Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Rankingowe
Białystok, 8-10.12.2023
 
Kobiety
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZŁS
AktLic
Badania 1500 m (2022)
PRZELICZNIK
500 m (2022) 1000 m (2022)
PRZELICZNIK
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ASTRAUSKAITE Gabija [Z] 2006-06-19  (A-1)


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() () () Litwa

2
BIELICKA Natalia 2006-10-03  (B-2) Z/0217/19

TAK

2:34.451 (2:33.611) 46.151 (46.318) 1:35.901 (1:40.016) GKS Stoczniowiec Gdańsk 2023

3
BILLER Weronika 2006-05-28  (A-1) Z/0072/17

TAK

2:44.658 (2:34.981) 47.877 (48.447) 1:41.209 (1:41.200) UKS Short Track MOSiR Giżycko 2023

4
BOBIER Oliwia 2005-10-04  (A-1) Z/0036/17

TAK

2:39.159 (2:32.777) 46.194 (46.672) 1:37.930 (1:36.433) ŁKS Juvenia Białystok 2023

5
BOCHAROVA Zhanna [Z] 2005-04-11  (A-2)


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() () () Ukraina

6
BODNAR Maja 2005-05-11  (A-2) Z/0056/22

TAK

2:49.217 (2:51.081) 51.068 (51.405) 1:47.625 (1:50.418) UKS MOSiR Sanok 2023

7
BOGDANOWICZ Agnieszka 2005-02-04  (A-2) Z/0018/18

TAK

2:44.972 (2:31.427) 48.216 (45.487) 1:39.587 (1:35.751) ŁKS Juvenia Białystok 2023

8
CHILIMONIUK Kinga 2004-10-29  (A-2) Z/0052/17

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
2:58.556 (2:37.448) 49.799 (48.601) 1:42.437 (1:43.989) ŁKS Juvenia Białystok 2023

9
DEMOCHKO Diana [Z] 2007-12-26  (B-1)


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
3:01.683 () 51.132 () 1:44.793 () Ukraina

10
DRELICH Iwona 2006-09-24  (B-2) Z/0051/22

TAK

2:49.502 (2:56.371) 50.585 (52.581) 1:45.878 (1:51.466) AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2023

11
FALKOWSKA Anna 2007-06-08  (B-2) Z/0030/20

TAK

2:33.821 (2:28.171) 44.231 (44.772) 1:32.543 (1:34.665) ŁKS Juvenia Białystok 2023

12
GÓRKA Martyna 2008-04-28  (B-1) Z/0913/15

TAK

2:41.795 (2:41.231) 47.458 (48.490) 1:39.521 (1:42.835) KS Orzeł Elbląg 2023

13
JAŻDŻYŃSKA Ada 2005-07-21  (A-1) Z/0146/15

TAK

2:51.817 (2:45.358) 49.147 (48.316) 1:45.577 (1:42.024) KS Orzeł Elbląg 2023

14
KAMIŃSKA Nicolla 2006-01-02  (A-1) Z/0024/19

TAK

2:57.567 (2:57.079) 52.180 (54.339) 1:49.329 (1:56.160) UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

15
KISIELEWSKA Kaja 2008-05-22  (B-1) Z/0009/19

TAK

2:37.067 (2:44.632) 47.495 (49.564) 1:40.954 (1:44.075) UKS Short Track MOSiR Giżycko 2023

16
KOGUT Julia 2008-05-16  (B-1) Z/0033/18

TAK

2:44.597 (2:46.474) 50.872 (51.860) 1:45.874 (1:48.498) UKS MOSiR Sanok 2023

17
KOTOWSKA Marta 2006-06-28  (A-1) Z/0032/19

TAK

2:59.597 (2:38.493) 50.184 (47.085) 1:42.930 (1:37.924) GKS Stoczniowiec Gdańsk 2023

18
KREMER Veronika [Z] 2006-11-22  (B-2) Z/0194/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
(2:41.063) 49.994 (49.537) 1:38.845 (1:41.877) Ukraina

19
KUCK Magdalena 2006-02-27  (A-1) Z/0790/20

TAK

3:15.073 (3:35.292) 1:00.243 (1:04.118) 2:03.145 (2:15.222) WMKS Olsztyn 2023

20
KUŚ Wiktoria 2007-03-03  (B-2) Z/0169/23

TAK

() () () UKS Błyskawica Domaniewice 2023

21
LESZKIEWICZ Michalina 2006-09-22  (B-2) Z/0644/20

TAK

3:24.512 (3:47.735) 1:05.207 (1:08.877) 2:10.870 (2:23.309) UKS Błyskawica Domaniewice 2023

22
LEVICKYTE Valentina [Z] 2007-07-23  (B-1)


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() () () Litwa

23
LISEK Aleksandra 2004-05-12  (M-1) Z/0014/18

TAK

2:59.576 (2:44.318) 51.799 (50.356) 1:46.270 (1:42.244) AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2023

24
MANKOVSKA Daria [Z] 2006-08-03  (B-2)


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() () () Ukraina

25
MAZUR Hanna 2008-04-09  (B-1) Z/0048/15

TAK

2:46.106 (2:29.782) 45.726 (45.451) 1:35.796 (1:36.226) UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

26
MICHALSKA Laura 2005-07-27  (A-1) Z/0070/23

TAK

2:41.424 (2:38.759) 47.172 (47.758) 1:39.067 (1:37.714) Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2023

27
MILCZAREK Karolina 2006-08-29  (B-2) Z/0170/23

TAK

() () () UKS Błyskawica Domaniewice 2023

28
MYCHALCHUK Diana [Z] 1993-07-05  (S) Z/0100/22

TAK

2:32.014 (2:37.522) 46.919 (46.885) 1:37.947 (1:39.420) AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2023

29
NOWAKOWSKA Amelia 2007-03-30  (B-2) Z/0025/16

TAK

2:44.320 (2:45.427) 47.440 (47.885) 1:38.754 (1:42.771) KS Orzeł Elbląg 2023

30
RĄPAŁA Karolina 2008-04-02  (B-1) Z/0284/21

TAK

2:46.579 (2:51.973) 52.068 (55.557) 1:47.769 (1:52.782) UKS MOSiR Sanok 2023

31
SAGANEK Kamila 2005-01-30  (A-2) Z/0054/17

TAK

3:03.688 (2:42.884) 49.902 (47.136) 1:46.072 (1:41.800) ŁKS Juvenia Białystok 2023

32
SOKOŁOWSKA Hanna 2003-06-03  (M-2) Z/0167/16

TAK

2:24.709 (2:32.654) 45.118 (44.823) 1:33.116 (1:31.783) ŁKS Juvenia Białystok 2023

33
SULEWSKA Milena 2006-12-17  (B-2) Z/0070/22

TAK

2:50.794 (3:34.238) 58.993 (1:00.824) 2:01.213 (2:13.085) UKS Short Track MOSiR Giżycko 2023

34
SYDORKO Yelyzaveta [Z] 2004-08-10  (A-2) Z/0104/22

2022


BADANIA
NIEWAŻNE
2:49.894 (2:33.301) 45.661 (45.250) 1:33.614 (1:36.748) Ukraina

35
TADEUSIAK Julia 2008-06-10  (B-1) Z/0171/23

TAK

() () () UKS Błyskawica Domaniewice 2023

36
WAWER Michalina 2006-10-03  (B-2) Z/0038/16

TAK

2:43.729 (2:26.856) 44.863 (45.070) 1:33.898 (1:32.896) UKS Short Track MOSiR Giżycko 2023

37
WIĘCEK Angelika 2007-11-15  (B-1) Z/0052/20

TAK

3:24.630 (3:18.408) 1:01.900 (1:01.839) 2:07.738 (2:09.268) WMKS Olsztyn 2023

38
WOJCIECHOWSKA Patrycja 2007-10-24  (B-1) Z/0172/23

TAK

() () () UKS Błyskawica Domaniewice 2023

39
WOŹNIAK Kornelia 2007-11-21  (B-1) Z/0052/15

TAK

2:28.759 (2:30.210) 44.403 (45.823) 1:33.350 (1:36.322) UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

40
WROŃSKA Oliwia 2008-03-23  (B-1) Z/0018/21

TAK

2:53.001 (2:50.086) 51.404 (51.729) 1:47.575 (1:51.731) UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

 
Juniorki C
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZŁS
AktLic
Badania 1500 m (2022)
PRZELICZNIK
500 m (2022) 1000 m (2022)
PRZELICZNIK
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIŁYK Pola 2010-03-14  (C-1) Z/0249/22

TAK

2:55.700 () 55.743 (1:00.179) 1:53.189 (2:05.907) Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2023

2
BUDZAN Lena 2009-02-16  (C-2) Z/0045/21

TAK

2:45.215 (2:47.297) 50.040 (51.208) 1:43.969 (1:46.732) Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2023

3
DASZUTA Daria 2009-06-25  (C-2) Z/0030/22

TAK

2:44.685 (2:39.739) 47.237 (48.459) 1:41.236 (1:41.325) ŁKS Juvenia Białystok 2023

4
DYBIEC Kinga 2009-02-10  (C-2) Z/0044/22

TAK

3:01.727 (3:03.332) 51.805 (52.927) 1:45.522 (1:51.928) ŁKS Juvenia Białystok 2023

5
FILIPPOVA Aleksandra [Z] 2009-11-16  (C-1)


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() () () Litwa

6
FINC Natalia 2008-10-27  (C-2) Z/0009/16

TAK

2:51.077 (2:52.727) 53.033 (53.326) 1:49.467 (1:49.584) UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

7
GROCHOWSKA Bianka 2009-03-13  (C-2) Z/0217/22

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
2:56.962 (3:05.446) 52.476 (55.101) 1:51.458 (1:57.787) ŁKS Juvenia Białystok 2023

8
GRZEGORCZYK Hanna 2008-11-17  (C-2) Z/0609/20

TAK

2:44.348 (2:49.682) 50.954 (52.260) 1:43.537 (1:48.156) UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

9
HABERA Roksana 2009-11-12  (C-1) Z/0063/21

TAK

3:02.204 () 57.294 (59.107) 1:55.744 (2:04.815) UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

10
JABŁOŃSKA Aleksandra 2010-03-14  (C-1) Z/0006/16

TAK

2:36.714 () 50.146 (50.486) 1:42.534 (1:44.672) UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

11
JARMOC Natalia 2009-07-17  (C-1) Z/0021/23

TAK

2:42.300 () 47.103 (48.256) 1:41.780 (1:44.891) ŁKS Juvenia Białystok 2023

12
KANIA Milena 2009-01-28  (C-2) Z/0033/22

TAK

2:41.311 (2:46.800) 49.443 (48.646) 1:45.234 (1:43.991) ŁKS Juvenia Białystok 2023

13
KHOKHELKO Mariia [Z] 2008-07-01  (C-2) Z/0096/22

TAK

2:51.869 (2:42.775) 46.314 (48.276) 1:39.317 (1:41.119) AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2023

14
KOSTRZEWA Hanna 2008-11-04  (C-2) Z/0324/22

TAK

3:48.172 (4:42.617) 1:09.521 (1:18.649) 2:27.417 (2:55.711) UKS Błyskawica Domaniewice 2023

15
ŁYCZKOWSKA Olga 2009-08-23  (C-1) Z/0031/23

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() 3:17.920 (1:01.949) (2:08.947) ŁKS Juvenia Białystok 2023

16
MIEZIO Zofia 2009-03-02  (C-2) Z/0037/22

TAK

2:44.273 (2:46.270) 49.052 (49.567) 1:43.254 (1:44.301) ŁKS Juvenia Białystok 2023

17
MURAUSKAITE Teja [Z] 2008-11-12  (C-2)


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() () () Litwa

18
NOWAK Olimpia 2009-04-08  (C-2) Z/0314/18

TAK

2:41.266 (2:46.194) 49.815 (50.011) 1:43.276 (1:44.464) Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2023

19
OSIPOWICZ Gabriela 2009-12-24  (C-1) Z/0026/23

TAK

2:50.477 () 49.521 (50.011) 1:50.253 (1:46.643) ŁKS Juvenia Białystok 2023

20
PAŃCZYSZYN Amelia 2009-08-18  (C-1) Z/0004/16

TAK

2:43.885 () 49.973 (50.325) 1:42.833 (1:44.728) UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

21
PAPIS Hania 2009-02-21  (C-2) Z/0316/18

TAK

2:44.805 (2:50.986) 49.440 (51.151) 1:42.960 (1:44.532) Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2023

22
ROCKA Maja 2009-02-14  (C-2) Z/0014/16

TAK

2:43.680 (2:46.776) 50.837 (50.346) 1:43.706 (1:44.942) UKS MOSiR Sanok 2023

23
SAKOWICZ Milena 2009-05-27  (C-2) Z/0226/17

TAK

2:45.950 (2:40.430) 51.085 (52.230) 1:45.880 (1:46.305) UKS Short Track MOSiR Giżycko 2023

24
SKARŻYŃSKA Maria 2008-08-29  (C-2) Z/0041/22

TAK

2:35.648 (2:47.119) 48.174 (49.667) 1:41.386 (1:44.995) ŁKS Juvenia Białystok 2023

25
SOBIESIAK Kornelia 2009-09-04  (C-1) Z/0044/23

TAK

3:06.590 () 57.566 (56.482) 2:01.491 (2:00.287) ŁKS Juvenia Białystok 2023

26
SOKOLOVSKYTĖ Gabija [Z] 2009-06-28  (C-2)


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() () () Litwa

27
STOROZHUK Amina [Z] 2010-05-19  (C-1) Z/0103/22

2022


BADANIA
NIEWAŻNE
2:42.748 (2:44.592) 47.311 (47.289) 1:49.821 (1:43.843) Ukraina

28
SZTABIŃSKA Gaja 2009-09-17  (C-1) Z/0043/23

TAK

2:53.205 () 51.506 (51.362) 1:48.059 (1:47.872) ŁKS Juvenia Białystok 2023

29
SZTAMPKE Maja 2009-01-23  (C-2) Z/0370/22

TAK

4:25.169 () 1:18.608 (1:29.129) 2:36.528 () UKS Błyskawica Domaniewice 2023

30
TARGOWSKA Martyna 2009-07-18  (C-1) Z/0640/20

TAK

2:57.777 () 52.641 (53.267) 1:51.648 (1:57.646) UKS MOSiR Sanok 2023

31
TELITSYNA Sofia [Z] 2009-10-05  (C-1) Z/0190/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() 2:54.076 (51.709) (1:53.051) Ukraina

32
WERYSZKO Lena 2008-09-18  (C-2) Z/0110/19

TAK

2:41.817 (2:49.933) 51.799 (53.950) 1:45.494 (1:51.427) Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2023

33
YÜKSEK Zuzanna 2010-06-23  (C-1) Z/0214/19

TAK

3:04.322 () 56.112 (56.361) 1:53.118 (1:55.809) GKS Stoczniowiec Gdańsk 2023

34
ZIĘCINA Natalia 2010-06-12  (C-1) Z/0231/18

TAK

2:47.617 () 50.252 (49.961) 1:42.434 (1:43.699) UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

 
Juniorki D
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZŁS
AktLic
Badania 1000 m (2022)
PRZELICZNIK
500 m (2022) 777 m (2022)
PRZELICZNIK
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANEPSKA Anastasiia [Z] 2012-02-26  (D-1) Z/0072/23

TAK

2:50.409 () 1:11.768 () 1:56.394 () WMKS Olsztyn 2023

2
ANGIELCZYK Julia 2010-09-30  (D-2) Z/0152/20

TAK

1:55.888 (2:07.110) 54.998 (56.978) 1:28.609 (1:31.873) UKS Juvenia Białystok 2023

3
BIELONKO Marta 2011-03-28  (D-2) Z/0076/21

TAK

1:59.506 (2:03.196) 56.411 (57.067) 1:28.317 (1:31.138) ŁKS Juvenia Białystok 2023

4
BOK Amelia 2010-12-05  (D-2) Z/0827/20

TAK

2:05.439 (2:06.244) 58.642 (58.482) 1:34.663 (1:36.376) UKS Szóstka Białystok 2023

5
BOROWSKA Amelia 2011-07-22  (D-1) Z/0749/20

TAK

2:11.571 () 1:01.183 (1:05.488) 1:40.038 () UKS Juvenia Białystok 2023

6
BRONISZEWSKA Zuzanna 2011-04-05  (D-2) Z/0023/21

TAK

1:58.758 (2:05.170) 1:04.612 (56.021) 1:30.629 (1:33.083) UKS Szóstka Białystok 2023

7
CHILARSKA Oliwia 2010-08-14  (D-2) Z/0608/20

TAK

2:02.096 (2:09.930) 57.988 (1:00.080) 1:33.557 (1:38.481) UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

8
CZECH Dominika 2010-11-02  (D-2) Z/0104/21

TAK

1:46.146 (1:53.201) 51.951 (54.428) 1:20.779 (1:26.481) Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2023

9
DĄBROWSKA Daria 2010-12-08  (D-2) Z/0154/20

TAK

1:59.810 (2:00.084) 54.304 (57.041) 1:30.571 (1:30.549) UKS Juvenia Białystok 2023

10
DRYL Pola 2011-05-25  (D-2) Z/0077/21

TAK

1:56.865 (1:59.060) 53.325 (54.856) 1:28.221 (1:30.393) ŁKS Juvenia Białystok 2023

11
FUŁAWKA Nela 2010-10-08  (D-2) Z/0126/21

TAK

1:49.689 () 52.901 () 1:23.706 () Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2023

12
GŁUSZONEK Oliwia 2012-03-22  (D-1) Z/0012/23

TAK

2:50.220 () 1:22.406 () 2:10.503 () UKS Short Track MOSiR Giżycko 2023

13
GRABOWSKA Eliza 2011-12-14  (D-1) Z/0115/21

TAK

1:55.582 () 54.506 (56.368) 1:28.291 () ŁKS Juvenia Białystok 2023

14
GRODZKA Maja 2010-12-27  (D-2) Z/0170/20

TAK

1:51.030 (1:49.926) 53.196 (54.697) 1:23.304 (1:25.520) ŁKS Juvenia Białystok 2023

15
HARASIUK Amelia 2012-02-03  (D-1) Z/0610/20

TAK

1:51.108 () 52.349 (55.546) 1:23.085 () UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

16
HAUPA Julia 2010-08-24  (D-2) Z/0060/22

TAK

2:13.502 (2:23.449) 1:05.611 (1:06.962) 1:44.840 (1:53.616) GKS Stoczniowiec Gdańsk 2023

17
JAGNISZCZAK Aleksandra 2012-03-30  (D-1) Z/0071/21

TAK

1:56.551 () 54.637 (56.935) 1:27.413 () UKS MOSiR Sanok 2023

18
JAWORSKA Gabriella 2011-04-01  (D-2) Z/0134/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
2:00.540 (1:59.215) 54.609 (56.217) 1:29.814 (1:32.654) UKS Juvenia Białystok 2023

19
KAZIMIERCZAK Hanna 2011-04-05  (D-2) Z/0757/20

TAK

2:13.815 () 1:02.820 (1:07.687) 1:42.166 (1:58.318) UKS Juvenia Białystok 2023

20
KAZIMIERCZAK Wiktoria 2011-04-05  (D-2) Z/0758/20

TAK

2:25.774 () 1:05.460 (1:07.132) 1:48.728 (1:53.709) UKS Juvenia Białystok 2023

21
KOBUS Agata 2010-09-17  (D-2) Z/0317/18

TAK

1:41.766 (1:45.709) 48.414 (50.591) 1:15.700 (1:17.564) Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2023

22
KRAWCZYKOWICZ Lena 2011-01-15  (D-2) Z/0759/20

TAK

2:09.563 (2:19.698) 59.061 (1:02.519) 1:37.179 (1:44.668) UKS Juvenia Białystok 2023

23
KRUK Małgorzata 2011-08-04  (D-1) Z/0116/21

TAK

1:53.749 () 55.789 (56.065) 1:27.235 () ŁKS Juvenia Białystok 2023

24
KRYVOSHEIA Oleksandra [Z] 2011-07-26  (D-1)


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() () () Ukraina

25
KULIK Oksana 2011-01-11  (D-2) Z/0135/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
2:04.355 (2:09.760) 58.740 (59.298) 1:33.165 (1:35.874) UKS Juvenia Białystok 2023

26
LUDWICKA Antonina 2012-02-03  (D-1) Z/0116/19

TAK

1:52.079 () 53.385 (55.294) 1:24.893 () Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2023

27
ŁOKIĆ Laura 2011-02-01  (D-2) Z/0760/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
() (1:04.564) (1:48.528) UKS Juvenia Białystok 2023

28
MACIEJUK Lena 2010-08-19  (D-2) Z/0158/20

TAK

2:16.317 (2:08.717) 1:03.675 (1:01.875) 1:42.266 (1:38.308) UKS Juvenia Białystok 2023

29
MANACHES Dominika 2010-08-31  (D-2) Z/0174/20

TAK

1:55.569 (1:54.954) 52.013 (52.275) 1:27.072 (1:25.987) ŁKS Juvenia Białystok 2023

30
MĄDRA Zuzanna 2011-06-30  (D-2) Z/0035/21

TAK

2:29.742 (2:20.246) 1:03.617 (1:03.423) 1:45.404 (1:44.061) UKS Szóstka Białystok 2023

