ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZYŹNI M
OSHEE 10 km (09:01:12)
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 87 88 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
1. 12746 ABBASSI Karim Warszawa (POL) M
2. 17666 ABDELKEFI Amir Live Well at Citi (POL) M
3. 17777 ABOUTAK Hasan Live Well at Citi (POL) M
4. 12096 ABRAMCZYK Aleksandra Legia Run Club (POL) K
5. 14746 ABRAMCZYK Jakub runfollowme.pl (POL) M
6. 13978 ABRAMCZYK Małgorzata Warszawa (POL) K
7. 14055 ABRAMOWICZ Daniel Michałowo (POL) M
8. 13116 ABRAMOWICZ Krzysztof Warszawa (POL) M
9. 18979 ABRAMOWSKI Mateusz MIASTO KAŁUSZYN (POL) M
10. 18805 ABU NAHIA KARIM Nadaktywni Toruń (POL) M
11. 17486 ABYSHKIN MIKHAIL Warszawa (POL) M
12. 16348 ADAMCZAK Anna Trzebińskiego (POL) K
13. 16653 ADAMCZAK Katarzyna Warszawa (POL) K
14. 16350 ADAMCZAK Rafał Radom (POL) M
15. 17062 ADAMCZYK Bartek Bliżyn (POL) M
16. 17096 ADAMCZYK Ewa Warszawa (POL) K
17. 13988 ADAMCZYK Ilona KB Biala Biega (POL) K
18. 18529 ADAMCZYK Joanna Olimpiady Specjalne Świętokrzyskie (POL) K
19. 17028 ADAMCZYK Julia Runs in The Family (POL) K
20. 14574 ADAMCZYK Marek Biegaj z Dymkiem (POL) M
21. 10254 ADAMCZYK PrzemysLaw Liszyno (POL) M
22. 16599 ADAMCZYK RUCEL Anna Warszawa (POL) K
23. 11768 ADAMIAK Łukasz Piastów (POL) M
24. 12416 ADAMIAK Piotr Warszawa (POL) M
25. 12254 ADAMKIEWICZ Michał ReebokRunCrew LDZ (POL) M
26. 13615 ADAMKIEWICZ Michał KM Aktywni Sochaczew (POL) M
27. 13713 ADAMKIEWICZ Mirosław Sochaczew (POL) M
28. 12257 ADAMKIEWICZ Natalia ReebokRunCrew LDZ (POL) K
29. 18544 ADAMÓW Iwona Arkadiusz Gardzielewski Running Team (POL) K
30. 12273 ADAMOWICZ Daniel KB PIONIER (POL) M
31. 18394 ADAMOWICZ Dariusz Warsz awa (POL) M
32. 14535 ADAMOWICZ Hubert Piaseczno (POL) M
33. 16816 ADAMOWICZ Karolina Warszawa (POL) K
34. 17930 ADAMSKI Filip Agencja marketingowa EAGLE WAY Filip Adamski (POL) M
35. 11174 ADAMSKI Piotr PKBI TEAM (POL) M
36. 18261 ADAMSKI Witold Warszawa (POL) M
37. 16297 ADAMUS Marcin Warszawa (POL) M
38. 11764 ADASZYŃSKA-KŁOS Katarzyna Opole (POL) K
39. 12804 AFANASYEVA Yana Ulma Team (POL) K
40. 11101 AGEIEV Eduard Warszawa (POL) M
41. 11953 AGERTOFT Elisabeth Denmark (DEN) K
42. 14477 AGRAWAL Pranjal Warszawa (POL) M
43. 15219 AIRDRIE ceinwen Warsaw (POL) K
44. 13154 AJDACKA Mariola Karczew (POL) K
45. 14882 AKHUNOV ilia Toprunners (UKR) M
46. 18152 AKIMOW Anna TKKF Płock (POL) K
47. 12884 AKKALA Chandra Live Well at Citi (POL) M
48. 13922 AKSAMITOWSKI Krzysiek Warszawa (POL) M
49. 10438 ALBA Monika Suwałki (POL) K
50. 12122 ALBECKA Olimpia Biegamy Razem Władysławowo (POL) K
51. 18686 ALEKSA Irena Warszawa (POL) K
52. 12132 ALEKSANDRAVIČIUTE Ieva Elektrenai (LTU) K
53. 16473 ALEKSANDROVA Nadezhda Run4Fun (RUS) K
54. 12099 ALEKSANDROWICZ anna Running OSP Polesie (POL) K
55. 16225 ALEKSANDROWICZ Jacek Warszawa (POL) M
56. 15473 ALEKSANDROWICZ Jolanta Warszawa (POL) K
57. 12249 ALEKSANDRUK - DUTKIEWICZ Agnieszka Szczecin (POL) K
58. 15468 ALEKSIEJUK Adam 14 batalion lekkiej piechoty (POL) M
59. 18159 ALFAKHERI Abdullah Bagdad (IRQ) M
60. 17972 ALKOBI Naor kiryat yam (ISR) M
61. 16385 ALLINGER patch Archangel running club (USA) M
62. 17700 ALMAGAWICH NADIR Live Well at Citi (POL) M
63. 18525 ALMEIDA Catarina Sollers Consulting (POR) K
64. 18433 ALSABA alaa warsaw (KSA) K
65. 17593 AMARIN Salma Warszawa (POL) K
66. 11656 AMBROSZKIEWICZ Anna Warszawa (POL) K
67. 18356 AMBROZIAK Dawid Grodzisk Mazowiecki (POL) M
68. 19249 AMBROZIAK Gabriel (POL) M
69. 15164 AMBROZIAK Marcin DąbrowskiTeam (POL) M
70. 12744 AMBROZIK Robert Warszawa (POL) M
71. 14288 AMBROŻY Karina Kielce (POL) K
72. 10039 AMELCHANKA Aliaksei (BLR) M
73. 15189 ANDERS Daniel Warszawa (POL) M
74. 17327 ANDERSSON Mats Warszawa (SWE) M
75. 18178 ANDRIAN Sławomir Warszawa (POL) M
76. 16881 ANDRIIEVSKYI Ihor Łowicz (UKR) M
77. 17034 ANDRUSIAK Artur Ciechanów (POL) M
78. 16178 ANDRUSIAK Radosław Warszawa (POL) M
79. 12287 ANDRUSZKEWICZ Witali RUN4FUN (BLR) M
80. 14273 ANDRUSZKIWICZ-ĆWIK Natalia Drużyna Wilka (POL) K
81. 13362 ANDRYSZCZYK Rafal Kowale Oleckie (POL) M
82. 17188 ANDRZEJCZAK Tomasz Groszek (POL) M
83. 16665 ANDRZEJEWSKA Anna Piaseczno (POL) K
84. 10443 ANDRZEJEWSKA Wioletta Wschowa (POL) K
85. 16208 ANDRZEJEWSKI Fabian Praskie blizniaczki (POL) M
86. 10857 ANONIMOWY UCZESTNIK (POL) K
87. 10859 ANONIMOWY UCZESTNIK (POL) K
88. 13157 ANONIMOWY UCZESTNIK Wyszków (POL) M
89. 18357 ANONIMOWY UCZESTNIK Warszawa (POL) K
90. 19006 ANONIMOWY UCZESTNIK (POL) M
91. 18198 ANSZPERGER Agata Warszawa (POL) K
92. 18193 ANSZPERGER Piotr Warszawa (POL) M
93. 16186 ANTECKI Michał Warszawa (POL) M
94. 15522 ANTOCHOWSKI Jan Ostóda (POL) M
95. 11132 ANTONIAK Dorota Polska (POL) K
96. 16113 ANTONISZYN Tomasz Warszawa (POL) M
97. 15523 ANTONOWICZ Dominik Mazowsze Biega (POL) M
98. 12064 ANTOS Dominik Warszawa (POL) M
99. 11913 ANTOS Michalina Bełchów (POL) K
100. 15840 ANTOS-RICHOZ Teresa Running OSP Polesie (POL) K
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.23711181 s

Sponsor główny: