Panel administracyjny
PL | EN
IX Grand Prix Kaczmarek Electric MTB
ETAP 4

ŻERKÓW, 2018-06-10

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2018-09-30 10:58:27

MINI
Opłaconych zgłoszeń 336
  Opłata
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Branża
Elektrot.
Nauczyciel  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer Etap 4
1.
42
ADAMCZAK Artur / STĘSZEW (POL)
1973
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
2.
1500
ADAMCZEWSKI Tomasz Orzeł Lipno / Przemęt (POL)
1995
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
3.
43
ADAMKIEWICZ Artur K.O Team / Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL)
2000
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
4.
1502
ANDRZEJCZAK Mateusz / Osieczna (POL)
1983
7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
5.
301
ANDRZEJEWSKI Marek Masterchem MTB Team / Zielona Góra (POL)
1970
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
6.
2282
ANTONOWICZ Jacek AMG CYBINKA TEAM / Cybinka (POL)
1973
1 2018-07-10 12:41:25 TAK TAK
7.
1505
BABIARZ Maciej / Nowa Sol (POL)
1985
7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
8.
2063
BALCERZAK JĘDRZEJ / KONARZEWO (POL)
2003
8 2018-06-21 15:08:26 TAK
9.
2061
BALCERZAK MICHAŁ / KONARZEWO (POL)
2003
8 2018-06-21 15:08:26 TAK
10.
2062
BALCERZAK TOMASZ / KONARZEWO (POL)
1974
8 2018-06-21 15:08:26 TAK
11.
2114
BANASZYK Bartosz UKS Peleton Nowa Sól / Nowa Sól (POL)
2003
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
12.
2115
BANASZYK Sławomir Nowa Sól / Nowa Sól (POL)
1971
7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
13.
1993
BARANOWSKA-CHUDECKA Elżbieta / Turek (POL)
1990
8 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
14.
48
BARANOWSKI Ireneusz Turek / Turek (POL)
1968
7 2018-04-16 11:38:19 TAK TAK
15.
50
BĄK Adam / Bolesławiec (POL)
1984
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
16.
51
BĄK Bartłomiej Computec / Sulechów (POL)
1987
TAK 5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
17.
52
BĄK Łukasz LO Świebodzin Team / Świebodzin (POL)
1989
TAK 6 2018-06-27 15:41:25 TAK TAK
18.
53
BEDNORZ Maciej BRACIA BE / Świebodzin (POL)
1977
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
19.
54
BEJM Bartosz BejmTeam / Koło (POL)
1992
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
20.
2182
BERLAK Wojciech / Jarocin (POL)
1983
7 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
21.
56
BIEDRZYCKI Łukasz mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Polkowice (POL)
1979
TAK 6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
22.
2190
BIEDRZYŃSKA Lidia GOGOL MTB TEAM WĄGROWIEC / Rogoźno (POL)
1984
7 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
23.
2528
BILSKI Tomasz THULE TEAM / Wolsztyn (POL)
1982
5 2018-07-10 12:41:25 TAK TAK
24.
2222
BLADOWSKI Tomasz kopcup.pl / Poznań (POL)
1983
7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
25.
1513
BOBULA Paweł PODIUM KABINY PRYSZNICOWE / Zielona Góra (POL)
1976
6 2018-07-10 12:41:25 TAK TAK
26.
61
BOJANOWSKI Hubert / Świętno (POL)
1996
7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
27.
2200
BOJAŃSKI Mariusz Poznan / Poznan (POL)
1980
7 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
28.
2262
BONECKI Marek Akademia Kolarska Zbąszynek / Zbąszynek (POL)
1971
5 2018-07-10 12:41:25 TAK
29.
1913
BORKOWSKI Bartosz WSCHOWA / (POL)
1986
5 2018-09-13 10:54:50 TAK
30.
62
BORKOWSKI Marcin / świebodzin (POL)
1996
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
31.
63
BRIKS Jerzy THULE Team / Złotniki (POL)
1967
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
32.
64
BROSZKIEWICZ Damian mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Polkowice (POL)
1979
7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
33.
2248
BROŻ Krzysztof TERMY UNIEJÓW / WWW.PROJEKTOWAKB.PL / Koło (POL)
1976
TAK 2 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
34.
65
BRYL Grzegorz Alfapanel MTB Team / Gostyń (POL)
1976
5 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
35.
66
BRYL Joanna Alfapanel MTB Team / Gostyń (POL)
1976
6 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
36.
2221
BRZÓSKA Rafał Grupa MTB Sulechów / (POL)
1978
6 2018-09-13 10:54:50 TAK
37.
1519
BUBNOWICZ Radek LS PLUS RECYCLING TEAM / Grodzisk Wlkp. (POL)
1974
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
38.
67
BUNKIEWICZ Fryderyk Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / POLKOWICE (POL)
1974
TAK 6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
39.
70
CEGLAREK Mariusz Wolsztyn / Wolsztyn (POL)
1979
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
40.
1191
CEGŁA Monika MLUKS RASZKÓW / Raszków (POL)
1981
4 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
41.
2068
CHŁOPOWIEC Aleksandra fct Chłopowiec / Zbąszynek (POL)
1969
8 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
42.
1522
CHMIEL MARIUSZ Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / BĄDZÓW (POL)
1971
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
43.
2218
CHODACKI Piotr / Sulechów, Zielonogórski, LUBUSKIE (POL)
1979
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
44.
1833
CHOROSTKOWSKA Natalia THE FOUR HORSEMEN / (POL)
1980
7 2018-09-13 10:54:50 TAK
45.
72
CHOROSTKOWSKI Dominik THE FOUR HORSEMEN / MODRZYCA (POL)
1979
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
46.
2099
CHUDZICKI Zbigniew Kuna kowanówko / Kowanówko (POL)
1974
5 2018-07-10 12:41:25 TAK TAK
47.
1527
CIELON Krzysztof DGR Racing Team / Góra (POL)
1971
6 2018-07-10 12:41:25 TAK TAK
48.
1528
CZAJKOWSKA Agnieszka AGA TEAM MTB / Gorzów Wlkp. (POL)
1982
6 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
49.
75
DĄBROWSKA Anna Scott Piątek Team / Gorzów Wlkp (POL)
1977
8 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
50.
2243
DEGÓRSKI Piotr Kaczmarek Electric MTB / Poznań (POL)
1977
TAK 7 2018-06-21 15:08:26 TAK
51.
1536
DEREŃ Jakub Cyklomaniak Scott Zielona Góra / ZIELONA GÓRA (POL)
1989
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
52.
1537
DEREŃ Tomasz Cyklomaniak Scott Zielona Góra / Zielona Góra (POL)
1989
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
53.
78
DOLIŃSKI Dominik Babimost / Babimost (POL)
2000
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
54.
79
DOLIŃSKI Jakub Babimost / Babimost (POL)
2002
8 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
55.
80
DOLIŃSKI Jarosław Babimost / Babimost (POL)
1977
7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
56.
81
DOMAŃSKI Grzegorz Domansky Team / Słubice (POL)
1980
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
57.
1540
DOMINICZAK Wiktor PSB Mrówka Czempiń / Koscian (POL)
2000
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
58.
83
DROZDOWSKI Patryk Computec / Świebodzin (POL)
2000
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
59.
1542
DUDEK Tomasz SULIMA ROWERY TEAM / Zielona Góra (POL)
1972
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
60.
2105
DURAJ Juliusz Akademia Kolarska Zbąszynek / Świebodzin (POL)
2002
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
61.
85
DURAŁ Jacek Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / Polkowice (POL)
1965
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
62.
86
DWORNICKI Marcin Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / POLKOWICE (POL)
1976
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
63.
87
DZIEMIDOWICZ Radosław Grupa MTB Sulechów / Sulechów (POL)
1983
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
64.
2093
DZIOCH Krzysztof / Obra (POL)
1987
7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
65.
88
FOKSIŃSKI Rafał Rant Team Zielona Góra / Zielona Góra (POL)
1973
TAK 5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
66.
1547
GABRYSZ Agnieszka AMG CYBINKA TEAM / Cybinka (POL)
1979
7 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
67.
2327
GARBAREK Adam Września / (POL)
1991
5 2018-06-21 15:08:26 TAK
68.
93
GAWLICKA Aneta Grupa MTB Sulechów / Sulechów (POL)
1978
7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
69.
94
GAWRON Marcin Szookrower / Rokietnica (POL)
1977
5 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
70.
95
GĄDEK Tomasz Centrum Rowerowe Giant Żary Team / Żary (POL)
1984
6 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
71.
1549
GEORGICZUK Paweł / Droszków (POL)
1971
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
72.
1995
GLUBKA Anna GEOPYRA / Kościelna Wieś (POL)
1984
8 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
73.
791
GŁÓD Renata STREFASPORTU.PL MW INVEST / (POL)
1974
3 2018-09-13 10:54:50 TAK
74.
1554
GŁÓWKA ADAM SULIMA ROWERY TEAM / ZIELONA GÓRA (POL)
1984
TAK 5 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
75.
1187
GOGOLEWSKI Wojciech GOGOL MTB TEAM WĄGROWIEC / WĄGROWIEC (POL)
1965
8 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
76.
1555
GORTAT Bartłomiej Wysportowani Racing Team / Dąbrówka (POL)
1980
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
77.
96
GORZELAŃCZYK Piotr / Jastrzębniki (POL)
1988
6 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
78.
97
GOSS Michał / Zielona Góra (POL)
1956
7 2018-09-02 09:23:05 TAK
79.
2313
GÓRNIK Paweł / Modrzyca (POL)
2001
7 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
80.
2281
GRYSZCZUK Małgorzata AMG CYBINKA TEAM / Cybinka (POL)
1989
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
81.
1966
GRZEMSKI Roman Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Berlin (POL)
1968
5 2018-07-26 12:31:02 TAK
82.
1829
HAGEL Rafał PSB Mrówka Czempiń / Poznań (POL)
1987
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
83.
2098
HAŁUCHA Bogdan FSD Sport Strzelce Krajeńskie / Strzelce Krajeńskie (POL)
1955
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
84.
2089
HANASZEWSKI Łukasz / Nowa Sól (POL)
1984
TAK 6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
85.
105
HOEFT Dorota Peugeot DEJON&DĄBROWSKI MTB Team / Zielona Góra (POL)
1983
8 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
86.
1903
HOLTZER Piotr SUPERCAR / Poznań (POL)
1971
6 2018-06-21 15:08:26 TAK
87.
2370
HÖNBRECHTS Marek Polkowice / Polkowice (POL)
1966
7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
88.
108
HUZARSKI Oskar FWS BIKE Team / Szlichtyngowa (POL)
1995
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
89.
2357
HYŻY Łukasz K.O Team / Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL)
1982
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
90.
1564
IDZIAK Mirek STREFASPORTU.PL MW INVEST / Kościan (POL)
1984
6 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
91.
1861
IWON Jakub Polkowice / (POL)
1993
6 2018-07-10 12:41:25 TAK
92.
109
IWON Tadeusz Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / Polkowice (POL)
1966
TAK 5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
93.
2530
JAGIELSKI Tomasz VERDONE ROWERY.FIT GUBIN / Gubin (POL)
1979
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
94.
1568
JAMROZIK Maciej ELTECH-POZNAN.PL / Poznań (POL)
1987
TAK 7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
95.
110
JAMRÓG Piotr XtraBike Bolesławiec / Polkowice (POL)
1977
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
96.
1569
JANKOWIAK Mariusz Orzeł Lipno / Bronikowo (POL)
1988
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
97.
2118
JANOWSKI Dariusz DARSAT / Zbąszyń (POL)
1967
TAK 5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
98.
112
JANUSZ JACEK FSD Sport / Strzelce Krajeńskie (POL)
1989
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
99.
1571
JAROS Ewa JAROS BIKE / Skwierzyna (POL)
1966
TAK 7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
100.
113
JARZĄBEK Jarek / Zielona Góra (POL)
1976
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
101.
1574
JĄGOWSKI Adam Rant Team Zielona Góra / Zielona Góra (POL)
1972
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
102.
1576
JEZIERSKI Krzysztof LS PLUS RECYCLING TEAM / Rokietnica (POL)
1980
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
103.
115
JĘDRYSIAK Norbert Grupa MTB Sulechów / Sulechów (POL)
1984
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
104.
116
JĘDRZEJCZAK Leszek / Sulechów (POL)
1952
TAK 7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
105.
117
JĘDRZEJCZAK TOMASZ Grupa MTB Sulechów / Sulechów (POL)
1980
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
106.
2245
JOHN Paweł / Kaszczor (POL)
1981
5 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
107.
1800
JÓŹWIAK Joanna Akademia Kolarska Zbąszynek / Świebodzin (POL)
1980
TAK 6 2018-07-10 12:41:25 TAK
108.
2199
JÓŹWIAK Krzysztof SGR Racing Team / Zagórów (POL)
1975
7 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
109.
2177
JUJKA Jacek / Kościan (POL)
1970
7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
110.
118
JURDZIŃSKI Marcin / Nowa Sól (POL)
1981
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
111.
13
KACZMAREK Dominik TERMY UNIEJÓW SIEĆ PIZZERII K2 / KOŁO (POL)
1977
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
112.
1579
KACZMAREK Dominik Galibier Bikefun Team / Leszno (POL)
1979
5 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
113.
2163
KACZMAREK Jacek BRAK / KRZYCKO WELKIE (POL)
1981
7 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
114.
1828
KACZMAREK Maciej P.U.H. Ardek Sp zo.o. / (POL)
1994
TAK 5 2018-09-13 10:54:50 TAK
115.
120
KALATA Damian KGHM O/ZG Polkowice-Sieroszowice / Głogów (POL)
1984
7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
116.
1583
KALINOWSKI JACEK Jacotbike / Wrocław (POL)
1968
6 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
117.
1586
KAŁUŻA Mariola TriActiv Ridley / Wrocław (POL)
1984
8 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
118.
122
KAROLCZAK Marek KKS Gostyń / Gostyń (POL)
1957
8 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
119.
1589
KARPOWICZ Eryk REAL 64-STO / Kargowa (POL)
2003
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
120.
41
KASPROWIAK Hubert Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Krosno Odrzańskie (POL)
1970
6 2018-09-13 10:54:50 TAK
121.
124
KASPRZAK Hubert FitStyle Team / BRZEG DOLNY (POL)
1984
5 2018-07-10 12:41:25 TAK TAK
122.
2196
KAŹMIERCZAK Ireneusz Phytopharm TEAM / Książ Wlkp (POL)
1983
8 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
123.
1590
KAŹMIEROWSKI Piotr / Leszno (POL)
2002
6 2018-07-10 12:41:25 TAK TAK
124.
2194
KEMPINSKI Dawid / Gorzyce Wielkie (POL)
2002
6 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
125.
1593
KIEDROWSKI Piotr Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Podstolice (POL)
1984
5 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
126.
1595
KIONA Adam FSD Sport / Strzelce Krajeńskie (POL)
1982
5 2018-09-13 10:54:50 TAK
127.
715
KURASIŃSKI Krzysztof Środa Racing Team / (POL)
1979
2 2018-09-02 09:23:05 TAK
128.
1599
KŁOCZANIUK Maciej UKS Peleton Nowa Sól / Zielona Góra (POL)
1982
5 2018-09-13 10:54:50 TAK
129.
127
KMIECIK Rafał Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / Lubin (POL)
1974
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
130.
2184
KNASIAK Krzysztof Carbon Kłecko / Kłecko (POL)
1998
7 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
131.
1601
KOBUS Bogdan Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Murowana Goślina (POL)
1943
7 2018-06-21 15:08:26 TAK
132.
1603
KOKORNACZYK Wiktor KKFP WOLSZTYN / Wolsztyn (POL)
2001
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
133.
130
KOPAŁA Leszek / Milików (POL)
1984
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
134.
134
KOSMALA Arek Peugeot DEJON&DĄBROWSKI MTB Team / Zielona Góra (POL)
1972
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
135.
3528
KOSMALA Kacper brak / Zielona Góra (POL)
2003
8 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
136.
1607
KOWALCZYK Piotr K.O Team / Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL)
1978
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
137.
1918
KOWALSKI Patryk Peugeot DEJON&DĄBROWSKI MTB Team / Zielona Góra (POL)
1981
6 2018-09-02 09:23:05 TAK
138.
1609
KOZŁOWSKI Paweł UDG-POLKOWICE / Sieraków (POL)
1986
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
139.
1789
KOZOWSKI Przemek R-TEAM RYDZYNA / Rydzyna (POL)
2002
5 2018-07-10 12:41:25 TAK
140.
2151
KRAWCEWICZ Bartosz K.O Team / Krosno Odrzańskie / Stary Raduszec (POL)
1988
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
141.
1612
KRAWCEWICZ Łukasz / Zielona Góra (POL)
1984
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
142.
2051
KRAŻEWSKI Franciszek mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Lubin (POL)
1998
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
143.
1824
KROCZAK Tomasz Centrum Rowerowe Giant Żary Team / (POL)
1981
6 2018-09-13 10:54:50 TAK
144.
2141
KRUSZYŃSKI Piotr K.O Team / Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL)
1976
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
145.
140
KRYSIAK Iwona Marbopur Międzychód Team Bike / Bielsko (POL)
1973
8 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
146.
141
KRYSIAK Jacek Marbopur Międzychód Team Bike / Bielsko (POL)
1972
8 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
147.
142
KRYSZEWSKA Karolina / września (POL)
1988
6 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
148.
2092
KUCAŁA MAREK LO Świebodzin Team / Lubrza (POL)
1965
5 2018-09-13 10:54:50 TAK
149.
2195
KUCHARCZYK Grzegorz / Żerków (POL)
1974
8 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
150.
1618
KUCHARSKI Aleksander VERDONE ROWERY.FIT GUBIN / Gubin (POL)
1989
5 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
151.
1994
KUJAWSKI Tomasz Gamivo Team / Poznań (POL)
1977
8 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
152.
2301
KURANT Paweł Kontakt-Simon / Świebodzice (POL)
1966
TAK 4 2018-09-02 09:23:05 TAK
153.
2166
KUREK Daniel WATAHA PRZEMKÓW / Gaworzyce (POL)
1993
6 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
154.
144
KUROCZYCKI Łukasz KP PSP Świebodzin / Świebodzin (POL)
1980
6 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
155.
145
KUTROWSKI Błażej STREFASPORTU.PL MW INVEST / Leszno (POL)
2000
5 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
156.
1875
LECH Anna / Swarzędz (POL)
1983
8 2018-09-13 10:54:50 TAK
157.
1622
LECH Wiesław / NOWA SÓL (POL)
1954
8 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
158.
1830
LEWANDOWSKI Robert PSB Mrówka Czempiń / Poznań (POL)
1979
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
159.
1968
LICKIEWICZ Mariusz XtraBike Bolesławiec / Bolesławiec (POL)
1968
7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
160.
735
LONKA Radosław VW MTB Team Samochody Użytkowe / (POL)
1980
1 2018-06-21 15:08:26 TAK
161.
1628
LUDZKOWSKI Andrzej SR Katorżnik Murowana Goślina / Murowana Goślina (POL)
1969
4 2018-09-13 10:54:50 TAK
162.
1632
ŁATA Radosław R-TEAM RYDZYNA / Rydzyna (POL)
1973
5 2018-04-16 11:38:19 TAK TAK
163.
1996
ŁĄCKA Bożena Phytopharm TEAM / Nowe Miasto n/Wartą (POL)
1976
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
164.
2318
ŁĘTKOWSKA Daria mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / (POL)
2001
7 2018-09-13 10:54:50 TAK
165.
1870
ŁYSAK Przemysław Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team / Stęszew (POL)
1977
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
166.
1634
MACHOWIAK Dariusz Przemęt MTB Team / Starkowo (POL)
1988
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
167.
149
MACIEJCZYK Mateusz mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Lubin (POL)
1993
7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
168.
2188
MAĆKOWIAK Piotr WIDMET Group / Suchy Las (POL)
1979
8 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
169.
1904
MAKOWSKA Ewa Muszak-Ski MTB Team / Poznań (POL)
1982
8 2018-09-13 10:54:50 TAK
170.
2127
MAKOWSKI Jakub Muszak-Ski MTB Team / Poznań (POL)
1982
7 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
171.
1813
MAKUCHOWSKI Bogdan Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / Lubin (POL)
1969
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
172.
1641
MAKUCHOWSKI Wiesław Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / Polkowice (POL)
1967
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
173.
2110
MALICKI Tomasz Dolehus / (POL)
1982
6 2018-09-13 10:54:50 TAK
174.
1644
MARCINIAK Piotr BIKE TEAM LUBSKO / Lubsko (POL)
1984
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
175.
151
MARTYNÓW Pawel Rant Team Zielona Góra / ZIELONA GÓRA (POL)
1981
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
176.
2469
MATKOWSKI Adrian mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Lubin (POL)
1995
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
177.
1648
MATYLEK ANDRZEJ MTB G-TEAM / GŁOGÓW (POL)
1967
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
178.
1649
MATYSIAK Marcin 4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy / Jutrosin (POL)
1988
6 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
179.
1650
MATYSIK Franciszek Grupa ROTO MTB / Kopanica (POL)
1947
8 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
180.
1651
MAZUREK Łukasz SAINT-GOBAIN SQUAD / Żary (POL)
1981
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
181.
1654
Szulczyński MICHAŁ PSB Mrówka Czempiń / kOŚCIAN (POL)
1987
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
182.
2111
MIELNIK Monika / Poznań (POL)
1968
8 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
183.
1656
MIERZWICZAK Marek Rooweromania Oborniki / Oborniki (POL)
1956
TAK 5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
184.
1660
MILCZYŃSKI Bartłomiej PSB Mrówka Czempiń / Kościan (POL)
1985
6 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
185.
154
MILLER TOMEK Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / LUBIN (POL)
1976
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
186.
155
MIŁUCH Filip 4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy / Zielona Góra (POL)
1991
6 2018-07-10 12:41:25 TAK TAK
187.
156
MISAKIEWICZ Łukasz Peugeot DEJON&DĄBROWSKI MTB Team / Zielona Góra (POL)
1981
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
188.
2201
MISIAK Jakub / Psary (POL)
1987
6 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
189.
158
MODRZYK Arkadiusz Cyklomaniak Scott Zielona Góra / Babimost (POL)
1985
5 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
190.
2132
MOSKALIK Krzysztof Rooweromania Team Poznań / Poznań (POL)
1975
7 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
191.
161
MOSPAN Włodzimierz mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Polkowice (POL)
1967
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
192.
2187
MROZIŃSKI PATRYK KB MARATOŃCZYK JAROCIN / Witaszyce (POL)
1993
7 2018-06-21 15:08:26 TAK
193.
164
MRUGAS Mariusz Wiktorowo / Kostrzyn (POL)
1976
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
194.
2183
MRUGAS Mikołaj Wiktorowo / Kostrzyn (POL)
2002
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
195.
165
MSTOWSKI Miron Europrint MTB TEAM / Swarzędz (POL)
1980
8 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
196.
166
MULARCZYK Agata DGR Racing Team / Rawicz (POL)
1984
8 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
197.
167
MURDZEK Przemysław / Szlichtyngowa (POL)
1995
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
198.
168
MUSIALSKI Andrzej Lolberg Team / Bledzew (POL)
1971
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
199.
169
MUSIELAK Michał Discovery / Lipno (POL)
1984
6 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
200.
2291
NADOLLE Wojciech Marbopur Międzychód Team Bike / Bielsko (POL)
1973
7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
201.
1971
NEUMANN Jerzy Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Swarzędz (POL)
1955
5 2018-09-13 10:54:50 TAK
202.
2040
NIEDZWIECKI Michał Otwock / (POL)
1983
8 2018-06-27 15:41:25 TAK
203.
2273
NIEDŹWIEDZKI Dawid MAKU / (POL)
1991
6 2018-09-13 10:54:50 TAK
204.
173
NOWAK Krzysztof KKFP WOLSZTYN / Wolsztyn (POL)
2001
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
205.
1668
NOWAK Tomasz Rehau Cycling Team / Śrem (POL)
1978
TAK 5 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
206.
1883
NOWAKOWSKI MIROSLAW UDG-POLKOWICE / POLKOWICE (POL)
1961
5 2018-07-26 12:31:02 TAK
207.
1941
NOWOSAD Grzegorz FINES BIKE TEAM / Niedoradz (POL)
1968
6 2018-09-13 10:54:50 TAK
208.
2440
NURCZYŃSKI Tomasz / Skórzewo (POL)
1984
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
209.
1931
NYGA Sebastian MAKU / Trzciel (POL)
1978
5 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
210.
2185
OLSZEWSKI Łukasz Carbon Kłecko / Kłecko (POL)
1996
7 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
211.
178
OLSZEWSKI Tomasz Volkswagen Motor Polska / Gaworzyce (POL)
1974
7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
212.
2468
OSTROWSKA Katarzyna mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Lubin (POL)
1997
7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
213.
1673
OSTROWSKI Mateusz / Żary (POL)
1986
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
214.
1675
PALUS Tomek Scott Piątek Team / GORZÓW WLKP (POL)
1977
6 2018-07-10 12:41:25 TAK
215.
2144
PAŁASZ Łukasz JM PROJEKT SPORT / Strzelce Krajeńskie (POL)
1981
5 2018-07-26 12:31:02 TAK
216.
2179
PAPIEż Radosław / Poznań (POL)
1981
TAK 5 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
217.
2064
PASZKOWSKI Lukasz MTB PARKOWE TEAM / Komorniki (POL)
1981
8 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
218.
1677
PĄPKA Dominik LS PLUS RECYCLING TEAM / Nowy Tomyśl (POL)
1971
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
219.
2322
PĄPKA Dominik junior LS PLUS RECYCLING TEAM / Nowy Tomyśl (POL)
2001
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
220.
183
PELACZYK Paweł Grupa MTB Sulechów / Sulechów (POL)
1982
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
221.
1680
PETRUCZYNIK Barbara MEDBIKE GABINETY LEKARSKIE / PLEWISKA (POL)
1961
7 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
222.
184
PĘDZIŃSKI Robert Rant Team Zielona Góra / zielona góra (POL)
1971
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
223.
186
PIĄTEK Marcin / Poznań (POL)
1987
7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
224.
2237
PIECZYŃSKI Dominik / Września (POL)
1982
7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
225.
191
PIOTROWICZ Daniel Centrum Rowerowe Giant Żary Team / Żary (POL)
1976
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
226.
192
PISZCZEK Mariusz LAB-MED - AUTO-GLASS TEAM / Środa Śląska (POL)
1978
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
227.
2178
PODGóRSKI Grzegorz FSD Sport / Poznań (POL)
1984
TAK 5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
228.
1685
POGORZELSKI Mariusz Kaczmarek Electric MTB / Bytkowo (POL)
1973
7 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
229.
193
POŁCZYŃSKI Grzegorz Poznań / Poznań (POL)
1958
8 2018-04-16 11:38:19 TAK TAK
230.
788
PONIEWIERSKI Robert AMG CYBINKA TEAM / (POL)
1973
1 2018-09-13 10:54:50 TAK
231.
1940
POPRAWA Arkadiusz 4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy / Góra (POL)
1987
8 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
232.
2157
POTAS Leszek BIKE TEAM LUBSKO / Lubsko (POL)
1978
6 2018-06-27 15:41:25 TAK TAK
233.
1694
PRZYBYLSKI Damian / Miłosław (POL)
1987
6 2018-06-27 15:41:25 TAK TAK
234.
2002
PRZYBYŁ Mateusz / Plewiska (POL)
1988
TAK 5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
235.
1982
PRZYJEMSKI Marcin brak / Wschowa (POL)
1982
5 2018-09-13 10:54:50 TAK
236.
1695
PYSSA Robert DT4YOU MTB TEAM / Oborniki (POL)
1973
6 2018-05-15 15:09:28 TAK
237.
1697
RABIAK Michał Rooweromania Oborniki / Oborniki (POL)
1972
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
238.
1699
RADOJEWSKI Dariusz Kaczmarek Electric MTB / Rokietnica (POL)
1987
TAK 7 2018-09-13 10:54:50 TAK
239.
2257
RATAJCZAK Jacek cagletriends / (POL)
1957
7 2018-06-21 15:08:26 TAK
240.
2316
RATAJCZAK Jonasz / (POL)
1995
5 2018-06-21 15:08:26 TAK
241.
2467
ROMAĆ Dawid mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Lubin (POL)
1990
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
242.
1937
ROSTKOWSKI Maciej Brak / Wolsztyn (POL)
1992
7 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
243.
2299
ROZMARYNOWSKI Tomasz Żagań / (POL)
1976
8 2018-09-13 10:54:50 TAK
244.
1957
RUT Sławomir Muszak-Ski MTB Team / Poznań (POL)
1969
7 2018-07-10 12:41:25 TAK TAK
245.
2191
RYBARCZYK Wiktor / Chocz (POL)
2002
8 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
246.
2172
RYBIŃSKI Marcin / Poznań (POL)
1973
7 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
247.
205
RYPIŃSKI Łukasz STALIGMA RACING TEAM / POZNAŃ (POL)
1984
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
248.
1713
RZECKI Radosław / Dębno (POL)
1994
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
249.
1945
RZEPSKI Maciej / Świebodzin (POL)
2002
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
250.
727
PRZYBYŁA Łukasz SEVEN - Perceptus Team / Wolsztyn (POL)
1978
6 2018-09-13 10:54:50 TAK
251.
209
RZYMIAŃSKI Paweł AGMAR SERWIS ROWEROWY / CEREKWICA (POL)
1977
6 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
252.
2197
SACZAWA Tomasz MTB Suwałki / Wrzesnia (POL)
1988
6 2018-06-21 15:08:26 TAK
253.
1938
SASIM Michał LO Świebodzin Team / (POL)
1998
5 2018-07-10 12:41:25 TAK
254.
211
SAWICKI Paweł THE FOUR HORSEMEN / Zielona Góra (POL)
1977
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
255.
1716
SCHAEFER Artur Borant Team / Poznań (POL)
1969
5 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
256.
1717
SCHREITER Piotr Cyklomaniak Scott Zielona Góra / Zielona Góra (POL)
1994
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
257.
2186
SERBIN Szymon Carbon Kłecko / Kłecko (POL)
1994
7 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
258.
1719
SIKORA BRONISŁAW ŚMIGŁO OSIECZNA / LESZNO (POL)
1954
6 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
259.
215
SIKORA Oktawian BIKE TEAM LUBSKO / Lubsko (POL)
1993
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
260.
216
SIKORA Rafał THE FOUR HORSEMEN / Zielona Góra (POL)
1979
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
261.
1976
SKOLARUS Sławomir RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / (POL)
1981
6 2018-06-27 15:41:25 TAK
262.
2176
SKOWROŃSKI Tadeusz tadeokarate / jelenia góra (POL)
1960
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
263.
1879
SKRZYPCZAK Tomasz Alfapanel MTB Team / Gostyń (POL)
1980
5 2018-06-21 15:08:26 TAK
264.
1852
SKRZYPCZAK Michał LS PLUS RECYCLING TEAM / Grodzisk Wlkp (POL)
1974
5 2018-09-13 10:54:50 TAK
265.
2189
SMOGÓR Joanna GOGOL MTB TEAM WĄGROWIEC / WĄGROWIEC (POL)
1996
7 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
266.
776
SOBCZYK Przemysław SEVEN - Perceptus Team / Zielona Góra (POL)
1995
7 2018-09-13 10:54:50 TAK
267.
219
SOMNIAK Justyna FitStyle Team / Brzeg Dolny (POL)
1981
7 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
268.
1804
SOSNÓWKA Włodzimierz FINES BIKE TEAM / (POL)
1974
6 2018-09-13 10:54:50 TAK
269.
221
SOWINSKI Marcin OTC Oborniki / Rokietnica (POL)
1980
TAK 6 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
270.
222
SPŁAWSKI Damian akumar team / POZNAŃ (POL)
1982
8 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
271.
1723
SROCZYŃSKI Maciej KROSS EURO-ROWER.PL / Granowo (POL)
2002
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
272.
1725
STACHOWIAK Dawid REAL 64-STO / Włoszakowice (POL)
2000
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
273.
1726
STACHOWIAK Waldemar / Włoszakowice (POL)
1971
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
274.
777
STAROŚCIC Jacek SEVEN - Perceptus Team / Zielona Gora (POL)
1976
TAK 7 2018-09-13 10:54:50 TAK
275.
1908
STRÓZYCKI Eryk METABO TORA BIKE / leszno (POL)
2002
5 2018-09-13 10:54:50 TAK
276.
706
STRÓŻNIAK Przemysław SEVEN - Perceptus Team / Zielona Góra (POL)
1996
8 2018-09-13 10:54:50 TAK
277.
227
STYCZEŃ Mirosław Centrum Rowerowe Giant Żary Team / Żagań (POL)
1980
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
278.
2070
STYCZYŃSKA Kinga / Gniezno (POL)
1988
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
279.
1892
SULIGOWSKI Tomasz / Skórzewo (POL)
1978
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
280.
229
SYDOR PRZEMYSŁAW FSD Sport / STRZELCE KRAJ (POL)
1961
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
281.
230
SYGUT Łukasz / Nowogrodziec (POL)
1983
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
282.
2180
SZATKOWSKI Marcin AGMAR SERWIS ROWEROWY / Rokietnica (POL)
1986
7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
283.
231
SZCZECIŃSKI Tadeusz Grupa MTB Sulechów / Sulechów (POL)
1981
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
284.
1935
SZCZEPUŁA-SZULEN Ewa FINES BIKE TEAM / Zielona Góra (POL)
1983
7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
285.
2193
SZCZEŚNIAK Ryszard / Września (POL)
1988
8 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
286.
1736
SZENFELD Bartosz / Granowo (POL)
1985
6 2018-07-10 12:41:25 TAK TAK
287.
1991
SZLABS Marzena akumar team / swarzędz (POL)
1977
6 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
288.
SZLABS Natalia akumar team / swarzędz (POL)
2002
7 2018-08-05 12:02:53 TAK TAK
289.
233
SZMYGIN Tomasz LO Świebodzin Team / Świebodzin (POL)
1975
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
290.
1739
SZPULEWSKA-LAREK Sylwia DT4YOU MTB TEAM / oborniki (POL)
1980
6 2018-09-13 10:54:50 TAK
291.
236
SZWAJKIEWICZ Michał / Żary (POL)
1975
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
292.
238
SZYLKO Adrian Active Team BEZ BALASTU / Radwanice (POL)
1983
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
293.
2367
SZYMCZAK Piotr TC Chrobry Betron Głogów / Leszno (POL)
1963
5 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
294.
2065
SZYMURSKI Arkadiusz Phytopharm TEAM / Środa Wlkp (POL)
1972
7 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
295.
1853
ŚCIERNICK Daniel Active Team BEZ BALASTU / (POL)
1974
6 2018-09-13 10:54:50 TAK
296.
1842
ŚLĄCZKA Marcin Cyklomaniak Scott Zielona Góra / Zielona Góra (POL)
1979
5 2018-09-13 10:54:50 TAK
297.
1745
TELEFIN Wojciech Peugeot DEJON&DĄBROWSKI MTB Team / Zielona Góra (POL)
1980
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
298.
733
TIDE Kamil Bytnica / (POL)
1983
2 2018-09-13 10:54:50 TAK
299.
240
TUCZYŃSKI Maciej Active Team BEZ BALASTU / JERZMANOWA (POL)
1982
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
300.
2427
TUMIŁOWICZ Sylwia DGR Racing Team / Góra (POL)
1999
6 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
301.
1750
TYC Michał / Świebodzin (POL)
1983
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
302.
2000
URBANIAK Marek Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / (POL)
1978
TAK 5 2018-09-13 10:54:50 TAK
303.
1751
URBANIAK Mirosław SOGEST / ZIELONA GÓRA (POL)
1966
TAK 5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
304.
310
URBAŃSKI Artur Masterchem MTB Team / Bojadła (POL)
1978
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
305.
1753
WABNIC Roman MTB Koło / Koło (POL)
1971
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
306.
1939
WALCZAK Rafał SECO/WARWICK / SWIEBODZIN (POL)
1977
TAK 6 2018-09-13 10:54:50 TAK
307.
2142
WALENDZIK Marek JM Projekt Sport / Strzelce Kraj (POL)
1973
5 2018-06-21 15:08:26 TAK
308.
2283
WALKOWIAK Marcin Q-Kiełka / Wolsztyn (POL)
1985
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
309.
640
WARDĘGA Piotr Grupa ROTO MTB / Żary (POL)
1974
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
310.
1759
WAŚCIŃSKI Remigiusz Nowa Sól / Nowa Sól (POL)
1990
6 2018-07-10 12:41:25 TAK TAK
311.
1790
WAWRZYNIAK Maciej R-TEAM RYDZYNA / Rydzyna (POL)
1970
5 2018-06-21 15:08:26 TAK
312.
246
WAWRZYNIAK Paweł Grupa MTB Sulechów / Sulechów (POL)
1980
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
313.
247
WĄGIEL Jakub Marbopur Międzychód Team Bike / Poznań (POL)
1986
5 2018-06-27 15:41:25 TAK TAK
314.
1761
WEISS Krzysztof / Włoszakowice (POL)
1977
7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
315.
248
WICHOWSKI Łukasz / Gorzów Wlkp (POL)
1979
8 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
316.
1764
WIERCHOWIEC Artur Szprotawa / Szprotawa (POL)
1973
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
317.
1946
WIERZBICKI Jędrzej / Poznań (POL)
1970
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
318.
2337
WIĘDŁOCHA Jan Active Team BEZ BALASTU / GŁOGÓW (POL)
1977
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
319.
1766
WITCHEN Adam / Żary (POL)
1982
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
320.
250
WŁODARCZYK Daniel FINES BIKE TEAM / Zielona Góra (POL)
1984
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
321.
251
WOJCIECHOWSKI Grzegorz THE FOUR HORSEMEN / Nowa Sól (POL)
1976
7 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
322.
1859
WOJNAR Tomasz Poznań / Poznań (POL)
1970
6 2018-06-21 15:08:26 TAK
323.
252
WOŁOSZYN Marcin Ratownicy KGHM Polkowice-Sieroszowice / Kurowice (POL)
1979
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
324.
2175
WOŹNIAK Tomasz GEOpyra / Kicin (POL)
1976
6 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
325.
2192
WOŹNICKI Witold Satpol GKKG / KŁECKO (POL)
1965
6 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
326.
1779
WYSOCZAŃSKA Joanna LAB-MED - AUTO-GLASS TEAM / Środa Śląska (POL)
1979
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
327.
2202
ZAKRZEWSKI Adam / KIEKRZ (POL)
1987
6 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
328.
258
ZAREMBA Łukasz Centrum Rowerowe Giant Żary Team / Żary (POL)
1980
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
329.
259
ZARZYCKI Adam Centrum Rowerowe Giant Żary Team / Żagań (POL)
1990
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
330.
261
ZBOROWSKI Bartosz 4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy / Zielona Góra (POL)
1984
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
331.
1784
ZIELONY Łukasz DGR Racing Team / Niechlów (POL)
1999
5 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
332.
1992
ZOZULIŃSKA Weronika MEDBIKE GABINETY LEKARSKIE / Poznań, pow. Poznań (POL)
1989
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
333.
265
ZWIERZYŃSKI Bartosz / Kożuchów (POL)
1993
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
334.
266
ZWIERZYŃSKI Tomasz / Kożuchów (POL)
1997
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
335.
267
ŻELETKO Arkadiusz AGA TEAM MTB / Siedlisko (POL)
1972
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
336.
1923
ŻELETKO Magdalena AGA TEAM MTB / SIEDLISKO (POL)
1971
6 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK

MEGA/GIGA
Opłaconych zgłoszeń 232
  Opłata
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Branża
Elektrot.
Nauczyciel  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer Etap 4
1.
268
ANDRZEJCZAK Bartek Orzeł Lipno / Piaski (POL)
1989
TAK 3 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
2.
270
BABIARZ Jacek / Nowa Sól (POL)
1984
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
3.
431
BANDUROWSKI Andrzej TEAM SZWAGRY / Nowa Sól (POL)
1972
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
4.
271
BANECKI Piotr Thule Team / Wieleń (POL)
1987
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
5.
274
BARTKOWIAK Tomek DGR Racing Team / Masłowo (POL)
1986
2 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
6.
434
BATURA Tomasz Centrum Team-Opalenica / Opalenica (POL)
1975
1 2018-06-27 15:41:25 TAK TAK
7.
275
BĄBELCZYK Radosław Marbopur Międzychód Team Bike / MIĘDZYCHÓD (POL)
2001
2 2018-07-10 12:41:25 TAK TAK
8.
276
BEDNARCZYK Sebastian Szczepan Bike - Giant Gorzów / Gorzów Wielkopolski (POL)
1999
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
9.
278
BEDNAREK Jakub SEZUP MTB Team / Kaczory (POL)
1979
4 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
10.
839
BEDNAREK Michał SEZUP MTB Team / PIŁA (POL)
1984
4 2018-06-27 15:41:25 TAK
11.
436
BIAŁECKI Filip ROMET FACTORY TEAM / Babimost (POL)
1976
1 2018-09-13 10:54:50 TAK
12.
279
BIEDRZYCKI Witold- rekin mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Polkowice (POL)
1960
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
13.
737
BŁYSKOŃ Tomasz SEVEN - Perceptus Team / Krosno Odrzańskie (POL)
1981
1 2018-07-26 12:31:02 TAK
14.
630
BOCH Jacek Grupa ROTO MTB / Zbąszyń (POL)
1972
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
15.
477
BOCZKOWSKA-PIDEK Katarzyna SEVEN - Perceptus Team / Płoty (POL)
1971
3 2018-09-13 10:54:50 TAK
16.
442
BRYCHCY Adrian RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Kargowa (POL)
1988
1 2018-06-27 15:41:25 TAK TAK
17.
443
BUDASZ Adrian SECO/WARWICK / Łagów (POL)
1992
TAK 2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
18.
444
BUDNIK Andrzej Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / Lubin (POL)
1974
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
19.
283
BUDNY Kinga Scott Piątek Team / Gorzów Wielkopolski (POL)
1979
4 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
20.
284
BUDNY Marek Scott Piątek Team / Gorzów Wielkopolski (POL)
1978
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
21.
286
BURAS Karol THULE TEAM / Czarnków (POL)
1973
4 2018-04-16 11:38:19 TAK TAK
22.
1197
BURCHACKI Marcin WALKA KOSTRZYN / Gowarzewo (POL)
1999
2 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
23.
832
BURZYCH Przemysław CUBICA RACING TEAM / Police (POL)
1980
TAK 1 2018-06-27 15:41:25 TAK TAK
24.
1056
BUTKIEWICZ Paweł BIKE TEAM LUBSKO / Lubsko (POL)
1975
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
25.
1131
CEBULA Marek Urząd Miasta Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL)
1965
4 2018-06-07 08:54:55 TAK
26.
787
CEBULSKI Grzegorz SEVEN - Perceptus Team / Zielona Góra (POL)
1982
1 2018-09-13 10:54:50 TAK
27.
288
CHARYNA Piotr / Zielona Góra (POL)
1986
3 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
28.
1071
CHŁOPOWIEC Marek fct Chłopowiec / Zbąszynek (POL)
1968
1 2018-07-10 12:41:25 TAK TAK
29.
448
CHMIEL Rafał FSD Sport / STRZELCE KRAJ. (POL)
1976
TAK 1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
30.
450
CIBART Piotr BALTIC HOME ŚWINOUJSCIE / SZCZECIN (POL)
1971
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
31.
CZAJKA Wojciech Agrochest Team / Poznań (POL)
1975
1 2018-06-04 07:14:49 TAK
32.
289
CZAJKOWSKI Mariusz AGA TEAM MTB / Gorzów Wlkp. (POL)
1979
1 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
33.
693
CZARNOTA Mariusz RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Poznan (POL)
1977
1 2018-07-10 12:41:25 TAK
34.
1188
CZERWINSKI Roman Poznań / Poznan (POL)
1982
3 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
35.
1190
CZERWINSKI Ryszard Poznań / Poznań (POL)
1956
4 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
36.
451
CZYRSKI Paweł Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / LUBIN (POL)
1976
1 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
37.
100
DĄBROWSKI Jakub Kaczmarek Electric MTB / Wolsztyn (POL)
1995
TAK 2 2018-09-13 10:54:50 TAK
38.
969
DOMANIECKI Bartłomiej MGŁA / Rawicz (POL)
1979
1 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
39.
293
DRAB Adrian UNIT MARTOMBIKE TEAM / Kalisz (POL)
1983
2 2018-07-10 12:41:25 TAK TAK
40.
881
DUDARZ Karol MAKU / TRZCIEL (POL)
1976
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
41.
377
DUDZIAK Agnieszka SEVEN - Perceptus Team / Wolsztyn (POL)
1981
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
42.
297
DUDZIŃSKI Wojciech KP PSP Świebodzin / Świebodzin (POL)
1983
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
43.
1201
DUKARSKA Dominika akumar team / Środa Wielkopolska (POL)
2000
4 2018-09-02 09:23:05 TAK
44.
458
DUKARSKI Piotr akumar team / Środa Wielkopolska (POL)
1973
1 2018-09-13 10:54:50 TAK
45.
298
DUNOWSKI Przemysław Scott Piątek Team / Gorzów Wielkopolski (POL)
1972
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
46.
12
DYMECKI Jan Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Czaplinek (POL)
1948
1 2018-09-13 10:54:50 TAK
47.
687
DYMITROWSKI Maciej IDMAR RACING TEAM / Wolsztyn (POL)
1985
2 2018-09-02 09:23:05 TAK
48.
989
DYTKO Marek SEVEN - Perceptus Team / Zielona Góra (POL)
2000
1 2018-09-13 10:54:50 TAK
49.
819
FABISIAK Robert Rant Team Zielona Góra / Zielona Góra (POL)
1979
TAK 1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
50.
982
FAJFER Krystian HOLZING bike team / Żerków (POL)
1980
3 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
51.
313
FIJAŁKOWSKI Robert KKFP WOLSZTYN / WOLSZTYN (POL)
1970
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
52.
1132
FIJOŁ Artur Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / Obora (POL)
1977
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
53.
463
FRANKÓW Ryszard AGA TEAM MTB / Dębno (POL)
1959
3 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
54.
757
FURMANIAK Ryszard SEVEN - Perceptus Team / Tuchorza (POL)
1983
2 2018-07-10 12:41:25 TAK
55.
315
GAWŁOWICZ Tomek FINES BIKE TEAM / Zielona Góra (POL)
1985
3 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
56.
316
GIEREMEK Dariusz Marbopur Międzychód Team Bike / MIĘDZYCHÓD (POL)
1974
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
57.
2
GIL Mariusz Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Strzelce Krajeńskie (POL)
1983
TAK 1 2018-09-13 10:54:50 TAK
58.
317
GLAPSKI Krzysztof Ratownicy KGHM Polkowice-Sieroszowice / Chocianów (POL)
1984
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
59.
1186
GOGOLEWSKA Małgorzata GOGOL MTB TEAM WĄGROWIEC / WĄGROWIEC (POL)
1966
3 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
60.
1072
GOŚCIAŃSKA Izabela DT4YOU MTB TEAM / Gostyń (POL)
1989
3 2018-07-26 12:31:02 TAK
61.
1069
GÓRNIAK Michał RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Poznań (POL)
1991
1 2018-09-13 10:54:50 TAK
62.
14
GÓRSKI Zbigniew Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Bydgoszcz (POL)
1977
1 2018-09-13 10:54:50 TAK
63.
319
GRUSZECKI Piotr Polychem Systems / Poznań (POL)
1986
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
64.
321
GRZEŚKOWIAK Paweł THULE TEAM / Krzyż Wielkopolski (POL)
1976
1 2018-06-27 15:41:25 TAK TAK
65.
1193
GULAREK Szymon Team BEROTU / Nowy Tomyśl (POL)
1982
1 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
66.
648
HAŁAJCZAK Magdalena Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Poznań (POL)
1979
TAK 4 2018-09-13 10:54:50 TAK
67.
478
HARBER Dominik SECO/WARWICK / Świebodzin (POL)
1987
TAK 2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
68.
323
HOFFMANN Grzegorz UNIT MARTOMBIKE TEAM / Biskupice (POL)
1982
TAK 1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
69.
482
HRUŚWICKI Tomasz Team BEROTU / Wolsztyn (POL)
1994
1 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
70.
483
INTEK Marcin Team BEROTU / Nowy Tomysl (POL)
1978
1 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
71.
486
JABŁOŃSKI Piotr Team BEROTU / Grodzisk Wielkopolski (POL)
1984
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
72.
487
JACKOWSKI Andrzej CELLFAST MTB TEAM /Rowerplus.pl / STARA ŁUBIANKA (POL)
1964
1 2018-09-02 09:23:05 TAK
73.
40
JAKRZEWSKI Krzysztof Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Siekierki Wielkie (POL)
1973
2 2018-06-21 15:08:26 TAK
74.
490
JANCZURA Magdalena DOORHAN / CZERWONAK (POL)
1986
TAK 4 2018-07-10 12:41:25 TAK TAK
75.
324
JAROS Marek JAROS BIKE / SKWIERZYNA (POL)
1963
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
76.
15
JAROSZONEK Andrzej Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Barlinek (POL)
1955
1 2018-09-13 10:54:50 TAK
77.
16
JARZĄBEK Tomasz Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Górki (POL)
1966
2 2018-06-27 15:41:25 TAK
78.
326
JAWORSKI Tomasz BALTIC HOME ŚWINOUJSCIE / Świnoujście (POL)
1976
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
79.
20
JETON Bartosz Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Kargowa (POL)
1994
TAK 1 2018-09-13 10:54:50 TAK
80.
327
KACHEL Agnieszka Marbopur Międzychód Team Bike / Łowyń (POL)
1992
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
81.
328
KACZMAREK Michał Marbopur Międzychód Team Bike / Międzychód (POL)
1981
3 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
82.
1
KAISER Andrzej Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Bytów (POL)
1973
TAK 1 2018-09-13 10:54:50 TAK
83.
330
KAMIŃSKI Rafał Rooweromania Oborniki / Oborniki (POL)
1977
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
84.
494
KARKOSZ Wojciech SECO/WARWICK / Świebodzin (POL)
1988
TAK 4 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
85.
332
KASOWSKI Stanislaw Team Miedzyrzecz / Wezyska 6. (POL)
1960
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
86.
334
KASPERCZAK Maciej THULE TEAM / Wieleń (POL)
1985
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
87.
999
KATARZYŃSKI Krzysztof SOGEST / Zielona Góra (POL)
1970
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
88.
496
KAWA Tomasz / Poznań (POL)
1987
3 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
89.
497
KAŹMIEROWSKI Krzysztof Astromal / Leszno (POL)
1973
3 2018-07-10 12:41:25 TAK TAK
90.
498
KEKLAK Grzegorz BBV-Systems / Swidnica (POL)
1983
4 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
91.
335
KĘDZIORA Tomasz Babimost / Nowe Kramsko (POL)
1982
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
92.
336
KISZKOWSKI Mariuisz K.O Team / Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL)
1972
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
93.
1058
KMIECIAK Marcin Atos Global Delivery Center / Poznań (POL)
1988
5 2018-07-22 09:16:13 TAK TAK
94.
573
KOKOT Tomasz Kaczmarek Electric MTB / Wrocław (POL)
1973
TAK 3 2018-06-21 15:08:26 TAK
95.
767
KOKOWSKI Mateusz SEVEN - Perceptus Team / Nowa Sól (POL)
1985
TAK 4 2018-09-13 10:54:50 TAK
96.
338
KOŁASKI Grzegorz / Zielona Góra (POL)
1987
4 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
97.
21
KOŁODZIEJCZYK Bartosz Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Chodzież (POL)
1993
TAK 1 2018-09-13 10:54:50 TAK
98.
704
KOŁOGRYW Tomasz SEVEN - Perceptus Team / Kosciuszki 24a/1 (POL)
1978
1 2018-09-02 09:23:05 TAK
99.
501
KOłOSIONEK Paweł R-TEAM RYDZYNA / leszno (POL)
1975
2 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
100.
779
KOMINEK Krzysztof SEVEN - Perceptus Team / Szprotawa (POL)
1973
1 2018-09-13 10:54:50 TAK
101.
503
KONDYSZ Dariusz Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / Szklary Górne (POL)
1970
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
102.
339
KOSMOWSKI Paweł Rooweromania Oborniki / OBORNIKI (POL)
1968
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
103.
340
KOWALEWSKI Tomasz #KowalewskiTeam / Nowa Sól (POL)
1985
4 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
104.
341
KOZŁOWSKI Piotr mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Polkowice (POL)
1979
2 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
105.
345
KRZYŻANIAK KRZYSZTOF Marbopur Międzychód Team Bike / MIĘDZYCHÓD (POL)
1972
4 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
106.
773
KUBAŚ Krzysztof SEVEN - Perceptus Team / WOLSZTYN (POL)
1978
1 2018-09-13 10:54:50 TAK
107.
509
LANGNER SEBASTIAN SECO/WARWICK / ŚWIEBODZIN (POL)
1989
TAK 3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
108.
346
LESZCZYŃSKI Krzysztof / Nowogrodziec (POL)
1991
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
109.
620
LUDWICZAK Zbigniew Grupa ROTO MTB / Kopanica (POL)
1972
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
110.
740
ŁAZARUK Jarosław Żary Cycling Team / żary (POL)
1987
TAK 1 2018-09-13 10:54:50 TAK
111.
514
ŁĘGOWSKI Adam Rooweromania Oborniki / Krosno (POL)
1970
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
112.
515
ŁONTKA Sebastian JakśBud Biedrusko / Biedrusko k/ Poznania (POL)
1977
TAK 2 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
113.
516
ŁOZOWSKI Andrzej AMG CYBINKA TEAM / CYBINKA (POL)
1958
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
114.
517
ŁOZOWSKI Marek AMG CYBINKA TEAM / Cybinka (POL)
1963
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
115.
1291
ŁUCZAK Michał / Wolsztyn (POL)
1980
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
116.
304
MACIEJEWSKI Michał Masterchem MTB Team / Zielona Góra (POL)
1989
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
117.
520
MAĆKOWIAK Artur Goggle Pro Active Eyewear / Poznań (POL)
1978
2 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
118.
958
MALINOWSKI Pawel SULIMA ROWERY TEAM / zielona gora (POL)
1975
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
119.
25
MAŁKOWSKI Artur Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Kobylnica (POL)
1999
TAK 1 2018-09-13 10:54:50 TAK
120.
111
MANIA Krzysztof Kaczmarek Electric MTB / Kargowa (POL)
1970
TAK 3 2018-07-26 12:31:02 TAK
121.
26
MARCINIAK Andrzej Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Poznań (POL)
1963
1 2018-09-13 10:54:50 TAK
122.
27
MARCINIAK Piotr Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Poznań (POL)
1993
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
123.
2060
MARCZAK Maciej MTB PARKOWE TEAM / Komorniki (POL)
1979
7 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
124.
358
MATUSZEWSKI Marcin 4 EVER BIKE / Wilkowice (POL)
2000
3 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
125.
359
MATUSZEWSKI Mateusz METABO TORA BIKE / Leszno (POL)
1995
1 2018-07-10 12:41:25 TAK TAK
126.
360
MATUSZEWSKI Mirosław matuszewski team / Wilkowice (POL)
1976
4 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
127.
2076
MAZUREK Maciej AGA TEAM MTB / Międzychód (POL)
1976
6 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
128.
362
MELSE Mechiel LO Świebodzin Team / Sulechow (POL)
1983
1 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
129.
743
MIANOWANY Jacek / GRODZISK WLKP. (POL)
1981
3 2018-06-21 15:08:26 TAK
130.
363
MICHALAK Adam Wolsztyn / Wolsztyn (POL)
1974
TAK 4 2018-06-21 15:08:26 TAK
131.
364
MICHALAK Krystian Centrum Team-Opalenica / Opalenica (POL)
1981
1 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
132.
966
MIELCZAREK Andrzej Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / Obora (POL)
1973
2 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
133.
366
MIĘŻAŁ Krzysztof UNIT MARTOMBIKE TEAM / TULCE (POL)
1986
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
134.
367
MIKSZA Łukasz Scott Piątek Team / Gorzów Wlkp. (POL)
1992
3 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
135.
1198
MILITOWSKI Filip FM 2000 Pro Team / Szczytniki (POL)
1998
4 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
136.
749
MISJAN Tomasz FSD Sport / Strzelce Krajeńskie (POL)
1966
1 2018-09-13 10:54:50 TAK
137.
527
MITURA Tomasz / Wiry (POL)
1969
2 2018-07-10 12:41:25 TAK TAK
138.
529
MOSTOWSKI Marcin PSB Mrówka Czempiń / Kościan (POL)
1998
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
139.
368
MULARCZYK Łukasz DGR Racing Team / Rawicz (POL)
1978
3 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
140.
369
MUSIELAK Michał mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Polkowice (POL)
1978
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
141.
370
MUSIOŁ Mirosław SULIMA ROWERY TEAM / Zielona Góra (POL)
1955
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
142.
531
NAWROTKIEWICZ Marcin R-TEAM RYDZYNA / Rydzyna (POL)
1982
3 2018-04-16 11:38:19 TAK TAK
143.
532
NOCUŃ Marek Consdata Supersportowy Team / Murowana Goślina (POL)
1973
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
144.
375
NOWAK Dariusz NOVI TEAM / Jaworze (POL)
1973
TAK 3 2018-07-26 12:31:02 TAK
145.
1202
NOWAK Konrad / Dobiezyn (POL)
1983
4 2018-06-21 15:08:26 TAK
146.
1128
NOWAKOWSKI Michał THULE TEAM / Krzyż Wlkp. (POL)
1989
1 2018-06-27 15:41:25 TAK TAK
147.
534
NOWINKA Artur LS PLUS RECYCLING TEAM / Grodzisk Wlkp. (POL)
1984
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
148.
378
NYK Adam mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Jerzmanowa (POL)
1979
2 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
149.
769
OCHMAŃSKI Paweł CELLFAST MTB TEAM /Rowerplus.pl / Bydgoszcz (POL)
1979
1 2018-07-26 12:31:02 TAK
150.
1192
OLENDER Karol AMG CYBINKA TEAM / babimost (POL)
1977
1 2018-07-10 12:41:25 TAK TAK
151.
540
OSTROWSKI Marek Botant Team / Poznań (POL)
1971
1 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
152.
383
PARADOWSKI Tomasz mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Głogów (POL)
1973
TAK 1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
153.
384
PASZKE Jacek UNIT MARTOMBIKE TEAM / Poznań (POL)
1975
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
154.
1067
PAWLAK Krzysztof DT4YOU MTB TEAM / Oborniki (POL)
1975
3 2018-06-27 15:41:25 TAK
155.
385
PAWŁOWSKI Krzysztof Rant Team Zielona Góra / ZIELONA GÓRA (POL)
1967
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
156.
542
PAZGRAT Tomasz Team BEROTU / Nowy Tomyśl (POL)
1991
1 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
157.
544
PENDRAK Filip Team BEROTU / zbąszynek (POL)
1988
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
158.
659
PIĄTKOWSKI Robert Gamivo Team / Poznań (POL)
1994
2 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
159.
1194
PRZYBYLSKI Filip / Śrem (POL)
1980
3 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
160.
553
PRZYBYŁ Piotr Team BEROTU / Poznań (POL)
1991
TAK 1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
161.
1070
PRZYBYŁA Patryk Akumar Team / Plewiska (POL)
1982
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
162.
752
PUSIEWICZ Janusz TEAM SZWAGRY / Nowa Sól (POL)
1974
3 2018-09-13 10:54:50 TAK
163.
670
RAFALSKI Maciej LO Świebodzin Team / Krosno Odrzańskie (POL)
1973
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
164.
390
RAUSZ Tomasz Scott Piątek Team / Gorzów Wielkopolski (POL)
1982
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
165.
391
ROGOWSKI Maciej AGA TEAM MTB / Gorzów Wlkp. (POL)
1977
4 2018-06-27 15:41:25 TAK TAK
166.
308
ROMANOWSKI Dawid Masterchem MTB Team / Zielona Góra (POL)
1987
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
167.
559
ROMAŃCZUK Mariusz SULIMA ROWERY TEAM / Otyń (POL)
1978
1 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
168.
562
RUMINKIEWICZ Andrzej STARAK BIKE KONIN / Konin (POL)
1976
1 2018-06-27 15:41:25 TAK TAK
169.
392
RYCHLEWSKA Iwona / Kołobrzeg (POL)
1983
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
170.
4
SADŁECKA Magdalena Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Łódź (POL)
1982
TAK 1 2018-07-10 12:41:25 TAK
171.
564
SADOWSKI Kamil Computec / Świebodzin (POL)
1982
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
172.
676
SASIM Sławomir LO Świebodzin Team / Świebodzin (POL)
1969
2 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
173.
983
SCHONDELMEYER Piotr Rooweromania Team Poznań / Poznań (POL)
1965
2 2018-09-13 10:54:50 TAK
174.
393
SIELEDCZYK Jarosław / SIEDLISKO (POL)
1987
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
175.
663
SIODŁA Michał SECO/WARWICK / ŚWIEBODZIN (POL)
1990
TAK 2 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
176.
571
SKORUPKA Przemysław 4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy / Leszno (POL)
1986
2 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
177.
395
SKRZYPCZAK Jarosław MASERATI MARCIECH TEAM / POZNAŃ (POL)
1974
TAK 1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
178.
396
SKRZYPCZAK Paweł KP PSP Świebodzin / Świebodzin (POL)
1978
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
179.
2238
SKWIERZYŃSKI Jakub ROMET FACTORY TEAM / Berzyna (POL)
2001
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
180.
2203
SMEKTAŁA Bartłomiej KGHM O/ZG Polkowice-Sieroszowice / Głogów (POL)
1980
7 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
181.
661
SOBKOWIAK Artur CELLFAST MTB TEAM /Rowerplus.pl / Piła (POL)
1995
1 2018-07-26 12:31:02 TAK
182.
400
SOCHA DARIUSZ Ratownicy KGHM Polkowice-Sieroszowice / GŁOGÓW (POL)
1972
3 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
183.
576
SROCZYŃSKI Bartłomiej FTI Racing Team / DT4YOU.com / GRANOWO (POL)
1999
1 2018-09-13 10:54:50 TAK
184.
1104
STACHOWIAK Piotr Torpol Racing Team / Suchy Las (POL)
1983
3 2018-06-21 15:08:26 TAK
185.
404
STACHOWIAK Radosław / Zielona Góra (POL)
1983
4 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
186.
578
STACHOWIAK SYLWIA Rooweromania Team Poznań / POZNAŃ (POL)
1971
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
187.
579
STACHOWIAK TOMASZ Rooweromania Team Poznań / POZNAŃ (POL)
1970
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
188.
667
STANKOWIAK Łukasz / Poznań (POL)
1987
1 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
189.
582
STEFANIAK Karolina Skoki Team / Skoki (POL)
1977
4 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
190.
583
STEFANIAK Marcin UNIT MARTOMBIKE TEAM / Kalisz (POL)
1980
4 2018-06-27 15:41:25 TAK TAK
191.
584
STELMASZYńSKI Tomasz Kaczmarek Electric MTB / Gostyń (POL)
1980
TAK 1 2018-07-26 12:31:02 TAK
192.
408
STRZELECKI Marek mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Lubin (POL)
1975
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
193.
1199
SWĘDROWSKI Jacek JacaCoach / konin (POL)
1985
4 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
194.
589
SZARKOWICZ Radosław K.O Team / Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL)
1973
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
195.
708
SZCZEPANIAK Roman LKK TEAM / leszno (POL)
1970
1 2018-06-27 15:41:25 TAK
196.
590
SZCZEPAŃSKI Paweł SULIMA ROWERY TEAM / Zielona Góra (POL)
1978
4 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
197.
309
SZOSTAK Krzysztof Masterchem MTB Team / Zielona Góra (POL)
1977
2 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
198.
411
SZUKAŁA Bartosz Odjechani-Team PL / Pniewy (POL)
1985
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
199.
594
SZUSTAK Mariusz Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / L U B I N (POL)
1975
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
200.
595
SZYMANSKI Tomasz BBV-Systems / Zielona Gora (POL)
1979
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
201.
717
ŚWIATLAK Paweł SEVEN - Perceptus Team / Sulechów (POL)
1977
2 2018-09-13 10:54:50 TAK
202.
597
ŚWIĘTEK Grzegorz Rooweromania Team Poznań / Szamotuły (POL)
1963
4 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
203.
34
TAFELSKI Jordan Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Poznań (POL)
1996
1 2018-07-26 12:31:02 TAK
204.
1099
TOMIAK Marcin MRÓZROWERY TEAM / (POL)
1982
1 2018-06-21 15:08:26 TAK
205.
602
TUMIłOWICZ Janusz DGR Racing Team / Góra (POL)
1972
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
206.
719
URBANIAK Marcin / Poznań (POL)
1989
TAK 1 2018-09-13 10:54:50 TAK
207.
606
WALIWONIS Przemysław SECO/WARWICK / Świebodzin (POL)
1980
TAK 2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
208.
607
WALKOWIAK Stanisław UNIT MARTOMBIKE TEAM / POZNAŃ (POL)
1983
1 2018-06-27 15:41:25 TAK TAK
209.
608
WARGUŁA Waldemar KIBOLSKI KS / Murowana Goslina (POL)
1980
3 2018-04-16 11:38:19 TAK TAK
210.
300
WASILEWSKI Piotr Masterchem MTB Team / Zielona Góra (POL)
1978
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
211.
1196
WAWER Michał WALKA KOSTRZYN / Kostrzyn (POL)
1999
3 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
212.
611
WAWRZKIEWICZ Rafał KKFP WOLSZTYN / Belęcin (POL)
1997
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
213.
753
WIDER Marcin SOGEST / (POL)
1982
1 2018-09-13 10:54:50 TAK
214.
415
WIERZOWIECKI Pawel Rant Team Zielona Góra / ZIELONA GORA (POL)
1976
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
215.
614
WIETECKI Paweł / Ostrów Wlkp (POL)
1972
4 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
216.
615
WIĘCKOWSKI Marek Computec / Sulechów (POL)
1976
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
217.
616
WIśNIEWSKI Łukasz / Poznań (POL)
1982
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
218.
416
WITKIEWICZ Marek Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team / Poznań (POL)
1958
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
219.
617
WOJCIECHOWSKI Miłosz CELLFAST MTB TEAM /Rowerplus.pl / Piła (POL)
2001
1 2018-09-13 10:54:50 TAK
220.
618
WOJDYŁO PIOTR CELLFAST MTB TEAM /Rowerplus.pl / PIŁA (POL)
1974
TAK 2 2018-09-13 10:54:50 TAK
221.
35
WOJT Przemysław Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Luboń (POL)
1965
3 2018-09-13 10:54:50 TAK
222.
619
WOJTAS Bogusław Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / Lubin (POL)
1962
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
223.
1195
WOLNIEWICZ Jakub WALKA KOSTRZYN / Kostrzyn (POL)
1990
2 2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
224.
417
WOŁEK Beniamin Babimost / BABIMOST (POL)
1970
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
225.
701
WORONA Andrzej SEVEN - Perceptus Team / Zielona Góra (POL)
1978
1 2018-09-13 10:54:50 TAK
226.
889
WÓJCIAK Łukasz Akumar Team / Rosnowo (POL)
1986
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
227.
833
WYSOCZAŃSKI Michał LAB-MED - AUTO-GLASS TEAM / Środa Śląska (POL)
1976
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
228.
419
ZAJĄC Eugeniusz Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / POLKOWICE (POL)
1968
TAK 1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
229.
420
ZAJĄC Marcin KS JESIONKA / ZIELONA GÓRA (POL)
1980
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
230.
421
ZAJĄC Przemysław UNIT MARTOMBIKE TEAM / Kalisz (POL)
1982
3 2018-06-27 15:41:25 TAK TAK
231.
627
ZARAŃSKI Artur CELLFAST MTB TEAM /Rowerplus.pl / Piła (POL)
1978
2 2018-09-13 10:54:50 TAK
232.
5
ZELLNER Małgorzata Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Poznań (POL)
1975
TAK 2 2018-06-27 15:41:25 TAK

MŁODZIK
Opłaconych zgłoszeń 21
  Opłata
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Branża
Elektrot.
Nauczyciel  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer Etap 4
1.
3520
ADASZAK Ksawery KLUB KOLARSKI DIVERSEY TEAM / Zbąszynek (POL)
2006
2018-06-21 15:08:26 TAK
2.
3557
ANTONOWICZ Krzysztof Akademia Kolarska Zbąszynek / Białków (POL)
2005
2018-07-10 12:41:25 TAK
3.
3500
BIELIŃSKI Lukasz / Chojnów (POL)
2005
2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
4.
422
BIERNAT Maksymilian Real 64-sto / Leszno (POL)
2006
2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
5.
3502
BOROWIEC Bartosz / Chojnów (POL)
2005
2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
6.
3540
JANIAK Wojciech MLUKS RASZKÓW / Raszków (POL)
2006
2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
7.
423
JURAS Kacper / Zielona Góra (POL)
2005
2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
8.
3515
KACZMAREK Mikołaj KLUB KOLARSKI DIVERSEY TEAM / Zbąszynek (POL)
2004
2018-06-27 15:41:25 TAK
9.
3503
KAŹMIERCZAK Łukasz / Głogów (POL)
2005
2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
10.
424
KISZKOWSKA Zuzanna K.O Team / Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL)
2004
2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
11.
3504
KLIMPEL Jakub Real 64-sto / Kąkolewo (POL)
2005
2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
12.
425
KOMAR Bartłomiej / Kargowa (POL)
2005
2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
13.
123
MANIA Jakub Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / Kargowa (POL)
2004
2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
14.
3516
MINTA Konrad Akademia Kolarska Zbąszynek / Zbąszynek (POL)
2005
2018-07-10 12:41:25 TAK
15.
426
MISIOŁEK Jakub Odjechani-Team PL / Chrzypsko Wielkie (POL)
2004
2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
16.
3541
PERA Marceli MLUKS RASZKÓW / Raszków (POL)
2006
2018-06-21 15:08:26 TAK TAK
17.
3508
SKORUPIŃSKI Mikołaj KKS Gostyń / Leszno (POL)
2005
2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
18.
3509
SOKOŁOWSKI Artur LIT Polska / Nowogród Bobrzański (POL)
2006
2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
19.
771
STAROŚCIC Jacek SEVEN - Perceptus Team / Zielona Góra (POL)
2004
2018-09-13 10:54:50 TAK
20.
3518
WENTLAND Bartosz Akademia Kolarska Zbąszynek / Świebodzin (POL)
2005
2018-07-10 12:41:25 TAK
21.
3512
WOŁOSZYN MACIEK KS BIKE TEAM JERZMANOWA / Kurowice (POL)
2004
2018-09-02 09:23:05 TAK TAK

Warning: mysql_result() [function.mysql-result]: Unable to jump to row 0 on MySQL result index 17 in /zgloszenia_masowe2/old/lista.php on line 132

Warning: mysql_result() [function.mysql-result]: Unable to jump to row 0 on MySQL result index 17 in /zgloszenia_masowe2/old/lista.php on line 133


Opłaconych zgłoszeń 0
  Opłata
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Branża
Elektrot.
Nauczyciel  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer Etap 4
DomTel-Sport
©by Pilar 2007-2014
Generowanie strony
0.14830207824707 sekund