ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZYŹNI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - 5 km
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 10021 GRYCKO Tomasz (POL) 1 M (1) 00:14:44 +00:00 00:14:44 09:15:56.62
2 15709 LOHISH ARTSIOM grodnooblsport (BLR) 2 M (2) 00:14:48 +00:04 00:14:48 09:16:00.72
3 10032 ROMANENKO Roman Kuzin team (UKR) 3 M (4) 00:14:49 +00:05 00:14:49 09:16:01.78
4 10022 KARBOWIAK Kamil KOTWICA BRZEG (POL) 4 M (5) 00:14:49 +00:05 00:14:49 09:16:01.90
5 10025 MUSYIMI Dominic Mailu (KEN) 5 M (3) 00:14:50 +00:06 00:14:49 09:16:02.20
6 10026 NDUVA Boniface Wambua MACHAKOS ATHLETICS (KEN) 6 M (6) 00:14:50 +00:06 00:14:50 09:16:02.91
7 10023 KRAUCHENIA Siarhei (BLR) 7 M (7) 00:14:51 +00:07 00:14:51 09:16:03.41
8 10024 MAE Karl SKALTIUS (EST) 8 M (8) 00:15:01 +00:17 00:15:00 09:16:13.65
9 10033 MUSIIATCHENKO Dmytro (UKR) 9 M (9) 00:15:01 +00:17 00:15:00 09:16:13.78
10 10035 OLIINYK Pawel ONE team mizuno (UKR) 10 M (10) 00:15:02 +00:18 00:15:02 09:16:14.08
11 16487 MATNER Paweł MATNER RUNNING TEAM (POL) 11 M (11) 00:15:43 +00:59 00:15:42 09:16:55.95
12 10031 WASIEWICZ Krzysztof KONDYCJA (POL) 12 M (12) 00:15:45 +01:01 00:15:45 09:16:57.62
13 15394 PYSZEL Florian Pan Matematyka (POL) 13 M (17) 00:16:09 +01:25 00:16:09 09:17:21.26
14 15557 LITOUCHYK Siarhei multivan (BLR) 14 M (15) 00:16:09 +01:25 00:16:08 09:17:21.49
15 18783 FORMICKI Rafał CKS Budowlani Częstochowa (POL) 15 M (13) 00:16:09 +01:25 00:16:07 09:17:21.50
16 16025 ŁĘKAWA Mateusz BlogBiegowy.pl (POL) 16 M (19) 00:16:09 +01:25 00:16:09 09:17:21.73
17 15742 NOSARZEWSKI Konrad Konrad Nosarzewski - Badania Dieta Trening (POL) 17 M (16) 00:16:10 +01:26 00:16:09 09:17:22.05
18 15022 MŁODZIKOWSKI Paweł KB V-Max Adamów (POL) 18 M (14) 00:16:10 +01:26 00:16:08 09:17:22.28
19 17624 BISKUPSKI Tomasz AZS UJK Kielce (POL) 19 M (18) 00:16:10 +01:26 00:16:09 09:17:22.44
20 18833 SOBAS Jacek ASICSFronRunnerPoland / #SobasTeam (POL) 20 M (20) 00:16:10 +01:26 00:16:09 09:17:22.91
21 10002 NADOLSKA Karolina (POL) 1 K (2) 00:16:11 +01:27 00:16:11 09:17:23.28
22 16679 KRUSZYŃSKI Marek Giża Team (POL) 21 M (21) 00:16:17 +01:33 00:16:17 09:17:29.24
23 10003 GOSK Anna KS PODLASIE BIAŁYSTOK (POL) 2 K (3) 00:16:18 +01:34 00:16:18 09:17:30.05
24 10030 OŚLIZŁO Łukasz Komenda Główna Policji (POL) 22 M (22) 00:16:22 +01:38 00:16:22 09:17:34.54
25 19462 PIECH Kacper ASICS FRONTRUNNER POLAND (POL) 23 M (23) 00:16:23 +01:39 00:16:23 09:17:35.61
