Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Polski Gdańsk, 22-24.03.2024 | |||||||||||||||||||||
Kobiety | |||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | DataUr | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | 1500 m (2022) PRZELICZNIK |
500 m (2022) | 1000 m (2022) PRZELICZNIK |
PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||
1 | |
STORMOWSKA Kamila | 2000-04-12 (S) |
Z/0031/19
|
2:27.260 | (2:26.450) | 42.311 | (42.821) | 1:28.703 | (1:27.542) | GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||
2 | |
MAZUR Nikola | 1995-11-05 (S) |
Z/0250/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
(2:29.982) | 42.510 | (43.100) | 1:32.010 | (1:31.662) | GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||
3 | |
TOPOLSKA Gabriela | 2001-03-15 (M-4) |
Z/0304/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:26.066 | (2:24.311) | 43.285 | (43.053) | 1:32.073 | (1:32.025) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
|||||||
4 | |
FALKOWSKA Anna | 2007-06-08 (B-2) |
Z/0030/20
|
2:33.821 | (2:28.171) | 44.231 | (44.772) | 1:32.543 | (1:34.665) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||
5 | |
WOŹNIAK Kornelia | 2007-11-21 (B-1) |
Z/0052/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:28.759 | (2:30.210) | 44.403 | (45.823) | 1:33.350 | (1:36.322) | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||
6 | |
SOKOŁOWSKA Hanna | 2003-06-03 (M-2) |
Z/0167/16
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:24.709 | (2:32.654) | 44.952 | (44.823) | 1:33.116 | (1:31.783) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
|||||||
7 | |
WAWER Michalina | 2006-10-03 (B-2) |
Z/0038/16
|
2:32.004 | (2:26.856) | 44.863 | (45.070) | 1:33.898 | (1:32.896) | UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||
8 | |
MAJEWSKA Ada | 2004-04-17 (M-1) |
Z/0042/17
|
2:33.852 | (2:28.505) | 45.366 | (45.180) | 1:36.679 | (1:35.067) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||
9 | |
BOGDANOWICZ Agnieszka | 2005-02-04 (A-2) |
Z/0018/18
|
2:44.972 | (2:31.427) | 46.184 | (45.487) | 1:39.587 | (1:35.751) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||
10 | |
BIELICKA Natalia | 2006-10-03 (B-2) |
Z/0217/19
|
2:31.386 | (2:33.611) | 46.151 | (46.318) | 1:35.901 | (1:40.016) | GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||
11 | |
BOBIER Oliwia | 2005-10-04 (A-1) |
Z/0036/17
|
2:39.159 | (2:32.777) | 46.194 | (46.672) | 1:37.930 | (1:36.433) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||
12 | |
DASZUTA Daria | 2009-06-25 (C-2) |
Z/0030/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:44.685 | (2:39.739) | 46.981 | (48.459) | 1:41.236 | (1:41.325) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
|||||||
13 | |
KOTOWSKA Marta | 2006-06-28 (A-1) |
Z/0032/19
|
2:59.597 | (2:38.493) | 50.184 | (47.085) | 1:42.930 | (1:37.924) | GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||
14 | |
NOWAKOWSKA Amelia | 2007-03-30 (B-2) |
Z/0025/16
|
2:44.320 | (2:45.427) | 47.440 | (47.885) | 1:38.754 | (1:42.771) | KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||
15 | |
GÓRKA Martyna | 2008-04-28 (B-1) |
Z/0913/15
|
2:41.055 | (2:41.231) | 47.458 | (48.490) | 1:39.521 | (1:42.835) | KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||
16 | |
KISIELEWSKA Kaja | 2008-05-22 (B-1) |
Z/0009/19
|
2:37.067 | (2:44.632) | 47.495 | (49.564) | 1:40.954 | (1:44.075) | UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||
17 | |
RUTKOWSKA Zuzanna | 2008-12-29 (C-2) |
Z/0053/22
|
2:44.621 | (2:46.367) | 47.514 | (50.775) | 1:41.432 | (1:51.052) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||
18 | |
SKARŻYŃSKA Maria | 2008-08-29 (C-2) |
Z/0041/22
|
2:35.648 | (2:47.119) | 47.730 | (49.667) | 1:41.386 | (1:44.995) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||
19 | |
BILLER Weronika | 2006-05-28 (A-1) |
Z/0072/17
|
2:38.234 | (2:34.981) | 47.827 | (48.447) | 1:40.465 | (1:41.200) | UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||
20 | |
JAŻDŻYŃSKA Ada | 2005-07-21 (A-1) |
Z/0146/15
|
2:51.817 | (2:45.358) | 49.147 | (48.316) | 1:45.577 | (1:42.024) | KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||
21 | |
KANIA Milena | 2009-01-28 (C-2) |
Z/0033/22
|
2:41.311 | (2:46.800) | 48.382 | (48.646) | 1:45.213 | (1:43.991) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||
22 | |
ALBAŃSKA Liliana | 2005-10-08 (A-1) |
Z/0021/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:53.886 | (2:39.014) | 50.675 | (48.948) | 1:45.446 | (1:40.805) | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
|||||||
23 | |
DYBIEC Kinga | 2009-02-10 (C-2) |
Z/0044/22
|
2:43.420 | (3:03.332) | 49.509 | (52.927) | 1:45.522 | (1:51.928) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||
24 | |
ROCKA Maja | 2009-02-14 (C-2) |
Z/0014/16
|
2:43.680 | (2:46.776) | 50.837 | (50.346) | 1:43.706 | (1:44.942) | UKS MOSiR Sanok | 2023 |
|
||||||||
25 | |
LISEK Aleksandra | 2004-05-12 (M-1) |
Z/0014/18
|
2:55.717 | (2:44.318) | 51.799 | (50.356) | 1:46.270 | (1:42.244) | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||
26 | |
SAKOWICZ Milena | 2009-05-27 (C-2) |
Z/0226/17
|
2:45.950 | (2:40.430) | 50.459 | (52.230) | 1:45.880 | (1:46.305) | UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||
27 | |
DRELICH Iwona | 2006-09-24 (B-2) |
Z/0051/22
|
2:49.502 | (2:56.371) | 50.585 | (52.581) | 1:45.878 | (1:51.466) | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||
28 | |
ZAKIERSKA Julia | 2001-07-16 (M-3) |
Z/0862/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:53.593 | (2:40.053) | 51.033 | (51.058) | 1:45.400 | (1:43.729) | MKS Błyskawica Toruń | 2023 |
|
|||||||
29 | |
KRAJNIK Agata | 2001-07-27 (M-3) |
Z/0853/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
3:17.838 | (2:46.753) | 55.010 | (51.514) | 2:04.341 | (1:47.894) | MKS Błyskawica Toruń | 2023 |
|
|||||||
30 | |
RĄPAŁA Karolina | 2008-04-02 (B-1) |
Z/0284/21
|
2:46.579 | (2:51.973) | 52.068 | (55.557) | 1:47.769 | (1:52.782) | UKS MOSiR Sanok | 2023 |
|
||||||||
31 | |
ALBAŃSKA Amelia | 2007-09-23 (B-1) |
Z/0272/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
3:23.069 | () | 1:00.930 | () | 2:05.364 | () | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
|||||||
Mężczyźni | |||||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | DataUr | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | 1500 m (2022) PRZELICZNIK |
500 m (2022) | 1000 m (2022) PRZELICZNIK |
PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
|||||||||
1 | |
SELLIER Diane [Z] | 2001-07-29 (M-3) |
Z/0740/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:17.415 | (2:15.306) | 40.516 | (40.148) | 1:25.336 | (1:24.252) | GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
|||||||
2 | |
KUCZYŃSKI Łukasz | 1999-06-23 (S) |
Z/0296/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:26.675 | (2:23.080) | 40.286 | (40.572) | 1:26.069 | (1:24.153) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
|||||||
3 | |
NIEWIŃSKI Michał | 2003-07-12 (M-1) |
Z/0160/16
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:17.253 | (2:10.495) | 40.871 | (40.379) | 1:25.492 | (1:23.814) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
|||||||
4 | |
THOMAS Neithan | 2002-01-09 (M-3) |
Z/0020/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:17.098 | (2:16.370) | 43.402 | (41.670) | 1:25.003 | (1:23.957) | GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
|||||||
5 | |
ADAMSKI Paweł | 1999-04-21 (S) |
Z/0280/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:17.369 | (2:15.457) | 42.699 | (41.708) | 1:26.322 | (1:25.944) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
|||||||
6 | |
MĄDRY Krzysztof | 2007-02-19 (B-2) |
Z/0023/20
|
2:27.718 | (2:22.368) | 41.807 | (42.582) | 1:28.590 | (1:29.710) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||
7 | |
MIKOŁAJUK Mateusz | 2002-04-02 (M-3) |
Z/0597/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:20.579 | (2:15.790) | 42.546 | (41.934) | 1:29.290 | (1:27.621) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
|||||||
8 | |
PIGEON Felix [Z] | 2002-06-18 (M-3) |
Z/0050/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:15.350 | (2:27.766) | (42.389) | 1:25.582 | (1:33.864) | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||
9 | |
PALENCEUSZ Dominik | 2006-07-05 (B-2) |
Z/0025/19
|
2:28.690 | (2:18.097) | 43.024 | (43.301) | 1:30.844 | (1:29.640) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||
10 | |
MUCHLADO Adam | 2004-07-30 (A-2) |
Z/0012/15
|
2:25.065 | (2:23.911) | 43.024 | (43.445) | 1:29.694 | (1:29.399) | GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||
11 | |
MAKUCH Adam | 2006-09-25 (B-2) |
Z/0040/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:28.607 | (2:25.241) | 43.215 | (44.355) | 1:30.565 | (1:31.233) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
|||||||
12 | |
DOŁKOWSKI Jakub | 2006-01-16 (A-1) |
Z/0033/19
|
2:32.748 | (2:24.430) | 43.710 | (43.672) | 1:32.371 | (1:31.985) | GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||
13 | |
SAKOWICZ Aleksander | 2005-01-30 (A-2) |
Z/0905/15
|
2:24.098 | (2:21.803) | 43.693 | (44.222) | 1:32.567 | (1:31.219) | UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||
14 | |
VREULS Noel | 2005-12-15 (A-1) |
Z/0594/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:29.078 | (2:26.669) | 44.023 | (45.269) | 1:31.747 | (1:32.068) | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
|||||||
15 | |
HRYNIEWICZ Tymon | 2008-03-27 (B-1) |
Z/0170/18
|
2:24.138 | (2:25.836) | 44.026 | (45.411) | 1:32.435 | (1:36.771) | KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||
16 | |
KUROWSKI Oskar | 2005-07-13 (A-1) |
Z/0025/18
|
2:32.132 | (2:25.949) | 44.240 | (44.548) | 1:34.695 | (1:31.540) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||
17 | |
PALENCEUSZ Patryk | 2007-09-25 (B-1) |
Z/0014/21
|
2:21.690 | (2:23.837) | 44.427 | (44.849) | 1:33.162 | (1:31.590) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||
18 | |
NOWAK Jakub | 2008-03-14 (B-1) |
Z/0154/18
|
2:24.650 | (2:23.411) | 44.559 | (46.508) | 1:33.144 | (1:36.613) | UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||
19 | |
DOŁKOWSKI Mateusz | 2006-01-16 (A-1) |
Z/0034/19
|
2:36.867 | (2:31.341) | 44.980 | (44.860) | 1:32.935 | (1:35.334) | GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||
20 | |
PIĄTEK Łukasz | 2008-09-26 (C-2) |
Z/0003/17
|
2:30.139 | (2:36.368) | 45.104 | (47.686) | 1:34.495 | (1:40.427) | UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||
21 | |
ETEL Szymon | 2008-08-01 (C-2) |
Z/0045/22
|
2:27.845 | (2:32.207) | 45.244 | (47.033) | 1:37.468 | (1:37.409) | ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||
22 | |
DOBRZYNSKI Olaf | 2006-08-16 (B-2) |
Z/0064/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:37.928 | () | 45.274 | () | 1:48.016 | () | MKS Błyskawica Toruń | 2023 |
|
|||||||
23 | |
SOKOŁOWSKI Oskar | 2008-03-24 (B-1) |
Z/0071/20
|
2:32.220 | (2:32.727) | 45.300 | (46.408) | 1:34.247 | (1:41.053) | KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||
24 | |
BOROWIECKI Jędrzej | 2002-08-18 (M-2) |
Z/0143/15
|
2:44.092 | (2:52.790) | 45.439 | (45.415) | 1:46.626 | (1:43.648) | KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||
25 | |
MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | 2008-06-04 (B-1) |
Z/0837/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:29.576 | (2:34.355) | 45.648 | (48.541) | 1:35.679 | (1:37.396) | GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
|||||||
26 | |
SOLTAU Oskar | 2008-09-24 (C-2) |
Z/0085/20
|
2:33.978 | (2:39.103) | 45.885 | (48.033) | 1:35.094 | (1:41.799) | GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||
27 | |
FIAŁKOWSKI Kajetan | 2004-04-21 (M-1) |
Z/0846/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:58.109 | (2:40.005) | 47.673 | (46.033) | 1:48.534 | (1:36.561) | MKS Błyskawica Toruń | 2023 |
|
|||||||
28 | |
SZTAFA Filip | 2008-01-25 (B-1) |
Z/0012/19
|
2:38.091 | (2:30.661) | 47.142 | (47.963) | 1:37.732 | (1:40.194) | UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|