Internetowe zg這szenia do imprezy: Mistrzostwa Polski M這dzik闚 i M這dzie穎wc闚
Bia造stok, 01-02.04.2023
 
M這dzie穎wcy
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZΠ
AktLic
Badania (2021)
PRZELICZNIK
(2021) (2021)
PRZELICZNIK
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWSKA Patrycja 1999-11-25  (M-4) Z/0600/15

TAK


BADANIA
NIEWA烤E
() () () ΘS Juvenia Bia造stok 2022

2
GAJDA Maja 2001-02-14  (M-3) Z/0749/15

TAK


BADANIA
NIEWA烤E
() () () UKS B造skawica Domaniewice 2022

3
HENKIEL Patrycja 2001-03-26  (M-3) Z/0120/15

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWA烤E
() () () WMKS Olsztyn 2022

4
KLIMKIEWICZ Dominika 2000-02-14  (M-4) Z/0256/15

TAK


BADANIA
NIEWA烤E
() () () UKS B造skawica Domaniewice 2022

5
KRAJNIK Agata 2001-07-27  (M-2) Z/0853/15

TAK

() () () MKS B造skawica Toru 2022

6
PERZY垶KA Julia 2003-05-19  (M-1) Z/0019/16

TAK

() () () UKS B造skawica Domaniewice 2022

7
RADZIKOWSKA Nikola 2002-03-18  (M-2) Z/0210/16

TAK

() () () UKS B造skawica Domaniewice 2022

8
RUMAK Zuzanna 2001-07-28  (M-2) Z/0154/15

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWA烤E
() () () KS Orze Elbl庵 2022

9
SOKOΜWSKA Hanna 2003-06-03  (M-1) Z/0167/16

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWA烤E
() () () ΘS Juvenia Bia造stok 2022

10
STANKIEWICZ Kamila 1999-10-18  (M-4) Z/0156/15

TAK

() () () KS Orze Elbl庵 2022

11
STORMOWSKA Kamila 2000-04-12  (M-4) Z/0031/19

TAK

() () () GKS Stoczniowiec Gda雟k 2022

12
TOPOLSKA Gabriela 2001-03-15  (M-3) Z/0304/15

TAK

() () () ΘS Juvenia Bia造stok 2022

13
WILGA Magdalena 2000-06-03  (M-4) Z/0204/15

TAK


BADANIA
NIEWA烤E
() () () AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

14
WITULSKA Magdalena 1999-07-01  (M-4) Z/0326/15

TAK


BADANIA
NIEWA烤E
() () () ΘS Juvenia Bia造stok 2022

15
ZAKIERSKA Julia 2001-07-16  (M-2) Z/0862/15

TAK

() () () MKS B造skawica Toru 2022

16
涉K Wiktoria 2001-09-26  (M-2) Z/0288/21

TAK


BADANIA
NIEWA烤E
() () () ΘS Juvenia Bia造stok 2022

 
Juniorki C
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZΠ
AktLic
Badania 1500 m (2021)
PRZELICZNIK
500 m (2021) 1000 m (2021)
PRZELICZNIK
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONOWICZ Patrycja 2008-05-09  (C-2) Z/0081/17

TAK

3:27.177 (3:18.825) 57.245 (1:04.677) 2:08.668 (2:12.610) WMKS Olsztyn 2022

2
BUDZAN Lena 2009-02-16  (C-1) Z/0045/21

TAK


BADANIA
NIEWA烤E
2:53.237 () 51.976 () 1:48.390 () Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

3
DASZUTA Daria 2009-06-25  (C-1) Z/0030/22

TAK


BADANIA
NIEWA烤E
2:39.739 () 48.459 (49.852) 1:41.325 (1:44.454) ΘS Juvenia Bia造stok 2022

4
DR:OWSKA Zuzanna 2008-12-31  (C-1) Z/0043/22

TAK

() 3:02.154 55.503 (54.659) (1:58.436) ΘS Juvenia Bia造stok 2022

5
DYBIEC Kinga 2009-02-10  (C-1) Z/0044/22

TAK

3:03.332 () 52.988 (52.792) 1:51.928 (1:50.013) ΘS Juvenia Bia造stok 2022

6
FINC Natalia 2008-10-27  (C-1) Z/0009/16

TAK


BADANIA
NIEWA烤E
2:52.727 () 53.326 (55.764) 1:49.584 (1:50.401) UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2022

7
GAWRO垶KA Magdalena 2009-05-06  (C-1) Z/0323/22

TAK

4:35.329 () 1:25.358 () 3:06.248 () UKS B造skawica Domaniewice 2022

8
G紑KA Martyna 2008-04-28  (C-2) Z/0913/15

TAK

2:41.231 (2:37.044) 48.521 (49.672) 1:42.835 (1:41.106) KS Orze Elbl庵 2022

9
GRZEGORCZYK Hanna 2008-11-17  (C-1) Z/0609/20

TAK


BADANIA
NIEWA烤E
2:49.682 () 52.260 (57.757) 1:48.156 (1:58.633) UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2022

10
HARASIMCZUK Oliwia 2008-09-26  (C-1) Z/0032/22

TAK


BADANIA
NIEWA烤E
() 3:04.962 57.659 (57.028) (2:00.308) ΘS Juvenia Bia造stok 2022

11
KANIA Milena 2009-01-28  (C-1) Z/0033/22

TAK

2:46.800 () 48.646 (51.004) 1:43.991 (1:46.440) ΘS Juvenia Bia造stok 2022

12
KARDASZ Blanka 2009-04-14  (C-1) Z/0034/22

TAK

() 3:11.320 58.258 (57.653) (2:04.547) ΘS Juvenia Bia造stok 2022

13
KISIELEWSKA Kaja 2008-05-22  (C-2) Z/0009/19

TAK

2:44.632 (2:53.363) 50.752 (50.529) 1:45.868 (1:51.101) UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2022

14
KOBIERECKA Zuzanna 2008-09-24  (C-1) Z/0367/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWA烤E
() () () UKS B造skawica Domaniewice 2022

15
KOGUT Julia 2008-05-16  (C-2) Z/0033/18

TAK


BADANIA
NIEWA烤E
2:46.474 (2:49.567) 52.696 (53.920) 1:48.498 (1:51.275) UKS MOSiR Sanok 2022

16
KOSTRZEWA Hanna 2008-11-04  (C-1) Z/0324/22

TAK

4:42.617 () 1:18.649 () 2:55.711 () UKS B造skawica Domaniewice 2022

17
MACIEJEWSKA Wiktoria 2008-08-05  (C-1) Z/0036/22

TAK

2:51.229 () 50.483 (51.411) 1:47.533 (1:46.200) ΘS Juvenia Bia造stok 2022

18
MALEC Marta 2008-08-07  (C-1) Z/0369/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWA烤E
() () () UKS B造skawica Domaniewice 2022

19
MAZUR Hanna 2008-04-09  (C-2) Z/0048/15

TAK


BADANIA
NIEWA烤E
2:29.782 (2:32.586) 45.451 (46.665) 1:36.226 (1:36.581) UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2022

20
MIEZIO Zofia 2009-03-02  (C-1) Z/0037/22

TAK

2:46.270 () 50.651 (51.572) 1:46.328 (1:47.037) ΘS Juvenia Bia造stok 2022

21
NOWAK Olimpia 2009-04-08  (C-1) Z/0314/18

TAK

2:46.194 () 51.606 (53.537) 1:47.471 (1:51.428) Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

22
PADJASEK Zuzanna 2009-03-13  (C-1) Z/0616/20

TAK

3:36.621 () 1:00.373 (59.673) 2:08.980 (2:02.560) AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

23
PAKUx Kornelia 2008-10-15  (C-1) Z/0038/22

TAK

() 3:10.158 57.817 (57.142) (2:03.772) ΘS Juvenia Bia造stok 2022

24
PAPIS Hania 2009-02-21  (C-1) Z/0316/18

TAK


BADANIA
NIEWA烤E
2:50.986 () 51.151 () 1:45.196 () Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

25
R·Ax Karolina 2008-04-02  (C-2) Z/0284/21

TAK

2:51.973 () 55.557 (1:02.639) 1:52.782 (2:16.546) UKS MOSiR Sanok 2022

26
ROCKA Maja 2009-02-14  (C-1) Z/0014/16

TAK


BADANIA
NIEWA烤E
2:46.776 (3:06.189) 51.189 (54.772) 1:46.757 (1:50.308) UKS MOSiR Sanok 2022

27
ROMANOWSKA Maria 2008-02-28  (C-2) Z/0215/19

TAK

3:08.749 (3:10.522) 58.841 (58.612) 1:59.558 (2:02.162) GKS Stoczniowiec Gda雟k 2022

28
RUTKOWSKA Zuzanna 2008-12-29  (C-1) Z/0053/22

TAK

2:46.367 () 50.775 (52.577) 1:51.052 (1:46.508) ΘS Juvenia Bia造stok 2022

29
SAKOWICZ Milena 2009-05-27  (C-1) Z/0226/17

TAK


BADANIA
NIEWA烤E
2:47.752 () 52.230 (54.210) 1:46.305 (1:52.350) UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2022

30
SKAR玆垶KA Maria 2008-08-29  (C-1) Z/0041/22

TAK

2:47.119 () 50.145 (51.678) 1:44.995 (1:47.019) ΘS Juvenia Bia造stok 2022

31
SZAxJKO Patrycja 2007-07-18  (C-2) Z/0274/19

TAK


BADANIA
NIEWA烤E
3:07.121 (2:59.807) 56.106 (56.806) 1:55.832 (2:00.860) UKS MOSiR Sanok 2022

32
SZTAMPKE Maja 2009-01-23  (C-1) Z/0370/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWA烤E
() () () UKS B造skawica Domaniewice 2022

33
TYBORSKA Amelia 2008-06-26  (C-2) Z/0080/17

TAK

2:51.901 (2:56.406) 53.291 (55.656) 1:51.808 (1:52.932) WMKS Olsztyn 2022

34
WERYSZKO Lena 2008-09-18  (C-1) Z/0110/19

TAK

() () () Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

35
WI犴EK Angelika 2007-11-15  (C-2) Z/0052/20

TAK

3:18.408 (3:37.818) 1:02.804 (1:04.601) 2:09.366 (2:21.275) WMKS Olsztyn 2022

36
WINIATORSKA Martyna 2008-01-28  (C-2) Z/0149/22

TAK

() () () UKS B造skawica Domaniewice 2022

37
WO昧IAK Kornelia 2007-11-21  (C-2) Z/0052/15

TAK


BADANIA
NIEWA烤E
2:30.210 (2:32.909) 45.823 (46.881) 1:36.322 (1:36.508) UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2022

38
WRO垶KA Oliwia 2008-03-23  (C-2) Z/0018/21

TAK


BADANIA
NIEWA烤E
2:51.789 (2:59.809) 51.729 (54.392) 1:51.731 (1:52.801) UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2022

39
WYSZY垶KA Krystyna 2008-05-20  (C-2) Z/0074/21

TAK

3:44.266 (4:02.262) 1:07.657 (1:13.759) 2:13.733 (2:38.456) UKS B造skawica Domaniewice 2022

 
M這dzie穎wcy
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZΠ
AktLic
Badania (2021)
PRZELICZNIK
(2021) (2021)
PRZELICZNIK
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANIKIEJ Rafa 1999-08-13  (M-4) Z/0281/15

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWA烤E
() () () ΘS Juvenia Bia造stok 2022

2
BAGNOWSKI Piotr 2000-11-22  (M-3) Z/0166/15

TAK

() () () UKS B造skawica Domaniewice 2022

3
BOROWIECKI J璠rzej 2002-08-18  (M-1) Z/0143/15

TAK

() () () KS Orze Elbl庵 2022

4
BRYSZEWSKI Micha 2000-10-20  (M-3) Z/0177/15

TAK


BADANIA
NIEWA烤E
() () () UKS B造skawica Domaniewice 2022

5
GRABOWICZ Kacper 2001-05-04  (M-3) Z/0171/15

TAK

() () () UKS B造skawica Domaniewice 2022

6
JANASZ Kacper 2002-12-21  (M-1) Z/0018/16

TAK


BADANIA
NIEWA烤E
() () () UKS B造skawica Domaniewice 2022

7
KOSTRZEWA Kamil 2003-02-14  (M-1) Z/0851/15

TAK


BADANIA
NIEWA烤E
() () () MKS B造skawica Toru 2022

8
KOTAS Kacper 2000-05-17  (M-4) Z/0852/15

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWA烤E
() () () MKS B造skawica Toru 2022

9
MIKOxJUK Mateusz 2002-04-02  (M-2) Z/0597/15

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWA烤E
() () () ΘS Juvenia Bia造stok 2022

10
MROCZKOWSKI Wiktor 2003-03-03  (M-1) Z/0211/16

TAK

() () () UKS B造skawica Domaniewice 2022

11
PAWEΘOWICZ Kacper 2000-04-29  (M-4) Z/0179/15

TAK


BADANIA
NIEWA烤E
() () () UKS B造skawica Domaniewice 2022

12
PAWΜWICZ Artur 2002-08-23  (M-1) Z/0176/15

TAK


BADANIA
NIEWA烤E
() () () UKS B造skawica Domaniewice 2022

13
PAWΜWSKI Micha 2002-03-23  (M-2) Z/0038/15

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWA烤E
() () () UKS MOSiR Sanok 2022

14
REINDL Krzysztof 2002-06-05  (M-2) Z/0151/15

TAK


BADANIA
NIEWA烤E
() () () KS Orze Elbl庵 2022

15
SELLIER Diane [Z] 2001-07-29  (M-2) Z/0740/20

TAK

() () () GKS Stoczniowiec Gda雟k 2022

16
SIATKOWSKI Pawe 2003-03-28  (M-1) Z/0017/16

TAK


BADANIA
NIEWA烤E
() () () UKS B造skawica Domaniewice 2022

17
THOMAS Neithan 2002-01-09  (M-2) Z/0020/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWA烤E
() () () GKS Stoczniowiec Gda雟k 2022

 
Juniorzy C
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZΠ
AktLic
Badania 1500 m (2021)
PRZELICZNIK
500 m (2021) 1000 m (2021)
PRZELICZNIK
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAΒK Jakub 2008-04-11  (C-2) Z/0320/22

TAK

4:11.539 () 1:19.072 () 2:37.377 () UKS B造skawica Domaniewice 2022

2
BUJNO Filip 2009-05-08  (C-1) Z/0029/22

TAK


BADANIA
NIEWA烤E
() 3:41.767 58.225 (1:04.141) (2:24.845) ΘS Juvenia Bia造stok 2022

3
DALZ Aleksander 2009-05-29  (C-1) Z/0054/22

TAK


BADANIA
NIEWA烤E
2:54.415 () 53.858 () 1:50.479 () Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

4
DE HAAN Kacper 2009-06-24  (C-1) Z/0042/22

TAK

2:58.843 () 52.028 (53.721) 1:50.047 (1:50.024) ΘS Juvenia Bia造stok 2022

5
ETEL Szymon 2008-08-01  (C-1) Z/0045/22

TAK

2:37.388 () 47.698 (49.554) 1:37.409 (1:47.067) ΘS Juvenia Bia造stok 2022

6
FOKS Bart這miej 2007-07-17  (C-2) Z/0220/19

TAK

() (1:07.588) (2:22.072) UKS B造skawica Domaniewice 2022

7
FOKS Gabriel 2009-04-03  (C-1) Z/0321/22

TAK

() () () UKS B造skawica Domaniewice 2022

8
G紑NICKI Piotr 2007-08-04  (C-2) Z/0008/17

TAK

2:39.204 (2:48.879) 50.059 (54.355) 1:41.567 (1:53.510) WMKS Olsztyn 2022

9
HRYNIEWICZ Tymon 2008-03-27  (C-2) Z/0170/18

TAK

2:31.380 (2:42.276) 45.411 (46.961) 1:39.998 (1:40.821) KS Orze Elbl庵 2022

10
IZBICKI Franciszek 2009-01-28  (C-1) Z/0031/22

TAK


BADANIA
NIEWA烤E
2:35.670 () 46.338 (48.710) 1:37.511 (1:47.143) ΘS Juvenia Bia造stok 2022

11
KLEJS Szymon 2008-02-07  (C-2) Z/0080/20

TAK

() 1:21.285 (1:26.753) (3:10.001) UKS B造skawica Domaniewice 2022

12
KOSIOREK Piotr 2008-09-09  (C-1) Z/0368/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWA烤E
() () () UKS B造skawica Domaniewice 2022

13
KO匠O Maksymilian 2009-05-27  (C-1) Z/0047/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWA烤E
() 3:02.523 (54.839) (1:58.682) ΘS Juvenia Bia造stok 2022

14
MARSZAΘOWSKI Maksymilian 2008-06-04  (C-2) Z/0837/20

TAK

2:37.170 (2:50.493) 48.541 (52.641) 1:41.007 (1:52.063) GKS Stoczniowiec Gda雟k 2022

15
NOWAK Jakub 2008-03-14  (C-2) Z/0154/18

TAK

2:27.017 (2:43.199) 46.508 (48.582) 1:38.670 (1:41.559) UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2022

16
OLEJNICZAK Filip 2008-03-30  (C-2) Z/0334/22

TAK

4:11.168 () 1:18.517 () 2:39.308 () UKS B造skawica Domaniewice 2022

17
PALENCEUSZ Patryk 2007-09-25  (C-2) Z/0014/21

TAK

2:25.009 (2:36.132) 44.849 (45.629) 1:31.590 (1:36.439) ΘS Juvenia Bia造stok 2022

18
PI﹗EK ㄆkasz 2008-09-26  (C-1) Z/0003/17

TAK

2:36.368 () 48.408 (52.801) 1:40.427 (1:49.436) UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2022

19
RICHTER Aleksander 2008-05-22  (C-2) Z/0007/17

TAK

2:33.013 (2:41.287) 47.428 (48.859) 1:39.332 (1:40.130) WMKS Olsztyn 2022

20
SOKOΜWSKI Oskar 2008-03-24  (C-2) Z/0071/20

TAK

2:32.727 (2:47.955) 47.187 (49.012) 1:41.053 (1:43.687) KS Orze Elbl庵 2022

21
SOLTAU Oskar 2008-09-24  (C-1) Z/0085/20

TAK


BADANIA
NIEWA烤E
2:39.103 () 48.033 (50.720) 1:41.799 (1:48.811) GKS Stoczniowiec Gda雟k 2022

22
SZTAFA Filip 2008-01-25  (C-2) Z/0012/19

TAK

2:41.987 (2:45.533) 49.009 (50.973) 1:40.194 (1:42.803) UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2022

23
ZAKRZEWICZ Bart這miej 2007-07-14  (C-2) Z/0041/20

TAK

3:15.984 (3:38.315) 58.466 (1:03.096) 2:11.828 (2:13.198) UKS B造skawica Domaniewice 2022

24
ZIMNOCH Jakub 2009-02-11  (C-1) Z/0201/22

TAK


BADANIA
NIEWA烤E
() (1:00.262) () ΘS Juvenia Bia造stok 2022