.787 (1:57.925) ŁKS Juvenia Białystok 2022

7
HLUSKOVA Sara [Z] 2007-08-07  (C-2)


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() () () Czechy

8
KANIA Milena 2009-01-28  (C-1) Z/0033/22

TAK

2:46.800 () 48.646 (51.004) 1:43.991 (1:46.440) ŁKS Juvenia Białystok 2022

9
KHOKHELKO Mariia [Z] 2008-07-01  (C-1) Z/0096/22

TAK

2:42.775 () 48.276 () 1:41.119 () AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

10
KISIELEWSKA Kaja 2008-05-22  (C-2) Z/0009/19

TAK

2:44.632 (2:53.363) 50.752 (50.529) 1:45.868 (1:51.101) UKS Short Track MOSiR Giżycko 2022

11
KOGUT Julia 2008-05-16  (C-2) Z/0033/18

TAK

2:46.474 (2:49.567) 52.696 (53.920) 1:48.498 (1:51.275) UKS MOSiR Sanok 2022

12
KOSTRZEWA Hanna 2008-11-04  (C-1) Z/0324/22

TAK

() () () UKS Błyskawica Domaniewice 2022

13
MACIEJEWSKA Wiktoria 2008-08-05  (C-1) Z/0036/22

TAK

2:51.229 () 50.483 (51.411) 1:47.533 (1:46.200) ŁKS Juvenia Białystok 2022

14
MIEZIO Zofia 2009-03-02  (C-1) Z/0037/22

TAK

2:46.270 () 50.651 (51.572) 1:46.328 (1:47.037) ŁKS Juvenia Białystok 2022

15
PADJASEK Zuzanna 2009-03-13  (C-1) Z/0616/20

TAK

3:36.621 () 1:00.373 (59.673) 2:08.980 (2:02.560) AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

16
RĄPAŁA Karolina 2008-04-02  (C-2) Z/0284/21

TAK

2:51.973 () 55.557 (1:02.639) 1:52.782 (2:16.546) UKS MOSiR Sanok 2022

17
ROCKA Maja 2009-02-14  (C-1) Z/0014/16

TAK

2:46.776 (3:06.189) 51.189 (54.772) 1:46.757 (1:50.308) UKS MOSiR Sanok 2022

18
ROMANOWSKA Maria 2008-02-28  (C-2) Z/0215/19

TAK

3:08.749 (3:10.522) 58.841 (58.612) 1:59.558 (2:02.162) GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

19
RUTKOWSKA Zuzanna 2008-12-29  (C-1) Z/0053/22

TAK

2:46.367 () 50.775 (52.577) 1:51.052 (1:46.508) ŁKS Juvenia Białystok 2022

20
SAKOWICZ Milena 2009-05-27  (C-1) Z/0226/17

TAK

2:47.752 () 52.230 (54.210) 1:46.305 (1:52.350) UKS Short Track MOSiR Giżycko 2022

21
SKARŻYŃSKA Maria 2008-08-29  (C-1) Z/0041/22

TAK

2:47.119 () 50.145 (51.678) 1:44.995 (1:47.019) ŁKS Juvenia Białystok 2022

22
SZAŁAJKO Patrycja 2007-07-18  (C-2) Z/0274/19

TAK

3:07.121 (2:59.807) 56.106 (56.806) 1:55.832 (2:00.860) UKS MOSiR Sanok 2022

23
TYBORSKA Amelia 2008-06-26  (C-2) Z/0080/17

TAK

2:51.901 (2:56.406) 53.291 (55.656) 1:51.808 (1:52.932) WMKS Olsztyn 2022

24
WIĘCEK Angelika 2007-11-15  (C-2) Z/0052/20

TAK

3:18.408 (3:37.818) 1:02.804 (1:04.601) 2:09.366 (2:21.275) WMKS Olsztyn 2022

 
Juniorki D
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZŁS
AktLic
Badania 1000 m (2021)
PRZELICZNIK
500 m (2021) 777 m (2021)
PRZELICZNIK
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANGIELCZYK Julia 2010-09-30  (D-1) Z/0152/20

TAK

2:07.110 () 56.978 (1:02.412) 1:34.081 () UKS Juvenia Białystok 2022

2
BIELONKO Marta 2011-03-28  (D-1) Z/0076/21

TAK

2:03.196 () 57.629 (1:04.734) 1:32.413 () ŁKS Juvenia Białystok 2022

3
BIŁYK Pola 2010-03-14  (D-2) Z/0249/22

TAK

2:05.907 () 1:00.179 () 1:35.769 () Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

4
CHILARSKA Oliwia 2010-08-14  (D-1) Z/0608/20

TAK

2:09.964 () 1:02.329 (1:05.515) 1:42.678 () UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

5
CZECH Dominika 2010-11-02  (D-1) Z/0104/21

TAK

1:53.201 () 54.428 () 1:26.481 () Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

6
DĄBROWSKA Daria 2010-12-08  (D-1) Z/0154/20

TAK

2:00.084 () 57.416 (1:02.436) 1:31.781 () UKS Juvenia Białystok 2022

7
DRYL Pola 2011-05-25  (D-1) Z/0077/21

TAK

2:01.030 () 55.197 (1:02.911) 1:30.393 () ŁKS Juvenia Białystok 2022

8
DUDEK Wiktoria 2010-03-21  (D-2) Z/0284/20

TAK

2:01.476 () 55.218 () 1:32.604 () Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

9
GRODZKA Maja 2010-12-27  (D-1) Z/0170/20

TAK

1:57.723 () 54.946 (58.042) 1:27.896 () ŁKS Juvenia Białystok 2022

10
HABERA Roksana 2009-11-12  (D-2) Z/0063/21

TAK

2:04.815 (2:16.348) 59.107 (1:07.087) 1:34.482 (1:46.093) UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

11
HALEWSKA Lili 2010-03-04  (D-2) Z/0005/20

TAK

2:04.171 (2:01.161) 58.303 (59.981) 1:33.176 (1:33.753) UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

12
HAUPA Julia 2010-08-24  (D-1) Z/0060/22

TAK

2:32.353 () 1:13.351 () 1:57.847 () GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

13
JABŁOŃSKA Aleksandra 2010-03-14  (D-2) Z/0006/16

TAK

1:44.672 (1:46.491) 50.486 (52.396) 1:19.897 (1:22.417) UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

14
JARMOC Natalia 2009-07-17  (D-2) Z/0081/19

TAK

1:44.891 (1:52.166) 49.378 (51.425) 1:19.819 (1:23.033) UKS Juvenia Białystok 2022

15
KOBUS Agata 2010-09-17  (D-1) Z/0317/18

TAK

1:46.568 () 51.196 (53.175) 1:21.522 () Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

16
MAKAREWICZ Bianka 2010-07-21  (D-1) Z/0050/19

TAK

1:53.941 () 53.586 (53.079) 1:25.039 (1:37.576) UKS Szóstka Białystok 2022

17
MANACHES Dominika 2010-08-31  (D-1) Z/0174/20

TAK

1:54.954 () 52.275 (59.600) 1:25.987 () ŁKS Juvenia Białystok 2022

18
MICHALSKA Nicola 2009-11-28  (D-2) Z/0041/19

TAK

1:51.304 (1:49.607) 51.747 (52.038) 1:25.673 (1:22.765) MKS Błyskawica Toruń 2022

19
MOISIEIEVA Kateryna [Z] 2010-11-02  (D-1) Z/0184/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:45.168 (1:51.605) 50.515 (51.309) 1:21.818 (1:23.290) Ukraina

20
NEUPAUEROVÁ Viktoria [Z] 2010-10-28  (D-1)


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() () () Słowacja

21
OSIPOWICZ Gabriela 2009-12-24  (D-2) Z/0131/20

TAK

1:46.643 (1:51.053) 50.629 (51.892) 1:22.011 (1:21.386) UKS Juvenia Białystok 2022

22
OSTROWSKA Antonina 2010-07-30  (D-1) Z/0005/16

TAK

1:54.243 () 54.950 (58.741) 1:27.303 () UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

23
PAŃCZYSZYN Amelia 2009-08-18  (D-2) Z/0004/16

TAK

1:44.728 (1:45.574) 50.325 (51.697) 1:19.140 (1:21.243) UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

24
PIĄTEK Zofia 2011-06-04  (D-1) Z/0225/17

TAK

2:05.229 () 59.686 (1:01.105) 1:35.305 () UKS Short Track MOSiR Giżycko 2022

25
PRZYBYŁA Zuzanna 2010-11-09  (D-1) Z/0793/20

TAK

2:08.194 () 1:00.309 (1:16.083) 1:38.256 () WMKS Olsztyn 2022

26
RYDZEWSKA Julia 2010-09-26  (D-1) Z/0053/19

TAK

1:53.325 () 52.761 (54.152) 1:25.442 (1:26.108) UKS Szóstka Białystok 2022

27
SKARŻYŃSKA Anna 2010-07-14  (D-1) Z/0161/20

TAK

2:01.567 () 58.260 (1:00.569) 1:31.335 () UKS Juvenia Białystok 2022

28
SŁOWIKOWSKA Anna 2010-07-16  (D-1) Z/0013/20

TAK

1:54.719 () 54.303 (58.850) 1:26.623 () UKS Short Track MOSiR Giżycko 2022

29
SOBIESIAK Kornelia 2009-09-04  (D-2) Z/0055/19

TAK

2:04.558 (2:08.268) 1:00.672 (1:01.599) 1:35.125 (1:38.308) UKS Szóstka Białystok 2022

30
SOCHA Magdalena 2010-11-21  (D-1) Z/0069/22

TAK

2:02.780 () 59.622 () 1:30.879 () Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

31
STOROZHUK Amina [Z] 2010-05-19  (D-2) Z/0103/22

TAK

1:43.843 () 47.289 () 1:16.657 () AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

32
SZTABIŃSKA Gaja 2009-09-17  (D-2) Z/0057/19

TAK

1:53.462 (2:01.302) 54.152 (57.303) 1:25.254 (1:30.028) UKS Szóstka Białystok 2022

33
TARGOWSKA Martyna 2009-07-18  (D-2) Z/0640/20

TAK

1:58.365 (2:07.458) 54.274 (58.755) 1:27.614 (1:34.329) UKS MOSiR Sanok 2022

34
TELITSYNA Sofia [Z] 2009-10-05  (D-2) Z/0190/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:53.051 (1:54.962) 51.709 (53.430) 1:26.475 (1:27.412) Ukraina

35
WAWER Julia 2011-02-17  (D-1) Z/0228/17

TAK

1:53.627 () 54.642 (57.752) 1:27.256 () UKS Short Track MOSiR Giżycko 2022

36
WIĘCEK Anastazja 2010-10-20  (D-1) Z/0051/20

TAK

2:14.211 () 1:03.977 (1:10.262) 1:40.976 () WMKS Olsztyn 2022

37
WRONA Lena 2010-04-10  (D-2) Z/0322/18

TAK

2:05.781 (2:12.442) 59.011 (1:05.394) 1:35.395 (1:43.148) UKS Znicz Kłodzko 2022

38
YÜKSEK Zuzanna 2010-06-23  (D-2) Z/0214/19

TAK

1:55.809 (2:11.949) 56.837 (1:04.197) 1:29.687 (1:42.860) GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

39
ZIĘCINA Natalia 2010-06-12  (D-2) Z/0231/18

TAK

1:43.699 (1:46.312) 50.760 (51.329) 1:19.074 (1:21.202) UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

40
ZYGADŁO Zofia 2010-03-21  (D-2) Z/0097/19

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
2:11.649 () 1:04.443 (1:09.599) 1:41.652 (1:49.938) UKS Znicz Kłodzko 2022

 
Juniorki E
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZŁS
AktLic
Badania 500 m (2021)
PRZELICZNIK
222 m (2021) 333 m (2021)
PRZELICZNIK
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ABAKO Wiktoria 2012-08-28  (E-1) Z/0641/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
57.349 (1:02.704) 26.699 (28.578) 38.825 (42.273) UKS MOSiR Sanok 2022

2
ABBA Michelle 2013-03-18  (E-1) Z/0057/22

TAK

1:12.349 () 32.309 () 45.713 () GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

3
BURAKOWSKA Antonina 2014-08-28  (F-1) Z/0267/19

TAK

() 34.353 (39.867) 50.777 (59.400) WMKS Olsztyn 2022

4
CERVA Lea [Z] 2012-11-04  (E-1)


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() () () Słowacja

5
CZOPKA Lena 2014-04-16  (F-2) Z/0204/21

TAK

() () () AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

6
CZOPKA Liliana 2012-08-09  (E-1) Z/0203/21

TAK

() () () AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

7
DMYTRENKO Uliana [Z] 2012-08-03  (E-1) Z/0328/22

TAK

() () () UKS Short Track MOSiR Giżycko 2022

8
DYRYNDA Natalia 2012-12-11  (E-1) Z/0325/22

TAK

() () () AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

9
DZIWIS Paulina 2013-06-12  (E-1) Z/0202/21

TAK

1:10.595 () 31.972 (45.837) 47.076 () AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

10
GORAZDOWSKA Aleksandra 2012-09-29  (E-1) Z/0059/22

TAK

1:20.335 () 32.444 () 47.293 () GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

11
GRABOWSKA Eliza 2011-12-14  (E-2) Z/0115/21

TAK

58.572 (1:13.786) 27.057 (40.490) 39.205 (47.237) ŁKS Juvenia Białystok 2022

12
HARASIUK Amelia 2012-02-03  (E-2) Z/0610/20

TAK

55.546 (1:05.074) 25.170 (29.593) 36.371 (41.950) UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

13
HOTAŁA Wiktoria 2014-02-06  (F-2) Z/0065/21

TAK

() 29.204 (35.804) 43.189 (53.423) UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

14
JAGNISZCZAK Aleksandra 2012-03-30  (E-2) Z/0071/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
58.952 (1:05.591) 26.997 (29.643) 39.385 (42.078) UKS MOSiR Sanok 2022

15
KRUK Małgorzata 2011-08-04  (E-2) Z/0116/21

TAK

58.184 (1:05.275) 26.791 (37.119) 40.991 (44.683) ŁKS Juvenia Białystok 2022

16
LEWANDOWSKA Julia 2014-07-16  (F-1) Z/0611/20

TAK

() 28.142 (30.065) 41.394 (45.263) UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

17
LUDWICKA Antonina 2012-02-03  (E-2) Z/0116/19

TAK

56.186 (59.098) 26.228 (26.979) 37.937 (39.323) Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

18
MAJDZIK Zuzanna 2013-12-16  (F-2) Z/0214/22

TAK

1:38.217 () 39.696 () 57.453 () AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

19
MICHALČIK Darja [Z] 2014-04-29  (F-2)


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() () () Słowacja

20
MILNIKIEL Patrycja 2014-01-26  (F-2) Z/0016/22

TAK

() 33.532 (42.582) 50.563 (1:05.995) UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

21
MILNIKIEL Wiktoria 2012-01-22  (E-2) Z/0017/22

TAK

55.831 (58.859) 25.485 (26.502) 37.858 (39.230) UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

22
MYLKA Helena 2015-08-15  (F-1) Z/0069/21

TAK

() 37.444 () 56.772 () UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

23
NOWAK Wiktoria 2014-11-02  (F-1) Z/0184/20

TAK

() 34.261 (38.469) 50.597 (1:01.924) Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

24
OCHAŁA Klara 2015-01-29  (F-1) Z/0028/22

TAK

() 31.363 () 45.523 () UKS MOSiR Sanok 2022

25
OCHLANOVA Barbora [Z] 2012-09-24  (E-1)


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() () () Słowacja

26
OLOŚ Teresa 2012-08-27  (E-1) Z/0327/22

TAK

() () () AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

27
OPAR Kornelia 2013-02-22  (E-1) Z/0330/22

TAK

1:55.347 () 40.435 () 51.050 () UKS MOSiR Sanok 2022

28
ORŠUĽÁKOVÁ Natália [Z] 2012-11-04  (E-1)


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() () () Słowacja

29
PAJĄK Antonina 2011-11-15  (E-2) Z/0065/22

TAK

1:09.391 (1:14.241) 31.705 (34.257) 47.211 (50.526) GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

30
PAŃCZYSZYN Oliwia 2014-12-24  (F-1) Z/0052/22

TAK

() 35.703 () 51.930 () UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

31
RADOŻYCKA Hanna 2012-06-11  (E-2) Z/0026/22

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:07.762 () 30.666 () 45.789 () UKS MOSiR Sanok 2022

32
RITOCHOVA Tereza [Z] 2014-04-04  (F-2)


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() () () Słowacja

33
RUMSZEWICZ Karolina 2012-03-21  (E-2) Z/0067/22

TAK

1:06.586 () 29.340 (40.386) 44.162 (48.198) GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

34
RUT Oliwia 2015-08-27  (F-1) Z/0215/22

TAK

1:44.343 () 44.741 () 1:07.014 () AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

35
SAKOWICZ Judyta 2011-11-12  (E-2) Z/0011/19

TAK

1:00.364 (1:03.976) 28.715 (30.235) 40.950 (43.684) UKS Short Track MOSiR Giżycko 2022

36
SINAYOVA Tereza [Z] 2012-01-02  (E-2)


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() () () Słowacja

37
SKLADANA Michaela [Z] 2012-08-05  (E-1)


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() () () Słowacja

38
STRZYŻ Liliana 2011-09-09  (E-2) Z/0114/19

TAK

57.218 (59.082) 25.896 (27.848) 37.541 (38.588) Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

39
STRZYŻOWSKA Lena 2013-01-03  (E-1) Z/0055/22

TAK

1:03.337 () 27.708 () 39.709 () UKS MOSiR Sanok 2022

40
SZAŁAJKO Aleksandra 2012-03-30  (E-2) Z/0044/20

TAK

59.527 (1:08.375) 27.441 (30.722) 40.528 (43.679) UKS MOSiR Sanok 2022

41
ŠOLTESOVA Sofia [Z] 2012-12-04  (E-1)


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() () () Słowacja

42
TOKARSKA Lena 2012-11-22  (E-1) Z/0815/20

TAK

56.826 (59.304) 26.272 (27.129) 37.671 (39.718) UKS MOSiR Sanok 2022

43
TURCHAN Wiktoria 2012-03-06  (E-2) Z/0612/20

TAK

57.274 (1:01.911) 26.931 (28.552) 38.638 (41.230) UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

44
URBAN Wiktoria 2013-07-10  (F-2) Z/0219/21

TAK

() 30.664 (49.066) 49.100 () AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

45
USSOWICZ Anna 2011-07-16  (E-2) Z/0049/20

TAK

1:23.921 (1:33.270) 37.868 (40.295) 53.012 (1:00.879) WMKS Olsztyn 2022

46
USZYŁŁO Julia 2013-04-16  (E-1) Z/0072/20

TAK

1:02.726 (1:07.905) 28.565 (30.150) 40.890 (45.376) UKS Short Track MOSiR Giżycko 2022

47
VEREŠPEJOVÁ Vanesa [Z] 2013-10-17  (F-2)


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() () () Słowacja

48
VREULS Evi 2012-03-05  (E-2) Z/0196/21

TAK

1:18.914 () 33.427 (50.720) 50.189 () AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

 
Mężczyźni
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZŁS
AktLic
Badania 1500 m (2021)
PRZELICZNIK
500 m (2021) 1000 m (2021)
PRZELICZNIK
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZUBIAK Wiktor 2004-04-09  (A-2) Z/0337/18

TAK

() () () UKS Błyskawica Domaniewice 2022

2
DĘBIŃSKI Bartosz 2007-01-01  (B-1) Z/0923/15

TAK

2:50.840 (2:40.336) (48.292) (1:39.140) AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

3
DOŁKOWSKI Jakub 2006-01-16  (B-2) Z/0033/19

TAK

2:24.430 (2:28.765) 43.892 (45.228) 1:31.985 (1:32.677) GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

4
DOŁKOWSKI Mateusz 2006-01-16  (B-2) Z/0034/19

TAK

2:35.643 (2:32.505) 45.566 (45.941) 1:35.764 (1:35.069) GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

5
FILIANOWICZ Filip 2004-02-24  (A-2) Z/0053/17

TAK

2:59.277 (2:36.173) 51.340 (46.050) (1:40.458) ŁKS Juvenia Białystok 2022

6
GIERCZAK Marek 2006-01-07  (B-2) Z/0051/21

TAK

3:07.172 (2:47.828) (50.623) (1:47.525) AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

7
HAHATYK Oleksandr [Z] 2004-12-23  (A-1) Z/0179/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:33.537 () 47.229 () 1:36.489 () Ukraina

8
HAMANOWICZ Bartosz 2005-12-08  (B-2) Z/0022/18

TAK

2:39.806 (2:32.977) 46.095 (45.879) 1:37.162 (1:37.358) ŁKS Juvenia Białystok 2022

9
IOFIN Denys [Z] 2000-10-06  (M-3) Z/0338/22

TAK

() () () AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

10
KOWALCZYK Dawid 2004-06-18  (A-2) Z/0339/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
3:18.162 (3:26.248) 1:00.647 (1:02.876) 2:09.709 (2:12.229) UKS Błyskawica Domaniewice 2022

11
KOZYKO Dmytro [Z] 2006-09-07  (B-1) Z/0181/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:34.687 () 47.460 () 1:36.302 () Ukraina

12
KRAWCZYKOWICZ Bartosz 2005-09-14  (B-2) Z/0024/18

TAK

2:31.114 (2:29.418) 46.045 (45.756) 1:36.962 (1:34.868) ŁKS Juvenia Białystok 2022

13
KUROWSKI Oskar 2005-07-13  (B-2) Z/0025/18

TAK

2:25.949 (2:22.367) 44.548 (44.093) 1:31.540 (1:32.878) ŁKS Juvenia Białystok 2022

14
MAKUCH Adam 2006-09-25  (B-1) Z/0040/19

TAK

2:26.366 (2:30.420) 44.355 (45.350) 1:31.233 (1:36.810) ŁKS Juvenia Białystok 2022

15
MĄDRY Krzysztof 2007-02-19  (B-1) Z/0023/20

TAK

2:22.368 (2:26.265) 42.582 (43.858) 1:29.710 (1:33.757) ŁKS Juvenia Białystok 2022

16
MOROZOV Yaroslav [Z] 2004-07-21  (A-1) Z/0099/22

TAK

2:21.789 () 43.786 (44.410) 1:30.762 (1:30.206) AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

17
MOSHENSKYI Bohdan [Z] 2004-05-03  (A-2) Z/0185/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:29.577 (2:36.436) 44.947 (45.547) 1:35.438 (1:36.510) Ukraina

18
MUCHLADO Adam 2004-07-30  (A-1) Z/0012/15

TAK

2:23.911 (2:19.246) 43.575 (43.282) 1:30.834 (1:29.745) GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

19
NEMIRO Vladyslav [Z] 1997-01-08  (S) Z/0186/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:18.191 (2:17.333) 44.210 (43.613) 1:31.334 (1:27.204) Ukraina

20
OLAK Jakub 2006-12-20  (B-1) Z/0148/15

TAK

2:39.837 (2:53.413) 48.495 (49.818) 1:43.479 (1:45.984) KS Orzeł Elbląg 2022

21
OLCZYK Jakub 2005-11-20  (B-2) Z/0340/18

TAK

() () () UKS Błyskawica Domaniewice 2022

22
PALENCEUSZ Dominik 2006-07-05  (B-1) Z/0025/19

TAK

2:22.855 (2:28.692) 43.496 (44.811) 1:29.640 (1:28.410) ŁKS Juvenia Białystok 2022

23
PIGEON Felix [Z] 2002-06-18  (M-2) Z/0050/22

TAK

2:27.766 () 42.389 () 1:33.864 () AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

24
POKROVSKYI Dmytro [Z] 1998-04-29  (S) Z/0188/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:26.151 (2:39.434) 45.389 () 1:34.762 () Ukraina

25
PROOST Enzo [Z] 2002-08-05  (M-1)


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() () () Belgia

26
SAKOWICZ Aleksander 2005-01-30  (A-1) Z/0905/15

TAK

2:21.803 (2:26.464) 44.268 (45.328) 1:31.219 (1:33.127) UKS Short Track MOSiR Giżycko 2022

27
SIEK Bartłomiej 2005-04-22  (A-1) Z/0279/19

TAK

3:30.123 (3:16.297) 1:01.329 (1:03.323) 2:07.005 (2:11.884) UKS Błyskawica Domaniewice 2022

28
SKRZYPIEC Brajan 2005-07-08  (B-2) Z/0336/22

TAK

() () () AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

29
STAJUDA Oliwier 2004-12-10  (A-1) Z/0227/21

TAK

() () () UKS Błyskawica Domaniewice 2022

30
SUT Jakub 2004-09-16  (A-1) Z/0032/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
3:03.714 (3:06.220) 55.047 () 1:58.717 (1:59.849) UKS Błyskawica Domaniewice 2022

31
SZTAMPKE Kacper 2006-10-13  (B-1) Z/0082/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
3:23.183 (3:32.073) 1:00.465 (1:02.865) 2:05.976 (2:15.578) UKS Błyskawica Domaniewice 2022

32
SZYMCZYK Patryk 2006-09-30  (B-1) Z/0183/21

TAK

4:25.970 () 1:23.882 (1:23.050) 2:50.714 (3:04.296) UKS Błyskawica Domaniewice 2022

33
TOPCHII Maksym [Z] 2005-09-02  (B-2) Z/0191/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:27.485 (2:30.269) 46.131 (46.347) 1:37.460 (1:34.029) Ukraina

34
VREULS Noel 2005-12-15  (B-2) Z/0594/20

TAK

2:26.669 (2:30.914) 45.946 (46.429) 1:32.068 (1:35.166) AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

35
WINIARSKI Patryk 2003-10-10  (A-2) Z/0016/16

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
(3:20.338) (1:03.043) (2:16.796) UKS Błyskawica Domaniewice 2022

36
YEO QI JUN Sean [Z] 2003-07-30  (A-2) Z/0049/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:46.310 () 46.042 () 1:36.566 () AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

37
ZIKUNOV Nikita [Z] 2005-04-14  (A-1) Z/0193/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:35.627 (2:40.778) 46.170 (48.228) 1:35.177 (1:40.281) Ukraina

 
Juniorzy C
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZŁS
AktLic
Badania 1500 m (2021)
PRZELICZNIK
500 m (2021) 1000 m (2021)
PRZELICZNIK
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁEK Jakub 2008-04-11  (C-2) Z/0320/22

TAK

() () () UKS Błyskawica Domaniewice 2022

2
ETEL Szymon 2008-08-01  (C-1) Z/0045/22

TAK

2:37.388 () 47.698 (49.554) 1:37.409 (1:47.067) ŁKS Juvenia Białystok 2022

3
GÓRNICKI Piotr 2007-08-04  (C-2) Z/0008/17

TAK

2:39.204 (2:48.879) 50.059 (54.355) 1:41.567 (1:53.510) WMKS Olsztyn 2022

4
HRYNIEWICZ Tymon 2008-03-27  (C-2) Z/0170/18

TAK

2:31.380 (2:42.276) 46.238 (46.961) 1:39.998 (1:40.821) KS Orzeł Elbląg 2022

5
IZBICKI Franciszek 2009-01-28  (C-1) Z/0031/22

TAK

2:35.670 () 46.338 (48.710) 1:37.511 (1:47.143) ŁKS Juvenia Białystok 2022

6
MARSZAŁKOWSKI Maksymilian 2008-06-04  (C-2) Z/0837/20

TAK

2:39.980 (2:50.493) 48.541 (52.641) 1:41.007 (1:52.063) GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

7
NOWAK Jakub 2008-03-14  (C-2) Z/0154/18

TAK

2:35.580 (2:43.199) 46.508 (48.582) 1:38.670 (1:41.559) UKS Short Track MOSiR Giżycko 2022

8
OLEJNICZKA Filip 2008-03-30  (C-2) Z/0334/22

TAK

() () () UKS Błyskawica Domaniewice 2022

9
PALENCEUSZ Patryk 2007-09-25  (C-2) Z/0014/21

TAK

2:25.009 (2:36.132) 44.849 (45.629) 1:31.590 (1:36.439) ŁKS Juvenia Białystok 2022

10
PIĄTEK Łukasz 2008-09-26  (C-1) Z/0003/17

TAK

2:36.368 () 48.408 (52.801) 1:40.427 (1:49.436) UKS Short Track MOSiR Giżycko 2022

11
RICHTER Aleksander 2008-05-22  (C-2) Z/0007/17

TAK

2:37.499 (2:41.287) 47.428 (48.859) 1:39.332 (1:40.130) WMKS Olsztyn 2022

12
SOKOŁOWSKI Oskar 2008-03-24  (C-2) Z/0071/20

TAK

2:34.076 (2:47.955) 47.187 (49.012) 1:41.093 (1:43.687) KS Orzeł Elbląg 2022

13
SOLTAU Oskar 2008-09-24  (C-1) Z/0085/20

TAK

2:39.103 () 48.033 (50.720) 1:41.799 (1:48.811) GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

14
SPORYSH Maksym [Z] 2007-11-25  (C-2) Z/0102/22

TAK

2:33.072 () 47.936 () 1:39.709 () AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

15
SZTAFA Filip 2008-01-25  (C-2) Z/0012/19

TAK

2:41.987 (2:45.533) 49.009 (50.973) 1:40.194 (1:42.803) UKS Short Track MOSiR Giżycko 2022

 
Juniorzy D
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZŁS
AktLic
Badania 1000 m (2021)
PRZELICZNIK
500 m (2021) 777 m (2021)
PRZELICZNIK
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOLEWA Fabian 2010-01-15  (D-2) Z/0076/19

TAK

1:57.830 (2:11.870) 56.412 (56.818) 1:32.452 (1:36.078) UKS Juvenia Białystok 2022

2
HYJEK Filip 2009-07-27  (D-2) Z/0926/15

TAK

1:36.922 (1:47.421) 47.114 (50.681) 1:17.671 (1:19.959) AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

3
KOVALENKO Kirill [Z] 2011-03-24  (D-1) Z/0180/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:49.901 (1:50.728) 51.723 (52.663) 1:24.270 (1:25.153) Ukraina

4
MAJIRSKÝ Maroš [Z] 2010-10-04  (D-1)


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() () () Słowacja

5
MAŁUS Cyprian 2009-09-07  (D-2) Z/0085/19

TAK

1:49.997 (1:58.040) 51.476 (53.666) 1:22.908 (1:27.707) UKS Juvenia Białystok 2022

6
MONACH Antoni 2009-10-17  (D-2) Z/0087/19

TAK

1:50.614 (1:58.077) 53.569 (56.855) 1:23.737 (1:31.209) UKS Juvenia Białystok 2022

7
MOSKWA Nataniel 2009-08-07  (D-2) Z/0200/18

TAK

1:50.173 (1:52.222) 52.199 (54.151) 1:22.677 (1:24.054) UKS Juvenia Białystok 2022

8
MROZIŃSKI Nikodem 2011-06-20  (D-1) Z/0171/22

TAK

() () () GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

9
PRĄTNICKI Szymon 2010-09-18  (D-1) Z/0066/22

TAK

1:50.043 () 51.480 (54.749) 1:23.936 () GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

10
SZTABIŃSKI Gniewosz 2009-09-17  (D-2) Z/0063/19

TAK

1:50.728 (1:53.758) 51.481 (54.814) 1:23.478 (1:28.390) UKS Szóstka Białystok 2022

11
TYNIECKI Kacper 2010-10-25  (D-1) Z/0820/20

TAK

1:56.949 () 54.427 (58.798) 1:27.567 () UKS Szóstka Białystok 2022

12
WROŃSKI Marcel 2010-02-02  (D-2) Z/0025/22

TAK

1:56.563 () 56.230 (1:19.604) 1:31.665 (2:02.912) UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

13
WYSOKIŃSKI Paweł 2011-03-04  (D-1) Z/0064/22

TAK

1:50.277 () 52.884 (56.558) 1:22.919 () GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

 
Juniorzy E
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZŁS
AktLic
Badania 500 m (2021)
PRZELICZNIK
222 m (2021) 333 m (2021)
PRZELICZNIK
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANYŚ Feliks 2013-12-11  (F-2) Z/0058/22

TAK

() 44.621 () 1:05.738 () GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

2
BARTOSIK Szymon 2011-11-20  (E-2) Z/0059/21

TAK

59.016 (1:05.653) 26.382 (29.156) 38.682 (43.422) UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

3
DAWIEC Piotr 2013-09-12  (F-2) Z/0187/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
() 31.137 (39.521) 45.912 (59.407) UKS Znicz Kłodzko 2022

4
GRZEŚKOWIAK Mateusz 2013-11-30  (F-2) Z/0216/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() 32.838 (48.188) 56.914 () AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

5
HABERA Filip 2015-06-19  (F-1) Z/0001/22

TAK

() 38.044 () 57.184 () UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

6
HOTAŁA Szymon 2012-01-27  (E-2) Z/0064/21

TAK

57.118 (59.582) 25.821 (27.755) 37.734 (41.171) UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

7
HYTEL Tymoteusz 2013-03-04  (E-1) Z/0188/21

TAK

1:13.185 () 33.981 () 48.966 () UKS Znicz Kłodzko 2022

8
JAŚNIEWICZ Aleksander 2014-11-22  (F-1) Z/0201/21

TAK

1:20.721 () 33.496 (52.055) 49.520 () AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

9
JURKIEWICZ Franciszek 2012-03-15  (E-2) Z/0061/22

TAK

1:11.008 () 31.189 () 49.114 () GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

10
KWAPULIŃSKI Michał 2014-08-09  (F-1) Z/0062/22

TAK

() 35.274 () 50.699 () GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

11
MARCINKOWSKI Filip 2013-05-23  (E-1) Z/0838/20

TAK

1:00.840 (1:03.090) 26.926 (30.084) 39.634 (42.462) GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

12
MIKHNO Makar [Z] 2012-08-30  (E-1) Z/0183/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
57.711 (58.877) 26.997 (27.536) 38.805 (39.224) Ukraina

13
MIŠČÍK Adam [Z] 2013-05-16  (E-1)


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() () () Słowacja

14
SMORODSKYI Maksym [Z] 2011-09-25  (E-2)


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
57.121 (1:09.797) 25.740 (26.869) 37.474 (40.113) Ukraina

15
WILAŃSKI Ksawery 2012-07-16  (E-1) Z/0278/21

TAK

1:13.227 () 33.015 () 49.167 () UKS Znicz Kłodzko 2022

16
WOŹNICKI Igor 2013-03-16  (E-1) Z/0009/22

TAK

1:16.560 () 36.960 () 53.256 () KS Orzeł Elbląg 2022