31
MENDALKA Katarzyna 2010-10-27  (D-2) Z/0366/22

TAK

1:58.658 (2:40.068) 54.718 (1:11.144) 1:27.417 (1:53.840) WMKS Olsztyn 2023

32
MILNIKIEL Wiktoria 2012-01-22  (D-1) Z/0017/22

TAK

1:51.050 () 52.651 (55.831) 1:25.084 () UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

33
MOISIEIEVA Kateryna [Z] 2010-11-02  (D-2) Z/0184/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:47.105 (1:45.168) 49.867 (50.515) 1:21.287 (1:21.818) Ukraina

34
MORAWSKA Iga 2012-01-29  (D-1) Z/0016/23

TAK

2:00.987 () 56.751 () 1:31.966 () UKS Short Track MOSiR Giżycko 2023

35
NIEWIŃSKA Laura 2012-05-19  (D-1) Z/0304/22

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
2:08.954 () 1:06.306 () () UKS Juvenia Białystok 2023

36
OSTROWSKA Antonina 2010-07-30  (D-2) Z/0005/16

TAK

1:47.275 (1:51.426) 51.607 (54.096) 1:23.017 (1:26.505) UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

37
PAJĄK Antonina 2011-11-15  (D-1) Z/0065/22

TAK

2:05.263 () 1:00.459 (1:05.630) 1:34.360 () GKS Stoczniowiec Gdańsk 2023

38
PIĄTEK Zofia 2011-06-04  (D-2) Z/0225/17

TAK

2:03.161 (2:04.610) 56.085 (59.686) 1:31.893 (1:35.305) UKS Short Track MOSiR Giżycko 2023

39
PIEŚLUK Julia 2012-04-03  (D-1) Z/0305/22

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
2:00.953 () 58.227 (1:00.968) 1:32.056 () UKS Juvenia Białystok 2023

40
PRZYBYŁA Zuzanna 2010-11-09  (D-2) Z/0793/20

TAK

1:58.439 (2:08.194) 54.697 (1:00.309) 1:27.862 (1:37.415) WMKS Olsztyn 2023

41
RUTKOWSKA Nikola 2011-07-13  (D-1) Z/0138/21

TAK

1:59.942 () 56.407 (58.521) 1:31.438 () UKS Juvenia Białystok 2023

42
RYDZEWSKA Julia 2010-09-26  (D-2) Z/0053/19

TAK

1:46.067 (1:49.060) 49.600 (51.294) 1:20.754 (1:24.499) UKS Szóstka Białystok 2023

43
SAKOWICZ Judyta 2011-11-12  (D-1) Z/0011/19

TAK

2:01.503 () 1:00.007 (1:00.364) 1:31.936 () UKS Short Track MOSiR Giżycko 2023

44
SKARŻYŃSKA Anna 2010-07-14  (D-2) Z/0161/20

TAK

1:51.116 (1:58.829) 53.471 (54.946) 1:23.890 (1:29.692) UKS Juvenia Białystok 2023

45
SKRODZKA Maria 2011-09-16  (D-1) Z/0140/21

TAK

2:11.091 () 59.439 (1:02.892) 1:38.031 () UKS Juvenia Białystok 2023

46
SKRZYPKOWSKA Zofia 2010-12-28  (D-2) Z/0202/20

TAK

1:51.665 (1:58.984) 54.816 (55.146) 1:27.591 (1:30.418) UKS Szóstka Białystok 2023

47
SŁOWIKOWSKA Anna 2010-07-16  (D-2) Z/0013/20

TAK

1:47.899 (1:54.096) 51.880 (53.710) 1:23.299 (1:25.104) UKS Short Track MOSiR Giżycko 2023

48
SOCHA Magdalena 2010-11-21  (D-2) Z/0069/22

TAK

1:49.151 (2:02.780) 53.274 (59.622) 1:24.109 (1:30.879) Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2023

49
STRZYŻ Liliana 2011-09-09  (D-1) Z/0114/19

TAK

1:55.576 () 54.787 (57.218) 1:26.367 () Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2023

50
SZESZO Antonina 2011-07-28  (D-1) Z/0141/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
2:06.231 () 58.303 (1:02.017) 1:35.560 () UKS Juvenia Białystok 2023

51
TARASEVICH Milana 2011-11-29  (D-1) Z/0123/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
() 2:57.250 (1:26.375) () 2:16.726 ŁKS Juvenia Białystok 2023

52
TURCHAN Wiktoria 2012-03-06  (D-1) Z/0612/20

TAK

1:55.792 () 56.266 (57.274) 1:26.509 () UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

53
USSOWICZ Anna 2011-07-16  (D-1) Z/0049/20

TAK

2:35.696 () 1:15.133 (1:23.373) 1:57.102 () WMKS Olsztyn 2023

54
VREULS Evi 2012-03-05  (D-1) Z/0196/21

TAK

1:50.256 () 54.867 (1:06.952) 1:24.581 () AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2023

55
WAWER Julia 2011-02-17  (D-2) Z/0228/17

TAK

1:49.724 (1:53.559) 51.944 (53.810) 1:23.488 (1:27.222) UKS Short Track MOSiR Giżycko 2023

56
WIĘCEK Anastazja 2010-10-20  (D-2) Z/0051/20

TAK

2:02.271 (2:11.103) 1:00.356 (1:03.748) 1:34.670 (1:40.558) WMKS Olsztyn 2023

57
WILCZYŃSKA Zuzanna 2011-09-24  (D-1) Z/0770/20

TAK

2:10.892 () 59.195 (1:04.711) 1:37.226 () UKS Juvenia Białystok 2023

58
WOŹNIEWSKA Milena 2011-07-11  (D-1) Z/0041/21

TAK

2:02.419 () 58.385 (1:02.373) 1:35.574 () UKS Szóstka Białystok 2023

 
Juniorki E
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZŁS
AktLic
Badania 333 m (2022)
PRZELICZNIK
500 m (2022) 222 m (2022)
PRZELICZNIK
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ABAKO Wiktoria 2012-08-28  (E-2) Z/0641/20

TAK

35.921 (37.722) 54.205 (56.938) 24.622 (26.454) UKS MOSiR Sanok 2023

2
BERTULYTE Urte [Z] 2012-09-21  (E-2)


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() () () Litwa

3
BURAKOWSKA Antonina 2014-08-28  (F-2) Z/0267/19

TAK

47.504 (50.777) 1:06.084 () 30.869 (34.353) WMKS Olsztyn 2023

4
CHERNIK Liya [Z] 2013-05-24  (E-2) Z/0074/22

TAK

42.966 (50.218) 1:01.918 () 29.191 (30.404) UKS Szóstka Białystok 2023

5
CHROŚCIŃSKA Julia 2012-10-01  (E-2) Z/0076/22

TAK

41.853 (44.515) 1:01.242 (1:05.293) 27.419 (30.330) UKS Szóstka Białystok 2023

6
CZECH Julianna 2014-02-15  (E-1) Z/0239/22

TAK

40.621 () 1:01.179 () 28.034 () Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2023

7
DANOVSKA Beatrise [Z] 2013-04-12  (E-2)


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() () () Łotwa

8
DZIWIS Paulina 2013-06-12  (E-2) Z/0202/21

TAK

38.404 (44.419) 56.026 (1:07.244) 25.681 (30.993) AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2023

9
EKSTOWICZ Anastazja 2012-08-30  (E-2) Z/0149/23

TAK

53.634 () 1:20.996 () 36.498 () UKS Short Track MOSiR Giżycko 2023

10
GORAZDOWSKA Aleksandra 2012-09-29  (E-2) Z/0059/22

TAK

42.570 (44.591) 1:01.775 (1:07.469) 28.836 (30.742) GKS Stoczniowiec Gdańsk 2023

11
GUDLEVSKA Elza [Z] 2015-12-04  (F-1)


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() () () Łotwa

12
HOTAŁA Wiktoria 2014-02-06  (E-1) Z/0065/21

TAK

40.002 (42.222) 1:00.268 (1:03.688) 27.314 (29.202) UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

13
KERAMINAITE Ugne [Z] 2013-03-03  (E-2)


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() () () Litwa

14
KĘPKO Paulina 2012-08-10  (E-2) Z/0083/22

TAK

39.950 (41.701) 58.705 (1:04.344) 26.857 (28.886) UKS Szóstka Białystok 2023

15
KRAYNEVA Tamara 2012-11-21  (E-2) Z/0298/22

TAK

41.297 (43.719) 1:00.615 (1:02.770) 28.113 (29.131) UKS Juvenia Białystok 2023

16
KURSITE Samanta [Z] 2012-07-10  (E-2)


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() () () Łotwa

17
LEWANDOWSKA Julia 2014-07-16  (F-2) Z/0611/20

TAK

40.110 (41.394) 1:00.357 (1:02.571) 27.654 (28.142) UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

18
LILLA Adrija [Z] 2013-04-11  (E-2)


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() () () Łotwa

19
LUKOSIUNAITE Gabija [Z] 2013-09-24  (E-1)


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() () () Litwa

20
MAJDZIK Zuzanna 2013-12-16  (E-1) Z/0214/22

TAK

42.446 (55.245) 1:05.883 (1:26.954) 28.609 (37.019) AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2023

21
MARKIEWICZ Maria 2012-09-20  (E-2) Z/0086/22

TAK

42.336 () 1:04.113 (1:09.874) 29.292 (30.978) UKS Szóstka Białystok 2023

22
MILNIKIEL Patrycja 2014-01-26  (E-1) Z/0016/22

TAK

44.041 (50.563) 1:05.537 () 29.577 (33.532) UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

23
OCHAŁA Klara 2015-01-29  (F-2) Z/0028/22

TAK

40.672 (45.523) 1:01.491 (1:13.093) 27.847 (31.363) UKS MOSiR Sanok 2023

24
OPAR Kornelia 2013-02-22  (E-2) Z/0330/22

TAK

42.881 (45.199) 1:02.219 (1:08.152) 29.464 (31.597) UKS MOSiR Sanok 2023

25
PROKURAT Aurelia 2012-08-28  (E-2) Z/0306/22

TAK

40.900 (43.739) 1:01.342 (1:05.984) 28.143 (30.596) UKS Juvenia Białystok 2023

26
ROSZKOWSKA Zuzanna 2012-09-09  (E-2) Z/0308/22

TAK

40.092 (42.501) 58.541 (1:06.291) 28.064 (28.970) UKS Juvenia Białystok 2023

27
RYDZEWSKA Wiktoria 2012-10-08  (E-2) Z/0088/22

TAK

39.886 (42.366) 1:00.481 (1:06.109) 28.164 (30.099) UKS Szóstka Białystok 2023

28
STRYJEWSKA Zuzanna 2014-02-25  (E-1) Z/0183/20

TAK

41.756 () 1:02.439 () 28.358 () Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2023

29
STRZYŻOWSKA Lena 2013-01-03  (E-2) Z/0055/22

TAK

36.820 (39.662) 54.641 (58.754) 25.067 (27.708) UKS MOSiR Sanok 2023

30
STYŚ Hanna 2014-11-18  (F-2) Z/0086/23

TAK

55.617 () 1:26.676 () 37.680 () GKS Stoczniowiec Gdańsk 2023

31
TOKARSKA Lena 2012-11-22  (E-2) Z/0815/20

TAK

36.455 (37.620) 50.846 (56.390) 24.921 (26.272) UKS MOSiR Sanok 2023

32
UKHANOVA Anna [Z] 2014-07-27  (F-2)


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() () () Ukraina

33
URBAN Wiktoria 2013-07-10  (E-1) Z/0219/21

TAK

38.133 (42.960) 57.289 (1:05.491) 26.618 (29.171) AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2023

34
USZYŁŁO Julia 2013-04-16  (E-2) Z/0072/20

TAK

38.374 (40.890) 58.365 (59.915) 26.206 (28.437) UKS Short Track MOSiR Giżycko 2023

35
WARMBIER Patrycja 2014-01-03  (E-1) Z/0150/23

TAK

() () () UKS Short Track MOSiR Giżycko 2023

36
ZHERNOVA Anna [Z] 2012-08-02  (E-2)


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() () () Ukraina

37
ZYCH Anastazja 2012-10-31  (E-2) Z/0076/23

TAK

37.951 () 56.335 () 25.687 () AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2023

 
Mężczyźni
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZŁS
AktLic
Badania 1500 m (2022)
PRZELICZNIK
500 m (2022) 1000 m (2022)
PRZELICZNIK
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BERGIN Daniil [Z] 2004-12-20  (A-2) Z/0174/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:31.984 (2:21.037) 44.977 (45.014) 1:32.175 (1:30.076) Ukraina

2
BIAŁEK Jakub 2008-04-11  (B-1) Z/0320/22

TAK

3:52.612 (3:48.947) 1:06.521 (1:09.799) 2:18.701 (2:29.371) UKS Błyskawica Domaniewice 2023

3
CECH Ernestas [Z] 2007-05-29  (B-2)


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() () () Litwa

4
CZUBIAK Wiktor 2004-04-09  (M-1) Z/0337/18

TAK

(3:52.069) 1:05.068 (1:04.599) 2:19.525 (2:31.852) UKS Błyskawica Domaniewice 2023

5
DOŁKOWSKI Jakub 2006-01-16  (A-1) Z/0033/19

TAK

2:39.479 (2:24.430) 44.415 (43.672) 1:32.371 (1:31.985) GKS Stoczniowiec Gdańsk 2023

6
GÓRNICKI Piotr 2007-08-04  (B-1) Z/0008/17

TAK

2:37.981 (2:39.204) 48.288 (50.059) 1:41.246 (1:41.567) WMKS Olsztyn 2023

7
HAHATYK Oleksandr [Z] 2004-12-23  (A-2) Z/0179/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
(2:33.537) (47.229) (1:36.489) Ukraina

8
HRYNIEWICZ Tymon 2008-03-27  (B-1) Z/0170/18

TAK

2:24.138 (2:25.836) 44.026 (45.411) 1:32.435 (1:36.771) KS Orzeł Elbląg 2023

9
IOFIN Denys [Z] 2000-10-06  (M-4) Z/0338/22

TAK

2:31.857 (2:46.837) 44.448 (46.557) 1:34.127 (1:43.117) AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2023

10
KOWALCZYK Dawid 2004-06-18  (M-1) Z/0339/18

TAK

3:20.081 (3:16.766) 1:02.570 (1:00.647) 2:05.823 (2:07.485) UKS Błyskawica Domaniewice 2023

11
KUROWSKI Oskar 2005-07-13  (A-1) Z/0025/18

TAK

2:32.132 (2:25.949) 45.249 (44.548) 1:34.695 (1:31.540) ŁKS Juvenia Białystok 2023

12
LAIZANS Linards Reinis [Z] 2006-12-21  (B-2)


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() () () Łotwa

13
MAKUCH Adam 2006-09-25  (B-2) Z/0040/19

TAK

2:28.607 (2:25.241) 43.478 (44.355) 1:30.565 (1:31.233) ŁKS Juvenia Białystok 2023

14
MARSZAŁKOWSKI Maksymilian 2008-06-04  (B-1) Z/0837/20

TAK

2:29.576 (2:34.355) 46.040 (48.541) 1:35.679 (1:37.396) GKS Stoczniowiec Gdańsk 2023

15
MĄDRY Krzysztof 2007-02-19  (B-2) Z/0023/20

TAK

2:29.298 (2:22.368) 41.807 (42.582) 1:28.590 (1:29.710) ŁKS Juvenia Białystok 2023

16
MELNYK Volodymyr [Z] 2007-05-25  (B-2) Z/0218/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
(2:25.342) (45.103) (1:31.413) Ukraina

17
MOROZOV Yaroslav [Z] 2004-07-21  (A-2) Z/0099/22

2022


BADANIA
NIEWAŻNE
2:33.587 (2:21.789) 45.421 (43.786) 1:30.628 (1:30.762) Ukraina

18
MOSHENSKYI Bohdan [Z] 2004-05-03  (M-1) Z/0185/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:39.335 (2:29.577) 47.075 (44.947) 1:39.901 (1:35.438) Ukraina

19
MUCHLADO Adam 2004-07-30  (A-2) Z/0012/15

TAK

2:25.065 (2:23.911) 43.024 (43.445) 1:29.694 (1:29.399) GKS Stoczniowiec Gdańsk 2023

20
NEMIRO Nikita [Z] 1999-09-01  (S)


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:46.504 () 44.615 () 1:34.348 () Ukraina

21
NEMIRO Vladyslav [Z] 1997-01-08  (S) Z/0186/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:33.541 (2:18.191) 45.249 (44.210) 1:33.302 (1:31.334) Ukraina

22
NOWAK Jakub 2008-03-14  (B-1) Z/0154/18

TAK

2:24.650 (2:23.411) 44.559 (46.508) 1:33.144 (1:36.613) UKS Short Track MOSiR Giżycko 2023

23
OLCZYK Jakub 2005-11-20  (A-1) Z/0340/18

TAK

3:41.221 (3:48.811) 59.248 (1:07.141) 2:36.284 (2:21.815) UKS Błyskawica Domaniewice 2023

24
PALENCEUSZ Dominik 2006-07-05  (B-2) Z/0025/19

TAK

2:28.690 (2:18.097) 43.024 (43.301) 1:31.123 (1:29.640) ŁKS Juvenia Białystok 2023

25
PALENCEUSZ Patryk 2007-09-25  (B-1) Z/0014/21

TAK

2:21.690 (2:23.837) 44.427 (44.849) 1:33.331 (1:31.590) ŁKS Juvenia Białystok 2023

26
PAWŁOWICZ Kacper 2006-02-14  (A-1) Z/0277/19

TAK

3:15.965 () 58.915 () 2:06.618 () UKS Błyskawica Domaniewice 2023

27
POKROVSKYI Dmytro [Z] 1998-04-29  (S) Z/0188/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
(2:26.151) (45.389) (1:34.762) Ukraina

28
RICHTER Aleksander 2008-05-22  (B-1) Z/0007/17

TAK

2:36.776 (2:33.013) 47.979 (47.428) 1:41.044 (1:39.332) WMKS Olsztyn 2023

29
SAKOWICZ Aleksander 2005-01-30  (A-2) Z/0905/15

TAK

2:24.098 (2:21.803) 43.693 (44.222) 1:32.567 (1:31.219) UKS Short Track MOSiR Giżycko 2023

30
SOKOŁOWSKI Oskar 2008-03-24  (B-1) Z/0071/20

TAK

2:32.220 (2:32.727) 45.300 (46.408) 1:34.247 (1:41.053) KS Orzeł Elbląg 2023

31
SPORYSH Maksym [Z] 2007-11-25  (B-1) Z/0102/22

2022


BADANIA
NIEWAŻNE
3:10.943 (2:33.072) 50.466 (47.936) 1:40.512 (1:39.709) Ukraina

32
SUT Jakub 2004-09-16  (A-2) Z/0032/18

TAK

2:51.110 (3:03.714) 54.792 (53.560) 1:57.027 (1:56.974) UKS Błyskawica Domaniewice 2023

33
SZTAFA Filip 2008-01-25  (B-1) Z/0012/19

TAK

2:38.091 (2:30.661) 47.142 (47.963) 1:37.732 (1:40.194) UKS Short Track MOSiR Giżycko 2023

34
SZTAMPKE Kacper 2006-10-13  (B-2) Z/0082/20

TAK

2:50.913 (3:23.183) 56.863 (1:00.465) 2:04.315 (2:05.976) UKS Błyskawica Domaniewice 2023

35
TOPCHII Maksym [Z] 2005-09-02  (A-1) Z/0191/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:33.930 (2:27.485) 46.715 (46.131) 1:36.196 (1:37.460) Ukraina

36
VREULS Noel 2005-12-15  (A-1) Z/0594/20

TAK

2:45.947 (2:26.669) 44.023 (45.269) 1:32.815 (1:32.068) AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2023

37
WOJNOWSKI Marcin 1982-11-21  (S) Z/0308/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:32.651 (2:40.578) (45.061) 1:35.318 (1:40.301) ŁKS Juvenia Białystok 2023

38
ZIKUNOV Nikita [Z] 2005-04-14  (A-2) Z/0193/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
(2:35.627) (46.170) (1:35.177) Ukraina

 
Juniorzy C
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZŁS
AktLic
Badania 1500 m (2022)
PRZELICZNIK
500 m (2022) 1000 m (2022)
PRZELICZNIK
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Maciej 2010-02-03  (C-1) Z/0019/23

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() 3:00.669 54.014 (54.562) 1:52.935 (1:57.446) ŁKS Juvenia Białystok 2023

2
BUJNO Filip 2009-05-08  (C-2) Z/0029/22

TAK

3:20.971 () 57.814 (58.225) () ŁKS Juvenia Białystok 2023

3
CHOLEWA Fabian 2010-01-15  (C-1) Z/0020/23

TAK

3:21.749 () 55.558 (55.835) 2:05.438 (1:57.830) ŁKS Juvenia Białystok 2023

4
CIURA Jakub 2010-03-19  (C-1) Z/0071/23

TAK

3:17.490 () 56.654 (58.486) 1:53.723 (2:07.332) ŁKS Juvenia Białystok 2023

5
ETEL Szymon 2008-08-01  (C-2) Z/0045/22

TAK

2:27.845 (2:32.207) 46.558 (47.033) 1:37.468 (1:37.409) ŁKS Juvenia Białystok 2023

6
GAJKO Michał 2009-12-30  (C-1) Z/0176/23

TAK

() () () ŁKS Juvenia Białystok 2023

7
HYJEK Filip 2009-07-27  (C-1) Z/0926/15

TAK

2:29.929 (2:32.087) 45.194 (46.622) 1:35.026 (1:36.922) AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2023

8
IZBICKI Franciszek 2009-01-28  (C-2) Z/0031/22

TAK

2:29.691 (2:33.048) 44.468 (46.050) 1:32.243 (1:37.511) ŁKS Juvenia Białystok 2023

9
JARMOC Piotr 2010-05-02  (C-1) Z/0022/23

TAK

2:43.894 () 50.784 (52.658) 1:45.065 (1:51.161) ŁKS Juvenia Białystok 2023

10
MELNIKAU Stepan [Z] 2009-09-14  (C-1) Z/0006/23

TAK

2:40.845 () 48.335 () 1:42.069 () GKS Stoczniowiec Gdańsk 2023

11
MIRZAŁEK Filip 2009-06-22  (C-2) Z/0076/17

TAK

(3:03.161) 51.007 (54.931) 1:44.288 (2:02.287) KS Orzeł Elbląg 2023

12
MONACH Antoni 2009-10-17  (C-1) Z/0024/23

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
3:01.384 () 51.649 (51.630) 1:47.848 (1:50.614) ŁKS Juvenia Białystok 2023

13
MOSKWA Nataniel 2009-08-07  (C-1) Z/0025/23

TAK

2:34.146 () 48.924 (50.904) 1:41.487 (1:50.173) ŁKS Juvenia Białystok 2023

14
OGULEVICIUS Adomas [Z] 2008-12-27  (C-2)


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() () () Litwa

15
PIĄTEK Łukasz 2008-09-26  (C-2) Z/0003/17

TAK

2:30.139 (2:36.368) 45.730 (47.686) 1:34.495 (1:40.427) UKS Short Track MOSiR Giżycko 2023

16
SIEDLECKI Ksawery 2009-09-16  (C-1) Z/0035/23

TAK

3:31.603 () 57.285 (59.512) 2:02.677 (2:07.372) ŁKS Juvenia Białystok 2023

17
SIODMOK Norbert 2010-03-16  (C-1) Z/0041/23

TAK

3:00.876 () 53.832 (51.400) 1:52.859 (1:51.144) ŁKS Juvenia Białystok 2023

18
SOLTAU Oskar 2008-09-24  (C-2) Z/0085/20

TAK

2:33.978 (2:39.103) 46.527 (48.033) 1:38.897 (1:41.799) GKS Stoczniowiec Gdańsk 2023

19
SZTABIŃSKI Gniewosz 2009-09-17  (C-1) Z/0042/23

TAK

2:45.684 () 49.889 (51.086) 1:43.033 (1:50.728) ŁKS Juvenia Białystok 2023

20
TARASIUK Patryk 2009-09-09  (C-1) Z/0046/23

TAK

() 3:16.467 55.125 (59.036) 1:53.206 (2:07.978) ŁKS Juvenia Białystok 2023

21
TKACZ Jakub 2010-05-25  (C-1) Z/0167/23

TAK

() () () UKS Błyskawica Domaniewice 2023

22
TODRYK Maciej 2010-01-03  (C-1) Z/0034/23

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
3:18.740 () 54.645 (58.545) 2:00.530 (2:03.389) ŁKS Juvenia Białystok 2023

23
WROŃSKI Marcel 2010-02-02  (C-1) Z/0025/22

TAK

2:42.247 () 49.141 (54.259) 1:42.203 (1:53.815) UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

24
ZDZIARSKI Adam 2009-10-04  (C-1) Z/0168/23

TAK

() () () UKS Błyskawica Domaniewice 2023

 
Juniorzy D
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZŁS
AktLic
Badania 1000 m (2022)
PRZELICZNIK
500 m (2022) 777 m (2022)
PRZELICZNIK
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSIK Szymon 2011-11-20  (D-1) Z/0059/21

TAK

1:54.004 () 54.890 (59.016) 1:29.298 () UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

2
BEZUBIK Aleksander 2011-09-15  (D-1) Z/0021/21

TAK

1:58.302 () 56.017 (59.479) 1:27.317 () UKS Szóstka Białystok 2023

3
BIELEWICZ Ludwik 2012-03-21  (D-1) Z/0290/22

TAK

2:04.653 () 59.678 (1:02.788) 1:35.526 () UKS Juvenia Białystok 2023

4
CICHOCKI Adam 2011-09-08  (D-1) Z/0025/21

TAK

1:56.136 () 53.985 (55.579) 1:26.344 () UKS Szóstka Białystok 2023

5
DE HAAN Konrad 2011-08-17  (D-1) Z/0133/21

TAK

1:52.797 () 54.699 (54.646) 1:24.544 () UKS Juvenia Białystok 2023

6
DOWGIERT Paweł 2012-03-22  (D-1) Z/0277/22

TAK

() 2:08.138 59.805 (1:01.819) 1:37.591 () ŁKS Juvenia Białystok 2023

7
DUDA Filip 2011-09-04  (D-1) Z/0751/20

TAK

1:57.217 () 56.951 (59.464) 1:30.022 () UKS Juvenia Białystok 2023

8
FILIANOWICZ Fabian 2011-08-27  (D-1) Z/0753/20

TAK

2:05.378 () 1:01.606 (1:02.790) 1:43.058 () UKS Juvenia Białystok 2023

9
GAWRYLUK Michał 2011-03-19  (D-2) Z/0027/21

TAK

(2:08.429) (56.718) (1:36.600) UKS Szóstka Białystok 2023

10
HOTAŁA Szymon 2012-01-27  (D-1) Z/0064/21

TAK

1:50.524 () 53.176 (54.607) 1:23.651 () UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

11
HRYNIEWICKI Franciszek 2012-02-06  (D-1) Z/0278/22

TAK

2:01.527 () 1:00.794 (1:02.330) 1:37.185 () ŁKS Juvenia Białystok 2023

12
KORZENIECKI Alexander 2010-12-16  (D-2) Z/0172/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:56.436 (2:19.436) 53.928 (57.252) 1:27.974 (1:34.415) ŁKS Juvenia Białystok 2023

13
KOVALENKO Kirill [Z] 2011-03-24  (D-2) Z/0180/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
(1:49.901) (51.723) (1:24.270) Ukraina

14
KOZLENKO Artur 2011-10-16  (D-1) Z/0031/21

TAK

1:57.070 () 54.676 (54.367) 1:27.605 () UKS Szóstka Białystok 2023

15
KUCZYŃSKI Kajetan 2011-04-28  (D-2) Z/0117/21

TAK

1:58.401 (2:27.715) 59.390 (1:01.173) 1:39.318 (1:40.167) ŁKS Juvenia Białystok 2023

16
KUCZYŃSKI Michał 2010-10-05  (D-2) Z/0823/20

TAK

2:04.139 (2:11.869) 59.287 (59.307) 1:31.609 (1:33.475) UKS Szóstka Białystok 2023

17
KUNA Jakub 2011-11-08  (D-1) Z/0136/21

TAK

1:58.310 () 55.934 (57.279) 1:29.950 () UKS Juvenia Białystok 2023

18
ŁUKASZEWICZ Kuba 2011-07-01  (D-1) Z/0118/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:56.202 () 58.728 (1:02.616) 1:35.179 () ŁKS Juvenia Białystok 2023

19
MADEJ Bartosz 2011-03-05  (D-2) Z/0123/19

TAK

1:48.347 () 52.617 () 1:21.022 () Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2023

20
MAŁUS Jan 2011-08-03  (D-1) Z/0194/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:53.883 () 55.469 (57.025) 1:26.743 () UKS Juvenia Białystok 2023

21
METLA Matiss [Z] 2011-04-11  (D-2)


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() () () Łotwa

22
MOTAŁA Marek 2011-06-16  (D-2) Z/0002/21

TAK

2:00.037 () 59.058 () 1:35.210 () UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

23
MOTAŁA Wojciech 2011-06-16  (D-2) Z/0068/21

TAK

1:56.983 () 57.394 () 1:30.444 () UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

24
MROZIŃSKI Nikodem 2011-06-20  (D-2) Z/0171/22

TAK

1:56.355 (1:59.152) 55.372 (1:02.456) 1:28.927 (1:39.418) GKS Stoczniowiec Gdańsk 2023

25
ORZOŁ Bartosz 2011-12-04  (D-1) Z/0199/22

TAK

1:54.061 () 56.677 () 1:30.416 () UKS Short Track MOSiR Giżycko 2023

26
PRĄTNICKI Szymon 2010-09-18  (D-2) Z/0066/22

TAK

1:43.951 (1:50.043) 49.688 (50.941) 1:19.552 (1:22.270) GKS Stoczniowiec Gdańsk 2023

27
RUTKOWSKI Kacper 2010-09-17  (D-2) Z/0163/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
(2:05.684) (58.293) (1:33.557) UKS Juvenia Białystok 2023

28
SKUPIEŃ Marcel 2010-09-28  (D-2) Z/0201/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
(2:03.569) (57.905) (1:34.186) UKS Szóstka Białystok 2023

29
SMORODSKYI Maksym [Z] 2011-09-25  (D-1)


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() 1:58.742 (57.121) () 1:31.266 Ukraina

30
SOŁOWICZ Maciej 2011-02-11  (D-2) Z/0122/21

TAK

1:59.436 (2:10.081) 55.830 (58.715) 1:29.056 (1:37.398) ŁKS Juvenia Białystok 2023

31
SZUCHALSKI Bartosz 2011-10-08  (D-1) Z/0765/20

TAK

2:04.899 () 1:01.112 (1:04.305) 1:38.823 () UKS Juvenia Białystok 2023

32
ŚWIATEK Miłosz 2010-08-09  (D-2) Z/0058/19

TAK

2:04.937 () 58.837 (1:01.080) 1:36.999 () UKS Szóstka Białystok 2023

33
TYNIECKI Kacper 2010-10-25  (D-2) Z/0820/20

TAK

1:56.677 (1:56.949) 53.514 (54.427) 1:26.566 (1:27.567) UKS Szóstka Białystok 2023

34
WOŁKOWYCKI Victor 2011-12-16  (D-1) Z/0143/21

TAK

2:01.412 () 56.142 (58.388) 1:31.485 () UKS Juvenia Białystok 2023

35
WYSOKIŃSKI Paweł 2011-03-04  (D-2) Z/0064/22

TAK

1:49.035 (1:50.277) 53.424 (52.884) 1:24.907 (1:22.919) GKS Stoczniowiec Gdańsk 2023

36
ZALEWSKI Wiktor 2011-05-10  (D-2) Z/0772/20

TAK

1:50.267 (2:06.359) 53.736 (55.549) 1:30.123 (1:30.693) UKS Juvenia Białystok 2023

 
Juniorzy E
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZŁS
AktLic
Badania 333 m (2022)
PRZELICZNIK
500 m (2022) 222 m (2022)
PRZELICZNIK
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARSZCZ Stanisław 2013-08-26  (E-1) Z/0010/23

TAK

38.976 () 1:00.049 () 27.463 () UKS Short Track MOSiR Giżycko 2023

2
GŁUSZONEK Kacper 2014-04-04  (E-1) Z/0011/23

TAK

50.295 () 1:17.423 () 33.408 () UKS Short Track MOSiR Giżycko 2023

3
GRZEŚKOWIAK Mateusz 2013-11-30  (E-1) Z/0216/21

TAK

38.957 (46.764) 58.672 (1:08.091) 27.569 (30.778) AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2023

4
JAKUBOWSKI Alex 2012-07-09  (E-2) Z/0293/22

TAK

46.174 (48.659) 1:12.186 (1:14.795) (34.027) UKS Juvenia Białystok 2023

5
KOWERDA Wiktor 2012-11-02  (E-2) Z/0297/22

TAK

45.135 (1:03.454) 1:12.118 (1:18.607) (32.763) UKS Juvenia Białystok 2023

6
LAIZANS Haralds [Z] 2012-09-11  (E-2)


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() () () Łotwa

7
MAMRYK Szymon 2013-11-04  (E-1) Z/0015/23

TAK

41.705 () 1:01.769 () 27.722 () UKS Short Track MOSiR Giżycko 2023

8
MIKHNO Makar [Z] 2012-08-30  (E-2) Z/0183/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
(38.805) (57.711) (26.997) Ukraina

9
NAZARKO Mateusz 2012-10-19  (E-2) Z/0303/22

TAK

48.373 (50.017) 1:16.171 (1:15.149) (33.543) UKS Juvenia Białystok 2023

10
OGULEVICIUS Lukas [Z] 2012-12-21  (E-2)


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() () () Litwa

11
PIĄTEK Stanisław 2015-03-20  (F-2) Z/0058/21

TAK

44.743 (47.812) 1:13.384 () 30.056 (30.660) UKS Short Track MOSiR Giżycko 2023

12
PRZEKOP Michał 2015-01-30  (F-2) Z/0017/23

TAK

51.866 () 1:19.266 () 33.515 () UKS Short Track MOSiR Giżycko 2023

13
SKONECZNY Antoni 2013-04-23  (E-2) Z/0212/20

TAK

36.024 () 55.712 () 25.338 () Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2023

14
SKOPINS Ralfs [Z] 2013-05-02  (E-2)


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() () () Łotwa

15
SOTS Ivan [Z] 2014-10-09  (F-2) Z/0200/22

TAK

43.732 (57.032) 1:05.988 (1:48.331) 28.729 () UKS Short Track MOSiR Giżycko 2023

16
SZCZEPAŃSKI Antoni 2013-04-11  (E-2) Z/0113/19

TAK

36.771 () 55.567 () 24.879 () Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2023

17
VIATERS Armands [Z] 2014-10-27  (F-2)


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() () () Łotwa

18
WOŹNICKI Igor 2013-03-16  (E-2) Z/0009/22

TAK

44.327 (52.190) 1:05.476 (1:16.560) 30.345 (35.142) KS Orzeł Elbląg 2023