26 13805 MAKOWSKI MICHAŁ Mazovia Proactiv. 2.ORel Przasnysz (POL) 24 M (26) 00:16:25 +01:41 00:16:25 09:17:37.93
27 17707 JUSZKOWIEC Daniel UKS g-8 Bielany Warszawa (POL) 25 M (24) 00:16:26 +01:42 00:16:25 09:17:38.21
28 12317 YARAVY BARYSLAU RUN4FUN.BY (BLR) 26 M (25) 00:16:26 +01:42 00:16:25 09:17:38.73
29 12296 LASOŃ Przemysław Poznań (POL) 27 M (27) 00:16:31 +01:47 00:16:29 09:17:43.52
30 18005 LESIECKI Jacek AZS AWF Wrocław (POL) 28 M (31) 00:16:31 +01:47 00:16:30 09:17:43.91
31 13745 WYCHOWAŁEK Jan AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź (POL) 29 M (28) 00:16:32 +01:48 00:16:30 09:17:44.22
32 10174 OBARA Przemysław Zabiegani Dobrowolscy (POL) 30 M (32) 00:16:32 +01:48 00:16:32 09:17:44.42
33 17759 WYSOCKI Paweł lubelskibiegacz.pl TEAM (POL) 31 M (29) 00:16:32 +01:48 00:16:30 09:17:44.57
34 12134 MITROFANIUK Marek Yulo Run Team Siedlce (POL) 32 M (30) 00:16:32 +01:48 00:16:30 09:17:44.86
35 11403 POLAK Sebastian ZDROFIT (POL) 33 M (33) 00:16:40 +01:56 00:16:37 09:17:52.30
36 12570 GROMEK Radosław UKS GEPARD WARSZAWA (POL) 34 M (34) 00:16:40 +01:56 00:16:38 09:17:52.51
37 16735 SOMAVA Iryna Oblsport (BLR) 3 K (4) 00:16:40 +01:56 00:16:39 09:17:52.90
38 18062 STAJNIAK Bartłomiej ActivRun Namysłów (POL) 35 M (35) 00:16:41 +01:57 00:16:40 09:17:53.12
39 10001 SMALL Louise (AFO) GB (GBR) 4 K (5) 00:16:41 +01:57 00:16:40 09:17:53.25
40 10038 KACZYŃSKA Paulina WMLKS POMORZE STARGARD ASICS (POL) 5 K (6) 00:16:41 +01:57 00:16:41 09:17:53.42
41 14950 SZYMAŃSKI Sebastian Ruliński Running Team (POL) 36 M (36) 00:16:41 +01:57 00:16:40 09:17:53.69
42 15270 SZYMANIAK Kamil Pełch (POL) 37 M (37) 00:16:42 +01:58 00:16:41 09:17:54.20
43 10039 AMELCHANKA Aliaksei (BLR) 38 M (38) 00:16:42 +01:58 00:16:41 09:17:54.72
44 17552 CZYŻKOWSKI Paweł Team Kopeć (POL) 39 M (39) 00:16:43 +01:59 00:16:42 09:17:55.18
45 10016 KOWALSKA Katarzyna LKS VECTRA (POL) 6 K (7) 00:16:43 +01:59 00:16:43 09:17:55.57
46 12646 DROŻDŻ DAMIAN RYBNIK (POL) 40 M (40) 00:16:43 +01:59 00:16:42 09:17:55.69
47 15565 KUROVICH DZMITRY Amatar (BLR) 41 M (41) 00:16:44 +02:00 00:16:43 09:17:56.40
48 17317 BLADOS Tomasz Warszawiaky (POL) 42 M (42) 00:16:45 +02:01 00:16:43 09:17:57.74
49 16720 MIZIARSKI Paweł Torus- Fundacja Jeppesena (POL) 43 M (44) 00:16:47 +02:03 00:16:47 09:17:59.42
50 14146 TADEJEWSKI Paweł Ostróda (POL) 44 M (43) 00:16:48 +02:04 00:16:46 09:18:00.51
51 10007 PLIŚ Renata MKL MARATON ŚWINOUJŚCIE (POL) 7 K (8) 00:16:48 +02:04 00:16:48 09:18:00.55
