45. Maraton Dębno
42.195 km
Lista
startowa
1.5 km
5.7 km
10 km
12.5 km
15 km
21.097 km
22.8 km
25 km
27.2 km
30 km
32.5 km
38.2 km
40 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K20
K30
K40
K50
K60
MĘŻCZYŹNI
M20
M30
M40
M50
M60
Kategorie dod.
MP - 38. PZLA Mistrzostwa Polski Kobiet
S - 5. Mistrzostwa Polski Strażaków
P - 16. Mistrzostwa Polski Policjantów
N - 5. Mistrzostwa Polski Nauczycieli
D - Mistrzostwa Miasta i Gminy Dębno
42.195 km (11:00:19)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
12
13
14
15
16
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
27
28
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Foto
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
1301.
2467
BOCIĄGA Paweł
Lodz (POL)
M30
1302.
133
KURASZEWICZ Radek Oskar
Łódź (POL)
M40
1303.
410
BIAŁEK Adam
Łódź (POL)
M40
1304.
413
KORBELA Bartosz
Łódź (POL)
M30
1305.
630
URBANOWICZ Arek
Łódź (POL)
M30
1306.
968
GĘSICKI Arkadiusz
Łódź (POL)
M30
1307.
1388
KOWALSKI Łukasz
Łódź (POL)
M30
1308.
1509
OSTROWICZ Tomasz
Łódź (POL)
M40
1309.
1604
BALCERZAK Mariusz
Łódź (POL)
M40
1310.
1670
TOMICKI Robert
Łódź (POL)
M40
1311.
2041
KLIMASZEWSKA Katarzyna
Łódź (POL)
K40
1312.
2081
MARKIEWICZ Andrzej
Łódź (POL)
M50
1313.
2347
CHOMICZEWSKI Witold
Łódź (POL)
M30
1314.
2688
KNISTOFT Jakub
Łódź (POL)
M30
1315.
407
SKRZYWAN Paweł
Łomianki (POL)
M30
1316.
517
WIELGOSZ Piotr
Łomianki (POL)
M30
1317.
761
DOBIASZ Aneta
Łomianki (POL)
K40
1318.
2239
STORC Krzysztof
Londyn (POL)
M50
1319.
504
GAJ Marek
Lorza Szydercuf (POL)
M40
1320.
2298
DANIEC Andrzej
Los Trepos Companieros (POL)
M30
1321.
2324
JONAK Katarzyna
Los Trepos Companieros (POL)
K30
1322.
521
BIELAK Sławomir
Lotomy Durch (POL)
M40
1323.
2406
SZCZUCKI Piotr
Lotos Running Team (POL)
M30
1324.
1300
HETMAŃSKI Arkadiusz
Lovelasy (POL)
M30
1325.
1375
LIPERTOWICZ Sebastian
Lovelasy (POL)
M30
1326.
1492
GAŁAMAGA Radosław
Lovelasy (POL)
M40
1327.
652
MIKORENDA Piotr
Łowicz (POL)
M40
1328.
774
MACHNIKOWSKA Paulina
Łowicz (POL)
K30
1329.
1545
HAWRYLISZYN Jan
Łozina (POL)
M30
1330.
1425
MALETA Marcin
Lpp Team (POL)
M30
1331.
644
ANTOSZ Mateusz
Lubaczow (POL)
M20
1332.
1888
GRZEGRZÓŁKA Mariusz
Lubań (POL)
M30
1333.
2588
REGINIA Przemysław
Lubczyna (POL)
M20
1334.
1277
IRZYK Tomasz
Lubelska Grupa Triathlonu (POL)
M40
1335.
176
KAŁAKUCKI Jarosław
Lubelskibiegaczteam (POL)
M40
1336.
1641
CHRAPCZYŃSKI Krystian
Lubię I Chcę To Biegam (POL)
M40
1337.
2027
MOKRACKA Oliwia
Lubię Powoli (POL)
K40
1338.
277
ZAUCHA Wojciech
Lubin (POL)
M40
1339.
564
SALAMOŃSKI Tomasz
Lubin (POL)
M40
1340.
1220
SZUMILAS Mariusz
Lubin (POL)
M40
1341.
2354
HEJBER Grzegorz
Lubin (POL)
M40
1342.
889
WOJTAŚ Małgorzata
Lublin (POL)
K30
1343.
892
FRĄK Mirosław
Lublin (POL)
M40
1344.
1108
GOŹDZICKI Krzysztof
Lublin (POL)
M40
1345.
1226
RYNIEWSKI Tomasz
Lublin (POL)
M40
1346.
1285
KAWIAK Marek
Lublin (POL)
M30
1347.
1520
KUCHARZYK Grzegorz
Lublin (POL)
M40
1348.
1762
GOŁOFIT Aneta
Lublin (POL)
K30
1349.
1952
JANICKI Leszek
Lublin (POL)
M40
1350.
1320
KUBASIK Tomasz
Lubliniec (POL)
M30
1351.
324
STRĄCZEK Sławomir
Luboń (POL)
M30
1352.
1006
LATASIEWICZ Robert
Luboń (POL)
M40
1353.
2421
KURCIUS-SMOCZYK Anna
Luboń (POL)
K40
1354.
2633
ANIOŁA Jakub
Luboń (POL)
M40
1355.
2763
BRODOWICZ Jarosław
Luboń (POL)
M40
1356.
497
POCHYLSKI Dominik
Luboński Klub Biegacza (POL)
M40
1357.
2553
KĘDZIORA Natalia
Luboński Klub Biegacza (POL)
K40
1358.
728
GAWRON Tomasz
Lubsko (POL)
M30
1359.
2614
LUDEK Tomasz
Ludex (POL)
M30
1360.
1076
WATOŁA Andrzej
Łuków Śląski (POL)
M40
1361.
1515
WATOŁA Barbara
Łuków Śląski (POL)
K40
1362.
1745
OPOLSKI Piotr
Luks Lubartów Sekcja Szachowa (POL)
M40
1363.
1765
GACKA Rafal
Lupus Team (POL)
M40
1364.
1754
GACKA Anna
Lupusteam (POL)
K40
1365.
1246
LISEWSKA Anna
Lusówko (POL)
K40
1366.
938
SZAWŁOWSKI Łukasz
Lwówek Śląski (POL)
M40
1367.
2369
POLLEY Adam
Lzs jedność Łobżenica (POL)
M30
1368.
282
BRZESKI Marcin
M & P (POL)
M30
1369.
2295
WÓDKIEWICZ Maciej
Maciejówka Biega (POL)
M40
1370.
752
KRZEMIEŃ Krzysztof
Maków (POL)
M20
1371.
135
WYSOCKI Dariusz
Malbork (POL)
M50
1372.
2012
RYSTWEJ Cezary
Mali Gorzowiacy (POL)
M30
1373.
1527
WEJMAN Dariusz
Maliniaki (POL)
M40
1374.
840
KARWOWSKI Artur
Małkinia (POL)
M40
1375.
1741
MARCINCZAK Anna
Mamy Biegamy (POL)
K40
1376.
2714
GÓRECKA-MITORAJ Justyna
Mamy To ! (POL)
K30
1377.
762
MATUSZAK Anita
Mango Gatki Team (POL)
K40
1378.
2355
DOBACZEWSKA Ewa
Mango Gatki Team (POL)
K40
1379.
88
HRYCIUK Łukasz
Maraton Dębno (POL)
D
M30
1380.
2209
PILVINIENE Edita
Maratonas (LTU)
K30
1381.
2001
PAWLAK Jakub
Maratończyk Poznań (POL)
M40
1382.
2482
BEDNAREK Maciej
Maratończyk Poznań (POL)
M30
1383.
1812
HALINIAK Marek
Marek Haliniak (POL)
M40
1384.
2628
KOTUŁA Rafał
Marki (POL)
S
M40
1385.
2029
MIELCAREK Tomasz
Masaze-Tomek.pl (POL)
M40
1386.
1109
KURILEC Krzysztof
Matner Running Team (POL)
M50
1387.
2120
PASQUALINI Izabela
Mazi Run Team (POL)
K30
1388.
1930
ZIELIŃSKA-SŁOWIK Paulina
Mbank (POL)
K30
1389.
1815
TALAGA Michał
Mbut.pl (POL)
M30
1390.
2399
DUDEK Dominik
Mcg Projects (POL)
M40
1391.
848
WOLANIN Maciej
Mckis Kb Jaworzno (POL)
M20
1392.
2394
KUBIAK Grzegorz
Mcpp (POL)
M30
1393.
2234
SADLON Krzysztof
Mechowo (POL)
M30
1394.
2627
BEDRYJ Mateusz
Mełno (POL)
M20
1395.
2595
ZIELIŃSKI Bartosz
Męska Sprawa Sch Tomy (POL)
M20
1396.
1181
WĘGIER Wojciech
Mętno (POL)
M20
1397.
2219
GUBERNAT Ewa
Miasto Kobiet (POL)
N
K30
1398.
475
FLIS Artur
Michałowice (POL)
M30
1399.
319
WĄSOWSKI Szymon
Microsoft Running Team (POL)
M30
1400.
2597
WIELOWSKI Paweł
Microsoft Running Team (POL)
M30