Panel administracyjny
PL | EN
Bieg Rodzinny z Mamissim±

GAŁKOWO, 2.06.2018

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2018-05-26 16:33:27



800 m | Zgłoszonych: 67 | Limit: 100
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia
1.
ANTONIAK Amelia Ciechanów (POL)
2006
2018-04-30 11:32:51
2.
ANTONIEWSKI Filip Gdańsk (POL)
2008
2018-03-26 14:36:13
3.
ARUTIUNIANC Mariusz OLSZTYN (POL)
1978
2018-04-29 06:20:12
4.
BAŁDYGA Adam Kętrzyn (POL)
2012
2018-04-27 09:29:37
5.
BAŁDYGA Dawid Kętrzyn (POL)
2009
2018-04-27 09:25:17
6.
BASTKOWSKA Alicja Ciechanów (POL)
2006
2018-03-06 14:04:09
7.
BEłBOT Julia Giżycko (POL)
2015
2018-04-25 21:11:29
8.
BEłBOT Teresa Giżycko (POL)
1980
2018-04-25 21:01:15
9.
BEłBOT Tomasz Giżycko (POL)
1979
2018-04-25 21:04:31
10.
BEłBOT Wiktoria Giżycko (POL)
2011
2018-04-25 21:08:42
11.
BIELSKI Tymon Szczytno (POL)
2008
2018-05-25 11:35:17
12.
BŁASZCZYK Aleksander ŁódĽ (POL)
2007
2018-03-05 23:08:54
13.
BŁASZCZYK Wojciech ŁódĽ (POL)
2013
2018-03-05 23:13:03
14.
FRY¦ Wojciech Tarnów (POL)
2005
2018-05-26 15:56:14
15.
GAŁĘZA Błażej OLSZTYN (POL)
2011
2018-04-23 08:38:31
16.
ILKOW Makary Józefosław (POL)
2007
2018-02-15 15:52:22
17.
JĘDRUSZEWSKA Gabrysia Rutki (POL)
2011
2018-05-13 09:24:01
18.
KALIŃSKA Edyta Warszawa-Ursus (POL)
1985
2018-05-23 21:01:52
19.
KALIŃSKA Eliza Warszawa-Ursus (POL)
2014
2018-05-23 20:57:49
20.
KALIŃSKI Dawid Warszawa-Ursus (POL)
2016
2018-05-23 20:59:42
21.
KAMIŃSKA Joanna Skierniewice (POL)
1979
2018-05-25 09:31:21
22.
KAMIŃSKA Kamila Skierniewice (POL)
2014
2018-05-25 09:30:08
23.
KAMIŃSKA Kinga Skierniewice (POL)
2016
2018-05-25 09:28:40
24.
KAMIŃSKI Artur Skierniewice (POL)
1980
2018-05-25 09:32:39
25.
KASPRZAK Wojciech Kętrzyn (POL)
2006
2018-05-12 14:35:13
26.
KONIECZNY Mateusz Toruń (POL)
2008
2018-05-18 23:35:30
27.
KOSTERKA- SIECZKA Joanna Miasteczko Krajeńskie (POL)
1980
2018-04-25 21:38:24
28.
KOSZYK Kamila Biegaj±cy Tczew (POL)
2002
2018-04-18 18:14:53
29.
KOZIEŁ Małgorzata Real Girls Team (POL)
1979
2018-04-02 01:07:53
30.
KOZIOŁ Filip Warszawa (POL)
2007
2018-02-24 19:56:41
31.
KOZIOŁ Karolina Warszawa (POL)
2010
2018-02-24 20:00:01
32.
KRUPIŃSKA Danusia OLSZTYN (POL)
2011
2018-05-25 11:47:14
33.
KRUPIŃSKA Urszulka OLSZTYN (POL)
2008
2018-05-25 11:49:23
34.
ŁUGOWOJ Maria Józefosław (POL)
2014
2018-02-15 17:25:26
35.
ŁUGOWOJ Michalina Józefosław (POL)
2012
2018-02-15 17:28:58
36.
ŁUKASIK Bartosz Chyliczki (POL)
2008
2018-02-13 20:26:28
37.
ŁUKASIK Maja Chyliczki (POL)
2011
2018-02-13 20:22:46
38.
MˇKA Alicja Ostrołęka Przedszkole Bajeczka (POL)
2014
2018-05-26 16:33:27
39.
MATYSIAK Maciek Bartoszyce (POL)
2004
2018-05-25 18:12:25
40.
MATYSIUK Iza Giżycko (POL)
1980
2018-05-25 18:59:17
41.
NIEGOWSKI Mateusz Piecki (POL)
2008
2018-05-13 14:59:26
42.
NOWAK Laura Warszawa (POL)
2009
2018-05-10 11:33:32
43.
NOWAK Maria Warszawa (POL)
2011
2018-05-10 11:35:37
44.
OLKOWICZ Konrad Giżycko (POL)
1979
2018-05-25 19:00:54
45.
OLKOWICZ Robert Giżycko (POL)
2003
2018-05-19 17:32:29
46.
OLKOWICZ Sandra Giżycko (POL)
2011
2018-05-19 17:27:48
47.
PATAŁˇ Ludwik Gdynia (POL)
2015
2018-05-24 21:30:00
48.
PRUS Helena Warszawa (POL)
2011
2018-05-25 12:02:36
49.
PRUS Karolina Warszawa (POL)
2009
2018-05-25 12:01:16
50.
RAGUS Maciej MŁAWA (POL)
2003
2018-03-06 14:05:11
51.
RAGUS Michał MŁAWA (POL)
2004
2018-03-06 14:06:48
52.
RAJMUND Dominika Swarzedz team (POL)
2008
2018-02-17 11:21:02
53.
ROMEJKO Antonina Niewodnica Korycka (POL)
2009
2018-04-19 11:51:19
54.
ROMEJKO Maja Niewodnica Korycka (POL)
2009
2018-04-19 11:48:16
55.
SAŃCZYK Zuzanna D±brówki (POL)
2010
2018-02-13 20:36:18
56.
SIECZKA Tymon Miasteczko-Krajenskie (POL)
2010
2018-04-11 18:15:46
57.
STANKIEWICZ Ada Warszawa (POL)
2007
2018-05-07 12:37:36
58.
WIERZCHOWSKA Maja Stargard (POL)
2008
2018-05-25 11:06:06
59.
WILCZURA Katarzyna Warszawa (POL)
2010
2018-05-14 12:13:28
60.
WILCZURA Marek Warszawa (POL)
1972
2018-05-14 12:15:58
61.
WITKOWSKA Karina Kętrzyn (POL)
2006
2018-04-20 11:04:54
62.
WITKOWSKA Lidia Kętrzyn (POL)
2009
2018-04-20 11:07:21
63.
ZIELIŃSKA Marina Real Girls Team (POL)
2010
2018-03-24 06:15:53
64.
ŻBIKOWSKA Justyna Pisz (POL)
1985
2018-04-09 07:59:53
65.
ŻBIKOWSKA Marietta Pisz (POL)
2012
2018-04-07 10:03:24
66.
ŻBIKOWSKI Mariusz Pisz (POL)
1980
2018-04-09 07:57:36
67.
ŻBIKOWSKI Wiktor Pisz (POL)
2006
2018-04-08 23:28:24
DomTel-Sport
© 2007-2016 by Pilar
Generowanie strony
0.1220600605011 sekund
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | domtel-sport.pl