52 11396 ARTYSZUK Kamil WARSZAWIAKY (POL) 45 M (45) 00:16:53 +02:09 00:16:51 09:18:05.41
53 17024 KONONOWICZ Leszek Żmigród (POL) 46 M (46) 00:16:54 +02:10 00:16:52 09:18:06.29
54 16880 KOVALCHUK Oleh AZS-AWF Warszawa (UKR) 47 M (47) 00:16:55 +02:11 00:16:53 09:18:07.64
55 12792 FRYDRYCHOWSKI Piotr Sokół Kleczew (POL) 48 M (48) 00:16:56 +02:12 00:16:55 09:18:08.29
56 17664 WIŚNIEWSKI Rafał adfinem.olsztyn.pl (POL) 49 M (49) 00:17:00 +02:16 00:16:59 09:18:12.19
57 16144 SZWAJ Łukasz Team Kopeć (POL) 50 M (50) 00:17:09 +02:25 00:17:07 09:18:21.57
58 18446 ILIEV Michał Duklanowski Team (POL) 51 M (51) 00:17:13 +02:29 00:17:11 09:18:25.69
59 12551 BOHAN DZMITRY Victoria (BLR) 52 M (54) 00:17:13 +02:29 00:17:12 09:18:25.76
60 18439 OMIELAN Wojciech Kilinskiego (POL) 53 M (52) 00:17:14 +02:30 00:17:12 09:18:26.20
61 18560 STACHOWSKI Rafał KOMENDA GŁÓWNA POLICJI (POL) P 54 M (53) 00:17:15 +02:31 00:17:12 09:18:27.31
62 10009 KALENDAROVA OCHAL Olga ASICS FRONTRUNNER POLAND/ Prefbet Śniadowo Łomża (POL) 8 K (9) 00:17:17 +02:33 00:17:16 09:18:29.08
63 17956 PRZYBYŁ Aron KOMENDA GŁÓWNA POLICJI (POL) P 55 M (56) 00:17:19 +02:35 00:17:18 09:18:31.26
64 18579 FALKOWSKI Bartek Bartek Trenuje Team (POL) 56 M (55) 00:17:19 +02:35 00:17:17 09:18:31.45
65 15496 DĄBKOWSKI Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (POL) 57 M (57) 00:17:19 +02:35 00:17:18 09:18:31.68
66 10011 JAGIELSKA Ewa LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA (POL) 9 K (10) 00:17:21 +02:37 00:17:20 09:18:33.69
67 10280 GIŻYŃSKI Przemysław Niebieska Drużyna BOP / TKKF Płock (POL) 58 M (59) 00:17:22 +02:38 00:17:19 09:18:34.96
68 15695 LIPIEC SEBASTIAN 23. BLT Mińsk Mazoiwecki (POL) 59 M (58) 00:17:23 +02:39 00:17:19 09:18:35.23
69 14936 MALUCHNIK Radosław KS MAKÓW BIEGA (POL) 60 M (63) 00:17:23 +02:39 00:17:21 09:18:35.69
70 18548 KRAWIECKI Mateusz Husaria Race Team (POL) 61 M (61) 00:17:23 +02:39 00:17:20 09:18:35.73
71 17585 SOKÓŁ Krzysztof URWIS BIEGA (POL) 62 M (65) 00:17:24 +02:40 00:17:23 09:18:36.20
72 18838 BELOWSKI Mateusz Mati Running (POL) 63 M (64) 00:17:24 +02:40 00:17:22 09:18:36.31
73 10005 SERDIUK Olena Profrun Kharkiv (UKR) 10 K (11) 00:17:24 +02:40 00:17:24 09:18:36.32
74 18447 SKIBIŃSKI Mikołaj Duklanowski Team / adidas Runners Warsaw (POL) 64 M (60) 00:17:24 +02:40 00:17:20 09:18:36.56
75 12254 ADAMKIEWICZ Michał ReebokRunCrew LDZ (POL) 65 M (62) 00:17:24 +02:40 00:17:21 09:18:36.65
