ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZY¬NI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona  1  2 3 . 5 6 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
1. 1195 ABRATKIEWICZ Maciej Warszawa (POL) M18
2. 5719 ADAMCZAK Piotr Radom (POL) M18
3. 3713 ADAMCZYK Piotr Radom (POL) M18
4. 1433 ADAMIAK Jarosław Pogrzebień (POL) M18
5. 4266 ADAMSKI Adam Warszawa (POL) M18
6. 6180 ADAMSKI Przemek Active Runners Plock (POL) M18
7. 4174 AID Patryk Obozy Górskie/ X-Bionic Polska (POL) M18
8. 3517 ALEKSANDROWICZ Denis Warszawa (POL) M18
9. 2727 AMEJKO Michał Latchorzew (POL) M18
10. 5125 ANOWSKI Adrian Naruszewo (POL) M18
11. 1503 ANTOSZ Mateusz Lubaczow (POL) M18
12. 1110 AUGUSTYNIAK Łukasz Biegaj±cy ¦widnik (POL) M18
13. 2195 AUGUSTYNIAK Przemysław START Szczecin (POL) B2 M18
14. 1802 BADURA Ireneusz Warszawa (POL) M18
15. 1067 BˇK Oskar DRUŻYNA SZPIKU/K(r)OPKA TEAM (POL) M18
16. 1589 BAŁULIS Rajmund Sejny (POL) M18
17. 6573 BARAN Mateusz KS Kanałek (POL) M18
18. 1249 BARNA¦ Piotr KŁODZKO (POL) M18
19. 6482 BARTOLONI Giulio Warszawa (POL) M18
20. 1005 BASIEJKO Mateusz Warszawa (POL) M18
21. 818 BEDNARCZYK Łukasz Drozdów (POL) M18
22. 5245 BEDNAREK Adrian Bydgoszcz (POL) M18
23. 4045 BEDNARSKI Krzysztof Kluczborska Grupa Biegowa (POL) M18
24. 6470 BELKA Rafał Warszawa (POL) M18
25. 5708 BELMACH ARTYOM Run4fun.by (POL) M18
26. 2078 BEMBEN Tomasz Kraków (POL) M18
27. 5292 BERNACIAK Mateusz Mogilno (POL) M18
28. 6144 BIAŁAS Robert Kraków (POL) M18
29. 5118 BIELAWSKI Tomasz Drużyna Szpiku Granowo (POL) M18
30. 4822 BIELIŃSKI Dominik NB Team (POL) M18
31. 5787 BIENIEK Kamil Seroczyn (POL) M18
32. 1689 BIEŃKOWSKI Carlo Warszawa (POL) M18
33. 5038 BIJACIK Konrad brak (POL) M18
34. 4134 BLACHA Dominik Biłgoraj (POL) M18
35. 5816 BLAEDOW Jack Sussex (USA) M18
36. 5042 BOCIAN Patryk Warszawa (POL) M18
37. 2162 BOGDANIUK Maciej Bęsia (POL) M18
38. 4301 BOGUCKI Bartłomiej Warszawa (POL) M18
39. 5665 BORKOWSKI Tomasz Kutno (POL) M18
40. 4942 BORONIN Mikhail Uppsala (SWE) M18
41. 5278 BOROWCZAK Filip NR Wrzesnia/Biznes UP (POL) M18
42. 4200 BOROWSKI Robert Tomaszów Mazowiecki (POL) M18
43. 3996 BORZYSZKOWSKI Bartosz Kwidzyn (POL) M18
44. 6473 BOSS Oskar Nationale-Nederlanden Running Team (POL) M18
45. 1015 BOUZID Oussama Warszawa (MAR) M18
46. 6036 BRONICKI Adam Alior Running Team (POL) M18
47. 5658 BRUNET Josep Tarragona (ESP) M18
48. 4973 BRY¦ Krzysztof Lecymy Dur¶ (POL) M18
49. 3146 BRZˇKAŁA Hubert Projekt Pandora (POL) M18
50. 4006 BRZEZIŃSKI Łukasz Bydgoszcz (POL) M18
51. 4278 BUBA Sebastian Tomaszów Mazowiecki (POL) M18
52. 5661 BUŁAKOWSKI Tomasz Ełk (POL) M18
53. 1115 CˇKAŁA Adam Białobrzegi (POL) M18
54. 872 CEMIEL Rafał Verva Running Team (POL) M18
55. 1065 CEREMUGA Mateusz STS Biegaton Mikołów (POL) M18
56. 4284 CHALKAS Antonis Anorthosis Famagusta (CYP) M18
57. 6133 CHMIEL Kamil Warszawa (POL) M18
58. 1496 CHOJA Jakub Bogatynia (POL) M18
59. 1167 CHORO¦ Michał Husaria Race Team (POL) M18
60. 2308 CHRU¦CIŃSKI Michał Kielce (POL) M18
61. 1952 CHUDY Damian ¦widnik (POL) M18
62. 5630 CHUDZIASZEK Mateusz Warszawa (POL) M18
63. 1362 CIEKALSKI Miłosz Poznań (POL) M18
64. 5211 CIERPISZ Damian Warszawa (POL) M18
65. 1218 CIESIELSKI Piotr Warszawa (POL) M18
66. 6147 CIMASZKIEWAICZ Michał Sopot (POL) M18
67. 2216 CWYNAR Przemysław Wrocław (POL) M18
68. 3504 CYBULSKI Mateusz Ełk (POL) M18
69. 6488 CYWIŃSKI JAKUB MIEŃ LIPNO (POL) M18
70. 4736 CZAJKA Jarosław Dębowce (POL) M18
71. 5286 CZAJKA Paweł Tomaszów Mazowiecki (POL) M18
72. 1695 CZAPLICKI Szymon Artbix (POL) M18
73. 5267 CZARNIK Jędrzej Tarnów (POL) M18
74. 3107 CZECHOWICZ Mateusz Geo-Mastermind (POL) M18
75. 5795 CZERNY Łukasz Anti Social Social Club (POL) M18
76. 1311 CZOŁNIK Paweł Nie Tak Szybko! (POL) M18
77. 4677 CZOSKA Patryk Dutrow (POL) M18
78. 2924 CZUCHOŃSKI Patryk Biegam bo Lubię Z±bki team (POL) M18
79. 3037 CZULAK Piotr Warszawa (POL) M18
80. 5591 CZUPRYNIAK Robert Robert Czupryniak (POL) M18
81. 4078 CZYRNIA Martin Mafia Team Lubliniec (POL) M18
82. 3808 CZYŻ Michał Obozy Górskie (POL) M18
83. 1069 DˇBROWSKI Dawid Czerwonak Biega (POL) M18
84. 4404 DˇBROWSKI Krystian Run-log (POL) M18
85. 2598 DˇBROWSKI Łukasz Biłgoraj Biega (POL) M18
86. 5138 DARHEVICH Uladzislau Warszawa (POL) M18
87. 3793 DATA Marek Kuguar Xtreme Runners (POL) P M18
88. 2043 DAWIDZIAK Wojciech Ole¶nica (POL) M18
89. 4181 DĘBICKI Wojciech Szkaradowo (POL) M18
90. 4014 DĘBSKI Krzysztof Warszawa (POL) M18
91. 817 DEC Patryk BIERUTÓW (POL) M18
92. 4870 DEINIUK Roman Bagazowo.pl (UKR) M18
93. 1526 DERKOWSKI Paweł Wrocław (POL) M18
94. 1307 DŁUGOŁĘCKI Jakub Przasnysz (POL) M18
95. 1606 DŁUTKOWSKI Jakub Zamo¶ć (POL) M18
96. 6385 DMYTRIV Leonard Ternopil Running Club (UKR) M18
97. 6643 DMYTRUK Vladyslav (UKR) M18
98. 2764 DOMAGAŁA Krzysztof Stowarzyszenie CoZaJazda! (POL) M18
99. 3057 DOMERADZKI Krzysztof SOKÓŁ BODZANÓW (POL) M18
100. 1844 DRZYMAŁA Jakub Gostyń (POL) M18
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.22676206 s

Sponsor główny: