ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona  1  2 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
1. 3025 ADAMCZYK-NOWAK Beata Miechowicka Grupa Biegowa (POL) K40 DNF
2. 2838 ALBAROUDI Abdullatif Warszawa (POL) M30 DNF
3. 4003 AMBROSIO ARCANGELO asd ATLETICA SAN GIUSEPPE (POL) M60 DNF
4. 4007 AMMIRATI alfonso le tartarughe asd (POL) M50 DNF
5. 1174 ANZEL Jerzy Brodnica Biega (POL) M50 DNF
6. 1110 AUGUSTYNIAK Łukasz Biegający Świdnik (POL) M18 DNF
7. 5539 BANKIEWICZ Damian Asseco Active Team (POL) M40 DNF
8. 6573 BARAN Mateusz KS Kanałek (POL) M18 DNF
9. 1678 BARTNIK Michał Basset Rolling Team (POL) M40 DNF
10. 2543 BARWIŃSKI Piotr Neon Team (POL) M40 DNF
11. 4049 BEDNARSKI Krzysztof Kluczborska Grupa Biegowa (POL) M50 DNF
12. 2323 BERGER Rafał Warszawa (POL) M30 DNF
13. 6704 BIENIEK Krzysztof MORT. SOLDENT (POL) M40 DNF
14. 2472 BIEŃKO Adam KS Staszewscy (POL) M40 DNF
15. 5042 BOCIAN Patryk Warszawa (POL) M18 DNF
16. 3479 BONIECKI Maciej GET RUN (POL) M30 DNF
17. 5961 BORAWSKI Paweł Dudycz TEAM (POL) M30 DNF
18. 4973 BRYŚ Krzysztof Lecymy Durś (POL) M18 DNF
19. 2668 CARUK Paweł Warszawa (POL) M30 DNF
20. 17 CHERUIYOT Johnathan Kipkogei ADIDAS (KEN) M30 DNF
21. 1352 CHOJNACKI Grzegorz Zielonka (POL) M40 DNF
22. 3417 COZZOLINO govanni le tartarughe asd (POL) M60 DNF
23. 1479 CUL Aleksandra Węgierska Górka (POL) K30 DNF
24. 4867 CZERNIAWSKI Andrzej Pędziwiatr (POL) M30 DNF
25. 1588 CZUBIŃSKI Marek Łódź (POL) M60 DNF
26. 6395 CZYŻ Łukasz Sosnowiec (POL) M30 DNF
27. 3808 CZYŻ Michał Obozy Górskie (POL) M18 DNF
28. 5655 ĆWIEK Paweł Nauka Biega (POL) M30 DNF
29. 6122 DERKUS Paula Milanówek (POL) K18 DNF
30. 4951 DMYTRACH Konrad Warszawa (POL) M30 DNF
31. 2764 DOMAGAŁA Krzysztof Stowarzyszenie CoZaJazda! (POL) M18 DNF
32. 3801 DUDEK Radosław DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL) M40 DNF
33. 37 ELBANNOURI Mourad LASANSSI (SPain) (MAR) M40 DNF
34. 4298 ETO Ken DAIKIN (JPN) M30 DNF
35. 6130 FABISIAK Mirosław Chodkowo (POL) M50 DNF
36. 3410 FLORIO FRANCESCO le tartarugheasd (POL) M60 DNF
37. 3973 FRANCZAK Mariusz ŚlęzakTeam (POL) M40 DNF
38. 4959 FROŁOW Jakub KS Staszewscy (POL) M40 DNF
39. 2100 GARCZEWSKA-PASZKO Joanna Warszawa (POL) K40 DNF
40. 12 GARDZIELEWSKI Arkadiusz WKS Śląsk Wrocław (POL) PZLA M30 DNF
41. 1178 GAWŁOWSKI Adam Otwock (POL) M40 DNF
42. 3086 GIEL Jarosław NKB Chyży (POL) M30 DNF
43. 3407 GIUGLIANO alessio le tartarughe asd (POL) M50 DNF
44. 4954 GORĄCY Marcin Rossbiegani (POL) M30 DNF
45. 5424 GÓRSKA Justyna Na Max-a Team (POL) K30 DNF
46. 6727 GÓRZYŃSKA Anna OTK RZEŹNIK (POL) K40 DNF
47. 3468 GRABOWSKA Izabela Kaczory (POL) K30 DNF
48. 5577 GRZELAK Daniel Maraton Leszno (POL) M40 DNF
49. 2466 HICZEWSKI Michał M.I.L.A (POL) M30 DNF
50. 1551 HINTZ Tomasz Piaseczno Running (POL) M40 DNF
51. 6060 HOJDA Marek Marek Hojda (POL) M50 DNF
52. 1856 HONZAWA Ryuta DAIKIN (JPN) M30 DNF
53. 10 IUKHYMCHUK Mykola (UKR) M30 DNF
54. 3986 JAKUBCZYK Krzysztof Contante (POL) M30 DNF
55. 1909 JANOWICZ Klaudia Wrocław (POL) K18 DNF
56. 2722 JARONI Hubert 4Fiter (POL) M40 DNF
57. 1870 JASIŃSKI Leszek LUCKY LOSERS (POL) M40 DNF
58. 5020 JUROWSKI Andrzej Bractwo Biegowe BGK (POL) M40 DNF
59. 6425 KAIM Mateusz Accenture (POL) M30 DNF
60. 1711 KAJKO artur Chodecka (POL) M40 DNF
61. 1317 KAŁAKUCKI Jarosław Lubelskibiegacz.pl Team (POL) M40 DNF
62. 4320 KALINOWSKI Adam Warszawa (POL) M40 DNF
63. 4092 KALIŃSKI Przemysław Biegaj z Ursusem (POL) M30 DNF
64. 4109 KAŁUŻNA dominika Gdańsk (POL) K18 DNF
65. 5984 KAMIŃSKI Kamil rc waw (POL) M30 DNF
66. 11 KANGOGO Mark (KEN) M30 DNF
67. 4886 KARAVIDAS Georgios MARATHON CLUB (GRE) M40 DNF
68. 2325 KARCZEWSKA Marta Warszawa (POL) K18 DNF
69. 6400 KARCZEWSKI Sławomir CWU (POL) M30 DNF
70. 3278 KARIOZEN Michał Tajemniczy Don Pedro i S-ka (POL) M40 DNF
71. 3935 KASINA Wojciech Brzeg Dolny (POL) M30 DNF
72. 3910 KILIJANEK Piotr Radom (POL) M40 DNF
73. 1230 KITLAS Rafał Dream Run (POL) M30 DNF
74. 3111 KOCHANIAK Rafał Power Training (POL) M40 DNF
75. 36 KOECH Nancy (POL) K30 DNF
76. 6008 KOLECKI Damian KolecTEAM Zbąszynek (POL) M40 DNF
77. 66 KROCHMAL Paweł Żórawski Team (POL) M18 DNF
78. 1706 KUŁAK Piotr PASSION LIFE JOY (POL) M30 DNF
79. 3451 KWIATEK Tomasz Pruszków (POL) M30 DNF
80. 5338 LACHTARA Marta Ostrołęka 8 (POL) K30 DNF
81. 1098 ŁĄCZNY Jarosław PBSLA (POL) M40 DNF
82. 6765 LAMMEL Pawel WIEJSKI KLUCZ BIEGACZA RADONIE (POL) M40 DNF
83. 34 ŁAPIŃSKA Anna (POL) K30 DNF
84. 5797 LEMANSKI Piotr Duklanowski Team (POL) M40 DNF
85. 6652 LENDZIOSZEK Mateusz (POL) M30 DNF
86. 4190 LENKIEWICZ Aleksander Wkurw_Team (POL) M40 DNF
87. 3546 LEWANDOWSKA Katarzyna Forever Young (POL) K40 DNF
88. 5872 ŁOCAN Grzegorz KB Vamos Amigos (POL) M40 DNF
89. 1264 ŁOŚ Michał Szakale Bałut Łódź (POL) M30 DNF
90. 2794 LUBAK Marcin Mały Płock (POL) M30 DNF
91. 2617 ŁUCZYŃSKI Tomasz treningibiegowe.pl/Adidas RunnersWarsaw (POL) M40 DNF
92. 4777 MACHLOWSKI Łukasz KKB Dystans (POL) M30 DNF
93. 1583 MACIEJCZYK Piotr Warszawa (POL) M40 DNF
94. 19 MAMEDOV Vladislav (UZB) M30 DNF
95. 5120 MARSZAŁEK Władysław Lozka.Net (POL) M50 DNF
96. 6450 MICHULEC Jacek Komenda Główna Policji (POL) P M30 DNF
97. 1510 MROCZEK Magdalena UMCS Biega (POL) K40 DNF
98. 1442 MROCZEK Przemysław UMCS Biega (POL) M40 DNF
99. 2346 MYSZKIEWICZ Maciej DĄBROWSKI TEAM (POL) M18 DNF
100. 5861 NAROJCZYK Krzysztof TRI Masters Piaseczno (POL) M40 DNF
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.16568899 s

Sponsor główny: