Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Rankingowe
Białystok, 02-04.12.2022
 
Kobiety
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZŁS
AktLic
Badania 1500 m (2021)
PRZELICZNIK
500 m (2021) 1000 m (2021)
PRZELICZNIK
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMENKO Kseniia [Z] 2004-04-04  (A-2) Z/0105/22

TAK

2:30.560 (2:33.832) 45.708 () 1:36.571 (1:38.007) AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

2
ALBAŃSKA Liliana 2005-10-08  (B-2) Z/0021/20

TAK

2:39.014 (2:43.785) 49.815 (49.851) 1:40.805 (1:42.379) AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

3
BOBIER Oliwia 2005-10-04  (B-2) Z/0036/17

TAK

2:32.777 (2:40.478) 46.672 (47.096) 1:39.031 (1:39.096) ŁKS Juvenia Białystok 2022

4
BODNAR Maja 2005-05-11  (A-1) Z/0056/22

TAK

2:51.771 () 51.542 () 1:50.418 () UKS MOSiR Sanok 2022

5
BOGDANOWICZ Agnieszka 2005-02-04  (A-1) Z/0018/18

TAK

2:31.427 (2:33.822) 45.635 (46.288) 1:38.183 (1:37.968) ŁKS Juvenia Białystok 2022

6
CHERVENKO Viktoriia [Z] 2002-06-24  (M-2) Z/0176/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:36.815 (2:33.694) 49.072 (48.580) 1:42.161 (1:37.898) ŁKS Juvenia Białystok 2022

7
DAKOWICZ Adrianna 2005-03-08  (A-1) Z/0019/18

TAK

3:01.340 (2:51.159) 52.083 (50.961) 1:54.581 (1:46.829) ŁKS Juvenia Białystok 2022

8
DOLHOPOLOVA Mariya [Z] 1997-03-02  (S) Z/0177/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:34.321 (2:29.321) 46.565 (44.721) 1:43.816 (1:33.124) ŁKS Juvenia Białystok 2022

9
DRELICH Iwona 2006-09-24  (B-1) Z/0051/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
3:06.002 () 56.907 () 2:01.124 () AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

10
FALKOWSKA Anna 2007-06-08  (B-1) Z/0030/20

TAK

2:28.171 (2:36.419) 45.562 (47.291) 1:36.983 (1:36.400) ŁKS Juvenia Białystok 2022

11
GĄTARSKA Aleksandra 2006-10-10  (B-1) Z/0005/17

TAK

2:57.322 (2:55.625) 56.457 (56.183) 1:52.862 (1:52.619) WMKS Olsztyn 2022

12
JAŻDŻYŃSKA Ada 2005-07-21  (B-2) Z/0146/15

TAK

2:51.669 (2:45.119) 51.294 (47.888) 1:49.615 (1:45.016) KS Orzeł Elbląg 2022

13
KREMER Veronika [Z] 2006-11-22  (B-1) Z/0194/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:41.063 (2:46.531) 50.012 (52.263) 1:43.769 (1:50.100) ŁKS Juvenia Białystok 2022

14
KUCHERUK Anna [Z] 2005-08-07  (B-2) Z/0098/22

TAK

2:39.699 () 50.446 () 1:41.157 () AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

15
KUCK Magdalena 2006-02-27  (B-2) Z/0790/20

TAK

3:57.706 (4:36.425) 1:16.360 (1:32.546) 2:34.082 (3:16.352) WMKS Olsztyn 2022

16
LISEK Aleksandra 2004-05-12  (A-2) Z/0014/18

TAK

2:46.409 (2:42.867) 52.061 (51.464) 1:44.718 (1:43.728) AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

17
MAJEWSKA Ada 2004-04-17  (A-2) Z/0042/17

TAK

2:29.996 (2:30.209) 45.794 (45.908) 1:36.541 (1:37.772) ŁKS Juvenia Białystok 2022

18
MICHALSKA Laura 2005-07-27  (B-2) Z/0003/21

TAK

2:38.759 (2:32.572) 47.758 (46.962) 1:37.714 (1:37.131) AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

19
MYCHALCHUK Diana [Z] 1993-07-05  (S) Z/0100/22

TAK

2:37.522 (2:29.614) 47.661 (46.360) 1:39.420 () AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

20
NOWAKOWSKA Amelia 2007-03-30  (B-1) Z/0025/16

TAK

2:45.780 (2:40.873) 48.525 (47.522) 1:42.771 (1:40.757) KS Orzeł Elbląg 2022

21
ORZEPOWSKA Hanna 2005-11-23  (B-2) Z/0028/18

TAK

2:28.617 (2:34.436) 45.877 (46.226) 1:35.648 (1:34.513) ŁKS Juvenia Białystok 2022

22
PARCZEWSKA Karolina 2004-10-05  (A-1) Z/0043/17

TAK

2:34.524 (2:33.729) 45.752 (46.130) 1:36.484 (1:34.578) ŁKS Juvenia Białystok 2022

23
SAGANEK Kamila 2005-01-30  (A-1) Z/0054/17

TAK

2:45.845 (2:49.357) 47.793 (47.126) 1:41.800 (1:40.930) ŁKS Juvenia Białystok 2022

24
SHAPRAN Oleksandra [Z] 2005-04-15  (A-1) Z/0101/22

TAK

2:44.908 (2:29.034) 50.039 (49.347) 1:38.715 () AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

25
ZARVANSKA Tetiana [Z] 2002-05-27  (M-2) Z/0192/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:35.740 (2:29.142) 49.133 (48.613) 1:41.449 (1:39.684) ŁKS Juvenia Białystok 2022

 
Juniorki C
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZŁS
AktLic
Badania 1500 m (2021)
PRZELICZNIK
500 m (2021) 1000 m (2021)
PRZELICZNIK
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DASZUTA Daria 2009-06-25  (C-1) Z/0030/22

TAK

2:45.022 () 49.419 (49.852) 1:43.809 (1:44.454) ŁKS Juvenia Białystok 2022

2
DRĄGOWSKA Zuzanna 2008-12-31  (C-1) Z/0043/22

TAK

() 3:02.154 (54.659) (1:58.436) ŁKS Juvenia Białystok 2022

3
DYBIEC Kinga 2009-02-10  (C-1) Z/0044/22

TAK

() 2:49.519 (52.792) (1:50.013) ŁKS Juvenia Białystok 2022

4
GÓRKA Martyna 2008-04-28  (C-2) Z/0913/15

TAK

2:42.679 (2:37.044) 49.295 (49.672) 1:44.050 (1:41.106) KS Orzeł Elbląg 2022

5
HARASIMCZUK Oliwia 2008-09-26  (C-1) Z/0032/22

TAK

() 3:04.962 (57.028) (2:00.308) ŁKS Juvenia Białystok 2022

6
KANIA Milena 2009-01-28  (C-1) Z/0033/22

TAK

2:49.693 () 50.915 (51.004) 1:45.746 (1:46.440) ŁKS Juvenia Białystok 2022

7
KARDASZ Blanka 2009-04-14  (C-1) Z/0034/22

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
() 3:11.320 (57.653) (2:04.547) ŁKS Juvenia Białystok 2022

8
KHOKHELKO Mariia [Z] 2008-07-01  (C-1) Z/0096/22

TAK

2:42.775 () 48.341 () 1:41.119 () AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

9
KOGUT Julia 2008-05-16  (C-2) Z/0033/18

TAK

2:53.555 (2:49.567) 53.193 (53.920) 1:48.498 (1:51.275) UKS MOSiR Sanok 2022

10
MACIEJEWSKA Wiktoria 2008-08-05  (C-1) Z/0036/22

TAK

3:00.370 () 51.357 (51.411) 1:55.115 (1:46.200) ŁKS Juvenia Białystok 2022

11
MIERZEJEWSKA Julia 2007-10-19  (C-2) Z/0006/17

TAK

2:55.459 (3:01.163) 54.083 (55.554) 1:55.307 (2:00.388) WMKS Olsztyn 2022

12
MIEZIO Zofia 2009-03-02  (C-1) Z/0037/22

TAK

2:49.905 () 51.929 (51.572) 1:49.872 (1:47.037) ŁKS Juvenia Białystok 2022

13
PAKUŁA Kornelia 2008-10-15  (C-1) Z/0038/22

TAK

() 3:10.158 (57.142) (2:03.772) ŁKS Juvenia Białystok 2022

14
RĄPAŁA Karolina 2008-04-02  (C-2) Z/0284/21

TAK

3:00.730 () 56.405 (1:02.639) 1:56.768 (2:16.546) UKS MOSiR Sanok 2022

15
ROCKA Maja 2009-02-14  (C-1) Z/0014/16

TAK

2:53.380 (3:06.189) 51.844 (54.772) 1:47.143 (1:50.308) UKS MOSiR Sanok 2022

16
RUTKOWSKA Zuzanna 2008-12-29  (C-1) Z/0053/22

TAK

2:51.660 () 51.809 (52.577) 1:51.589 (1:46.508) ŁKS Juvenia Białystok 2022

17
SKARŻYŃSKA Maria 2008-08-29  (C-1) Z/0041/22

TAK

2:47.119 () 51.856 (51.678) 1:44.995 (1:47.019) ŁKS Juvenia Białystok 2022

18
SZAŁAJKO Patrycja 2007-07-18  (C-2) Z/0274/19

TAK

3:07.121 (2:59.807) 56.106 (56.806) 1:55.832 (2:00.860) UKS MOSiR Sanok 2022

19
TYBORSKA Amelia 2008-06-26  (C-2) Z/0080/17

TAK

3:00.890 (2:56.406) 53.462 (55.656) 1:51.808 (1:52.932) WMKS Olsztyn 2022

20
WIĘCEK Angelika 2007-11-15  (C-2) Z/0052/20

TAK

3:24.015 (3:37.818) 1:03.106 (1:04.601) 2:11.169 (2:21.275) WMKS Olsztyn 2022

 
Juniorki D
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZŁS
AktLic
Badania 1000 m (2021)
PRZELICZNIK
500 m (2021) 777 m (2021)
PRZELICZNIK
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANGIELCZYK Julia 2010-09-30  (D-1) Z/0152/20

TAK

2:10.078 () 1:00.673 (1:02.412) 1:35.666 () UKS Juvenia Białystok 2022

2
BIELONKO Marta 2011-03-28  (D-1) Z/0076/21

TAK

2:11.785 () 1:02.278 (1:04.734) 1:37.042 () ŁKS Juvenia Białystok 2022

3
BOK Amelia 2010-12-05  (D-1) Z/0827/20

TAK

2:12.227 () 1:01.016 (1:04.987) 1:36.376 () UKS Szóstka Białystok 2022

4
BRONISZEWSKA Zuzanna 2011-04-05  (D-1) Z/0023/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
2:12.621 () 1:00.428 (1:05.441) 1:36.153 () UKS Szóstka Białystok 2022

5
Chapidze Kira [Z] 2010-09-16  (D-1) Z/0175/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:58.428 () 56.670 () 1:29.744 () ŁKS Juvenia Białystok 2022

6
DĄBROWSKA Daria 2010-12-08  (D-1) Z/0154/20

TAK

2:06.755 () 1:00.226 (1:02.436) 1:35.517 () UKS Juvenia Białystok 2022

7
DRYL Pola 2011-05-25  (D-1) Z/0077/21

TAK

2:09.070 () 58.113 (1:02.911) 1:37.151 () ŁKS Juvenia Białystok 2022

8
FALKOWSKA Weronika 2009-09-22  (D-2) Z/0186/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
(2:02.216) (56.985) (1:31.438) UKS Juvenia Białystok 2022

9
GRODZKA Maja 2010-12-27  (D-1) Z/0170/20

TAK

1:58.825 () 56.924 (58.042) 1:27.896 () ŁKS Juvenia Białystok 2022

10
JARMOC Natalia 2009-07-17  (D-2) Z/0081/19

TAK

1:48.102 (1:52.166) 50.778 (51.425) (1:23.033) UKS Juvenia Białystok 2022

11
JAWORSKA Gabriella 2011-04-01  (D-1) Z/0134/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
2:11.667 () 1:03.256 (1:09.015) 1:40.899 () UKS Juvenia Białystok 2022

12
KULIK Oksana 2011-01-11  (D-1) Z/0135/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
2:19.276 () 1:05.439 (1:06.554) 1:42.713 () UKS Juvenia Białystok 2022

13
LEWKOWICZ Hanna Justyna 2010-05-20  (D-2) Z/0173/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
(2:05.775) (57.602) (1:34.221) ŁKS Juvenia Białystok 2022

14
ŁUPIŃSKA Karina 2009-11-24  (D-2) Z/0022/20

TAK

(1:50.508) (52.493) (1:25.523) UKS Juvenia Białystok 2022

15
MAKAREWICZ Bianka 2010-07-21  (D-1) Z/0050/19

TAK

() 1:50.658 (53.079) (1:37.576) UKS Szóstka Białystok 2022

16
MANACHES Dominika 2010-08-31  (D-1) Z/0174/20

TAK

2:05.722 () 58.053 (59.600) 1:34.285 () ŁKS Juvenia Białystok 2022

17
MOISIEIEVA Kateryna [Z] 2010-11-02  (D-1) Z/0184/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:45.168 (1:51.605) 50.515 (51.309) 1:22.541 (1:23.290) ŁKS Juvenia Białystok 2022

18
OSIPOWICZ Gabriela 2009-12-24  (D-2) Z/0131/20

TAK

1:46.643 (1:51.053) 50.791 (51.892) 1:23.547 (1:21.386) UKS Juvenia Białystok 2022

19
PRZYBYŁA Zuzanna 2010-11-09  (D-1) Z/0793/20

TAK

2:11.926 () 1:03.625 (1:16.083) 1:40.743 () WMKS Olsztyn 2022

20
RYDZEWSKA Julia 2010-09-26  (D-1) Z/0053/19

TAK

1:53.325 () 54.037 (54.152) 1:27.077 (1:26.108) UKS Szóstka Białystok 2022

21
SKARŻYŃSKA Anna 2010-07-14  (D-1) Z/0161/20

TAK

2:05.966 () 59.877 (1:00.569) 1:35.615 () UKS Juvenia Białystok 2022

22
SKRZYPKOWSKA Zofia 2010-12-28  (D-1) Z/0202/20

TAK

2:09.345 () 58.895 (59.450) () 1:34.885 UKS Szóstka Białystok 2022

23
SOBIESIAK Kornelia 2009-09-04  (D-2) Z/0055/19

TAK

2:10.839 (2:08.268) 1:03.635 (1:01.599) 1:41.824 (1:38.308) UKS Szóstka Białystok 2022

24
STOROZHUK Amina [Z] 2010-05-19  (D-2) Z/0103/22

TAK

1:43.843 () 47.289 () 1:16.657 () AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

25
SZMIGIEL Paulina 2010-11-06  (D-1) Z/0178/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() 2:14.426 (1:04.963) () 1:43.452 ŁKS Juvenia Białystok 2022

26
SZTABIŃSKA Gaja 2009-09-17  (D-2) Z/0057/19

TAK

1:53.462 (2:01.302) 54.649 (57.303) 1:27.626 (1:30.028) UKS Szóstka Białystok 2022

27
TARGOWSKA Martyna 2009-07-18  (D-2) Z/0640/20

TAK

2:00.007 (2:07.458) 55.575 (58.755) 1:30.201 (1:34.329) UKS MOSiR Sanok 2022

28
TELITSYNA Sofia [Z] 2009-10-05  (D-2) Z/0190/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:53.051 (1:54.962) 51.709 (53.430) 1:28.945 (1:27.412) ŁKS Juvenia Białystok 2022

29
WIĘCEK Anastazja 2010-10-20  (D-1) Z/0051/20

TAK

2:27.008 () 1:07.484 (1:10.262) 1:43.012 () WMKS Olsztyn 2022

30
WYROZĘBSKA Julia 2011-06-13  (D-1) Z/0141/22

TAK

3:25.472 () 1:57.143 () 3:05.179 () WMKS Olsztyn 2022

 
Juniorki E
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZŁS
AktLic
Badania 500 m (2021)
PRZELICZNIK
222 m (2021) 333 m (2021)
PRZELICZNIK
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ABAKO Wiktoria 2012-08-28  (E-1) Z/0641/20

TAK

1:00.131 (1:02.704) 26.699 (28.578) 39.494 (42.273) UKS MOSiR Sanok 2022

2
GRABOWSKA Eliza 2011-12-14  (E-2) Z/0115/21

TAK

1:07.211 (1:13.786) 29.275 (40.490) 45.083 (47.237) ŁKS Juvenia Białystok 2022

3
JAGNISZCZAK Aleksandra 2012-03-30  (E-2) Z/0071/21

TAK

1:01.765 (1:05.591) 27.779 (29.643) 40.168 (42.078) UKS MOSiR Sanok 2022

4
KRUK Małgorzata 2011-08-04  (E-2) Z/0116/21

TAK

1:02.914 (1:05.275) 27.864 (37.119) 40.991 (44.683) ŁKS Juvenia Białystok 2022

5
MOĆKUN Julia 2011-10-05  (E-2) Z/0036/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:05.052 (1:10.237) 29.218 (33.759) 43.052 (45.756) UKS Szóstka Białystok 2022

6
Pidnebenna Veronika [Z] 2011-09-28  (E-2) Z/0187/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
54.348 () 24.824 () 35.896 () ŁKS Juvenia Białystok 2022

7
RUTKOWSKA Nikola 2011-07-13  (E-2) Z/0138/21

TAK

1:04.344 (1:08.015) 29.383 (35.796) 42.120 (46.125) UKS Juvenia Białystok 2022

8
SIODMOK Michalina 2011-10-26  (E-2) Z/0039/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:05.558 (1:11.648) 30.653 (34.749) 43.497 (46.832) UKS Szóstka Białystok 2022

9
STRZYŻOWSKA Lena 2013-01-03  (E-1) Z/0055/22

TAK

1:03.337 () 28.702 () 42.861 () UKS MOSiR Sanok 2022

10
SZAŁAJKO Aleksandra 2012-03-30  (E-2) Z/0044/20

TAK

1:01.915 (1:08.375) 29.033 (30.722) 42.093 (43.679) UKS MOSiR Sanok 2022

11
TOKARSKA Lena 2012-11-22  (E-1) Z/0815/20

TAK

56.826 (59.304) 26.780 (27.129) 38.015 (39.718) UKS MOSiR Sanok 2022

12
USSOWICZ Anna 2011-07-16  (E-2) Z/0049/20

TAK

1:29.802 (1:33.270) 40.237 (40.295) 59.188 (1:00.879) WMKS Olsztyn 2022

13
WOŹNIEWSKA Milena 2011-07-11  (E-2) Z/0041/21

TAK

(1:10.635) (38.636) (45.775) UKS Szóstka Białystok 2022

 
Mężczyźni
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZŁS
AktLic
Badania 1500 m (2021)
PRZELICZNIK
500 m (2021) 1000 m (2021)
PRZELICZNIK
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BERGIN Daniil [Z] 2004-12-20  (A-1) Z/0174/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:21.037 (2:20.151) 45.014 (44.484) 1:30.076 (1:31.434) ŁKS Juvenia Białystok 2022

2
DĘBIŃSKI Bartosz 2007-01-01  (B-1) Z/0923/15

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
(2:40.336) (48.292) (1:39.140) AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

3
FEDORENKO Danylo [Z] 2002-04-20  (M-2) Z/0178/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:19.587 (2:28.599) 43.505 (42.776) 1:30.279 (1:27.135) ŁKS Juvenia Białystok 2022

4
Hahatyk Oleksandr [Z] 2004-12-23  (A-1) Z/0179/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:37.854 () 47.229 () 1:36.670 () ŁKS Juvenia Białystok 2022

5
HAMANOWICZ Bartosz 2005-12-08  (B-2) Z/0022/18

TAK

2:40.067 (2:32.977) 46.678 (45.879) 1:39.835 (1:37.358) ŁKS Juvenia Białystok 2022

6
HYJEK Szymon 2003-07-09  (A-2) Z/0192/15

TAK

2:38.326 (2:40.589) 47.962 (48.681) 1:37.813 (1:38.764) AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

7
Kozyko Dmytro [Z] 2006-09-07  (B-1) Z/0181/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:37.422 () 48.052 () 1:36.302 () ŁKS Juvenia Białystok 2022

8
KRAWCZYKOWICZ Bartosz 2005-09-14  (B-2) Z/0024/18

TAK

2:44.603 (2:29.418) 1:06.398 (45.756) 1:36.962 (1:34.868) ŁKS Juvenia Białystok 2022

9
KUKIELSKI Paweł 2006-12-14  (B-1) Z/0596/20

TAK

3:13.379 (3:07.665) (58.676) (2:00.230) WMKS Olsztyn 2022

10
KUROWSKI Oskar 2005-07-13  (B-2) Z/0025/18

TAK

2:30.842 (2:22.367) 44.677 (44.093) 1:31.540 (1:32.878) ŁKS Juvenia Białystok 2022

11
LEONTENKO Rostyslav [Z] 2004-09-14  (A-1) Z/0182/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:23.129 (2:30.451) 43.656 (44.291) 1:32.853 (1:33.524) ŁKS Juvenia Białystok 2022

12
MAKUCH Adam 2006-09-25  (B-1) Z/0040/19

TAK

2:26.366 (2:30.420) 44.355 (45.350) 1:31.233 (1:36.810) ŁKS Juvenia Białystok 2022

13
MĄDRY Krzysztof 2007-02-19  (B-1) Z/0023/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
2:22.368 (2:26.265) 42.582 (43.858) 1:29.710 (1:33.757) ŁKS Juvenia Białystok 2022

14
MOROZOV Yaroslav [Z] 2004-07-21  (A-1) Z/0099/22

TAK

2:21.789 () 43.786 (44.410) 1:30.762 (1:30.206) AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

15
MOSHENSKYI Bohdan [Z] 2004-05-03  (A-2) Z/0185/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:29.577 (2:36.436) 45.551 (45.547) 1:35.438 (1:36.510) ŁKS Juvenia Białystok 2022

16
NEMIRO Vladyslav [Z] 1997-01-08  (S) Z/0186/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:18.191 (2:17.333) 44.270 (43.613) 1:31.334 (1:27.204) ŁKS Juvenia Białystok 2022

17
OLAK Jakub 2006-12-20  (B-1) Z/0148/15

TAK

2:42.317 (2:53.413) 50.186 (49.818) 1:43.479 (1:45.984) KS Orzeł Elbląg 2022

18
PALENCEUSZ Dominik 2006-07-05  (B-1) Z/0025/19

TAK

2:22.855 (2:28.692) 43.708 (44.811) 1:29.640 (1:28.410) ŁKS Juvenia Białystok 2022

19
PAWŁOWSKI Michał 2002-03-23  (M-2) Z/0038/15

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:42.464 (2:39.756) 48.466 (47.870) 1:31.877 (1:45.013) UKS MOSiR Sanok 2022

20
POKROVSKYI Dmytro [Z] 1998-04-29  (S) Z/0188/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:28.116 (2:39.434) 46.712 () 1:34.762 () ŁKS Juvenia Białystok 2022

21
STOSIK Jan 2005-05-09  (A-1) Z/0302/18

TAK

2:43.379 (2:38.175) 48.361 (47.029) 1:43.706 (1:41.399) KS Orzeł Elbląg 2022

22
TOPCHII Maksym [Z] 2005-09-02  (B-2) Z/0191/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:27.485 (2:30.269) 46.131 (46.347) 1:37.460 (1:34.029) ŁKS Juvenia Białystok 2022

23
VREULS Noel 2005-12-15  (B-2) Z/0594/20

TAK

2:26.669 (2:30.914) 45.946 (46.429) 1:33.139 (1:35.166) AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

24
ZIKUNOV Nikita [Z] 2005-04-14  (A-1) Z/0193/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:35.627 (2:40.778) 46.937 (48.228) 1:37.182 (1:40.281) ŁKS Juvenia Białystok 2022

 
Juniorzy C
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZŁS
AktLic
Badania 1500 m (2021)
PRZELICZNIK
500 m (2021) 1000 m (2021)
PRZELICZNIK
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DE HAAN Kacper 2009-06-24  (C-1) Z/0042/22

TAK

3:00.503 () 53.346 (53.721) 1:50.634 (1:50.024) ŁKS Juvenia Białystok 2022

2
ETEL Szymon 2008-08-01  (C-1) Z/0045/22

TAK

2:37.388 () 48.984 (49.554) 1:41.558 (1:47.067) ŁKS Juvenia Białystok 2022

3
GÓRNICKI Piotr 2007-08-04  (C-2) Z/0008/17

TAK

2:44.892 (2:48.879) 50.353 (54.355) 1:45.266 (1:53.510) WMKS Olsztyn 2022

4
HRYNIEWICZ Tymon 2008-03-27  (C-2) Z/0170/18

TAK

2:35.280 (2:42.276) 46.238 (46.961) 1:39.998 (1:40.821) KS Orzeł Elbląg 2022

5
IZBICKI Franciszek 2009-01-28  (C-1) Z/0031/22

TAK

2:35.670 () 46.728 (48.710) 1:41.169 (1:47.143) ŁKS Juvenia Białystok 2022

6
KOŚKO Maksymilian 2009-05-27  (C-1) Z/0047/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
() 3:02.523 (54.839) (1:58.682) ŁKS Juvenia Białystok 2022

7
PALENCEUSZ Patryk 2007-09-25  (C-2) Z/0014/21

TAK

2:25.009 (2:36.132) 44.957 (45.629) 1:31.590 (1:36.439) ŁKS Juvenia Białystok 2022

8
RICHTER Aleksander 2008-05-22  (C-2) Z/0007/17

TAK

2:39.485 (2:41.287) 47.428 (48.859) 1:42.773 (1:40.130) WMKS Olsztyn 2022

9
SOKOŁOWSKI Oskar 2008-03-24  (C-2) Z/0071/20

TAK

2:37.982 (2:47.955) 48.338 (49.012) 1:43.576 (1:43.687) KS Orzeł Elbląg 2022

10
SPORYSH Maksym [Z] 2007-11-25  (C-2) Z/0102/22

TAK

2:33.932 () 48.960 () 1:39.709 () AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

 
Juniorzy D
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZŁS
AktLic
Badania 1000 m (2021)
PRZELICZNIK
500 m (2021) 777 m (2021)
PRZELICZNIK
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJEWSKI Aleksander 2009-07-13  (D-2) Z/0195/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
(1:58.258) (55.988) (1:28.813) UKS Juvenia Białystok 2022

2
BARAN Maciej 2010-02-03  (D-2) Z/0071/19

TAK

(1:56.515) (55.909) (1:30.840) UKS Juvenia Białystok 2022

3
CHOLEWA Fabian 2010-01-15  (D-2) Z/0076/19

TAK

2:04.973 (2:11.870) 59.597 (56.818) 1:34.945 (1:36.078) UKS Juvenia Białystok 2022

4
HYJEK Filip 2009-07-27  (D-2) Z/0926/15

TAK

1:43.327 (1:47.421) 47.647 (50.681) 1:17.671 (1:19.959) AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

5
JARMOC Piotr 2010-05-02  (D-2) Z/0156/20

TAK

1:51.161 (2:14.329) 53.945 (58.834) 1:23.642 (1:34.730) UKS Juvenia Białystok 2022

6
KILIAN Jakub 2009-10-28  (D-2) Z/0049/19

TAK

2:05.341 (2:02.927) 57.113 (56.337) 1:31.447 (1:34.382) UKS Szóstka Białystok 2022

7
KOVALENKO Kirill [Z] 2011-03-24  (D-1) Z/0180/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:50.728 (1:50.728) 51.723 (52.663) 1:24.781 (1:25.153) ŁKS Juvenia Białystok 2022

8
KUCZYŃSKI Kajetan 2011-04-28  (D-1) Z/0117/21

TAK

2:27.715 () 1:09.154 (1:08.174) 1:49.837 () ŁKS Juvenia Białystok 2022

9
MONACH Antoni 2009-10-17  (D-2) Z/0087/19

TAK

2:00.463 (1:58.077) 54.551 (56.855) 1:23.737 (1:31.209) UKS Juvenia Białystok 2022

10
MOSKWA Nataniel 2009-08-07  (D-2) Z/0200/18

TAK

1:50.333 (1:52.222) 53.106 (54.151) 1:22.677 (1:24.054) UKS Juvenia Białystok 2022

11
RUTKOWSKI Kacper 2010-09-17  (D-1) Z/0163/20

TAK

2:11.534 () 1:01.801 (1:00.228) 1:37.780 () UKS Juvenia Białystok 2022

12
SIODMOK Norbert 2010-03-16  (D-2) Z/0203/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:51.144 (1:53.368) 52.813 (54.735) 1:24.026 (1:27.069) UKS Szóstka Białystok 2022

13
SKUPIEŃ Marcel 2010-09-28  (D-1) Z/0201/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
() 2:02.370 (58.935) () 1:34.084 UKS Szóstka Białystok 2022

14
SZTABIŃSKI Gniewosz 2009-09-17  (D-2) Z/0063/19

TAK

1:51.582 (1:53.758) 52.717 (54.814) 1:23.478 (1:28.390) UKS Szóstka Białystok 2022

15
SZYMBORSKI Mikołaj 2010-02-26  (D-2) Z/0162/20

TAK

2:10.647 (2:33.957) 1:01.598 (1:05.227) 1:38.757 (1:45.208) UKS Juvenia Białystok 2022

16
ŚWIATEK Miłosz 2010-08-09  (D-1) Z/0058/19

TAK

() 2:11.442 (1:03.471) () 1:41.133 UKS Szóstka Białystok 2022

17
TARASIUK Patryk 2009-09-09  (D-2) Z/0059/19

TAK

2:07.978 (2:02.821) 59.159 (58.037) 1:32.703 (1:34.055) UKS Szóstka Białystok 2022

18
TODRYK Maciej 2010-01-03  (D-2) Z/0092/19

TAK

2:07.430 (2:17.008) 1:01.225 (1:03.392) (1:42.518) UKS Juvenia Białystok 2022

19
TYNIECKI Kacper 2010-10-25  (D-1) Z/0820/20

TAK

2:00.726 () 57.646 (58.798) 1:30.599 () UKS Szóstka Białystok 2022

 
Juniorzy E
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZŁS
AktLic
Badania 500 m (2021)
PRZELICZNIK
222 m (2021) 333 m (2021)
PRZELICZNIK
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CICHOCKI Adam 2011-09-08  (E-2) Z/0025/21

TAK

1:01.349 (1:06.345) 27.228 (32.439) 41.073 (43.759) UKS Szóstka Białystok 2022

2
DE HAAN Konrad 2011-08-17  (E-2) Z/0133/21

TAK

59.606 (1:05.557) 27.874 (31.034) 39.826 (42.859) UKS Juvenia Białystok 2022

3
KOZLENKO Artur 2011-10-16  (E-2) Z/0031/21

TAK

59.321 (1:03.479) 26.411 (32.444) 39.783 (42.554) UKS Szóstka Białystok 2022

4
MAŁUS Jan 2011-08-03  (E-2) Z/0194/20

TAK

1:00.934 (1:05.694) 27.431 (30.632) 39.857 (43.472) UKS Juvenia Białystok 2022

5
MIKHNO Makar [Z] 2012-08-30  (E-1) Z/0183/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
57.711 (58.877) 27.351 (27.536) 38.805 (39.224) ŁKS Juvenia Białystok 2022