ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZY¬NI M
OSHEE 10 km (09:01:12)
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 54 55 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
1. 12746 ABBASSI Karim Warszawa (POL) M
2. 17666 ABDELKEFI Amir Live Well at Citi (POL) M
3. 17777 ABOUTAK Hasan Live Well at Citi (POL) M
4. 14746 ABRAMCZYK Jakub runfollowme.pl (POL) M
5. 14055 ABRAMOWICZ Daniel Michałowo (POL) M
6. 13116 ABRAMOWICZ Krzysztof Warszawa (POL) M
7. 18979 ABRAMOWSKI Mateusz MIASTO KAŁUSZYN (POL) M
8. 18805 ABU NAHIA KARIM Nadaktywni Toruń (POL) M
9. 17486 ABYSHKIN MIKHAIL Warszawa (POL) M
10. 16350 ADAMCZAK Rafał Radom (POL) M
11. 17062 ADAMCZYK Bartek Bliżyn (POL) M
12. 14574 ADAMCZYK Marek Biegaj z Dymkiem (POL) M
13. 10254 ADAMCZYK PrzemysLaw Liszyno (POL) M
14. 11768 ADAMIAK Łukasz Piastów (POL) M
15. 12416 ADAMIAK Piotr Warszawa (POL) M
16. 12254 ADAMKIEWICZ Michał ReebokRunCrew LDZ (POL) M
17. 13615 ADAMKIEWICZ Michał KM Aktywni Sochaczew (POL) M
18. 13713 ADAMKIEWICZ Mirosław Sochaczew (POL) M
19. 12273 ADAMOWICZ Daniel KB PIONIER (POL) M
20. 18394 ADAMOWICZ Dariusz Warsz awa (POL) M
21. 14535 ADAMOWICZ Hubert Piaseczno (POL) M
22. 17930 ADAMSKI Filip Agencja marketingowa EAGLE WAY Filip Adamski (POL) M
23. 11174 ADAMSKI Piotr PKBI TEAM (POL) M
24. 18261 ADAMSKI Witold Warszawa (POL) M
25. 16297 ADAMUS Marcin Warszawa (POL) M
26. 11101 AGEIEV Eduard Warszawa (POL) M
27. 14477 AGRAWAL Pranjal Warszawa (POL) M
28. 14882 AKHUNOV ilia Toprunners (UKR) M
29. 12884 AKKALA Chandra Live Well at Citi (POL) M
30. 13922 AKSAMITOWSKI Krzysiek Warszawa (POL) M
31. 16225 ALEKSANDROWICZ Jacek Warszawa (POL) M
32. 15468 ALEKSIEJUK Adam 14 batalion lekkiej piechoty (POL) M
33. 18159 ALFAKHERI Abdullah Bagdad (IRQ) M
34. 17972 ALKOBI Naor kiryat yam (ISR) M
35. 16385 ALLINGER patch Archangel running club (USA) M
36. 17700 ALMAGAWICH NADIR Live Well at Citi (POL) M
37. 18356 AMBROZIAK Dawid Grodzisk Mazowiecki (POL) M
38. 19249 AMBROZIAK Gabriel (POL) M
39. 15164 AMBROZIAK Marcin D±browskiTeam (POL) M
40. 12744 AMBROZIK Robert Warszawa (POL) M
41. 10039 AMELCHANKA Aliaksei (BLR) M
42. 15189 ANDERS Daniel Warszawa (POL) M
43. 17327 ANDERSSON Mats Warszawa (SWE) M
44. 18178 ANDRIAN Sławomir Warszawa (POL) M
45. 16881 ANDRIIEVSKYI Ihor Łowicz (UKR) M
46. 17034 ANDRUSIAK Artur Ciechanów (POL) M
47. 16178 ANDRUSIAK Radosław Warszawa (POL) M
48. 12287 ANDRUSZKEWICZ Witali RUN4FUN (BLR) M
49. 13362 ANDRYSZCZYK Rafal Kowale Oleckie (POL) M
50. 17188 ANDRZEJCZAK Tomasz Groszek (POL) M
51. 16208 ANDRZEJEWSKI Fabian Praskie blizniaczki (POL) M
52. 13157 ANONIMOWY UCZESTNIK Wyszków (POL) M
53. 19006 ANONIMOWY UCZESTNIK (POL) M
54. 18193 ANSZPERGER Piotr Warszawa (POL) M
55. 16186 ANTECKI Michał Warszawa (POL) M
56. 15522 ANTOCHOWSKI Jan Ostóda (POL) M
57. 16113 ANTONISZYN Tomasz Warszawa (POL) M
58. 15523 ANTONOWICZ Dominik Mazowsze Biega (POL) M
59. 12064 ANTOS Dominik Warszawa (POL) M
60. 15027 ANTOSIK Zbigniew Rawa Tim Zawsze Slim (POL) M
61. 13905 ANTOSZAK Maciej Warszawa (POL) M
62. 14581 ANTOSZEWSKI Mateusz Warszawa (POL) M
63. 17510 ANTOVSKI Milan Warszawa (POL) M
64. 15084 ANUSIEWICZ Przemysław czwórka.siedlce.pl (POL) M
65. 15306 ANUSZEWSKI Krzysztof LS World Run (POL) M
66. 10813 APANOWICZ Piotr (POL) M
67. 14399 APAROVICH Maksim Mińsk (BLR) M
68. 18443 ARASZKIEWICZ TOMASZ YULO RUN TEAM (POL) M
69. 14526 ARMATYS Łukasz Fabryka Palet (POL) M
70. 13456 ARNOLD Przemysław Warszawa (POL) M
71. 11396 ARTYSZUK Kamil WARSZAWIAKY (POL) M
72. 11363 ARTYSZUK Mirosław Warszawa (POL) M
73. 11209 AUGUSTYNIAK Łukasz Warszawa (POL) M
74. 19474 BABENKO Olexiy LIVE WELL AT CITI (UKR) M
75. 13506 BABIARZ Marcin Żórawski Running Team (POL) M
76. 17169 BABICKI Adam Warszawa (POL) M
77. 13809 BABIEC Adrian Biskupów 37 (POL) M
78. 17172 BABIŃSKI Rafał Nadarzyn (POL) M
79. 18968 BACH Kurt (DEN) M
80. 15141 BACHANEK Adam Warszawa (POL) M
81. 12117 BACIOR Michał Warszawa (POL) M
82. 18724 BˇCZKOWSKI Marcin Lingaro Running Team (POL) M
83. 17171 BADOWSKI Andrzej Warszawa (POL) M
84. 16660 BADOWSKI MAREK KONSTANCIN-JEZIORNA (POL) M
85. 12584 BADOWSKI Piotr Deutsche Bank Marathon Team (POL) M
86. 13293 BAGDACH Jacek Warszawa (POL) M
87. 15921 BAGINSKI Jerzy Warszawa (POL) M
88. 14420 BAIN Mark PERK (POL) M
89. 15793 BAJ Jacek Warszawa (POL) M
90. 19184 BAJ Robert #RC_WAW (POL) M
91. 14760 BAJDA Tomasz Bieruń (POL) M
92. 14798 BAJER Tomasz Warszawa (POL) M
93. 11373 BAJKOWSKI Paweł Warszawa (POL) M
94. 17130 BAJOREK Arkadiusz RogoĽnica (POL) M
95. 11124 BAJOREK Jacek IZBI KONSULTING (POL) M
96. 16648 BAJOREK Piotr Warszawa (POL) M
97. 18086 BAJTLIK Jan Warszawa (POL) M
98. 19140 BAJUR Grzegorz (POL) M
99. 12787 BˇK Jakub Poddębice (POL) M
100. 18817 BˇK Jarek warszawa (POL) M
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.26585102 s

Sponsor główny: