Panel administracyjny
PL | EN
ZACHODNIA LIGA MTB

Do zawodów zgłaszamy się tylko jeden raz.


REGULAMIN

System zgłoszeń jest: Aktywny (750)
ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA     NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2023-06-05 23:25:36
MINI | Zgłoszonych: 496
  Opłaty za poszczególne etapy
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Nazwa pary Kat. Kat2. Data zgłoszenia Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Etap 5 Etap 6 Etap 7 Etap 8 Etap 9 Etap 10 Etap 11 Etap 12 Etap 13
1.
3098
ADAMCZAK Artur Stęrzew 2023-03-20 11:24:51
2.
3142
ADAMOWICZ Adam Rowerowy Rzepin T 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK
3.
3231
ADAMOWICZ Adam TEAM MTB Dwór Pomorski Luboradza 2023-05-07 18:30:04 TAK
4.
3358
ADWENT Maciej - 2023-04-16 14:44:36
5.
ANDREJCZUK Wojtek PCT BIKE TEAM 2023-05-31 17:56:27
6.
3441
ANIOŁKOWSKI Leszek Rowerowy Połczyn Zdrój 2023-05-07 18:30:04 TAK
7.
3080
ANTKOWIAK Jan Greenlux Oświetlenie LED 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
8.
3035
ATAROWSKI Michał GTW RACING TEAM 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK
9.
3321
BABIRECKI Łukasz Skarbona 2023-06-04 14:02:46
10.
3455
BADER Ewald SIGNON & Friends 2023-05-22 11:49:02 TAK
11.
3432
BAGIŃSKI Adam Morsy Ośno Lubuskie 2023-05-22 11:49:02 TAK TAK
12.
3378
BAGIŃSKI Łukasz 2023-04-03 21:24:14 TAK TAK
13.
BAKALARCZYK Marcin PAJOS BIKE TEAM 2023-04-03 22:46:00 TAK
14.
3474
BALEWSKI Wojciech Banan MTB Team 2023-06-04 14:01:56 TAK
15.
3197
BANASZAK Błażej bez klubu T 2023-03-20 11:24:17 TAK
16.
3290
BANAŚ Idalia SEVEN PERCEPTUS TEAM W 2023-04-03 21:24:14 TAK
17.
3291
BANAŚ Krzysztof SEVEN PERCEPTUS TEAM W 2023-04-03 21:24:14 TAK
18.
3127
BARANOWSKI Marek K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE 2023-06-04 14:01:56 TAK
19.
3237
BĄK Michał JM PROJEKT SPORT 2023-05-07 18:30:04 TAK
20.
3343
BĄK Bartłomiej CompuTec 2023-04-16 14:44:36 TAK
21.
3064
BEDNARCZYK Arkadiusz Grawerowanie3D Racing Team 2023-05-22 11:49:02 TAK TAK TAK TAK
22.
3407
BEDNARCZYK Grzegorz 2023-05-07 18:30:04
23.
BEDNARCZYK Grzegorz 2023-06-05 14:31:34
24.
3359
BEDNARCZYK Marcin GTW RACING TEAM 2023-04-30 14:12:05 TAK
25.
3433
BEDNARCZYK Olimpia Grawerowanie3D Racing Team 2023-05-22 11:49:02 TAK
26.
3167
BEDNORZ Andrzej MTB Trasa Kaliniec K 2023-05-22 11:49:02 TAK TAK
27.
3160
BEDNORZ Maciej MTB Trasa Kaliniec K 2023-04-30 14:12:05 TAK TAK
28.
3295
BEDNORZ Wiktor MTB Trasa Kaliniec K 2023-04-16 14:44:36
29.
3189
BEKIER Paweł 2023-04-03 21:24:14 TAK TAK
30.
3351
BEKISZ Marek TELEMOND HOLDING 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK
31.
3137
BEREZOWSKI Marcin Pilkington Szczecin Team 2023-03-20 11:24:17 TAK
32.
3140
BIELECKI Wojciech Nietoperze Międzyrzecz 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK
33.
BILIK Mateusz 2023-03-14 17:02:15
34.
3250
BILON Sylwester Lubniewice LU 2023-06-04 14:02:46
35.
3349
BISKUP Bartłomiej KS 2023-04-30 14:12:05 TAK
36.
3042
BLADOWSKI Jakub Energika 2023-04-30 14:12:05 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
37.
BLADOWSKI Tomasz Energika 2023-02-21 12:14:18
38.
BLUJ Marcin Stowarzyszenie Rowerowy Szczecinek 2023-05-02 11:21:06 TAK
39.
B Marcin SRS Szczecinek 2023-06-05 13:25:20
40.
3057
BŁAUCIAK Tadeusz 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
41.
BOROWIEC Paweł R-Bajk team SK 2023-03-06 21:06:26
42.
3025
BRAUN Agnieszka Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska 2023-03-20 11:24:17 TAK
43.
3416
BRZEGOWY Jarek SRS Szczecinek 2023-05-07 18:30:04 TAK
44.
3173
BRZUZAN Radosław Mayrent 2023-04-16 14:44:36 TAK TAK
45.
3143
BUBNOWICZ Radek LS Plus RECYCLING TEAM 2023-03-20 11:24:17 TAK
46.
3153
BUDA Jarosław Czorty Warzymice 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK
47.
3350
BUDZIŁO Bartosz Nowa Sól Noszak Musów 2023-04-16 14:44:36 TAK
48.
3266
BUJAK Paweł MARBOPUR MIEDZYCHÓD TEAM BIKE P4 2023-04-03 21:24:14 TAK
49.
3386
BUJAS Marcin TRYTON BIKE TEAM 2023-04-30 14:12:05 TAK
50.
3411
BULIK Łukasz ARBET TEAM 2023-05-07 18:30:04 TAK
51.
3070
BUTRYM Łukasz G 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
52.
3417
BYLEWSKI Michał Kolarski Klub Sportowiec Piła 2023-05-07 18:30:04 TAK TAK
53.
3200
BŹDZIAK Mirosław ECOTREATMENT WD 2023-04-03 21:24:47
54.
3293
CACKOWSKI Robert 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK
55.
3354
CERATOWSKI Łukasz 2023-04-16 14:44:36 TAK
56.
3164
CHEŁSTOWSKI Robert R-bajk team Skwierzyna 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK
57.
3248
CHOMICZ Dariusz 2023-06-04 14:02:46
58.
3337
Chrapek Michał Trasa Masters MTB 2023-04-16 14:44:36 TAK
59.
3238
CHRUT Ryszard Stowarzyszenie Wyscigi Kolarskie Debtzno 2023-05-07 18:30:04 TAK
60.
3034
CICHOCKA Magdalena 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
61.
3118
CIECHAŃSKI Marek 2023-05-07 18:30:04 TAK TAK TAK TAK
62.
CIERPICKI Tomasz Kolarski Klub Sportowiec Piła 2023-04-25 15:30:45
63.
3449
CIEŚLAK Mariusz R 2023-05-07 18:30:28
64.
3175
CISZAK Maciej MARBOPUR MIEDZYCHÓD TEAM BIKE 2023-04-16 14:44:36 TAK TAK TAK
65.
3133
CYBULSKI Piotr Trasa Masters MTB 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK
66.
3367
CYRANIAK Emil ARBET TEAM 2023-03-20 11:24:17 TAK
67.
3185
CZAJKOWSKI Tadeusz Aga Team MTB T 2023-06-04 14:01:56
68.
3002
CZECHOWICZ Miłosz Kolarski Klub Sportowiec Piła T 2023-05-07 18:30:04 TAK TAK TAK TAK TAK
69.
3245
CZEPULIS Łukasz Słubice 2023-06-04 14:01:56
70.
3374
CZEREDA Rafał 2023-03-20 11:24:17 TAK
71.
3058
DACH Piotr Rowerowy Rzepin 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK
72.
3096
DAŃCZAK Roman 2023-04-03 21:24:14 TAK
73.
3243
DOBROWOLSKA Aleksandra Burza na Rowerze Team 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK
74.
3152
DRAB Piotr 2023-04-05 14:04:29 TAK TAK
75.
3069
DROZDOWSKI Zbyszek Rowerowy Rzepin 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK
76.
DROŹDZIŃSKI Konrad 2023-03-26 12:06:49 TAK
77.
3001
DRUŻYŃSKI Sławomir R-Bajk team 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK
78.
3212
DUBINO Daniel Men's Team Bledzew 2023-04-03 21:24:14 TAK
79.
3399
DUDAREWICZ Dariusz Gród Santok 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK
80.
3397
DUDEK Paweł NordGlass Team 2023-05-07 18:30:04 TAK
81.
3284
DUDKIEWICZ Edward brak klubu 2023-04-03 21:24:14 TAK
82.
3226
DWORAK Kamil Aqua Med Gorzów 2023-06-04 14:01:56
83.
3087
DYLĄG Bartosz bez klubu 2023-06-04 14:01:56
84.
DYLĄG Bartosz brak klubu 2023-04-11 15:59:57
85.
3094
DYNIAK Wiesław Morsy Ośno Lubuskie 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK
86.
3103
DZIAMARA Kacper GREENSY HEROES 2023-05-07 18:30:04 TAK
87.
3018
DZIERLA Mariusz MARBOPUR MIEDZYCHÓD TEAM BIKE 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK
88.
DZIKOWICZ Przemysław 2023-03-08 09:14:47
89.
3288
DZIUBA Mateusz POL-EKO W 2023-04-03 21:24:14 TAK
90.
3448
FESZTER Bartosz Barwice R 2023-05-07 18:30:28
91.
3280
FIDURSKI Wiesław Masters Złotów 2023-05-07 18:30:04 TAK TAK
92.
3373
FIGURA Krystian 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK
93.
3445
FILOWIAT Jan 2023-05-07 18:30:28
94.
3438
FILOWIAT Krzysztof 2023-05-07 18:30:28
95.
3060
FISZER Wojciech STC Stargard 2023-03-20 11:24:17 TAK
96.
3403
FIUK Tomasz Połczyn-Zdrój 2023-05-07 18:30:28
97.
3271
FLISIKOWSKA Ariane Morsy Ośno Lubuskie 2023-05-22 11:49:02 TAK TAK TAK
98.
3272
FLISIKOWSKI Andrzej Morsy Ośno Lubuskie 2023-04-16 14:44:36 TAK TAK
99.
3038
FORTUNIAK Artur T 2023-04-16 14:44:36 TAK TAK
100.
3341
FÓRMAN Grzegorz Żary MTB Team 2023-06-04 14:01:56
101.
FRANK Artur Grupa MTB Sulechów WD 2023-03-27 17:55:58 TAK
102.
3464
FRANKÓW Jan Wojewódzki Sąd Administracyjny 2023-06-04 14:01:56 TAK
103.
144
FRANKÓW Ryszard AGATEAM MTB 2023-06-04 14:01:56 TAK
104.
3192
GABORSKI Marcin SKK Szczeciński Klub Kolarski 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK
105.
3370
GALEK Zbigniew Adient Cycling Świebodzin 2023-04-16 14:44:36 TAK TAK
106.
3113
GAŁKA Krzysztof GREENSY HEROES 2023-05-22 11:49:02 TAK TAK TAK TAK
107.
GARBACKI Jacek 2023-04-23 22:00:39
108.
3465
GAWRON Czesław Arka 1 Stargard 2023-06-04 14:01:56 TAK
109.
3278
GAWRYLUK Adrian Rowerowy Rzepin 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK
110.
3030
GEJGAŁ Jan Greenlux Oświetlenie LED 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
111.
3443
GEMZA Krzysztof Połczyn-Zdrój 2023-05-07 18:30:28
112.
GIEJBO Sebastian nie zrzeszony 2023-06-05 20:15:22
113.
3331
GŁÓWCZYŃSKI Bartosz Burza Na Rowerze Team 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK
114.
3371
GÓRNIAK Michał RYBCZYŃSKI TEAM T 2023-05-07 18:30:04 TAK TAK TAK
115.
3401
GÓRNIAK Mirosław 2023-05-07 18:30:28
116.
3139
GRABINSKI Waldemar Nietoperze Międzyrzecz 2023-04-16 14:44:36 TAK TAK TAK
117.
3338
GRABOWA Paulina Aktywni Chociule 2023-04-16 14:44:36 TAK
118.
3339
GRABOWY Paweł 2023-04-16 14:44:36 TAK
119.
3196
GRACZYK MAŁGORZATA Mobile Coders - BMW Kodowanie 2023-03-20 11:24:51
120.
3427
GRAŚ Marian PCT BIKE TEAM 2023-05-22 11:49:02 TAK
121.
3014
GURGUL Krzysztof Morsy Ośno Lubuskie 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK
122.
3235
HEMPEREK Marcin Stowarzyszenie Rowerowy Szczecinek 2023-05-07 18:30:04 TAK
123.
3201
HICKIEWICZ Seweryn Adient Cycling Świebodzin 2023-06-04 14:01:56 TAK
124.
HICKIEWICZ Seweryn Świebodzin 2023-04-16 14:45:19
125.
3384
HŁADKI Jakub Aktywni Chociule 2023-04-30 14:12:05 TAK
126.
3402
HOLTZER Piotr SUPERCAR. 2023-05-07 18:30:28
127.
HOLTZER Piotr Supercar 2023-05-22 00:55:00
128.
3283
HOWIL Tomasz 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK
129.
HRUSHENKO Mykhailo 2023-04-18 06:18:22
130.
3062
IGNACZAK Czesław JM PROJEKT SPORT 2023-04-03 21:24:14 TAK TAK
131.
3124
IKONIAK Aleksandra Morsy Ośno Lubuskie 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK
132.
3211
JACHIMOWSKI Krzysztof Rowerowy Rzepin R 2023-05-22 11:49:02 TAK
133.
3117
JAGODA Adam R-Bajk team 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK
134.
3289
JAGODZIŃSKI Michał Qqryq 2023-04-16 14:44:36 TAK TAK
135.
3116
JAKUBOWSKI Arkadiusz R-Bajk team P4 2023-03-20 11:24:17 TAK
136.
3141
JAKUBOWSKI Robert LS Plus RECYCLING TEAM 2023-05-07 18:30:04 TAK TAK TAK
137.
3301
JAMUŁA Łukasz Babimost 2023-06-04 14:02:46
138.
3006
JANAS Krzysztof R-Bajk team 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK
139.
3281
JANAS Romuald 2023-04-03 21:24:14 TAK
140.
3120
JANISZEWSKA Adrianna Trasa Masters MTB T 2023-04-30 14:12:05 TAK TAK TAK
141.
3121
JANISZEWSKI Mariusz Trasa Masters MTB 2023-04-30 14:12:05 TAK TAK TAK
142.
3063
JANKIEWICZ Marcin G 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
143.
3156
JANUSZ Jacek FSD Sport 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK
144.
3024
JAROS Ewa R-bajk Skwierzyna SK 2023-03-20 11:24:51
145.
3036
JAROS Marek R-Bajk team 2023-04-30 14:12:05 TAK TAK TAK
146.
3184
JARSKI Michał JM PROJEKT SPORT W 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK
147.
3181
Jarząbek Jarek YOLOBIKE MARBA TEAM 2023-05-22 11:49:02 TAK TAK TAK
148.
3026
JASIONEK Tadeusz JF Duet Goleniów 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK
149.
3413
JASKULSKI Adrian MTB TELZAS TEAM 2023-05-07 18:30:04 TAK TAK
150.
3091
JASZKUL Wojciech Gorzów Wlkp. 2023-03-20 11:24:51
151.
3241
JĘDRUSZCZAK Adrian 2023-05-07 18:30:28
152.
3123
JĘDRZEJCZAK Leszek Grupa MTB Sulechów 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
153.
3037
JUDEK Łukasz 2023-05-07 18:30:04 TAK TAK
154.
3162
JURCZYK Krystian Trasa Masters MTB 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK
155.
3161
JURCZYK Paweł LKS TRASA Zieloa Góra 2023-04-30 14:12:05 TAK TAK
156.
3376
JURGA Mirka Kibolski KS 2023-03-20 11:24:17 TAK
157.
3463
JURUĆ Bartłomiej Żurek i Jurek 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK
158.
3362
Juszczak Krzysztof 2023-04-30 14:12:05 TAK TAK
159.
3393
KACZMAREK Eugeniusz PCT BIKE TEAM 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK
160.
3394
KACZMAREK Iwona PCT BIKE TEAM 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK
161.
3262
KACZMAREK Jarosław Gorzów Wlkp. 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK
162.
3459
KACZMAREK Marcin FSD Sport 2023-06-04 14:01:56
163.
3236
KAJTOWSKI Piotr Stowarzyszenie Rowerowy Szczecinek 2023-05-07 18:30:04 TAK TAK
164.
3040
KALETKA Stanisław 2023-04-03 21:24:14 TAK TAK
165.
3061
KAPES Radosław STC Stargard T 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
166.
3353
KARDASZ Bogumił Serwis 77 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK
167.
3119
KARPIUK Włodzimierz Trasa Masters MTB P4 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK
168.
3078
KASOWSKI Stanisław TEAM WĘŻYSKA 2023-04-16 14:44:36 TAK TAK
169.
GROMEK-KASPERSKA Agnieszka 2023-03-05 15:05:06
170.
3344
KASPERSKA Emilia Ekoenergetyka Bike Team 2023-04-30 14:12:05 TAK TAK
171.
3345
KASPERSKI Artur 2023-04-30 14:12:05 TAK TAK
172.
3093
KASPROWIAK Bartosz K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE 2023-04-16 14:44:36 TAK TAK TAK
173.
3092
KASPROWIAK Maciej Skwierzyna SK 2023-03-20 11:24:51
174.
3154
KASPRZYK Grzegorz 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK
175.
3234
KATRYCZ Zbigniew Stowarzyszenie Nasza Świerczyn 2023-05-07 18:30:04 TAK TAK
176.
3174
KAŹMIEROWSKI Krzysztof Astromal 2023-05-22 11:49:02 TAK TAK TAK
177.
3468
Kępa Karolina I Love SŁubice Cycling Team 2023-06-04 14:01:56 TAK
178.
3255
KIERNOZEK Tomasz R-Bajk team B BL 2023-04-16 14:44:36 TAK TAK TAK
179.
3506
KIERSZTAN Łukasz K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie 2023-06-04 14:01:56
180.
3473
KISIELEWICZ Jarosław BIKE TEAM LUBNIEWICE 2023-06-04 14:01:56 TAK
181.
3072
KLOZINSKI Jacek AKSON ELEKTRO 2023-03-20 11:24:17 TAK
182.
3107
KŁOS Marian Trasa Masters MTB 2023-04-30 14:12:05 TAK TAK TAK
183.
KOBUS Bogdan bez klubu 2023-05-28 15:20:51
184.
3307
KOCHAŃSKI Emanuel - 2023-06-04 14:01:56 TAK
185.
3148
KOŁAT Jarek 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK
186.
3300
KOMISARCZYK Grzegorz STC Stargard 2023-04-16 14:44:36 TAK
187.
3352
KOMISAREK Łukasz Rowerowy Rzepin G 2023-05-22 11:49:02 TAK TAK
188.
3282
KONIECZNY Patryk bez klubu 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK
189.
3179
KONOPSKI Marcin Niezrzeszony 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK
190.
3159
KONYSZ Barbara Matka Wariatka Na Rowerze 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
191.
3204
KOPERWAS Marek R-bajk Skwierzyna 2023-04-03 21:24:47
192.