76 13350 ŚWIDER Dawid GKS FABIANKI (POL) 66 M (67) 00:17:29 +02:45 00:17:28 09:18:41.92
77 16320 KACZMAREK Monika ASICS FrontRunner Poland (POL) 11 K (13) 00:17:30 +02:46 00:17:28 09:18:42.84
78 18088 KANIGOWSKI Michał Urwis Biega (POL) 67 M (66) 00:17:31 +02:47 00:17:28 09:18:43.16
79 16550 PIOTROWSKI Mariusz Mkb Dreptak/Black Panter (POL) 68 M (68) 00:17:31 +02:47 00:17:29 09:18:43.76
80 10014 DIDOVODIUK Olesia SCBIG-TIME RIVNE (UKR) 12 K (14) 00:17:36 +02:52 00:17:35 09:18:48.63
81 14188 MICHAŁOWSKI Daniel Dogoń Grodzisk Mazowiecki (POL) 69 M (77) 00:17:40 +02:56 00:17:38 09:18:52.10
82 12777 GOMES Marco CPPEA (POR) 70 M (73) 00:17:40 +02:56 00:17:37 09:18:52.62
83 12921 WĄSICKI Sebastian Ambitious Runners Team (POL) 71 M (74) 00:17:40 +02:56 00:17:37 09:18:52.72
84 12178 GETEK Marcin Serduszko Team Ełk (POL) 72 M (75) 00:17:40 +02:56 00:17:37 09:18:52.89
85 15264 SZRAM Jakub Łowicz (POL) 73 M (71) 00:17:41 +02:57 00:17:37 09:18:53.08
86 17637 GARCZARCZYK Michał Sklep Biegacza Running Team (POL) 74 M (69) 00:17:41 +02:57 00:17:36 09:18:53.27
87 10822 KUBICKI Adam (POL) 75 M (72) 00:17:41 +02:57 00:17:37 09:18:53.57
88 17023 BOGDANOWICZ Dominik DECATHLON TEAM (POL) 76 M (78) 00:17:41 +02:57 00:17:38 09:18:53.73
89 16368 SIEKIERSKI Rafał RUNNING POLESIE (POL) 77 M (70) 00:17:41 +02:57 00:17:36 09:18:53.74
90 10037 VERNYGOR Tetyana (UKR) 13 K (15) 00:17:41 +02:57 00:17:40 09:18:53.93
91 11945 PIATKA Tomasz Adidas Runners Warsaw (POL) 78 M (76) 00:17:41 +02:57 00:17:37 09:18:53.93
92 17638 GRABOWIEC Arkadiusz KB ActiveSports Warszawa (POL) 79 M (79) 00:17:42 +02:58 00:17:39 09:18:54.50
93 14072 STACHOWIAK MACIEJ ADIDAS RUNNERS WARSAW (POL) 80 M (80) 00:17:42 +02:58 00:17:39 09:18:54.89
94 18244 MENZIŃSKI Przemysław SKLEPBIEGACZA.PL (POL) 81 M (83) 00:17:42 +02:58 00:17:40 09:18:54.96
95 16142 BIAŁY Paweł SKB Kraśnik (POL) 82 M (81) 00:17:43 +02:59 00:17:40 09:18:55.42
96 13277 DYMEK Sebastian Biegaj z Dymkiem (POL) 83 M (82) 00:17:43 +02:59 00:17:40 09:18:55.83
97 17798 ŁUC Andrzej POLSKA RUNNING TEAM (POL) 84 M (84) 00:17:47 +03:03 00:17:44 09:18:59.78
98 10172 KUJAWA Krzysztof Więckowski Team (POL) 85 M (86) 00:17:48 +03:04 00:17:45 09:19:00.33
99 17428 NIZIO Adam ROADBIKE (POL) 86 M (85) 00:17:50 +03:06 00:17:45 09:19:02.07
100 14136 MŁYNARCZYK Waldemar Mustapa Team (POL) 87 M (89) 00:17:50 +03:06 00:17:49 09:19:02.66
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
1.90626097 s

Sponsor główny: