Internetowe zgłoszenia do imprezy: Puchar Polski Sanok, 9-10.12.2023 | |||||||||||||||||||||
500 m kobiet (1) | |||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | DataUr | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | (2022) PRZELICZNIK |
(2022) | (2022) PRZELICZNIK |
PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||
1 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 (B-1) |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 (C-2) |
Z/0144/18
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 (B-1) |
Z/0143/18
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
PUCZEN Gabriela | 2006-07-16 (B-2) |
Z/0128/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
KANIA Maria | 2000-08-13 (M-4) |
Z/0804/15
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
KANIA Maria | 2000-08-13 (M-4) |
Z/0804/15
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
MAZUR Olga | 2009-10-25 (C-1) |
Z/0098/23
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
KUBIN Liwia | 2004-09-11 (A-2) |
Z/0698/15
|
() | () | () | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
DYMKOWSKA Urszula | 2008-03-14 (B-1) |
Z/0136/18
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
STAPIŃSKA Anna | 2008-04-06 (B-1) |
Z/0249/18
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
ŁAGODZIC Zuzanna | 2009-01-22 (C-2) |
Z/0193/20
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
KRAWIEC Julita | 2008-07-31 (C-2) |
Z/0063/17
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
GAWORECKI Nikola | 2009-12-02 (C-1) |
Z/0657/20
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
CZWERENKO Justyna | 2009-12-12 (C-1) |
Z/0270/18
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
15 | |
KOPCZAK Jagoda | 2007-11-16 (B-1) |
Z/0818/15
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
MAŚLANKA Nikola | 2005-04-14 (A-2) |
Z/0819/15
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
WIEJOWSKA Maja | 2005-07-19 (A-1) |
Z/0076/16
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
18 | |
STYK Marzena | 2006-12-24 (B-2) |
Z/0266/18
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
19 | |
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 (B-2) |
Z/0090/21
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
20 | |
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 (B-2) |
Z/0734/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
21 | |
FALSKA Malwina | 2007-10-29 (B-1) |
Z/0712/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
22 | |
DOMITRZ Helena | 2008-10-28 (C-2) |
Z/0151/16
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
23 | |
BRAUN Zofia | 2007-02-15 (B-2) |
Z/0738/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
24 | |
WRÓBEL Brygida | 2009-04-20 (C-2) |
Z/0079/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 (C-1) |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
OBIREK Hanna | 2010-03-09 (C-1) |
Z/0088/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
MARSZAŁEK Zofia | 2010-06-29 (C-1) |
Z/0092/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 (C-1) |
Z/0063/20
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
500 m kobiet (2) | |||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | DataUr | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | (2022) PRZELICZNIK |
(2022) | (2022) PRZELICZNIK |
PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||
1 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 (B-1) |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 (B-1) |
Z/0143/18
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 (C-2) |
Z/0144/18
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
PUCZEN Gabriela | 2006-07-16 (B-2) |
Z/0128/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
KANIA Maria | 2000-08-13 (M-4) |
Z/0804/15
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
KANIA Maria | 2000-08-13 (M-4) |
Z/0804/15
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
KUBIN Liwia | 2004-09-11 (A-2) |
Z/0698/15
|
() | () | () | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
MAZUR Olga | 2009-10-25 (C-1) |
Z/0098/23
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
DYMKOWSKA Urszula | 2008-03-14 (B-1) |
Z/0136/18
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
STAPIŃSKA Anna | 2008-04-06 (B-1) |
Z/0249/18
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
ŁAGODZIC Zuzanna | 2009-01-22 (C-2) |
Z/0193/20
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
KRAWIEC Julita | 2008-07-31 (C-2) |
Z/0063/17
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
GAWORECKI Nikola | 2009-12-02 (C-1) |
Z/0657/20
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
CZWERENKO Justyna | 2009-12-12 (C-1) |
Z/0270/18
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
15 | |
KOPCZAK Jagoda | 2007-11-16 (B-1) |
Z/0818/15
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
MAŚLANKA Nikola | 2005-04-14 (A-2) |
Z/0819/15
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
WIEJOWSKA Maja | 2005-07-19 (A-1) |
Z/0076/16
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
18 | |
STYK Marzena | 2006-12-24 (B-2) |
Z/0266/18
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
19 | |
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 (B-2) |
Z/0090/21
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
20 | |
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 (B-2) |
Z/0734/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
21 | |
FALSKA Malwina | 2007-10-29 (B-1) |
Z/0712/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
22 | |
DOMITRZ Helena | 2008-10-28 (C-2) |
Z/0151/16
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
23 | |
BRAUN Zofia | 2007-02-15 (B-2) |
Z/0738/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
24 | |
WRÓBEL Brygida | 2009-04-20 (C-2) |
Z/0079/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
OBIREK Hanna | 2010-03-09 (C-1) |
Z/0088/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
MARSZAŁEK Zofia | 2010-06-29 (C-1) |
Z/0092/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
1000 m kobiet | |||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | DataUr | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | (2022) PRZELICZNIK |
(2022) | (2022) PRZELICZNIK |
PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||
1 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 (B-1) |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 (B-1) |
Z/0143/18
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 (C-2) |
Z/0144/18
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
PUCZEN Gabriela | 2006-07-16 (B-2) |
Z/0128/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
KANIA Maria | 2000-08-13 (M-4) |
Z/0804/15
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
KANIA Maria | 2000-08-13 (M-4) |
Z/0804/15
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
KUBIN Liwia | 2004-09-11 (A-2) |
Z/0698/15
|
() | () | () | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
MAZUR Olga | 2009-10-25 (C-1) |
Z/0098/23
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
STAPIŃSKA Anna | 2008-04-06 (B-1) |
Z/0249/18
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
ŁAGODZIC Zuzanna | 2009-01-22 (C-2) |
Z/0193/20
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
KRAWIEC Julita | 2008-07-31 (C-2) |
Z/0063/17
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
GAWORECKI Nikola | 2009-12-02 (C-1) |
Z/0657/20
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
CZWERENKO Justyna | 2009-12-12 (C-1) |
Z/0270/18
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
KOPCZAK Jagoda | 2007-11-16 (B-1) |
Z/0818/15
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
15 | |
MAŚLANKA Nikola | 2005-04-14 (A-2) |
Z/0819/15
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
WIEJOWSKA Maja | 2005-07-19 (A-1) |
Z/0076/16
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
STYK Marzena | 2006-12-24 (B-2) |
Z/0266/18
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
18 | |
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 (B-2) |
Z/0090/21
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
19 | |
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 (B-2) |
Z/0734/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
20 | |
FALSKA Malwina | 2007-10-29 (B-1) |
Z/0712/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
21 | |
DOMITRZ Helena | 2008-10-28 (C-2) |
Z/0151/16
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
22 | |
BRAUN Zofia | 2007-02-15 (B-2) |
Z/0738/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
23 | |
WRÓBEL Brygida | 2009-04-20 (C-2) |
Z/0079/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 (C-1) |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
OBIREK Hanna | 2010-03-09 (C-1) |
Z/0088/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 (C-1) |
Z/0063/20
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
27 | |
DYMKOWSKA Urszula | 2008-03-14 (B-1) |
Z/0136/18
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
1500 m kobiet | |||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | DataUr | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | (2022) PRZELICZNIK |
(2022) | (2022) PRZELICZNIK |
PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||
1 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 (B-1) |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 (C-2) |
Z/0144/18
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 (B-1) |
Z/0143/18
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
PUCZEN Gabriela | 2006-07-16 (B-2) |
Z/0128/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
KANIA Maria | 2000-08-13 (M-4) |
Z/0804/15
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
KANIA Maria | 2000-08-13 (M-4) |
Z/0804/15
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
MAZUR Olga | 2009-10-25 (C-1) |
Z/0098/23
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
KUBIN Liwia | 2004-09-11 (A-2) |
Z/0698/15
|
() | () | () | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
DYMKOWSKA Urszula | 2008-03-14 (B-1) |
Z/0136/18
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
STAPIŃSKA Anna | 2008-04-06 (B-1) |
Z/0249/18
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
ŁAGODZIC Zuzanna | 2009-01-22 (C-2) |
Z/0193/20
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
KRAWIEC Julita | 2008-07-31 (C-2) |
Z/0063/17
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
GAWORECKI Nikola | 2009-12-02 (C-1) |
Z/0657/20
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
CZWERENKO Justyna | 2009-12-12 (C-1) |
Z/0270/18
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
15 | |
KOPCZAK Jagoda | 2007-11-16 (B-1) |
Z/0818/15
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
MAŚLANKA Nikola | 2005-04-14 (A-2) |
Z/0819/15
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
WIEJOWSKA Maja | 2005-07-19 (A-1) |
Z/0076/16
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
18 | |
STYK Marzena | 2006-12-24 (B-2) |
Z/0266/18
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
19 | |
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 (B-2) |
Z/0090/21
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
20 | |
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 (B-2) |
Z/0734/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
21 | |
FALSKA Malwina | 2007-10-29 (B-1) |
Z/0712/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
22 | |
DOMITRZ Helena | 2008-10-28 (C-2) |
Z/0151/16
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
23 | |
BRAUN Zofia | 2007-02-15 (B-2) |
Z/0738/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
24 | |
WRÓBEL Brygida | 2009-04-20 (C-2) |
Z/0079/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 (C-1) |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
OBIREK Hanna | 2010-03-09 (C-1) |
Z/0088/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
MARSZAŁEK Zofia | 2010-06-29 (C-1) |
Z/0092/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 (C-1) |
Z/0063/20
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
29 | |
CZAPNIK Aleksandra | 2005-05-29 (A-2) |
Z/0075/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
3000 m kobiet | |||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | DataUr | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | (2022) PRZELICZNIK |
(2022) | (2022) PRZELICZNIK |
PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||
1 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 (B-1) |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 (B-1) |
Z/0143/18
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 (C-2) |
Z/0144/18
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
PUCZEN Gabriela | 2006-07-16 (B-2) |
Z/0128/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
KANIA Maria | 2000-08-13 (M-4) |
Z/0804/15
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
KANIA Maria | 2000-08-13 (M-4) |
Z/0804/15
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
DYMKOWSKA Urszula | 2008-03-14 (B-1) |
Z/0136/18
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
KUBIN Liwia | 2004-09-11 (A-2) |
Z/0698/15
|
() | () | () | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
MAZUR Olga | 2009-10-25 (C-1) |
Z/0098/23
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
STAPIŃSKA Anna | 2008-04-06 (B-1) |
Z/0249/18
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
ŁAGODZIC Zuzanna | 2009-01-22 (C-2) |
Z/0193/20
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
KRAWIEC Julita | 2008-07-31 (C-2) |
Z/0063/17
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
CZWERENKO Justyna | 2009-12-12 (C-1) |
Z/0270/18
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
KOPCZAK Jagoda | 2007-11-16 (B-1) |
Z/0818/15
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
15 | |
MAŚLANKA Nikola | 2005-04-14 (A-2) |
Z/0819/15
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
STYK Marzena | 2006-12-24 (B-2) |
Z/0266/18
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 (B-2) |
Z/0090/21
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
18 | |
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 (B-2) |
Z/0734/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
19 | |
FALSKA Malwina | 2007-10-29 (B-1) |
Z/0712/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
20 | |
DOMITRZ Helena | 2008-10-28 (C-2) |
Z/0151/16
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
21 | |
BRAUN Zofia | 2007-02-15 (B-2) |
Z/0738/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
22 | |
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 (C-1) |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
MARSZAŁEK Zofia | 2010-06-29 (C-1) |
Z/0092/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 (C-1) |
Z/0063/20
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
25 | |
CZAPNIK Aleksandra | 2005-05-29 (A-2) |
Z/0075/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
Bieg drużynowy kobiet | |||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | DataUr | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | (2022) PRZELICZNIK |
(2022) | (2022) PRZELICZNIK |
PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||
1 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 (B-1) |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 (B-1) |
Z/0143/18
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 (C-2) |
Z/0144/18
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
PUCZEN Gabriela | 2006-07-16 (B-2) |
Z/0128/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
KANIA Maria | 2000-08-13 (M-4) |
Z/0804/15
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
KANIA Maria | 2000-08-13 (M-4) |
Z/0804/15
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
MAZUR Olga | 2009-10-25 (C-1) |
Z/0098/23
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
DYMKOWSKA Urszula | 2008-03-14 (B-1) |
Z/0136/18
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
STAPIŃSKA Anna | 2008-04-06 (B-1) |
Z/0249/18
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
ŁAGODZIC Zuzanna | 2009-01-22 (C-2) |
Z/0193/20
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
KRAWIEC Julita | 2008-07-31 (C-2) |
Z/0063/17
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
GAWORECKI Nikola | 2009-12-02 (C-1) |
Z/0657/20
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
CZWERENKO Justyna | 2009-12-12 (C-1) |
Z/0270/18
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
STYK Marzena | 2006-12-24 (B-2) |
Z/0266/18
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
15 | |
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 (B-2) |
Z/0090/21
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 (B-2) |
Z/0734/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
FALSKA Malwina | 2007-10-29 (B-1) |
Z/0712/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
18 | |
DOMITRZ Helena | 2008-10-28 (C-2) |
Z/0151/16
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
19 | |
BRAUN Zofia | 2007-02-15 (B-2) |
Z/0738/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
20 | |
WRÓBEL Brygida | 2009-04-20 (C-2) |
Z/0079/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 (C-1) |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
OBIREK Hanna | 2010-03-09 (C-1) |
Z/0088/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
MARSZAŁEK Zofia | 2010-06-29 (C-1) |
Z/0092/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 (C-1) |
Z/0063/20
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
25 | |
CZAPNIK Aleksandra | 2005-05-29 (A-2) |
Z/0075/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
500 m mężczyzn (1) | |||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | DataUr | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | (2022) PRZELICZNIK |
(2022) | (2022) PRZELICZNIK |
PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||
1 | |
WITKOWSKI Filip | 2002-01-09 (M-3) |
Z/0230/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
WEŁNICKI Mateusz | 2008-12-14 (C-2) |
Z/0093/21
|
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 (A-2) |
Z/0176/19
|
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
KRÓLIKOWSKI Stanisław | 2008-01-24 (B-1) |
Z/0553/15
|
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
KRAWCZYK Mikołaj | 2006-10-25 (B-2) |
Z/0130/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
6 | |
GUTOWSKI Wojciech | 2003-10-19 (M-1) |
Z/0629/15
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
KARCZEWSKI Karol | 2001-02-27 (M-4) |
Z/0071/17
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
RZEPKA Maksymilian | 2003-08-19 (M-1) |
Z/0822/15
|
() | () | () | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 (B-1) |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
STRZYŻOWSKI Antoni | 2009-09-26 (C-1) |
Z/0002/22
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 (B-2) |
Z/0679/15
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 (A-1) |
Z/0123/17
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 (A-2) |
Z/0591/15
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 (B-2) |
Z/0263/18
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
15 | |
HOSTYŃSKI Szymon | 2006-09-20 (B-2) |
Z/0589/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
ŚLIWKA Mateusz | 2005-09-14 (A-1) |
Z/0483/15
|
() | () | () | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
TUCHARZ Michał | 2008-07-09 (C-2) |
Z/0052/18
|
() | () | () | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
18 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 (A-1) |
Z/0746/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
19 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 (A-1) |
Z/0736/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
20 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 (B-1) |
Z/0083/18
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
21 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 (C-1) |
Z/0009/23
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
22 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 (C-1) |
Z/0009/23
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
23 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 (C-1) |
Z/0009/23
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
24 | |
CICHOCKI Alan | 2008-08-18 (C-2) |
Z/0228/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
500 m mężczyzn (2) | |||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | DataUr | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | (2022) PRZELICZNIK |
(2022) | (2022) PRZELICZNIK |
PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||
1 | |
WITKOWSKI Filip | 2002-01-09 (M-3) |
Z/0230/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
WEŁNICKI Mateusz | 2008-12-14 (C-2) |
Z/0093/21
|
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 (A-2) |
Z/0176/19
|
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
KRÓLIKOWSKI Stanisław | 2008-01-24 (B-1) |
Z/0553/15
|
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
KRAWCZYK Mikołaj | 2006-10-25 (B-2) |
Z/0130/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
6 | |
KARCZEWSKI Karol | 2001-02-27 (M-4) |
Z/0071/17
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
RZEPKA Maksymilian | 2003-08-19 (M-1) |
Z/0822/15
|
() | () | () | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 (B-1) |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
9 | |
STRZYŻOWSKI Antoni | 2009-09-26 (C-1) |
Z/0002/22
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 (B-2) |
Z/0679/15
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 (A-1) |
Z/0123/17
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 (A-2) |
Z/0591/15
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 (B-2) |
Z/0263/18
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
HOSTYŃSKI Szymon | 2006-09-20 (B-2) |
Z/0589/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
ŚLIWKA Mateusz | 2005-09-14 (A-1) |
Z/0483/15
|
() | () | () | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
TUCHARZ Michał | 2008-07-09 (C-2) |
Z/0052/18
|
() | () | () | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 (A-1) |
Z/0746/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
18 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 (A-1) |
Z/0736/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
19 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 (B-1) |
Z/0083/18
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
20 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 (C-1) |
Z/0009/23
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
21 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 (C-1) |
Z/0009/23
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
22 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 (C-1) |
Z/0009/23
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
23 | |
CICHOCKI Alan | 2008-08-18 (C-2) |
Z/0228/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
1000 m mężczyzn | |||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | DataUr | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | (2022) PRZELICZNIK |
(2022) | (2022) PRZELICZNIK |
PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||
1 | |
WITKOWSKI Filip | 2002-01-09 (M-3) |
Z/0230/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
WEŁNICKI Mateusz | 2008-12-14 (C-2) |
Z/0093/21
|
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
KRÓLIKOWSKI Stanisław | 2008-01-24 (B-1) |
Z/0553/15
|
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
KRAWCZYK Mikołaj | 2006-10-25 (B-2) |
Z/0130/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
KARCZEWSKI Karol | 2001-02-27 (M-4) |
Z/0071/17
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
RZEPKA Maksymilian | 2003-08-19 (M-1) |
Z/0822/15
|
() | () | () | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 (B-1) |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
STRZYŻOWSKI Antoni | 2009-09-26 (C-1) |
Z/0002/22
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 (B-2) |
Z/0679/15
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 (A-1) |
Z/0123/17
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 (A-2) |
Z/0591/15
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 (B-2) |
Z/0263/18
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
HOSTYŃSKI Szymon | 2006-09-20 (B-2) |
Z/0589/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
ŚLIWKA Mateusz | 2005-09-14 (A-1) |
Z/0483/15
|
() | () | () | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
15 | |
TUCHARZ Michał | 2008-07-09 (C-2) |
Z/0052/18
|
() | () | () | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 (A-1) |
Z/0746/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 (A-1) |
Z/0736/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
18 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 (C-1) |
Z/0009/23
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
19 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 (C-1) |
Z/0009/23
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
20 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 (C-1) |
Z/0009/23
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
21 | |
CICHOCKI Alan | 2008-08-18 (C-2) |
Z/0228/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
1500 m mężczyzn | |||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | DataUr | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | (2022) PRZELICZNIK |
(2022) | (2022) PRZELICZNIK |
PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||
1 | |
WITKOWSKI Filip | 2002-01-09 (M-3) |
Z/0230/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
WEŁNICKI Mateusz | 2008-12-14 (C-2) |
Z/0093/21
|
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 (A-2) |
Z/0176/19
|
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
KRÓLIKOWSKI Stanisław | 2008-01-24 (B-1) |
Z/0553/15
|
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
KRAWCZYK Mikołaj | 2006-10-25 (B-2) |
Z/0130/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
6 | |
GUTOWSKI Wojciech | 2003-10-19 (M-1) |
Z/0629/15
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
KARCZEWSKI Karol | 2001-02-27 (M-4) |
Z/0071/17
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
RZEPKA Maksymilian | 2003-08-19 (M-1) |
Z/0822/15
|
() | () | () | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 (B-1) |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
STRZYŻOWSKI Antoni | 2009-09-26 (C-1) |
Z/0002/22
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 (B-2) |
Z/0679/15
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 (A-1) |
Z/0123/17
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 (A-2) |
Z/0591/15
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 (B-2) |
Z/0263/18
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
15 | |
HOSTYŃSKI Szymon | 2006-09-20 (B-2) |
Z/0589/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
ŚLIWKA Mateusz | 2005-09-14 (A-1) |
Z/0483/15
|
() | () | () | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
TUCHARZ Michał | 2008-07-09 (C-2) |
Z/0052/18
|
() | () | () | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
18 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 (A-1) |
Z/0746/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
19 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 (A-1) |
Z/0736/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
20 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 (B-1) |
Z/0083/18
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
21 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 (C-1) |
Z/0009/23
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
22 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 (C-1) |
Z/0009/23
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
23 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 (C-1) |
Z/0009/23
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
24 | |
CICHOCKI Alan | 2008-08-18 (C-2) |
Z/0228/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
3000 m mężczyzn | |||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | DataUr | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | (2022) PRZELICZNIK |
(2022) | (2022) PRZELICZNIK |
PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||
1 | |
KRÓLIKOWSKI Stanisław | 2008-01-24 (B-1) |
Z/0553/15
|
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
KRAWCZYK Mikołaj | 2006-10-25 (B-2) |
Z/0130/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
3 | |
WITKOWSKI Filip | 2002-01-09 (M-3) |
Z/0230/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
4 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 (A-2) |
Z/0176/19
|
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
GUTOWSKI Wojciech | 2003-10-19 (M-1) |
Z/0629/15
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
KARCZEWSKI Karol | 2001-02-27 (M-4) |
Z/0071/17
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
RZEPKA Maksymilian | 2003-08-19 (M-1) |
Z/0822/15
|
() | () | () | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 (B-1) |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
9 | |
STRZYŻOWSKI Antoni | 2009-09-26 (C-1) |
Z/0002/22
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 (B-2) |
Z/0679/15
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 (A-1) |
Z/0123/17
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 (A-2) |
Z/0591/15
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 (B-2) |
Z/0263/18
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
HOSTYŃSKI Szymon | 2006-09-20 (B-2) |
Z/0589/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
ŚLIWKA Mateusz | 2005-09-14 (A-1) |
Z/0483/15
|
() | () | () | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
TUCHARZ Michał | 2008-07-09 (C-2) |
Z/0052/18
|
() | () | () | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 (A-1) |
Z/0746/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
18 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 (A-1) |
Z/0736/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
19 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 (B-1) |
Z/0083/18
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
20 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 (C-1) |
Z/0009/23
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
21 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 (C-1) |
Z/0009/23
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
22 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 (C-1) |
Z/0009/23
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
5000 m mężczyzn | |||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | DataUr | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | (2022) PRZELICZNIK |
(2022) | (2022) PRZELICZNIK |
PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||
1 | |
KRAWCZYK Mikołaj | 2006-10-25 (B-2) |
Z/0130/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
KRÓLIKOWSKI Stanisław | 2008-01-24 (B-1) |
Z/0553/15
|
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
WEŁNICKI Mateusz | 2008-12-14 (C-2) |
Z/0093/21
|
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
WITKOWSKI Filip | 2002-01-09 (M-3) |
Z/0230/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 (A-2) |
Z/0176/19
|
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
GUTOWSKI Wojciech | 2003-10-19 (M-1) |
Z/0629/15
|
() | () | () | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
KARCZEWSKI Karol | 2001-02-27 (M-4) |
Z/0071/17
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
RZEPKA Maksymilian | 2003-08-19 (M-1) |
Z/0822/15
|
() | () | () | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 (B-1) |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
HOSTYŃSKI Szymon | 2006-09-20 (B-2) |
Z/0589/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 (B-2) |
Z/0679/15
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 (A-1) |
Z/0123/17
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 (A-2) |
Z/0591/15
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 (B-2) |
Z/0263/18
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
15 | |
ŚLIWKA Mateusz | 2005-09-14 (A-1) |
Z/0483/15
|
() | () | () | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 (A-1) |
Z/0746/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 (A-1) |
Z/0736/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
Bieg drużynowy mężczyzn | |||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | DataUr | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | (2022) PRZELICZNIK |
(2022) | (2022) PRZELICZNIK |
PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||
1 | |
WEŁNICKI Mateusz | 2008-12-14 (C-2) |
Z/0093/21
|
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 (A-2) |
Z/0176/19
|
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
KRÓLIKOWSKI Stanisław | 2008-01-24 (B-1) |
Z/0553/15
|
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
KRAWCZYK Mikołaj | 2006-10-25 (B-2) |
Z/0130/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
KARCZEWSKI Karol | 2001-02-27 (M-4) |
Z/0071/17
|
() | () | () | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 (B-2) |
Z/0679/15
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 (A-1) |
Z/0123/17
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 (A-2) |
Z/0591/15
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 (B-2) |
Z/0263/18
|
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
HOSTYŃSKI Szymon | 2006-09-20 (B-2) |
Z/0589/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 (A-1) |
Z/0746/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 (A-1) |
Z/0736/15
|
() | () | () | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 (B-1) |
Z/0083/18
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 (C-1) |
Z/0009/23
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
15 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 (C-1) |
Z/0009/23
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 (C-1) |
Z/0009/23
|
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
CICHOCKI Alan | 2008-08-18 (C-2) |
Z/0228/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
() | () | () | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|