3031
KOS Tomasz Greenlux Oświetlenie LED G 2023-05-22 11:49:02 TAK TAK TAK TAK TAK
193.
3111
KOSICKA Elwira PCT BIKE TEAM 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
194.
3452
KOSICKI Piotr PCT BIKE TEAM 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK
195.
3256
KOSIK Wiesław 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK
196.
3053
KOSMOWSKI Paweł VEZUVIO TEAM 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
197.
3404
KOTOWSKI Wiesław BTC-Człuchów 2023-05-07 18:30:04
198.
3415
KOWALCZYK Marcin 2023-05-07 18:30:04 TAK TAK
199.
3456
KOWALEWSKI Bartosz SIGNON & Friends 2023-05-22 11:49:02 TAK
200.
3079
KOWALSKI Damian I Love SŁubice Cycling Team 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK
201.
3126
KOWALSKI Maciej Morsy Ośno Lubuskie 2023-05-22 11:49:02 TAK TAK TAK TAK TAK
202.
3258
KOWALSKI Marek Gród Santok 2023-04-16 14:44:36 TAK TAK
203.
3230
KOWALSKI Paweł BikExplore 2023-05-07 18:30:04 TAK
204.
3421
KOZAR Krzysztof NordGlass Team 2023-05-07 18:30:04 TAK
205.
3444
KOZIRÓG Łukasz GREENSY HEROES 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK
206.
3460
KOZŁOWSKI Ariel MTB Chojna 2023-06-04 14:01:56 TAK
207.
3461
KOZŁOWSKI Jan MTB Chojna 2023-06-04 14:01:56 TAK
208.
3012
KOZŁOWSKI Paweł MARBOPUR MIEDZYCHÓD TEAM BIKE T 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
209.
KOZŁOWSKI Sebastian Jastrowie MTB 2023-04-25 14:14:33
210.
3242
KOZŁOWSKI Tomasz Rowery Małgośka 2023-05-07 18:30:04
211.
KOŹLAKOWSKI Bartosz 2023-04-08 18:04:00
212.
KOŹLAKOWSKI Marek ST 2023-04-08 17:57:08
213.
3017
KOŻUCH Radosław 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK
214.
3104
KRASKOWSKI Piotr GREENSY HEROES 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK
215.
3095
KRAUS Paweł K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE 2023-06-04 14:01:56 TAK
216.
3302
KRECHEL Krzysztof MKK Pszczew 2023-06-04 14:01:56
217.
3470
KRÓL Piotr Ypero Mtb Team 2023-06-04 14:01:56 TAK
218.
3356
KRÓLIKOWSKI Mateusz TI Team 2023-04-16 14:44:36 TAK
219.
3108
KRZYŻANIAK Grzegorz PCT BIKE TEAM T 2023-05-22 11:49:02 TAK TAK TAK TAK TAK
220.
3109
KRZYŻANIAK Maks PCT BIKE TEAM T 2023-04-03 21:24:14 TAK TAK
221.
3110
KRZYŻANIAK Paulina PCT BIKE TEAM T 2023-05-22 11:49:02 TAK TAK TAK TAK
222.
3409
KUBIAK Arkadiusz - 2023-05-07 18:30:04 TAK
223.
3298
KUBIAK Marcin Zombie Team 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK
224.
3332
Kucała Marek MTB Team Lubrza 2023-04-30 14:12:05 TAK TAK
225.
KUCHARSKA Marcin TRYTON BIKE TEAM 2023-04-25 21:39:04
226.
3021
KUCHARSKI Arkadiusz Green Bike Gorzów G 2023-06-04 14:01:56
227.
3239
KUCHTA Jarosław Stowarzyszenie Rowerowy Szczecinek 2023-05-07 18:30:04 TAK TAK
228.
3246
KUCZERA Andrzej R-Bajk team W 2023-05-22 11:49:02 TAK
229.
3261
KUCZERA Robert Aqueduct B 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK
230.
3387
KUCZYŃSKI Dariusz Fajni Rowerzyści TEAM G 2023-05-22 11:49:02 TAK TAK
231.
KUKOROWSKI Grzegorz Morsy Ośno Lubuskie 2023-06-05 10:43:33
232.
3462
KUPIDURA Artur MTB Chojna 2023-06-04 14:01:56 TAK
233.
3221
KURASIŃSKI Paweł Czorty Warzymice 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
234.
KURASIŃSKI Piotr 2023-02-25 09:46:43
235.
3249
KUSZYK Piotr Sex Drugs And MTB 2023-06-04 14:02:46
236.
3451
KUŚMIERZ Daniel JM PROJEKT SPORT 2023-05-22 11:49:02 TAK
237.
42
KWIATKOWSKI Bogusław Odjechani-Team PL 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK
238.
3067
LACHOWICZ Aleksander LACH POWER SIENIAWA 2023-04-03 21:24:14 TAK TAK
239.
3068
LACHOWICZ Dariusz LACH POWER SIENIAWA 2023-04-03 21:24:14 TAK TAK
240.
3279
LECH Jacek Niezrzeszony 2023-04-30 14:12:05 TAK TAK TAK
241.
3213
LENDZIONOWSKI Artur GREENSY HEROES 2023-06-04 14:01:56 TAK
242.
3029
LESZCZYŃSKI Marcin MARBOPUR MIEDZYCHÓD TEAM BIKE 2023-06-04 14:01:56
243.
3446
LIPIAN Tomasz Rowerowy Połczyn-Zdrój 2023-05-07 18:30:04 TAK
244.
KMITA Tomasz Rowerowy Połczyn Zdrój 2023-06-05 08:44:02
245.
3340
LIPSKI Kamil Aktywni Chociule 2023-04-30 14:12:05 TAK TAK
246.
3023
LIS Wojciech Skwierzyna 2023-06-04 14:01:56
247.
3388
LONT Eugeniusz JM PROJEKT SPORT 2023-05-22 11:49:02 TAK TAK TAK
248.
LUKS Luka Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe 2023-05-26 07:35:21
249.
126
ŁANGOWSKI Mateusz Thule Team G 2023-04-30 14:12:05
250.
3193
ŁUCZYSZYN Ernest Góral Police 2023-04-30 14:12:05 TAK TAK TAK
251.
3357
MACIEJKIEWICZ Amanda brak klubu G 2023-05-22 11:49:02 TAK TAK TAK
252.
3115
MAJEWSKI Borys R-Bajk team TS 2023-04-30 14:12:05 TAK TAK TAK TAK
253.
3099
MAJEWSKI Dawid Międzyrzecz 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK
254.
3186
MAJEWSKI Łukasz Poznań 2023-03-20 11:24:51 TAK
255.
3198
MAK Marcin Skwierzyna SK 2023-03-20 11:24:51
256.
3071
MAKSYMOWICZ Dariusz LKS "POM" Strzelce Krajeńskie 2023-04-03 21:24:14 TAK TAK
257.
3046
MALIK Juliusz MŚ CYCLING&DIETETYKA T 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK
258.
MALINA Michał E-bike MTB Test 2023-04-05 18:08:04
259.
3439
MAŁKOWSKI Paweł Gryfice 2023-05-07 18:30:28
260.
3049
MARGAS Ryszard Kolarski Nowogard 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
261.
3090
MARKIEWICZ Filip MARBOPUR MIEDZYCHÓD TEAM BIKE 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
262.
MAŚLEJ Paweł Men's Team Bledzew BL 2023-03-27 07:24:14
263.
3132
MAZAK Romuald Trasa Masters MTB 2023-04-30 14:12:05 TAK TAK
264.
3214
Maziakowski Tomasz Lomi-Lomi Team 2023-04-03 21:24:14 TAK
265.
3218
MAZUR Piotr Szczecin 2023-04-03 21:24:47
266.
3011
MĄDRY Dariusz 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK
267.
3086
MĘCFEL Jacek Iskra Przytoczna 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK
268.
3419
MICHALAK Michał Dziki Koszalin 2023-05-07 18:30:04 TAK
269.
3418
MICHALSKA Anna Kolarski Klub Sportowiec Piła 2023-05-07 18:30:28 TAK
270.
3299
MICZEK Mariusz Jerzmanowa Team 2023-04-16 14:44:36 TAK
271.
3102
MIERZWIAK Tomasz R-Bajk team 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
272.
MIERZWICZAK Marek 2023-03-29 21:56:58
273.
3265
MIESZKO Dariusz Nietoperze Międzyrzecz 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK
274.
3084
MIGDALCZYK Jarosław 2023-06-04 14:01:56
275.
3233
MIKA Przemysław FULCRUM SZCZECINEK 2023-05-07 18:30:04 TAK
276.
3385
MINGE Aleksandra Odjechani-Team PL 2023-04-30 14:12:05 TAK
277.
3391
MISIARZ Paweł Bike UP Szczecin 2023-04-30 14:12:05
278.
3273
MISIUKIEWICZ Adam Morsy Ośno Lubuskie 2023-05-22 11:49:02 TAK TAK TAK
279.
3194
MISZTAL Izabela ARBET TEAM 2023-03-20 11:24:17 TAK
280.
3355
MŁODYSTACH Maciej TI Team 2023-04-16 14:44:36 TAK
281.
3051
MOKRZYCKI Marcin 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK
282.
MOSZONKA Michał Niezrzeszony 2023-03-05 14:24:00
283.
3306
MRÓWCZYŃSKI Tomasz 2023-06-04 14:01:56 TAK
284.
3322
MRÓZ Jarosław 2023-06-04 14:02:46
285.
3335
MUSIOŁ Mirosław Sulima Rowery Team 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK
286.
3420
NACHYŁA Paweł Dziki Koszalin 2023-05-07 18:30:04 TAK
287.
3066
NADKAŃSKI Andrzej Grawerowanie3D Racing Team 2023-05-22 11:49:02 TAK TAK TAK TAK
288.
3150
NAGALEWSKI Bartłomiej NAGA MET ST 2023-03-20 11:24:17 TAK TAK
289.
3372
NAPIERAŁA Grzegorz RYBCZYŃSKI Bikes Remmers Team W 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
290.
3205
NAWROT Jakub R-bajk Skwierzyna 2023-04-03 21:24:47
291.
3168
NIEDZIELSKI Paweł Anwil Transport T 2023-03-20 11:24:17 TAK TAK
292.
3426
NOWAK Piotr Salon Rowerowy Scott Kostrzyn 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK
293.
3224
NOWICKI Kryspin Zahnklinik Slubice Cycling Team 2023-05-22 11:49:02 TAK TAK TAK
294.
NOWINKA Artur LS Plus RECYCLING TEAM BR 2023-05-31 10:55:35 TAK
295.
3028
NYGA Dominik R-Bajk team 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK
296.
3366
OKONOWICZ Michał CLAROCA Cycling Team 2023-05-22 11:49:02 TAK TAK TAK TAK
297.
3277
OLESIAK Daniel Rowerowy Rzepin P4 ST 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK
298.
3412
ORLIŃSKI Bartosz nie zrzeszony 2023-05-07 18:30:04 TAK
299.
OSIPOWICZ Tomasz Bike UP Szczecin 2023-05-03 14:02:34
300.
3430
OSUCHOWSKI Jakub Green Center- systemy parkingowe 2023-05-22 11:49:02 TAK
301.
PACHOLEC Maciej 2023-05-31 17:13:15 TAK
302.
3178
PAKUŁA Dariusz XTC BARLINEK 2023-04-30 14:12:05 TAK TAK
303.
3269
PAŁASZ Łukasz JM PROJEKT SPORT 2023-04-03 21:24:14 TAK
304.
PANEJKO Jarek TRYTON BIKE TEAM 2023-03-13 19:58:15 TAK
305.
PAPIEŻ Radosław 2023-03-15 12:18:58
306.
3171
PAPLIŃSKI Daniel Mitutoyo AZS Wratislavia P4 2023-03-20 11:24:17 TAK
307.
3170
PAPLIŃSKI Jakub Mitutoyo AZS Wratislavia 2023-03-20 11:24:17 TAK
308.
3169
PAPLIŃSKI Szymon Mitutoyo AZS Wratislavia 2023-03-20 11:24:17 TAK
309.
3454
PAPRZYCKA Honorata SIGNON & Friends 2023-05-22 11:49:02 TAK
310.
3292
PARMONIK Mariusz brak 2023-04-16 14:44:36 TAK
311.
3405
PASTUSIAK Marcin ROCEK TEAM 2023-05-07 18:30:04
312.
3377
PASZEK Rafał 2023-03-20 11:24:17 TAK
313.
3112
PAWEŁCZYK Adam PCT BIKE TEAM 2023-04-03 21:24:14 TAK TAK
314.
PĄPKA Dominik henryk LS Plus RECYCLING TEAM BR 2023-05-30 22:05:42
315.
PĄPKA Dominik jr LS Plus RECYCLING TEAM BR 2023-05-30 22:12:19
316.
3360
PIASKOWSKA Weronika Niezrzeszona 2023-04-30 14:12:05 TAK
317.
PIĄTEK Tadeusz bez klubu 2023-03-08 18:32:15
318.
3032
PIECHACZYK Edyta Thule Group 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
319.
3033
PIECHACZYK Piotr Thule Group 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
320.
3320
PIECHOCKI Adam KO Team MTB 2023-06-04 14:02:46
321.
3428
PIELAK Artur Rowerowy Rzepin R RZ 2023-05-22 11:49:02 TAK
322.
3188
PIETEK Mariusz Pietek Team 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK
323.
3163
PIETKIEWICZ Karol K 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
324.
3065
PIETRASZUK Karol Grawerowanie3D Racing Team 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK
325.
3136
PIETROŃCZYK Krzysztof R-Bajk team P4 2023-04-03 21:24:14 TAK TAK
326.
3015
PIETRZKIEWICZ Jarek FSD Sport 2023-05-22 11:49:02 TAK TAK TAK
327.
3082
PIETRZKIEWICZ Malgorzata FSD Sport T 2023-05-22 11:49:02 TAK TAK TAK
328.
3138
PIETRZYKOWSKI Piotr NIETOPERZE MIĘDZYRZECZ 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK
329.
3252
PIKUŁA Damian 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
330.
3048
PLESIEWICZ Janusz 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK
331.
3382
POCHALEC Maciej 2023-06-04 14:01:56
332.
3043
POCHOWSKI Jarosław R-Bajk team P4 TS 2023-04-03 21:24:14 TAK TAK
333.
3207
PODYMA Robert nie zrzeszony 2023-04-16 14:44:36 TAK TAK
334.
3223
POLAŃSKI Jarosław Team Gubin 2023-04-16 14:45:19
335.
POLASIK Łukasz Kolarski Klub Sportowiec Piła 2023-04-02 10:29:45
336.
3219
POLESZUK Przemek Szczecin 2023-04-03 21:24:14 TAK TAK
337.
3106
PORTKA Andrzej brak klubu P4 SK 2023-03-20 11:24:17 TAK
338.
POSTEMSKI Dawid Rowerowy WAWRÓW 2023-03-15 22:14:50
339.
3369
POTERSKI Grzegorz - P4 2023-04-16 14:44:36 TAK TAK TAK
340.
3187
PRĘTKI Andrzej Mumin Team W 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK
341.
3395
PROŚCIŃSKI Jarosław Sport Serwis Bydgoszcz 2023-05-07 18:30:04 TAK
342.
3101
PRZYBYLSKI Dariusz GREENSY HEROES 2023-04-03 21:24:14
343.
3056
PUK Szymon 2023-04-16 14:44:36 TAK TAK
344.
3336
RACZ Tomasz Trans Gubin P4 ST 2023-05-22 11:49:02 TAK TAK
345.
3128
RAFALSKI Roman K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE 2023-04-16 14:44:36 TAK TAK
346.
3244
RAKOWSKI Łukasz Rzepin RZ 2023-05-22 11:49:31
347.
3052
RATAJCZAK Radosław R-Bajk team Skwierzyna P4 SK 2023-04-03 21:24:14 TAK TAK
348.
3247
RAUSZ Łukasz Wściekły kolarz 2023-06-04 14:02:46
349.
3145
ROMANOWSKA Dominika Burza Na Rowerze Team 2023-05-07 18:30:04 TAK TAK TAK TAK
350.
3424
ROMANOWSKI Łukasz Rzepin RZ 2023-05-22 11:49:31
351.
3240
ROMANOWSKI Piotr NordGlass Team P4 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK
352.
3270
ROSA Ryszard 2023-04-16 14:44:36 TAK TAK
353.
3334
ROSIŃSKI Jan SECO/WARWICK 2023-04-30 14:12:05 TAK TAK
354.
3268
ROSÓŁ Kacper JM Projekt Sport 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK
355.
3319
ROŻNIATA Mariusz bez klubu 2023-06-04 14:01:56 TAK
356.
RYBIŃSKA Marlena Żary MTB Team 2023-03-29 21:39:02
357.
3453
RYCERZ Magdalena Rowerowy Rzepin R RZ 2023-05-22 11:49:02
358.
3041
RYCHLEWSKA Iwona 2023-05-22 11:49:02 TAK TAK TAK
359.
3206
RYMSZEWICZ Bartłomiej ST 2023-04-03 21:24:47
360.
3348
RYPIŃSKI Łukasz STALIGMA 2023-04-30 14:12:05 TAK TAK
361.
3396
RYŚ Marcin Baszta Bytów 2023-05-07 18:30:04 TAK
362.
3044
RYTLEWSKI Grzegorz Niezrzeszony 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK
363.
3363
SADOWSKI Józef TELEMOND HOLDING 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
364.
3267
SAMOL Paweł PARKIETY SAMOL 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK
365.
3368
SAWALA Jakub - 2023-04-16 14:44:36 TAK TAK TAK
366.
3257
SAWICKI Łukasz 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
367.
3122
SETTA Jacek G 2023-04-30 14:12:05 TAK TAK TAK TAK
368.
SEWASTIANOW Jacek Team GAD Sławno 2023-04-18 14:42:17
369.
3216
SICIŃSKI Paweł Stary Dworek 2023-04-03 21:24:47
370.
SIEKIERA Darek 2023-04-07 14:22:00
371.
3436
SIEŃKO Michał 2023-05-07 18:30:28
372.
3425
SIEROTA Darek Rowerowy Rzepin R 2023-05-22 11:49:02
373.
3105
SKIBA Dariusz MTB Witnica 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
374.
3472
SKROBIŃSKI Paweł BRISK MTB Szczecin 2023-06-04 14:01:56 TAK
375.
3380
SKRZYPNIK Marek Ceva 2023-03-20 11:24:17 TAK
376.
3379
SKRZYPNIK Piotr Skrzypek MTB 2023-03-20 11:24:17 TAK
377.
3195
SKUPIŃSKI Jan Strzelce Kraj. 2023-03-20 11:24:51
378.
3176
SKWIERAWSKI Michał Kolarski Klub Sportowiec Piła 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
379.
3077
SŁOMKA Wojciech Nasze Słubice PL 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK
380.
3333
SŁOTA Jarosław VANILLA MTB TEAM ŚWIEBODZIN 2023-04-16 14:44:36 TAK
381.
3429
SOBCZYŃSKI Marcin R-Bajk team 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK
382.
3274
SOBKOWIAK Artur PCT BIKE TEAM 2023-04-03 21:24:14 TAK
383.
3442
SOBOTA Monika ARBET TEAM 2023-05-07 18:30:28
384.
3172
SOKOŁOWSKI Rafał MARBOPUR MIEDZYCHÓD TEAM BIKE 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK
385.
3347
SOKÓLSKI Kacper brak 2023-04-16 14:44:36 TAK
386.
3383
Solarek Krzysztof DZIKIE DZIKI GORZÓW G 2023-05-22 11:49:02 TAK TAK
387.
3202
SONNENBERG Sebastian Kolarski Klub Sportowiec Piła ST 2023-04-03 21:24:47 TAK
388.
3361
SPÓLNICKI Filip Arka 1 Stargard 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK
389.
3007
SROKA Adam R-Bajk team B 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK
390.
3414
SROKA Tomasz brak 2023-05-07 18:30:04 TAK
391.
3304
STANNICKI Jacek Ośno Lubuskie 2023-06-04 14:02:46
392.
3227
STEFAŃSKI Oskar Stowarzyszenie Rowerowy Szczecinek 2023-05-07 18:30:04 TAK TAK
393.
3400
STENCEL Mariusz Arka 1 Stargard 2023-05-07 18:30:04 TAK
394.
3155
STOLA Grzegorz 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK
395.
3008
STOSZKO Tomek CZORTY WARZYMICE 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK
396.
STRASZKIEWICZ Łukasz Stowarzyszenie Rowerowy Szczecinek 2023-04-24 08:42:39
397.
3305
STRZELCZYJ Piotr 2023-06-04 14:02:46
398.
3210
SUCHTO Paweł JM PROJEKT SPORT W 2023-04-03 21:24:14 TAK
399.
3286
SZABLEWSKI Paweł 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK
400.
3466
SZAFARCZYK Jerzy MASZOŃSKI BIKE TEAM 2023-06-04 14:01:56 TAK
401.
3375
SZAFRAŃSKI Piotr 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK
402.
3050
SZAFRATOWICZ Maciej Rowerowy Rzepin 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
403.
3437
SZALATY Filip SaniTherm TEAM 2023-05-07 18:30:04
404.
3229
SZATKOWSKI Ryszard Stowarzyszenie Rowerowy Szczecinek 2023-05-07 18:30:04 TAK
405.
3294
SZCZEPAŃSKI Grzegorz 2023-04-16 14:44:36 TAK
406.
3285
SZCZERBIAK Krzysztof bez klubu 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK
407.
3232
SZCZESIAK Paweł 2023-05-07 18:30:04 TAK
408.
3275
SZEWCZYK Łukasz Qqryq 2023-04-16 14:44:36 TAK TAK
409.
3146
SZEWDENIS Krzysztof Szczecin Pilot 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK
410.
3398
SZKUDLAREK Sebastian Stowarzyszenie Rowerowy Szczecinek 2023-05-07 18:30:04 TAK
411.
3217
SZMAŃSKI Mateusz Stary Dworek 2023-04-03 21:24:47
412.
SZMATOWICZ Łukasz 2023-05-28 22:52:01 TAK
413.
3097
SZMIDT Paweł MARBOPUR MIEDZYCHÓD TEAM BIKE 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
414.
3346
SZMYGIN Tomasz Adient Cycling Świebodzin 2023-04-16 14:44:36 TAK
415.
3296
SZNYR Krzysztof K 2023-04-16 14:44:36 TAK
416.
3408
SZOSTAK Piotr 2023-05-07 18:30:04 TAK
417.
3088
SZPULEWSKA-LAREK Sylwia Askon Bike Team 2023-03-20 11:24:17 TAK
418.
3147
SZUBERT Paweł Szczecin Pilot 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK
419.
SZUMLEWICZ Rafał Green Hill Bike Team 2023-03-25 22:11:56
420.
3471
SZUNEJKO Artur 2023-06-04 14:01:56 TAK
421.
3263
SZUSTAKOWSKI Marcin PCT BIKE TEAM 2023-05-07 18:30:04 TAK TAK TAK
422.
3166
SZYDEŁKO Paweł P4 2023-04-03 21:24:14 TAK TAK
423.
3389
SZYMAŃSKI Kamil Grawerowanie3D Racing Team 2023-04-30 14:12:05 TAK
424.
SZYMURA Jakub POL-EKO WD 2023-03-07 09:01:33
425.
3089
ŚLEDŹ Waldemar MARBOPUR MIEDZYCHÓD TEAM BIKE 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK
426.
ŚWIĄTKOWSKI Daniel OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA GŁOGÓW 2023-02-22 14:55:01
427.
3129
TARCZYŃSKA Karolina Trasa Masters MTB 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK
428.
3287
TASAK Maciej brak klubu G GW 2023-06-04 14:01:56 TAK
429.
3215
TOBOLSKI Adam NODE SSC T TS 2023-06-04 14:01:56 TAK
430.
TOMASZEWSKI Krzysztof Grupa MTB Sulechów 2023-04-11 23:41:00
431.
TOMASZEWSKI Krzysztof Grupa MTB Sulechów 2023-05-31 09:13:55
432.
3423
TOMASZEWSKI Ryszard 2023-05-22 11:49:02 TAK
433.
TROSZCZYŃSKI Przemysław Bracia Troszczyńscy 2023-03-26 15:32:13
434.
3135
TUROWSKI Maciej K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK
435.
3005
TURTOŃ Jaroslaw Grawerowanie3D Racing Team 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
436.
3075
TURTOŃ Łukasz Grawerowanie3D Racing Team 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
437.
3222
TURTOŃ Monika Grawerowanie3D Racing Team 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
438.
3076
TYLKI Wojciech GREENSY HEROES 2023-05-22 11:49:02 TAK TAK
439.
3434
URLIK Andżelika Rzepin R 2023-06-04 14:01:56 TAK
440.
3059
WACHNOWICZ Maciej Greenlux Oświetlenie LED 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
441.
3209
WALENDZIK Marek JM PROJEKT SPORT 2023-04-03 21:24:14 TAK
442.
3134
WANAT Arkadiusz K.O.TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE 2023-04-30 14:12:05 TAK TAK TAK
443.
3027
WARSZAWSKI Dawid Kolarski Klub Sportowiec Piła 2023-05-07 18:30:04 TAK TAK TAK TAK
444.
3157
WASIELEWSKI Daniel 2023-05-22 11:49:02 TAK TAK TAK
445.
WASILEWSKI Dariusz brak 2023-04-04 21:17:06
446.
3259
WAWRZYNIAK Marek K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK
447.
3260
WAWRZYNIAK Piotr K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK
448.
3447
WĄCHNICKA Justyna GREENSY HEROES 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK
449.
3085
WENCEL Artur DT4 YOU TEAM 2023-04-03 21:24:14
450.
3016
WERENZ Szymon Kolarski Klub Sportowiec Piła 2023-05-07 18:30:04 TAK TAK TAK TAK
451.
3406
WICHŁACZ Krzysztof Arka 1 Stargard 2023-05-07 18:30:04 TAK
452.
3457
WIERZBIŃSKI Arkadiusz BIKE TEAM LUBNIEWICE 2023-06-04 14:01:56
453.
3047
WIERZYCKI Marcin Czorty Warzymice 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
454.
3010
WIERZYCKI Mariusz Czorty Warzymice 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
455.
3364
WIESZCZECZYŃSKI Krzysztof Czerwonak 2023-04-30 14:12:27
456.
3254
WIĘCEK Jacek Arka 1 Stargard 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK
457.
3183
WILANOWIAK Maciek Intro Cycling Team 2023-03-20 11:24:17 TAK TAK
458.
3114
WILCZYŃSKI Norbert Niezrzeszony 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
459.
3440
WILKANOWSKI Andrzej CrossTeam 2023-05-07 18:30:28
460.
3055
WLAŹ Adam bez klubu 2023-05-22 11:49:02 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
461.
3054
WLAŹ Lucjan bez klubu 2023-05-22 11:49:02 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
462.
3073
WNĘK Wojciech Arka 1 Stargard 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
463.
3469
WOJCIECHOWSKI Dawid Ypero SA 2023-06-04 14:01:56 TAK
464.
WOJDA Jarosław ST 2023-03-29 19:29:20 TAK
465.
3228
WOJNOWSKI Tomasz Stowarzyszenie Rowerowy Szczecinek 2023-05-07 18:30:04 TAK
466.
3467
WOLSZCZAK Marcin Niezrzeszony 2023-06-04 14:01:56 TAK
467.
WOŁOWIEC Sebastian JM PROJEKT SPORT WD 2023-03-21 20:04:52
468.
3264
WOZNIAK Sebastian PCT BIKE TEAM 2023-05-22 11:49:02 TAK TAK
469.
3081
WOŹNIAK Damian GREENSY HEROES 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK
470.
3191
WOŹNIAK Ariel TRYTON BIKE TEAM T 2023-03-20 11:24:17 TAK
471.
3022
WOŹNIAK Krzysztof R-Bajk team 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK
472.
3410
WÓJCICKI Mariusz Kokoda Travel Cosmetics P4 2023-05-07 18:30:04 TAK
473.
3220
WYRZYKOWSKI Karol K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE 2023-06-04 14:01:56
474.
3276
WYSOCKI Bartosz Dzikusy 2023-04-03 21:24:14 TAK
475.
3100
ZAGORSKI Dariusz Grupa SKG 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
476.
3125
ZAJĄC Adam 2023-05-22 11:49:02 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
477.
3180
ZAJĄC Marcin YOLOBIKE MARBA TEAM 2023-04-16 14:44:36 TAK TAK
478.
3365
ZAKRZEWSKI Paweł - 2023-06-04 14:01:56 TAK
479.
3475
ZAKRZEWSKI Sławomir Zakrzewski_TEAM 2023-06-04 14:01:56 TAK
480.
3149
ZALISZ Piotr Zahnklinik Słubice Cycling Team P4 2023-03-20 11:24:17 TAK TAK
481.
3177
ZASADA Justyna Kolarski Klub Sportowiec Piła 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
482.
3253
ZAWORSKI Tomasz GOLD CYCLING 2023-04-03 21:24:14 TAK
483.
3297
ZBOROWSKI Bartosz RANT TEAM P4 2023-04-16 14:44:36 TAK
484.
3190
ZGIERSKI Przemysław BIKE TEAM LUBNIEWICE 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK
485.
ZIELIŃSKI Kacper BR BR 2023-05-23 12:45:27
486.
3199
ZIELIŃSKI Piotr 2023-03-20 11:24:17
487.
3225
ZUBEL Agnieszka 2023-04-30 14:12:27 TAK
488.
3144
ZUZO Artur Niezrzeszony G 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK
489.
ŻELICHOWSKI Oskar Kolarski Klub Sportowiec Piła 2023-04-25 20:35:04 TAK
490.
3130
ŻOŁKOŚ Leszek ZAPP TEAM 2023-03-20 11:24:17 TAK TAK
491.
3131
ŻOŁKOŚ Przemysław ZAPP TEAM 2023-03-20 11:24:17 TAK TAK
492.
3435
ŻUKOWSKI Artur Złoto Północy 2023-05-07 18:30:04
493.
ŻUKOWSKI Artur Złoto Północy 2023-05-26 22:25:07
494.
ŻURAWSKI Igor Gorzów Wlkp. GW 2023-04-25 23:55:09
495.
3431
ŻYSZKIEWICZ Małgorzata Rowerowy Rzepin R 2023-05-22 11:49:02
496.
ŻYWICKI Tomasz RZ RZ 2023-05-17 23:15:01 TAK
MEGA | Zgłoszonych: 184
  Opłaty za poszczególne etapy
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Nazwa pary Kat. Kat2. Data zgłoszenia Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Etap 5 Etap 6 Etap 7 Etap 8 Etap 9 Etap 10 Etap 11 Etap 12 Etap 13
1.
28
ADAMKIEWICZ Hubert MEDLOOK-SGS Cycling Team T 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK
2.
33
ANDREJCZUK Piotr PCT BIKE TEAM 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
3.
51
BAKALARCZYK Marcin Szczecin 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK
4.
81
BALAWENDER Rafał 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK
5.
156
BANACH Krzysztof 2023-04-16 14:45:19
6.
11
BANASZAK Robert XTC BARLINEK 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK
7.
101
BANECKI Piotr Thule Team 2023-04-03 21:24:14 TAK
8.
130
BAŃKA Piotr MCP&TOYOTA GRUPA CYGAN ST 2023-04-30 14:12:05 TAK
9.
73
BEDNAREK Jakub SEZUP Team 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK
10.
87
BEDNAREK Krzysztof Askon Bike Team 2023-03-20 11:24:17 TAK
11.
77
BEIGE Klaus MSV Diehloer Berge e.V. 2023-03-20 11:24:17
12.
143
BIAŁECKI Filip PROROWERY Racing Team 2023-06-04 14:01:56 TAK
13.
129
BIELSKI Maciej G 2023-04-30 14:12:05 TAK
14.
111
BIERNACKI Andrzej SWIM2TRI 2023-04-16 14:44:36 TAK
15.
119
BOCH Jacek Klub Kolarski Fala Park Wolsztyn 2023-04-16 14:44:36 TAK
16.
141
BORULA Bartosz I Love SŁubice Cycling Team 2023-05-22 11:49:02 TAK
17.
110
BRIKS Jerzy Thule Team 2023-04-03 21:24:14 TAK
18.
74
BRYTAN Michał G 2023-03-20 11:24:17 TAK
19.
69
BURAS Karol Thule Team 2023-04-16 14:44:36 TAK TAK
20.
163
BUSZKIEWICZ Rafał 2023-06-04 14:01:56 TAK
21.
112
CEBULSKI Grzegorz SKI PLANET TEAM 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK
22.
40
CEDRO Karolina Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki G 2023-03-20 11:24:17 TAK
23.
155
CIĘCIEL Jarosław Zryw Kosobudz 2023-04-16 14:45:19
24.
113
CIĘCIEL Michał CIECIELMED 2023-04-16 14:44:36
25.
152
CORNELIUS Nico 2023-06-04 14:01:56
26.
98
CYGANIAK Wojtek Szczepan Bike Giant Gorzow 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK
27.
3303
CZAJKOWSKI Kamil AGATEAM MTB 2023-06-04 14:02:46
28.
146
CZAJKOWSKI Mariusz AGATEAM MTB 2023-06-04 14:01:56 TAK
29.
CZWOJDA Jakub Ekoenergetyka Bike Team 2023-04-12 12:21:44
30.
158
DAUL Roderik 2023-04-30 14:12:27
31.
78
DENYSOV Oleksandr Zahnklinik Słubice Cycling Team 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK
32.
142
DIDYK Krzysztof Rowerowy Rzepin R RZ 2023-05-22 11:49:02
33.
50
DOPIERAŁA Karolina 2 KOŁA 2023-03-20 11:24:17 TAK
34.
63
DOPIERAŁA Tomasz 2 KOŁA 2023-03-20 11:24:17 TAK
35.
92
DRATWIŃSKI Maciej G GW 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK
36.
161
DRZYMAŁA Dobiesław Arka 1 Stargard 2023-05-22 11:49:02 TAK
37.
148
DURA Dariusz SEVEN PERCEPTUS TEAM 2023-06-04 14:01:56 TAK
38.
3392
DYMECKI Jan Rowerowy Połczyn-Zdrój 2023-05-07 18:30:04 TAK
39.
FEISIAK Andrzej Burza Na Rowerze Team 2023-06-05 23:25:36
40.
34
FILIPIAK Jacek PCT BIKE TEAM 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK
41.
120
FÖRSTER Eric Post SV Görlitz 2023-04-16 14:44:36
42.
100
FRYDRYCH Karol Szczepan Bike Giant Gorzow G 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK
43.
Gałek Damian Diversey Team 2023-03-15 20:09:48 TAK
44.
GAŁKA Maciej Bohnhorst Interhandel 2023-03-15 11:14:06
45.
25
GIEREMEK Dariusz MARBOPUR MIEDZYCHÓD TEAM BIKE 2023-03-20 11:24:17 TAK
46.
159
GIL Mariusz Euro Bike Team 2023-05-07 18:30:04 TAK
47.
131
GŁOGOWIEC Bartłomiej - 2023-04-30 14:12:05 TAK
48.
37
GOMOŃSKI Eryk DT4YOU 2023-03-20 11:24:17 TAK TAK
49.
35
GRAŚ Daniel PCT BIKE TEAM 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
50.
103
GRUSZCZYŃSKI Marek Arka 1 Stargard 2023-05-07 18:30:04 TAK TAK
51.
31
GRZEŚKOWIAK Paweł Thule Team 2023-03-20 11:24:17 TAK TAK
52.
GUSS Katarzyna Wataha Północy 2023-05-27 21:01:54
53.
83
HARBER Dominik SECO/WARWICK 2023-04-30 14:12:05 TAK TAK TAK
54.
HEMPEREK Marcin SRS Szczecinek 2023-05-29 23:19:31 TAK
55.
139
HUBKO Marek Zahnklinik Slubice Cycling Team 2023-05-22 11:49:02 TAK
56.
136
JANKOWSKI Krzysztof GK Gryf Tczew 2023-05-07 18:30:04 TAK TAK
57.
26
JANUSEK Mirosław BIKE ATELIER URBEX MAXIMUS JASEK TEAM 2023-03-20 11:24:17 TAK
58.
22
JAWORSKI Mariusz - 2023-03-20 11:24:17 TAK
59.
5
JAWORSKI Tomasz Baltic Home 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK
60.
123
JELONKIEWICZ Sebastian Burza Na Rowerze Team 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK
61.
30
JĘDRZEJCZAK Bartosz VEZUVIO TEAM 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK
62.
KACZMAREK Marcin Burza Na Rowerze Team 2023-03-14 20:28:19 TAK
63.
32
KACZMAREK Tomasz Thule Team 2023-04-30 14:12:05 TAK TAK TAK
64.
133
KAISER Andrzej Euro Bike Team 2023-05-07 18:30:04 TAK
65.
137
KALITA Paweł Wataha.cc 2023-05-07 18:30:04 TAK
66.
150
KASPROWIAK Bartosz K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE 2023-06-04 14:02:46
67.
KASZTARYNDA Daria 2023-05-26 07:27:54
68.
147
KAWA Krzysztof Arka 1 Stargard 2023-06-04 14:01:56 TAK
69.
160
KĘPIŃSKI Józef Wataha.cc 2023-05-07 18:30:28
70.
10
KIELISZEK Rafał Fajni Rowerzyści TEAM G GW 2023-05-22 11:49:02 TAK TAK TAK TAK TAK
71.
27
KLIMASZEWSKI Adam Zielonogórskie tramwaje 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
72.
60
KNACH Mariusz LS Plus RECYCLING TEAM 2023-03-20 11:24:51
73.
KOBIAŁKA Marcin Cross Cartel- 2023-06-05 23:20:53
74.
21
KOKOCINSKI Dawid GTW RACING TEAM 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
75.
47
KOKOCIŃSKI Marcin GTW RACING TEAM 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK
76.
KOMAR Jakub MEDLOOK-SGS Cycling Team 2023-06-05 15:27:48
77.
68
KOWALCZYK Piotr K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK
78.
128
KOWALSKI Łukasz I Love SŁubice Cycling Team 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK
79.
117
KOŻUCH Jacek 2023-05-07 18:30:04 TAK TAK
80.
95
KRAWCEWICZ Bartosz K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE 2023-04-30 14:12:05 TAK TAK TAK
81.
127
KREKORA Dominik MKS CYCLO KORONA KIELCE DEK MEBLE 2023-04-30 14:12:05 TAK
82.
KREPSZTUL Krzysztof Białogard 2023-04-02 21:18:40
83.
17
KRUSZYŃSKI Piotr Krosno Odrzańskie 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
84.
48
KUBIACZYK Maciej Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe 2023-04-30 14:12:05 TAK TAK
85.
86
KUBICKA-JAKUCZUN Joanna YOLOBIKE MARBA MTB 2023-05-22 11:49:02 TAK TAK TAK TAK
86.
19
KUCZYŃSKI Piotr Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki G 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
87.
96
KULCHAWY Dawid Green Bike Gorzów 2023-04-30 14:12:05 TAK TAK
88.
79
KULIKOVA Yana Zahnklinik Słubice Cycling Team 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
89.
88
KUREK Michał PCT BIKE TEAM 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK
90.
43
LANGE Damian Trzy Wyspy Świnoujście 2023-03-20 11:24:17 TAK
91.
LIPIŃSKI Paweł 2023-05-16 09:37:35
92.
75
LISSOWSKI Maciej ARBET TEAM 2023-04-30 14:12:05 TAK TAK TAK
93.
45
LUBIATOWSKI Ireneusz UTM Brójce Lubuskie 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
94.
ŁANGOWSKI Mateusz GW 2023-04-24 18:07:09 TAK
95.
106
ŁECH Mariusz PCT BIKE TEAM 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK
96.
124
MADEJ Jacek Gorzów Wlkp. 2023-06-04 14:01:56
97.
162
MALEC Artur BALTIC HOME Świnoujście 2023-06-04 14:01:56 TAK
98.
122
MALINOWSKA Izabella YOLOBIKE MARBA TEAM 2023-04-16 14:44:36 TAK
99.
65
MALINOWSKI Marcin YOLOBIKE MARBA TEAM 2023-04-16 14:44:36 TAK TAK TAK TAK
100.
1
MARCINIAK Piotr Team BEROTU 2023-05-07 18:30:04 TAK TAK
101.
13
MARCINIAK Tomasz Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki G 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
102.
165
MATKOWSKI Michał Meble Matkowski MTB 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK
103.
MATUSZCZAK Robert - 2023-03-14 22:41:14
104.
201
MATYSEK Ireneusz Wałcz 2023-05-07 18:30:28
105.
71
MATYSIAK Maciej UTM Brójce Lubuskie 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
106.
135
MISJAN Tomasz FSD Sport 2023-05-07 18:30:04 TAK
107.
24
MOLIŃSKI Szymon MARBOPUR MIEDZYCHÓD TEAM BIKE P4 2023-03-20 11:24:17 TAK
108.
64
NADGŁOWSKI Damian FSD RUN DREZDENKO T TS 2023-04-30 14:12:05 TAK TAK
109.
179
NADKAŃSKI Andrzej Grawerowanie3D Racing Team 2023-06-04 14:02:46
110.
57
NAPIERAŁA Rafał LS Plus RECYCLING TEAM 2023-03-20 11:24:17
111.
85
NAWŁOKA Przemysław 2023-03-20 11:24:17 TAK
112.
80
NOWAK Łukasz Askon Bike Team 2023-03-20 11:24:17 TAK
113.
NOWAK Michał Emka Inwest DS Team 2023-05-31 13:38:38
114.
176
NOWAK Przemysław Burza Na Rowerze Team T 2023-06-04 14:01:56
115.
82
NOWINKA Artur LS Plus RECYCLING TEAM BR 2023-03-20 11:24:17 TAK
116.
151
ORZECHOWSKI Jakub PROTOUR CYCLING CLUB 2023-04-03 21:24:47
117.
OSIPOWICZ Tomasz 2023-03-15 11:29:43
118.
97
OSTOJSKI Arkadiusz FSD Sport 2023-05-07 18:30:04 TAK TAK
119.
93
OSTROWSKI Wojciech Sulęcin Bike Team 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK
120.
121
OWCZARZ Damian VEZUVIO TEAM 2023-05-22 11:49:02 TAK TAK
121.
41
PANASZEK Rafał GREENSY HEROES 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK
122.
132
PAWLAK Radosław Mrozbike Team 2023-05-07 18:30:04 TAK
123.
55
PEKSA Michał Askon Bike Team 2023-03-20 11:24:17 TAK
124.
46
PENDRAK Filip Team BEROTU 2023-04-30 14:12:05 TAK TAK TAK
125.
177
PĘDZIŃSKI Robert GLF Cosmetics Team 2023-06-04 14:01:56 TAK
126.
116
PIETRASZUK Karol Grawerowanie3D Racing Team 2023-05-22 11:49:02 TAK TAK
127.
91
PILCH Dariusz G 2023-06-04 14:01:56 TAK
128.
138
PISARSKI Łukasz 2023-05-07 18:30:04 TAK
129.
PITUCH Sławomir Burza Na Rowerze Team 2023-04-09 23:16:10
130.
36
POSTAWA Przemysław Grawerowanie3D Racing Team 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK
131.
POTRZEBNY Michał Wataha.cc 2023-06-05 23:19:36
132.
99
PRZYBYŁA Patryk VEZUVIO TEAM 2023-05-22 11:49:02 TAK TAK
133.
115
RAFALSKI Maciej K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE 2023-04-16 14:44:36 TAK
134.
52
ROGOWSKI Maciej Aga Team MTB TS 2023-03-20 11:24:51
135.
29
ROMANOWSKI Damian MEDLOOK-SGS Cycling Team 2023-04-30 14:12:05 TAK TAK
136.
66
ROMANOWSKI Dawid YOLOBIKE MARBA TEAM 2023-04-30 14:12:05 TAK TAK TAK TAK
137.
ROZMIAREK Szymon GReeN BIKE TEAM 2023-03-28 12:12:02
138.
140
SADOWSKI Mariusz 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK
139.
134
SIDORCZUK Marcin 2023-05-07 18:30:04 TAK
140.
118
SIEKIERSKI Michał Rowerownia Rainbow Team 2023-04-30 14:12:05 TAK TAK
141.
180
SOBKOWIAK Artur PCT BIKE TEAM 2023-06-04 14:02:46
142.
90
SOBOTA Rafal Szczepan Bike Giant Gorzow G 2023-06-04 14:01:56 TAK
143.
61
SOCHA Filip Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki G GW 2023-04-30 14:12:05 TAK TAK
144.
72
SOJA Tadeusz UTM Brójce Lubuskie 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK
145.
56
STAFYNIAK Dariusz JF Duet Goleniów 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK
146.
20
STANKOWIAK Łukasz Team BEROTU 2023-03-20 11:24:17 TAK
147.
102
STENCEL Mariusz Arka 1 Stargard 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK
148.
STRUCH Jakub SEVEN PERCEPTUS TEAM 2023-05-29 22:22:18
149.
STRUG Marek WAY2CHAMP 2023-03-15 13:47:21 TAK
150.
67
SZARKOWICZ Radosław K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK
151.
94
SZYMANSKI Tomasz TBM-SYSTEMS B BL 2023-04-16 14:44:36 TAK TAK
152.
62
ŚLIWIAN Piotr Szczepan Bike Giant Gorzow W 2023-06-04 14:01:56 TAK
153.
149
TAFELSKI Jordan Ypero Mtb Team 2023-06-04 14:01:56 TAK
154.
153
TELEJ Daniel MEDLOOK-SGS Cycling Team 2023-04-30 14:12:05
155.
14
TOMASZEWSKI Sławomir SECO/WARWICK 2023-04-30 14:12:05 TAK TAK TAK
156.
76
TOMCZUK Tomasz 2023-05-07 18:30:04 TAK TAK TAK TAK TAK
157.
9
TRUSZCZYŃSKI Maciej Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki G 2023-05-22 11:49:02 TAK TAK TAK TAK
158.
108
TURKIEWICZ Mirosław 2023-05-22 11:49:02 TAK TAK TAK
159.
54
TYL Tomasz Kondycja.Net Team 2023-03-20 11:24:17 TAK
160.
12
WALCZAK Piotr BALTIC HOME Świnoujście 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK
161.
164
WASIELEWSKI Michał Burza Na Rowerze Team 2023-06-04 14:01:56 TAK
162.
89
WEBER Paweł Mobile Coders 2023-03-20 11:24:17 TAK
163.
38
Wentland Bartosz LKS Trasa Zielona Góra 2023-03-20 11:24:17 TAK
164.
15
WĘŻYK Aleksander Fajni Rowerzyści TEAM G 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
165.
104
WICHŁACZ Krzysztof Arka 1 Stargard 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK
166.
49
WICHŁACZ Marcin 2 KOŁA 2023-03-20 11:24:17 TAK
167.
4
WIĘCEK Kamil Arka 1 Stargard 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK
168.
178
WOJTYŁA Magdalena IM Motion Specialized Skoda Gall-icm Team 2023-06-04 14:02:46
169.
3458
WOLANIN Adrian BIKE TEAM LUBNIEWICE 2023-06-04 14:01:56
170.
109
WÓJCIAK Łukasz Vezuvio Team 2023-05-22 11:49:02 TAK
171.
16
WRĘCZYCKI Irek Arka 1 Stargard 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
172.
WRZESZCZ Bartosz UczaBucza 2023-04-12 10:39:45
173.
23
ZAKRZEWSKI Paweł - 2023-04-16 14:44:36 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
174.
105
ZAWARDKA Robert Burza Na Rowerze Team 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
175.
84
ZENER Mateusz Sprint Ścinawa 2023-03-20 11:24:17 TAK
176.
58
ZGUTKA Maciej Protour Racing Club 2023-05-22 11:49:02 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
177.
154
ZIMNY Adrian Protour Racing Team 2023-04-30 14:12:05
178.
3203
ZIMNY Łukasz Gorzów Wlkp. 2023-04-16 14:44:36 TAK TAK
179.
ZŁOCZOWSKI Kamil Bohnhorst Interhandel 2023-03-14 12:24:32
180.
157
ZOZULIŃSKI Jan BIKE VIBE TEAM POZNAŃ 2023-04-30 14:12:05 TAK
181.
125
ZOZULIŃSKI Tomasz 2023-04-30 14:12:05 TAK
182.
70
ZWIERSKI Miłosz Superior Zator 2023-05-07 18:30:04 TAK TAK TAK TAK
183.
114
ŻAK Daniel GTW RACING TEAM 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK
184.
145
ŻELETKO Arkadiusz AGATEAM MTB 2023-06-04 14:01:56 TAK
P0 | Zgłoszonych: 24
  Opłaty za poszczególne etapy
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Nazwa pary Kat. Kat2. Data zgłoszenia Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Etap 5 Etap 6 Etap 7 Etap 8 Etap 9 Etap 10 Etap 11 Etap 12 Etap 13
1.
1002
BAKALAREK Mateusz Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska 2023-06-04 14:01:56
2.
BAKALAREK Tomasz Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska 2023-03-15 11:34:41 TAK TAK TAK TAK
3.
1001
BLADOWSKA Liliana Energika 2023-04-30 14:12:05
4.
BLADOWSKI Tomasz Energika 2023-03-12 21:58:58 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
5.
1017
CHMIELARCZYK Dawid+Dominik Rowerowy Rzepin 2023-05-22 11:49:31
6.
1003
DZIERLA Marcel-Monika MARBOPUR MIĘDZYCHÓD TEM BIKE 2023-06-04 14:01:56
7.
1011
GŁÓWCZYŃSCY Jan i emilia Głowa Turbo 2023-06-04 14:01:56
8.
GŁÓWCZYŃSKA Emilia Burza Na Rowerze 2023-05-31 10:39:48 TAK
9.
GŁÓWCZYŃSKI Jan Piast Szczecin 2023-05-31 10:41:40
10.
1013
GÓRNIAK Maria+Michał RYBCZYŃSKI TEAM 2023-05-07 18:30:04 TAK
11.
1018
JÓZEFIAK Aleksander UKS BIZON BIEGANÓW 2023-05-22 11:49:02
12.
1019
KOZŁOWSKI Aleksander + ewelina MTB Chojna 2023-06-04 14:01:56 TAK
13.
KUSZCZYK Kamila 2023-03-15 08:41:22 TAK TAK TAK
14.
LELOKAS Marika alicja 2023-05-16 21:53:25 TAK
15.
1016
LELOKAS Marika+Alicja Słubice 2023-05-22 11:49:31
16.
1012
MAKOWSKI Michał Akademia Kolarska Bonecki Team 2023-05-22 11:49:02
17.
MAKOWSKI Paweł 2023-04-12 17:31:48 TAK TAK
18.
1020
MARKIEWICZ K.+MLECZAK M. MARBOPUR MIEDZYCHÓD TEAM BIKE 2023-06-04 14:02:46
19.
1004
MOKRZYCKI Aleksander 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK
20.
SROKA Bartosz R-Bajk team 2023-03-29 19:47:37
21.
1009
SROKA Bartosz+Marzena R-Bajk team 2023-04-16 14:44:36
22.
1005
STRUGAREK Bartosz LKS "POM" Strzelce Krajeńskie 2023-06-04 14:01:56
23.
STRUGAREK Maciej LKS "POM" Strzelce Krajeńskie 2023-03-15 09:13:01 TAK TAK TAK
24.
ZGUTKA Maciej Niezrzeszony 2023-02-23 12:36:39
MINI P2 | Zgłoszonych: 9
  Opłaty za poszczególne etapy
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Nazwa pary Kat. Kat2. Data zgłoszenia Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Etap 5 Etap 6 Etap 7 Etap 8 Etap 9 Etap 10 Etap 11 Etap 12 Etap 13
1.
1006
BĄK AGNIESZKA+ALEKSANDER Morsy Ośno Lubuskie P0 2023-06-04 14:02:33 TAK TAK TAK TAK TAK
2.
2006
BĄK Aleksander Morsy Ośno Lubuskie P2 2023-03-14 18:49:17 TAK TAK TAK TAK TAK
3.
1010
BETHKE D.+Dudarewicz D. Gród Santok 2023-04-03 21:24:47
4.
1008
FINK IZABELA+MURDZA KRZYSZTOF Zahnklinik Słubice Cycling Team Zahnklinik Słubice Cycling Team P0 2023-04-16 14:45:09 TAK TAK TAK TAK
5.
KRYSIAK Iwona MARBOPUR MIEDZYCHÓD TEAM BIKE 2023-03-28 12:33:23
6.
KRYSIAK Jacek MARBOPUR MIEDZYCHÓD TEAM BIKE 2023-03-28 12:30:59
7.
2008
MURDZA Krzysztof Zahnklinik Słubice Cycling Team Zahnklinik Słubice Cycling Team P2 2023-02-22 08:43:52 TAK TAK TAK TAK
8.
1007
SUCHOWERA Małgorzata Nadleśnictwo Smolarz EMMWIT 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK
9.
SUCHOWERA Marek Nadleśnictwo Smolarz EMMWIT P2 2023-03-14 08:21:58 TAK TAK TAK TAK TAK
MŁODZIK/MŁODZICZKA | Zgłoszonych: 17
  Opłaty za poszczególne etapy
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Nazwa pary Kat. Kat2. Data zgłoszenia Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Etap 5 Etap 6 Etap 7 Etap 8 Etap 9 Etap 10 Etap 11 Etap 12 Etap 13
1.
4007
CIERPICKI Wojciech Kolarski Klub Sportowiec Piła 2023-05-07 18:30:04 TAK TAK TAK
2.
4023
GRACZEW Nikola Kolarski Klub Sportowiec Piła 2023-05-07 18:30:04 TAK TAK TAK
3.
4018
HARENDA Dawid Kolarski Klub Sportowiec Piła 2023-04-03 21:24:14 TAK
4.
4001
JANAS Bartosz R-Bajk team 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
5.
4022
JANCZUKOWICZ Wiktoria Kolarski Klub Sportowiec Piła 2023-05-07 18:30:04 TAK TAK TAK
6.
4002
JAROS Natalia LKS "POM" Strzelce Krajeńskie 2023-04-30 14:12:05 TAK TAK TAK
7.
4026
JURACH Bartosz Kolarski Klub Sportowiec Piła 2023-04-30 14:12:05 TAK
8.
4003
KOKOCINSKI Maciej GTW RACING TEAM 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
9.
4014
KORBANEK Adam 2023-03-20 11:24:17 TAK
10.
4008
KORZYNIEWSKI Bartosz R-Bajk team 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK
11.
4006
KRZEMIŃSKI Szymon Trasa Zielona Góra 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
12.
4032
MARCZAK Marcel Kostrzyn Team 2023-05-22 11:49:02 TAK TAK TAK TAK
13.
4031
SŁOTA Michał Akademia Kolarska Bonecki Team 2023-04-16 14:44:36 TAK
14.
4021
SONNENBERG Wojciech Kolarski Klub Sportowiec Piła 2023-04-16 14:44:36 TAK TAK
15.
4028
STACHOWICZ Stanisław Kolarski Klub Sportowiec Piła 2023-05-07 18:30:04 TAK TAK TAK TAK TAK
16.
TYL Zuzanna Warszawski Klub Kolarski 2023-03-04 14:43:55
17.
4017
WIĘCEK Marcel Arka 1 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
ŻAK/ŻAKINI | Zgłoszonych: 20
  Opłaty za poszczególne etapy
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Nazwa pary Kat. Kat2. Data zgłoszenia Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Etap 5 Etap 6 Etap 7 Etap 8 Etap 9 Etap 10 Etap 11 Etap 12 Etap 13
1.
4020
BALCEROWICZ Stanisław Kolarski Klub Sportowiec Piła 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK
2.
4037
BANASZEK Jakub 2023-06-04 14:02:46
3.
4027
BEDNORZ Matylda MTB Trasa Kaliniec 2023-04-16 14:44:36
4.
4012
BORKOWSKI Karol Międzyrzecz 2023-03-20 11:24:51
5.
4004
BRAUN Gabriel Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska 2023-04-03 21:24:14 TAK TAK TAK
6.
4033
FIUK Tomasz Połczyn-Zdrój 2023-05-07 18:30:28
7.
4029
GŁÓWCZYŃSKA Ewa Piast Szczecin 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK
8.
4016
JAGIEŁKA Jakub LKS POM STRZELCE KRAJ 2023-03-20 11:24:51
9.
4034
KAMYK Filip Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska 2023-05-07 18:30:04
10.
4015
KLIMASZEWSKA Zuzanna 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
11.
4011
KOBYLIŃSKA Pola Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
12.
4035
KOMENDA Oliwier UKS Bizon Bieganów 2023-06-04 14:02:46
13.
4019
MICHALSKI Konrad Kolarski Klub Sportowiec Piła 2023-05-07 18:30:04 TAK TAK TAK TAK
14.
4036
NIEWIADOMSKI Gabriel Lubniewice 2023-06-04 14:02:46
15.
4010
NOWICKI Adam 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK
16.
4024
ORLOW Marc RRC Endspurt Mannheim 2023-04-03 21:24:14 TAK
17.
4030
SŁOTA Marcelina VANILLA MTB TEAM ŚWIEBODZIN 2023-04-16 14:44:36 TAK
18.
4025
SONNENBERG Zofia Kolarski Klub Sportowiec Piła 2023-04-16 14:44:36 TAK
19.
4013
WIERZYCKI Wit SKK Szczeciński Klub Kolarski 2023-06-04 14:01:56 TAK TAK TAK TAK TAK
20.
ZAKRZEWSKI Gaweł 2023-03-23 14:19:20



DomTel-Sport
©by Pilar 2007-2023
Generowanie strony
0.02987003326416 sekund