Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Polski Młodzików Białystok, 09-10.03.2024 | |||||||||||||||||||||
Juniorki C | |||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | DataUr | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | 1500 m (2022) PRZELICZNIK |
500 m (2022) | 1000 m (2022) PRZELICZNIK |
PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||
1 | |
KHOKHELKO Mariia [Z] | 2008-07-01 (C-2) |
Z/0096/22
|
2:51.869 | (2:42.775) | 46.314 | (48.276) | 1:39.317 | (1:41.119) | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||
2 | |
MALEC Marta | 2008-08-07 (C-2) |
Z/0369/22
|
3:46.031 | () | 1:08.546 | (1:57.166) | 2:27.142 | () | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||
3 | |
SKARŻYŃSKA Maria | 2008-08-29 (C-2) |
Z/0041/22
|
2:35.648 | (2:47.119) | 47.730 | (49.667) | 1:41.386 | (1:44.995) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||
4 | |
DOMEJKO Alicja | 2008-09-12 (C-2) |
Z/0007/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | WMKS Olsztyn | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
WERYSZKO Lena | 2008-09-18 (C-2) |
Z/0110/19
|
2:41.817 | (2:49.933) | 51.799 | (53.950) | 1:45.494 | (1:51.427) | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||
6 | |
KOBIERECKA Zuzanna | 2008-09-24 (C-2) |
Z/0367/22
|
4:13.334 | () | 1:14.372 | () | 2:32.500 | () | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||
7 | |
FINC Natalia | 2008-10-27 (C-2) |
Z/0009/16
|
2:51.077 | (2:52.727) | 53.033 | (53.326) | 1:49.467 | (1:49.584) | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||
8 | |
KOSTRZEWA Hanna | 2008-11-04 (C-2) |
Z/0324/22
|
3:16.606 | (4:42.617) | 1:03.938 | (1:18.649) | 2:23.176 | (2:55.711) | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||
9 | |
GRZEGORCZYK Hanna | 2008-11-17 (C-2) |
Z/0609/20
|
2:44.348 | (2:49.682) | 50.954 | (52.260) | 1:43.537 | (1:48.156) | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||
10 | |
RUTKOWSKA Zuzanna | 2008-12-29 (C-2) |
Z/0053/22
|
2:44.621 | (2:46.367) | 47.514 | (50.775) | 1:41.432 | (1:51.052) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||
11 | |
SZTAMPKE Maja | 2009-01-23 (C-2) |
Z/0370/22
|
4:04.713 | () | 1:11.701 | (1:29.129) | 2:32.064 | () | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||
12 | |
KANIA Milena | 2009-01-28 (C-2) |
Z/0033/22
|
2:41.311 | (2:46.800) | 48.382 | (48.646) | 1:45.213 | (1:43.991) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||
13 | |
MICHALSKA Martyna | 2009-02-07 (C-2) |
Z/0303/23
|
() | () | () | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
DYBIEC Kinga | 2009-02-10 (C-2) |
Z/0044/22
|
2:43.420 | (3:03.332) | 49.509 | (52.927) | 1:45.522 | (1:51.928) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||
15 | |
ROCKA Maja | 2009-02-14 (C-2) |
Z/0014/16
|
2:43.680 | (2:46.776) | 50.837 | (50.346) | 1:43.706 | (1:44.942) | UKS MOSiR Sanok | 2023 |
|
||||||||
16 | |
BUDZAN Lena | 2009-02-16 (C-2) |
Z/0045/21
|
2:43.479 | (2:47.297) | 49.701 | (51.208) | 1:43.969 | (1:46.732) | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||
17 | |
GWIAZDOWSKA Gabriela | 2009-02-18 (C-2) |
Z/0175/23
|
() | () | () | GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
|||||||||||
18 | |
PAPIS Hania | 2009-02-21 (C-2) |
Z/0316/18
|
2:41.668 | (2:50.986) | 48.438 | (51.151) | 1:42.960 | (1:44.532) | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||
19 | |
MIEZIO Zofia | 2009-03-02 (C-2) |
Z/0037/22
|
2:44.273 | (2:46.270) | 49.052 | (49.567) | 1:43.254 | (1:44.301) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||
20 | |
CZAJKA Oliwia | 2009-03-03 (C-2) |
Z/0307/23
|
() | () | () | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
|||||||||||
21 | |
GROCHOWSKA Bianka | 2009-03-13 (C-2) |
Z/0217/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:56.962 | (3:05.446) | 51.197 | (55.101) | 1:51.458 | (1:57.787) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
|||||||
22 | |
GAWROŃSKA Magdalena | 2009-05-06 (C-2) |
Z/0323/22
|
4:17.398 | (4:35.329) | 1:18.530 | (1:23.108) | 2:38.590 | (2:47.995) | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||
23 | |
SAKOWICZ Milena | 2009-05-27 (C-2) |
Z/0226/17
|
2:45.950 | (2:40.430) | 50.459 | (52.230) | 1:45.880 | (1:46.305) | UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||
24 | |
DASZUTA Daria | 2009-06-25 (C-2) |
Z/0030/22
|
2:44.685 | (2:39.739) | 46.981 | (48.459) | 1:41.236 | (1:41.325) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||
25 | |
JARMOC Natalia | 2009-07-17 (C-1) |
Z/0021/23
|
2:42.300 | () | 47.103 | (48.256) | 1:41.332 | (1:44.891) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||
26 | |
TARGOWSKA Martyna | 2009-07-18 (C-1) |
Z/0640/20
|
2:57.777 | () | 52.327 | (53.267) | 1:51.648 | (1:57.646) | UKS MOSiR Sanok | 2023 |
|
||||||||
27 | |
PAŃCZYSZYN Amelia | 2009-08-18 (C-1) |
Z/0004/16
|
2:43.885 | () | 49.973 | (50.325) | 1:42.833 | (1:44.728) | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||
28 | |
ŁYCZKOWSKA Olga | 2009-08-23 (C-1) |
Z/0031/23
|
() 3:17.920 | 1:01.169 | (1:01.949) | 2:16.251 | (2:08.947) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
|||||||||
29 | |
SOBIESIAK Kornelia | 2009-09-04 (C-1) |
Z/0044/23
|
3:06.590 | () | 57.566 | (56.482) | 2:01.491 | (2:00.287) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||
30 | |
SZTABIŃSKA Gaja | 2009-09-17 (C-1) |
Z/0043/23
|
2:53.205 | () | 51.506 | (51.362) | 1:48.059 | (1:47.872) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||
31 | |
HABERA Roksana | 2009-11-12 (C-1) |
Z/0063/21
|
3:02.204 | () | 57.294 | (59.107) | 1:55.744 | (2:04.815) | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||
32 | |
OSIPOWICZ Gabriela | 2009-12-24 (C-1) |
Z/0026/23
|
2:50.477 | () | 49.413 | (50.011) | 1:50.253 | (1:46.643) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||
33 | |
BIŁYK Pola | 2010-03-14 (C-1) |
Z/0249/22
|
2:55.700 | () | 54.843 | (1:00.179) | 1:52.977 | (2:05.907) | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||
34 | |
JABŁOŃSKA Aleksandra | 2010-03-14 (C-1) |
Z/0006/16
|
2:36.714 | () | 49.346 | (50.486) | 1:41.906 | (1:44.672) | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||
35 | |
ZIĘCINA Natalia | 2010-06-12 (C-1) |
Z/0231/18
|
2:47.617 | () | 50.252 | (49.961) | 1:42.434 | (1:43.699) | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||
36 | |
YÜKSEK Zuzanna | 2010-06-23 (C-1) |
Z/0214/19
|
3:04.322 | () | 56.112 | (56.361) | 1:53.118 | (1:55.809) | GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||
Juniorzy C | |||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | DataUr | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | 1500 m (2022) PRZELICZNIK |
500 m (2022) | 1000 m (2022) PRZELICZNIK |
PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||
1 | |
ETEL Szymon | 2008-08-01 (C-2) |
Z/0045/22
|
2:27.845 | (2:32.207) | 45.244 | (47.033) | 1:37.468 | (1:37.409) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||
2 | |
KOSIOREK Piotr | 2008-09-09 (C-2) |
Z/0368/22
|
3:20.146 | (3:41.468) | 1:05.254 | (59.269) | 2:07.348 | (2:09.339) | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||
3 | |
SOLTAU Oskar | 2008-09-24 (C-2) |
Z/0085/20
|
2:33.978 | (2:39.103) | 45.885 | (48.033) | 1:35.094 | (1:41.799) | GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||
4 | |
PIĄTEK Łukasz | 2008-09-26 (C-2) |
Z/0003/17
|
2:30.139 | (2:36.368) | 45.104 | (47.686) | 1:34.495 | (1:40.427) | UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||
5 | |
ZUCHORA Piotr | 2009-01-28 (C-2) |
Z/0308/23
|
() | () | () | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
IZBICKI Franciszek | 2009-01-28 (C-2) |
Z/0031/22
|
2:29.666 | (2:33.048) | 44.468 | (46.050) | 1:32.243 | (1:37.511) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||
7 | |
FOKS Gabriel | 2009-04-03 (C-2) |
Z/0321/22
|
3:52.958 | (4:28.618) | 1:13.880 | (1:41.172) | 2:31.719 | () | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||
8 | |
BUJNO Filip | 2009-05-08 (C-2) |
Z/0029/22
|
3:04.149 | () | 55.778 | (58.225) | () | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
|||||||||
9 | |
DALZ Aleksander | 2009-05-29 (C-2) |
Z/0054/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:36.994 | (2:40.324) | 47.329 | (49.837) | 1:41.525 | (1:50.479) | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||
10 | |
HYJEK Filip | 2009-07-27 (C-1) |
Z/0926/15
|
2:29.929 | (2:32.087) | 45.194 | (46.622) | 1:35.026 | (1:36.922) | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||
11 | |
MOSKWA Nataniel | 2009-08-07 (C-1) |
Z/0025/23
|
2:34.146 | () | 48.503 | (50.904) | 1:41.487 | (1:50.173) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||
12 | |
MAŁUS Cyprian | 2009-09-07 (C-1) |
Z/0023/23
|
2:42.988 | () | 48.783 | (50.441) | 1:44.356 | (1:49.997) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||
13 | |
TARASIUK Patryk | 2009-09-09 (C-1) |
Z/0046/23
|
() 3:16.467 | 54.917 | (59.036) | 1:53.206 | (2:07.978) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
|||||||||
14 | |
SIEDLECKI Ksawery | 2009-09-16 (C-1) |
Z/0035/23
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
3:06.635 | () | 54.218 | (59.512) | 1:59.739 | (2:07.372) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
|||||||
15 | |
SZTABIŃSKI Gniewosz | 2009-09-17 (C-1) |
Z/0042/23
|
2:45.684 | () | 49.889 | (51.086) | 1:43.033 | (1:50.728) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||
16 | |
ZDZIARSKI Adam | 2009-10-04 (C-1) |
Z/0168/23
|
3:25.226 | () | 1:01.360 | () | 2:07.343 | () | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||
17 | |
RUSINIAK Norbert | 2009-10-07 (C-1) |
Z/0010/19
|
2:51.263 | () | 51.717 | (59.658) | 1:50.593 | (2:03.462) | UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||
18 | |
MONACH Antoni | 2009-10-17 (C-1) |
Z/0024/23
|
2:52.236 | () | 51.649 | (51.630) | 1:47.848 | (1:50.614) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||
19 | |
KILIAN Jakub | 2009-10-28 (C-1) |
Z/0039/23
|
() 3:05.970 | 1:01.336 | (54.355) | 1:58.660 | (2:00.980) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
|||||||||
20 | |
PAWLATA Oskar | 2009-11-10 (C-1) |
Z/0322/22
|
() | () | () | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
|||||||||||
21 | |
GAJKO Michał | 2009-12-30 (C-1) |
Z/0176/23
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
3:12.931 | () | 56.967 | () | () | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||
22 | |
TODRYK Maciej | 2010-01-03 (C-1) |
Z/0034/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
3:03.898 | () | 54.645 | (58.545) | 2:00.530 | (2:03.389) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
|||||||
23 | |
CHOLEWA Fabian | 2010-01-15 (C-1) |
Z/0020/23
|
3:10.410 | () | 55.214 | (55.835) | 1:58.420 | (1:57.830) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||
24 | |
WROŃSKI Marcel | 2010-02-02 (C-1) |
Z/0025/22
|
2:42.247 | () | 49.141 | (54.259) | 1:42.203 | (1:53.815) | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||
25 | |
NITERA Łukasz | 2010-02-20 (C-1) |
Z/0304/23
|
() | () | () | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
|||||||||||
26 | |
SZYMBORSKI Mikołaj | 2010-02-26 (C-1) |
Z/0036/23
|
3:12.379 | () | 57.067 | (1:00.362) | (2:10.647) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
|||||||||
27 | |
SIODMOK Norbert | 2010-03-16 (C-1) |
Z/0041/23
|
3:00.876 | () | 53.832 | (51.400) | 1:52.859 | (1:51.144) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||
28 | |
CIURA Jakub | 2010-03-19 (C-1) |
Z/0071/23
|
3:17.490 | () | 56.654 | (58.486) | 1:53.723 | (2:07.332) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||
29 | |
PRYK Jakub | 2010-04-06 (C-1) |
Z/0306/23
|
() | () | () | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
|||||||||||
30 | |
STYŚ Wiktor | 2010-04-20 (C-1) |
Z/0063/22
|
2:58.113 | () | 53.855 | (1:00.072) | 1:53.776 | (2:04.139) | GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||
31 | |
JARMOC Piotr | 2010-05-02 (C-1) |
Z/0022/23
|
2:43.894 | () | 50.126 | (52.658) | 1:45.065 | (1:51.161) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||
32 | |
GÓRSKI Bartosz | 2010-05-22 (C-1) |
Z/0302/23
|
() | () | () | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
|||||||||||
33 | |
TKACZ Jakub | 2010-05-25 (C-1) |
Z/0167/23
|
3:13.043 | () | 1:03.905 | () | 2:05.399 | () | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|