Panel administracyjny
PL | EN
ZACHODNIA LIGA MTB

Do zawodów zgłaszamy się tylko jeden raz.


REGULAMIN

System zgłoszeń jest: Aktywny (776)
ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA     NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2022-06-24 14:28:05
MINI | Zgłoszonych: 463
  Opłaty za poszczególne etapy
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Nazwa pary Kat. Data zgłoszenia Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Etap 5 Etap 6 Etap 7 Etap 8 Etap 9 Etap 10 Etap 11 Etap 12
1.
3321
ADAMOWICZ Adam SRS Szczecinek / Szczecinek (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK
2.
3072
ADAMOWICZ Adam Rowerowy Rzepin / Gorzów Wlkp. (POL) G 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
3.
ANDREJCZUK Piotr PCT BIKE TEAM / Krzyz (POL) 2022-05-31 21:13:16 TAK TAK TAK
4.
3336
ANDRZEJEWSKA Marta Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska / Kołobrzeg (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK
5.
3053
ANTKOWIAK Jan STANOWICE / stanowice (POL) R 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
6.
3255
ATAROWSKI Michał GTW Racing Team / Babimost (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK TAK
7.
3246
BALEWSKI Wojciech Banan MTB Team / Kołczewo (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK TAK TAK
8.
3067
BARANOWSKI Marek K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE / 2 (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK
9.
3049
BĄK Bartłomiej Computec MTB Team / Sulechów (POL) 2022-03-29 14:44:10 TAK TAK TAK
10.
3264
BĄK Michał JM Projekt Sport / Górki Noteckie (POL) P4 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK
11.
3064
BEDNARCZYK Arkadiusz Grawerowanie3D Racing Team / Szczecin (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK TAK TAK TAK
12.
3297
BEDNARCZYK Grzegorz niezrzeszony / Debrzno (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK
13.
3073
Bednarczyk Marcin GTW Racing Team / Zielona Góra (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
14.
3252
BEDNORZ Andrzej Bracia B / Radoszyn 46 (POL) P4 2022-04-04 02:25:39 TAK
15.
3034
BEDNORZ Maciej / Świebodzin (POL) SK 2022-05-01 14:02:53 TAK TAK TAK TAK
16.
3301
BEDNORZ Wiktor / 66-200 Świebodzin (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK
17.
3070
BEKISZ Marek Telemond Holding / Kostrzyn n.O (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK TAK TAK TAK
18.
BERESTECKI Grzegorz / Friesoythe - Deutschland (POL) 2022-03-28 10:43:49
19.
BIELECKI Robert / Ul.Bohaterów Monte Cassino 30/1 (POL) 2022-03-01 17:16:05
20.
3361
BIELECKI Wojciech NIETOPERZE MIĘDZYRZECZ / Międzyrzecz (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK
21.
3345
BIŃCZAK Arkadiusz CYKLO KWIDZYN / Kwidzyn (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK
22.
BISKUP Bartłomiej / Cibórz (POL) 2022-03-29 05:11:29 TAK TAK TAK
23.
3292
BLUJ Marcin SRS Szczecinek / Szczecinek (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK
24.
3071
BLUSZCZ Dariusz ADMB Blu Team / Zielona Góra (POL) P4 2022-04-04 02:25:39 TAK TAK TAK TAK TAK
25.
3063
BŁAUCIAK Tadeusz / Nowiny Wielkie (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
26.
BOBER Piotr Mabo / Szczecin (POL) 2022-03-07 22:25:14
27.
3066
BOBIK Rafał PCEXPERT.pl / Dębno (POL) D 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK
28.
3013
BOCIAN Tomasz XTC BARLINEK / Barlinek (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK
29.
3318
BODNAR Kamil MBC Team / Borne Sulinowo (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK
30.
BOGUCKI Maciej Aktywni Chociule / Chociule (POL) 2022-06-14 18:43:13 TAK
31.
3328
BRAUN Agnieszka Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska / Dygowo (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK
32.
3280
BRZEGOWY Jarek SRS Szczecinek / Szczecinek (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK
33.
3062
BUBNOWICZ Radek Ls Plus Recycling Team / Grodzisk Wlkp. (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK
34.
3262
BUDA Jarosław / Kołbaskowo (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK
35.
BUJAK Paweł MARBOPUR MIEDZYCHÓD TEAM BIKE / Międzychód (POL) 2022-05-31 12:51:31 TAK
36.
BULIK Łukasz / Witkowo Drugie (POL) 2022-06-15 21:36:21
37.
3079
BULIK Łukasz ARBET TEAM / Witkowo Drugie (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK TAK
38.
3076
BUTRYM Łukasz / Gorzow Wlkp (POL) G 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
39.
3055
CACKOWSKI Robert / Szczecin (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
40.
CHAIŃSKI Robert / Świdwin (POL) 2022-04-10 19:49:09
41.
3242
CHEŁSTOWSKI Robert Skwierzyna / (POL) 2022-04-04 02:25:58
42.
3269
CHMIELEWSKI Krystian / Poznań (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK
43.
3059
CHODACKI Piotr / Sulechów (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK TAK TAK TAK TAK
44.
CHRAPEK Michał / Lubin (POL) 2022-04-06 09:57:13 TAK
45.
CIARA Robert Gubiński Klub Rowerowy BIDON / Gubin (POL) 2022-06-10 18:30:22 TAK
46.
3081
CICHY Przemysław / Widuchowa (POL) ST 2022-03-21 14:52:16 TAK
47.
CIERPICKI Tomasz Kolarski Klub "Sportowiec" Piła / Rodla 6b (POL) 2022-06-15 07:49:03
48.
3314
CIEŚLAK Mariusz Pomorski Dwór Luboradza / Barwice (POL) B 2022-05-08 20:59:17 TAK
49.
3075
CISZAK Maciej MARBOPUR MIEDZYCHÓD TEAM BIKE / Wroniecka 4/7 (POL) 2022-03-29 14:44:10 TAK TAK
50.
3089
CYBULSKI Piotr / ZIELONA GÓRA (POL) 2022-03-29 14:44:10 TAK TAK TAK TAK
51.
3074
CYRANIAK Emil ARBET TEAM / Szczecin (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK
52.
3077
CZAJKOWSKI Tadeusz AGATEAM MTB / Brzezno (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK
53.
3274
CZECHOWICZ Miłosz Kolarski Klub "Sportowiec" Piła / ul. Medyczna 11c/30 (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK
54.
3029
CZEPULIS Łukasz Słubice / (POL) 2022-03-29 14:44:10
55.
3054
DACH Piotr Rowerowy Rzepin / RZEPIN (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
56.
DĄBROWSKI Maciek bez zawodniczego Teamu / Rzeczypospolitej 2 m 161 (POL) 2022-05-31 23:26:27
57.
3056
DIDYK Krzysztof Rowerowy Rzepin / Dworcowa 34a/3 (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
58.
3365
DOBROWOLSKA Aleksandra Burza na Rowerze Team / Szczecin (POL) 2022-06-01 23:43:05 TAK TAK
59.
DOBROWOLSKA Ola Burza na Rowerze Team / Szczecin (POL) 2022-06-16 00:02:57
60.
3145
DRATWIŃSKI Maciej / GORZÓW WLKP (POL) P4 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK
61.
3046
DROZDOWSKI Zbigniew Grupa SKG / słubice (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
62.
3003
DRUŻYŃSKI Sławomir R-bajk Skwierzyna / Skwierzyna (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
63.
3097
DUDAREWICZ Dariusz Gród Santok / Santok (POL) R 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK
64.
3092
DUDAREWICZ Filip Gród saptok / (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK
65.
3305
DUDEK Paweł NordGlass Team / Koszalin (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK
66.
DUNAJ Piotr VANILLA MTB TEAM ŚWIEBODZIN / Świebodzin (POL) 2022-06-15 01:09:32 TAK
67.
3265
DWORAK Kamil Aqua Med Gorzów / (POL) 2022-05-01 14:03:47
68.
3044
DYLĄG Bartosz / CHOJNA (POL) 2022-03-29 14:44:10 TAK
69.
DYLĄG Bartosz Bez klubu / Chojna (POL) 2022-06-01 21:42:35
70.
3300
DZIEMIANKO Kamil Brak / Swieszyno (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK
71.
3052
DZIEMIDOWICZ Alan Team BEROTU / Sulechów (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
72.
3078
DZIERLA Mariusz MARBOPUR MIEDZYCHÓD TEAM BIKE / Międzychód (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
73.
3315
FESZTER Bartosz Pomorski Dwór Luboradza / Barwice (POL) B 2022-05-08 20:59:17 TAK
74.
FIGURA Krystian / Kościelna 19 (POL) 2022-06-07 18:52:51
75.
3277
FILOWIAT Krzysztof SRS Szczecinek / Szczecinek (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK
76.
3266
FISZER Wojciech STC Stargard / Stargard (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK
77.
3325
FIUK Tomasz / (POL) 2022-05-08 20:59:54
78.
3061
FIUTA Piotr / Gorzów Wlkp (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK
79.
3068
FLISIKOWSKI Andrzej Morsy Ośno Lubuskie / Ośno Lubuskie (POL) 2022-04-04 02:25:39 TAK TAK TAK
80.
3041
FORMICKI Zbigniew FORMICKI - Bike / (POL) 2022-03-29 14:44:58
81.
3150
FORTUNIAK Artur / Stefana Batorego (POL) 2022-04-04 02:25:39 TAK
82.
3084
FRANK Artur GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK TAK TAK TAK
83.
3085
FRANK Bartosz niezrzeszony / Sulechów (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK TAK TAK TAK
84.
3012
GABORSKI Marcin Szczecin / (POL) 2022-04-04 02:25:39 TAK TAK TAK
85.
3035
GAJ Artur Kolarski Klub "Sportowiec" Piła / dolaszewo (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK
86.
3014
GALEK Wojciech Adient Cycling Świebodzin / Łagów (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
87.
3058
GALEK Zbigniew Adient Cycling Świebodzin / ŁAGÓW (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK TAK TAK
88.
3278
GAŁA Patryk Poznań / (POL) 2022-05-08 20:59:54
89.
3307
GAWROŃSKA Renata Połczyn-Zdrój / (POL) 2022-05-08 20:59:54
90.
3368
GAWRYLUK Adrian Rowerowy Rzepin / GRZMIĄCA (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK
91.
GDECZYK Piotr / Świebodzin (POL) 2022-05-30 17:39:10 TAK TAK
92.
GEJGAŁ Bartosz GREENLUX Oświetlenie LED / Poznań (POL) 2022-05-29 19:57:07 TAK
93.
3060
GEJGAŁ Jan GREENLUX Oświetlenie LED / Łagów (POL) P4 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
94.
3306
GEMZA Krzysztof Połczyn-Zdrój / (POL) 2022-05-08 20:59:54
95.
3298
GIEJBO Sebastian /Goleniów / Goleniów (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK
96.
3047
GLINKA Bogusz Ride4Fun / Szczecin (POL) 2022-03-29 14:44:10 TAK TAK
97.
3346
GŁOGOWIEC Bartłomiej / Witosa 5 (POL) P4 2022-05-22 20:54:13
98.
3065
GOSTOMCZYK Paweł 3blog / Stargard (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK TAK
99.
3051
GRAŚ Daniel PCT BIKE TEAM / F. Chopina (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
100.
3019
GURGUL Krzysztof Morsy Ośno Lubuskie / Ośno Lubuskie (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
101.
3360
HAŁUCHA Bogdan Eurobike Team / Strzelce Krajeńskie (POL) 2022-05-22 20:54:13
102.
3282
HEMPEREK Marcin SRS Szczecinek / Szczecinek (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK
103.
HŁADKI Jakub Aktywni Chociule / Chociule (POL) 2022-06-13 22:20:09 TAK
104.
3289
HOLTZER Piotr SUPERCAR. / Plewiska (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK
105.
HOPE Marcin / Koszalin (POL) 2022-03-21 19:56:01 TAK
106.
HOWIL Tomasz Sulęcin / Sulęcin (POL) 2022-06-08 18:32:39 TAK
107.
3069
HURKO Kamil Torzym / Torzym (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
108.
3080
HUSZCZA Bernardeta Akcja Motywacja / Dębno (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK
109.
3057
IGNACZAK Czesław JM Projekt Sport / Strzelce Krajeńskie (POL) P4 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK
110.
3042
JACHIMOWSKI Krzysztof Rowerowy Rzepin / Rzepin (POL) 2022-04-04 02:25:39 TAK TAK TAK TAK
111.
3032
JACKIEWICZ Mariusz Trzcińsko Zdrój / (POL) 2022-03-21 14:53:30
112.
3112
JAGODA ADAM R-bajk Skwierzyna / Przytoczna (POL) P0 2022-05-01 14:03:33 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
113.
3140
JAKUBOWSKI Arkadiusz R-bajk Skwierzyna / SKWIERZYNA (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
114.
3132
JAKUBOWSKI Robert Ls Plus Recycling Team / Poznań (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK
115.
3009
Janas Krzysztof R-bajk Skwierzyna / Skwierzyna (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
116.
JANELT Karol SECO/WARWICK / Zielona Góra (POL) 2022-06-01 09:36:02 TAK
117.
3234
JANISZEWSKA Adrianna Yolobike / ZIELONA GÓRA (POL) 2022-04-04 02:25:39 TAK TAK
118.
1005
JANISZEWSCY Adrianna+Mariusz YoloBike / Zielona Góra (POL) YOLOBIKE-1 P2 2022-03-21 14:53:09 TAK
119.
3233
JANISZEWSKI Mariusz Yolobike / ZIELONA GÓRA (POL) 2022-04-04 02:25:39 TAK
120.
2005
JANISZEWSKI Mariusz YoloBike / Zielona Góra (POL) YOLOBIKE-1 P2 2022-03-15 20:53:52 TAK TAK
121.
3115
JANISZEWSKI Patryk MGLKS Błękitni Koziegłowy / Cybinka (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK
122.
3133
JANKIEWICZ Marcin / Gorzów Wielkopolski (POL) G 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
123.
3279
JANKOWSKI Krzysztof GK Gryf Tczew / 10D/6 Kołobrzeska (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK
124.
3353
JANUSZ Jacek FSD SPORT Strzelce Krajeńskie / Bydgoszcz (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK
125.
3149
JAROS Ewa R-bajk Skwierzyna / Skwierzyna (POL) 2022-04-04 02:25:39 TAK
126.
3113
JAROS Marek R-bajk Skwierzyna / KONOPNICKIEJ (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK
127.
3137
JARZĄBEK Jarek YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 2022-04-04 02:25:39 TAK TAK TAK TAK
128.
3317
JASKULSKI Adrian MTB TELZAS TEAM / Szczecinek (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK
129.
3238
JAWORSKA Adrianna STC Stargard / Brzesko (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK
130.
JEDNOROWICZ Patryk K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE / Marcinowice (POL) ST 2022-05-31 13:20:35 TAK
131.
3258
JELEŃ Dawid ForzaAntonioMargaretti / Biecz (POL) 2022-05-22 20:54:13
132.
JENEK Krzysztof BIKE TEAM LUBNIEWICE / Lubniewice (POL) L 2022-05-29 21:53:53 TAK
133.
JĘDRUSZCZAK Adrian / Niekłonice (POL) 2022-04-06 22:18:22 TAK
134.
3117
JUDEK Łukasz / Dobra (POL) 2022-03-29 14:44:10 TAK TAK TAK
135.
3154
JURCZYK Krystian / Świebodzin (POL) 2022-04-04 02:25:39 TAK TAK
136.
3091
JURCZYK Paweł LKS TRASA Zieloa Góra / (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK
137.
3329
JUSZCZAK Krzysztof Koszalin / (POL) 2022-05-22 20:54:41 TAK
138.
3304
KACZKOWSKI Przemysław / (POL) 2022-05-08 20:59:54 TAK
139.
KACZMARCZYK Maciej Automobilklub Gorzowski Bike Team / Gorzów Wlkp. (POL) G 2022-06-01 21:30:52 TAK
140.
3245
KACZMAREK Adam / Poznań (POL) 2022-04-04 02:25:39 TAK
141.
KACZMAREK Andrzej Niezrzeszony / Krosno Odrzańskie (POL) 2022-05-31 17:59:17 TAK
142.
3362
KACZMAREK Emil MARBOPUR MIEDZYCHÓD TEAM BIKE / Sieraków (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK
143.
3156
KACZMAREK Michał Międzychód / (POL) 2022-04-04 02:25:58
144.
KACZMAREK Michał / Międzychód () 2022-04-01 14:36:59
145.
3118
KAIL- NOWACKA Izabela . / KOSTRZYN NAD ODRA (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK
146.
3283
KAJTOWSKI Piotr SRS Szczecinek / Szczecinek (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK
147.
3101
KALETKA Stanisław / gryfino (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK
148.
3330
KAMYK Łukasz Kolarstwo Szosowe Wóda / Stare Bielice (POL) P0 2022-05-22 20:54:34 TAK
149.
3251
KARDASZ Bogumił serwis 77 / BRZOZOWA (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK TAK TAK
150.
3109
KASOWSKI Stanisław TEAM Wężyska / Wężyska (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK TAK TAK TAK TAK
151.
3114
KASPRZYK Grzegorz / Szczecin (POL) 2022-03-29 14:44:10 TAK TAK TAK
152.
3110
KASSARABA Tomasz RBL TEAM / Gorzów Wlkp. (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK
153.
3141
KAŹMIEROWSKI Krzysztof Astromal / Leszno (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK TAK
154.
3093
KIERNOZEK Tomasz R-bajk Skwierzyna / (POL) 2022-05-22 20:54:13
155.
3367
KIKUT Przemysław Inter Cars Gorzów Wlkp. / Obrońców Pokoju (POL) G 2022-05-22 20:54:13 TAK
156.
3146
KLIMASZEWSKI Tomasz WWW.PRECISION-MECHANICS.PL / Glinik (POL) M 2022-03-29 14:44:10 TAK
157.
KLING Dariusz MEBLE GEST MTB Głogów / Głogów (POL) 2022-06-09 22:17:46 TAK
158.
3111
KNACH Mariusz Ls Plus Recycling Team / Nowy Tomyśl (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK
159.
3102
KOLEŚNIK Bartłomiej 5 Pułk Artylerii / Sulechów (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
160.
3356
KOMAR Bartłomiej REAL 64-STO / Kargowa (POL) 2022-05-31 21:30:49 TAK TAK
161.
KOMISARCZYK Grzegorz STC Stargard / Stargard (POL) 2022-06-24 14:28:05
162.
3355
KOMISARCZYK Grzegorz STC Stargard / Sułkowo (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK
163.
3138
KOMISAREK Łukasz Rowerowy Rzepin / GORZÓW WLKP. (POL) G 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
164.
3048
KONAS Łukasz GTW Racing Team / Zielona Góra (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK
165.
3340
KONOPSKI Marcin Niezrzeszony / Sulęcin (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK
166.
3151
KONYSZ Barbara / KOSTRZYN NAD ODRĄ (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
167.
3327
KORZYNIEWSKI Jan R-bajk Skwierzyna / Skwierzyna (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK
168.
3104
KOSICKA Elwira PCT BIKE TEAM / Pęckowo (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
169.
3320
KOSICKI Bartosz Rogoźno / (POL) 2022-05-08 20:59:54
170.
3105
KOSICKI Piotr PCT BIKE TEAM / Pęckowo (POL) P4 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
171.
KOSZCZYC Rafał Gubiński Klub Rowerowy BIDON / Gubin (POL) 2022-06-10 13:30:06 TAK
172.
KOTARSKI Konrad SkyWorker Team Świdwin / Świdwin (POL) 2022-04-26 18:14:03
173.
3294
KOTOWSKI Wiesław BTC-CZŁUCHÓW / Człuchów (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK
174.
3316
KOWALCZYK Marcin ARBET TEAM / Niekłonice (POL) 2022-05-08 20:59:17
175.
KOWALSKI Damian I Love SŁubice Cycling Team / Słubice (POL) 2022-06-14 21:09:55 TAK
176.
3236
KOWALSKI Marek Gród Santok / Gorzowska (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK
177.
3324
KOWALSKI Paweł Szczecin / Szczecin (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK TAK
178.
3310
KOZAR Krzysztof NordGlass Team / Koszalin (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK
179.
3006
KOZŁOWSKI Ariel / CHOJNA (POL) 2022-03-29 14:44:10 TAK
180.
3038
KOZŁOWSKI Jan / CHOJNA (POL) 2022-03-29 14:44:10 TAK
181.
3291
KOZŁOWSKI Jarosław Białogard / (POL) 2022-05-08 20:59:54
182.
3008
KOZŁOWSKI Paweł MARBOPUR MIEDZYCHÓD TEAM BIKE / Sieraków (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
183.
3108
KOŻUCH Radosław / oś LECHA (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
184.
KRASUCKI Damian VANILLA MTB TEAM ŚWIEBODZIN / Świebodzin (POL) 2022-06-15 01:04:50 TAK
185.
3119
KRAUS Paweł K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE / krosno odrzańskie (POL) 2022-03-29 14:44:10 TAK TAK TAK TAK
186.
KRAWCZYK Anita . / Zielona Góra (POL) 2022-06-15 15:15:45 TAK
187.
3124
KRYSIAK Jacek MARBOPUR MIEDZYCHÓD TEAM BIKE / Kasztelańska 4a (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
188.
3086
KRZYŻANIAK Grzegorz PCT BIKE TEAM / Rosko (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK
189.
3027
KRZYŻANIAK Maks PCT BIKE TEAM / (POL) 2022-04-04 02:25:39 TAK TAK TAK
190.
KRZYŻANIAK Paulina PCT BIKE TEAM / DWORCOWA, (POL) 2022-05-31 18:35:25 TAK
191.
KUBIAK Krzysztof Maszoński Logistic Sulęcin / Sulęcin (POL) 2022-05-31 14:49:47
192.
3231
KUCAŁA Marek LO Świebodzin TEAM / Lubrza (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK
193.
3088
KUCHARSKI Mateusz SECO/WARWICK / Świebodzin (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK
194.
3284
KUCHTA Jarek SRS Szczecinek / Szczecinek (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK
195.
3240
KUCZERA Andrzej Stary Dworek / (POL) 2022-04-04 02:25:58
196.
KUCZYŃSKA Patrycja / Warszawa (POL) 2022-06-15 13:54:54 TAK
197.
3121
KUJAWSKA Agnieszka Rowerowy Rzepin / Chojna (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK
198.
3122
KULAK Damian Spectrum Bike Jan Zugaj / Nowogard (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
199.
84
KULCHAWY Dawid Green Bike Gorzów / Kłodawa (POL) R 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
200.
KULIKOVA Yana Zahnklinik Słubice Cycling Team / Słubice (POL) 2022-03-15 23:40:13
201.
3129
Kurasiński Paweł Niezrzeszony / Szczecin (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK TAK TAK TAK TAK
202.
3130
KURASIŃSKI Piotr / Szczecin (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK
203.
3232
KUSZYK Piotr PCEXPERT.pl / Dębno (POL) 2022-04-04 02:25:39 TAK TAK
204.
3024
LACHOWICZ Aleksander Team Sieniawa / sieniawa (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK
205.
3025
LACHOWICZ Dariusz Team Sieniawa / sieniawa (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK
206.
LASZKIEWICZ Waldemar Bez klubu / 5a (POL) 2022-04-27 20:11:35
207.
LECH Maciej / Skąpe (POL) SK 2022-06-07 20:38:46
208.
3033
LECH Jacek Niezrzeszony / Dobiegniew (POL) N 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
209.
LEONCZYK Adrian SkyWorker Team Świdwin / Świdwin (POL) 2022-04-26 18:05:51
210.
3126
LESZCZYŃSKI Marcin MARBOPUR MIEDZYCHÓD TEAM BIKE / Międzychód (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK
211.
3363
LEŚKO Damian Niezrzeszony / Bielów (POL) P4 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK
212.
3338
LEWKOWICZ Bartosz / Trzcianka (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK
213.
LIBNER Norbert K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE / Osiecznica (POL) 2022-05-23 19:01:21 TAK
214.
Lichocka Agata Sklepbicykl.pl-Perfectsource / Piaseczno (POL) 2022-06-13 15:51:02 TAK
215.
LINKE Norbert TRYTON BIKE TEAM / Szczecin (POL) 2022-03-15 21:20:35
216.
LIPSKI Kamil Aktywni Chociule / Chociule (POL) 2022-06-13 22:22:50 TAK
217.
3050
LIS Wojciech R-bajk Skwierzyna / Skwierzyna (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK
218.
3348
LONT Eugeniusz JM Projekt Sport / Jarosławsko, 60/12 (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK
219.
ŁAPKO Marek / Sulęcin (POL) 2022-05-23 22:45:28 TAK TAK
220.
3352
ŁAPO Bartosz / Kostrzyn nad Odrą (POL) R 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK
221.
3106
ŁECH Mariusz PCT BIKE TEAM / Drawsko (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK
222.
3247
ŁUCZYSZYN Ernest Góral Police / Zamenhofa (POL) 2022-04-04 02:25:39 TAK
223.
3364
MACIEJKIEWICZ Amanda / Gorzów Wlkp. (POL) G 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK
224.
3125
MACZUGA KAROLINA Yolobike / ZABÓR (POL) P0 2022-05-22 20:54:34 TAK TAK TAK TAK TAK
225.
3018
MADRY Dariusz / Drezdenko (POL) 2022-04-04 02:25:39 TAK TAK TAK TAK TAK
226.
3270
MAJCHROWSKI Jakub SKK Szczeciński Klub Kolarski / Szczecin (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK
227.
3131
MAJEWSKI Łukasz Ls Plus Recycling Team / DĄBRÓWKA (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK TAK
228.
3103
MAKUCHOWSKI Olaf EL-KIBA TEAM SŁUBICE / Kunowice (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK
229.
3139
MALINA Michael Lonely Wolf / Guben (DEU) P4 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK
230.
3135
MALISZ Sławomir / Połczyn-Zdrój (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK TAK
231.
3349
MAŃDZIJ Jakub JM Projekt Sport / Górki Noteckie (POL) P4 2022-05-22 20:54:13 TAK
232.
3127
MARCINIAK Arkadiusz MARBOPUR MIEDZYCHÓD TEAM BIKE / Międzychód (POL) ST 2022-03-21 14:52:16
233.
3123
Margas Ryszard Spectrum Bike Jan Zugaj / Nowogard (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
234.
3253
MARKIEWICZ Filip MARBOPUR MIEDZYCHÓD TEAM BIKE / Międzychód (POL) P4 2022-04-04 02:25:39 TAK
235.
3128
MARKOWSKI Ernest / Nowiny Wielkie (POL) 2022-04-04 02:25:39 TAK TAK
236.
3337
MAŚLANKA Bartosz Oborniki Wlkp. / (POL) 2022-05-08 20:59:54
237.
3116
MAZAK Romuald Ja Tu Tylko Na Chwilę / Kożuchów (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK
238.
3107
MAZIAKOWSKI Tomasz Lomi-Lomi MTB Team / Szczecin (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK
239.
3299
MAZURKIEWICZ Cezary Brak / Koszalin (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK
240.
3134
MICHALSKA Aleksandra Kolarski Klub "Sportowiec" Piła / Piła (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK
241.
3332
MICHALSKA Anna Kolarski Klub "Sportowiec" Piła / Piła (POL) 2022-05-22 20:54:13
242.
MICHNIEWICZ Łukasz KROSNO ODRZAŃSKIE / Bohaterów W. P. 43 (POL) 2022-06-12 20:10:03 TAK
243.
3313
MIELCZAREK Krzysztof SRS Szczecinek / Szczecinek (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK
244.
MIERZWIAK Tomasz R-bajk Skwierzyna / Szkolna 2/2 (POL) R 2022-04-06 20:19:51
245.
140
MIERZWICZAK Marek ROWEROMANIA / OBORNIKI (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK
246.
3309
MIKA Przemysław FULCRUM SZCZECINEK / Szczecinek (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK
247.
3319
MILEWSKI Wojciech / (POL) 2022-05-08 20:59:54
248.
3267
MINGE Aleksandra Odjechani-Team PL / Lwówek (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK
249.
MISAKIEWICZ Łukasz YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 2022-06-06 08:57:21 TAK
250.
3028
MISIUKIEWICZ Adam Morsy Ośno Lubuskie / (POL) 2022-03-21 14:53:30
251.
MRÓZ Jarosław Men's Team Bledzew / Osiecko (POL) 2022-05-25 11:17:13 TAK
252.
3040
MUSIOŁ Mirosław Sulima Towery Team / Zielona Góra (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK TAK TAK TAK TAK
253.
3358
MUSZYŃSKI Andrzej Dobiegniew / (POL) P4 2022-05-22 20:54:41
254.
NADGŁOWSKI Damian FSD RUN DREZDENKO / Drezdenko (POL) 2022-05-29 22:13:53 TAK
255.
3211
NAGALEWSKI Bartłomiej NAGA MET / cmentarna11 (POL) P4 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK
256.
3341
NAPLOCHA Łukasz . / Lubasz (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK
257.
3261
NEHRING Adam / Zielona Góra (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK
258.
NIEWIADA Piotr BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / Poznań (POL) 2022-04-25 21:57:15
259.
3001
NIZIŃSKI Sławek TELEMOND HOLDING / Kostrzyn nad Odrą (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK
260.
3195
NOWACKI Mariusz TELEMOND HOLDING / Kostrzyn nad Odrą (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK
261.
NOWACZYK Daniel Bez klubu / Miedzyrzecz (POL) 2022-06-06 23:26:50
262.
NOWACZYK Łukasz / Przytoczna (POL) P0 2022-06-23 21:57:00 TAK
263.
3207
NOWAK Mateusz MARBOPUR MIEDZYCHÓD TEAM BIKE / Sieraków (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK
264.
3185
NOWAK Piotr Dębno (POL) / Waryńskiego 53/7 (POL) D 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
265.
3347
NYGA Dominik R-bajk Skwierzyna / Skwierzyna (POL) P4 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK
266.
3260
OCHMANN Michał NUDEL TEAM / Tarnowskie Góry (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK
267.
OLEJNIK Piotr / Gubin (POL) 2022-06-10 16:48:50
268.
OLEKSAK Mateusz sulęcin / sulęcin (POL) 2022-05-25 18:46:09 TAK
269.
OLEKSAK Piotr sulęcin / sulęcin (POL) 2022-05-25 18:40:28 TAK
270.
3199
OLSZEWSKI Bartosz Grawerowanie3D Racing Team / DOBRA (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK TAK TAK
271.
3227
ORSZULAK Paweł / CHOJNA (POL) P4 2022-05-01 14:02:53 TAK TAK
272.
OSIPOWICZ Tomasz Bike UP Szczecin / Szczecin (POL) 2022-06-13 12:31:46
273.
3096
OSIPOWICZ Tomek / Szczecin (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK TAK
274.
3196
OSTROWSKI Wojciech / Sulęcin (POL) 2022-04-04 02:25:39 TAK TAK TAK TAK
275.
OSUCHOWSKI Jakub / 11 Listopada 103D/4 (POL) 2022-06-12 20:01:54 TAK
276.
PALMOWSKI Piotr Pietek Team / Łódź (POL) 2022-05-30 14:22:35 TAK
277.
3045
PANEJKO Jarek TRYTON BIKE TEAM / Pilchowo (POL) 2022-03-29 14:44:10 TAK
278.
3357
PAŃCZYK Ariel TELEMOND HOLDING / Kostrzyn nad Odrą (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK
279.
PARASIAK Łukasz / Stargard (POL) 2022-05-27 05:56:18 TAK
280.
3293
PASTUSIAK Marcin Rocek TEAM / Człuchów (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK
281.
3165
PAWEŁCZYK Adam PCT BIKE TEAM / Wieleń (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK
282.
3287
PAWEŁCZYK Anna PCT BIKE TEAM / Wieleń (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK
283.
PĄPKA Dominik junior Ls Plus Recycling Team / Poznan (POL) 2022-03-13 13:12:00
284.
PĄPKA Dominik Ls Plus Recycling Team / Nowy Tomysl (POL) 2022-03-13 13:16:58
285.
PEWNIAK Aleksander / Gorzów (POL) 2022-03-15 18:13:23
286.
3342
PIASECKI Jakub FSD RUN DREZDENKO / Drezdenko (POL) P4 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK
287.
3343
PIASECKI Leszek FSD RUN DREZDENKO / Drezdenko (POL) P4 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK
288.
3180
PIASKOWSKI Antoni AMG CYBINKA TEAM / MASZEWO (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK
289.
3176
PIECHACZYK Edyta Niezrzeszony / KRZYŻ Wlkp (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK
290.
3177
PIECHACZYK Piotr Niezrzeszony / KRZYŻ Wlkp (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK
291.
3172
PIECHOCKI Patryk Adient Cycling Świebodzin / Świebodzin (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
292.
3201
PIEŃKOWSKI Paweł Mieszkowicka Grupa Rowerowa / Mieszkowice (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK
293.
3223
PIETEK Mariusz Pietek Team / Wylotowa (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
294.
3174
PIETKIEWICZ Karol Niezrzeszony / skąpe 80 (POL) P4 2022-05-01 14:02:53 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
295.
3152
PIETKUN Wojciech / Pszczew (POL) 2022-04-04 02:25:39 TAK
296.
3243
PIETRASZUK Karol Grawerowanie3D Racing Team / Szczecin (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK TAK TAK TAK
297.
3239
PIETROŃCZYK Krzysztof R-bajk Skwierzyna / Skwierzyna (POL) 2022-04-04 02:25:39 TAK TAK
298.
3210
PIETRUSZEWSKI Janusz Spectrum Bike Jan Zugaj / Nowogard (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK TAK TAK
299.
3170
PIETRZKIEWICZ Jarek FSD SPORT Strzelce Krajeńskie / Drezdenko (POL) P4 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
300.
3171
PIETRZKIEWICZ Małgorzata FSD SPORT Strzelce Krajeńskie / Rzemieślnicza 5 (POL) P4 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
301.
3250
PIETRZYKOWSKI Piotr NIETOPERZE MIĘDZYRZECZ / Międzyrzecz (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK
302.
3254
PIJECKA Natalia SECO/WARWICK / Świebodzin (POL) 2022-04-04 02:25:39 TAK
303.
3158
PLESIEWICZ Janusz / WALCZ (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
304.
3023
PLUDRA Robert Dębno / (POL) 2022-03-21 14:53:30
305.
3155
POCHOWSKI Jarosław R-bajk Skwierzyna / Skwierzyna (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK
306.
3203
PODGÓRSKI Robert Spectrum Bike Jan Zugaj / Nowogard (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK
307.
3228
POLESZUK Przemek Niezrzeszony/Szczecin / Szczecin (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK
308.
3163
POLEWSKI Rashid Rowerowy Rzepin / Rzepin (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK
309.
3326
POPKO Adam Voodoo / Szczecinek (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK
310.
3241
POSTAWA Przemysław Grawerowanie3D Racing Team / Szczecin (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK TAK
311.
POTAS Leszek Laboratorium Mocy Lubsko / ul. Łabędzia 1/9 (POL) 2022-05-31 20:20:54 TAK
312.
3222
PRĘTKI Andrzej Mumin Team / Kłodawa (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
313.
3272
PROŚCIŃSKI Jarosław Sport Serwis Bydgoszcz / Bydgoszcz (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK
314.
3206
PRZYBYLSKI Dariusz Thunder Team Mierzyn / Mierzyn (POL) 2022-04-04 02:25:39 TAK TAK TAK TAK
315.
PRZYPIS Katarzyna Bez klubu / Gorzów Wielkopolski (POL) 2022-06-06 10:34:25 TAK
316.
PRZYPIS Maciej Bez klubu / Świebodzin (POL) 2022-06-08 18:38:03 TAK
317.
PUK Szymon / Świebodzin (POL) 2022-06-01 18:18:11 TAK TAK
318.
PYTEL Arkadiusz Szczepan Bike / Choszczno (POL) 2022-03-15 22:15:17
319.
3237
RACZ Tomasz Najbert Team MTB / Gubin (POL) P4 2022-04-04 02:25:39 TAK TAK TAK TAK
320.
RAFALSKI Roman K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE / Gniezno (POL) 2022-05-30 09:44:36 TAK TAK
321.
3216
RANIOWSKI Jakub / Połczyn-Zdrój (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK TAK
322.
RAPACEWICZ Rozalia VANILLA MTB TEAM ŚWIEBODZIN / Świebodzin (POL) 2022-06-15 01:03:08 TAK
323.
RAPKE Andrzej ZASAPANI -HYDRO Trzcianka / Trzcianka (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK
324.
3153
RATAJCZAK Radosław R-bajk Skwierzyna / Piłsudskiego (POL) 2022-04-04 02:25:39 TAK
325.
3157
RAWSKI Marek / Raclawicka, 27 (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK
326.
3087
RODZOCH Łukasz / gorzow (POL) G 2022-03-29 14:44:10
327.
3224
ROMANOWSKA Dominika MKZ Bryza / Goleniow (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
328.
3302
ROMANOWSKI Piotr NordGlass Team / Koszalin (POL) ST 2022-05-08 20:59:17 TAK TAK
329.
3037
ROSÓŁ Kacper JM Projekt Sport / Jesionowa 8 (POL) P4 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK
330.
3339
RUDNICKI Jan / Piła (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK
331.
RUDOWICZ Krzysztof Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki / Gorzów Wlkp. (POL) G 2022-03-13 23:22:43
332.
3181
RYBACKI Sylwester RBL TEAM / Kłodawa (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK
333.
3322
RYŚ Marcin / Bytów (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK
334.
3169
RYTLEWSKI Grzegorz Niezrzeszony / Strzelce Kraj. (POL) P4 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
335.
3082
RZECKI Radosław / Dębno (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK
336.
RZEPSKI Maciej Koimex Team / Świebodzin (POL) 2022-06-12 23:35:54 TAK
337.
3162
SADOWSKI Józef TELEMOND HOLDING / sikorskiego (POL) 2022-04-04 02:25:39 TAK TAK TAK TAK
338.
SADOWSKI Kamil Computec MTB Team / Świebodzin (POL) 2022-06-15 13:03:48 TAK
339.
SADOWSKI Mariusz / Derdowskiego 32/14 (POL) 2022-06-21 22:09:39
340.
SAMOL Paweł parkiety - Samol / włoszakowice (POL) 2022-05-26 10:06:08 TAK TAK
341.
SENKOWSKI Przemysław Bez klubu / Gorzów Wielkopolski (POL) G 2022-06-07 21:03:25
342.
3312
SEWASTIANOW Jacek Team GAD Sławno / Sławno (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK
343.
3202
SIERZCHAŁA Krzysztof Spectrum Bike Jan Zugaj / Nowogard (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK
344.
3248
SIKORA Alex WICHER SIENIAWA TEAM / Sieniawa (POL) 2022-04-04 02:25:39 TAK TAK
345.
SIKORA Rafal Bike Garage Diversey Team / Zielona Góra (POL) ST 2022-05-30 16:00:10 TAK TAK
346.
3099
SIKORA Tomasz WICHER SIENIAWA TEAM / Sieniawa (POL) 2022-04-04 02:25:39 TAK TAK
347.
3200
SIKORSKA Mariola niezrzeszony / Kościuszki 19 a (POL) R 2022-03-29 14:44:10 TAK TAK
348.
3204
SKIBA Dariusz Mtb Witnica / Witnica (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
349.
3016
SKOTAREK Filip Kolarski Klub "Sportowiec" Piła / Piła (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK
350.
3220
SKRZYPNIK Marek KnoS / Kostrzyn nad Odrą (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK TAK TAK
351.
3221
SKRZYPNIK Piotr Skrzypek MTB / Cychry (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK TAK TAK
352.
SŁABKOWSKI Jan STC Stargard / STARGARD (POL) 2022-05-10 20:16:14
353.
3194
SŁOMKA Wojciech Nasze Słubice PL / Podchorążych (POL) 2022-04-04 02:25:39 TAK TAK TAK TAK
354.
3144
SŁOTA Jarek VANILLA MTB TEAM ŚWIEBODZIN / Świebodzin (POL) 2022-03-29 14:44:10 TAK TAK
355.
SŁOTA Renata / Świebodzin (POL) 2022-03-24 02:22:05 TAK
356.
3212
SŁOWIŃSKA-SEMCZAK Helena Arka 1 Stargard / Morzyczyn (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK
357.
SMOGÓR Szymon / MIĘDZYRZECZ (POL) 2022-05-23 22:23:46 TAK
358.
SMUS Krzysztof / Kamionki (POL) 2022-03-16 20:21:56
359.
3273
SOBIERALSKI Piotr / TCZEW (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK
360.
SOKOŁOWSKI Rafał MARBOPUR MIEDZYCHÓD TEAM BIKE / MIĘDZYCHÓD (POL) 2022-06-01 11:39:13 TAK
361.
3263
Solarek Krzysztof DZIKIE DZIKI GORZÓW / Gorzów Wielkopolski (POL) G 2022-05-08 20:59:17 TAK TAK
362.
3178
SROKA Adam R-bajk Skwierzyna / Stary Dworek (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
363.
3285
SROKA Tomasz / Koszalin (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK
364.
3359
STACHOWICZ Arkadiusz Kolarski Klub "Sportowiec" Piła / Piła (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK
365.
3043
STAWISZYŃSKI Dawid GREENLUX Oświetlenie LED / Poznań (POL) P4 2022-03-29 14:44:10 TAK TAK
366.
STEFANOWICZ Marcin PCEXPERT.pl / Dębno (POL) 2022-03-04 11:01:19
367.
3290
STEFAŃSKI Oskar / Szczecinek (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK
368.
3187
STOLA Grzegorz / Szczecin (POL) 2022-04-04 02:25:39 TAK TAK TAK TAK TAK
369.
3143
STOSZKO Tomasz Dzwirzyno / Kolobrzeska 24 (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK TAK TAK TAK
370.
3175
STRYJAKIEWICZ Tymon Grupa SKG / Gorzów Wielkopolski (POL) G 2022-03-21 14:52:16 TAK TAK
371.
Strzelczyk Piotr TOTOTO / Międzyrzecz (POL) 2022-06-14 07:37:10 TAK
372.
3350
SUCHTO Paweł JM Projekt Sport / Strzelce Krajeńskie (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK
373.
3209
SYDOR Przemysław FSD SPORT Strzelce Krajeńskie / Strzelce Kraj (POL) P4 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
374.
Synoradzki Bartosz Men's Team Bledzew / Bledzew (POL) 2022-06-01 09:35:28 TAK
375.
3186
SZAFARCZYK Jerzy Maszoński Logistic Sulęcin / Sulęcin (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
376.
3164
SZAFRATOWICZ Maciej Rowerowy Rzepin / Kowalów (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
377.
SZARKOWICZ Radosław K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE / Krosno Odrzańskie (POL) 2022-05-24 11:40:48 TAK TAK
378.
SZCZESNY Paweł ROWEROWY POŁCZYN-ZDRÓJ / Połczyn-Zdrój (POL) ST 2022-03-16 08:57:15
379.
3197
SZEWDENIS Krzysztof Szczecin Pilot / Stargard (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
380.
3215
SZMATOWICZ Łukasz Niezrzeszony / Gorzów Wlkp (POL) G 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK
381.
3098
SZMYGIN Tomasz Adient Cycling Świebodzin / Świebodzin (POL) 2022-04-04 02:25:39 TAK TAK TAK
382.
SZNYR Krzysztof / OŁOBOK (POL) SK 2022-06-13 09:22:32 TAK
383.
SZNYR Łukasz / Szczecin (POL) 2022-06-15 17:22:45 TAK
384.
3303
SZOSTAK Piotr KS "Tęcza" / Bonin, 4 (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK
385.
3183
SZPREJDA Wojciech Bike Team Chojna / Chojna (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK
386.
3198
SZUBERT Paweł STC Stargard / Suchań (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
387.
3249
SZUMLEWICZ Rafał / Sulęcin (POL) 2022-04-04 02:25:39 TAK TAK
388.
3230
SZUSTAKOWSKI Marcin PCT BIKE TEAM / KRZYŻ WIELKOPOLSKI (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK
389.
SZYPOWSKI Cezary Team Filipowe Kilometry / Dolice (POL) 2022-04-26 22:08:51
390.
3030
ŚLEDŹ Waldemar MARBOPUR MIEDZYCHÓD TEAM BIKE / Międzychód (POL) 2022-04-04 02:25:39 TAK
391.
TAFELSKI Jordan Ypero Mtb Team / Luboń (POL) 2022-05-31 14:13:31 TAK
392.
186
TARASZCZUK Adam Grupa SKG / Brzozowiec (POL) M 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK
393.
3257
TARASZCZUK Agata GRUPA SKG / (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK
394.
1012
TARASZCZUK Agata Grupa SKG / Brzozowiec (POL) R 2022-04-04 02:25:39 TAK
395.
3022
TARASZCZUK Igor Grupa SKG / (POL) M 2022-05-22 20:54:13
396.
TARCZYNSKA Aneta Brak / Chometowo18 (POL) N 2022-05-17 19:35:03
397.
3235
TARGOŃSKI Piotr Wietopere Międzyrzecz / (POL) 2022-04-04 02:25:58
398.
3335
TOBOLSKI Adam Dzierżów / (POL) 2022-05-22 20:54:41 TAK
399.
TOFEL Zbigniew / Sulęcin (POL) 2022-06-01 12:49:11 TAK
400.
3286
TOMASZEWICZ Marcin SRS Szczecinek / Szczecinek (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK
401.
3226
TOMASZEWSKI Krzysztof / Sulechów (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
402.
3354
TOMCZAK Szymon / Sulęcin (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK
403.
TRACZ Arkadiusz / Koszalin (POL) 2022-05-04 20:47:46
404.
TROSZCZYŃSKI Przemysław bracia Troszczyńscy / Spacerowa 3 (POL) 2022-05-30 20:19:29 TAK
405.
3188
TUROSIEŃSKI Paweł TRZY WYSPY ŚWINOUJŚCIE / Świnoujścia (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK
406.
3190
TUROWSKI Maciej K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE / Marcinowice (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK TAK TAK TAK TAK
407.
3015
TURTOŃ Jarosław Grawerowanie3D Racing Team / Gryfino (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
408.
3159
TURTOŃ Łukasz Grawerowanie3D Racing Team / Gryfino (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK TAK TAK TAK TAK
409.
3160
TURTOŃ Monika Grawerowanie3D Racing Team / Gryfino (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK TAK TAK TAK
410.
3217
TYL Tomasz Kondycja. Net Team / Kasztanowa (POL) 1 2022-03-21 14:52:16 TAK
411.
3083
ULLER Gracjan GRA CKU / Gorzów Wlkp. (POL) G 2022-05-01 14:02:53 TAK TAK TAK
412.
3275
URBAŃSKI Bartłomiej / (POL) 2022-05-08 20:59:54
413.
3179
WACHNOWICZ Maciej GREENLUX Oświetlenie LED / Gorzów Wielkopolskia (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
414.
3031
WACHOWIAK KRZYSZTOF MARBOPUR MIEDZYCHÓD TEAM BIKE / Lubuska (POL) 2022-04-04 02:25:39 TAK TAK
415.
3219
WALENCIAK Michał TELEMOND HOLDING / Międzyrzecz (POL) 2022-04-04 02:25:39 TAK TAK TAK TAK TAK
416.
3351
WALENDZIK Marek JM Projekt Sport / Strzelce Kraj (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK
417.
3191
WANAT Arkadiusz K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE / Krosno Odrzańskie (POL) P4 2022-05-01 14:02:53 TAK TAK TAK TAK
418.
3090
WANGRYN Sebastian Brzozowiec / (POL) 2022-03-29 14:44:58
419.
3189
WARCZACHOWSKI Łukasz Niezrzeszony / Glinik (POL) M 2022-03-21 14:52:16 TAK
420.
3039
WARSZAWSKI Dawid Kolarski Klub "Sportowiec" Piła / Piła (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK
421.
WASILEWSKI Dariusz brak / Sowia 3 (POL) 2022-03-16 20:27:44
422.
WAWRZYNIAK Marek K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE / Krosno Odrzańskie (POL) 2022-06-01 23:53:39 TAK
423.
3268
WAWRZYNIAK Piotr K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE / Krosno Odrzańskie (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK TAK
424.
3173
WENTLAND Bartosz Akademia Kolarska Bonecki Team / Świebodzin (POL) 2022-04-04 02:25:39 TAK
425.
3214
WERENZ Szymon Kolarski Klub "Sportowiec" Piła / pila (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK
426.
3271
WIECZORKIEWICZ Marcin Niezrzeszony / CZECHÓW (POL) R 2022-05-01 14:02:53 TAK TAK
427.
3331
WIERZBICKI Bartosz Fajni Rowerzyści TEAM / gorzów wlkp (POL) G 2022-05-22 20:54:13 TAK
428.
3168
WIERZYCKI Marcin Czorty Warzymice / Przecław (POL) 2022-04-04 02:25:39 TAK TAK TAK TAK TAK
429.
3010
WIERZYCKI Mariusz Czorty Warzymice / Warzymice (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
430.
WIESZCZECZYŃSKI Marek Czerwonak / Czerwonak (POL) 2022-06-15 22:02:26
431.
3288
WIĘCŁAWSKI Paweł / Bonin (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK
432.
3184
WILCZYŃSKI Norbert / Dębno (POL) D 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
433.
3026
WIŚNIEWSKI Krzysztof Szczecin / (POL) 2022-03-21 14:53:30
434.
WLAŹ Adam / Stepnica (POL) 2022-06-15 21:07:26
435.
WLAŹ Adam / Stepnica (POL) 2022-06-15 21:07:56 TAK
436.
WLAŹ Lucjan / Stepnica (POL) 2022-06-15 21:12:01 TAK
437.
3213
WNĘK Wojciech Arka 1 Stargard / Morzyczyn (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK
438.
WOJCIECHOWSKI Dawid Ypero Mtb Team / Poznań (POL) 2022-05-31 16:13:02 TAK
439.
3276
WOJNOWSKI Tomasz Szczecinek / (POL) 2022-05-08 20:59:54
440.
WOJTASIEWICZ Jakub GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 2022-06-15 22:21:57
441.
3344
WOŁOWIEC Sebastian JM Projekt Sport / Strzelce Kraj (POL) P4 2022-05-22 20:54:13 TAK
442.
3147
WOŹNIAK Ariel TRYTON BIKE TEAM / Szczecin (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK TAK
443.
3161
WOŹNIAK Krzysztof R-bajk Skwierzyna / Rynek 15A/6 (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
444.
3308
WOŹNIAK Robert The Bikefather / Szczecinek (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK
445.
3208
WÓJCICKI Mariusz Kokoda Travel Cosmetics / Alei Wolności 9 l /10 (POL) P4 2022-05-22 20:54:13 TAK
446.
3295
WRÓBLEWSKI Krzysztof The Bikefather / Szczecinek (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK
447.
3296
WRZESZCZ Natalia / (POL) 2022-05-08 20:59:54
448.
3218
WUTKOWSKI Dawid VUTKO.PL / Osiedle Młodych (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK
449.
WYRZYKOWSKI Karol / Marcinowice (POL) 2022-06-01 12:10:21 TAK
450.
ZAGÒRSKI Maciej / Kalisz (POL) 2022-03-16 16:47:22
451.
192
ZAGÓRSKI Dariusz GRUPA SKG / 66-400 Gorzów Wlkp. (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
452.
3225
ZAJĄC Kazimierz PCEXPERT.pl / Dębno (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK
453.
ZAJĄC Krzysztof PCEXPERT.pl / Dębno (POL) 2022-03-15 11:43:13
454.
3256
ZAWADZKI Mateusz SKF OMEGA Rzepin / Rzepin (POL) P4 2022-05-01 14:02:53 TAK TAK
455.
ZAWADZKI Radosław JOKER TEAM / Zielona Góra (POL) 2022-06-15 22:43:28 TAK
456.
ZGIERSKI Przemysław / GLISNO (POL) L 2022-05-28 23:28:02 TAK TAK
457.
ZIELIŃSKI Artur Dolina Noteci Racing Team / Rugiańska (POL) 2022-04-27 21:25:23 TAK
458.
3259
ZIELIŃSKI Piotr Grawerowanie3D Racing Team / Fryderyka Chopina 74/10 (POL) 2022-05-01 14:02:53
459.
3182
ZWOLIŃSKI Daniel Bike Team Chojna / Chojna (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK
460.
3311
ZYWICKI Paweł Prefabet / Brzozowa, 13 (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK
461.
3192
ŻABA Andżelika Yolobike / Sulechów (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK
462.
3205
ŻAK Daniel GTW Racing Team / Babimost (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
463.
3036
ŻELICHOWSKI Oskar Kolarski Klub "Sportowiec" Piła / Piła (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK
MEGA | Zgłoszonych: 218
  Opłaty za poszczególne etapy
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Nazwa pary Kat. Data zgłoszenia Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Etap 5 Etap 6 Etap 7 Etap 8 Etap 9 Etap 10 Etap 11 Etap 12
1.
ANDRZEJEWSKI Marek Rokietnica Biega / Krzyszkowo (POL) 2022-04-04 11:16:19 TAK
2.
ARCISZEWSKI Paweł Start Białystok / Białystok (POL) 2022-06-15 16:01:57 TAK
3.
47
BALCERZAK Andrzej Bike Team roletki.home.pl / Police (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK
4.
121
BALCERZAK Marta JF Duet Goleniów / Skwierzyna (POL) N 2022-05-01 14:02:53 TAK TAK
5.
31
BANASZAK Filip ZRYW PILCHOWO MTB TEAM / Tanowo (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK TAK
6.
45
BANASZAK Robert XTC BARLINEK / Barlinek (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
7.
3021
BARYLAK Piotr Fuchs Cycle Racing Team / Debno (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK
8.
42
BEDNAREK Jakub SEZUP MTB Team / Kaczory (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
9.
21
BEIGE Klaus MSV Diehloer Berge / Neuzelle (DEU) 2022-04-04 02:25:39
10.
120
BERG Iwona THULE TEAM / Krzyż Wlkp. (POL) 2022-04-04 02:25:39 TAK
11.
139
BIELSKI Maciej MTB 4FUN / (POL) 2022-05-01 14:03:47
12.
147
BOROWIECKA Barbara Giant Gorzów Liv Team / (POL) 2022-05-01 14:03:47
13.
33
BORULA Bartosz I Love Słubice Cycling Team / Słubice (POL) 2022-03-29 14:44:10 TAK TAK TAK TAK
14.
56
BRUNE Stephan RADTEAM COPENICK / (POL) 2022-03-21 14:53:30
15.
14
BRYTAN Michał / Gorzów Wielkopolski (POL) G 2022-03-21 14:52:16 TAK TAK
16.
142
BUJAS Katarzyna TRYTON BIKE TEAM / Szczecin (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK
17.
143
BUJAS Marcin TRYTON BIKE TEAM / Jaworzynki (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK
18.
187
BURAKOWSKI Piotr XTC BARLINEK / BARLINEK (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK
19.
BURSKI Łukasz Rowerowe Sokole Kuźnica / Bydgoszcz (POL) 2022-04-04 11:30:17 TAK
20.
64
CEBULSKI Grzegorz TBM Systems / Zielona Góra (POL) 2022-04-04 02:25:39 TAK TAK
21.
57
CEDRO Karolina Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki / Gorzów Wielkopolski (POL) G 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
22.
CIEŚLARCZYK Paweł K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE / Krosno Odrzańskie (POL) 2022-03-22 19:28:02
23.
113
CIĘCIEL Michał CIECIELMED CYCLING / (POL) 2022-04-04 02:25:58 TAK
24.
158
CYGIEL Damian SKK Szczeciński Klub Kolarski / Szczecin (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK
25.
CYNOWSKI Piotr JF Duet Goleniów / Racław (POL) R 2022-03-13 16:17:06
26.
97
CZAJKOWSKI Mariusz AGATEAM MTB / Londyńska 16 B/10 (POL) 2022-05-31 22:05:34 TAK TAK
27.
30
CZUPRYNIAK Mariusz Green Bike Gorzów / Gorzów Wielkopolski (POL) G 2022-05-08 20:59:17 TAK TAK TAK TAK TAK
28.
CZYRNY Łukasz CZYRNY TEAM / Karnice (POL) 2022-04-11 21:56:03 TAK
29.
40
DAUL Roderik RSV Wadenbeisser e.V. / Oranienburg (DEU) 2022-03-21 14:52:16
30.
DĄBROWSKI Kamil Góral Police / Police (POL) 2022-04-12 12:13:39
31.
154
DESKA Adam KU AZS Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu / Środa Wielkopolska (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK
32.
155
DOPIERAŁA Karolina KU AZS Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu / Poznań (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK
33.
43
DRZYMAŁA Dobiesław Arka 1 Stargard / Choszczno (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
34.
170
DUDZICZ Marcin Białogard / (POL) 2022-05-08 20:59:54
35.
8
DURA Dariusz / Wędrzyn (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
36.
165
DYMECKI Jan GMINA CZAPLINEK / Żeromskiego 9/7 (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK
37.
76
DYNIAK Wiesław Morsy Ośno Lubuskie / (POL) 2022-03-29 14:44:10 TAK TAK
38.
116
DYTKO Marek TBM Systems / Zielona Góra (POL) 2022-04-04 02:25:39 TAK
39.
44
DZIEMIDOWICZ Radosław Team BEROTU / 3 (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
40.
164
FIDURSKI Wiesław Masters Złotów / Złotów (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK
41.
3148
FILIPIAK Jacek PCT BIKE TEAM / Wieleń (POL) 2022-04-04 02:25:39 TAK TAK TAK TAK TAK
42.
108
FRYDRYCH Karol Szczepan Bike / Gorzow (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK
43.
134
GABORSKI Marcin SKK Szczeciński Klub Kolarski / SZCZECIN (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK
44.
GARLIKOWSKI Łukasz ARMADUR / Sulęcin (POL) 2022-03-30 11:51:23 TAK
45.
129
GEORGICZUK Paweł / Droszków (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK TAK
46.
52
GIEREMEK Dariusz MARBOPUR MIEDZYCHÓD TEAM BIKE / Międzychód (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK
47.
1
GIL Mariusz Eurobike Team / Okrężna 16a/15 (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK
48.
74
GŁĄB Kamil 5 Pułk Artylerii / Zielona Góra (POL) 2022-03-29 14:44:10 TAK
49.
133
GROCHAŁA Daniel Euro Bike Team / W.Bandurskiego (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK
50.
107
GRUSZCZYŃSKI Marek Arka 1 Stargard / Kobylanka (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK TAK TAK TAK
51.
156
GRZEŚKOWIAK Sebastian KU AZS Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu / Solec Wlkp (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK
52.
35
GULAREK Szymon Team BEROTU / Nowy Tomyśl (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
53.
106
HARBER Dominik SECO/WARWICK / Świebodzin (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
54.
94
HOPP Christoph RZ MTN - CREW / (POL) 2022-03-21 14:53:30
55.
HOROWSKI Tomasz Team BEROTU / 23 (POL) 2022-06-13 20:47:47
56.
32
HUBKO Marek Zahnklinik Słubice Cycling Team / Słubice (POL) 2022-03-21 14:52:16
57.
130
JABŁOŃSKI Piotr Team BEROTU / Grodzisk Wielkopolski (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK
58.
JANKOWIAK Paweł / Kębłowo (POL) 2022-03-01 12:46:53 TAK
59.
JANKOWSKI Bartosz BJ GMINA LUBNIEWICE / Lubniewice (POL) L 2022-05-27 10:56:33
60.
109
JAROS Rafał / Skwierzyna (POL) N 2022-04-04 02:25:39 TAK
61.
48
JAROSZEWICZ Grzegorz Bike Team roletki.home.pl / Police (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK
62.
125
JARSKI Michał JM Projekt Sport / Sarbiewo (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK TAK
63.
3094
JASIONEK Tadeusz JF Duet Goleniów / Lipowa, 28 (POL) P0 2022-03-29 14:44:10 TAK TAK
64.
28
JAWORSKI Mariusz . / Komorniki (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK
65.
10
JAWORSKI Tomasz Baltic Home Świnoujście / Świnoujście (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK TAK TAK TAK TAK
66.
82
JELONKIEWICZ Sebastian GRYFUS SZCZECIN / Bezrzecze (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK
67.
Jędrusik Igor BIKE SERWIS TEAM / Kalisz (POL) 2022-04-26 17:23:24
68.
128
KACHEL Agnieszka RYBCZYNSKI-BIKES REMMERS TEAM / (POL) 2022-05-01 14:03:47
69.
176
KACZMARCZYK Tomasz Automobilklub Gorzowski Bike Team / Gorzów Wlkp. (POL) G 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK
70.
180
KACZMAREK Eugeniusz Ustawki MTB Trzcianka / Trzcianka (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK
71.
179
KACZMAREK Iwona Ustawki MTB Trzcianka / Trzcianka (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK
72.
37
KALENKO Grzegorz TRYTON BIKE TEAM / Załom (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK TAK TAK
73.
167
KALITA Paweł Wataha.cc / Szczecin (POL) 2022-05-08 20:59:17
74.
184
KAMIŃSKI Bartłomiej / Dębe (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK
75.
KARASIŃSKI Kamil GRUPA SKG / Nowiny Wielkie (POL) R 2022-06-01 14:40:21 TAK TAK
76.
160
KAWA Krzysztof Arka 1 Stargard / Ul. Kresowian (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK
77.
22
KIELISZEK Rafał Grupa SKG / Gorzów Wielkopolski (POL) G 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
78.
KISIELEWICZ Jarosław / Sulęcin (POL) 2022-06-01 21:10:08 TAK
79.
115
KLIMASZEWSKI Adam / Szczecin (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK
80.
67
KŁOS Marian DIVERSEY TEAM / ZBĄSZYNEK (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK TAK TAK TAK TAK
81.
25
KOKOCIŃSKI Dawid GTW Racing Team / BABIMOST (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
82.
26
KOKOCIŃSKI Marcin GTW Racing Team / Babimost (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK
83.
185
KONRADOWSKI Michal Protour racing team / Dobiegniew (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK
84.
61
KOSMOWSKI Pawel VEZUVIO TEAM / ul. Harcerska 9/2 (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK
85.
KOWALCZYK Piotr K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE / Marcinowice (POL) 2022-05-15 23:11:17 TAK TAK
86.
39
KOWALSKI Łukasz I Love Słubice Cycling Team / Słubice (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
87.
3334
KOZA Leszek Drezdenko / (POL) P4 2022-05-22 20:54:13 TAK
88.
163
KOZŁOWSKI Tomasz Rowery Małgośka / (POL) 2022-05-08 20:59:54
89.
138
KOŻUCH Jacek / Gubin (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK TAK TAK
90.
172
KRAUZE Konrad / PIŁA (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK TAK
91.
KROMA Magdalena / Glinno (POL) 2022-05-30 15:43:40 TAK
92.
146
KRUSZYŃSKI Piotr K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE / KSIĘDZA EMILA WILGUCKIEGO, 13 (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK
93.
55
KRZCIUK Jacek Dębno (POL) / Dębno (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK
94.
75
KUCHARSKI Arkadiusz Green Bike Gorzów / Gorzów Wlkp (POL) G 2022-05-08 20:59:17
95.
29
KUCZYŃSKI Piotr / Gorzów Wlkp (POL) G 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
96.
38
Kuczyński Robert / Piła (POL) 2022-03-29 14:44:10 TAK TAK
97.
119
KURA Marcin Szczepan Bike / (POL) 2022-04-04 02:25:58
98.
148
KWIATKOWSKI Bogusław Odjechani-Team PL / PNIEWY (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK
99.
87
LEŚNICKA Agata Green Bike Gorzów / Gorzów Wielkopolski (POL) G 2022-05-08 20:59:17 TAK TAK TAK TAK TAK
100.
LEWANDOWSKI Hubert Rowery Turowski Team / Szczecin (POL) 2022-03-30 12:27:23
101.
LEWANDOWSKI Hubert Rowery Turowski Team / Szczecin (POL) 2022-06-14 14:31:56
102.
27
LIBORIO Dawid GRUPA SKG / TORZYM (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK TAK TAK TAK
103.
114
LUBIATOWSKI Ireneusz Gubin / os.Emilii Plater 11b/8 (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK TAK TAK TAK
104.
132
ŁANGOWSKI Mateusz / Gorzów Wlkp. (POL) G 2022-05-01 14:02:53 TAK
105.
MACIŃSKI Adam YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 2022-06-08 00:41:15 TAK
106.
34
MARCINIAK Piotr Team BEROTU / Poznań (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
107.
24
MARCINIAK Tomasz Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki / Gorzów Wielkopolski (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
108.
MARCINKOWSKI Pawel / Zakow 26 (POL) 2022-05-31 10:04:57 TAK
109.
181
MAREK Tomasz Ustawki MTB Trzcianka / Trzcianka (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK
110.
MARKOWSKI Piotr / Jastrzębia 20 (POL) 2022-06-01 19:16:09 TAK
111.
152
MARTYÓW Paweł DIVERSEY TEAM / (POL) 2022-05-01 14:02:53
112.
157
MATUSZCZAK Robert / Szczecin (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK
113.
50
MATYSIAK Maciej UTM Brójce Lubuskie / Brójce (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
114.
MATYSIAK Wojciech UTM Brójce Lubuskie / ul. Poznańska (POL) 2022-06-14 16:00:02 TAK
115.
136
MICHALSKI Łukasz Laboratorium Drogowe Szczecin / Szczecin (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK
116.
51
MICHALSKI Mariusz . / Piła (POL) 2022-03-29 14:44:10 TAK TAK
117.
72
MIESZKO Dariusz Nietoperze Międzyrzecz / KONSTYTUCJI 3 MAJA (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK
118.
49
MODRZYK Arkadiusz Centrum Medycyny Sportowej Olimp / TriAmo / Podmokle Wielkie (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK
119.
127
NABRZESKI Tomasz Ironic MTB Riders / Deszczno (POL) M 2022-05-01 14:02:53 TAK
120.
124
NAPIERAŁA Rafał Ls Plus Recycling Team / Nowy Tomyśl (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK
121.
NITA Rafał Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / Gubin (POL) 2022-03-10 15:34:11 TAK
122.
149
NOWACZYK Marek TRYTON BIKE TEAM / Batalionów Chłopskich (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK
123.
95
NOWAK Antoni EL-KIBA TEAM SŁUBICE / Słubice (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK TAK
124.
182
NOWAK Marcin . / Trzcianka (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK
125.
77
NOWAK Przemysław MLKS Baszta Bytów / Hoppegarten (POL) 2022-03-29 14:44:10 TAK
126.
122
NOWAKOWSKI Michał THULE TEAM / Krzyż Wlkp. (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK
127.
15
NOWICKI Marcin Szczepan Bike / Plac Jana Pawła II 26/13 (POL) 2022-04-04 02:25:39 TAK
128.
54
NOWICKI Michał Grupa SKG / Nowiny Wielkie (POL) R 2022-05-01 14:02:53 TAK TAK TAK TAK
129.
91
NOWINKA Artur Ls Plus Recycling Team / Grodzisk Wlkp. (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK
130.
105
OCHMANN Michał NUDEL TEAM / Tarnowskie Góry (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK
131.
92
OLEJNIK Przemysław TRYTON BIKE TEAM / Szczecin (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK TAK TAK
132.
OLENDER Karol AMG CYBINKA TEAM / Babimost (POL) 2022-05-15 18:32:10
133.
169
OLESZCZUK Bartłomiej Rybczyński Bikes / (POL) 2022-05-08 20:59:54
134.
11
OSTOJSKI Arkadiusz FSD SPORT Strzelce Krajeńskie / Strzelce Krajeńskie (POL) P4 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
135.
46
PAKUŁA Dariusz XTC BARLINEK / Barlinek (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
136.
PANEJKO Jarek TRYTON BIKE TEAM / Pilchowo (POL) 2022-03-16 04:35:52
137.
PASTWA Michał / 23 (POL) 2022-03-04 19:37:49
138.
183
PATELSKI Marcin / Lubasz (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK
139.
135
PECYNA Kacper UKS Sokół Superior Zator / Piła (POL) 2022-05-01 14:02:53
140.
177
PEKSA Michał SKS Oborniki / Oborniki (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK
141.
70
PELACZYK Paweł GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechow (POL) 2022-03-29 14:44:10 TAK TAK
142.
71
PENDRAK Filip Team BEROTU / Zbąszynek (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK TAK TAK TAK TAK
143.
20
PETRUŚ Jan FSD SPORT Strzelce Krajeńskie / Strzelce Krajeńskie (POL) 2022-04-04 02:25:39 TAK
144.
104
PĘCIAK Paweł GTW Racing Team / Zielona Góra (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK
145.
63
PĘDZIŃSKI Robert DIVERSEY TEAM / (POL) 2022-03-29 14:44:58 TAK TAK
146.
85
PĘDZIWIATR Hubert ZRYW PILCHOWO MTB TEAM / Goleniów (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK
147.
96
PILCH Dariusz / Gorzów Wielkopolski (POL) G 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK
148.
171
PISARSKI Łukasz / Piła (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK
149.
86
PRZYBYŁ Piotr Team BEROTU / Nowy Tomyśl (POL) 2022-04-04 02:25:39 TAK TAK
150.
118
PRZYBYŁA Patryk VEZUVIO TEAM / plewiska (POL) 2022-04-04 02:25:39 TAK
151.
2
PUT Jamusz 5 Pułk Artylerii / Sulechów (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
152.
178
RAPKE Andrzej ZASAPANI -HYDRO Trzcianka / 64-980 (POL) 2022-05-16 09:13:13 TAK TAK
153.
73
ROMANOWSKI Damian / Słubice (POL) 2022-03-29 14:44:10 TAK TAK
154.
RYBAK Jacek / Warszawa (POL) 2022-05-24 15:59:41 TAK
155.
RYDZ Rudy Petarda ale ale / Gorzów Wlkp. (POL) 2022-03-16 21:35:08
156.
FRANKÓW Ryszard AGATEAM MTB / WSPÓLNA 6 (POL) 2022-05-31 22:29:43 TAK
157.
161
SIDORCZUK Marcin / Franciszkańska (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK
158.
150
SIEJAK Mateusz KOSOX BIKE Team / Kiekrz (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK
159.
131
SIEKIERSKI Michał Kibolski KS / Poznań (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK
160.
3095
SIKORSKI Wojciech niezrzeszony / Kościuszki 19 a (POL) R 2022-04-04 02:25:39 TAK TAK TAK
161.
SKIERLAK Krzysztof / Tanowo (POL) 2022-03-21 15:35:29 TAK
162.
90
SKRZYPCZAK Michał Ls Plus Recycling Team / Grodzisk Wlkp (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK
163.
3366
SKUPIŃSKI Jan LKS POM STRZELCE KRAJ / Strzelce Kraj (POL) P4 2022-05-22 20:54:13 TAK
164.
166
SŁOWIŃSKA-SEMCZAK Helena Arka 1 Stargard / Morzyczyn (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK
165.
SOBOTA Rafał Szczepan Bike / Gorzow Wlkp (POL) G 2022-06-01 22:58:01
166.
111
SOBOTA Rafał Szczepan Bike / (POL) 2022-03-29 14:44:58
167.
88
SOCHACKI Zbigniew Green Bike Gorzów / Mysliborska (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
168.
69
SOJA Tadeusz UTM Brójce Lubuskie / Lubsko (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK TAK TAK TAK
169.
SÓJKA Ireneusz GRUPA MTB SULECHÓW / Obłotne (POL) 2022-03-30 21:49:56
170.
SPÓLNICKI Filip / Stargard (POL) 2022-06-01 22:16:12 TAK TAK
171.
89
STANKOWIAK Łukasz Team BEROTU / Poznań (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK
172.
141
STENCEL Mariusz Arka 1 Stargard / Stargard (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK
173.
123
STRUCH Jakub Seven Perceptus Team / (POL) 2022-04-04 02:25:58 TAK
174.
159
STWORA Marcin Wataha.cc / Szczecin (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK
175.
7
SUSZCZYŃSKI Robert JF Duet Goleniów / Wyszyńskiego (POL) G 2022-03-16 14:09:23
176.
SZCZEPANSKA Ilona / Jasień (POL) 2022-06-01 10:19:57 TAK
177.
Szczepański Grzegorz / Mirostowice Dolne (POL) 2022-06-06 13:20:54 TAK
178.
SZEWCZYK Mateusz KKFP Wolsztyn / 162/5 (POL) 2022-06-13 08:06:34 TAK
179.
SZUBERLA Maciej Szczecin / Szczecin (POL) 2022-05-27 14:16:08
180.
ŚWIĄDER Artur RBL TEAM / strzelce krajeńskie (POL) 2022-03-15 14:52:52
181.
68
TANKIELUN Krzysztof / 17/14 (POL) G 2022-05-01 14:02:53 TAK TAK TAK
182.
83
TELEJ Daniel Gubin / (POL) 2022-05-01 14:02:53
183.
78
TOMASZEWSKI Sławomir SECO/WARWICK / Sulechów (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
184.
175
Tomczuk Tomasz / Drezdenko (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK
185.
60
TROSZCZYNSKI Przemysław Łukęcin / (POL) 2022-03-29 14:44:58
186.
100
TRUSZCZYŃSKI Maciej Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki / Gorzów Wielkopolski (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
187.
173
TRZCIŃSKI Paweł Catena Wyszków / Wyszków (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK
188.
66
TUDEK Michal / Lubiszyn (POL) 2022-03-29 14:44:10 TAK TAK
189.
81
TURKIEWICZ Mirosław / Szczecin (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK
190.
112
URLIK Andżelika GRUPA SKG / Rzepin (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
191.
58
WACHOWIAK Piotr Wronki / Wronki (POL) 2022-03-29 14:44:10 TAK
192.
WADECKI Michał Ember Crew / Grochowo (POL) 2022-05-24 09:38:35
193.
WALCZAK Marcin Fajni Rowerzyści TEAM / Gorzów Wlkp. (POL) G 2022-03-13 18:56:52
194.
19
WALCZAK Piotr Baltic Home Świnoujście / Świnoujście (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK TAK TAK TAK TAK
195.
126
WALIWONIS Przemysław SECO/WARWICK / Świebodzin (POL) 2022-04-04 02:25:39 TAK TAK
196.
16
WĘŻYK Aleksander Fajni Rowerzyści TEAM / Gorzów Wlkp. (POL) G 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
197.
80
WICHŁACZ Krzysztof Arka 1 Stargard / Spokojna (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
198.
WIERZBIŃSKI Arkadiusz BIKE TEAM LUBNIEWICE / Lubniewice (POL) L 2022-05-31 17:24:35 TAK
199.
WIESZCZECZYŃSKI Krzysztof Czerwonak / Czerwonak (POL) 2022-06-15 21:53:57
200.
99
WIĘCEK Jacek Arka 1 Stargard / Stargard (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK TAK TAK TAK
201.
4
WIĘCEK Kamil Arka 1 Stargard / Stargard (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK TAK TAK TAK TAK
202.
98
WILK Piotr Maszoński Logistic Sulęcin / Sulęcin (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK TAK
203.
168
WILKANOWSKI Andrzej SRS Szczecinek / WCZASOWA (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK
204.
WIŚNIEWSKI Dawid BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / Moniki Cegłowskiej 14m4 (POL) 2022-04-21 21:39:01
205.
151
WOJNAR Tomasz TOMCHEM TEAM / os.lecha 20m69 (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK
206.
WOLANIN Adrian BIKE TEAM LUBNIEWICE / Lubniewice (POL) L 2022-05-31 17:15:43
207.
117
WÓJCIAK Łukasz VEZUVIO TEAM / (POL) 2022-04-04 02:25:58
208.
18
WRĘCZYCKI Irek Arka 1 Stargard / Stargard (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
209.
162
WRZESZCZ Bartosz UczaBucza / Okonek (POL) 2022-05-08 20:59:17
210.
ZAWARDKA Robert Burza na Rowerze Team / Barlinek (POL) 2022-02-28 21:21:14 TAK
211.
93
ZGUTKA Maciej / Szczecin (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
212.
153
ZIMNY Adrian / (POL) 2022-05-01 14:03:47
213.
ZŁOCZOWSKI Kamil Bohnhorst Interhandel / Siadło Dolne (POL) 2022-03-30 10:58:57
214.
144
ZOZULIŃSKI Jan BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / Wiklinowa 10/3 (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK
215.
145
ZOZULIŃSKI Tomasz / Grzebienisko (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK
216.
137
ZWIERSKI Miłosz UKS Sokół Superior Zator / Ujście (POL) 2022-05-01 14:02:53
217.
53
ŻELECHOWSKI Marek Team Trucker / Lubniewice (POL) L 2022-03-21 14:52:16 TAK TAK
218.
102
ŻELETKO Arkadiusz AGATEAM MTB / Długa 11 (POL) 2022-05-31 22:27:40 TAK TAK
P0 | Zgłoszonych: 35
  Opłaty za poszczególne etapy
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Nazwa pary Kat. Data zgłoszenia Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Etap 5 Etap 6 Etap 7 Etap 8 Etap 9 Etap 10 Etap 11 Etap 12
1.
1018
BAKALAREK Mateusz+Tomasz Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska / (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK
2.
BANASIAK Jakub MARBOPUR MIEDZYCHÓD TEAM BIKE / Trzciel (POL) 2022-06-01 11:23:55
3.
2010
BEDNORZ Maciej M&M Team / Świebodzin (POL) 2022-03-16 20:11:28 TAK TAK TAK TAK
4.
1010
BEDNORZ Matylda M&M Team / Świebodzin (POL) 2022-05-01 14:02:53
5.
2015
BRAUN Gabriel Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska / Dygowo (POL) 2022-05-17 21:07:48
6.
1015
BRAUN Gabriel+Agnieszka Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska / (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK
7.
CHODACKI Piotr Chodasie Team / Sulechów (POL) 2022-03-15 19:37:46
8.
1016
DWORKOWSKA Paulina+Krzysztof Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska / (POL) 2022-05-08 20:59:54
9.
1008
JÓZWA Aleksander+Marek Zielona Góra / (POL) 2022-05-01 14:02:53
10.
1017
KOBYLIŃSKA P.+KAMYK Ł. Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska / (POL) 2022-05-22 20:54:13
11.
1011
KOZŁOWSKI Aleksander Chojna / CHOJNA (POL) 2022-03-29 14:44:10 TAK
12.
1013
KRZEMIŃSKI Krzysztof / Nowa Wioska (POL) 2022-05-22 20:54:13
13.
2013
KRZEMIŃSKI Tomasz / Nowa Wioska (POL) 2022-04-26 18:05:29 TAK TAK TAK TAK
14.
MADEJ Mateusz + zosia / Gorzów Wlkp. (POL) 2022-05-24 08:18:03 TAK
15.
MADEJ Zofia Grzmotomocni / Gorzów Wlkp. (POL) 2022-05-25 08:54:12
16.
MAKOWSKI Michał Akademia Kolarska Bonecki Team / Świebodzin (POL) 2022-06-15 12:53:17
17.
MAKOWSKI Paweł Akademia Kolarska Bonecki Team / Świebodzin (POL) 2022-06-12 22:37:31 TAK
18.
MOSS Marcin / Jelenia Góra (POL) 2022-06-12 14:45:04
19.
MUSIAŁ Agnieszka AGJAN / Świebodzin (POL) 2022-06-15 01:52:20 TAK
20.
1019
OŻGA Dastin+Michał / (POL) 2022-05-08 20:59:54
21.
1021
POSZADEL Jan+Tomasz Zmęczeni na Starcie Dobiegniew / Dobiegniew (POL) P0 2022-05-22 20:54:34
22.
POSZADEL Tomasz Zmęczeni na Starcie Dobiegniew / Dobiegniew (POL) 2022-05-17 21:51:51 TAK
23.
SŁOTA Marcelina / Świebodzin (POL) 2022-03-24 02:27:14
24.
SOKOŁOWSKI Rafał MARBOPUR MIEDZYCHÓD TEAM BIKE / Międzychód (POL) 2022-06-01 22:05:54 TAK
25.
1004
STRUGAREK Bartosz Strzelce Kraj. / Strzelce Krajeńskie (POL) 2022-05-22 20:54:13
26.
STRUGAREK Maciej Strzelce Kraj. / Strzelce Krajeńskie (POL) 2022-03-15 10:41:58 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
27.
SZCZEPANIAK Monika Szczepan / Świebodzin (POL) 2022-06-15 12:49:59 TAK
28.
SZCZEPANIAK Staś + mama SZCZEPAN / Świebodzin (POL) 2022-06-14 22:43:02
29.
SZEWDENIS Krzysztof Szczecin Pilot / Stargard (POL) 2022-06-01 10:37:26 TAK
30.
SZEWDENIS Lena Szczecin Pilot / Stargard (POL) 2022-06-01 10:40:37
31.
ŚPIWAK Jan AGJAN / Świebodzin (POL) 2022-06-15 01:55:38
32.
1003
TOMASZEWSKA Agata Agatka z mamą / Sulechów (POL) 2022-05-22 20:54:13
33.
TOMASZEWSKA Daria Agatka z mamą / Sulechów (POL) 2022-03-14 21:31:36 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
34.
TRACZ Arkadiusz / Koszalin (POL) 2022-05-04 16:56:37
35.
1014
TRACZ Radosław / Koszalin (POL) 2022-05-08 20:59:17
MINI P2 | Zgłoszonych: 12
  Opłaty za poszczególne etapy
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Nazwa pary Kat. Data zgłoszenia Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Etap 5 Etap 6 Etap 7 Etap 8 Etap 9 Etap 10 Etap 11 Etap 12
1.
DENYSOV Oleksandr Zahnklinik Słubice Cycling Team / Słubice (UKR) Trio Buki P2 2022-05-29 08:34:00 TAK
2.
FINK Izabela Zahnklinik Słubice Cycling Team / Słubice (POL) Zahnklinik Słubice Cycling Team P2 2022-03-15 22:54:19 TAK
3.
KULIKOVA Yana Zahnklinik Słubice Cycling Team / Słubice (UKR) Trio Buki P2 2022-05-29 08:24:08 TAK
4.
MURDZA Krzysztof Zahnklinik Słubice Cycling Team / Słubice (POL) Zahnklinik Słubice Cycling Team P2 2022-03-15 22:57:45 TAK
5.
POSTAWA Przemysław Grawerowanie3D Racing Team / Szczecin (POL) Renata&Przemo P2 2022-03-09 14:17:23 TAK TAK
6.
1020
POSTAWA Renata+Przemysław Grawerowanie3D Racing Team / Szczecin (POL) Renata&Przemo P0 2022-05-08 20:59:44 TAK TAK
7.
3323
RODZIEWICZ Krzysztof SRS Szczecinek / Szczecinek (POL) Dwa Słonie na Rowerze P4 2022-05-08 20:59:17 TAK
8.
1007
ZASADA J.+SKWIERAWSKI M. KU AZS ANS PIŁA / Piła (POL) BYLE DO METY P0 2022-05-22 20:54:34 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
9.
1006
SŁAWIŃSKA Katarzyna+Paweł GYMLOVE.PL / Chojna (POL) GYMLOVE.PL P2 2022-03-21 14:53:09 TAK
10.
SŁAWIŃSKI Paweł GYMLOVE.PL / Chojna (POL) GYMLOVE.PL P2 2022-03-08 19:28:22 TAK
11.
3281
SZKUDLAREK Sebastian SRS Szczecinek / Szczecinek (POL) Dwa Słonie na Rowerze P4 2022-05-08 20:59:17 TAK
12.
ZASADA Justyna KU AZS ANS PIŁA / Piła (POL) BYLE DO METY P2 2022-03-14 14:01:38 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
MŁODZIK/MŁODZICZKA | Zgłoszonych: 20
  Opłaty za poszczególne etapy
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Nazwa pary Kat. Data zgłoszenia Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Etap 5 Etap 6 Etap 7 Etap 8 Etap 9 Etap 10 Etap 11 Etap 12
1.
4037
ANDRZEJEWSKI Ksawery KK Ziemia Kołobrzeska / Kołobrzeg (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK
2.
4035
BARNAS-PAWLACZYK Marta KK Sportowiec Piła / (POL) 2022-05-22 20:54:41
3.
4029
CIERPICKI Wojciech Kolarski Klub "Sportowiec" Piła / Pila (POL) 2022-03-15 15:10:29 TAK
4.
4036
FILOWIAT Jan SRS Szczecinek / Szczecinek (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK
5.
4019
GIERS Grzegorz Kolarski Klub "Sportowiec" Piła / Piła (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK
6.
GOTLIB Kamil Kolarski Klub "Sportowiec" Piła / Kotuń (POL) 2022-03-15 22:54:38
7.
4009
GRABOWSKI Alaf Dębno / (POL) 2022-03-21 14:53:30
8.
4023
GRACZEW Nikola Kolarski Klub "Sportowiec" Piła / dolaszewo (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK
9.
4006
JANAS Bartosz R-bajk Skwierzyna / Skwierzyna (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
10.
4028
JURACH Bartosz kolarski Klub Sportowiec Piła / Szydłowo (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK
11.
4007
KAWKA Nikodem Dębno / (POL) 2022-03-21 14:53:30
12.
4027
KOKOCIŃSKI Maciej GTW Racing Team / (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK
13.
4022
KORZYNIEWSKI Bartosz R-BAJK Skwierzyna / Arciszewskiego 9/6 (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK
14.
KRUSZYŃSKA Dagmara K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE / Księdza Emila Wilguckiego 13 (POL) 2022-06-01 17:53:35 TAK
15.
4003
LACHOWICZ Antoni Team Sieniawa / sieniawa (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK
16.
4015
MICHALEWICZ Zuzanna KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE / Włoszakowice (POL) 2022-03-29 14:44:10 TAK
17.
MURDZA Adam Zahnklinik Słubice Cycling Team / Słubice (POL) 2022-03-15 23:05:07
18.
PRAŻANOWSKI Franciszek / Deszczno (POL) M 2022-06-14 11:39:52 TAK
19.
4038
SERAFIN Olivier Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska / Zieleniewo (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK
20.
4018
STACHOWICZ Staszek Kolarski Klub "Sportowiec" Piła / Piła (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK TAK TAK
ŻAK/ŻAKINI | Zgłoszonych: 28
  Opłaty za poszczególne etapy
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Nazwa pary Kat. Data zgłoszenia Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Etap 5 Etap 6 Etap 7 Etap 8 Etap 9 Etap 10 Etap 11 Etap 12
1.
4017
CHODACKI Stanisław Kruszyna / (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK TAK TAK TAK TAK
2.
4033
HARENDA Dawid Kolarski Klub "Sportowiec" Piła / Dolaszewo (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK
3.
4012
JAĆKIEWICZ Amanda / (POL) 2022-03-21 14:53:30
4.
4016
JAGIEŁKA Jakub Pom Strzelce kraj. / Wojska polskiego (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK
5.
4030
JANCZUKOWICZ Wiktoria / Piła (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK
6.
4005
JAROS Natalia POM STRZELCE KRAJ. / KONOPNICKIEJ, 22 (POL) N 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
7.
4032
KAMYK Filip Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska / Stare Bielice (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK
8.
4008
KLIMASZEWSKA Zuzanna / Łucznicza (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
9.
4031
KORBANEK Adam Niezrzeszony / Santok (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK
10.
4013
KRZEMIŃSKI Szymon Akademia Kolarska Bonecki Team / Nowa Wioska (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
11.
LEŚKO Nela Niezrzeszony / Bielów (POL) 2022-06-01 23:17:43 TAK
12.
LIBORIO Zuzanna SKF OMEGA Rzepin / Falkensee (DEU) 2022-06-01 16:19:46 TAK
13.
4024
LIS Kacper R-bajk Skwierzyna / (POL) 2022-04-04 02:25:58
14.
4021
MARCZAK Marcel Kostrzyn nad Odrą / Kostrzyn nad Odrą (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK
15.
4034
MICHALSKI Konrad Uks Sportowiec Piła / (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK
16.
4004
NOWICKI Adam / Nowiny Wielkie (POL) 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
17.
4026
PIĘTKA Karolina WKK Warszawski Klub Kolarski / Warszawa (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK
18.
SŁOTA Michał Akademia Kolarska Bonecki Team / Świebodzin (POL) 2022-03-24 02:16:45 TAK TAK
19.
SZCZEPANIAK Adam SZCZEPAN / Świebodzin (POL) 2022-06-14 22:38:29 TAK
20.
1001
SZUKAŁA Antoni Sulechów / (POL) 2022-03-21 14:53:30
21.
4010
SZYSZKA Helena Barlinek / (POL) 2022-03-21 14:53:30
22.
4001
TYL Zuzanna WKK Warszawski Klub Kolarski / Kasztanowa (POL) 2022-03-21 14:52:16 TAK
23.
4039
WARDĘGA Hubert Lubiewko / (POL) 2022-05-22 20:54:41
24.
1009
WIERZBICKA Wiktoria Fajni Rowerzyści TEAM / gorzów wlkp (POL) G 2022-05-22 20:54:13 TAK TAK TAK
25.
4025
WIERZBICKI Witold LKS TRASA Zieloa Góra / Leśna Góra (POL) 2022-05-01 14:02:53 TAK TAK
26.
4011
WIERZYCKI Wit SKK Szczeciński Klub Kolarski / Warzymice (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK TAK TAK TAK TAK
27.
4002
WIĘCEK Marcel Arka 1 Stargard / Stargard (POL) 2022-05-08 20:59:17 TAK TAK TAK TAK TAK
28.
4014
WYSOCKI Olek Brzozowiec / (POL) 2022-03-29 14:44:58



DomTel-Sport
©by Pilar 2007-2018
Generowanie strony
0.12144112586975 sekund