Panel administracyjny
PL | EN
IX Grand Prix Kaczmarek Electric MTB
ETAP 7

DZIWISZÓW, 2018-07-22

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2018-09-30 10:58:27

MINI
Opłaconych zgłoszeń 270
  Opłata
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Branża
Elektrot.
Nauczyciel  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer Etap 7
1.
1500
ADAMCZEWSKI Tomasz Orzeł Lipno / Przemęt (POL)
1995
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
2.
43
ADAMKIEWICZ Artur K.O Team / Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL)
2000
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
3.
1502
ANDRZEJCZAK Mateusz / Osieczna (POL)
1983
7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
4.
301
ANDRZEJEWSKI Marek Masterchem MTB Team / Zielona Góra (POL)
1970
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
5.
46
ARMATYS Paweł ROMET FACTORY TEAM / Bolesławiec (POL)
1978
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
6.
1504
AUGUSTYNIAK Radosław 4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy / Zielona Góra (POL)
1986
7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
7.
1505
BABIARZ Maciej / Nowa Sol (POL)
1985
7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
8.
2407
BAHAJ Damian ROMET FACTORY TEAM / Dziwiszów (POL)
1987
5 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
9.
2103
BARANOWSKI Marek / Krosno Odrzańskie (POL)
1971
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
10.
2479
BARTKOWICZ Paweł Active Team BEZ BALASTU / Przemków (POL)
1991
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
11.
50
BĄK Adam / Bolesławiec (POL)
1984
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
12.
51
BĄK Bartłomiej Computec / Sulechów (POL)
1987
TAK 5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
13.
53
BEDNORZ Maciej BRACIA BE / Świebodzin (POL)
1977
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
14.
1509
BEGIER Filip / Zielona Góra (POL)
1991
5 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
15.
56
BIEDRZYCKI Łukasz mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Polkowice (POL)
1979
TAK 6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
16.
2528
BILSKI Tomasz THULE TEAM / Wolsztyn (POL)
1982
5 2018-07-10 12:41:25 TAK TAK
17.
61
BOJANOWSKI Hubert / Świętno (POL)
1996
7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
18.
62
BORKOWSKI Marcin / świebodzin (POL)
1996
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
19.
64
BROSZKIEWICZ Damian mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Polkowice (POL)
1979
7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
20.
2221
BRZÓSKA Rafał Grupa MTB Sulechów / (POL)
1978
6 2018-09-13 10:54:50 TAK
21.
1519
BUBNOWICZ Radek LS PLUS RECYCLING TEAM / Grodzisk Wlkp. (POL)
1974
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
22.
67
BUNKIEWICZ Fryderyk Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / POLKOWICE (POL)
1974
TAK 6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
23.
1521
CHMIEL Adam 4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy / Góra (POL)
1975
8 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
24.
1522
CHMIEL MARIUSZ Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / BĄDZÓW (POL)
1971
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
25.
1523
CHOCIANOWSKI Konrad FWS BIKE TEAM / Góra (POL)
2003
5 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
26.
2218
CHODACKI Piotr / Sulechów, Zielonogórski, LUBUSKIE (POL)
1979
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
27.
2011
CHUDZINSKI Tomasz / Nowa sol (POL)
1979
8 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
28.
2395
CIEMNOCZOŁOWSKI Sebastian / Zabór (POL)
1976
6 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
29.
1887
CZAPLA Krystian Masterchem MTB Team / Zielona Góra (POL)
1980
6 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
30.
1530
CZERWIŃSKI Krzysztof mSport Obudowa Grupa Pościgowa / Głogów (POL)
1978
TAK 6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
31.
75
DĄBROWSKA Anna Scott Piątek Team / Gorzów Wlkp (POL)
1977
8 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
32.
1535
DERECZENIK Rafał Ratownicy KGHM Polkowice-Sieroszowice / Szklary Górne (POL)
1976
5 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
33.
1536
DEREŃ Jakub Cyklomaniak Scott Zielona Góra / ZIELONA GÓRA (POL)
1989
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
34.
78
DOLIŃSKI Dominik Babimost / Babimost (POL)
2000
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
35.
79
DOLIŃSKI Jakub Babimost / Babimost (POL)
2002
8 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
36.
80
DOLIŃSKI Jarosław Babimost / Babimost (POL)
1977
7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
37.
81
DOMAŃSKI Grzegorz Domansky Team / Słubice (POL)
1980
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
38.
1538
DOMEK Katarzyna KAMIEŃ 33 / Krosno Odrzańskie (POL)
1980
8 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
39.
1539
DOMEK Wojciech KAMIEŃ 33 / Krosno Odrzańskie (POL)
1981
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
40.
1540
DOMINICZAK Wiktor PSB Mrówka Czempiń / Koscian (POL)
2000
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
41.
2408
DUBIENIECKI krzysztof Goggle Pro Active Eyewear / Lubań (POL)
1982
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
42.
1542
DUDEK Tomasz SULIMA ROWERY TEAM / Zielona Góra (POL)
1972
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
43.
2105
DURAJ Juliusz Akademia Kolarska Zbąszynek / Świebodzin (POL)
2002
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
44.
85
DURAŁ Jacek Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / Polkowice (POL)
1965
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
45.
87
DZIEMIDOWICZ Radosław Grupa MTB Sulechów / Sulechów (POL)
1983
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
46.
90
FRĄCKOWIAK Tomasz Szookrower / Skórzewo (POL)
1983
7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
47.
2254
GAJDA Ewa akumar team / SWRZĘDZ (POL)
1968
TAK 6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
48.
92
GAWEŁ Marek Podmokle MTB Team / Babimost (POL)
1979
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
49.
93
GAWLICKA Aneta Grupa MTB Sulechów / Sulechów (POL)
1978
7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
50.
2313
GÓRNIK Paweł / Modrzyca (POL)
2001
7 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
51.
2281
GRYSZCZUK Małgorzata AMG CYBINKA TEAM / Cybinka (POL)
1989
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
52.
1966
GRZEMSKI Roman Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Berlin (POL)
1968
5 2018-07-26 12:31:02 TAK
53.
1829
HAGEL Rafał PSB Mrówka Czempiń / Poznań (POL)
1987
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
54.
2098
HAŁUCHA Bogdan FSD Sport Strzelce Krajeńskie / Strzelce Krajeńskie (POL)
1955
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
55.
2089
HANASZEWSKI Łukasz / Nowa Sól (POL)
1984
TAK 6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
56.
1818
HARASIM Witold Centrum Rowerowe Giant Żary Team / Żary (POL)
1977
7 2018-06-27 15:41:25 TAK
57.
104
HARKAWY Tomasz ROMET FACTORY TEAM / Złotoryja (POL)
1974
5 2018-04-16 11:38:19 TAK TAK
58.
2412
HELMAN Dagmara KALAS HELMAN-SPORT TEAM / Olsztyn (POL)
1982
8 2018-07-26 12:31:02 TAK
59.
2409
HODOWANY Bartosz ROMET FACTORY TEAM / Bolesławiec (POL)
1987
7 2018-07-26 12:31:02 TAK
60.
105
HOEFT Dorota Peugeot DEJON&DĄBROWSKI MTB Team / Zielona Góra (POL)
1983
8 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
61.
2370
HÖNBRECHTS Marek Polkowice / Polkowice (POL)
1966
7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
62.
1563
HORBOWY Rafał OSPWL-ŻAGAŃ / ŻAGAŃ (POL)
1982
7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
63.
108
HUZARSKI Oskar FWS BIKE Team / Szlichtyngowa (POL)
1995
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
64.
1565
JABŁOŃSKI Paweł RSC BIKE RAWICZ / RAWICZ (POL)
1975
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
65.
2530
JAGIELSKI Tomasz VERDONE ROWERY.FIT GUBIN / Gubin (POL)
1979
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
66.
1568
JAMROZIK Maciej ELTECH-POZNAN.PL / Poznań (POL)
1987
TAK 7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
67.
110
JAMRÓG Piotr XtraBike Bolesławiec / Polkowice (POL)
1977
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
68.
1569
JANKOWIAK Mariusz Orzeł Lipno / Bronikowo (POL)
1988
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
69.
112
JANUSZ JACEK FSD Sport / Strzelce Krajeńskie (POL)
1989
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
70.
113
JARZĄBEK Jarek / Zielona Góra (POL)
1976
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
71.
1574
JĄGOWSKI Adam Rant Team Zielona Góra / Zielona Góra (POL)
1972
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
72.
1576
JEZIERSKI Krzysztof LS PLUS RECYCLING TEAM / Rokietnica (POL)
1980
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
73.
115
JĘDRYSIAK Norbert Grupa MTB Sulechów / Sulechów (POL)
1984
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
74.
116
JĘDRZEJCZAK Leszek / Sulechów (POL)
1952
TAK 7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
75.
117
JĘDRZEJCZAK TOMASZ Grupa MTB Sulechów / Sulechów (POL)
1980
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
76.
118
JURDZIŃSKI Marcin / Nowa Sól (POL)
1981
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
77.
333
KACZMAREK Andrzej Masterchem MTB Team / Zielona Góra (POL)
1976
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
78.
13
KACZMAREK Dominik TERMY UNIEJÓW SIEĆ PIZZERII K2 / KOŁO (POL)
1977
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
79.
1828
KACZMAREK Maciej P.U.H. Ardek Sp zo.o. / (POL)
1994
TAK 5 2018-09-13 10:54:50 TAK
80.
120
KALATA Damian KGHM O/ZG Polkowice-Sieroszowice / Głogów (POL)
1984
7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
81.
1589
KARPOWICZ Eryk REAL 64-STO / Kargowa (POL)
2003
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
82.
41
KASPROWIAK Hubert Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Krosno Odrzańskie (POL)
1970
6 2018-09-13 10:54:50 TAK
83.
124
KASPRZAK Hubert FitStyle Team / BRZEG DOLNY (POL)
1984
5 2018-07-10 12:41:25 TAK TAK
84.
2194
KEMPINSKI Dawid / Gorzyce Wielkie (POL)
2002
6 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
85.
1593
KIEDROWSKI Piotr Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Podstolice (POL)
1984
5 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
86.
1595
KIONA Adam FSD Sport / Strzelce Krajeńskie (POL)
1982
5 2018-09-13 10:54:50 TAK
87.
1597
KLAUZA Magdalena RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Poznań (POL)
1972
6 2018-09-13 10:54:50 TAK
88.
1599
KŁOCZANIUK Maciej UKS Peleton Nowa Sól / Zielona Góra (POL)
1982
5 2018-09-13 10:54:50 TAK
89.
2043
KŁOS Mariusz / Żary (POL)
1973
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
90.
127
KMIECIK Rafał Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / Lubin (POL)
1974
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
91.
1600
KNACH Mariusz LS PLUS RECYCLING TEAM / Grodzisk Wlkp. (POL)
1988
6 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
92.
1603
KOKORNACZYK Wiktor KKFP WOLSZTYN / Wolsztyn (POL)
2001
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
93.
130
KOPAŁA Leszek / Milików (POL)
1984
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
94.
134
KOSMALA Arek Peugeot DEJON&DĄBROWSKI MTB Team / Zielona Góra (POL)
1972
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
95.
1918
KOWALSKI Patryk Peugeot DEJON&DĄBROWSKI MTB Team / Zielona Góra (POL)
1981
6 2018-09-02 09:23:05 TAK
96.
1609
KOZŁOWSKI Paweł UDG-POLKOWICE / Sieraków (POL)
1986
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
97.
1811
KRAKOWIAK Mateusz BIKE TEAM LUBSKO / Lubsko (POL)
1994
5 2018-09-02 09:23:05 TAK
98.
1612
KRAWCEWICZ Łukasz / Zielona Góra (POL)
1984
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
99.
2198
KRAWCZYK Jakub / Gorzyce Wielkie (POL)
2002
7 2018-09-13 10:54:50 TAK
100.
2051
KRAŻEWSKI Franciszek mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Lubin (POL)
1998
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
101.
1824
KROCZAK Tomasz Centrum Rowerowe Giant Żary Team / (POL)
1981
6 2018-09-13 10:54:50 TAK
102.
137
Dubińska Patrycja ROMET FACTORY TEAM / Siedlec (POL)
1987
7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
103.
2417
KRUPA Radosław QUEST TEAM / JELENIA GÓRA (POL)
1983
6 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
104.
2141
KRUSZYŃSKI Piotr K.O Team / Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL)
1976
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
105.
140
KRYSIAK Iwona Marbopur Międzychód Team Bike / Bielsko (POL)
1973
8 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
106.
141
KRYSIAK Jacek Marbopur Międzychód Team Bike / Bielsko (POL)
1972
8 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
107.
1817
KUBICZ Artur fitwheels.eu / bikestacja.pl / Bolesławiec (POL)
1981
5 2018-09-13 10:54:50 TAK
108.
2092
KUCAŁA MAREK LO Świebodzin Team / Lubrza (POL)
1965
5 2018-09-13 10:54:50 TAK
109.
1618
KUCHARSKI Aleksander VERDONE ROWERY.FIT GUBIN / Gubin (POL)
1989
5 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
110.
2301
KURANT Paweł Kontakt-Simon / Świebodzice (POL)
1966
TAK 4 2018-09-02 09:23:05 TAK
111.
782
LENGERT Sabina Velonistas Berlin / (POL)
1968
3 2018-09-13 10:54:50 TAK
112.
1830
LEWANDOWSKI Robert PSB Mrówka Czempiń / Poznań (POL)
1979
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
113.
1968
LICKIEWICZ Mariusz XtraBike Bolesławiec / Bolesławiec (POL)
1968
7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
114.
1626
LISOWSKI Arkadiusz 4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy / Zielona Góra (POL)
1978
7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
115.
1628
LUDZKOWSKI Andrzej SR Katorżnik Murowana Goślina / Murowana Goślina (POL)
1969
4 2018-09-13 10:54:50 TAK
116.
784
LUTZ Fahr connondale team spandan / (POL)
1961
1 2018-09-13 10:54:50 TAK
117.
2318
ŁĘTKOWSKA Daria mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / (POL)
2001
7 2018-09-13 10:54:50 TAK
118.
1870
ŁYSAK Przemysław Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team / Stęszew (POL)
1977
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
119.
1634
MACHOWIAK Dariusz Przemęt MTB Team / Starkowo (POL)
1988
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
120.
24
MACHURA Oliwier Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Bytom (POL)
2003
5 2018-09-02 09:23:05 TAK
121.
149
MACIEJCZYK Mateusz mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Lubin (POL)
1993
7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
122.
1638
MADEJ Robert THE FOUR HORSEMEN / Zielona Góra (POL)
1985
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
123.
1809
MAJCHRZAK Janusz RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Luboń (POL)
1960
5 2018-06-07 08:54:55 TAK
124.
1639
MAJEWSKI Krzysztof DGR Racing Team / Góra (POL)
1976
5 2018-07-10 12:41:25 TAK TAK
125.
2042
MAJEWSKI Marcin / Jelenia Góra (POL)
1977
8 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
126.
1813
MAKUCHOWSKI Bogdan Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / Lubin (POL)
1969
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
127.
2053
MARKIEWICZ Radosław RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Poznań (POL)
1990
5 2018-09-13 10:54:50 TAK
128.
151
MARTYNÓW Pawel Rant Team Zielona Góra / ZIELONA GÓRA (POL)
1981
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
129.
2469
MATKOWSKI Adrian mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Lubin (POL)
1995
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
130.
762
MATUSZAK Szymon RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / (POL)
1986
1 2018-09-13 10:54:50 TAK
131.
1649
MATYSIAK Marcin 4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy / Jutrosin (POL)
1988
6 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
132.
1651
MAZUREK Łukasz SAINT-GOBAIN SQUAD / Żary (POL)
1981
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
133.
1653
MICHALSKI JACEK BC BIKE PROMOTION / Krosno Odrzańskie (POL)
1972
7 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
134.
1654
Szulczyński MICHAŁ PSB Mrówka Czempiń / kOŚCIAN (POL)
1987
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
135.
2403
MIELCZAREK Rafał SzajBajk / Jelenia Góra (POL)
1996
8 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
136.
2111
MIELNIK Monika / Poznań (POL)
1968
8 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
137.
1656
MIERZWICZAK Marek Rooweromania Oborniki / Oborniki (POL)
1956
TAK 5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
138.
2557
MILCZAREK Marcin VERDONE ROWERY.FIT GUBIN / Gubin (POL)
1999
7 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
139.
1660
MILCZYŃSKI Bartłomiej PSB Mrówka Czempiń / Kościan (POL)
1985
6 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
140.
154
MILLER TOMEK Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / LUBIN (POL)
1976
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
141.
156
MISAKIEWICZ Łukasz Peugeot DEJON&DĄBROWSKI MTB Team / Zielona Góra (POL)
1981
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
142.
158
MODRZYK Arkadiusz Cyklomaniak Scott Zielona Góra / Babimost (POL)
1985
5 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
143.
2413
MOŁDA Krystian / Psary Małe (POL)
1987
8 2018-07-26 12:31:02 TAK
144.
161
MOSPAN Włodzimierz mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Polkowice (POL)
1967
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
145.
165
MSTOWSKI Miron Europrint MTB TEAM / Swarzędz (POL)
1980
8 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
146.
166
MULARCZYK Agata DGR Racing Team / Rawicz (POL)
1984
8 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
147.
2288
MURAWSKI Krzysztof Msport obudowa grupa pościgowa / Polkowice (POL)
1971
6 2018-07-26 12:31:02 TAK
148.
167
MURDZEK Przemysław / Szlichtyngowa (POL)
1995
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
149.
169
MUSIELAK Michał Discovery / Lipno (POL)
1984
6 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
150.
2291
NADOLLE Wojciech Marbopur Międzychód Team Bike / Bielsko (POL)
1973
7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
151.
2402
NIEDZIELSKI Łukasz RATOWNICY ZG RUDNA / MIŁORADZICE (POL)
1994
7 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
152.
173
NOWAK Krzysztof KKFP WOLSZTYN / Wolsztyn (POL)
2001
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
153.
2397
NOWAK Ryszard UKS Peleton Nowa Sól / Otyń (POL)
1956
7 2018-07-26 12:31:02 TAK
154.
1883
NOWAKOWSKI MIROSLAW UDG-POLKOWICE / POLKOWICE (POL)
1961
5 2018-07-26 12:31:02 TAK
155.
1941
NOWOSAD Grzegorz FINES BIKE TEAM / Niedoradz (POL)
1968
6 2018-09-13 10:54:50 TAK
156.
2440
NURCZYŃSKI Tomasz / Skórzewo (POL)
1984
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
157.
1931
NYGA Sebastian MAKU / Trzciel (POL)
1978
5 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
158.
1985
OLSZEWSKI Marian Żary / (POL)
1967
7 2018-09-13 10:54:50 TAK
159.
178
OLSZEWSKI Tomasz Volkswagen Motor Polska / Gaworzyce (POL)
1974
7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
160.
2326
OSTOJSKI Arkadiusz FSD Sport Strzelce Krajeńskie / Strzelce Krajeńskie (POL)
1975
5 2018-07-26 12:31:02 TAK
161.
2468
OSTROWSKA Katarzyna mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Lubin (POL)
1997
7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
162.
1673
OSTROWSKI Mateusz / Żary (POL)
1986
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
163.
1927
OTLEWSKI Krzysztof / Krosno Odrzanskie (POL)
1973
6 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
164.
2144
PAŁASZ Łukasz JM PROJEKT SPORT / Strzelce Krajeńskie (POL)
1981
5 2018-07-26 12:31:02 TAK
165.
2150
PASZEK Szymon fitwheels.eu / bikestacja.pl / Bolesławiec (POL)
1975
5 2018-06-27 15:41:25 TAK
166.
2502
PASZKOWSKA Martyna RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / (POL)
1987
6 2018-06-27 15:41:25 TAK
167.
182
PAWLAK Marcin / Droszków (POL)
1978
7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
168.
1677
PĄPKA Dominik LS PLUS RECYCLING TEAM / Nowy Tomyśl (POL)
1971
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
169.
2322
PĄPKA Dominik junior LS PLUS RECYCLING TEAM / Nowy Tomyśl (POL)
2001
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
170.
183
PELACZYK Paweł Grupa MTB Sulechów / Sulechów (POL)
1982
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
171.
184
PĘDZIŃSKI Robert Rant Team Zielona Góra / zielona góra (POL)
1971
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
172.
1683
PIETRASIEWICZ JAROSŁAW Goggle Pro Active Eyewear / Lubań (POL)
1975
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
173.
732
PIHULAK Łukasz Kominy Einstel.pl / (POL)
1990
1 2018-09-13 10:54:50 TAK
174.
191
PIOTROWICZ Daniel Centrum Rowerowe Giant Żary Team / Żary (POL)
1976
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
175.
2386
PIOTROWSKI Damian Przemęt MTB Team / Przemęt (POL)
1987
6 2018-09-13 10:54:50 TAK
176.
192
PISZCZEK Mariusz LAB-MED - AUTO-GLASS TEAM / Środa Śląska (POL)
1978
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
177.
1951
PIWOWAR Marcin / Zielona Góra (POL)
1979
TAK 7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
178.
1685
POGORZELSKI Mariusz Kaczmarek Electric MTB / Bytkowo (POL)
1973
7 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
179.
1688
POŁOMSKI Jacek RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Poznań (POL)
2001
6 2018-09-13 10:54:50 TAK
180.
788
PONIEWIERSKI Robert AMG CYBINKA TEAM / (POL)
1973
1 2018-09-13 10:54:50 TAK
181.
1689
POPIEL Leszek Muszak-Ski MTB Team / Żary (POL)
1945
7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
182.
195
PORTAŁA Radosław / Bolesławiec (POL)
1996
6 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
183.
1690
PRUS Lech brak / Żagań (POL)
1980
8 2018-09-13 10:54:50 TAK
184.
1694
PRZYBYLSKI Damian / Miłosław (POL)
1987
6 2018-06-27 15:41:25 TAK TAK
185.
199
PRZYBYLSKI Rafał / Kalisz (POL)
1983
6 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
186.
1695
PYSSA Robert DT4YOU MTB TEAM / Oborniki (POL)
1973
6 2018-05-15 15:09:28 TAK
187.
1697
RABIAK Michał Rooweromania Oborniki / Oborniki (POL)
1972
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
188.
1699
RADOJEWSKI Dariusz Kaczmarek Electric MTB / Rokietnica (POL)
1987
TAK 7 2018-09-13 10:54:50 TAK
189.
1700
RADOMSKI Wojciech StethoMe™ / Poznań (POL)
1987
6 2018-09-02 09:23:05 TAK
190.
2467
ROMAĆ Dawid mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Lubin (POL)
1990
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
191.
759
ROZUMEK Łukasz RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / (POL)
1983
1 2018-07-10 12:41:25 TAK
192.
204
RYMASZEWSKI Rafał K.O Team / Krosno Odrzańskie / KROSNO ODRZANSKIE (POL)
1977
6 2018-07-26 12:31:02 TAK
193.
205
RYPIŃSKI Łukasz STALIGMA RACING TEAM / POZNAŃ (POL)
1984
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
194.
207
RYTLEWSKI Grzegorz FSD Sport / Strzelce Krajenskie (POL)
1952
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
195.
727
PRZYBYŁA Łukasz SEVEN - Perceptus Team / Wolsztyn (POL)
1978
6 2018-09-13 10:54:50 TAK
196.
209
RZYMIAŃSKI Paweł AGMAR SERWIS ROWEROWY / CEREKWICA (POL)
1977
6 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
197.
2373
SANDAK Michał Nowa Sól / Nowa Sól (POL)
1987
6 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
198.
211
SAWICKI Paweł THE FOUR HORSEMEN / Zielona Góra (POL)
1977
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
199.
649
SEMCZUK Hubert RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / (POL)
1995
TAK 1 2018-09-13 10:54:50 TAK
200.
1719
SIKORA BRONISŁAW ŚMIGŁO OSIECZNA / LESZNO (POL)
1954
6 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
201.
215
SIKORA Oktawian BIKE TEAM LUBSKO / Lubsko (POL)
1993
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
202.
216
SIKORA Rafał THE FOUR HORSEMEN / Zielona Góra (POL)
1979
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
203.
1976
SKOLARUS Sławomir RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / (POL)
1981
6 2018-06-27 15:41:25 TAK
204.
218
SKORUPSKI ANDRZEJ ŚMIGŁO OSIECZNA / KĄKOLEWO (POL)
1958
5 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
205.
2176
SKOWROŃSKI Tadeusz tadeokarate / jelenia góra (POL)
1960
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
206.
2297
SKROBIŃSKI Paweł Szczecin / (POL)
1971
8 2018-09-13 10:54:50 TAK
207.
1852
SKRZYPCZAK Michał LS PLUS RECYCLING TEAM / Grodzisk Wlkp (POL)
1974
5 2018-09-13 10:54:50 TAK
208.
219
SOMNIAK Justyna FitStyle Team / Brzeg Dolny (POL)
1981
7 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
209.
1804
SOSNÓWKA Włodzimierz FINES BIKE TEAM / (POL)
1974
6 2018-09-13 10:54:50 TAK
210.
222
SPŁAWSKI Damian akumar team / POZNAŃ (POL)
1982
8 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
211.
1725
STACHOWIAK Dawid REAL 64-STO / Włoszakowice (POL)
2000
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
212.
1726
STACHOWIAK Waldemar / Włoszakowice (POL)
1971
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
213.
1727
STAWIŃSKI ŁUKASZ BRZECHWA TEAM / KĄKOLEWO (POL)
1988
8 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
214.
225
STEFAŃSKI Marcin Centrum Rowerowe Giant Żary Team / Zielona Góra (POL)
1983
TAK 5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
215.
226
STRZELCZAK przemyslaw Grupa MTB Sulechów / sulechow (POL)
1982
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
216.
227
STYCZEŃ Mirosław Centrum Rowerowe Giant Żary Team / Żagań (POL)
1980
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
217.
1892
SULIGOWSKI Tomasz / Skórzewo (POL)
1978
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
218.
1954
SUTKOWSKI Dawid / Świebodzin (POL)
2002
8 2018-09-13 10:54:50 TAK
219.
229
SYDOR PRZEMYSŁAW FSD Sport / STRZELCE KRAJ (POL)
1961
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
220.
230
SYGUT Łukasz / Nowogrodziec (POL)
1983
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
221.
2329
SZAFRAŃSKI Piotr Zielona Góra / (POL)
1985
7 2018-09-13 10:54:50 TAK
222.
231
SZCZECIŃSKI Tadeusz Grupa MTB Sulechów / Sulechów (POL)
1981
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
223.
2404
SZCZEPAŃSKI Grzegorz / Bielawa (POL)
1974
6 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
224.
1935
SZCZEPUŁA-SZULEN Ewa FINES BIKE TEAM / Zielona Góra (POL)
1983
7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
225.
1734
SZCZESIAK Paweł Muszak-Ski MTB Team / Poznań (POL)
1990
7 2018-04-16 11:38:19 TAK TAK
226.
2415
SZCZOTKA Filip / Piaseczno (POL)
2004
8 2018-07-26 12:31:02 TAK
227.
2400
SZOTT Nikodem THE FOUR HORSEMEN / Zielona Góra (POL)
1981
6 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
228.
1739
SZPULEWSKA-LAREK Sylwia DT4YOU MTB TEAM / oborniki (POL)
1980
6 2018-09-13 10:54:50 TAK
229.
2486
SZULGA Radosław Active Team BEZ BALASTU / Radwanice (POL)
1990
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
230.
236
SZWAJKIEWICZ Michał / Żary (POL)
1975
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
231.
238
SZYLKO Adrian Active Team BEZ BALASTU / Radwanice (POL)
1983
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
232.
764
SZYMANKIEWICZ Ewa RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / (POL)
1979
2 2018-07-26 12:31:02 TAK
233.
2367
SZYMCZAK Piotr TC Chrobry Betron Głogów / Leszno (POL)
1963
5 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
234.
1928
ŚLIWIŃSKI Piotr INTERFERIE OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA / BOGATYNIA (POL)
2001
5 2018-09-13 10:54:50 TAK
235.
2059
ŚMIAŁKOWSKA Magda Husse Team / Bolesławiec (POL)
1974
8 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
236.
2058
ŚMIAŁKOWSKI Rafał Husse Team / Bolesławiec (POL)
1974
7 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
237.
239
TAŁANDA Dominik ROMET FACTORY TEAM / Bolesławiec (POL)
1981
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
238.
733
TIDE Kamil Bytnica / (POL)
1983
2 2018-09-13 10:54:50 TAK
239.
240
TUCZYŃSKI Maciej Active Team BEZ BALASTU / JERZMANOWA (POL)
1982
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
240.
1750
TYC Michał / Świebodzin (POL)
1983
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
241.
2000
URBANIAK Marek Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / (POL)
1978
TAK 5 2018-09-13 10:54:50 TAK
242.
1751
URBANIAK Mirosław SOGEST / ZIELONA GÓRA (POL)
1966
TAK 5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
243.
310
URBAŃSKI Artur Masterchem MTB Team / Bojadła (POL)
1978
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
244.
1757
WALKOWIAK Krzysztof / Zielona Góra (POL)
1983
7 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
245.
2283
WALKOWIAK Marcin Q-Kiełka / Wolsztyn (POL)
1985
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
246.
640
WARDĘGA Piotr Grupa ROTO MTB / Żary (POL)
1974
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
247.
245
WARNO Adam Bike Tech Technikum Świebodzin / Szczaniec (POL)
1999
7 2018-07-10 12:41:25 TAK TAK
248.
246
WAWRZYNIAK Paweł Grupa MTB Sulechów / Sulechów (POL)
1980
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
249.
1761
WEISS Krzysztof / Włoszakowice (POL)
1977
7 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
250.
248
WICHOWSKI Łukasz / Gorzów Wlkp (POL)
1979
8 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
251.
1764
WIERCHOWIEC Artur Szprotawa / Szprotawa (POL)
1973
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
252.
2231
WIERZBICKA Anna SEVEN - Perceptus Team / Bytnica (POL)
1984
TAK 7 2018-09-13 10:54:50 TAK
253.
1946
WIERZBICKI Jędrzej / Poznań (POL)
1970
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
254.
2461
WINKLER Sebastian Masterchem MTB Team / Zielona Góra (POL)
1981
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
255.
1766
WITCHEN Adam / Żary (POL)
1982
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
256.
250
WŁODARCZYK Daniel FINES BIKE TEAM / Zielona Góra (POL)
1984
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
257.
1773
WOJTKOWIAK Emilia RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Poznań (POL)
1977
6 2018-09-13 10:54:50 TAK
258.
2501
WOJTKOWIAK Maciej RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Poznań (POL)
1977
6 2018-05-15 15:09:28 TAK
259.
2414
WOŁCZYŃSKI Rafał / JELENIA GÓRA (POL)
1975
6 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
260.
254
WÓJCIK Andrzej ROMET FACTORY TEAM / Bolesławiec (POL)
1987
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
261.
1778
WUJDA Radosław Centrum Rowerowe Giant Żary Team / ŻARY (POL)
1976
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
262.
1779
WYSOCZAŃSKA Joanna LAB-MED - AUTO-GLASS TEAM / Środa Śląska (POL)
1979
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
263.
258
ZAREMBA Łukasz Centrum Rowerowe Giant Żary Team / Żary (POL)
1980
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
264.
259
ZARZYCKI Adam Centrum Rowerowe Giant Żary Team / Żagań (POL)
1990
5 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
265.
260
ZAWADZKI Radosław JOKER TEAM / Zielona Góra (POL)
1979
7 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
266.
261
ZBOROWSKI Bartosz 4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy / Zielona Góra (POL)
1984
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
267.
263
ZIEMNIK Marcin WATAHA PRZEMKÓW / Przemków (POL)
1985
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
268.
265
ZWIERZYŃSKI Bartosz / Kożuchów (POL)
1993
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
269.
266
ZWIERZYŃSKI Tomasz / Kożuchów (POL)
1997
6 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
270.
2233
ŻOŁĄDKIEWICZ Bartosz Kontakt-Simon / Wrocław (POL)
1976
TAK 6 2018-07-26 12:31:02 TAK

MEGA/GIGA
Opłaconych zgłoszeń 208
  Opłata
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Branża
Elektrot.
Nauczyciel  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer Etap 7
1.
1043
ADAMCZAK Jarosław Komorniki MTB Team / POZNAŃ (POL)
1973
3 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
2.
1089
ALCHIMOWICZ Rafał INTERFERIE OPTYK-OKULAR TEAM / Jelenia Góra (POL)
1986
TAK 1 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
3.
1111
ANTKOWIAK Jakub Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Września (POL)
1995
1 2018-09-13 10:54:50 TAK
4.
270
BABIARZ Jacek / Nowa Sól (POL)
1984
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
5.
10
BALAWAJDER Rafał Euro Bike Kaczmarek Electric Team / NOWA SÓL (POL)
1981
TAK TAK 1 2018-09-13 10:54:50 TAK
6.
271
BANECKI Piotr Thule Team / Wieleń (POL)
1987
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
7.
432
BAŃDURA Antoni SGR Specialized / Stara Kamienica (POL)
1961
2 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
8.
433
BARTKIEWICZ Paweł TEAM SZWAGRY / Nowa Sól (POL)
1971
4 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
9.
274
BARTKOWIAK Tomek DGR Racing Team / Masłowo (POL)
1986
2 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
10.
276
BEDNARCZYK Sebastian Szczepan Bike - Giant Gorzów / Gorzów Wielkopolski (POL)
1999
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
11.
952
BIAŁAS Michał / Zielona Góra (POL)
1989
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
12.
1173
BIAŁKA Marcin / Jelenia Góra (POL)
1976
4 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
13.
279
BIEDRZYCKI Witold- rekin mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Polkowice (POL)
1960
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
14.
630
BOCH Jacek Grupa ROTO MTB / Zbąszyń (POL)
1972
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
15.
477
BOCZKOWSKA-PIDEK Katarzyna SEVEN - Perceptus Team / Płoty (POL)
1971
3 2018-09-13 10:54:50 TAK
16.
1087
BORKOWSKI Wojciech FTI Racing Team / Poznań (POL)
1993
TAK 2 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
17.
742
BOROWIECKA Barbara Szczepan Bike - Giant Gorzów / Nowa Sobótka (POL)
1995
TAK 2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
18.
439
BORóWCZAK Rafał KKFP WOLSZTYN / Wolsztyn (POL)
1968
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
19.
443
BUDASZ Adrian SECO/WARWICK / Łagów (POL)
1992
TAK 2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
20.
1056
BUTKIEWICZ Paweł BIKE TEAM LUBSKO / Lubsko (POL)
1975
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
21.
787
CEBULSKI Grzegorz SEVEN - Perceptus Team / Zielona Góra (POL)
1982
1 2018-09-13 10:54:50 TAK
22.
448
CHMIEL Rafał FSD Sport / STRZELCE KRAJ. (POL)
1976
TAK 1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
23.
449
CHOCIANOWSKI Rafał FWS BIKE Team / Góra (POL)
1975
TAK 1 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
24.
772
DANIEL Michał SEVEN - Perceptus Team / Zielona Góra (POL)
1995
1 2018-07-26 12:31:02 TAK
25.
100
DĄBROWSKI Jakub Kaczmarek Electric MTB / Wolsztyn (POL)
1995
TAK 2 2018-09-13 10:54:50 TAK
26.
969
DOMANIECKI Bartłomiej MGŁA / Rawicz (POL)
1979
1 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
27.
1012
DRAŻBA Marcin KGHM O/ZG Polkowice-Sieroszowice / Bądzów (POL)
1980
4 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
28.
295
DROZDOWSKI Robert mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Jerzmanowa (POL)
1973
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
29.
296
DUBIŃSKI Michał ROMET FACTORY TEAM / Wolsztyn (POL)
1982
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
30.
881
DUDARZ Karol MAKU / TRZCIEL (POL)
1976
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
31.
377
DUDZIAK Agnieszka SEVEN - Perceptus Team / Wolsztyn (POL)
1981
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
32.
297
DUDZIŃSKI Wojciech KP PSP Świebodzin / Świebodzin (POL)
1983
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
33.
12
DYMECKI Jan Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Czaplinek (POL)
1948
1 2018-09-13 10:54:50 TAK
34.
989
DYTKO Marek SEVEN - Perceptus Team / Zielona Góra (POL)
2000
1 2018-09-13 10:54:50 TAK
35.
707
Dziub Marcin SEVEN - Perceptus Team / Płoty (POL)
1979
TAK TAK 1 2018-09-13 10:54:50 TAK
36.
819
FABISIAK Robert Rant Team Zielona Góra / Zielona Góra (POL)
1979
TAK 1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
37.
1132
FIJOŁ Artur Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / Obora (POL)
1977
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
38.
577
FORYŚ Wojciech SEVEN - Perceptus Team / Zielona Góra (POL)
1984
3 2018-09-13 10:54:50 TAK
39.
315
GAWŁOWICZ Tomek FINES BIKE TEAM / Zielona Góra (POL)
1985
3 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
40.
2
GIL Mariusz Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Strzelce Krajeńskie (POL)
1983
TAK 1 2018-09-13 10:54:50 TAK
41.
825
GLAPA Bartosz / Zielona Góra (POL)
1993
6 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
42.
317
GLAPSKI Krzysztof Ratownicy KGHM Polkowice-Sieroszowice / Chocianów (POL)
1984
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
43.
470
GOMOŃSKI Eryk DT4YOU MTB TEAM / Oborniki (POL)
1994
2 2018-09-13 10:54:50 TAK
44.
1072
GOŚCIAŃSKA Izabela DT4YOU MTB TEAM / Gostyń (POL)
1989
3 2018-07-26 12:31:02 TAK
45.
14
GÓRSKI Zbigniew Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Bydgoszcz (POL)
1977
1 2018-09-13 10:54:50 TAK
46.
321
GRZEŚKOWIAK Paweł THULE TEAM / Krzyż Wielkopolski (POL)
1976
1 2018-06-27 15:41:25 TAK TAK
47.
1193
GULAREK Szymon Team BEROTU / Nowy Tomyśl (POL)
1982
1 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
48.
1103
HAMPELSKI Krzysztof RAFAKO ORBEA MTB TEAM / Topolów (POL)
1980
TAK 2 2018-07-26 12:31:02 TAK
49.
478
HARBER Dominik SECO/WARWICK / Świebodzin (POL)
1987
TAK 2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
50.
481
HOROWSKI Tomasz Team BEROTU / Wolsztyn (POL)
1997
2 2018-06-27 15:41:25 TAK TAK
51.
482
HRUŚWICKI Tomasz Team BEROTU / Wolsztyn (POL)
1994
1 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
52.
1172
HYPKI Krzysztof BIKETOP TEAM / Ksiąz Wielkopolski (POL)
1975
4 2018-07-26 12:31:02 TAK
53.
1088
IGNACZAK Rafał INTERFERIE OPTYK-OKULAR TEAM / Jelenia Góra (POL)
1978
1 2018-07-26 12:31:02 TAK
54.
483
INTEK Marcin Team BEROTU / Nowy Tomysl (POL)
1978
1 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
55.
485
JABŁOŃSKI Kacper STREFASPORTU.PL MW INVEST / RAWICZ (POL)
1999
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
56.
486
JABŁOŃSKI Piotr Team BEROTU / Grodzisk Wielkopolski (POL)
1984
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
57.
1080
JANUSZKIEWICZ Karol GK CYKLOSPORT Bolesławiec / Bolesławiec (POL)
1981
2 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
58.
15
JAROSZONEK Andrzej Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Barlinek (POL)
1955
1 2018-09-13 10:54:50 TAK
59.
326
JAWORSKI Tomasz BALTIC HOME ŚWINOUJSCIE / Świnoujście (POL)
1976
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
60.
20
JETON Bartosz Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Kargowa (POL)
1994
TAK 1 2018-09-13 10:54:50 TAK
61.
327
KACHEL Agnieszka Marbopur Międzychód Team Bike / Łowyń (POL)
1992
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
62.
1094
KACZMAR Grzegorz / Zgorzelec (POL)
1983
2 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
63.
1
KAISER Andrzej Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Bytów (POL)
1973
TAK 1 2018-09-13 10:54:50 TAK
64.
331
KARAŚ Piotr SULIMA ROWERY TEAM / Zielona Góra (POL)
1984
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
65.
494
KARKOSZ Wojciech SECO/WARWICK / Świebodzin (POL)
1988
TAK 4 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
66.
332
KASOWSKI Stanislaw Team Miedzyrzecz / Wezyska 6. (POL)
1960
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
67.
334
KASPERCZAK Maciej THULE TEAM / Wieleń (POL)
1985
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
68.
18
KASPROWIAK Karol Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Gliwice (POL)
1966
2 2018-06-07 08:54:55 TAK
69.
498
KEKLAK Grzegorz BBV-Systems / Swidnica (POL)
1983
4 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
70.
335
KĘDZIORA Tomasz Babimost / Nowe Kramsko (POL)
1982
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
71.
738
KIEłBASA Arkadiusz Żary Cycling Team / Żary (POL)
1982
2 2018-09-13 10:54:50 TAK
72.
336
KISZKOWSKI Mariuisz K.O Team / Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL)
1972
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
73.
499
KLAUZA Krzysztof RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Poznań (POL)
1971
1 2018-06-21 15:08:26 TAK
74.
957
KLICH Krzysztof STREFASPORTU.PL MW INVEST / Sława (POL)
1971
1 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
75.
337
KŁOS Marian DIVERSEY TEAM / ZBĄSZYNEK (POL)
1956
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
76.
573
KOKOT Tomasz Kaczmarek Electric MTB / Wrocław (POL)
1973
TAK 3 2018-06-21 15:08:26 TAK
77.
767
KOKOWSKI Mateusz SEVEN - Perceptus Team / Nowa Sól (POL)
1985
TAK 4 2018-09-13 10:54:50 TAK
78.
21
KOŁODZIEJCZYK Bartosz Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Chodzież (POL)
1993
TAK 1 2018-09-13 10:54:50 TAK
79.
704
KOŁOGRYW Tomasz SEVEN - Perceptus Team / Kosciuszki 24a/1 (POL)
1978
1 2018-09-02 09:23:05 TAK
80.
779
KOMINEK Krzysztof SEVEN - Perceptus Team / Szprotawa (POL)
1973
1 2018-09-13 10:54:50 TAK
81.
339
KOSMOWSKI Paweł Rooweromania Oborniki / OBORNIKI (POL)
1968
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
82.
341
KOZŁOWSKI Piotr mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Polkowice (POL)
1979
2 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
83.
1092
KUBACKI Łukasz INTERFERIE OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA / Jelenia Góra (POL)
1984
1 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
84.
773
KUBAŚ Krzysztof SEVEN - Perceptus Team / WOLSZTYN (POL)
1978
1 2018-09-13 10:54:50 TAK
85.
507
KUCHARSKI Mateusz SECO/WARWICK / Świebodzin (POL)
1985
TAK 1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
86.
1075
KURZAJ Henryk / Wojcieszów (POL)
1954
4 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
87.
509
LANGNER SEBASTIAN SECO/WARWICK / ŚWIEBODZIN (POL)
1989
TAK 3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
88.
346
LESZCZYŃSKI Krzysztof / Nowogrodziec (POL)
1991
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
89.
348
LIGĘZA Karol VERGE / Kowary (POL)
1983
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
90.
740
ŁAZARUK Jarosław Żary Cycling Team / żary (POL)
1987
TAK 1 2018-09-13 10:54:50 TAK
91.
513
ŁĄCKI Piotr Phytopharm TEAM / Nowe Miasto nad Wartą (POL)
1976
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
92.
515
ŁONTKA Sebastian JakśBud Biedrusko / Biedrusko k/ Poznania (POL)
1977
TAK 2 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
93.
349
ŁOWCZYŃSKI Przemysław / Nowa Sól (POL)
1984
3 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
94.
1291
ŁUCZAK Michał / Wolsztyn (POL)
1980
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
95.
822
ŁUKAWSKI Tomasz Road-Racing.pl / Rząśnik (POL)
1983
1 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
96.
304
MACIEJEWSKI Michał Masterchem MTB Team / Zielona Góra (POL)
1989
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
97.
8
MADAJ Zuzanna Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Poznań (POL)
1991
TAK 1 2018-09-13 10:54:50 TAK
98.
352
MALINOWSKI Marcin / Zielona Góra (POL)
1976
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
99.
958
MALINOWSKI Pawel SULIMA ROWERY TEAM / zielona gora (POL)
1975
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
100.
25
MAŁKOWSKI Artur Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Kobylnica (POL)
1999
TAK 1 2018-09-13 10:54:50 TAK
101.
111
MANIA Krzysztof Kaczmarek Electric MTB / Kargowa (POL)
1970
TAK 3 2018-07-26 12:31:02 TAK
102.
355
MARKOWSKI Piotr SEVEN - Perceptus Team / Zielona Góra (POL)
1976
TAK 2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
103.
523
MATKOWSKI Sławomir TEAM SZWAGRY / Nowa Sól (POL)
1976
4 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
104.
962
MATUNIN TOMASZ Armadur Team / ŚWIEBODZIN (POL)
1979
TAK 3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
105.
747
MATYSIK Krzysztof SEVEN - Perceptus Team / siedlec (POL)
1975
2 2018-09-13 10:54:50 TAK
106.
362
MELSE Mechiel LO Świebodzin Team / Sulechow (POL)
1983
1 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
107.
363
MICHALAK Adam Wolsztyn / Wolsztyn (POL)
1974
TAK 4 2018-06-21 15:08:26 TAK
108.
364
MICHALAK Krystian Centrum Team-Opalenica / Opalenica (POL)
1981
1 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
109.
365
MICHALSKI Adam IDMAR RACING TEAM / Poznań (Poznań-Wilda) (POL)
1981
2 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
110.
600
MICHALSKI Robert Grupa ROTO MTB / Świdnica (POL)
1971
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
111.
951
MICKIEWICZ Roman Rant Team Zielona Góra / Zielona Góra (POL)
1970
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
112.
966
MIELCZAREK Andrzej Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / Obora (POL)
1973
2 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
113.
1086
MOCZULSKI Rafał Kudowianka Cyklon Proal Team / Legnica (POL)
1986
2 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
114.
368
MULARCZYK Łukasz DGR Racing Team / Rawicz (POL)
1978
3 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
115.
370
MUSIOŁ Mirosław SULIMA ROWERY TEAM / Zielona Góra (POL)
1955
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
116.
530
NAPIERAŁA Grzegorz RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Bolechówko (POL)
1952
TAK 2 2018-09-13 10:54:50 TAK
117.
666
NISZTUK Zbigniew Grupa ROTO MTB / ZIELONA GÓRA (POL)
1972
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
118.
375
NOWAK Dariusz NOVI TEAM / Jaworze (POL)
1973
TAK 3 2018-07-26 12:31:02 TAK
119.
1128
NOWAKOWSKI Michał THULE TEAM / Krzyż Wlkp. (POL)
1989
1 2018-06-27 15:41:25 TAK TAK
120.
534
NOWINKA Artur LS PLUS RECYCLING TEAM / Grodzisk Wlkp. (POL)
1984
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
121.
378
NYK Adam mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Jerzmanowa (POL)
1979
2 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
122.
769
OCHMAŃSKI Paweł CELLFAST MTB TEAM /Rowerplus.pl / Bydgoszcz (POL)
1979
1 2018-07-26 12:31:02 TAK
123.
536
OLEJNICZAK Radosław / Zielona Góra (POL)
1977
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
124.
882
OLESZCZUK Bartłomiej RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Poznań (POL)
1992
TAK 1 2018-09-13 10:54:50 TAK
125.
610
ORWAT Tomasz Grupa ROTO MTB / Zielona Góra (POL)
1974
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
126.
540
OSTROWSKI Marek Botant Team / Poznań (POL)
1971
1 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
127.
OSTROWSKI Radek RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Puszczykowo (POL)
1980
2 2018-04-30 05:24:30 TAK
128.
541
OTULAKOWSKA Monika RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Poznań (POL)
1989
1 2018-09-13 10:54:50 TAK
129.
797
PAPIEROWSKI Robert SEVEN - Perceptus Team / Wolsztyn (POL)
1976
1 2018-09-13 10:54:50 TAK
130.
383
PARADOWSKI Tomasz mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Głogów (POL)
1973
TAK 1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
131.
384
PASZKE Jacek UNIT MARTOMBIKE TEAM / Poznań (POL)
1975
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
132.
385
PAWŁOWSKI Krzysztof Rant Team Zielona Góra / ZIELONA GÓRA (POL)
1967
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
133.
542
PAZGRAT Tomasz Team BEROTU / Nowy Tomyśl (POL)
1991
1 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
134.
544
PENDRAK Filip Team BEROTU / zbąszynek (POL)
1988
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
135.
783
PIETRASIEWICZ Szymon INTERFERIE OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA / Lubań (POL)
2001
1 2018-09-13 10:54:50 TAK
136.
746
PLASZCZYK Edward SULIMA ROWERY TEAM / Zielona Góra (POL)
1955
4 2018-09-13 10:54:50 TAK
137.
549
POLCYN Wojciech / Poznań (POL)
1994
TAK 1 2018-04-16 11:38:19 TAK TAK
138.
1095
POPIACKI WIESŁAW / SICHÓW (POL)
1982
2 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
139.
387
POTULICKI MICHAŁ ROMET FACTORY TEAM / JERZMANOWA (POL)
1983
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
140.
553
PRZYBYŁ Piotr Team BEROTU / Poznań (POL)
1991
TAK 1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
141.
752
PUSIEWICZ Janusz TEAM SZWAGRY / Nowa Sól (POL)
1974
3 2018-09-13 10:54:50 TAK
142.
30
RADECKI Tomasz Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Murowana Goślina (POL)
1996
1 2018-09-13 10:54:50 TAK
143.
555
RADOMSKI Wojciech RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Poznań (POL)
1984
1 2018-09-13 10:54:50 TAK
144.
557
RECK Michał RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Złotniki (POL)
1975
2 2018-07-26 12:31:02 TAK
145.
739
ROGOWSKI Marcin Żary Cycling Team / Żary (POL)
1993
1 2018-07-26 12:31:02 TAK
146.
308
ROMANOWSKI Dawid Masterchem MTB Team / Zielona Góra (POL)
1987
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
147.
559
ROMAŃCZUK Mariusz SULIMA ROWERY TEAM / Otyń (POL)
1978
1 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
148.
1077
ROSIŃSKA Katarzyna Rowery Rosiński / Międzyrzecz (POL)
1974
4 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
149.
1076
ROSIŃSKI Marcin Rowery Rosiński / Międzyrzecz (POL)
1973
4 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
150.
564
SADOWSKI Kamil Computec / Świebodzin (POL)
1982
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
151.
676
SASIM Sławomir LO Świebodzin Team / Świebodzin (POL)
1969
2 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
152.
393
SIELEDCZYK Jarosław / SIEDLISKO (POL)
1987
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
153.
663
SIODŁA Michał SECO/WARWICK / ŚWIEBODZIN (POL)
1990
TAK 2 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
154.
SKOWRON Maciej IMMOTION SPECIALIZED TEAM / Jelenia Góra (POL)
1992
2 2018-07-11 23:25:36 TAK TAK
155.
396
SKRZYPCZAK Paweł KP PSP Świebodzin / Świebodzin (POL)
1978
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
156.
2238
SKWIERZYŃSKI Jakub ROMET FACTORY TEAM / Berzyna (POL)
2001
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
157.
703
SŁOMIŃSKI Jarosław RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / POZNAŃ (POL)
1989
2 2018-09-13 10:54:50 TAK
158.
2203
SMEKTAŁA Bartłomiej KGHM O/ZG Polkowice-Sieroszowice / Głogów (POL)
1980
7 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
159.
661
SOBKOWIAK Artur CELLFAST MTB TEAM /Rowerplus.pl / Piła (POL)
1995
1 2018-07-26 12:31:02 TAK
160.
400
SOCHA DARIUSZ Ratownicy KGHM Polkowice-Sieroszowice / GŁOGÓW (POL)
1972
3 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
161.
SOKOŁOWSKA Katarzyna / Swarzędz (POL)
1996
4 2018-07-18 13:01:49 TAK TAK
162.
1040
SÓJKA Ireneusz Grupa MTB Sulechów / Sulechów (POL)
1984
4 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
163.
403
SPANIER Marcin SULIMA ROWERY TEAM / szczecin (POL)
1978
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
164.
1104
STACHOWIAK Piotr Torpol Racing Team / Suchy Las (POL)
1983
3 2018-06-21 15:08:26 TAK
165.
580
STACHOWSKI Mateusz Rant Team Zielona Góra / Zielona Góra (POL)
1989
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
166.
581
STANKIEWICZ Gracjan DT4YOU MTB TEAM / Oborniki (POL)
1992
TAK 1 2018-09-13 10:54:50 TAK
167.
1106
STANOWICZ Maciej Mitsubischi Materials MTB Team / Świebodzice (POL)
1992
4 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
168.
1081
STAWECKI Marek KGHM O/ZG Polkowice-Sieroszowice / Głogów (POL)
1976
2 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
169.
406
STEFANIAK Dariusz KGHM O/ZG Polkowice-Sieroszowice / Lubin (POL)
1969
TAK 3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
170.
407
STELMASZYK Bartosz Centrum Team-Opalenica / Opalenica (POL)
1983
3 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
171.
584
STELMASZYńSKI Tomasz Kaczmarek Electric MTB / Gostyń (POL)
1980
TAK 1 2018-07-26 12:31:02 TAK
172.
1102
STĘPIEŃ Maciej KALAS HELMAN-SPORT TEAM / Częstochowa (POL)
2000
1 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
173.
587
STRUG Marek WAY2CHAMP / Przytoczna (POL)
1985
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
174.
408
STRZELECKI Marek mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Lubin (POL)
1975
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
175.
1078
SUDA Jacek STREFASPORTU.PL MW INVEST / WSCHOWA (POL)
1972
TAK 2 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
176.
32
SUROWIEC Błażej Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Poznań (POL)
1986
1 2018-09-13 10:54:50 TAK
177.
588
SYPNIEWSKI Andrzej RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Poznań (POL)
1977
1 2018-06-07 08:54:55 TAK
178.
590
SZCZEPAŃSKI Paweł SULIMA ROWERY TEAM / Zielona Góra (POL)
1978
4 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
179.
309
SZOSTAK Krzysztof Masterchem MTB Team / Zielona Góra (POL)
1977
2 2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
180.
411
SZUKAŁA Bartosz Odjechani-Team PL / Pniewy (POL)
1985
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
181.
594
SZUSTAK Mariusz Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / L U B I N (POL)
1975
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
182.
595
SZYMANSKI Tomasz BBV-Systems / Zielona Gora (POL)
1979
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
183.
975
ŚLIWA Jarosław FWS BIKE TEAM / WSCHOWA (POL)
1971
2 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
184.
1073
ŚLIWIńSKI Mariusz INTERFERIE OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA / Bogatynia (POL)
1971
TAK 2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
185.
717
ŚWIATLAK Paweł SEVEN - Perceptus Team / Sulechów (POL)
1977
2 2018-09-13 10:54:50 TAK
186.
1036
ŚWIĄTKOWSKI DANIEL TC Chrobry Betron Głogów / głogów (POL)
1976
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
187.
34
TAFELSKI Jordan Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Poznań (POL)
1996
1 2018-07-26 12:31:02 TAK
188.
1170
URODA-HAMPELSKA Agniezska RAFAKO ORBEA MTB TEAM / CZĘSTOCHOWA (POL)
1977
2 2018-07-26 12:31:02 TAK
189.
662
VOSSEN Luc Team Oranje / Sulechow (NLD)
1991
4 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
190.
606
WALIWONIS Przemysław SECO/WARWICK / Świebodzin (POL)
1980
TAK 2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
191.
1169
WALUKIEWICZ Krzysztof JTC / Jawor (POL)
1982
2 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
192.
300
WASILEWSKI Piotr Masterchem MTB Team / Zielona Góra (POL)
1978
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
193.
611
WAWRZKIEWICZ Rafał KKFP WOLSZTYN / Belęcin (POL)
1997
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
194.
415
WIERZOWIECKI Pawel Rant Team Zielona Góra / ZIELONA GORA (POL)
1976
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
195.
416
WITKIEWICZ Marek Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team / Poznań (POL)
1958
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
196.
617
WOJCIECHOWSKI Miłosz CELLFAST MTB TEAM /Rowerplus.pl / Piła (POL)
2001
1 2018-09-13 10:54:50 TAK
197.
618
WOJDYŁO PIOTR CELLFAST MTB TEAM /Rowerplus.pl / PIŁA (POL)
1974
TAK 2 2018-09-13 10:54:50 TAK
198.
619
WOJTAS Bogusław Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / Lubin (POL)
1962
1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
199.
417
WOŁEK Beniamin Babimost / BABIMOST (POL)
1970
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
200.
701
WORONA Andrzej SEVEN - Perceptus Team / Zielona Góra (POL)
1978
1 2018-09-13 10:54:50 TAK
201.
624
WóJCIKIEWICZ Kamila RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Korczyna (POL)
1991
TAK 2 2018-09-13 10:54:50 TAK
202.
625
WRÓBLEWSKI Łukasz RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Poznań (POL)
1966
3 2018-06-21 15:08:26 TAK
203.
833
WYSOCZAŃSKI Michał LAB-MED - AUTO-GLASS TEAM / Środa Śląska (POL)
1976
2 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
204.
730
ZELLNER Piotr Fogt bikes team / Pozna (POL)
1970
2 2018-07-26 12:31:02 TAK
205.
628
ZIELONKA Wojtek / Żagan (POL)
1975
3 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
206.
629
ŻOŁYŃSKI Wojciech SULIMA ROWERY TEAM / Zielona Góra (POL)
1989
TAK 1 2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
207.
1171
ŻUREK Dawid kolaŻe wyklęci / Głogów (POL)
1984
4 2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
208.
760
ŻUROWSKI Ryszard RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Poznań (POL)
1979
2 2018-09-13 10:54:50 TAK

MŁODZIK
Opłaconych zgłoszeń 13
  Opłata
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Branża
Elektrot.
Nauczyciel  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer Etap 7
1.
3500
BIELIŃSKI Lukasz / Chojnów (POL)
2005
2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
2.
3502
BOROWIEC Bartosz / Chojnów (POL)
2005
2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
3.
3568
FEDOROWICZ Igor / Żary (POL)
2004
2018-07-26 12:31:02 TAK
4.
423
JURAS Kacper / Zielona Góra (POL)
2005
2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
5.
424
KISZKOWSKA Zuzanna K.O Team / Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL)
2004
2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
6.
3571
KLAUZA Dawid RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Poznań (POL)
2004
2018-07-21 14:20:12 TAK
7.
425
KOMAR Bartłomiej / Kargowa (POL)
2005
2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
8.
3519
KULESZA Oliwia KS BIKE TEAM JERZMANOWA / (POL)
2005
2018-09-02 09:23:05 TAK
9.
123
MANIA Jakub Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / Kargowa (POL)
2004
2018-09-13 10:54:50 TAK TAK
10.
426
MISIOŁEK Jakub Odjechani-Team PL / Chrzypsko Wielkie (POL)
2004
2018-09-02 09:23:05 TAK TAK
11.
3549
OGIEJKO Stanisław niezrzeszony / Cybinka (POL)
2004
2018-09-13 10:54:50 TAK
12.
3507
RECK Maciej RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Zlotniki (POL)
2004
2018-07-26 12:31:02 TAK TAK
13.
3508
SKORUPIŃSKI Mikołaj KKS Gostyń / Leszno (POL)
2005
2018-09-02 09:23:05 TAK TAK

Warning: mysql_result() [function.mysql-result]: Unable to jump to row 0 on MySQL result index 17 in /zgloszenia_masowe2/old/lista.php on line 132

Warning: mysql_result() [function.mysql-result]: Unable to jump to row 0 on MySQL result index 17 in /zgloszenia_masowe2/old/lista.php on line 133


Opłaconych zgłoszeń 0
  Opłata
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Branża
Elektrot.
Nauczyciel  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer Etap 7
DomTel-Sport
©by Pilar 2007-2014
Generowanie strony
0.14792394638062 sekund