ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZYŹNI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - meta
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 10021 GRYCKO Tomasz (POL) 1 M (1) 00:29:30 +00:00 00:29:30 09:30:42.13
2 10022 KARBOWIAK Kamil KOTWICA BRZEG (POL) 2 M (2) 00:29:33 +00:03 00:29:33 09:30:45.34
3 10032 ROMANENKO Roman Kuzin team (UKR) 3 M (3) 00:29:37 +00:07 00:29:37 09:30:49.13
4 15709 LOHISH ARTSIOM grodnooblsport (BLR) 4 M (4) 00:29:41 +00:11 00:29:41 09:30:53.30
5 10025 MUSYIMI Dominic Mailu (KEN) 5 M (5) 00:30:06 +00:36 00:30:05 09:31:18.58
6 10023 KRAUCHENIA Siarhei (BLR) 6 M (6) 00:30:07 +00:37 00:30:07 09:31:19.32
7 10033 MUSIIATCHENKO Dmytro (UKR) 7 M (7) 00:30:11 +00:41 00:30:10 09:31:23.65
8 10035 OLIINYK Pawel ONE team mizuno (UKR) 8 M (8) 00:30:11 +00:41 00:30:11 09:31:23.89
9 10026 NDUVA Boniface Wambua MACHAKOS ATHLETICS (KEN) 9 M (9) 00:30:16 +00:46 00:30:16 09:31:28.04
10 10024 MAE Karl SKALTIUS (EST) 10 M (10) 00:30:24 +00:54 00:30:23 09:31:36.59
11 15557 LITOUCHYK Siarhei multivan (BLR) 11 M (11) 00:31:37 +02:07 00:31:36 09:32:49.52
12 16487 MATNER Paweł MATNER RUNNING TEAM (POL) 12 M (12) 00:31:49 +02:19 00:31:48 09:33:01.07
13 10031 WASIEWICZ Krzysztof KONDYCJA (POL) 13 M (13) 00:31:53 +02:23 00:31:53 09:33:05.54
14 15394 PYSZEL Florian Pan Matematyka (POL) 14 M (14) 00:31:53 +02:23 00:31:53 09:33:05.93
15 17624 BISKUPSKI Tomasz AZS UJK Kielce (POL) 15 M (15) 00:32:12 +02:42 00:32:11 09:33:24.35
16 15742 NOSARZEWSKI Konrad Konrad Nosarzewski - Badania Dieta Trening (POL) 16 M (16) 00:32:12 +02:42 00:32:11 09:33:24.53
17 18783 FORMICKI Rafał CKS Budowlani Częstochowa (POL) 17 M (17) 00:32:16 +02:46 00:32:14 09:33:28.87
18 16025 ŁĘKAWA Mateusz BlogBiegowy.pl (POL) 19 M (19) 00:32:27 +02:57 00:32:27 09:33:39.31
19 15022 MŁODZIKOWSKI Paweł KB V-Max Adamów (POL) 18 M (18) 00:32:27 +02:57 00:32:25 09:33:39.34
20 10002 NADOLSKA Karolina (POL) 1 K (1) 00:32:32 +03:02 00:32:32 09:33:44.87
21 10030 OŚLIZŁO Łukasz Komenda Główna Policji (POL) 20 M (20) 00:32:37 +03:07 00:32:37 09:33:49.48
22 18005 LESIECKI Jacek AZS AWF Wrocław (POL) 21 M (21) 00:32:45 +03:15 00:32:44 09:33:57.44
23 19462 PIECH Kacper ASICS FRONTRUNNER POLAND (POL) 22 M (22) 00:32:46 +03:16 00:32:46 09:33:58.62
24 12134 MITROFANIUK Marek Yulo Run Team Siedlce (POL) 23 M (23) 00:32:49 +03:19 00:32:47 09:34:01.65
25 12317 YARAVY BARYSLAU RUN4FUN.BY (BLR) 24 M (24) 00:32:55 +03:25 00:32:54 09:34:07.69
26 10174 OBARA Przemysław Zabiegani Dobrowolscy (POL) 25 M (25) 00:32:57 +03:27 00:32:57 09:34:09.39
27 17552 CZYŻKOWSKI Paweł Team Kopeć (POL) 26 M (26) 00:33:00 +03:30 00:32:59 09:34:12.61
28 16679 KRUSZYŃSKI Marek Giża Team (POL) 27 M (27) 00:33:00 +03:30 00:33:00 09:34:12.87
29 10007 PLIŚ Renata MKL MARATON ŚWINOUJŚCIE (POL) 2 K (2) 00:33:01 +03:31 00:33:01 09:34:13.01
30 12296 LASOŃ Przemysław Poznań (POL) 28 M (28) 00:33:02 +03:32 00:33:00 09:34:14.07
31 10003 GOSK Anna KS PODLASIE BIAŁYSTOK (POL) 3 K (3) 00:33:02 +03:32 00:33:02 09:34:14.74
32 13805 MAKOWSKI MICHAŁ Mazovia Proactiv. 2.ORel Przasnysz (POL) 32 M (32) 00:33:04 +03:34 00:33:04 09:34:16.11
33 12570 GROMEK Radosław UKS GEPARD WARSZAWA (POL) 29 M (29) 00:33:04 +03:34 00:33:02 09:34:16.83
34 11403 POLAK Sebastian ZDROFIT (POL) 30 M (30) 00:33:05 +03:35 00:33:02 09:34:17.20
35 10038 KACZYŃSKA Paulina WMLKS POMORZE STARGARD ASICS (POL) 4 K (4) 00:33:05 +03:35 00:33:05 09:34:17.54
36 13745 WYCHOWAŁEK Jan AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź (POL) 31 M (31) 00:33:05 +03:35 00:33:03 09:34:17.98
37 15270 SZYMANIAK Kamil Pełch (POL) 33 M (33) 00:33:06 +03:36 00:33:05 09:34:18.48
38 17707 JUSZKOWIEC Daniel UKS g-8 Bielany Warszawa (POL) 34 M (34) 00:33:14 +03:44 00:33:13 09:34:26.34
39 17317 BLADOS Tomasz Warszawiaky (POL) 35 M (35) 00:33:16 +03:46 00:33:14 09:34:28.64
40 16735 SOMAVA Iryna Oblsport (BLR) 5 K (5) 00:33:17 +03:47 00:33:16 09:34:29.69
41 18833 SOBAS Jacek ASICSFronRunnerPoland / #SobasTeam (POL) 36 M (36) 00:33:18 +03:48 00:33:17 09:34:30.63
42 17759 WYSOCKI Paweł lubelskibiegacz.pl TEAM (POL) 37 M (37) 00:33:20 +03:50 00:33:18 09:34:32.97
43 10001 SMALL Louise (AFO) GB (GBR) 6 K (6) 00:33:27 +03:57 00:33:26 09:34:39.60
44 14950 SZYMAŃSKI Sebastian Ruliński Running Team (POL) 38 M (38) 00:33:31 +04:01 00:33:30 09:34:43.42
45 18062 STAJNIAK Bartłomiej ActivRun Namysłów (POL) 39 M (39) 00:33:34 +04:04 00:33:33 09:34:46.43
46 10039 AMELCHANKA Aliaksei (BLR) 40 M (40) 00:33:38 +04:08 00:33:37 09:34:50.28
47 17024 KONONOWICZ Leszek Żmigród (POL) 41 M (41) 00:33:48 +04:18 00:33:46 09:35:00.60
48 14146 TADEJEWSKI Paweł Ostróda (POL) 42 M (42) 00:33:56 +04:26 00:33:54 09:35:08.63
49 10016 KOWALSKA Katarzyna LKS VECTRA (POL) 7 K (7) 00:34:02 +04:32 00:34:02 09:35:14.43
50 11396 ARTYSZUK Kamil WARSZAWIAKY (POL) 43 M (43) 00:34:06 +04:36 00:34:04 09:35:18.21
51 12551 BOHAN DZMITRY Victoria (BLR) 44 M (44) 00:34:07 +04:37 00:34:06 09:35:19.60
52 17664 WIŚNIEWSKI Rafał adfinem.olsztyn.pl (POL) 45 M (45) 00:34:08 +04:38 00:34:07 09:35:20.97
53 12646 DROŻDŻ DAMIAN RYBNIK (POL) 46 M (46) 00:34:11 +04:41 00:34:10 09:35:23.97
54 18560 STACHOWSKI Rafał KOMENDA GŁÓWNA POLICJI (POL) P 47 M (47) 00:34:13 +04:43 00:34:10 09:35:25.23
55 18446 ILIEV Michał Duklanowski Team (POL) 48 M (48) 00:34:13 +04:43 00:34:11 09:35:25.98
56 16144 SZWAJ Łukasz Team Kopeć (POL) 49 M (49) 00:34:18 +04:48 00:34:16 09:35:30.37
57 18838 BELOWSKI Mateusz Mati Running (POL) 50 M (50) 00:34:20 +04:50 00:34:18 09:35:32.30
58 15565 KUROVICH DZMITRY Amatar (BLR) 51 M (51) 00:34:20 +04:50 00:34:19 09:35:32.65
59 18579 FALKOWSKI Bartek Bartek Trenuje Team (POL) 52 M (52) 00:34:22 +04:52 00:34:20 09:35:34.53
60 16880 KOVALCHUK Oleh AZS-AWF Warszawa (UKR) 53 M (53) 00:34:24 +04:54 00:34:22 09:35:36.41
61 15695 LIPIEC SEBASTIAN 23. BLT Mińsk Mazoiwecki (POL) 54 M (54) 00:34:33 +05:03 00:34:29 09:35:45.98
62 16720 MIZIARSKI Paweł Torus- Fundacja Jeppesena (POL) 55 M (55) 00:34:30 +05:00 00:34:30 09:35:42.57
63 14936 MALUCHNIK Radosław KS MAKÓW BIEGA (POL) 56 M (56) 00:34:32 +05:02 00:34:30 09:35:44.93
64 12254 ADAMKIEWICZ Michał ReebokRunCrew LDZ (POL) 57 M (57) 00:34:35 +05:05 00:34:32 09:35:47.00
65 10009 KALENDAROVA OCHAL Olga ASICS FRONTRUNNER POLAND/ Prefbet Śniadowo Łomża (POL) 8 K (8) 00:34:35 +05:05 00:34:34 09:35:47.41
66 18439 OMIELAN Wojciech Kilinskiego (POL) 58 M (58) 00:34:36 +05:06 00:34:34 09:35:48.68
67 10005 SERDIUK Olena Profrun Kharkiv (UKR) 9 K (9) 00:34:36 +05:06 00:34:36 09:35:48.98
68 18447 SKIBIŃSKI Mikołaj Duklanowski Team / adidas Runners Warsaw (POL) 59 M (59) 00:34:40 +05:10 00:34:36 09:35:52.40
69 12921 WĄSICKI Sebastian Ambitious Runners Team (POL) 60 M (60) 00:34:50 +05:20 00:34:47 09:36:02.53
70 12792 FRYDRYCHOWSKI Piotr Sokół Kleczew (POL) 61 M (61) 00:34:49 +05:19 00:34:48 09:36:01.71
71 10280 GIŻYŃSKI Przemysław Niebieska Drużyna BOP / TKKF Płock (POL) 62 M (62) 00:34:51 +05:21 00:34:48 09:36:03.70
72 15264 SZRAM Jakub Łowicz (POL) 63 M (63) 00:34:53 +05:23 00:34:49 09:36:05.57
73 12777 GOMES Marco CPPEA (POR) 64 M (64) 00:34:57 +05:27 00:34:54 09:36:09.98
74 11945 PIATKA Tomasz Adidas Runners Warsaw (POL) 65 M (65) 00:34:58 +05:28 00:34:54 09:36:10.68
75 14072 STACHOWIAK MACIEJ ADIDAS RUNNERS WARSAW (POL) 66 M (66) 00:34:58 +05:28 00:34:55 09:36:10.84
76 14188 MICHAŁOWSKI Daniel Dogoń Grodzisk Mazowiecki (POL) 67 M (67) 00:35:01 +05:31 00:34:59 09:36:13.27
77 17637 GARCZARCZYK Michał Sklep Biegacza Running Team (POL) 68 M (68) 00:35:05 +05:35 00:35:00 09:36:17.63
78 17956 PRZYBYŁ Aron KOMENDA GŁÓWNA POLICJI (POL) P 69 M (69) 00:35:02 +05:32 00:35:01 09:36:14.69
79 16142 BIAŁY Paweł SKB Kraśnik (POL) 70 M (70) 00:35:05 +05:35 00:35:02 09:36:17.63
80 16368 SIEKIERSKI Rafał RUNNING POLESIE (POL) 71 M (71) 00:35:10 +05:40 00:35:05 09:36:22.84
81 15496 DĄBKOWSKI Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (POL) 72 M (72) 00:35:07 +05:37 00:35:06 09:36:19.21
82 10011 JAGIELSKA Ewa LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA (POL) 10 K (10) 00:35:08 +05:38 00:35:07 09:36:20.74
83 17585 SOKÓŁ Krzysztof URWIS BIEGA (POL) 73 M (73) 00:35:09 +05:39 00:35:08 09:36:21.49
84 16320 KACZMAREK Monika ASICS FrontRunner Poland (POL) 11 K (11) 00:35:10 +05:40 00:35:08 09:36:22.91
85 13456 ARNOLD Przemysław Warszawa (POL) 74 M (74) 00:35:13 +05:43 00:35:08 09:36:25.26
86 10014 DIDOVODIUK Olesia SCBIG-TIME RIVNE (UKR) 12 K (12) 00:35:10 +05:40 00:35:09 09:36:22.63
87 18088 KANIGOWSKI Michał Urwis Biega (POL) 75 M (75) 00:35:13 +05:43 00:35:10 09:36:25.23
88 10822 KUBICKI Adam (POL) 76 M (76) 00:35:15 +05:45 00:35:11 09:36:27.97
89 17798 ŁUC Andrzej POLSKA RUNNING TEAM (POL) 77 M (77) 00:35:17 +05:47 00:35:14 09:36:29.75
90 16550 PIOTROWSKI Mariusz Mkb Dreptak/Black Panter (POL) 78 M (78) 00:35:18 +05:48 00:35:16 09:36:30.78
91 17072 KRAMARZ Aleksander Warszawa (POL) 79 M (79) 00:35:22 +05:52 00:35:16 09:36:34.42
92 10172 KUJAWA Krzysztof Więckowski Team (POL) 80 M (80) 00:35:23 +05:53 00:35:20 09:36:35.16
93 17428 NIZIO Adam ROADBIKE (POL) 81 M (81) 00:35:25 +05:55 00:35:20 09:36:37.54
94 18244 MENZIŃSKI Przemysław SKLEPBIEGACZA.PL (POL) 82 M (82) 00:35:25 +05:55 00:35:23 09:36:37.64
95 12178 GETEK Marcin Serduszko Team Ełk (POL) 83 M (83) 00:35:26 +05:56 00:35:23 09:36:38.79
96 18502 RODRIGO PEREIRA Oswald Hercog Running Team (POL) 84 M (84) 00:35:27 +05:57 00:35:23 09:36:39.21
97 13277 DYMEK Sebastian Biegaj z Dymkiem (POL) 85 M (85) 00:35:27 +05:57 00:35:24 09:36:39.02
98 17010 JADACH Michał Mexicana Chodel (POL) 86 M (86) 00:35:28 +05:58 00:35:25 09:36:40.13
99 18657 ŚLIWIŃSKI Mateusz lubelskibiegacz.pl TEAM (POL) 87 M (87) 00:35:41 +06:11 00:35:36 09:36:53.22
100 10037 VERNYGOR Tetyana (UKR) 13 K (13) 00:35:38 +06:08 00:35:37 09:36:50.87
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.56594110 s

Sponsor główny: